Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:17:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Aktywacja Czakry Trzeciego Oka  (Przeczytany 46300 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudzień 18, 2012, 18:40:15 »


arteq

Cytuj
Niestety Przebiśnieg, zgodnie z teorią z tutejszego forum, jakiś czas temu zrobiono mi straszliwe kuku i.. zalakowano sławetne 3 oko na czole...
ale chętnie się dowiem co Ty widzisz przez to 3 oko
.
Zgodnie z moją teorią każdy kowalem swojego losu Uśmiech
Swoje doświadczenia opisuje często na tym forum Uśmiech

to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Grudzień 18, 2012, 19:35:56 »

Cósiek misia widza, że pozazmysłowe postrzeganie nie jest zgodne z doktryną i wcale mnie to nie dziwi.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 18, 2012, 20:35:26 »

Przebiśnieg, ale konkretnie - potrafię to i to, widziałem przez nie to i tamto - zamiast uciekania w rozmycie. Jestem prosty chłopak, dlatego proszę o prostą, konkretną odpowiedź.
Czy to ma związek z... zagadnieniami energii?
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #28 : Grudzień 18, 2012, 21:20:43 »

arteq
Cytuj
jakie oko, takie postrzeganie.
Konkretnie to ja mógłbym zapytać dlaczego pytasz o coś o czym jak deklarujesz sam nie masz pojęcia
 Uśmiech

Cytuj
Przebiśnieg, ale konkretnie - potrafię to i to, widziałem przez nie to i tamto - zamiast uciekania w rozmycie.

Toć troszkę postów napisałem, nt  mojego postrzegania i odczuwania zjawisk zachodzących w świecie energii więc wybacz nie rozumiem zasadności i sensu tego pytania Uśmiech
Mam wyliczyć w punktach i w podpunktach  Duży uśmiech
Szacowny u mnie to tak nie działa  Duży uśmiech
Nie ma chciejstwa, popisywania się przed tłumem gawiedzi i obserwowania ust w kształcie dużego O Duży uśmiech
Ja nie zakładam, że dziś to będę Widział, Słyszał lub Czuł Duży uśmiech
Ewentualnie, że ktoś  (nie mówię o bytach astralnych) nawiąże ze mną kontakt Uśmiech
Ja sobie zwyczajnie funkcjonuje ba nawet pije pifko i przychodzi moment w którym zaczynam odczuwać usztywnienie formy (ciała fizycznego)
Więc ponieważ nie zdarzyło mi się to raz czy dwa przerywam zajęcie np oglądanie tv i wchodzę w dane doświadczenie, i np oglądam obrazki jeżeli jest coś do przekazania to dziele się ta wiedzą
Jeżeli nie to wracam sobie do przerwanej czynności Uśmiech
Czasem przyjdzie myśl i ciepło mi się zrobi w okolicach serca Uśmiech
Obejrzę ja ze wszystkich stron i albo popłynie dalej albo dodam do myśli drugiego Uśmiech
Czasem we śnie pojawi się informacja lub kontakt do tego stopnia realny, że dopiera po przebudzeniu wiem, że to był sen lub kontakt Uśmiech
To może na tyle  Uśmiech
Obiecuje, że jak coś odbiorę, odczuję lub zobaczę co będzie hm rzetelne  Duży uśmiech to zamieszczę na tym zacnym forum Uśmiech
to pa Uśmiech

PS
Kiedyś jak odczuwałem taka potrzebę pomagałem wujkowi w poprawianiu jakości funkcjonowania ciała bliźniego, ale teraz coraz rzadziej odczuwam taką potrzebę  Uśmiech
Deklarowałem wcześniej, że jestem leniwy i lubię pifko Uśmiech



« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 21:28:12 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Villemo
Gość
« Odpowiedz #29 : Grudzień 19, 2012, 08:13:35 »

dobrze.... a ja dodam, że po kilku dniach zalecanych ćwiczeń mam pierwsze efekty - boli mnie głowa w okolicy trzeciego oka i zniechęca mnie to do kontynuowania :-P
Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #30 : Grudzień 19, 2012, 11:15:11 »

Villemo, a czujesz wibracje w trzecim oku? Jeśli czujesz energię, to czemu nie kontynuować

to ćwiczenie jest skuteczne, potwierdza to mój znajomy, który równolegle dokonał odkrycia tej techniki o wiele wcześniej zanim się poznaliśmy, mówił, że "miał filmy po zamknięciu oczu" - ruchome wizje, mówił też że bardzo dobrze opisałem tą technikę
pozatym testowałem to ćwiczenie i po 2 dniach widziałem pierwsze stadium aury wokół sylwetek i głów ludzkich
to żadna głupia zabawa ani ściema, ale faktyczna technika, naprawdę
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 11:25:16 wysłane przez indygo » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #31 : Grudzień 19, 2012, 13:03:35 »

Chcąc korzystać z dobrodziejstw "trzeciego oka" dobrze jest doprowadzić swój organizm na wyższy poziom energetyczny.
Służą temu ćwiczenia QI GONG, albo bardzo podobne w formie i rezultatach ćwiczenia Metodą Bronnikowa.
Dobrze rozbudzone wszystkie czakry (punkty energetyczne) automatycznie doprowadzają do uruchomienia TRZECIEGO OKA.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Grudzień 19, 2012, 13:45:53 »

Cześć >Thotal<.  Duży uśmiech
Gdzie żeś Ty bywał ... ?

Tak w temacie. Może to, o czy wspomina >Thotal<, to główne przyczyny (ba, moi zdaniem na pewno) niekorzystnych odczuć, np. wspomnianej przeze mnie znajomej.
Stąd może i moja postawa, choć podszyta intuicją bardziej, że lepiej poczekać.
Tłumaczyłem to sobie tym, że wszystko przyjdzie samo, bo to nasze naturalne zdolności, ale fakt jest też taki, iż w grę wchodzi nasze dostosowanie energetyczne, wibracyjne, a to już bezdyskusyjnie postępuje zdecydowanie wolniej od naszego chciejstwa.
Stąd moja asekuracyjna postawa.  Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #33 : Grudzień 19, 2012, 13:50:48 »

Przebiśnieg, ale konkretnie - potrafię to i to, widziałem przez nie to i tamto - zamiast uciekania w rozmycie. Jestem prosty chłopak, dlatego proszę o prostą, konkretną odpowiedź.
Czy to ma związek z... zagadnieniami energii?
Artek, ale co sam Pan Kleks widział !!!! To dopiero było odkrycie !!! Duży uśmiech


Chcąc korzystać z dobrodziejstw "trzeciego oka" dobrze jest doprowadzić swój organizm na wyższy poziom energetyczny.
Służą temu ćwiczenia QI GONG, albo bardzo podobne w formie i rezultatach ćwiczenia Metodą Bronnikowa.
Dobrze rozbudzone wszystkie czakry (punkty energetyczne) automatycznie doprowadzają do uruchomienia TRZECIEGO OKA.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Z pewnością odrzucić Wszelakie Mięcha !!! Duży uśmiech
I efekt będzie murowany. Mrugnięcie
Ja próbowałem skupić się na czakrze III Oka, wczoraj przy przekazie medytacji -Pleadian, jest to na YT.
I zauważyłem takie ciepło lekką energię, ale głowa mnie nie bolała. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 13:55:49 wysłane przez komandos040 » Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #34 : Grudzień 19, 2012, 15:47:48 »


Dobrze rozbudzone wszystkie czakry (punkty energetyczne) automatycznie doprowadzają do uruchomienia TRZECIEGO OKA.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Chyba odwrotnie, dobrze rozbudzone trzecie oko automatycznie odpowiada za pozostałe czakry i dźwiga je. Ajna - tak w sanskrycie nazywa się ta czakra, znaczy dowództwo, dowodzi pozostałymi czakrami i odpowiada za nie.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 15:48:40 wysłane przez indygo » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #35 : Grudzień 19, 2012, 15:54:57 »

Rozwój polega na wznoszeniu się energetyki i świadomości od czakry podstawy, te najwyżej położone są wynikiem przebytych doświadczeń w świecie ciała umysłu i ducha. Ktoś, kto chce przeskoczyć szczeble na swojej drabinie rozwoju naraża się na niechybny upadek, ale próbować można...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #36 : Grudzień 19, 2012, 16:04:10 »

najlepiej wznieść kundalini od razu, tylko że niewielu to potrafi

jeśli ktoś chce się rozwijać w dziedzinie ezoteryki, to podałem przepis dla przeciętnego człowieka, bez zbędnej filozofii czy idei, dodać do tego wahadełko (każdy powinien wiedzieć jak należy trzymać wahadełko, jeśli tego nie wie, tzn. że te źródła i autorzy źle podają) daje to właściwy psychotroniczny rozwój człowieka - psychotronika to nauka o niezbadanych zjawiskach poza nauką

mam pytanie, po co skasowaliście post komandosa?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 16:12:29 wysłane przez indygo » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #37 : Grudzień 19, 2012, 17:07:10 »

No i możemy otworzyć szampana lub ruskoje igrusnoje - chodzi mi o zasobność portfela  Uśmiech
Szacowna Czarodziejko nie dziwie Ci się  Uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS
Gdzie się zapodział szacowny arteq toć tu taka okazja by sobie poużywać 
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #38 : Grudzień 19, 2012, 17:18:58 »

najlepiej wznieść kundalini od razu, tylko że niewielu to potrafi

jeśli ktoś chce się rozwijać w dziedzinie ezoteryki, to podałem przepis dla przeciętnego człowieka, bez zbędnej filozofii czy idei, dodać do tego wahadełko (każdy powinien wiedzieć jak należy trzymać wahadełko, jeśli tego nie wie, tzn. że te źródła i autorzy źle podają) daje to właściwy psychotroniczny rozwój człowieka - psychotronika to nauka o niezbadanych zjawiskach poza nauką

mam pytanie, po co skasowaliście post komandosa?
Sprawdzałem. Uśmiech
Ten post masz ten sam powyżej. Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #39 : Grudzień 19, 2012, 19:18:35 »

Trzecie Oko ... wcale nie takie najważniejsze

<a href="http://www.youtube.com/v/vKyQMcSmyDI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/vKyQMcSmyDI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;</a>
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #40 : Grudzień 19, 2012, 19:41:35 »

East, piękny i wzruszający przekaz…. nie padło ani jedno słowo, a ileż treści….
Czy słowem dałoby się to wyrazić?  Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #41 : Grudzień 19, 2012, 20:09:51 »

Podpisze się pod tekstem szacownej ptak Uśmiech
to pa Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #42 : Grudzień 19, 2012, 20:20:03 »

Konkretnie to ja mógłbym zapytać dlaczego pytasz o coś o czym jak deklarujesz sam nie masz pojęcia
hmmm... aby się dowiedzieć? zweryfikować posiadane informacje? sprawdzić ich rzetelność?

Mam wyliczyć w punktach i w podpunktach  Duży uśmiech
Szacowny u mnie to tak nie działa  Duży uśmiech Nie ma chciejstwa, popisywania się przed tłumem gawiedzi i obserwowania ust w kształcie dużego O Duży uśmiech
Ja nie zakładam, że dziś to będę Widział, Słyszał lub Czuł Duży uśmiech
Może byc i w punktach - szybko i precyzyjnie byłoby...
I sprawa wygląda jak zwykle na tym forum. Dwa dni temu zarzucałeś mi brak chęci/możliwości/umiejętności aby poruszać się w tematach związanych z energią. Gdy zacząłem wchodzić w konkretną dyskusję - stawiam konkretne pytania, proszę o konkretne wypowiedzi... to standardowo - nie będę pisał, nie będę się chwalił, nie teraz... Och, gdybyś tylko miał czym - rzuciłbyś mi tym z satysfakcją w twarz, no ale... jak widać nie masz.

Więc ponieważ nie zdarzyło mi się to raz czy dwa przerywam zajęcie np oglądanie tv i wchodzę w dane doświadczenie, i np oglądam obrazki jeżeli jest coś do przekazania to dziele się ta wiedzą
Może rozwińmy jakowe to obrazki i dlaczego od razu określasz to mianem wiedzy.

Czasem we śnie pojawi się informacja lub kontakt do tego stopnia realny, że dopiera po przebudzeniu wiem, że to był sen lub kontakt Uśmiech
Też miewam bardzo realne sny, bardzo... lecz co bym nie powiedział to tylko sny. Czyż kilka postów temu nie negowałeś snów, ba nawet wizji na jawie jako niewiarygodnych?

Obiecuje, że jak coś odbiorę, odczuję lub zobaczę co będzie hm rzetelne  Duży uśmiech to zamieszczę na tym zacnym forum Uśmiech
No czekam z niecierpliwością.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #43 : Grudzień 19, 2012, 20:32:01 »

@Arteq
Cytuj
Och, gdybyś tylko miał czym - rzuciłbyś mi tym z satysfakcją w twarz, no ale... jak widać nie masz.
Lustereczko powiedz przecie ..........
typowe, typowe Duży uśmiech . Tak jakby rzucanie z satysfakcją w twarz było celem Przebiśniega. Nie ten adres Artqu. Facet coś Ci pokazuje , a Ty dalej swoją katarynkę dmuchasz ....


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #44 : Grudzień 19, 2012, 20:57:51 »

Czasami - bywa że na granicy z przerażeniem - stwierdzam, że wielu forumowiczów działa jak... program (?). Zaskakuje mnie, że aż z taka precyzją wiem kto i co powie, i to nie jakieś ogólne zarysy, ale konkretne zdania. Im bardziej "uduchowiony" tym większa precyzja przewidywania. Czasami odbiera to chęć/motywację do zabrania głosu/dyskusji...
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Grudzień 19, 2012, 20:58:20 »

Wszędzie lustra. Lustra widzę! Bez trzeciego oka, ale za to bardzo wyraźnie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #46 : Grudzień 19, 2012, 20:59:32 »

... 99%
kurcze, nudnawe.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Grudzień 19, 2012, 21:08:41 »

Wprost przeciwnie - w tym szaleństwie jest ... zabawa!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #48 : Grudzień 19, 2012, 23:24:55 »

Czasami - bywa że na granicy z przerażeniem - stwierdzam, że wielu forumowiczów działa jak... program (?). Zaskakuje mnie, że aż z taka precyzją wiem kto i co powie, i to nie jakieś ogólne zarysy, ale konkretne zdania. Im bardziej "uduchowiony" tym większa precyzja przewidywania. Czasami odbiera to chęć/motywację do zabrania głosu/dyskusji...
Och Artku Duży uśmiech
Patrzysz, a nie widzisz, choć się chełpisz, że wiesz. Typowe Duży uśmiech

Dostarczasz o sobie bardzo jednostronnego obrazu twierdząc że wiesz i że znasz tak dobrze wszystkich. Nic nie wiesz tak na prawdę, ale próbuj, próbuj Duży uśmiech

Może za którymś razem w końcu przejrzysz na oczy.... powodzenia.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #49 : Grudzień 20, 2012, 18:36:38 »

Ja nic nie wiem, nic nie widzę... po prostu jako "nieuduchowiony" nie mogę zobaczyć/wiedzieć i tyle. Nawet to, że sprawdzają się moje przewidywania, które w chwili wygłaszania ich były cieniutkim, jakże fałszującym głosikiem na tle chóru pozostałych.
Pogodziłem się z tym. Nie znam Was, ale Wasze zachowania i reakcje nie są dla mnie jakąkolwiek tajemnicą.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 halotupsy kursor managerzuzlowy madex