Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 00:17:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania i uwagi techniczne  (Przeczytany 104768 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #50 : Styczeń 23, 2010, 11:42:24 »

Cytat: Kapłan
@channel / @enigma, ja do TEGO piję co tom1ek napisał...

Być może po rezygnacji >Tom1ek'a< z funkcji admina >Stolo< nie do końca pousuwał jego uprawnienia. Myślę jednak, ze aby >Tom1ek< mógł dokonać zbanowania, pomimo iż ma dostęp do tej funkcji, to i tak musi zaczekać na akceptację jednego z adminów.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Enigma
Gość
« Odpowiedz #51 : Styczeń 23, 2010, 15:05:33 »

W zasadzie tylko raz zdarzyło mi się dostać perm-bana na forum za podskakiwanie adminowi (ale przyznam szczerze że był wyjątkowo niekumaty). I to na stronie hare-krysna których to teksty często propaguje... Bardzo nie spodobało się im że mam inne zdanie od obowiązującej doktryny orz ze wytykam im wojnę z buddystami (choć sami są mniejszością wyznaniową w Polsce). Za to zanim się mnie pozbyli ostatecznie, postanowiłam odrobinę napaskudzić. W wyniku kilku machinacji i wojny na podchody, ustalono że kolejne 'bany' będą poddawane głosowaniu kadry zarządzającej...  Mrugnięcie
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #52 : Marzec 23, 2010, 17:20:45 »

Chciałabym wszystkich powiadomić, że dwa dni temu na forum zmieniła się treść regulaminu.
Dariusz umieścił nowy regulamin, w miejscu starego.
Serdecznie wszystkich prosimy o zapoznanie się z treścią nowego regulaminu.

REGULAMIN - http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2100.msg56523#new

Jeżeli ktokolwiek z was ma jakieś pytania odnośnie obowiązujących zapisów, można je tutaj zadawać. Postaramy się odpowiedzieć.


PS. Jest więcej możliwości zdobywania plusików Mrugnięcie Więc nie łamać się kochani, minusiki można odpracować Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
east
Gość
« Odpowiedz #53 : Marzec 23, 2010, 21:27:55 »

Mam pytanie co do regulaminu w punkcie  " - promujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24
    kwietnia 1997 r.). Moderator winien zareagować usuwając wypowiedź."
Czy wywołanie dyskusji o substancji psychoaktywnej pośrednio, a mam na myśli marihuanę, a właściwie zakazaną uprawę konopii indyjskich , będzie uznane za promowanie środków odurzających, czy jedynie za dyskusję na interesujacy temat ?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Marzec 23, 2010, 22:29:54 »

Myślę, że dyskusja o tej roślinie a zachwalanie używania jej pochodnych (marihuany i co tam jeszcze odurzającego z niej się czyni), to dwie różne sprawy, z których druga to już złamanie regulaminu i ustawy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 22:43:45 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Marzec 24, 2010, 15:35:48 »

East, rozmowa o tej roślinie bądź przytaczanie artykułów (np. tych na temat badań właściwości leczniczych konopi czy też ich oddziaływaniu, uzależnianiu człowieka) nie będą traktowane jako promowanie środków odurzających. Ale należy pamiętać, by otwierając takie tematy, wspomnieć chociaż jednym zdaniem o tym, że narkotyki o jakich mowa są w naszym kraju nielegalne, a posiadanie, używanie czy też np. uprawa są karane pozbawieniem wolności.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Marzec 28, 2010, 18:10:40 »

Czy zauważyliście nowy rekord na forum?
W rubryce "użytkownicy online" widnieje cyfra 993, podczas gdy zarejestrowanych użytkowników mamy 702.
Cokolwiek ciekawe to jest. Szok
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Marzec 28, 2010, 18:28:35 »

Czy zauważyliście nowy rekord na forum?
W rubryce "użytkownicy online" widnieje cyfra 993, podczas gdy zarejestrowanych użytkowników mamy 702.
Cokolwiek ciekawe to jest. Szok


tak jak ten pociąg na Bieszczady osiągnął 333km/h- pokazywali na TVN24 Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #58 : Marzec 28, 2010, 18:58:37 »

Ja również wywnioskowałem że może to być pomyłką. Teraz jednak nasuwa się pytanie: co tę pomyłkę spowodowało?
W przypadku serwera, na którym mamy nasze forum, można domniemywać np. błąd tego serwera, może jakiś atak hakerów (nie znam się aż tak na tym, ale z mojego, laika punktu widzenia jest to dopuszczalne). Jednak jeśli już odczyty innych, zupełnie niezależnych urządzeń wskazują tak dziwne wyniki, to może to być problemem, z czegoś jednak wynikającym.
Ciekawe, czy napłyną jakieś inne sygnały o takich przekłamaniach?

A swoją drogą, skąd masz tę informację, bo szukam na tvn24 i nie widzę nic o tym?
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2010, 19:14:17 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #59 : Marzec 28, 2010, 19:42:44 »

Czy zauważyliście nowy rekord na forum?
W rubryce "użytkownicy online" widnieje cyfra 993, podczas gdy zarejestrowanych użytkowników mamy 702.
Cokolwiek ciekawe to jest. Szok


Darku, najprawdopodobniej były to boty wyszukiwarek przeglądające treść forum, one liczą się jako przeglądający.
A tak poza tym liczba 'Najwięcej online' zlicza nie tylko zarejestrowanych użytkowników, ale też gości.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #60 : Marzec 28, 2010, 19:50:03 »

Być może masz rację >Janeth<, jednak i tak tyćkę dziwne mi się wydaje takie zmasowane wejście w jednej "chwili".

Edycja:

Poza tym, przynajmniej jak do tej pory, rejestr "użytkowników online" wskazywał tylko zalogowanych forumowiczów, nie uwzględniał nigdy gości, których jest codziennie zdecydowanie więcej.
Może trochę sprecyzuję, ilość gości była zawsze podawana, jednak tam gdzie jest wynik 993, uwzględniani są tylko zarejestrowani forumowicze.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2010, 20:24:22 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #61 : Marzec 28, 2010, 20:30:10 »

Hmm... Sprawdziłam u siebie w opcjach. Wygląda mi to jednak nie na ilość zarejestrowanych użytkowników danego dnia, a na ilość wszystkich wejść. W panelu administracyjnym jest taka opcja jak "Śledź ilość wejść na dzień". Ale głowy sobie za to nie dam uciąć.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #62 : Marzec 28, 2010, 20:34:46 »

Bardzo możliwe, że masz rację, jednak dalej jest to dla mnie dziwne, bo ja w tym panelu nic nie zmieniałem, poza próbą uaktualnienia czasu, co zresztą mi nie wyszło.  Coś
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #63 : Marzec 28, 2010, 20:46:59 »

Darek, sprawdziłam jeszcze raz Uśmiech Na bank zlicza wszystkich, zarejestrowanych i gości. Weszłam ze swojego kompa jako admin i kompa obok jako gość. Forum-widmo, więc jak mi się wyświetliło w "Najwięcej online" dwa, odpowiedź była jasna.
Mam w podstawowych opcjach forum zaznaczone i "Śledź statystykę dni" i "Śledź ilość wejść na dzień".
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #64 : Marzec 28, 2010, 21:23:36 »

Dzięki, więc coś chyba niechcący przestawłem, i stąd to wyolbrzymienie w statystykach.

Raz jeszcze dzięki.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #65 : Marzec 28, 2010, 21:30:19 »

Darku Buziak Kompletnie nie ma za co. Dla mnie nadal zastanawiającym jest fakt, że było tyle wejść (nawet biorąc pod uwagę że są to zarejestrowani + goście + boty) akurat dzisiaj. Może jakiś program gdzieś znowu? Na miarę ekspresu reporterów albo inna rewelacja o projekcie?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #66 : Marzec 28, 2010, 21:36:01 »

Mnie również podobna myśl przyszła do głowy. Zaraz przejrzałem portale informacyjne, czy może coś dziwnego wydarzyło się na świecie i stąd to zainteresowanie. Ale nic takiego nie miało miejsca.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #67 : Kwiecień 03, 2010, 11:34:34 »

Przeczytalem nowy regulamin forum i wszystko niby bylo OK do momentu,jak po uplywie
pewnego czasu danego uzytkownikom na zaznajomienie sie z jego trescia,stwierdzilem,ze
nowy regulamin "nie robi","nie gada",czyli nie dziala i nie jest egzekwowany przez
tworcow regulaminu i moderatorow tego forum.No bo nadal niektore posty marka324 laduja w smietniku bez zadnego slownego uzasadnienia - kto,po co,za co i dlaczego lubuje sie
je tam wrzucac.Czyzby brak odwagi..?A przeciez juz byla bardzo dobra prosba-propozycja
Janneth, aby chociaz w kilku slowach,usuwajacy podal przyczyne i podpisal sie pod notatka.Oszczedziloby to innym moderatorom niepotrzebnych domyslow i nie rzucalo cienia podejrzen na tych ,ktorzy nie mieli z tym nic wspolnego.Cytuje punkt regulaminu...

- moderator zobowiązany jest poinformować użytkownika o przyznaniu mu ujemnych punktów forum
   poprzez opcję Prywatnej Wiadomości oraz wpis do tematu „Pręgierz - czyli bany, ostrzeżenia, kary",
   Należy przy tym uwzględnić treść ukaranej wypowiedzi, ilość przyznanych ujemnych punktów  oraz
   zapis regulaminu, jaki został złamany przez użytkownika


Jest rowniez punkt regulaminu,ktory zabrania uzytkownikom reklamowania swoich byznesow
oraz prywatnych stron internetowych,..cytuje..

- zakaz autoreklamy (umieszczania odnośników tudzież banerów do własnych stron) bez uprzedniej
  zgody administratora. Reklamy takie będą usuwane przez administrację forum.


Uzytkownik Kiara,ktora w swoim profilu a wlasciwie podpisie ma umieszczony banner reklamujacy jej wlasna strone internetowa,lamie ten punkt regulaminu juz od bardzo dawna,a Darek i moderatorzy toleruja to lub staraja sie tego nie zauwazac.Przypominam,
ze byl wielki raban na ten temat,gdy kaplan 718 zaczal reklamowac swoja strone internetowa wlasnie w ten sam sposob i wtedy dostal chyba punkty karne za lamanie tego punktu regulaminu.Podobalo mi sie to i jestem bardzo za zakazem wszelkich prywatnych reklam.To forum moze byc sympatycznym i normalnym w przypadku gdy nie bedzie tolerowalo wybrykow osob uprzywilejowanych i karalo osoby krytycznie nastawione do PCH/MF i nielubiane.Spodziewamy sie wiec - w krotkim czasie -goracego "welcome"dla
rozsadnego egzekwowania wszystkich punktow nowego regulaminu i szybkiego"bye,bye"dla
reklamy peszer.pl.Jesli Kiara,tak sama z siebie, usunie banner ze swojego podpisu,to
bedzie to uczciwe i wyrazem jej dobrej woli i akceptacji regulaminu.Jesli nie...to
juz tylko pozostana dla niej odpowiednie "nagrody,laurki a moze i punkty.
Pozdrawiam i wspanialych Swiat Wielkanocnych dla wszystkich.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2010, 11:43:29 wysłane przez Kahuna » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #68 : Kwiecień 03, 2010, 12:00:03 »

Przeczytalem nowy regulamin forum i wszystko niby bylo OK do momentu,jak po uplywie
pewnego czasu danego uzytkownikom na zaznajomienie sie z jego trescia,stwierdzilem,ze
nowy regulamin "nie robi","nie gada",czyli nie dziala i nie jest egzekwowany przez
tworcow regulaminu i moderatorow tego forum.No bo nadal niektore posty marka324 laduja w smietniku bez zadnego slownego uzasadnienia - kto,po co,za co i dlaczego lubuje sie
je tam wrzucac.Czyzby brak odwagi..?A przeciez juz byla bardzo dobra prosba-propozycja
Janneth, aby chociaz w kilku slowach,usuwajacy podal przyczyne i podpisal sie pod notatka.Oszczedziloby to innym moderatorom niepotrzebnych domyslow i nie rzucalo cienia podejrzen na tych ,ktorzy nie mieli z tym nic wspolnego.Cytuje punkt regulaminu...

- moderator zobowiązany jest poinformować użytkownika o przyznaniu mu ujemnych punktów forum
   poprzez opcję Prywatnej Wiadomości oraz wpis do tematu „Pręgierz - czyli bany, ostrzeżenia, kary",
   Należy przy tym uwzględnić treść ukaranej wypowiedzi, ilość przyznanych ujemnych punktów  oraz
   zapis regulaminu, jaki został złamany przez użytkownika


Kahuna, nadal sądzę, że moderator powinien podawać powód usunięcia posta. A posty Marka rzeczywiście nie ja usuwam.
Chciałabym więc zapytać Darka, czy byłaby możliwość, aby do regulaminu dodać odpowiedni zapis mówiący o tym, by moderator w usuwanym poście (nie w PW, bo to też informacja dla innych moderatorów) podawał powód jego usunięcia.

A jeśli chodzi o baner Kiary - wydaje mi się, że z jakimś administratorem to uzgadniała, bo już od dawna ma go w podpisie. Ale mogę się mylić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2010, 12:02:42 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #69 : Kwiecień 03, 2010, 12:34:43 »

Cytuj
A jeśli chodzi o baner Kiary - wydaje mi się, że z jakimś administratorem to uzgadniała, bo już od dawna ma go w podpisie. Ale mogę się mylić.

Byc moze,ze masz racje,Janneth.Uzgadniala ,czy nie ...ze starym administratorem.Teraz mamy nowego i nowy regulamin forum,ktory w wymienionym przeze mnie punkcie zabrania
tego typu praktyk.Wszelkie wiec wczesniejsze uzgodnienia powinny byc anulowane automatycznie.Albo obowiazuje nowy regulamin,albo sie traktuje jego podpunkty wybiorczo.Innej mozliwosci nie widze.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2010, 12:35:45 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Kwiecień 03, 2010, 14:08:12 »

Cytat: Janeth
Chciałabym więc zapytać Darka, czy byłaby możliwość, aby do regulaminu dodać odpowiedni zapis mówiący o tym, by moderator w usuwanym poście (nie w PW, bo to też informacja dla innych moderatorów) podawał powód jego usunięcia.

Jest tak możliwość i postaram się w miarę szybko dokonać tego uaktualnienia.

Cytat: Kahuna
Byc moze,ze masz racje,Janneth.Uzgadniala ,czy nie ...ze starym administratorem.Teraz mamy nowego i nowy regulamin forum,ktory w wymienionym przeze mnie punkcie zabrania

Regulamin jest nowy, to fakt, jednak administracja, poza >Tom1ek'em< jest ta sama. Czyli >Stolo< dalej jest administratorem tego forum. Skoro wyraził zgodę na tę reklamę to ja nie mam podstaw do ingerencji w jego decyzje.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Kwiecień 03, 2010, 19:08:48 »

 Darek:)
Posty które usunełam :
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4934.0  Komandos40
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4935.0 marek324
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4936.0 marek324

Przepraszam nie wiedziałam że jak usunę to nie bedę miała możliwości wejścia w post i podania powodu usunięcia.
Usunęłam posty ponieważ nie były związane z tematem wątku .Teraz będe wipsywać powód zanim usune post.  Z politowaniem
Pozdr. chanell   Uśmiech


Dzięki >Chanell<, tak trzymaj.
Darek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2010, 19:51:23 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #72 : Kwiecień 05, 2010, 01:39:09 »

Cytuj
Regulamin jest nowy, to fakt, jednak administracja, poza >Tom1ek'em< jest ta sama. Czyli >Stolo< dalej jest administratorem tego forum. Skoro wyraził zgodę na tę reklamę to ja nie mam podstaw do ingerencji w jego decyzje.

Stolo,poprosze Cie wiec o Twoja opinie w tej kwestii tak, zebysmy wiedzieli jasno,czy tylko Kiara ma ten przywilej,czy moga z niego korzystac inni forumowicze.Wczesniej
juz napisalem,ze jestem przeciwny wszelkim reklamom wlasnych stron internetowych,bannerom ..itp..itd.
Pozdrawiam.
PS.
Jak wazna jest notatka pod usunietym postem, juz teraz wiem.Podejrzewalem Thotala o to, po jego bunczucznych zapowiedziach, iz bedzie usuwal wszelkie posty
nawet bez uzasadnienia,ale nie robi tego Thotal,a ta sama" chicken" co zawsze.
I'm sorry Thotal.
Pozdrawiam Thotala.

Edit.
I po tych glupich tlumaczeniach chanell,mimo ze byla juz moderatorem na tym forum,wiemy,ze do tej funkcji sie w ogole nie nadaje.Taka jest nie tylko moja opinia.
Ona nie wiedziala..chociaz powinna..dajcie spokoj.Wstyd.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2010, 02:15:53 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #73 : Kwiecień 05, 2010, 11:47:46 »

Juz nie pamietam kiedy to bylo , bo bylo dawno temu , gdy zamieszczany byl moj baner ( byla podobna dyskusja) otrzymalam pozwolenie na zamieszczenie go od administracji.

Tak wiec Twoje  saczenie jadu Kachuno jest bezpodstawne, zamieszczony jest zgodnie z wola administracji.
Mysle iz jest to sprawa indywidualna dla kazdego forumowicza.
Miast miotac sie o moje prawo do niego , jesli chcesz zamiescic swoj , zwyczajnie popros o to.

Srdecznie pozdrawiam i zycze Ci zeby ten problem nie zacmiewal Ci atmosfery swiatecznej.
Milych swiat.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Bardzo prosze nie naduzywac niemilych i nie adekwartnych okreslen typu "glupie tlumaczenie Chanell.." bo tlumaczenie modratora Chanel sa madre i adekfatne do sytuacji.

TO FORUM NIE SLUZY I SLUZYC NIE POWINO DO OBRAZANIA NIKOGO , WARTO O TYM PAMIETAC.

Publiczne oskarzanie ja o glupote oskarzyciela stawia w bardzo zlym swiatle.
Takich rzeczy ktos kto ( nawet nickiem ) nazywa sie Kahuna robic nie powinien.
Nienawisc i zawisc to bardzo brzydkie cechy , prezetowanie ich w postach pokazuje twarz prezetujacego.

Ja z przyjemnoscia widziala bym Twoja twarz pelna godnosci i radosci , zycze Ci takiego obrazu wlasnego z calego serca.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2010, 19:22:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #74 : Kwiecień 05, 2010, 18:11:22 »

Cytat: Kahuna
Edit.
I po tych glupich tlumaczeniach chanell,mimo ze byla juz moderatorem na tym forum,wiemy,ze do tej funkcji sie w ogole nie nadaje.Taka jest nie tylko moja opinia.
Ona nie wiedziala..chociaz powinna..dajcie spokoj.Wstyd.

Mnie samemu do dziś zdarza się wiele jeszcze nie wiedzieć więc nie mam do >Chanell< pretensji o to iż czegoś nie wiedziała. Fakt że była wcześniej moderatorem nie świadczy o tym iż musi wszystko wiedzieć, Wiele rzeczy było niedoprecyzowanych, dlatego wciąż aktualizujemy regulamin, i jak widać po poście >Chanell<, tego błędu nie będzie już powtarzała.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

black-for siri-ya-ny everyone klubbeardedcollie zlotahodowla11