Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 01:28:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa Ziemia  (Przeczytany 80716 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #100 : Grudzień 02, 2012, 17:26:34 »

Tzn czy autko którym wracasz szacowna będzie sprawne czy nie  Duży uśmiech
Proponuje zrobić przegląd u dobrego diagnosty samochodowego i raczej nie powinnaś mieć  z powrotem problemów Duży uśmiech
Ja w każdym bądź razie dokonałem przedpłaty na bal sylwestrowy i mimo że m gruby to ponieważ lobię i umie tańczyć zamierzam bawić się do końca balu Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #101 : Grudzień 02, 2012, 17:30:28 »

Przebisniegu,
autko mam sprawne.Zaopatrzylam sie rowniez w opony zimowe dobrej marki.

Zycze Tobie wspanialej zabawy sylwestrowej i duieki za dobre slowo.

Pozdrawiam.Greta
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Grudzień 02, 2012, 18:24:20 »

Przebiśniegu, akurat w tym przekazie nie ma wzmianki, ale w połowie innych przekazów, zawsze jakiś skrawek wychodzi, albo że transformacja zaczyna się od nas i obejmuje wszystko, albo że całe stworzenie jej podlega. I takich fragmentów jest wiele.
Są też stwierdzenia galaktycznych bardziej bezpośrednie, gdzie mówią, że ich "awans" zależy od naszego "wzniesienia".
Z tych enuncjacji można byłoby powiedzieć, że wszyscy we wszechświecie mają wskoczyć jedną półkę wyżej, co mniej więcej mówili Kasjopeanie  w 1994 r i tam właśnie był chyba po raz pierwszy przywołany termin fali. Laura potem z tego zrobiła duży artykuł i książkę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #103 : Grudzień 02, 2012, 19:08:04 »

Tzn czy autko którym wracasz szacowna będzie sprawne czy nie  Duży uśmiech
Proponuje zrobić przegląd u dobrego diagnosty samochodowego i raczej nie powinnaś mieć  z powrotem problemów Duży uśmiech
Ja w każdym bądź razie dokonałem przedpłaty na bal sylwestrowy i mimo że m gruby to ponieważ lobię i umie tańczyć zamierzam bawić się do końca balu Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Da się zauważyć - po postach szacownego na tym forum - że swoje autko (ciało) trenujesz na bal sylwestrowy od jakiegoś już czasu tak, że urwanie filmu "końcem świata" przed czasem Ci  nie zagrozi Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #104 : Grudzień 02, 2012, 20:07:43 »

Szacowny blueray21 wiesz zgadzam się, że jest zależność bo z nimi też kiedyś tworzyliśmy całość i byliśmy jednym  Uśmiech
Oczywiście błędne jest też wrzucanie wszystkich do jednego worka Uśmiech
Sam wiem, że dla każdego co innego więc wiem, że oni byli i są potrzebni a to dla doświadczeń, z których my wyciągnęliśmy wnioski - wiem Uśmiech
Tylko, że nie jestem ideałem Człowieka i mam jeszcze trochę do przerobienia więc czasem jeszcze nie mogę opanować chęci jakiegoś tam rewanżyzmu za to, jak nas traktowali  Z politowaniem
Ano pracuje nad tym równie ciężko jak nad kondycja na bal sylwestrowy jak to raczył zauważyć mój wielce szacowny braciak Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : Grudzień 02, 2012, 21:03:13 »

A teraz kolejny przekaz Rady Dziewięciu. Zdecydowanie nie jest on przeznaczony dla wszystkich i to nie tylko z powodu słownictwa.
Sama Rada podpowiada jak rozróżniać materiały. Jednak tych, którzy zdecydują się przeczytać proszę o spokojne przeczytanie do końca, moim zdaniem warto. Tylko potem proszę nie "wieszać psów", bo to też stworzenia, na tłumaczu.


Rada Dziewięciu - Festiwal Światła się rozpoczyna

Jesteśmy Radą Dziewięciu. Doszliśmy dziś do was cieszyć się z wami Światłem Chrystusa zstępującym na świat. Uduchowienie fizycznej rasy jest teraz faktem dokonanym, pierwsze z nasion gwiezdnych przeszły ich inicjacje w duchowej hierarchii i światło weszło do świata. Wielu może nie być w pełni świadomymi tego, co właśnie miało miejsce, ale gdy mijają dni nowe dary przyjdą online, jak to było, jak pliki do pobrania z nową energią, świadomością, miłością i światłem, które odbywa się w ich fizycznym świecie codziennie. Nic nie będzie takie samo dla nich ponownie. Nic już nie będzie takie samo dla całej planety. Teraz, gdy płomień Chrystusa został trwale zapalony w tych fizycznych pojazdach po zakończeniu scalania ich duszy, światło Chrystusa przewieje szeregi lightworkers jak pożar las.

Jest to zwieńczenie projektu podjętego przez duchową hierarchię tego systemu słonecznego, pod kierownictwem duchowej hierarchii galaktyki i wszechświata. Rozumiemy, że niewielu z was zrozumie znaczenie tego kroku, ale to jest taki, który zmieni oblicze wszechświata na zawsze.

Cieszymy się z tymi galaktycznymi braćmi i siostrami, którzy mieli wkład w sprawie ustanowienia Chrystusowej rasy na ziemi, bo było przez wolontariuszy gwiezdne nasiona, którym to zadanie udało się w końcu osiągnąć. Wiele zmian ma jeszcze przyjść na świat, ale z obecnością żywych Chrystusowych, zmiany zostaną złagodzone. Wypośrodkowani w złotym świetle płomienia Chrystusa, oni przyniosą pokój na świat, bo są uosobieniem pokoju. Mężczyzna, kobieta i dziecko, ci będą chodzić wśród ludności świata, błogosławić w ruchu, przynosząc z nimi płomień inicjacji dla wszystkich, których napotkają. Kiedy mówimy, że dla wszystkich, mamy na myśli  dla wszystkich. Mimo, że ich towarzysze i sąsiedzi całkowicie śpią jednego dnia, następnego się przebudzą, przecierając oczy i staną się czujni, wrażliwi, a co ważniejsze, gotowi do napraw (zmian), które są w przygotowaniu. Światło zrozumienia otworzy ich oczy i uszy, a ich duchowe zmysły będą niezatrzymywalne i uwolnione z łańcuchów macierzy strachu, która związała tyle przez ostatnie kilka tysiącleci.

Wiele galaktycznych i międzygalaktycznych rad, jak również hierarchie wniebowstąpionych istot pracowały, aby wykonać ten krok, a teraz to jest fizyczny fakt. Uduchowienie waszych ciał fizycznych może ruszyć do przodu. To zajmie trochę czasu i regulacji, ale nastąpi. Wasze Chrystusowe świetliste ciała są obecnie w trakcie łączenia (mieszania) się z ciałem fizycznym, emocjonalnym i psychicznym. Jesteście teraz żyjącymi naczyniami złotego Chrystusowego Światła. Sprawdzenia tego faktu możecie szukać w snach i medytacjach.

Teraz możemy iść do przodu z wieloma planami, zarówno duchowej Hierarchii tej planety i Układu Słonecznego, jak również uczestniczących galaktycznych i międzygalaktycznych Rad, przeznaczonych do tej malutkiej planety, tego nowego ogrodu Eden. Tak, wiele zmian musi i przyjdzie w ciągu najbliższych dni, tygodni i miesięcy. Jednak z dostępem do żyjącego światła Chrystusowego wśród was, zmiany te nie będą odstraszać tych, którzy są otwarci na wysokie częstotliwości ich monadycznych rodzin, którzy będą pracować przez Chrystusowych.
Mówimy o Chrystusie w powszechnym znaczeniu. To żyjący syn i córka Boga Matki Ojca, który przeszedł połączenie duszy z ich duszą. Dusza zeszła do fizycznego ciała i zamieszkała tam. Oczywiście dusza współpracowała z monadą, duchową rodzina, z której się wyłoniła. I pracuje z wieloma galaktycznymi radami gwiezdnych narodów, którzy jak Wzniesieni Mistrzowie sami są zestrojeni z celami duchowych hierarchii, aż do Źródła.

Wiedzcie, że ci Chrystusowi są też ludźmi. Nie są oni ważniejsi niż żebrak na ulicy, tylko, jako transportujący Światło działają jak katalizator dla uduchowienia całego rodzaju ludzkiego. Oni są sługami wszystkich i nie powinni być przedmiotem kultu i czci. Znaczeniem ich obecności w świecie jest nieść nadzieję i pokarm w postaci miłości i światła dla tych, którzy zostali zapomniani i którzy zapomnieli, że są oni również Chrystusowi wewnątrz. Płomienie wewnętrznych świątyń zamierzają być ponownie zapalone, tak jak w starożytnym rytuale Festiwalu Światła. Pierwsze ołtarze są wyczyszczone i usunięte wszystkie szczątki, a następnie ogień może być ponownie ustawiony i zapalony i tak jest teraz. Nie może być powrotu do ciemności dla nich, są oni zapieczętowani pieczęciami ognia, głowy i nogi owinięte w kolumnie światła, które nie może być penetrowane przez sługi ciemności. I teraz chodzą wśród was, jak zwykli ludzie, oświetleni od wewnątrz przez światło i miłość ich Ojca Matki Boga.

Wiedzcie również, że te teraz uduchowione fizyczne naczynia pozostaną na planecie, bo również służą ich Matce Gai, pomagając w doprowadzeniu do niezbędnych zmian wibracji w bliźnich, będąc tutaj. Rozdzielenie światów jest teraz rozpoczęte. Ci, którzy nie mogą trwać w zwiększonej częstotliwości odejdą. Prosimy o nie osądzać nikogo, którego dusza postanowiła wycofać swoją obecność tutaj, gdyż mogą chcieć wybrać, aby odrodzić się w ciele o wyższej częstotliwości w nowym świecie. Tak, są też tacy, którzy zdecydowali się na pozostanie w cięższej gęstości niżej wibrujących światów, ale to jest wybór, który został zrobiony przez ich dusze, gdyż wszystkie istoty ludzkie są przedłużeniem duszy, ciało jest jedynie naczyniem doświadczania fizycznej sfery. Dusza jest tym, co decyduje się wycofać, a nie indywidualna osobowość, niezależnie od celu. Zarezerwujcie osąd dla decyzji o tym, co zjeść na obiad, nie osądzać działania innych i bądźcie łaskawi dla siebie.

Teraz jest czas, aby pamiętać, że jesteście istotami Światła doświadczającymi życia fizycznego. Gdy przejdziecie scalanie duszy, zaczniecie doświadczać takiego spokoju i lekkości serca, jakiego wielu z was nie doświadczyło więcej niż tylko krótkie chwile podczas obecnego życia. Rozumiemy, że dla wielu, to życie było niezwykle wyzywające, ale wasze dusze wybrały to w tym celu, aby umożliwić Wam osiągnąć ten najważniejszy krok na drodze do Wzniesienia. Inicjacja jest trwającym procesem, i nie skończy się przez wcielenie światła Chrystusowego i to nie skończy się z szóstą inicjacją - Wzniesieniem. Jest to proces, który będzie kontynuowany przez całą wieczność, aż wszyscy ponownie zjednoczą się za Źródłem ... a wtedy zacznie się ponownie. Uniwersalne cykle mają ogromny zakres. Plany są skomplikowane i zajmują dużo czasu, aby je zakończyć, ale zrobiliście dobrze, bardzo dobrze, a dla tego możemy was pochwalić.

Jako ludzkość wyłaniająca się z kociołka ognia, podejmiecie kolejny krok stając się galaktycznymi obywatelami. Niektórzy z was są gotowi na ten krok teraz, ale pamiętajcie, że jesteście tutaj, aby służyć innym, aby przynieść światło i miłość obecności swojej monady, Twojej rodziny duchowej, dla innych. Jest wielu, którzy nie mają pojęcia o duchowej hierarchii, obecności rodzin galaktycznych i ich stosunku do nich, a nawet zrozumienia własnej świętej historii, dopóki nie została ona stłumiona przez niektóre elementy społeczeństwa. To się zmienia teraz, prawda jest ujawniana codziennie, nawet teraz w bardziej śmiałych miejscach w środkach masowego przekazu i na pewno się w alternatywnych źródłach w Internecie. Bądźcie świadomi i sprawdzajcie w swoim sercu rezonans dla każdego materiału, do którego zostaniecie przyciągnięci; serce pozwoli Wam wiedzieć, czy informacje są "wasze", czy nie. To jest czas dla osobistego upodmiotowienia i oświecenia, gdy płomień Chrystusowy wypala na żużel wszystkie pozostające ułudy i iluzje. Bądźcie  jednym z waszą duszą, w waszym płomieniu serca i poznajcie wewnętrzny spokój, który przekracza wszelkie zrozumienie.

Jesteśmy jednym z wami w waszym sercu. Zachęcamy do poszukiwania tych, którzy są obudzeni jak wy, aby zacząć, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, tworzenie wspólnoty serc. Naśladujcie przywództwo oświeconej osoby, która osiedliła się w waszym ciele fizycznym. Będziecie wiedzieć, co robić, gdy przyjdzie czas na działanie.
Nasze błogosławieństwa idą z wami, Namaste.

Dziękuję, ukochana Rado Dziewięciu.

02 grudnia 2012
Channeler: Tazjima
http://bluedragonjournal.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #106 : Grudzień 03, 2012, 17:22:52 »

Cytuj
Zachęcamy do poszukiwania tych, którzy są obudzeni jak wy,
Niestety mam grube i leniwe ciało fizyczne więc chodził po domach jak Świadkowie J nie mam zamiaru Uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #107 : Grudzień 03, 2012, 17:49:03 »


    Rada Dziewięciu:

...Teraz, gdy płomień Chrystusa został trwale zapalony w tych fizycznych pojazdach......


światło Chrystusa przewieje szeregi lightworkers jak pożar las.

Jest to zwieńczenie projektu podjętego przez duchową hierarchię

Ale ich trafiło..

A byli tacy doskonali, pozbawieni  wszelkich zwierzęcych  emocji  i popędów. 



Ciekawe co na to Rdzeń  Coś

Przecież KTOŚ  zamierza mu   spalić   Jego ziemskie światłowody  Szok
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 18:33:10 wysłane przez JACK » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #108 : Grudzień 04, 2012, 05:13:18 »

Hej hej bracie, a szacowny songo i szacowna Kiara Szok
to pa Duży uśmiech

PS
Ok jak braciak tak mówi to ja juz strzelał nie będe Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2012, 05:13:59 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #109 : Grudzień 04, 2012, 07:41:50 »

O mnie się nie martw... o mnie się nie martw ... ja sobie radę dam.... Mrugnięcie Uśmiech ( ale dzięki z całego serca Buziak) mnie się kule nie imają..  Duży uśmiech na szczęście!!!!

Z psami nie tańczę ,z rekinami nie pływam , a z baranami nie chadzam na spacery....   Duży uśmiech
Strzelców z kulą uzupełniam drugą kulą! Buziak

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2012, 08:31:06 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : Grudzień 04, 2012, 07:54:00 »

jak by to powiedział Franz- to ja tutaj jestem Strzelec, a nawet Wężownik Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : Grudzień 11, 2012, 11:03:21 »

Ta kolejny artykuł Ute z jego doznaniami i wnioskami


Jest coś MAJESTATYCZNEGO w toku!

 
Image by Ute Posegga-Rudel, Copyright © 2012


Umiłowani przyjaciele,

12.12.12 jest teraz za kilka dni. Kiedy poszedłem na spacer wczoraj niebo wydawało mi się absolutnie wyjątkowe i niesamowite, nie pamiętam takiego widoku nieba jak dotychczas.

To był nowy rozwijający się niebieski bardzo głęboki i jednocześnie przezroczysty, jak i duże białe chmury, jak trójwymiarowe i rzeźbione waciki. Wydawało się, że siedzą, w szacunku w sporej odległości od Słońca, które było bezprecedensowym transcendentalnym promieniowaniem i mocą duchową.

Kolory wydawały się inne niż w innych dniach.

Jest nowa zwycięska obecność na niebie, które wydaje się być większe i pełniejsze, i to wydaje się być poza zasięgiem teraz dla sił, które chcą zaszkodzić naszej pięknej planecie i nam (wszystkim żywym istotom na Gai).

Wygląda na to, jakby wyższe wymiary (niektórzy twierdzą, że na 4., inni 5., w zależności od tego, czy bierzemy pod uwagę czas jako 4. wymiar) już zaczynały powoli przybierać ich wygląd, jak gdyby nasz znajomy 3-ci wymiar bardzo powoli zaczynał się zmieniać na nową rzeczywistość.

Uważam, że jest to stopniowe przygotowanie do kulminacyjnych wydarzeń, najpierw 12.12.12, ze spodziewanym bardzo wysokim światłem przychodzącym i informacją, aby przygotować nas do jeszcze bardziej potężny napływu energii 21-12-12.

Innymi słowy, energia i światło już przychodzą tutaj są fenomenalne, to jest światło jedności i braku separacji, światło, które sprawia, że wszyscy jesteśmy równi i wyciera "różnice". Na poziomie uczuć to jest jakość Miłości wszędzie, jednocząca wszystkie serca, gdy pozwalają na to zjednoczenie.

Wychodząc w ten ciepły poranek na zewnątrz i pod nieskończenie błękitne niebo, z kilkoma białymi puszystymi chmurami, szukając słońca, nagle ogarnęło mnie uczucie podziwu i zdumienia. I wzdrygnąłem się na krótko i miałem gęsią skórkę, moje serce  zostało zelektryfikowane, uwalniając nieuniknione "WOW!"

Jest coś MAJESTATYCZNEGO w toku, mocno zapowiadana nasza nowa boska rzeczywistość, tutaj, na naszej Ziemi przez eony umęczonej Matce ze wszystkimi jej kreacjami.

Boża obietnica jest w drodze. Pochodzi z Serca Wszechświata, to drzwi do Nieskończonej Wszechmocnej Świadomości Boskiej.

Ta serce przytłaczająca Obecność jest mocą samego Istnienia, Niepodzielona, Ekspresja Bytności, Moc, która trzyma wszystkie wszechświaty i istoty razem. Poszerza ona serce do otwarcia, w którym Tajemnica Wszystkiego Co Jest ujawnia swoją niezaprzeczalną rzeczywistość. W tej rzeczywistości i Urodzie naszego serca, Serca Gai, Serca Słońca, i Serca Kosmosu są Zjednoczone. W tym ludzie przekraczają naszą ograniczoną formę i odkrywają, kim jesteśmy: Jednością Jednej Świadomości.

Najdrożsi przyjaciele, jest to tak! Wielka planetarna i uniwersalna zmiana jest w drodze, pierwsi prekursorzy już wysyłają swoich chwalebnych posłańców w tym niespokojnym świecie z najbardziej namacalnymi znakami! Wgląd we wszechświat nagle jest nieograniczony, długotrwałą kwarantanną iluzji.

W tym, aby przyjść do Nowej Rzeczywistości dualność jest przekraczana. Energia jest tak potężna, że już teraz zasłania, to, co wydaje się być rozdzielone. Ujawnia Potężne Teraz  Najważniejszego, z którego wszystkie pozorne odrębne byty i miejsca zostały utworzone.

Mając to na względzie, mniejsze postrzeganie odrębności jest zapomninane, a my jesteśmy podnoszeni do nowej potężnej wibracji Światła, które jest Miłością. Ale nie tylko w zwykłym sensie odrębnego "Kocham cię", ale raczej jako potężne JESTEM MIŁOŚCIĄ.

To jest to, co ja zobaczyłem i czego doświadczyłem bezpośrednio.

Z uwielbieniem, Ute

10 grudnia 2012
Channeler: Ute
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/12/there-is-something-majestic-at-work.html
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
sfinks
Gość
« Odpowiedz #112 : Grudzień 11, 2012, 11:56:18 »

Witajcie ! Wspaniała wizja ,niosąca tak wielkie nadzieje ,udręczonej rzeczywistości .
Jeżeli okaże się prawdą ,zmieni naszą rzeczywistość o 180 stopni .

Nawet gdybym nie wierzyła w te wszystkie przesłania ,to chcę w nie wierzyć.
Naszemu światu potrzebna jest odnowa i jest to pilne wyzwanie.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #113 : Grudzień 11, 2012, 12:14:47 »

Z wielu ust słyszę o odnowie, o konieczności zmian - ok. Jednak w wielu przypadkach widzę, że są to oczekiwania w których świat ma się zmienić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - i to ciągłe podbijanie wyczekiwania... Jakoś mało osób w rzeczywistości - pomimo deklaracji - podejmuje jakieś konkretne i wymagające wysiłku działania które to dopiero mogą przynieść oczekiwanie zmiany. Takie działanie jakoś nie jest popularne, za pewne z powodu mrówczej pracy do tego nie na świeczniku.
Jestem przekonany, że nikt za nas tego nie odwali. A cóż nam da zmiana jakiejś rzeczywistości/otoczenia gdy i tak w nią wchodzimy ze swoimi wadami?

Od siedzenia całymi dniami i nocami przed kompem i wklejaniem "mondrości" nikt nie wzrośnie, nic nie da buszowanie po forach i tak próby błyszczenia, co najwyżej karmi własna, fałszywą wizję wspaniałego siebie.

Piękny świat może być tutaj - niech każdy po prostu zacznie sprzątać swoje podwórko...
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #114 : Grudzień 11, 2012, 15:33:20 »

arteq
Cytuj
Jestem przekonany, że nikt za nas tego nie odwali.
Szkoda szacowny, że jesteś o tym tylko przekonany bo dobrze jest wiedzieć, że tak będzie  Uśmiech
Mogę też ponieważ jestem cierpliwy powtórzyć : każdy kowalem swojego losu, co kto posieje to zbierze, każdy sobie rzepkę skrobie, ..... Uśmiech
to pa Uśmiech
Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #115 : Grudzień 11, 2012, 15:52:46 »

Z wielu ust słyszę o odnowie, o konieczności zmian - ok. Jednak w wielu przypadkach widzę, że są to oczekiwania w których świat ma się zmienić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - i to ciągłe podbijanie wyczekiwania... Jakoś mało osób w rzeczywistości - pomimo deklaracji - podejmuje jakieś konkretne i wymagające wysiłku działania które to dopiero mogą przynieść oczekiwanie zmiany. Takie działanie jakoś nie jest popularne, za pewne z powodu mrówczej pracy do tego nie na świeczniku.
Jestem przekonany, że nikt za nas tego nie odwali. A cóż nam da zmiana jakiejś rzeczywistości/otoczenia gdy i tak w nią wchodzimy ze swoimi wadami?

Od siedzenia całymi dniami i nocami przed kompem i wklejaniem "mondrości" nikt nie wzrośnie, nic nie da buszowanie po forach i tak próby błyszczenia, co najwyżej karmi własna, fałszywą wizję wspaniałego siebie.

Piękny świat może być tutaj - niech każdy po prostu zacznie sprzątać swoje podwórko...
Witaj arteq! No cóż ,masz rację o tym sprzątaniu ,każdego u siebie .Jednak jak znam życie i ludzi ,większość nawet palcem nie ruszy ,aby coś zmienić ,choćby u siebie samego .

Jednak są jednostki które coś próbują robić ,zakładają stacje radiowe ,aby nieść oświecenie informować ,na bieżąco  o różnych zmianach i potrzebach zmian ,zachęcają ludzi aby podejmowali działania ,które mogłyby przygotować ludzkość na nową rzeczywistość . Propagują nowy styl życia ,otwierają oczy ludzkości na to, co u nas na ziemi jest przeszkodą na drodze do ,,nowego świata,,

Natomiast zadaniem poszczególnych jednostek ,jest samemu poszukiwać  materiałów odnośnie tych zdarzeń ,reformowanie umysłów ,zmiana postrzegania ,określenie się czego tak naprawdę oczekujemy .Najważniejsze jest jednak podjęcie decyzji ,że to co było musi ustąpić ,że to już nam nie wystarcza ,że chcemy zapomnieć te wszystkie doświadczenia i trudy karmicznych zmagań,że marzymy o lepszej rzeczywistości dla siebie i wszystkich istot czujących.

Jednak wiem,  że  ludzi bardzo zaangażowanych jest mało , większość  lekceważy sobie ostrzeżenia ,informacje i pogłoski .Wielu śmieje się ludziom biorącym poważnie taką możliwość ,prosto w nos,kpi sobie z tzw.naiwnych .
A wiadomo nie od dzisiaj ,że przysłowie ,,ten się naprawdę śmieje ,kto się śmieje ostatni,, często się sprawdza .

Jednak gdyby doszło do zmiany rzeczywistości ,to te niedbaluchy ,które ,,leżały odłogiem,, chętnie się przyczepią do cudzego dzieła i będą chciały z tego czerpać korzyści .Myślę jednak ,że nie ma nic za darmo i będą musieli zapłacić w jakiejś formie (?)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=m_OtnaKFnlE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 16:04:28 wysłane przez sfinks » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #116 : Grudzień 12, 2012, 17:48:17 »

Jak tak sobie siedzę w Ciszy i hm ,,myślę" Duży uśmiech
To nie mogę się oprzeć wrażeniu, że coraz częściej padają pytania, na które ten kto je zada nie oczekuje odpowiedzi lub nie zdąży jej usłyszeć.
Jednym z takich pytań często powtarzanych, które do mnie docierają jest : ,,Co ze mną/nami będzie?"
Zauważyłem też, że o ile kiedyś w ten czy inny sposób próbowałem dana istotę /istoty pocieszyć w ten lub tamten sposób lub dodać otuchy ... to teraz zachowuje milczenie.
Dodam tez, że jest to milczenie w całym tego słowa znaczeniu.
Dlaczego?
Dlatego, że milczę słownie, milczę myślowo i milczę czuciowo.
Dokładnie tak jak bym zamieniał się w kamień w całym tego słowa znaczeniu.
Ciekawym czy macie w. szacowni podobne doświadczenia, odczucia czy przeczucia Cool
to pa Duży uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #117 : Grudzień 12, 2012, 18:18:59 »

...jakoś tak  najlepiej ze sobą, a raczej w sobie jest. i coraz mniej chce się ludzi...ile można powielać w kółko i to samo...to czas na prawdziwe tworzenie, a nie powielanie...
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : Grudzień 12, 2012, 18:54:17 »

The Master Shift - 12.12.12 - Global UNITY Moment - Let's Make History!
http://youtu.be/3boqddWaF1g
polskie napisy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 18:55:15 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : Grudzień 12, 2012, 18:55:33 »

Przecież zapowiadają, że odwrotnie, że będzie ciągnęło ludzi do siebie w grupy na Nowej Ziemi. A tak na serio to chyba obecnie przeżywamy największą separację i odosobnienie jednostki i wcale nie myślę, że winnymi tego są nowoczesne środki komunikacji.
Dla mnie to typowy efekt powszechnego materializmu i oczywiście większej ilości "wolnego" czasu niż drzewiej bywało.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #120 : Grudzień 12, 2012, 18:57:57 »

Przecież zapowiadają, że odwrotnie, że będzie ciągnęło ludzi do siebie w grupy na Nowej Ziemi. A tak na serio to chyba obecnie przeżywamy największą separację i odosobnienie jednostki i wcale nie myślę, że winnymi tego są nowoczesne środki komunikacji.
Dla mnie to typowy efekt powszechnego materializmu i oczywiście większej ilości "wolnego" czasu niż drzewiej bywało.

jesteśmy samotni w tłumie- to paradoks naszych czasów,-
i znak..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #121 : Grudzień 12, 2012, 21:13:45 »

Przecież zapowiadają, że odwrotnie, że będzie ciągnęło ludzi do siebie w grupy na Nowej Ziemi. A tak na serio to chyba obecnie przeżywamy największą separację i odosobnienie jednostki i wcale nie myślę, że winnymi tego są nowoczesne środki komunikacji.
Dla mnie to typowy efekt powszechnego materializmu i oczywiście większej ilości "wolnego" czasu niż drzewiej bywało.
To, że elektroniczne środki komunikacji zubażają więzi to fakt, bezdyskusyjny - dziwię się, że ktoś może tego nie dostrzegać.
Efekt materializmu? Dziwne w kontekście setek postów z tego forum na którym dziesiątki osób twierdzi, że ludzie wzrastają, ostatnio bardzo dynamicznie i szybko - co przeciez stoi w oczywistej sprzeczności do owoców które daje nam otaczający świat...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #122 : Grudzień 12, 2012, 21:20:52 »

12-12-12  mija .. co się wydarzyło w Waszym dniu dziś ?

Tutaj było trochę zamieszania. Dziwne bo połączenia bezprzewodowe się "rwały". Internet działał , a raz nie działał , choć normalnie tak się nie zachowuje.

Sprawy szły jak po grudzie, dział się tzw "opór materii"  ale nie we  wszystkim, bo ostatecznie  kiedy pojawiła się miłość to  spaliła wszystko co jest nie po drodze z nią. Chichot
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #123 : Grudzień 12, 2012, 21:28:05 »

Nic szczególnego, tzn. nic zaskakującego. Net działał bez uchybień, sieć GSM także. Sprawy szły swoim tokiem - o ile włożyło się nieco pracy.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #124 : Grudzień 12, 2012, 22:16:47 »

No to ostatni (na dziś) przekaz AA Michała. Kto ma oczy niech czyta.

Bądźcie Jednością. Począwszy od dzisiaj, Bądźcie Jednością. - Michael


I tu, moi ukochani przyjaciele, jest ta dobra wiadomość, z którą obiecałem powrócić. Ten komunikat będzie, ponieważ jestem pewien, że to stwierdzicie, jednomyślny. Ale pomimo tego, pozwólcie nam przynieść go do Was jeszcze raz.

W końcu, po kilkunastu tysiącleciach, przybyliście na ostatni próg do długiego obiecanego wieku, w którym wszystkie złości, wojna, bieda, strach i inne, mniej pożądane warunki będą pozostawione z tyłu, ponieważ nauczyliście wszystkich lekcji, wymaganych do nauczenia.
Od tej chwili, waszym jedynym celem będzie zwiększanie waszej świadomości, zrozumienia i akceptacji Boskiego Światła, jak również, tych wszystkich, których możecie spotkać. Zostaniecie najwybitniejszymi nauczycielami, bo, jak wy mówicie, "byliście tam i to zrobiliście."

Przekonacie się, że kolejny okres, od teraz aż do dwudziestego pierwszego dnia tego miesiąca, przyniesie Wam ogromny wzrost światła i zmiany wewnętrzne, jeśli pozwolicie na to. To będzie o wiele większe niż wcześniej, ale powinno być łatwiejsze do dostosowania się do tego, od teraz na pewno widzicie sami, dokąd was to zabiera. Bardzo niewielu z was ma jakieś wątpliwości, pozostałe w tym momencie.

Mówimy wam również, że niesamowite połączenie was w zbiorowej modlitwie i medytacji, które zostały wykonane, a które nadal trwają, gdy mówimy, tworzy nieopisany wybuch miłości i światła w całym tym waszym świecie. Poszerzamy nasz najgłębszy szacunek, podziw, i wdzięczność za to wszystko, co zrobiliście i nadal robicie. Ogromne morze zmian zostało aktywowane głównie przez was, moi drodzy.

Znajdź siebie tym, kto jest godny wszystkiego, co wam obiecano. Uwolnij swoje wątpliwości, swoje winy, swoje uczucia niedostatecznej posługi i zaakceptuj. Naucz się akceptować. Nie możemy wymusić waszej genialnej przyszłości na was. Jakoś przetrenujcie siebie w utrzymaniu skupienia na wybranej przyszłości i ją przyjmijcie z wdzięcznością i ta energia sama pozwoli sobie w końcu przyjść do Was. Pozwólcie Nam martwić się o to, jak. Jesteśmy całkiem dobrzy w tej części. W rzeczywistości, już zrobiliście najtrudniejszą część. Dajcie nam dokończyć robotę.

Jest uczucie uniesienia, uroczystości, omiatające całą powierzchnię waszego dzisiejszego świata. Zanurzcie się w tym i zobaczcie, jak to rozprzestrzenia się na wszystkich tych, którym okoliczności jeszcze nie pozwalają tego poczuć. Bądźcie Jednością. Począwszy od dzisiaj, Bądźcie Jednością.

Nasza najgłębsza miłość dla was, drogie serca. Dobrego dnia.

12 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 22:18:15 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fugazi twojareklama improwicze turback miastomorthal