Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 13:57:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783821 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #575 : Marzec 22, 2010, 01:14:55 »

Inteluminatis - a moze zaczal bys tak osadzac sam siebie?
Czy nie uwazasz , za zaczyna to wygladac iz  przekazano Tobie ta paleczke,zeby niepokoic Kiare?
Kazdy z Nas ma prawo do Wlasnego zdania.Jezeli tego nie rozumiesz, to przynajmniej nie krytykuj.Zawsze bylam osoba,ktora nie zgadzala sie z ogolem.Powiedz Mi dlaczego mam uwierzyc w to juz do tej pory bylo powiedziane lub nawet stwierdzone?
Czy moze tylko dlatego,ze tak mowi ogol?
Jezus mowil, zeby nie mieszac  sie z tlumem.Powiedz w takim razie co ty robisz  - czy to nie jest osadzanie , krytykowanie innych?Coś?
I jeszcze jedno - Kto dal Ci takie prawo?Coś
Milusiego -Ela
Zapisane
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #576 : Marzec 22, 2010, 01:25:15 »

Inteluminatis - a moze zaczal bys tak osadzac sam siebie?
Czy nie uwazasz , za zaczyna to wygladac iz  przekazano Tobie ta paleczke,zeby niepokoic Kiare?
Kazdy z Nas ma prawo do Wlasnego zdania.Jezeli tego nie rozumiesz, to przynajmniej nie krytykuj.Zawsze bylam osoba,ktora nie zgadzala sie z ogolem.Powiedz Mi dlaczego mam uwierzyc w to juz do tej pory bylo powiedziane lub nawet stwierdzone?
Czy moze tylko dlatego,ze tak mowi ogol?
Jezus mowil, zeby nie mieszac  sie z tlumem.Powiedz w takim razie co ty robisz  - czy to nie jest osadzanie , krytykowanie innych?Coś?
I jeszcze jedno - Kto dal Ci takie prawo?Coś
Milusiego -Ela

Jezus to jezus, ja to ja, Ty to Ty - Kto dla kogo jaki stanowi autorytet to już jego własna indywidualna sprawa.

Powołujesz się na krytykę, którą w tym momencie sama tworzysz i tak naprawdę, równie dobrze mogę powiedzieć, że to Ty krytykujesz moją osobę w tym co piszę.

Teraz piszesz mi coś takiego, a jeszcze parę dni temu wysłałaś mi ciekawą wiadomość na priva. Czy mogę ją opublikować? Czy odwaga rodzi się tylko za plecami innych ?

Osądzać sam siebie?

A po co mam się osądzać, skoro każdej chwili mogą to za mnie zrobić inni, skoro w każdej chwili to mnie kto inny może o coś posądzić? ma do tego takie prawo ? ma

podobnie jak ja mam prawo do tego o czym teraz i tutaj sobie piszę. Jesteśmy na forum, a tutaj każdy piszę co chce, tak naprawdę mogę być w rzeczywistości kimkolwiek i każdym to już od ciebie zależy, kim jestem dla ciebie w świetle twojej własnej miłości.

Jeden przebacza, a kto inny zabija.

Widzisz jaki i ze mnie chrystusik.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 01:29:00 wysłane przez Inteluminatis » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #577 : Marzec 22, 2010, 08:44:41 »

Cytuj
Teraz piszesz mi coś takiego, a jeszcze parę dni temu wysłałaś mi ciekawą wiadomość na priva. Czy mogę ją opublikować? Czy odwaga rodzi się tylko za plecami innych ?

Czy to znaczy, że jeżeli nie daj boże ktoś postanowił się przed Tobą uzewnętrznić ( myślę, że na forum jesteśmy bardziej zachowawczy) to teraz jak ośmieli się z tobą nie zgadzać, będziesz szantażował opublikowaniem PW?
Masz całkowitą rację, że znakomita większość osób nie ma odwagi uzewnętrzniania się na publicznym forum ( sama tego bym nie zrobiła do końca, nie napisałabym czegoś na forum tak jak piszę do moich znajomych na PW, poruszam tam często bardzo prywatne sprawy)

Jeżeli tak jak pisałeś wcześniej szanujesz czyjąś wolna wolę, to czemu nie chcesz uszanować PW jako wolnej woli?

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #578 : Marzec 22, 2010, 08:45:52 »

Pierwsza i podstawowa rzecz;

Nie mam zamiaru i nie bede tlumaczyla sie przed nikim  na tym forum za pisanie czegokolwiek na innym forum. Koniec i kropka.



Jak wam sprawia satysfakcje dodawania mi minusow ( wszak obnizaniem cudzej wartosci wielu podwyzsza swoja)
, to prosze bardzo robcie to.
Milego minusowania.

Mnie to naprawde nie wzrusza.

Nikt nie bedzie decydowal o tym co mi wolno a czego nie na moim forum , jasne? Na szczescie to ja prezetuje moj system wartosci  i ja ustanawiam o jego tam zaistnieniu.

Oczywiscie iz takie postepowanie jak niektorych 'wojownikow" pokazuje ich paranoiczny stosunek do rzeczywistosci na ktora nie maja zadnego wplywu i miec nie beda.


Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Wiecej o paranoji;

"Paranoja (w obecnej klasyfikacji ICD-10 uporczywe zaburzenia urojeniowe) jest chorobą rozpoznawaną w medycynie dość rzadko, jednak wielu autorów skłania się ku przypuszczeniu, że jest to stan patologiczny występujący znacznie częściej, niż wynika to z oficjalnych statystyk. Wynika to z tego, że w chorobie tej doznawane przez chorego urojenia są na tyle prawdopodobne, że otoczenie traktuje to raczej jako ceche charakteru , niz jako chorobe. Można pokusić się o stwierdzenie, że każdy zna jakąś osobę, która ma pewne poglądy nie oparte na żadnych przesłankach, które podzielałoby otoczenie i w tych poglądach jest niewzruszona. Choć wszyscy wokół uważają, że poglądy tej osoby są niezwykłe, to jednak wskutek częstego faktu, że człowiek ten właściwie wypełnia swoje role społeczne (pracownika, ojca/matki, kolegi itp.) urojenia paranoiczne nie są uważane przez innych za chorobowe.

Reakcja paranoiczna czasem dotyka osoby głuche i niedosłyszące (zaburzenia homilopatyczne), u których zaburzenie powoduje zła komunikacja z innymi osobami, niepewność co do ich intencji. Reakcji sprzyjają także paranoiczne (paranoidalne) cechy osobowości (zaburzenia osobowości), sytuacja nagłego lub przewlekłego stresu psychologicznego, nadużywanie alkoholu, izolacja (np. więzienna, przez barierę językową, w trakcie samotnych, wielomiesięcznych wypraw).
"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenia_urojeniowe

po raz kolejny janneth  zanim podejmiesz jakoms decyzje czytaj, i to czytaj ze zrozumieniem.

I jeszcze raz pokazalas swoja niewiedze , oraz brak jakiegokolwiek obiektywizmu, ja nikomu , a tym samym artqowi nie odpowiadam na nic na moim foru, czy juz tym razem dotarlo do ciebie? Nie dyskutuje z nikim kogo na forum nie ma. Przenioslam moj post w ktorym wymieniony jest arteq nic wiecej.Czy to az tak trudno zrozumiec?
Po ra ostatni to wyjasniam i oswiadczam iz bede przenosic wszystkie posty , ktore uznam za potrzebne na moim forum.


Prosze o uzasadnienie "bezpodstawne obrazanie innego uzytkownika" janneth .Bo to iz ktos prezetuje takie a nie inne cechy charakteru publicznie a ktos inny okresla je wlasciwa nazwa nie jest bezpodstawnym obrazaniem a stwierdzeniem faktu.

W życiu każdego z nas, prędzej czy później następuje taka chwila, takie wydarzenie w wyniku którego nic już co nastąpi później nie będzie takie same. Czas będzie się dzielił na ten przed, i ten po. I tak właśnie stało się z tobą Kiaro. Od publikacji tego postu śmiało można powiedzieć że tak jak nad skąpanymi w porannym słońcu łąkami opadają mgły, tak w twoim przypadku opadła maska zakłamania, obłudy, fałszu i hipokryzji.
I jakiekolwiek twoje późniejsze tłumaczenia nic już nie dadzą.
Każdy z czytających twojego posta może wyrobić sobie indywidualnie zdanie o tobie. może dostrzec w końcu że to co głosisz o miłości, współczuciu, zrozumieniu, empatii, otwartości na drugiego człowieka są w twoich ustach jedynie  pustym sloganami mającymi na celu zwrócenie na siebie uwagi. rozpaczliwe i chorobliwe zwrócenie na siebię uwagi za wszelką cenę.
przybrana przez ciebie maska wraz z tobą spadła z wyżyn twojego uduchowienia roztrzaskując się o ziemię w pył. w pył z którego wylazło całe to robactwo, wszystko to co za zasłoną pozorów masz w sobie najgorszego.  ignorancja, zarozumiałość i buta która z ciebie wyszła jest tak diametralnie inna od tego co tak zapalczywie głosisz. i ujrzeliśmy prawdziwe twoje oblicze. nic już tego nie zmieni.

p.s. tylko wzorem artqa nie pisz mi proszę że ja z kolei jestem jakimś pawłem, szawłem, judaszem czy też neronem Uśmiech
Poza tym przytoczona przez ciebie definacja paranoi wg mnie zdecydowanie bardziej pasuje mi do ciebie niż do artqa. ale tak to już jest że najtrudniej zdiagnozować jest jakieś symptomy u samego siebie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 10:47:05 wysłane przez marek324 » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #579 : Marzec 22, 2010, 13:51:22 »

Drogi Inteluminatis  - powiedz prosze Kim Jestes dobry czlowieku.Masz w sobie tyle ciepelka i tyle milosci.Bardzo lubie  czytac to co piszesz.Prosze zostan tu z Nami.My Cie tu wszyscy potrtzebujemy.Dzieki Tobie zaswiecilo sloneczko  i nareszcie ciemne chmury odeszly gdzies za horyzont.Tak to jest tez Twoja zasluga.Dziekuje Ci z calego serduszka, zycze milusiego i slonecznego dzionka - Ela
Takie byly moje slowa do Ciebie na PW.Nie badz taki pewny siebie odnosnie ujawniania czegokolwiek.Szantazowal Mnie tym nie bedziesz.A jezeli chodzi o odwage to naprawde ja mam i nie mam w sobie strachu.Zamiast strachu mam ogrom milosci.Nastepnie co moge jeszcze dodac to to, ze na poczatku Twoje posty byly cieple  - takie z serduszka.Teraz siejesz zamieszanie a na todatek szntazujesz ludzi.Ze Mna Ci sie poprostu nie uda.To ze na poczatku okazalam Ci serduszko bylo w/g Mnie normalnym gestem czlowieka do czlowieka.Teraz z perspektywy czasu widac,ze sie mylilam odnosnie Twojej osoby.Szkoda mojego czasu i energi na rozmowy i dyskusje z Toba.

Marek324 - nie ocenia sie ksiazki po okladce.Najpierw trzeba poznac czlowieka,zeby byc w stanie wyglaszac cokolwiek na Jego/Jej temat.Sam zobacz ile jest jadu w tym co Ty piszesz.
Droga Wiki - Dziekuje serdecznie za serduszko.Milusiego dzionka-Ela
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 14:09:55 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #580 : Marzec 22, 2010, 14:27:00 »

Dziewczyny jest piekne slonce , niesie radosc , szkoda czasu na kometowanie  o cudzych slabosci. Maja niektorzy  potrzebe odslaniania siebie, moga to jedynie zrobic na  tle innych ludzi.

Swoje niedowartosciowania mozna zobaczyc ponizajac innych, oni to czynia.
Dajmy im szanse obejrzec swoj chrakter , moze kiedys go zmienia.

Serdeczne buziaczki.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #581 : Marzec 22, 2010, 14:31:27 »


Czy to znaczy, że jeżeli nie daj boże ktoś postanowił się przed Tobą uzewnętrznić ( myślę, że na forum jesteśmy bardziej zachowawczy) to teraz jak ośmieli się z tobą nie zgadzać, będziesz szantażował opublikowaniem PW?
Masz całkowitą rację, że znakomita większość osób nie ma odwagi uzewnętrzniania się na publicznym forum ( sama tego bym nie zrobiła do końca, nie napisałabym czegoś na forum tak jak piszę do moich znajomych na PW, poruszam tam często bardzo prywatne sprawy)

Jeżeli tak jak pisałeś wcześniej szanujesz czyjąś wolna wolę, to czemu nie chcesz uszanować PW jako wolnej woli?

Pozdrawiam Uśmiech

Czy jak piszesz komuś prywatne wiadomości to jednocześnie prosisz go o pozostawienie anonimowości ? Jeśli ktoś mnie oto poprosi to wtedy chętnie mogę pozostawić to dla siebie, o ile oczywiście uznam to za słuszne.

No i widzisz Elżbieta jakie to jest proste, tylko widzisz... teraz już ludzie wiedzą co mi napisałaś i ktoś kiedyś może się tymi słowami albo jakoś posłużyć albo wykorzystać w innym celu.

Ktoś tu chyba mi wmawia te szantażowanie innych bo jest bezsensowne szantażowanie kogoś czymś takim.

Widzisz Elżbieta, Ty raz mi piszesz, że jestem dobrym człowiekiem, a za chwilę twierdzisz, że się myliłaś. Dla ciebie pozostawiam taki sposób oceniania innych ludzi, bo w tym momencie robisz nic innego jak właśnie to sama się zdecyduj i sama sobie odpowiedz na jakiej podstawie tak też uważasz.

A zauważyłaś, że ja o Tobie ani tak nie piszę, ani tak ?

Tylko widzisz kochanie, z niektórymi osobami z tego forum jestem już tak dawno do przodu, że obecnie rozmawiamy już nawet telefonicznie. Narodziła się więź zaufania i prawdziwej miłości między nami, bo takich ludzi wśród was można odnaleźć. Niektórzy nadal tkwią w tym światopoglądzie oceniania innych ludzi, wprowadzania się w kłótnie, sprzeczki, konflikty kiedy są również i tacy, którzy naprawdę potrafią otworzyć się na innych ludzi i dać sobie szansę na rozkwit wzajemnego kontaktu i znajomości między sobą.

sieje zamieszanie?

A sama co robisz w tym momencie ? właśnie to samo, wprowadzasz teraz to samo o czym właśnie piszesz i narzucasz innym. Ja natomiast potwierdzam fakty, które są autentyczne i zgodne z rzeczywistością. Zobacz co się dzieje na przykład: pomiędzy Kiarą i Arteq....

Ze mną też chcesz się pobawić w to samo co oni ?

Pomyliłaś się raz i zapewne pomylisz się jeszcze nie raz, aż w końcu sama się kiedyś pomylisz.

Oj mi się coś zdaję, że źródłem tego wszystkiego jest co innego drogie i kochane Panie i mogę to powiedzieć na głos.


« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 14:46:02 wysłane przez Inteluminatis » Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #582 : Marzec 22, 2010, 15:59:44 »

pytanie do Elżbiety
czy myślisz że twoje słowa są jak najbardziej słuszne są budujące jak to się mówi dobro?


bo z twoich słów na to wynika
ale to jest szczegół którego trzyma się prawie każdy człowiek i przez które ludzkość błądzi i błądzić będzie
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 16:01:02 wysłane przez Andtrax Skyaler » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #583 : Marzec 22, 2010, 17:12:48 »

Cytat: Inteluminatis
Czy jak piszesz komuś prywatne wiadomości to jednocześnie prosisz go o pozostawienie anonimowości ? Jeśli ktoś mnie oto poprosi to wtedy chętnie mogę pozostawić to dla siebie, o ile oczywiście uznam to za słuszne.

Sama nazwa pw, czytaj "Prywatna Wiadomość", wskazuje na to, iż nie jest przeznaczona do upublicznienia, chyba że autor tej wiadomości wyraził na to zgodę. Prócz tego, kultura osobista (pominę tę wrodzoną) nakazuje uszanować takie wiadomości jako prywatne, czytaj "nie przeznaczone do rozpowszechniania".
I jeszcze jedno, każdy kto zarejestrował się na naszym forum, zobowiązał się do przestrzegania regulaminu, a jeden z jego punktów brzmi następująco:

Cytat: regulamin
- zakaz publikowania treści przekazywanych poprzez wiadomości prywatne bez uprzedniej zgody na
  to ich autora bądź administratora forum. Wypowiedzi takie zostaną usunięte, a użytkownikowi może
  zostać przyznane ostrzeżenie (-1pf).
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 17:13:18 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #584 : Marzec 22, 2010, 19:03:56 »

Cytat: Inteluminatis
Czy jak piszesz komuś prywatne wiadomości to jednocześnie prosisz go o pozostawienie anonimowości ? Jeśli ktoś mnie oto poprosi to wtedy chętnie mogę pozostawić to dla siebie, o ile oczywiście uznam to za słuszne.

Sama nazwa pw, czytaj "Prywatna Wiadomość", wskazuje na to, iż nie jest przeznaczona do upublicznienia, chyba że autor tej wiadomości wyraził na to zgodę. Prócz tego, kultura osobista (pominę tę wrodzoną) nakazuje uszanować takie wiadomości jako prywatne, czytaj "nie przeznaczone do rozpowszechniania".
I jeszcze jedno, każdy kto zarejestrował się na naszym forum, zobowiązał się do przestrzegania regulaminu, a jeden z jego punktów brzmi następująco:

Cytat: regulamin
- zakaz publikowania treści przekazywanych poprzez wiadomości prywatne bez uprzedniej zgody na
  to ich autora bądź administratora forum. Wypowiedzi takie zostaną usunięte, a użytkownikowi może
  zostać przyznane ostrzeżenie (-1pf).

To teraz Dariuszu kochany zarecytuje Ci ciekawe słowa, które pięknie odbijają się w naszej rzeczywistości, a których Ty jesteś przykładem i twórcą.

Naszym jedynym ograniczeniem we Wszechswiecie
jest ograniczenie które sami sobie narzucamy


I jak przypomina Ci to coś, przypomina Ci to kogoś. Poznajesz w tym swoje własne odbicie?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #585 : Marzec 22, 2010, 19:18:15 »

Cytat: Inteluminatis
To teraz Dariuszu kochany zarecytuje Ci ciekawe słowa, które pięknie odbijają się w naszej rzeczywistości, a których Ty jesteś przykładem i twórcą.

Naszym jedynym ograniczeniem we Wszechswiecie
jest ograniczenie które sami sobie narzucamy


I jak przypomina Ci to coś, przypomina Ci to kogoś. Poznajesz w tym swoje własne odbicie?

Doceniam wyrazy miłości - myślę, że jest to przejaw miłości agape.  Uśmiech

Co zaś tyczy przytoczonej frazy, to fajnie że masz poczucie humoru.  Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #586 : Marzec 22, 2010, 20:02:45 »

Ja z kolei się ciesze, że taki masz podpis w swoim profilu.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #587 : Marzec 22, 2010, 20:11:26 »

Jak śmiem przypuszczać (choć nieśmiało), to mamy różne zrozumienie tego cytatu. Dzięki jednak za zwrócenie mi uwagi na fakt, iż w ten sposób również można to rozumieć. Wcześniej nawet przez myśl mi to nie przeszło.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 20:12:10 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #588 : Marzec 22, 2010, 21:56:56 »

Cytuj
Odp: Wyraź siebie!
« Odpowiedz #519 : Marzec 18, 2010, 21:41:55 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Kahuna


Z całym szacunkiem ,ale nie mam najmniejszego zamiaru cię przepraszać ,bo nie mam za co.Nic nie poradzę że mam takie wrażenie co do twojej osoby.Stanęłam tylko w obronie Kiary,ponieważ nasmiewałes się z niej że kupiła ksiązkę i zaśiliła czyjąs kasę .

Nie mialem internetu przez kilka dni i nie moglem brac udzialu w dyskusji i zajac stanowiska w tej sprawie.Daruj,chanell,ale twoja odpowiedz"pewnie ktos ci za to placi
i zbijasz niesla kase"nijak nie da sie zakwalifikowac do jakiejkolwiek formy zartu.
Poczucie humoru to ja mam,ale nie odebralem tego jako zartu.To,ze Ty masz odmienne,juz wiemy o tym od dawna.Czytanie ze zrozumieniem tez, jak widac, u Ciebie na bakier,bo ja
w swym poscie wcale nie nasmiewalem sie z Kiary.Wskazalem tylko na zbieznosc intencji
autora ksiazki z intencjami Projektu Cheops,i na dodatek wstawilem emoticon's,usmiechniete od ucha do ucha geby,jako dowod,ze traktuje swoje wypowiedzi-
-(odnosnie Kiary)z przymruzeniem oka.
Ty natomiast, butnie i arogancko oswiadczasz,ze nie zamierzasz przepraszac bo nie masz
za co,czyli kierujesz sie Swoimi "widzimisie"bez wzgledu na regulamin forum.
Taka postawa nie jest godna moderatora tego forum i wskazuje,ze kompletnie do tej
funkcji sie nie nadajesz.Juz raz zrezygnowalas z tej roli i byla to decyzja jak najbardzie sluszna.Po cholere przyjelas ja po raz drugi?Wiem,..Twoje EGO wygralo,
nie moglo zniesc pustki i utraty stanowiska.A tyle sie mowi na tym forum o milosci i egocentryzmie.. tylko,ze sa to puste slowa u tych,ktorzy najwiecej o tym
paplaja.Na dodatek wywlekasz artykuly o trollowaniu,a sama (oprocz kota) popelniasz
offtop's i nieobce jest Ci trollowanie.Podwojna moralnosc,falsz,hipokryzja...a fee!
Pozdrawiam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #589 : Marzec 22, 2010, 23:48:20 »

 
Po co więc mnie pozdrawiasz   Szok to dopiero fałsz !!  Wskaż mi proszę w którym miejscu trolluję.
"stanowisko"przyjęłam bo mnie o to poproszono. Wcale mi nie zależało i niebardzo miałam ochotę,zwłaszcza że jedno stanowisko  juz mam .Zawsze mogę zrezygnować gdy mnie o to poproszą ,nie ma sprawy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 23:54:54 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #590 : Marzec 23, 2010, 00:13:36 »

No właśnie, u mnie dla kogoś takiego jak ty - zawsze się znajdzie stanowisko  Mrugnięcie
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #591 : Marzec 23, 2010, 00:17:17 »

No właśnie, u mnie dla kogoś takiego jak ty - zawsze się znajdzie stanowisko  Mrugnięcie

Dziękuję  Chichot wystarczy mi to co mam Chichot właściwie to nie lubię rządzić  Duży uśmiech

Pozdrawiam Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #592 : Marzec 23, 2010, 01:27:07 »

Kahuna- My sie nie znamy (niby).Wiem duzo na Twoj temat.Zastanawiam sie dlaczego Masz tak negatywny stosunek do Chanell???
To jest na-prawde super Kobietka, kolezanka - plus , plus, plus
Kahuna cytat
Czytanie ze zrozumieniem tez, jak widac, u Ciebie na bakier,
Powiedz dlaczego dolujesz innych?
Czy powodem jest PCh?
Kahuna - Kochamy Cie bardzo.
Nie patrz i nie sluchaj NIKOGO.
Wsluchaj sie w rytm Swojego Serduszka Nikt Ci nie powie tego co bedziesz w stanie uslyszec od Serduszka.
Chanell to naprawde cudowna dziewczyna.Prosze posluchaj serduszka.Milusiego -Ela
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 01:28:09 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #593 : Marzec 23, 2010, 05:12:15 »

Mm zwyrodnialcy zbrodniarze też czynią słuchając swego serca więc nieważne co robią ważne że słuchają swojego serca (swojego prawdziwego ja)?
jeśli tak to fajnie  pozdrowienia dla twojego świata
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #594 : Marzec 23, 2010, 08:41:28 »

pełna ignorancja Język
Zapisane
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #595 : Marzec 23, 2010, 13:53:27 »

Osobowość człowieka, to przede wszystkim sposób odnoszenia się do innego człowieka, bez względu na poglądy jakie reprezentuje.
Chamstwo, infantylizm nielogicznych wypowiedzi i bezczelność marka 324 nie ma sobie równych.
Proszę moderatorów o wyrzucanie na śmietnik wszystkie wypowiedzi troli, szczególnie te obrażające forumowiczów. Indywidua tego pokroju będą banowane.


Pozdrawiam wszystkich pokojowo i wiosennie - Thotal Uśmiech

Nawet jemu należy się szansa na poprawę.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #596 : Marzec 23, 2010, 15:50:09 »

Czy tacy ludzie moga sie poprawic? Inteluminatis , pan Kahuna, wpada na forum zrobic zamieszanie, poobraza
kogo sie da, nie zwracajac uwage na nic, kompletnie na nic. Uwaza ze soba reprezentuje cos cos nadzwyczajnego i nie zastapionego. Poza bezwzglednym ocenianiem i zachowywaniem sie jak holeryk, nic innego nie widac. Pan Marek 324, zachowuje sie tez nie inaczej. Wugaryzm i brak respektu do ludzi i uniego kipi. Jesli chodzi o Chanel, to czas najwyzszy, aby gl.mogerator nareszcie podjal odpowiednia decyzje
chroniaca nasza kolezanke z forum. To na co sobie pozwalaja niektorzy na tym forum to przechodzi ludzkie pojecie i pytam jak dlugo to jeszcze bedzie sie dzialao. Te osoby ciagle obrazaja innych, ponizaja, oceniaja.
Pracy konkretnej z ich strony nie ma i nie bedzie. Wciagaja ciagle forumowiczow w niekonczace sie konflikty.
Kahuna, Marek, Gosc-sa to osoby ktore systematycznie pracuja nad zniszczeniem tego forum, jak dlugo to jeszcze bedzie trwalo. Jeszcze jedno, panowie nie macie prawa tutaj decydowac kto ma tu na tym forum byc, a kogo nalezy usunac z Forum lum stanowiska. Jeszcze dzisiaj zwroce sie o podjecie odpowiednich posuniec aby
uchronic to forum i nas wszystkich od takich ludzi , ktorzy sieja ciagle niepokoj i obrazaja innych

Rafaela.
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #597 : Marzec 23, 2010, 15:55:55 »


Jezus mowil, zeby nie mieszac  sie z tlumem.Powiedz w takim razie co ty robisz  - czy to nie jest osadzanie , krytykowanie innych?Coś?


Jezus mówiąc, aby nie mieszać się z tłumem miał na myśli, to o czym mówi  jedna z najstarszych tradycji esseńskich, która przekazywana była przez wieki z mistrza na ucznia. Chodziło tu oto, aby wpierw poznać jedność,  bo to jedność jest podstawą wszystkiego.

Więc tłum nie oznacza dosłownie tłum, tylko gdy nie poznasz jedności stajesz się wielością, ulegasz rozpadowi, stajesz się więc tłumem. 
Jezus nazwał to tłumem, a np. Hindusi nazywają taki stan istnienia brakiem jedności - krainą snu, Maya.
Więc, albo jesteś jednością, albo jesteś wielością (tłumem) Maya ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 15:57:06 wysłane przez Silver » Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #598 : Marzec 23, 2010, 16:51:11 »

rafaela:
"(...) Gosc-sa to osoby ktore systematycznie pracuja nad zniszczeniem tego forum, jak dlugo to jeszcze bedzie trwalo (...)"

masz coś do mojej osoby rafaelo?
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 16:51:26 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #599 : Marzec 23, 2010, 17:14:06 »

Osobowość człowieka, to przede wszystkim sposób odnoszenia się do innego człowieka, bez względu na poglądy jakie reprezentuje.
Chamstwo, infantylizm nielogicznych wypowiedzi i bezczelność marka 324 nie ma sobie równych.
Proszę moderatorów o wyrzucanie na śmietnik wszystkie wypowiedzi troli, szczególnie te obrażające forumowiczów. Indywidua tego pokroju będą banowane.


Pozdrawiam wszystkich pokojowo i wiosennie - Thotal Uśmiech

Nawet jemu należy się szansa na poprawę.


Inteluminatis ma rację w tej kwestii i wydaje mi się, że nie do ciebie Thotal należy decyzja w sprawie banowania jakiegokolwiek użytkownika.
Chciałabym cię również prosić, żebyś zaczął podawać powód usunięcia posta, jeśli taki przenosisz do śmietnika (chyba, że wysyłasz danej osobie powiadomienie na PW z info, czemu post został usunięty). Często usuwane przez ciebie wiadomości były częścią rozmowy z nikim innym jak właśnie z tobą. Więc jeśli uznajesz coś za offtop, dziwię się że równocześnie nie usuwasz też własnych wypowiedzi.
Nie odbieraj tego Thotal jako skargę czy pretensję do ciebie, sama czasami zapominam podać powodu pod usuniętym postem, nie mniej jednak powiadamiam userów o tym, że go usuwam, przenoszę do innego działu etc. Po prostu chciałam zwrócić ci uwagę tym bardziej, że usuwane przez ciebie posty znajdują się w moich działach i to do mnie użytkownicy piszą z pytaniami, a ja nie wiem o co chodzi, bo ty nie raczyłeś podać powodu nawet.


Czy tacy ludzie moga sie poprawic? Inteluminatis , pan Kahuna, wpada na forum zrobic zamieszanie, poobraza
kogo sie da, nie zwracajac uwage na nic, kompletnie na nic. Uwaza ze soba reprezentuje cos cos nadzwyczajnego i nie zastapionego. Poza bezwzglednym ocenianiem i zachowywaniem sie jak holeryk, nic innego nie widac. Pan Marek 324, zachowuje sie tez nie inaczej. Wugaryzm i brak respektu do ludzi i uniego kipi. Jesli chodzi o Chanel, to czas najwyzszy, aby gl.mogerator nareszcie podjal odpowiednia decyzje
chroniaca nasza kolezanke z forum.

Rafaelo, a co się takiego dzieje z Chanell, że mam ja czy ktoś inny podejmować decyzje ją chroniące? Zróbmy może wiec na cześć wszystkich uciśnionych, też się przecież do nich zaliczam Chichot Troszeczkę zbyt poważnie wszyscy do tego podchodzicie. Takie mam wrażenie przynajmniej. Jak mnie ktoś obraża czy czuję, że może dojść do słownej potyczki i wolę jej uniknąć, to co robię? W nosie grzebię! Nic nie robię! Nie odpowiadam, nie daję się wciągnąć w awanturę, nie inteeresują mnie czyjeś huśtawki nastroju. Jeśli jedna strona drugą zaczyna ignorować, druga prędzej czy później da sobie spokój. Mowa jest srebrem, milczenie złotem. Przecież nikt tu nikogo za włosy do odpowiedzi nie ciągnie, nie wyrywa. Siłą nie zaciąga... Jeśli jednak miała miejsce jakaś nieprzyjemna sytuacja z Chanell w roli głównej, proszę o zgłoszenia z odpowiednią motywacją skargi.

Ja bym też chciała się dzisiaj wyrazić. I nie obrażając przy tym nikogo powiedzieć, że trzeba cieszyć się ludźmi dopóki są.
Taka luźna refleksja po powrocie z pogrzebu Smutny Piękny dzień, dopiero co wiosna do nas zapukała, słoneczko zaświeciło...
A gdzieś obok ktoś kogoś żegna na zawsze i żałuje, że nie zdążył przeprosić.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor truegaming companions madex wild-reign