Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 02:20:04


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317419 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #250 : Październik 12, 2008, 13:04:06 »

zdjęcia sprzed chwili jak widać są dwie takie anomalie na północy i na południu


Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #251 : Październik 12, 2008, 13:32:00 »

Ktos chcial zrobic aktualizacje danego wycinku i tylko tyle to pokazuje. Co jakis czas wybrane miejsca sa aktualizowane. Widocznie ktos od GE chcial wzbudzic takim czyms zainteresowanie... Jak sie dokladnie przyjrzy to widac ze to jest wklejka Z politowaniem
Nie dlugo bedziecie sie fascynowac, ze jakas dana osoba wydalila przez odbyt kupke w ksztalcie piramidy Język i uznacie to za znaki komunikacji gwiezdnej federacji swietlnej hahaha Chichot
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 13:38:20 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
michal1944
Gość
« Odpowiedz #252 : Październik 12, 2008, 16:41:15 »

Jeszcze nie pisalem na tym forum ,ale czytajac ten watek przyznam ze jest to ciekawe,do "MORY" fajnie ze wklejasz te zdjecia,dobrze by bylo jak bedziesz je nadal wklejał.Niezly czadzik by byl jakby sie ujawnilo,to tyle z mojej strony :-)pozdrawiam!!
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #253 : Październik 12, 2008, 16:44:25 »

Uśmiech Uśmiech Uśmiech :)MORAAAAAA- Michał chyba czytał w moich myślach bo właśnie to samo miałam napisać  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 16:45:19 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #254 : Październik 12, 2008, 17:15:23 »

oczywiście z Mora będziemy wam przedstawiać sytuację z mojej strony wiadomości zas Mora będzie dawała zdjęcia

A już mogę wam powiedzieć że ok 16:00-17:00 oba obiekty zniknęły

I poprawka ok godz.19:00 ,,anomalia'' pojawiła się na biegunie płn
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 17:52:02 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #255 : Październik 12, 2008, 18:48:16 »

Zdjęcie sprzed chwili i tylko to "coś" jest teraz na biegunie północnym Uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #256 : Październik 12, 2008, 20:38:01 »

Zdjęcie sprzed chwili i tylko to "coś" jest teraz na biegunie północnym Uśmiech

Czyli mam rozumiec, ze tam chowa sie ten talerz?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #257 : Październik 12, 2008, 20:38:40 »

ja tam czekam na prawdziwe UFO w wiadomościach TV, ale że o tym piszecie to też fajnie

Cytuj
Drugą rzeczą są dziwne wzory jakie od jakiegoś czasu są widoczne na Google Earth. Są to dziwne geometryczne kształty często przypominające swoim kształtem diament lub inny rombo-podobny wzór. W internecie już zaczynają się pojawiać pytania i domysły, czy nie mamy tutaj do czynienia z jakimiś znakami... lub co bardziej "ekscentryczne" teorie, iż może to mieć związek z owym pojazdem o którym mowa w "przekazie".


1.  Inni channelingowcy potwierdzają doniesienia odnośnie wydarzeń związanych z datą 14 października 2008 - Potwierdzenia innych channelingowców - wpisy dotyczące owych potwierdzeń zaczynają się od nagłówka "Confirmation of OCt 14th by other channell" ;

Cytuj
Ostatnią informacją (na tą chwile) jest to, iż rzekoma manifestacja nie będzie odbywać się w jednym miejscu. Cytując słowa z przekazu : "Czy wasz pojazd pozostanie w jednej pozycji? " Odp : "Nie. Naszą intencją jest "dryfować", po to aby każdy mógł udokumentować naszą obecność".

Cytuj
Najnowszy channeling Blossom zawiera informacje na temat symboli, które mają mieć związek z wydarzeniami związanymi z datą 14.10.08.

Nie będę tutaj przytaczał całej treści "przekazu", chciałbym tylko podać pewną informację. Najnowszy "przekaz" dla Blossom zawierał informację, iż w najbliższych dniach należy wypatrywać tęczy... ale owe zjawiska atmosferyczne mają być zgoła odmienne od tych jakie widujemy na codzień. Jak mają wyglądać i czym się różnić ? Tego dokładnie nie podano. Jednakże w notatce na temat owego "przekazu" zawarto zdjęcie tęczy, która zdaje się być "czymś innym niż spotykanym dotychczas".

Zdjęcie :
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 20:54:51 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
mona11
Gość
« Odpowiedz #258 : Październik 12, 2008, 20:54:01 »

talerzem nie można tego nazwać... zakładając że pod tymi kształtami z google earth na razie kryją się ;P
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 20:55:35 wysłane przez mona11 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #259 : Październik 12, 2008, 20:55:29 »

Moja teoria jest taka iż możliwe że ci z GE umieścili takie coś by zakryć coś? Coś
Oczywiście mogę się mylić i może to być wina satelity i nachylenia widoku danego obszaru bo jak wiemy ziemia w tych miejscach nie jest całkowicie kulista Coś
Poczekamy do wtorku i zobaczymy chciałbym bardzo aby się ujawnili i raz na zawsze panowie którzy mają twierdzenie "skoro tego nie widzę to tego niema" się zdziwili.


EDIT: oto link do filmiku, moim zdaniem jest to fake ale zamieszczam dla tych zainteresowanych tematem Mrugnięcie
http://www.youtube.com/watch?v=1HOAqNyRuaE&feature=related
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 01:41:02 wysłane przez Mora » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #260 : Październik 13, 2008, 05:35:31 »

Zdjęcie ,,tego czegoś'' z godziny 06:30

Sorki że take małe ale jak kliknięcie na obrazek to obraz się powiększy

I jak widać na zdjęciu obiekt zmienił się i jednocześniej się przesunął
W zdjęciu Mory nie zahaczał o tereny Rosji , z rana zas zahacza

[załącznik starszy niż 90 dni - usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 05:37:13 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #261 : Październik 13, 2008, 10:19:36 »

zdjęcia sprzed chwili jak widać są dwie takie anomalie na północy i na południu

Wybaczcie, ale to "UFO" w Google Earth ma swoją nazwę i nazywa się "OpenGL" i jest błędem obsługi dynamicznej OpenGL i transmisji danych do karty grafiki. Google Earth NIE POKAZUJE ZDJĘĆ W CZASIE RZECZYWISTYM. Jest to język skryptowy oparty na języku XML i KML graficzno-geodezyjno-kartograficznym, który zakłada każdorazowe przerobienie i wpasowanie zdjęć metodą transformacji (Helmerta, Afiniczniej, Konforemnej Wielomianowej" która wyklucza dynamiczną wysyłkę obrazu ze względu na rodzaje rzutowania.  Duży uśmiech Duży uśmiech To by było na tyle,... sie spociłem.  Ale ja tak gadam prawie codziennie...i pracuje w tej branży.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 10:22:21 wysłane przez redmuluc » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #262 : Październik 13, 2008, 10:25:45 »

zdjęcia sprzed chwili jak widać są dwie takie anomalie na północy i na południu

Wybaczcie, ale to "UFO" w Google Earth ma swoją nazwę i nazywa się "OpenGL" i jest błędem obsługi dynamicznej OpenGL i transmisji danych do karty grafiki. Google Earth NIE POKAZUJE ZDJĘĆ W CZASIE RZECZYWISTYM. Jest to język skryptowy oparty na języku XML i KML graficzno-geodezyjno-kartograficznym, który zakłada każdorazowe przerobienie i wpasowanie zdjęć metodą transformacji (Helmerta, Afiniczniej, Konforemnej Wielomianowej" która wyklucza dynamiczną wysyłkę obrazu ze względu na rodzaje rzutowania.  Duży uśmiech Duży uśmiech To by było na tyle,... sie spociłem.  Ale ja tak gadam prawie codziennie...i pracuje w tej branży.
Redmuluc jestem pełna uznania dla Twojej wytrwałości ....w uświadamianiu Nas wszystkich - Buziak Buziak :-*Nie żartuje w tym momencie -cmok
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 10:26:33 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #263 : Październik 13, 2008, 10:28:13 »

zdjęcia sprzed chwili jak widać są dwie takie anomalie na północy i na południu

Wybaczcie, ale to "UFO" w Google Earth ma swoją nazwę i nazywa się "OpenGL" i jest błędem obsługi dynamicznej OpenGL i transmisji danych do karty grafiki. Google Earth NIE POKAZUJE ZDJĘĆ W CZASIE RZECZYWISTYM. Jest to język skryptowy oparty na języku XML i KML graficzno-geodezyjno-kartograficznym, który zakłada każdorazowe przerobienie i wpasowanie zdjęć metodą transformacji (Helmerta, Afiniczniej, Konforemnej Wielomianowej" która wyklucza dynamiczną wysyłkę obrazu ze względu na rodzaje rzutowania.  Duży uśmiech Duży uśmiech To by było na tyle,... sie spociłem.  Ale ja tak gadam prawie codziennie...i pracuje w tej branży.
Tak właśnie myślałam i pisałam trochę wcześniej w tym temacie.Widziałam podobne błędy na kamerach internetowych.Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #264 : Październik 13, 2008, 12:18:26 »

zdjęcia sprzed chwili jak widać są dwie takie anomalie na północy i na południu

Wybaczcie, ale to "UFO" w Google Earth ma swoją nazwę i nazywa się "OpenGL" i jest błędem obsługi dynamicznej OpenGL i transmisji danych do karty grafiki. Google Earth NIE POKAZUJE ZDJĘĆ W CZASIE RZECZYWISTYM. Jest to język skryptowy oparty na języku XML i KML graficzno-geodezyjno-kartograficznym, który zakłada każdorazowe przerobienie i wpasowanie zdjęć metodą transformacji (Helmerta, Afiniczniej, Konforemnej Wielomianowej" która wyklucza dynamiczną wysyłkę obrazu ze względu na rodzaje rzutowania.  Duży uśmiech Duży uśmiech To by było na tyle,... sie spociłem.  Ale ja tak gadam prawie codziennie...i pracuje w tej branży.

Noo i się wyjaśniło Uśmiech
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #265 : Październik 13, 2008, 13:23:17 »

no to wszystko jasne i sprawa wspólnymi siłami wyjaśniona
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #266 : Październik 13, 2008, 14:52:00 »

Już zrezygnowaliście, tak prędko? A 14.10 za pare godz  Duży uśmiech
Zapisane
fulldriver
Gość
« Odpowiedz #267 : Październik 13, 2008, 15:10:47 »

http://www.youtube.com/watch?v=b_xDpqSTNEQ

No ja mam już pierwszą relację
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #268 : Październik 13, 2008, 15:14:35 »

http://www.youtube.com/watch?v=b_xDpqSTNEQ

No ja mam już pierwszą relację

Widziałem to nagranie wczoraj i wygląda to na fake bo gdyby to była prawda to wszystkie telewizje świata trąbiły by o tym jak oszalałe po za tym nie wie czy zauważyłeś ale dlaczego w ujęciach kamera nie jest skierowana do góry a jest jedynie pokazany tak połowicznie. Tak po za tym czy ktoś wie co ten koleś tam gada? bo ja nie znam angielskiego ;/
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : Październik 13, 2008, 15:32:11 »

zdjęcia sprzed chwili jak widać są dwie takie anomalie na północy i na południu

Wybaczcie, ale to "UFO" w Google Earth ma swoją nazwę i nazywa się "OpenGL" i jest błędem obsługi dynamicznej OpenGL i transmisji danych do karty grafiki. Google Earth NIE POKAZUJE ZDJĘĆ W CZASIE RZECZYWISTYM. Jest to język skryptowy oparty na języku XML i KML graficzno-geodezyjno-kartograficznym, który zakłada każdorazowe przerobienie i wpasowanie zdjęć metodą transformacji (Helmerta, Afiniczniej, Konforemnej Wielomianowej" która wyklucza dynamiczną wysyłkę obrazu ze względu na rodzaje rzutowania.  Duży uśmiech Duży uśmiech To by było na tyle,... sie spociłem.  Ale ja tak gadam prawie codziennie...i pracuje w tej branży.

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA WYJASNIENIA EKIPY GOOGLE
KORZYSTAJĄCY Z GE PISZĄ, ŻE WCZEŚNIEJ TAKICH BŁĘDÓW NIE BYŁO - POJAWIŁY SIĘ AKURAT TERAZ Język
CIEKAWE...


Ja mam już swoje zdanie na temat cenzury przez GE planety Nibiru przy gwiazdozbiorze Oriona. Nawiązałem już dawno kontakt z jednym programistą Grupy Google. Z moich z nim ustaleń wynika, że tam jest to celowa odgórna cenzura. Wspominałem już o tym na starym forum, tu nie miałem na to czasu na nowym, ale widzę że czas to też zamieścić.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 15:32:55 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #270 : Październik 13, 2008, 15:59:14 »

Słuchajcie. Jak bedzie coś ciekawego nad naszym niebiem to bedzie o tym na tyle głosno, że w kazdym radiu bedą mowic, a o telexpresie nie wspomne Z politowaniem
Zapisane
michal1944
Gość
« Odpowiedz #271 : Październik 13, 2008, 16:05:25 »

Panowie i panie to czekamy do jutra:-)Co do filmiku,ciekawie to wyglada,ale to co mowi Mora to fakt,wszystkie stacje by trabily o tym.AAA i jeszcze jedno oni cos mowili w przekazie ze moga miec maly poslizg, kilku dniowy,takze jesli jutro sie nie pokaza to nie wszystko stracone:-)ale oby sie pokazali jutro:-)Pozdrawiam
Zapisane
fulldriver
Gość
« Odpowiedz #272 : Październik 13, 2008, 16:49:43 »

Mora jakiej wersji uzywasz Google Earth że widać chmóry? Coś
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #273 : Październik 13, 2008, 16:51:26 »

Mora jakiej wersji uzywasz Google Earth że widać chmóry? Coś
Normalnej...
Lewy dolny róg masz taką ramkę znajdź tam "pogoda" i zaznacz to a wyświetlą ci się chmury
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #274 : Październik 13, 2008, 16:51:40 »

Co to filmu
Łał ostro się dzieje
Czyżby to prawda i się zaczęło ??
Nie mówcie że gdyby to było na serio to by nie mówili tego w tv
Przypominam że media będą chcieli to utajnić. A co mieli zrobić media azjatyckie jeśli ludzie to widzieli. Nie mieli wyjścia i musieli o tym mówić (przy założeniu że to prawda )
A Europa i Ameryka itd nie muszą wiedzieć co dzieje że w Azji skoro tego nie widzą na własne oczy

Co do Google Earth
Jeszcze raz powtarzam  że nie wiem co to jest i wrzuciłem to na forum żeby poznać wasze opinie...i poznałem
Przypominam że media to Google a media nie będą chcieli tego ujawinić. A jeszcze program ma związek z NASA to wogóle
Nie wiem każdy ma rózne opinie. Wiem jedno; ten obiekt jest na biegunach (obszary niezaludnione) nad chmurami tylko i zmienia swoje pozycje jak i kształty...co to jest nie mam pojęcia
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2008, 16:52:05 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime kursor madex companions halotupsy