Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 06:09:07


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PRZEMIANA CZŁOWIEKA (z gąsienicy w motyla)  (Przeczytany 24399 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« : Październik 26, 2012, 11:13:33 »

Nowy Człowiek, to ostatnio temat przewijający się w wielu wątkach na forum. Warto może utworzyć tu wirtualną przestrzeń dla wymiany informacji na temat przemiany cżłowieka w nową istotę zwłaszcza, że 2012 zaraz się kończy , a to podobno rok przemian Mrugnięcie

Czy rzecz tylko odnosi się do symbolicznej przemiany ,lub też przemiany duchowej ?

W naturze mamy przykład przemiany jak najbardziej fizycznej z jednej formy o trybie życia podziemno-naziemnej, bezpośrednio w formę "powietrzną" Mrugnięcie
Gąsienica i Motyl.
Pokrótce, fakty :
Udziałem motyla jest całkowita przemiana ciała. Gąsienica rozkłada się w kokonie zupełnie, a potem następuje "zmartwychwstanie" fizyczne , czyli powstaje zupełnie nowe zwierze niepodobne do poprzedniego.
I ta fizyczna przemiana jest w pełni kontrolowana do najdrobniejszych szczególików przez Naturę. To jest tak nieprawdopodobna sprawa, jak to, że coś żywego niezwykle skomplikowanego i lekkiego powstaje z podstawowych, martwych cegiełek (breja aminokwasów).

Sama przemiana fizycznie jest obserwowalna , co nie znaczy , że jest mniej tajemnicza. Inspiruje ludzi do tego, aby odnieść to zjawisko do sfery człowieczeństwa, do siebie.
Z innego wątku :
Cytat: between
Cytuj
Jasne, pytanie tylko czy "gąsienica" jest na to gotowa? Mam ku temu wątpliwości.
Odpowiedź Ptaka
Cytuj
Ważne, że gąsienica ma potencjał bycia motylem. A co zrobi z tym potencjałem?
I tu można się zastanowić, czy potencjał jest efektem niezniszczalnego programu, który  musi się zrealizować
zgodnie z zapisem, czy jednak można wyjść poza program poprzez wolną wolę? I na ile można wyjść?

Reakcja nożyc wskazuje jedynie na burzliwość wewnętrznego procesu. A kierunek tego?
Myślę, że motyl jest immanentną częścią gąsienicy. Więc, czy istnieje możliwość unicestwienia siebie
na poziomie energetycznym?
Ktoś kiedyś twierdził, że wybuch nuklearny definitywnie unicestwia duszę, która znajdzie się w jego zasięgu,
bo niszczy zapis. A czy wolną wolą i nieodpowiednim działaniem można zrobić to samo?
Definicja wolnej woli wskazywałaby na to iż tak.

Ale, jeśli istnieje zapis wyższego rzędu o nieśmiertelności (pod warunkiem, że to prawda a nie zwykła
bujda na resorach), to na jakim poziomie rozpatrywać nieśmiertelność? Kwantu energii, czy indywidualnego
upostaciowania ducha? Co, jeśli indywidualność się rozproszy?
East powie, że to tylko poległo "JA" a życie trwa dalej. Ale w ten sposób patrząc, życie, to wielki tygiel,
z którego nie wiadomo co się wynurzy na powierzchnię. Motyl, czy może nieśmiertelna i zmodyfikowana gąsienica?

Taka gąsienica w ogóle nie ma JA . U niej nic nie musi "polec". Przemiana się dzieje i jeśli taki plan istnieje w Polu Życia dla człowieka, to lepiej, aby żadne JA  nie wtryniało weń żadnych "genialnych" pomysłów bo wyjdzie z tego człowiek-mucha (jak w tym filmie Mucha).

Co więcej , być może właśnie warunkiem lub też wspomnianym przez Was "sygnałem gotowości" do Przemiany fizycznej człowieka jest rozpoznanie iluzoryczności JA , a nie komenderowanie przezeń procesów, gdyż jest to niemożliwe tak, jak niemożliwym jest nadzorowanie przez JA metabolizmu komórkowego. Nie te progi.

Cytuj
... życie, to wielki tygiel, z którego nie wiadomo co się wynurzy na powierzchnię
Z perspektywy odseparowanego JA być może tak to wygląda, ale obserwacja choćby Natury dowodzi, że nic nie jest przypadkowe , nie ma chaosu, tygla aminokwasów, z którego nie wiadomo co się wynurzy, a przeciwnie - z "martwej natury" wyłania się żywy , przepiękny motyl. Nikt tego nie robi, nie dzierga na drugach wzorów skrzydeł motyla.

Skoro obserwacja dostarcza dowodów na inteligentne i zorganizowane życie, w którym nie ma przypadków, to czemu się bać mu zaufać w pełni ?
Pytanie to sprowadza się do jednego : KTOŚ się boi. JA SIĘ BOI.

To JA uniemożliwia transformację poprzez projektowanie wyobrażeń na jej temat, albo odrzucanie jej, lub też zwykly strach.

W cyklu życia gąsienica-motyl transformacja zdarza się raz w określonym czasie. Inne gatunki potrzebują na to miliony lat. Człowiek, być może dokonuje tego skokowo , jak już było kiedyś , gdy pojawiały się nowe gatunki homo na naszej Ziemi.

Nowo rodzące się dzieci są już nieco inne. Może to jest najbardziej oczywista droga transformacji ?
A może jednak czeka nas, ludzkość, to w najbliższym czasie już w grudniu 2012 ?
Jak sądzicie ?
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 26, 2012, 11:16:33 »

Witaj "nie-JA"  Mrugnięcie "przemiana czlowieka w motyla", bo o to chodzi, aby zaczac unosic sie ponad te sile grawitacji i z dystansu obejrzec swoj wlasny kokon!
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 26, 2012, 11:32:55 »

..napiszę na razie krótko, czasami widzę po swoich rodzicach,-
szczególnie ojcu- to nawet nie strach przed biol. śmiercią, ale przed końcem tego za co się uważa i robi,-
aż strach się bać, jak oni przejdą metamorfozę..?  Niezdecydowany
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 26, 2012, 11:45:34 »

A co dzieci mają innego czego nie może mieć dorosły człowiek? Ciało materialne, cała materia tego wymiaru.... to wszystko ulegnie transformacji, nie ma teraz większego znaczenia. To co nas łączy i mamy inne chociaż z tej samej materii istnienia to osobowość JA czyli samoświadomość siebie tworzoną na tle wszystkich wcieleń , którymi nie jesteśmy, ale one tworzą nasza indywidualność.
Dzieci , które urodziły się teraz to dopiero kiełkujące ziarenka ,  nie mają  wiedzy dojrzałości jak ludzie dorośli , mają jedynie możliwości ją osiągnąć,jedni to zrobią, a inni nie. Sam potencjał nie jest wystarczający , trzeba go jeszcze użyć twórczo, dzieci ze względu na swój mały wiek nie zdążą go użyć do końca tego roku. Jedne przejdą do IV wymiaru inne nie , zależnie od ich planów przedurodzeniowych.
Tak było i jest iż tworzeniem zajmują się ci  którzy posiadają w pełni  świadomość tego co robią ( wszystko ma swój czas) , dzieci jeszcze go nie mają, dojrzewają w barwach przestrzeni stworzonych przez dorosłych. Gdy dorosną , będą tworzyły kolejne barwy dla kolejnych pokoleń.

Zatem energetycznie jesteśmy z tej samej materii, różni nas indywidualność rozwojowa, obecne  ciało materialne teraz nie będzie miało większego znaczenia , bo musi ulec transformacji, jedyną ważną   rzeczą jest indywidualny rozwój ( samoświadomość JA) i moc energetyczna która dokona transformacji lokując nas na  harmonizująca z nami wibracją przestrzeni IV wymiaru.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 11:49:52 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 26, 2012, 11:58:32 »

Witaj Kate, fajnie, że do nas wróciłaś.  Uśmiech

A co do stanu przetworzonej gąsienicy, to motyl miał sen.  Mrugnięcie

Sen motyla

a w śnie motyla 
życie
czarowne
na szalu jedwabnym
namalowane

i kwiaty przecudne
nad wyraz pachnące
i tak rzeczywiste
jak pustka
i nicość
co w śnie motyla
z jedwabiu
utkane


To pa  Duży uśmiech

Ps. Człowiek też miał sen.  Chichot I Bóg miał sen…  Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 26, 2012, 12:18:33 »

A co dzieci mają innego czego nie może mieć dorosły człowiek? Ciało materialne, cała materia tego wymiaru.... to wszystko ulegnie transformacji, nie ma teraz większego znaczenia. To co nas łączy i mamy inne chociaż z tej samej materii istnienia to osobowość JA czyli samoświadomość siebie tworzoną na tle wszystkich wcieleń , którymi nie jesteśmy, ale one tworzą nasza indywidualność.
Dzieci , które urodziły się teraz to dopiero kiełkujące ziarenka ,  nie mają  wiedzy dojrzałości jak ludzie dorośli , mają jedynie możliwości ją osiągnąć,jedni to zrobią, a inni nie. Sam potencjał nie jest wystarczający , trzeba go jeszcze użyć twórczo, dzieci ze względu na swój mały wiek nie zdążą go użyć do końca tego roku. Jedne przejdą do IV wymiaru inne nie , zależnie od ich planów przedurodzeniowych.
Tak było i jest iż tworzeniem zajmują się ci  którzy posiadają w pełni  świadomość tego co robią ( wszystko ma swój czas) , dzieci jeszcze go nie mają, dojrzewają w barwach przestrzeni stworzonych przez dorosłych. Gdy dorosną , będą tworzyły kolejne barwy dla kolejnych pokoleń.

Zatem energetycznie jesteśmy z tej samej materii, różni nas indywidualność rozwojowa, obecne  ciało materialne teraz nie będzie miało większego znaczenia , bo musi ulec transformacji, jedyną ważną   rzeczą jest indywidualny rozwój ( samoświadomość JA) i moc energetyczna która dokona transformacji lokując nas na  harmonizująca z nami wibracją przestrzeni IV wymiaru.

Kiara Uśmiech Uśmiech

i tu jeżeli chodzi o zbyt silną/utrwaloną samoświadomość JA, które będzie musiało przejść metamorfozę,-
to akurat dzieci mają łatwiej, bo ich JA jest jeszcze słabo urzeczywistnione w ich jaźni. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kate
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 26, 2012, 12:38:21 »

Pozwole sobie jeszcze raz zacytowac janusza w tym watku:
Cytuj
Gąsienicą nigdy nie byłem, zawsze czułem się motylem.

Janusz nie akceptuje praw natury, nie akceptuje innosci wynikajacej z nieustannego ruchu, nie chce byc brzydka gasienica, zawsze pragnie pozostac pieknym, kolorowym motylem. Tak mozna rozumiec cytowane powyzej zdanie.
Czyli motyl jest cacy a gasienica jest be!
Niestety januszu, prawda jest wlasnie taka, ze w programie zycie jest scisle ustalona kolejnosc zachodzacych zdarzen.
Optymistyczne jest to, ze jako motyl tworzysz nowe gasienice, prawa przyrody.

Puszczajac nieco wodze fantazji mozna zaryzykowac stwierdzenie, ze aby byc motylem trzeba sobie najpierw zasluzyc.

Mialam ostatnio okazje ogladac zbiory motyli egzotycznych wiszacych w gablotkach kolekcjonerow - cudowne kolorowe owady, kazdy przebity szpilka...^^ Smutny
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 26, 2012, 13:00:24 »

Chanell, jak to ostatnio napisałaś? Jak obiecała tak i zrobiła?  :]
Standardowa zagrywka w wykonaniu wielu "żegnających się".
Mówiłem - nie napinać się, wracają szybciej niż moglibyście się spodziewać...

edit:
zmiana autora wypowiedzi z błędnie użytego Ptak, na Chanell.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 13:43:16 wysłane przez arteq » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 26, 2012, 13:16:22 »

arteq

Nie ma skad odchodzic i dokad wracac, skoro forum jest dostepne bez logowania sie dla wszystkich°°. Udawac, ze nie czyta sie postow jest bezsensowne. Przygladalam sie Wam.
Teraz chodzi o rozwoj duchowy, a nie o glupawe przepychanki lub feudalna balwochwalczosc tak mocno tu zakorzeniona.
Sa uzytkownicy, ktorzy od dawna maja moj adres i moga sie bez przeszkod porozumiewac ze mna via mail etc.

Moje zainteresowania pozostaja zawsze takie same. I ciesze sie, ze sa tacy, z ktorymi moge sie ta wiedza dzielic.
A na jakiej platformie jest mi wszystko jedno.

//artqu przegladalam biblioteke archiwalnych watkow PCh i natknelam sie na pewien watek, w ktorym opisujesz mlodnik kolo domu i zajaca, ktory tam zrobil sobie gniazdo - pozdrow go ode mnie Mrugnięcie//

Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 26, 2012, 13:32:23 »

Cytuj
Janusz nie akceptuje praw natury, nie akceptuje innosci wynikajacej z nieustannego ruchu, nie chce byc brzydka gasienica, zawsze pragnie pozostac pieknym, kolorowym motylem. Tak mozna rozumiec cytowane powyzej zdanie.

Kate za dużo na mój temat fantazjujesz w ogóle mnie nie znając.
Ty lubisz przyszpilowane motyle, a moje oczy cieszą te żywe, w locie.
Biorę każdy dzień z radościa, czy to słońce czy też deszcz i cieszę się otaczającą mnie naturalną żywą przyrodą, z którą mam dość częsty kontakt. Aby czuć przyrodę trzeba z nią być za pan brat i poznać ją na dobre i złe. A ''motylem'' się trzeba urodzić i zrozumieć, że z mojej strony był to tylko lekki żart Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 13:36:07 wysłane przez janusz » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 26, 2012, 13:39:36 »

Ptak, jak to ostatnio napisałaś? Jak obiecała tak i zrobiła?  :]
Standardowa zagrywka w wykonaniu wielu "żegnających się".
Mówiłem - nie napinać się, wracają szybciej niż moglibyście się spodziewać...

Arteq, skoro już kogoś cytujesz, to bądź tak miły i nie myl autorów oraz dochowaj wierności cytatu.
Była to wypowiedź Chanell a nie ptaka.

Cytat: Chanell
Słowna . Dała obietnicę że odejdzie za tydzień i jak obiecała tak zrobiła   
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7693.msg106332#msg106332
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 26, 2012, 13:41:55 »

W takim razie oczywiście przepraszam za pomylenia autorki cytatu. Jeżeli chcesz, za-edytuję wcześniejszy post z opisem powodu tejże, tak dla całkowitej jasności.

FL vel Kate vel "mam tyle osobowości" - nie potrzebuję Twojego maila, etc. a zając już dawno dorósł i się wyniósł, nie znam aktualnego miejsca pobytu.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 13:47:16 wysłane przez arteq » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 26, 2012, 13:50:13 »

cyt janusz

Cytuj
Biorę każdy dzień z radościa, czy to słońce czy też deszcz i cieszę się otaczającą mnie naturalną żywą przyrodą, z którą mam dość częsty kontakt. Aby czuć przyrodę trzeba z nią być za pan brat i poznać ją na dobre i złe.

Bardzo mnie to cieszy, ze tak jest, widac wstapiles w koncu na wlasciwa droge, droge zmiany na lepsze. Jakos kiedys zapamietalam Ciebie jako osobe szerzaca chec dominacji, ponad wszystko zaznaczac sie, wywyzszac, straszyc i zniechecac uzytkownikow, a co najgorsze "wymierzac" kary!
"Ale to juz bylo i nie wroci wiecej! Mrugnięcie" - jak slowa piosenki ogolnie znanej, juz niedlugo bedziesz zupelnie odmieniony, pomoze Ci to w wewnetrznej espiacji - jak Soplica i ten Robak (nie mylic z gasienica, ktora "nigdy" nie byles).

A moze i nadejdzie dzien, w ktorym stwierdzisz, ze nalezy pierwszemu wyciagnac reke do zgody, zaczac nowe, a nie taplac sie w jakichs urazach i przejsciach od lat nieprzewietrzonych, PHI zapewne ucieszylby sie, gdybys i na niego spojrzal tak jak postrzegasz przyrode, czy to w sloncu, czy deszczu.
 Uśmiech

edit:

arteq

Cytuj
a zając już dawno dorósł i się wyniósł,
--- a moze mu Twoj mlodnik nie sluzyl? Mrugnięcie

Fajny ten zajac!
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 13:55:39 wysłane przez Kate » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 26, 2012, 14:02:38 »

To co nas łączy i mamy inne chociaż z tej samej materii istnienia to osobowość JA czyli samoświadomość siebie
No pięknie ono "nas" łączy, naprawdę.... widzisz jaki "piękny" świat ludzie stworzyli sobie na wzajem ?

W transformacji fizycznej gąsienicy w motyla samoświadomość siebie nie ma żadnego znaczenia. Dlaczego u człowieka miałaby mieć znaczenie ?
Chodzi o proces czysto fizyczny.

Cytuj
Sam potencjał nie jest wystarczający , trzeba go jeszcze użyć twórczo,
w jaki sposób gąsienica UŻYWA potencjału twórczo ?

Cytuj
  Jedne przejdą do IV wymiaru inne nie , zależnie od ich planów przedurodzeniowych.
Gąsienice nie mają planów przedurodzeniowych... .a może jednak mają ? Duży uśmiech

Cytuj
Tak było i jest iż tworzeniem zajmują się ci  którzy posiadają w pełni  świadomość tego co robią
W jaki sposób tworzą się płatki śniegu (kto się ich tworzeniem zajmuje?), albo skomplikowane, piękne wzory na skrzydłach motyla . KTO to robi ?Kto się tym zajmuje ? Gdzie jest ten kontroler ?

Cytuj
Zatem energetycznie jesteśmy z tej samej materii, różni nas indywidualność rozwojowa, obecne  ciało materialne teraz nie będzie miało większego znaczenia , bo musi ulec transformacji, jedyną ważną   rzeczą jest indywidualny rozwój ( samoświadomość JA) i moc energetyczna która dokona transformacji lokując nas na  harmonizująca z nami wibracją przestrzeni IV wymiaru.
Jednakże obserwując transformację w przyrodzie nie widać aby dotyczyła ona jedynie wybranych, szczególnie zasłużonych gąsienic, albo gąsienic samoświadomych. Dotyczy wszystkich gąsienic.

Jeśli przyjąć, że to Natura pokazuje nam jak to się ma odbyć, czyli ,że nawet bezmózga gąsienica "to potrafi" , to ,być może, należałoby wyciągnąć wniosek, że ludzkie wyobrażenia w tym temacie po prostu przeszkadzają w transformacji bardziej niż pomagają ?
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 26, 2012, 14:08:35 »

east

Cytuj
W jaki sposób tworzą się płatki śniegu (kto się ich tworzeniem zajmuje?), albo skomplikowane, piękne wzory na skrzydłach motyla . KTO to robi ?Kto się tym zajmuje ? Gdzie jest ten kontroler ?

Swieta geometria to robi. Lucyfer pokazywal wielokrotnie powstawanie platkow sniegu, starczy pogrzebac w starych postach.

//DJ  Mrugnięcie//
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 14:08:46 wysłane przez Kate » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Październik 26, 2012, 14:10:13 »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aGx7GhHU5ZE
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 26, 2012, 14:12:52 »

east

Cytuj
W jaki sposób tworzą się płatki śniegu (kto się ich tworzeniem zajmuje?), albo skomplikowane, piękne wzory na skrzydłach motyla . KTO to robi ?Kto się tym zajmuje ? Gdzie jest ten kontroler ?

Swieta geometria to robi. Lucyfer pokazywal wielokrotnie powstawanie platkow sniegu, starczy pogrzebac w starych postach.

//DJ  Mrugnięcie//

Oczwiście, że tak, ale ŚG to NIE JEST KTOŚ Duży uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Październik 26, 2012, 14:19:57 »

Kate nadal czegoś nie rozumiesz, ale jestem cierpliwy i liczę, że kiedyś to ogarniesz swoim duchem. Mam nadzieję, że Twoja odmiana, (nie tylko awatara) będzie przydatna dla całego forum.

Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 26, 2012, 19:36:48 »

Gwizdze na twoje uwagi.
Bo sa tu uzytkownicy np. east, ktorzy swoja wrodzona kultura i wychowaniem oraz erudycja potrafia poprowadzic "woz" dalej... ale ich nikt nie pytal.


Wiec teraz JA pytam, east, chcesz byc pasowany na admina tego forum.

 Mrugnięcie

Kate
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 26, 2012, 19:49:33 »

Kate ,dzięki bardzo, ale  krótko -NIE Chichot

To nie JA mam prowadzić, czy nadzorować. To się samo poukłada, tylko temu nie przeszkadzać Duży uśmiech
Prędzej czy później tak się właśnie stanie i nikogo nie trzeba będzie "pasować".

Uczciwie przyznając pytanie o dołączenie do moderatorów odnotowała skrzynka easta , ale konsekwentnie odmawia Duży uśmiech
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 26, 2012, 20:45:32 »

SZKODA!

Ale uznaje Twoja (°°) wolna wole!

Ide szukac dalej... Mrugnięcie


Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Październik 26, 2012, 23:30:54 »

Różnie w tym życiu bywa z tymi gąsienicami i ich rozwojem. Duży uśmiech

<a href="http://www.youtube.com/v/oYcLk89DREc?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/oYcLk89DREc?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a> Żart. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2012, 23:41:05 wysłane przez janusz » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 27, 2012, 07:54:19 »

Witaj Kate Mrugnięcie
Ciekawy jestem szacowni czy w tym temacie mamy na myśli Człowiek czy jego ciało fizyczne Cool
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 27, 2012, 10:21:21 »

Witaj Kate Mrugnięcie
Ciekawy jestem szacowni czy w tym temacie mamy na myśli Człowiek czy jego ciało fizyczne Cool
to pa Duży uśmiech
A gdzie poprowadziłbyś granicę POMIĘDZY  ?
Jeśli tranformacja to po całości , prawda ?
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #24 : Październik 27, 2012, 10:38:02 »

east i Przebisnieg cyt

Cytuj
Witaj Kate
Ciekawy jestem szacowni czy w tym temacie mamy na myśli Człowiek czy jego ciało fizyczne
to pa

A gdzie poprowadziłbyś granicę POMIĘDZY  ?
Jeśli tranformacja to po całości , prawda ?

Ani nie o czlowieka, ani cialo fizyczne tu chodzi. Najwazniejsze jest konto!
Gram namietnie w pewna gre komputerowa od lat juz, na punkty, ciesze sie, gdy wygrywam, ale analizuje moje bledy. Kiedys zapytalam przeciwnika w grze, co sie stanie, gdy moje konto zjedzie na ... minusowe!! Wtedy, on mi odrzekl, zalozysz nowe konto. I dodal z uroczym usmiechem "nowe konto, nowe zycie".

Gdy zaczynalam grac w necie w te gre otrzymywalam pewna wyjsciowa sume punktow, ktora bardzo szybko tracilam, gdyz do wygranej brakowalo mi rutyny i wiedzy (treningu). Wtedy zakladalam wciaz nowe konta, bo chcialam miec duzo punktow°°. Ale jakies pare lat temu postanowilam uczciwie walczyc o stan moje konta. I jestem dumna z tego - bardzo! A cieszy mnie kazda wygrana, i kazda chwila, bo jest to hobby mojego zycia.

Dalam taki przyklad, bo przypomina wlasnie te transformacje. Nie da sie przeskoczyc pewnych faz rozwojowych, do wszystkiego trzeba dojrzec, aby znalezsc sie na wlasciwym miejscu w czaso-przestrzeni.

A jako moral dodam, ze ten przyslowiowy motyl kojarzy sie z czyms pieknym, kojacym, wolnym, szczesliwym, wrozy nawet zdrowie, gdy sie jest w chorobie, a gasienica musi przerabiac humus, pelzac po labiryncie, w ciemnosci i czekac.

//Wszelkie podobienstwa do znanych osob (kont°°) sa tu przypadkowe Mrugnięcie//
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszemaluchy brygadaszarika julandia panzerdivisiontiger the-world-is-magic