Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 18:59:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Niewygodne fakty dot. zamachów z 11. września (WTC)  (Przeczytany 128454 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #200 : Wrzesień 14, 2009, 17:54:49 »

tylko widzisz - amerykanie po ataku na WTC musieli zrobić odwet - najłatwiejszym celem był oczywiscie saddam

wcześniej faktycznie USA go wspierało gdyż dzięki temu otrzymywali jego lojalność i obietnicę nie popierania sowietów

kiedy sowieci nie byli już groźni saddam też przestał być potrzebny

saddama już dawno trzeba było zgładzić - może wtedy nie byłoby maskary kurdów
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #201 : Wrzesień 14, 2009, 19:45:05 »

tylko widzisz - amerykanie po ataku na WTC musieli zrobić odwet - najłatwiejszym celem był oczywiscie saddam

wcześniej faktycznie USA go wspierało gdyż dzięki temu otrzymywali jego lojalność i obietnicę nie popierania sowietów

kiedy sowieci nie byli już groźni saddam też przestał być potrzebny

saddama już dawno trzeba było zgładzić - może wtedy nie byłoby maskary kurdów


No to widzę,że masz podstawowe braki w edukacji,a tak bardzo się tutaj wypowiadasz....
Mylisz kolego Afganistan z Irakiem,!!! Sowieci prowadzili wojnę w Afganistanie,natomiast amerykanie pomagali bojownikom talibskim właśnie w wojnie z radzieckimi żołnierzami w Afganistanie!
Skończ już tą żałosną śpiewkę i przenieś się na inny wątek,bo tutaj nie masz nic do powiedzenia.....
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #202 : Wrzesień 14, 2009, 19:50:42 »

ale ja nie mówię nic innego
w tych czasach sowieci mieli też chrapkę na Irak - ale tam rządził wypromowany przez USA saddam (bo małej wojnie domowej - antagonistą był poplecznik Moskwy) który by ich nie wpuścił do siebie (a że miał dobre amerykańskie uzbrojenie to i ruscy się bali tam wejść)
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #203 : Wrzesień 14, 2009, 20:00:43 »

ale ja nie mówię nic innego
w tych czasach sowieci mieli też chrapkę na Irak - ale tam rządził wypromowany przez USA saddam (bo małej wojnie domowej - antagonistą był poplecznik Moskwy) który by ich nie wpuścił do siebie (a że miał dobre amerykańskie uzbrojenie to i ruscy się bali tam wejść)


Dobra,mniejsza o Sowietów,aha.,miałeś podać link do zdjęć z szczątkami rozbitego samolotu który uderzył w Pentagon
Czekam!
Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #204 : Wrzesień 14, 2009, 20:06:27 »

obejrzalem kilkadziesiat filmikow na tubie i w googlach nawet te z znanych tv i jest tam cos czego nie jaze w jednych jest ze obydwa samoloty sa " rejsowe " tzn ze maja logo i wogule a w niektorych jest ze pierwszy jest ciemno szary i mniejszy niz ten drugi , co dziwniejsze w kilku filmikach zauwarzylem ze walaca sie gora wierzy nie ssunela sie tylko sie rozpadla w powietrzu i wszystko sie zawalilo wprost na dol , co do wtc 7 to sadze jak niektorzy ze bylo to celowe wyburzenie co widac na niektorych filmikach najpierw zapada sie srodek potem klada sie sciany do wewnatrz gdyby owe 2 wierze wtc i budynek wtc 7 mialyby sie rozpac od uderzenia samolotow pole razenia byloby znacznie wieksze , pozatym te wierze byly wybudowane tak aby wlasnie taki atak mogly wytrzymac , NORAD mial cwiczenia wlasnie podczas atakow wlasnie z takim scenariuszem czy to nie ironia losu Coś tak samo bylo w londynie , prowadzili cwiczenia ataku na metro podczas ataku tyle ze na inna stacje , nastepna ironia losu czy specjalna zagrywka Coś samo 911 to przeciez numer na policje w stanach , pewnie nigdy lub za kilkadziesat lub kilkaset lat ktos pozna prawde co do tych atakow
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #205 : Wrzesień 14, 2009, 23:34:08 »

skąd te dane?
Któregoś wieczoru na TVP3 był dokument na ten temat. Głównym jego bohaterem był wykładowca uniwersytecki aresztowany bez zarzutów i przetrzymywany przez bodaj 2 lata. Tytułu nie pamiętam.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #206 : Wrzesień 15, 2009, 09:20:07 »

no to w takim razie rzeczywiście...

ta ustawa jest niekonstytucyjna

ale mam nadzieję, że Amerykanie jako wolny naród i wolność kochający jakoś ją unieważni
Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #207 : Wrzesień 15, 2009, 10:29:09 »

no to w takim razie rzeczywiście...

ta ustawa jest niekonstytucyjna

ale mam nadzieję, że Amerykanie jako wolny naród i wolność kochający jakoś ją unieważni

co wedlug ciebie jest niekonstytucyjne , przeciez chyba w kazdej konstytucji na swiecie jest ze panstwo ma dbac o obywateli , wiec dbaja ograniczajac im prawa dla ich dobra , pare dni temu przeciez w polsce bylo slychac ze poslowie chca zmienic konstytucje i ograniczyc wladze prezydentowi ale jezeli tak zrobia to po co wogule bedzie prezydent jezli wszystkie decyzje bedzie podejmowal rzad kiedys wladze absolutna mial krol i nikt nawet nie marzyl by mu sie sprzeciwic a teraz rzad swoje a prezydent swoje 
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #208 : Wrzesień 15, 2009, 10:31:26 »

a czytałeś lub choćby widziałeś konstytucję USA?
Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #209 : Wrzesień 15, 2009, 10:41:16 »

nie i nawet gdybym mial taka okazje to i tak bym nie skorzystal bo absolutnie nie interesuje mnie czy amerykanie beda chodzic w kajdanach czy beda biegac nago i nic nie robic , prawda jest taka ze na niektore rzeczy takie jak 911 ameryka sobie sasluzyla i wcale bym sie nie zdziwil jak niedlugo naprawde cos wielkiego tam lupnie
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #210 : Wrzesień 15, 2009, 11:28:11 »

Zasłużyła czy nie, problem polega na tym, że swoje zmiany chcą też narzucać innym. I zaleca się poczytć o ich konstytucji chociaż wikipedię, bo jest ona niezwykłym dokumentem. Nasza konstytucja to jest kpina w porównaniu do tej amerykańskiej, jednak najwyższe władze USA całkowicie ja już olewają.
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #211 : Wrzesień 17, 2009, 23:35:03 »



3.Gdzie są te szczątki? Podaj jakiś link na którym są szczątku samolotu który uderzył w  Pentagon

Moze troche pomoge , oto limk

http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm#Main
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #212 : Wrzesień 18, 2009, 14:22:12 »



3.Gdzie są te szczątki? Podaj jakiś link na którym są szczątku samolotu który uderzył w  Pentagon

Moze troche pomoge , oto limk

http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm#Main


Żartujesz sobie dziewczynko?
Ale dzięki za film..........
Zapisane
Lucyna
Gość
« Odpowiedz #213 : Wrzesień 18, 2009, 18:05:43 »

Cześć.
Nie wiem czy zauważyliście, że coraz więcej portali zajmującymi się sprawami nie wyjaśnionymi zaczęła od paru dni zmieniać zdanie na temat 11 września 2001. Odwołując się do swoich poprzednich artykółów na temat teori spisków dziejów dotyczącego 11.09.01, będąc ich wcześniejszym zwolennikiem, nagle stwierdzają, że to był ich taki żart, żeby sprawdzić podatność ludzi na tego typu teorię. Aktualnie wypisują, że to jednak był zmach krajów arabskich między innymi alkaidy, że są dowody na niewinność rządu USA i dalsze tego typu bzdury. np: strony:
http://nautilus.org.pl
http://www.eioba.pl
naprawdę dziwne.
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #214 : Wrzesień 18, 2009, 21:19:22 »

@Kamil771
 Calkowicie zgadzam sie z Twoimi wypowiedziami , wysylajac ten link chcialam pokazac , ze nie bylo tego samolotu ,ktory uderzyl rzekomo w Pentagon.......
A co do dziewczynki to nie wiem czy chodzilo Ci o komplement czy tez aby mnie urazic ( chyba o to drugie)mysle , ze piaskownice masz dawno za soba bo ja wieki temu , pozdrawiam
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #215 : Wrzesień 19, 2009, 08:26:20 »

@Kamil771
 Calkowicie zgadzam sie z Twoimi wypowiedziami , wysylajac ten link chcialam pokazac , ze nie bylo tego samolotu ,ktory uderzyl rzekomo w Pentagon.......
A co do dziewczynki to nie wiem czy chodzilo Ci o komplement czy tez aby mnie urazic ( chyba o to drugie)mysle , ze piaskownice masz dawno za soba bo ja wieki temu , pozdrawiam


To był komplement Mrugnięcie
Sorki,ale widocznie nie zrozumiałem dobrze Twojego postu
Pozdrawiam
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #216 : Wrzesień 19, 2009, 19:21:02 »

A oto czesc komentarza Laury Knight-Jadczyk dopowyzszego tematu:
Ten cykl komentarzy rozpoczął się we wrześniu 2002. Wielu czytelników naszego serwisu poczęło słać do nas pocztę pytając, co myślimy o dowodach na to, że Boeing 757 NIE uderzył w Pentagon. Do tego momentu nawet nie przyszło nam do głowy, że wydarzenia mogły toczyć się inaczej niż opisywały je media i administracja Busha. Mieliśmy oczywiście pewne pomysły na temat tego, KTO stał za tymi wydarzeniami, istotne jednak jest to, że generalnie nie kwestionowaliśmy faktów podawanych w oficjalnej wersji.

Oczywiście ponieważ takie było nasze "przekonanie", zaczęliśmy szukać danych obciążeni naszym nastawieniem. Było dla nas absolutnie pewne, że teoria „nie-Boeinga” została wymyślona po to, żeby wkopać ludzi doszukujących się wyjaśnienia, "kto to zrobił", tak żeby - kiedy już "dowód na Boeinga" zderzającego się z Pentagonem zostanie ostatecznie ujawniony - wszyscy dopatrujący się „roboty wewnętrznej” wyszli na idiotów, dzięki czemu wszystkie tego typu teorie konspiracyjne zostałyby zgniecione na miazgę. W rzeczywistości każdego dnia spodziewałam się takiego ujawnienia i zaczęłam się zastanawiać, co się dzieje, że ciągle się nie pojawia. Czyżby było możliwe, że NIE istnieją dowody na to, iż to Boeing uderzył w Pentagon?

W życiu nie pomyślałabym, iż taki "przekręt" popełniony na amerykańskim społeczeństwie, a tym bardziej na mediach, w ogóle jest możliwy. Z pewnością żaden zbrodniarz zasiadający w naszym własnym rządzie nie byłby na tyle szalony, żeby odpalić uzbrojony samolot bezzałogowy, wziąć go za Boeinga i jeszcze mieć nadzieję, że ujdzie z tego na sucho! Co za poroniony pomysł!

Mając więc to wszystko na uwadze, zaczęłam badać sprawę . Robię to już od dwóch i pół roku i ciągle nie ma nawet cienia dowodu na to, że w Pentagon uderzył Boeing. Co więcej, niedawno (styczeń 2005) otrzymaliśmy informację, iż POWODEM pierwotnych twierdzeń, że nie było żadnego Boeinga, są zdjęcia satelitarne pokazujące, co NAPRAWDĘ uderzyło w Pentagon, ale wykonane zostały przez satelitę należącego do innych rządów niż amerykański. Do dziś nie zostały one ujawnione opinii publicznej, gdyż zapewne są one narzędziem "wzajemnego szantażu", co na najwyższych szczeblach władzy jest normą. Jednakże jak się dowiedzieliśmy, zdjęcia te krążyły wśród pewnych grup obcego wywiadu, można więc powiedzieć, że stały się obiektem „kontrolowanego przecieku”. Kiedy dowiedziałam się o tych zdjęciach z bardzo wiarygodnego źródła, którego jednak z wiadomych względów nie mogę ujawnić, zdałam sobie sprawę, że stawka w tej grze jest o niebo wyższa, niż komukolwiek mogłoby się wydawać.

Rzecz jasna każdy, kto bierze się za ten temat i odważa się sugerować cokolwiek innego niż głosi wersja oficjalna, zostanie okrzyknięty teoretykiem spiskowym. Znam to, spędziłam 30 lat studiując psychologię, historię, religię, kulturę, mity i zjawiska paranormalne, przez wiele lat zajmowałam się także hipnoterapią. Wszystko to razem daje mi solidną wiedzę na temat funkcjonowania mózgu ludzkiego na bardzo głębokich poziomach. To dostarczyło mi pewnych danych na temat ludzkiego umysłu, o których zazwyczaj przeciętni ludzie nie mają zielonego pojęcia.
Zrodlo
http://quantumfuture.net/pl/boeing1.htm
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #217 : Wrzesień 27, 2009, 08:43:38 »

http://lepszyswiat.home.pl/modules.php?name=News&file=categories&op=newindex&catid=6
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #218 : Październik 25, 2009, 16:35:26 »

wczoraj na kanale history  we wloskiej telewizji (nie wiem czy to samo bylo w polsce)
ogladalam dokument na temat 11 wrzesnia  bylo bardzo ciekawe i tam tez slyszeli wybuchy przed upadkiem wiez i wiel ciekawych faktow .
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : Marzec 07, 2010, 12:33:35 »

Ahmadineżad: ataki na USA z 11 września "wielkim kłamstwem"

Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad określił w sobotę oficjalną wersję ataków terrorystycznych na Stany Zjednoczone z 11 września 2001 r. jako "wielkie kłamstwo", które miało usprawiedliwić późniejszą amerykańską wojnę z terroryzmem i inwazję na Afganistan.

 

ak poinformowały irańskie media, Ahmadineżad wygłosił te opinie w przemówieniu do pracowników ministerstwa bezpieczeństwa wewnętrznego i służb specjalnych. - 11 września był wielkim kłamstwem, pretekstem do wojny z terroryzmem i preludium do inwazji na Afganistan - powiedział prezydent cytowany przez państwową telewizję irańską.

Ahmadineżad od dawna kwestionował amerykańską wersję ataków z 11 września, ale po raz pierwszy użył tak ostrego sformułowania.
 

Zdaniem Reutersa, wypowiedź ta wskazuje, że Ahmadineżad nie ma zamiaru złagodzić swojej retoryki mimo wzrastającego napięcia w stosunkach z Zachodem i groźby nowych sankcji spowodowanej irańską odmową wstrzymania procesu wzbogacania uranu.

http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/teraniejszo/79-symptomy-wojny/1356-ahmadinead-ataki-na-usa-z-11-wrzenia-qwielkim-kamstwemq
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : Marzec 07, 2010, 13:31:07 »

trochę już się w tym gubię,-
komu bardziej zależy na nowej wojnie w zatoce Perskiej??
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Thotal
Gość
« Odpowiedz #221 : Marzec 18, 2010, 07:54:20 »

iekawe, czyżby MOSAD też popełniał błędy?

http://wolnemedia.net/?p=20640



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #222 : Sierpień 11, 2010, 19:39:21 »

Witam. Chciałbym polecić dość długi film dotyczący tego wydarzenia.
http://tv.wolnemedia.net/?p=10
Film w o wiele prostszy sposób(w sensie bardziej przejrzysty dla widza) jak dla mnie pokazuje to co pominięto w śledztwie dotyczących zamachów, a co samo z siebie sugeruje iż COŚ naprawdę jest nie tak.

Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #223 : Wrzesień 09, 2010, 12:12:00 »

Za 2 dni kolejna rocznica. Pewnie mediach jak zwykle będą mówić o tym samym ew. będą gadać o meczecie.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : Wrzesień 09, 2010, 12:30:52 »

za 2 dni pastor będzie palił koran, muzułmanie będą się wściekać, a ci co faktycznie rozpętali to piekło są bezpieczni(póki co) ??
- jeśli wierzyć teoriom spiskowym!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2010, 12:34:41 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

faon pegasus zoo-cassmitha hejtforum swietadynastiatoftegard