Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:54:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317334 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #75 : Wrzesień 20, 2008, 00:27:22 »

Cześc Enigma Uśmiech
To byłoby straszne !! Jak sobie pomyślę że nawet ja miałabym mieć taki to aż mnie dreszcz przechodzi...brrrr.... To zakrawa na Matrix.
Mam nadzieję że jeszcze mamy wolną wolę ? a może tylko nam się tak wydaje?Coś
Mamy wolną wolę ale tak naprawdę jesteśmy częścią tego systemu i dopóki system nie ulegnie zniszczeniu nasza "wolna wola" jest ograniczona do myślenia
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #76 : Wrzesień 20, 2008, 02:26:37 »

Cytuj
Mamy wolną wolę ale tak naprawdę jesteśmy częścią tego systemu i dopóki system nie ulegnie zniszczeniu nasza "wolna wola" jest ograniczona do myślenia
Ble ble ble... zawsze winny jestem system. Nigdy człowiek. Stara śpiewka... posłuchaj emerytów na przystanku.

Cytuj
Zostawcie chłopaka w spokoju! On po prostu propaguje wegetarjanizm.
Dziwnie trafiłeś, jestem wegetarianinem. Ale bardzo egoistycznym - po prostu mam duże zagrożenie nowotworem przewodu pokarmowego i nie smakuje mi mięso. Żadnej ideologii.

Cytuj
To odwieczny dylemat zaufania - moim zdaniem
Brawo. Tylko to nic nie rozwiązuje. Dalej tkwimy przy wniosku, że to kwestia założenia.
Zapisane
Korybut13
Gość
« Odpowiedz #77 : Wrzesień 20, 2008, 06:13:01 »

w takim wypadku planeta wypada z gry  Mrugnięcie   Piękne jest to, że przylatują w Miłości! Każdy pewnie o takim czymś kiedyś marzył... wszechświat pełen istot żyjących w harmonii i miłości.... Oby to było prawdziwe! To będzie najwspanialszy dzień w moim życiu Uśmiech (nie licząc GP Singapuru ;P zarcik).
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #78 : Wrzesień 20, 2008, 10:44:40 »

Chanell w skład Federacji Światła wchodzą wszyscy którzy chcą równoważyć Imperium Oriona - siedlisko największego zła w tej galaktyce...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #79 : Wrzesień 20, 2008, 12:44:02 »

Chociaż nie wycofuje swoje słowa o wolnej woli zobaczcie ilu z nas ma czas zęby spokojnie pomyśleć ludzie są zabiegani a tu szkoła, praca, dom itp. itd. nie dają nam czasu na myślenie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #80 : Wrzesień 20, 2008, 12:53:30 »

Co to znaczy "nie dają". Sami sobie nie dajemy. Przyznajmy wreszcie uczciwie, że to nasz wybór. Pracujemy więcej aby więcej mieć. Idziemy do lepszych szkół, aby później "lepiej i wygodniej" nam sie żyło. Mamy coraz więcej i to po prostu więcej kosztuje. tyle.
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #81 : Wrzesień 20, 2008, 13:09:27 »

To właśnie miałem na myśli mówiąc o tym, że to nie system jest winny. System nigdy nie jest niczemu winny, a to ludzie sami wymyslają sobie wymówki. W istocie spiskowa teoria dziejów to doskonały sposób na kompensatę swoich niepowodzeń w tym świecie...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #82 : Wrzesień 20, 2008, 13:17:59 »

a ty Loukasie dalej swoje to system kierowany przez ludzi w głównej mierze nieświadomie...
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #83 : Wrzesień 20, 2008, 13:33:27 »

Co to znaczy "nie dają". Sami sobie nie dajemy. Przyznajmy wreszcie uczciwie, że to nasz wybór. Pracujemy więcej aby więcej mieć. Idziemy do lepszych szkół, aby później "lepiej i wygodniej" nam sie żyło. Mamy coraz więcej i to po prostu więcej kosztuje. tyle.

oki prcujemy więcej ... ale ile trzeba pracować uczciwie, żeby mieć swój własny dom???( większość ludzi nie stać na dom za własne pieniądze, żeby mieszkać na swoim musi ciężko harować spłacając kredyt)
ile żeby wykształcić dzieci?? zapłacić rachunki??

echh chyba łatwiej napalić ognisko w jaskini

To właśnie miałem na myśli mówiąc o tym, że to nie system jest winny. System nigdy nie jest niczemu winny, a to ludzie sami wymyslają sobie wymówki. W istocie spiskowa teoria dziejów to doskonały sposób na kompensatę swoich niepowodzeń w tym świecie...

o to właśnie chodzi, że znakomita większość ludzi nie widzi winy systemu.... a wielka skoda...
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #84 : Wrzesień 20, 2008, 13:52:33 »

Cytuj
echh chyba łatwiej napalić ognisko w jaskini
Tak? Świetnie. A teraz wyobraz sobie, że musisz dokonać ekstrakcji zęba kamulcem, a jaskolczym zielem leczysz zakazenie poporodowe. Ciekawe co byście wy wszyscy powiedzieli, jakby karetka nie mogła przyjechać na czas...

Cytuj
o to właśnie chodzi, że znakomita większość ludzi nie widzi winy systemu.... a wielka skoda...
A kto stworzył i codziennie tworzy ten system? Piżmoszczury?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #85 : Wrzesień 20, 2008, 13:55:25 »

tak my ludzie współtworzymy i dlatego musimy się zmienić...
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #86 : Wrzesień 20, 2008, 14:07:36 »

Loukas napisał:
"Tak? Świetnie. A teraz wyobraz sobie, że musisz dokonać ekstrakcji zęba kamulcem, a jaskolczym zielem leczysz zakazenie poporodowe. Ciekawe co byście wy wszyscy powiedzieli, jakby karetka nie mogła przyjechać na czas..."

System jest dla ludzi, czy ludzie dla systemu?
Przy odpowiednim podejściu wszystkich bez wyjątku, nawet w karetkach możnaby używac wiecej srodków ziołopochodnych.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #87 : Wrzesień 20, 2008, 14:08:49 »

Cytuj
echh chyba łatwiej napalić ognisko w jaskini
Tak? Świetnie. A teraz wyobraz sobie, że musisz dokonać ekstrakcji zęba kamulcem, a jaskolczym zielem leczysz zakazenie poporodowe. Ciekawe co byście wy wszyscy powiedzieli, jakby karetka nie mogła przyjechać na czas...

 hahaha, zapomniałam, ze nie masz poczucia humoru:)))

Cytuj
o to właśnie chodzi, że znakomita większość ludzi nie widzi winy systemu.... a wielka skoda...
A kto stworzył i codziennie tworzy ten system? Piżmoszczury?

Pazerni ludzie, którzy sprzdali się za kilka dolarów i technologie:)) i ta chęć od setek tysięcy lat do władzy, smutne, ale prawdziwe.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 14:10:16 wysłane przez wiki » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #88 : Wrzesień 20, 2008, 17:19:15 »

Z "Rady Dziewięciu":

MIKI: Czy mógłbyś opowiedzieć nam o okolicznościach, w których wstąpi główne lądowanie Dwudziestu Czterech cywilizacji na Ziemi?TOM: Jeśli jakieś poważna groźba dla Ziemi spowodowałaby konieczność lądowania, wtedy cywilizacje zgromadziłyby się nad głównymi miastami, aby zmusić ludzi dzierżących władzę do powstrzymania niszczenia. Niektórzy przebywają w atmosferze Ziemi, niektórzy w takiej odległości od niej, że gdyby zaistniała konieczność, szybko by się tu pojawili. Altea kazała wam powiedzieć, że plany lądowania obecnie wstrzymano, gdyż spowodowałoby ono teraz ogromny chaos – ponieważ nie dość wielu ludzi jest przekonanych o istnieniu innych cywilizacji, a także dlatego że nie chcemy spowodować ataku ludzkich sił zbrojnych na przedstawicieli odwiedzających was cywilizacji. Jednakże zapewniamy was, że jeśli Ziemia znajdzie się na krawędzi całkowitego zniszczenia, wtedy cywilizacje przybędą i zapobiegną mu.MIKI: Czy lądowanie nastąpi jedynie w przypadku wielkiego niebezpieczeństwa dla tego świata?TOM: Nastąpi ono, kiedy Ziemianie nie będą czuli potrzeby atakowania, lub jeśli Ziemi będzie zagrażało wielkie niebezpieczeństwo – wtedy się to stanie, bez względu na konsekwencje. Lecz nie obecnie, tak. Wyjaśnię sprawę lądowania i co ono oznacza dla waszej planety. Nasza technologia przede wszystkim pomoże wam zrozumieć jak podnieść poziom waszych upraw, waszego bydła, jak oczyścić wasze wody i jak podwyższyć poziom wibracji waszych dusz – aby wydobyć je z ciemności. Kiedy mówimy 'ciemność', nie mamy na myśli nic negatywnego, ale prawdziwą ciemność, przez którą ludzie nie widzą i nie rozumieją spraw kosmicznych. Nie rozumieją też, że ich nienawiść i gniew stwarzają problem dla Wszechświata. Tylko podnosząc poziom tej planety i poziom jej świadomości, doskonaląc miłość i doskonaląc serce każdego człowieka, możemy doskonalić inne planety w galaktykach. Ta planeta znajduje się na najniższym poziomie, na jakim może znaleźć się dusza, aby się czegoś nauczyć. Tragedią jest gęstość tej planety – jest ona niby muł, lepi się, i te istoty wpadają w pułapkę tej lepkości. Zamierzamy podnieść poziom tej planety z waszą pomocą, co uczyni ją jaśniejszą. Wtedy energia z niej płynąca zostanie posłana we Wszechświat i pomoże podnieść poziom świadomości innych planet. Czy rozumiecie zasadę?ANDREW: Tak. Rozumiem, że to wszystko stanie się za sprawą nowej nauki, którą nam dajecie, jak kiedyś nam powiedziałeś?TOM: To prawda. Będą mutacje. Także wasza planeta zostanie podniesiona do tego poziomu wibracji, na którym staną się możliwe fizyczne kontakty, lecz nie jest to sprawą podstawową. Energia ta zostanie zużytkowana dla zachowania tej planety. Nie mamy nic przeciwko seksowi i wasze fizyczne stosunki nie są naszą sprawą– zdajemy sobie sprawę z konieczności ich istnienia. Ale mówimy o podniesieniu poziomu wibracji, więc energia nie zostanie roztrwoniona na związki fizyczne. Te nowe istoty, które przybywają na waszą planetę i rodzą się na waszej planecie, i dzieci, które mają w sobie 'sonary'... Zamierzałem podać wam nazwy różnych galaktyk i planet, z których pochodzą te istoty, chcące pomóc Ziemi, lecz nazwy te są tak trudne do wymówienia w waszym języku.ANDREW: Hm...TOM: Czy coś cię niepokoi...?ANDREW: Nie, chyba nie. Po prostu wiem, że to co mówisz jest piękne i czyste, i po prostu zwala z nóg!TOM: Tak. Rozumiem.ANDREW: Czy mógłbyś tylko choćby w skrócie opisać jak będzie wyglądało lądowanie?TOM: Całe lądowanie nie nastąpi w jednym czasie. Zacznie się i przez dziewięć dni na całej planecie będą trwały lądowania. Będzie można je zobaczyć, wiele różnych pojazdów, lecz zanim wyładujemy, wyślemy promieniowanie, które zredukuje do zera strach w ludziach. Filmy i książki posiały w was ziarno, dzięki któremu nas rozpoznacie, i ludzie będą to pamiętali. A ta energia, to promieniowanie, które wyślemy przed nami, będzie pochodziło z energii owego ziarna, które już tu jest.
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #89 : Wrzesień 20, 2008, 18:26:33 »

Cytuj
Przy odpowiednim podejściu wszystkich bez wyjątku, nawet w karetkach możnaby używac wiecej srodków ziołopochodnych.
Ziołopochodnych? Przykro mi, nie wszystko wyleczysz ziołami (ziolem też nie, chociaż przez pewien czas może się tak wydawać), a już z całą pewnością nie w karetkach. Zastąpisz morfinę liśćmi koki? Może pacjent, którego noga wpadła w kombajn zachce spróbować delikatnego ziołowego środka przeciwbólowego? Zioła są doskonałe, ale jako profilaktyka i dodatek; wiele obecnych tam substancji wykoprzystuje się farmakologicznie, jednak w formie ekstraktu, który może mieć jakieś mocniejsze i realne działanie.
Zapisane
dv2
Gość
« Odpowiedz #90 : Wrzesień 21, 2008, 22:36:03 »

tak czytam te posty i czytam, i jedynie z sensem tutaj pisze lookas  Uśmiech
lookas nie zawracaj sobie uwagi tłumaczeniem im wszystkiego, poczekajmy do tego "niby" 14 paździerinka. To niektorzy niestety będą musieli zamknąć się raz na zawsze  Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Wrzesień 21, 2008, 22:45:30 »

Darku Uśmiech O co chodzi z tymi dziećmi które maja      sonary    Coś
Ztym promieniowanie to dobry pomysl,bo niby się nie boję i chciałabym ich zobaczyć ,sle jaka by była moja ostateczna reakcja ? tego nie wiem !
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #92 : Wrzesień 21, 2008, 22:47:03 »

tak czytam te posty i czytam, i jedynie z sensem tutaj pisze lookas  Uśmiech
lookas nie zawracaj sobie uwagi tłumaczeniem im wszystkiego, poczekajmy do tego "niby" 14 paździerinka. To niektorzy niestety będą musieli zamknąć się raz na zawsze  Uśmiech
Witamy na forum Uśmiech kolego
Mylisz się nikt nie będzie MUSIAŁ się zamknąć
Zapisane
dv2
Gość
« Odpowiedz #93 : Wrzesień 21, 2008, 22:57:17 »

chodzi mi o to że teraz większa racja będzie żeby niewierzyć niż wierzyć w to że coś wkońcu ma stać się z naszą planetą. Choć nie przecze że coś sie nie stanie, ale napewno nie w najbliższych 5,10,20,30 latach.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Wrzesień 22, 2008, 11:12:32 »

istnienie ufo jest faktem

tak jak istnienie Boga

kto nie chce wierzyć - nie musi

Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #95 : Wrzesień 22, 2008, 11:36:59 »

Eee tam. Ostatnio jak UFO miało się pojawić nad wielkimi miastami i zademonstrować nam swoją potęgę oficjalnie to jedyną dziwną rzeczą jakązaobserwowano był dobry chumor profesorów na mojej uczelni po sesji ;]. Jeśli nie kojarzycie o czym mówię, to bodaj w początku 2007 roku miały nam zademonstrować swoja potęgę według jakiegoś tam przekazu kosmicznych narodów czy coś w ten deseń (jakaś Federacja Kosmiczna na wzór Star Treka chyba) - hahahahaha. Było dostępne na stronie PCH, ale nie wiem czy jeszcze tam jest.
http://pl.youtube.com/watch?v=OJ0m8IEr664
po włosku ale nie ważne, jaki zonk Chichot
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 11:37:41 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
dv2
Gość
« Odpowiedz #96 : Wrzesień 22, 2008, 12:24:15 »

tom1ek czy ja podważam istnienie ufo albo Boga?
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #97 : Wrzesień 22, 2008, 12:28:45 »

Istnienie UFO - niestety równiez istnienie Boga - są podważalne. Koncepcja Boga jest tak doskonale niesprawdzalna, że nigdy nie uda się racjonalnie i spójnie udowodnić jego istnienia - istniejące dowody moga przekonać tylko przekonanych - ani dostatecznie mocno mu zaprzeczyć. Problem z UFO jest taki, że wiele elementów tej konstrukcji zostało przeniesionych... dlatego właśnie te tezy o tym, że "oni się ukrywają, ale nam pomagają / przeszkadzają", a rządy nie chca rozpowszechnienia dowodów są właściwie niemożliwe do całkowitego obalenia... właśnie, jakich dowodów? Pokażcie mi namacalny i niekontrowersyjny dowód na istnienie UFO i wykazcie, że zielone ludziki sięgają głębiej niż XIX wieku (właściwie koncepcja zielonego, nieskiego, wyraznookiego i oblego stwora przyszla w latach 40/50 wraz z... zagrożeniem chińskim).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 17:12:42 wysłane przez Loukas » Zapisane
dv2
Gość
« Odpowiedz #98 : Wrzesień 22, 2008, 12:32:22 »

loukas dobrze że są tacy ludzie jak Ty ;] którzy przynajmniej nie piszą bajek jak więszkość na tym forum Uśmiech

ja niczego nie podważam, i nie zamierzam, chodzi mi o to że te wszystkie historyjki o końcu świata w najbliższych latach itp. to opowieści żywcem wyjęte z Faktu albo Super Expresu Uśmiech

Pozdrawiam
Zapisane
Skala
Gość
« Odpowiedz #99 : Wrzesień 22, 2008, 16:57:11 »

A to że Vasulla przewidziała Walke Reżimu i to trzy dni przed nią nic nie udowadnia?Co o tym myślisz Loukas?
Ja uważam że to Szatan za tym wszystkim stoi spójz na czym opieram swój wniosek:

 "Gdy Jezus szedł po wyjściu ze świątyni, podeszli do Niego uczniowie, aby Mu pokazać budowle świątyni.Lecz On rzekł do nich: «Widzicie to wszystko? Zaprawdę, powiadam wam, nie zostanie tu kamień na kamieniu.A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności:Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata?;Na to Jezus im odpowiedział;Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą.Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec!Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi.Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą;  a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.

I to się trochę sprawdza Jezus mówił też:
"Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie!
Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. Oto wam przepowiedziałem. Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie!
Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego.  Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą
 Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte
Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego"

A skoro to się dzieje teraz przeczytaj przeczytajcie sobie to:

"A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato.
Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach.
 Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie
Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą"


Więc skoro Vasulla przewidziała walke Reżimu/raczej ktoś jej to powiedział to pewnie był to Szatan bo po co ufoludki miałyby podawać się za Jezusa?
A skoro Szatan istnieje to istnieje też Pan Bóg i co o tym myślisz?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 17:11:06 wysłane przez Skala » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex managerzuzlowy wild-reign truegaming kursor