Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:29:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 29 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WIEDZA TAJEMNA UKRYTA W OBRAZACH .  (Przeczytany 509135 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« : Listopad 06, 2008, 23:45:55 »

''Macie oczy a nie widzicie''
Co chcieli przekazać w swoich obrazach artyści zajmujący się tzw. wiedzą tajemną.
Na początek tych rozważań obraz ''SĄD OSTATECZNY'' Memlinga z katedry gdańskiej.
Według wtajemniczonych twórca ukrył tutaj wiedzę o zjawisku precesji.
Dla mnie zastanawiająca jest złota kula pod nogami unoszącego się w powietrzu Jezusa.
http://lobointhenet.republika.pl/matura/memling.jpg Uśmiech





« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2011, 22:07:49 wysłane przez janusz » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 07, 2008, 00:18:24 »

interesujący temat (będę śledził)
Czy możesz Januszu napisać coś więcej o tym obrazie? rozwiń proszę swoje spostrzeżenia.. 
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 07, 2008, 01:29:13 »

Dzięki za wsparcie. Uśmiech
Lewa strona obrazu ukazuje zbawionych wstępujących do nieba po schodach
prowadzacych do bramy.Przechodzący do wieczności otrzymują nowe szaty,
odzienie.Na portalu pod którym przechodzą widnieje rzeżba Jezusa otocznego
 4 znanymi już emblematami ''poćwiartowanego'' Sfinksa symbolu precesji i
zarazem ery Wodnika.Wybrańców wita Piotr z srebnym kluczem w dłoni otwierającym drogę do nowego życia.W centrum obrazu złota kula która jest prawdopodobnie głównym
powodem tego całego zamieszania,czyżby obce ciało niebieskie obwieszczające powrót
Pana Zastępów i sąd nad mieszkańcami Ziemi.Prawa strona to straszne skutki działania
żywiołów Ziemi wywołane pojawieniem się na niebie przybysza z kosmosu.
Czyżby malarz był jasnowidzem,czy po prostu oddał na obrazie to o czym dowiedział
się z Biblii.Pozytywna w tym wszystkim jest pomoc jaką udzielają aniołowie,bracia z
kosmosu.Czyli w sumie może nie będzie tak źle.

Ku pokrzepieniu serc.....Janusz. Mrugnięcie

Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 07, 2008, 08:12:55 »

Już dawno zauważyłem, że malowane kobiety mają takie same twarze a i kształty bardzo podobne (jakby były w ciąży)
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 07, 2008, 14:13:02 »

Cześć Uśmiech
Zastanawiająca jest również waga ,którą trzyma czarny anioł-anioł śmierci -rycerz? Na szalkach wagi kobieta w ciąży i mężczyzna.Dziwne dlaczego kobieta przeważyła mężczyznę? Jezus ma pod nogami złotą kulę-może to ziemia? Moze oznacza to władzę nad ziemią?  Lecz co oznacza tęcza wokół Jezusa?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
lukhel
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 07, 2008, 15:49:05 »

Moje odczucia cą takie
Jezus który stoi na kuli to en-ki opiekun ziemi a kula to ziemia , tęcza to uruchomiony system energetyczny który będzie niedługo włączony ,anioł śmierci decyduje "wagą" który człowiek awansuje do 4 stopnia świadomości a który pozostanie w 3 , piekło to 3 stopień świadomości która odchodzi z ziemi , te osoby będą opuszczały ziemi  natomiast 4 stopień to niebo symbolizujące szczęści miłość i większe możliwości   Uśmiech 
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 07, 2008, 16:07:18 »

Moje odczucia cą takie
Jezus który stoi na kuli to en-ki opiekun ziemi a kula to ziemia , tęcza to uruchomiony system energetyczny który będzie niedługo włączony ,anioł śmierci decyduje "wagą" który człowiek awansuje do 4 stopnia świadomości a który pozostanie w 3 , piekło to 3 stopień świadomości która odchodzi z ziemi , te osoby będą opuszczały ziemi  natomiast 4 stopień to niebo symbolizujące szczęści miłość i większe możliwości   Uśmiech 
Twoje odczucia są  OK. tylko że En-ki to nie Jezus. En-li był Jezusem
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
lukhel
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 07, 2008, 16:51:04 »

AA no fakt !!sorki za byka
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 07, 2008, 22:39:54 »

Kobiety - same rude ;]
A jeden z aniołów trzyma w rece młotek i coś jakby cyrkiel ;]
Do tego widzimy, że duchowni/mnisi [charakterystyczne, wygolone łysinki] trafiają zarówno do nieba jak i piekła
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 07, 2008, 22:42:38 »

jak patrze na ten obraz to mam dreszcze  Uśmiech ale pozytywne...
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Listopad 07, 2008, 22:54:59 »

Chanell ten co przeważył to też mężczyzna,ale pobożny. Mrugnięcie
Czarny Anioł z wagą,to szef służb utrzymujących porządek,podczas
rozgrywającego się dramatu.Tacy są zawsze potrzebni,bo wprowadzają spokój i ład. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2008, 12:41:02 wysłane przez janusz » Zapisane
BoGu$
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 08, 2008, 02:32:37 »

Bez wątpienia jest to jeden z najpiękniejszych i zarazem najtrudniejszych do analizowania obrazów. Memling postarał się o ukazanie każdego szczegółu...

Mnie mianowicie zadziwiła jedna nieprawidłowość: Czemu Diabeł który jest najbardziej po lewej (ten który walczy z aniołem o człowieka) ma skrzydła Motyla?
Może to symbol zła ukrytego pod piękną z pozoru formą....  Zły
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 08, 2008, 17:31:56 »


Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 08, 2008, 23:34:14 »

Ten walczący diabel i anioł to materia i duchowość,dwa światy które o nas ''walczą''.
Tak naprawdę jesteśmy obywatelami obu tych światów. Sami wybieramy w którym
chcemy być. Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2008, 23:35:45 wysłane przez janusz » Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 09, 2008, 10:03:41 »

Uśmiech janusz, czy to jest autentyczny, będący w obiegu, banknot?

Czyli jakby tak zacząć szukać wokól siebie, to pewnie znajdziemy więcej takich przedmiotów, które są wokól nas i symbolizują nadchodzące zmiany, mówią o obu światach.
Trzeba szeroko otworzyc oczy...
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 09, 2008, 14:56:32 »

Nie znam się na symbolice, więc proszę wyjaśnijcie mi, czemu tęcza na tym obrazie jest w formie koła. Myślę, że to też jakiś symbol, jakieś przesłanie.

Co do moich spostrzeżeń na temat tego obrazu.
Ładny. Płytkie, prawda? Z politowaniem
Więc nie mnie oceniać walory artystyczne. Ale przesłanie w nim zawarte. Na mój gust, choć przedstawia scenę biblijną, zbyt tendencyjny, zbyt katolicki. Rozumię, że wówczas nie można było inaczej, choć jak widać po ukrytych w nim symbolach, autor miał nieco inne zdanie na ten temat to jednak inaczej nie mógł. A my teraz możemy sobie domniemywać "co autor miał na myśli?"
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopad 09, 2008, 21:23:34 »

Zuza,sorry banknot opublikował Lucyfer,a mój komentarz to odpowiedź na pytanie
BoGuSa na temat obrazu Memlinga.
Przypadek spowodował że mój post wygląda jak opis banknotu. Jeśli chodzi o nadcho-
dzące zmiany i wiedzę na ten temat to jest ona faktycznie wokół nas.Natomiast banknot to napewno żart. Duży uśmiech

Bóg obiecał ludzkości,że nigdy nie ukarze jej ponownie potopem,
znakiem jego dobrych intencji w tej sprawie miała być pojawiająca się na niebie
tęcza.Forma koła jest może przypomnieniem, że dotyczy to całej Ziemi. Uśmiech
Ciekawym symbolem jest tak naprawdę ósemka, która tworzy się za postacią Jezusa.
Czyżby znak połączenia dwóch światów,boskiego i ziemskiego?

« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2008, 22:01:13 wysłane przez janusz » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 09, 2008, 22:58:02 »

Albo, że to dopiero wstęp do wieczności, nieskończoności.
Zapisane
Joel
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 09, 2008, 23:01:41 »

Podejrzewam, ze ta zlota kula to Nibiru - to wlasnie w jej atmosferze bylo rozpylane zloto, ale to tylko jedna z sugestii  Uśmiech

Pozdrawiam,
Joel.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 11, 2008, 08:51:08 »

''Macie oczy a nie widzicie''
Co chcieli przekazać w swoich obrazach artyści zajmujący się tzw. wiedzą tajemną.
Na początek tych rozważań obraz ''SĄD OSTATECZNY'' Memlinga z katedry gdańskiej.
Według wtajemniczonych twórca ukrył tutaj wiedzę o zjawisku precesji.
Dla mnie zastanawiająca jest złota kula pod nogami unoszącego się w powietrzu Jezusa.
http://lobointhenet.republika.pl/matura/memling.jpg Uśmiech





Witam
Obraz w istocie przedstawia wiele symboli w każej częsci są dwie strony medalu pokazuje dobro i zło + i -
Jezus jest odziany w szate -dwojaki symbol( czerwony jest symbolem mnicha , ale i symbolem materi) , zatem zmaterializowany mnich , który schodzi na ziemię??
ZŁOTA KULA- może symbolizować ziemię , ale i również energię która dociera do ziemi.
Jezus stąpa po niej bo jest to miejsce z którego pochodzi energia kuli -chodzi o wibracje i częstotliwość .
TĘCZA- Energia i jej "zejście " powoduje osłonę jaka się wytwarza .
LUDZIE -nagośc symbolizuje nasze wnetrze i prawde o Nas samych , gdzie nie ma już mowy o udawaniu ,kłamstwie ułudzie kamuflarzu - bo wszystko się w tym momencie okazuje kto kim jest i ile w sobie przepracował.
W momencie kulminacyjnym Ci którzy się przygotowywali są spokojni i oczekują wypełnienia tego co mabyć i czego oczekiwali (stojący po lewej) , po prawej stronie artysta ukazuje tych, którzy zostali zaskoczeni zmianami .
Następna część obrazu przedstawia rozdzielenie energii i przejście w nowe wyższe wibracje, już po przemianach , stąd po lewej stronie to Ci , którzy zwrócili się w w siebie i swój wew. rozwój , natomiast prawa , to ludzie których zmiany zaskoczyły ...
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 09:47:32 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #20 : Listopad 11, 2008, 09:10:28 »

Mnie mianowicie zadziwiła jedna nieprawidłowość: Czemu Diabeł który jest najbardziej po lewej (ten który walczy z aniołem o człowieka) ma skrzydła Motyla?
Może to symbol zła ukrytego pod piękną z pozoru formą....  Zły

Symbol skrzydeł motyla to pewnego rodzaju manipulacja i ingerowanie w to co ma nastąpić i jest nieuniknione , to chęć manipulowania zmianami poprzez prubę zmiany przyszłości -ingerencja i manipulacja energią -jednak jakakolwiek igerencja kończy się zawsze tzw. efektem motyla czyli nieoczekiwanym skutkiem , ale jest on zawsze ...a to wiaże się z ofiarami i koło się zamyka......Dlatego wtym momencie tylko anioł może wlaczyć z diabłem , który chce wywołać efekt motyla , to nie walka na niższych poziomach , anioł chroni również tych co najwięcej w sobie wypracowali , aby diabeł nie mógł w nich już zaingerować zmieniając ich przyszłość.
Zgadzam się również z Tobą Janusz , że walczący anioł z diabłem symbolizuje -materię i duchowość- walkę czystości z zmanipulowaną , pełną ingerencji materią....
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 09:58:22 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopad 11, 2008, 15:03:20 »

Poczekalam na opisy innych zeby nie nazucac swojej wersji jako priorytet.Ten obraz istotnie niesie niesamowity przekaz wiedzy. W nastepnym poscie skupie sie na poszczegolnych elemetach , teraz opisze calosc.Kosciol chyba nie do konca zdaje sobie sprawe z przekazu  wiedzy namalowanej  w obrazach, ktora jest dla nas nosnikiem  dawnej wiedzy tajemnej. Moim zdaniem osoba malujaca byla wtajemniczona w jej arkana.
Wielu z was popatrzylo punktowo na obraz, jedynie Laguna zobaczyla wieksza calosc.
A jak jest dla mnie? Co ja zobaczylam?

Ja widze calkowity akt przejscia i powrotu rozwijajacej sie duszy , wcielajacej sie w czlowieka na ziemi.Jest to zamkniety cykl na poziomie rozwoju "SREBRNEGO" czyli wiedzy jednego aspektu.Insygnia wskazujaca na to jest srebrny klucz Piotra ( wlasnie nie zloty , tylko srebrny).
Po prawej stronie obrazu jest momet zejscia do piekla ( prawa moc, zycie, fizycznosc doswiadczanie w materii, logika, technika ,materia), jest to rownoczesnie momet powrotu na ziemie do ponownego  zycia w materii. Symbolem tego na dnie piekiel sa skaly jak na ziemi, twarda materia , z ktora ponownie temu nagiemu bezradnemu czlowiekowi przyjdzie sie mierzyc.
Wszystko mu przyjdzie zaczynac od poczatku, wracamy do ziemskiego zycia pozbawieni naszych dawnych dostojnosci  i zaslug, zostaje w nas tylko to co kryje nasza nagosc ( czyli wewnetrzna madrosc, duchowosc).

A co na ziemi? Na ziemi jest zycie,kierujemy sie w nim nasza madroscia, ale rowniez pojawiaja sie przewodnicy, ktorzy swoimi podszeptami naprowadzaja nas na jakoms droge. Pojawia sie wiec "Blekitny Aniol" ( symbolizuje dobro i niebo), oraz czarny diabel o motylich skrzydlach ( symbolizuje ulotne i piekne "zlo"). Czy zlo jest zlem, i kiedy jest zlem jak jawi nam sie jako chwilowe zauroczenie soba. A moze jest zwiewne i tak naprawde wcale nie jest zlem a chwila nauki , ktora pokonujac zobaczymy czym bylo naprawde, pieknem motylich skrzydel ( motyl symbol przemiany z brzydkiej larwy w cudne stworzonko zachwycajace swoja delikatna subtelnoscia), jak duzo czasu potrzeba na metamorfoze , oraz ujrzenie prawdy.
 Jest i Czarny Aniol, istota centralna na ziemi ( jego prawda ukryta jest pod pancerzem zbroi) niedostepna w tym wymiarze, zwodza tylko skrzydla o pwich piorach ( symbol ziemskiego piekna dostojnosci  i wladzy).
Czarny aniol trzyma wage na ktorej waza sie dwie istoty i ich prawdy nagie. Jedna rozmodlona ze zlozonymi dlonmi, druga pelna rozmarzonej milosnej namietnosci ( swietosc i milosc, dwa rozne aspekty wiedzy).
Jednak ku gorze uniesiona jest milosc, jej prawda, nie zas zycie poswiecone modlitwie.
Waga i lanca aniola tworza symbol 5-cio.  ramiennej gwiazdy, symbol Wenus , gwiazdy milosci ( jeszcze czarnej, bo czlowiek nie poznal pelnej jej wiedzy, swiatlosci). Lanca Aniola wskazuje na rozmarzonego zatopionego w mlosci czlowieka, szala wagi go unnosi, to jest droga ku gorze, MILOSC , jej przezywanie i doznawanie na ziemi.
Choc Aniol jest w zbroi chroniacej go przed zewnetrznoscia materialnego swiata , jednak wiedze doskonalosci  posiada i nia sie kieruje wskazujac lanca.  A moze zbroja ta ma go ochronic przed zaburzeniami  tego ziemskiego istnienia.Czarna jest jego zewnetrznosc , jego wewnetrznosc jest doskonala ,swietista, bo taka jest dusza w Niebie.

Po lewej stronie Piotr wita powracajacych z ziemskiej wedrowki ludzi, wita ich srebrnym kluczem , taka przestrzen im otwiera, to jeszcze nie zlota ( czyli cykl rozwoju nie zostal zakonczony) czekaja ich powroty.
Ludzie wracaja wszyscy nadzy, ich ziemskie dostojnosci nie maja znaczenia  w niebie, nie ludzkie wyswiecenia sa istotnoscia w niebie, nie tymi kryteriami jestesmy oceniani. Ludzkie swietosci maja wartosc tylko dla ludzkiej miary na ziemi, Boskie kryteria sa inne.
U progu nieba stoja anilowie , ktorzy , kolorami plaszczy klasyfikuja nasze zaslugi ( nie znaczy to ze zakonnik dostanie czerwony, a prosty nie wyksztalcony czlowiek czarny), dzieje sie wedlug boskiego wzorca dobra , oraz wartosci , ktorymi rozblysla nasza dusza i serce.

Nastepnie przechodzimy na prawice , lub lewice, zaleznie od tego co juz mamy doskonale w sobie a co trzeba nam jeszcze udoskonalic ( wiec aspekt meski , czy zenski), ktory to rozwija sie w czlowieku przez 7 wzorcow  aspektow archanielskich ( 7 wzorcow energetycznych czakr), by powstala w nas harmonia wewnetrzna.

Najwazniejsza postac obrazu; TEN , KTORY SIEDZI PO SRODKU. Jest w czerwonym plaszczu ( doskonaly, czerwien to rowniez pelnia energii zycia, czyli cala moc energetyczna istoty i ziemskiej i zaswiatowej).

Po obydwu jego stronach glowy sa symbole aspektow LILJA ( zenski), miecz(meski), On osiagnol harmonie , oraz moc. Posiada zakonczony proces na poziomie SREBRA, pod jego stopami ( czyli do jego dyspozycji) ZLOTA KULA. Zlota kula to symbol doskonalosci  we wszystkich mozliwych aspektach, to wiedza calosciowa , wszechwiedza. Zlota energia to najwyzszy poziom energetyczny. Aniol niesie mu korone ( ale cierniowa) symbol osiagniecia wiedzy na pozimie konfrontacji z materia, na drodze trudnych doswiadczen)bytnosci ziemskiej. Czyli rozwoj indywidualny przez osobista konfrontacje z materia.
W jego tle jest okrag z barw czerwonej , pomaranczowej i zoltej.To symbol wiedzy trzech czakr, i trzech barw je reprezetujacych. On jest ich wladca. 
Pierwszy poziom rozwoju do 3-go wymiaru zakonczony. Teraz pora na nastepny etap, zwiastuja to dwaj aniolowie ( trabiac), jeden jest w zielonej szacie, drugi w pomaranczowej. Jest to symbol wladzy i kreacji uczuciem ( zielony czakra serca), uczucie- zenskosc , zycia tworzenie ( pomaranczowy czakra seksualna)moc meskosc.Tworzy On  juz zycie, nowe zycie MILOSCIA.
On moze wrocic na ziemie jako doskonalosc ( symbol zlotej kuli), Jego serce uzyskalo krystaliczna czystosc oraz doskonala moc ( moc madrosci). Promien MILOSCI BOSKIEJ, ktory plynie przez Jego serce tworzy tecze. TECZA to rowniez ARKA ( ARK-SIEL- czyli niebianska tecza, ARKA PRZYMIERZA), to pelnia wiedzay  Stworcy przekazywana nam przez czyste serce, ktora zozszczepia sie w jego krysztale na wszystkie jej barwy , cala wiedze BOSKA , ktora sa napelniane jako pierwowzorem nasze wszystkie czakry.
My zyjac dazymy do odkrycia tej doskonalosci przez nas samych przez osiagniecie krystalicznej czystosci serca i polaczenie go z wzorcem.

W barwach teczy plynie wiedza z NIEBA na ZIEMIE, przez nieskazitelnie czyste serce tego , kto w drodze rozwoju, reinkarnacje ( cykl zycia i smierci) je uzyskal.
 
Czy juz sie stalo, otrzymujemy ta wiedze? Czy stanie sie to dopiero?
Odpowiedzia na to pytanie jest srebrny klucz Piotra. Otwiera on SREBRNA BRAME dla naszej doskonalosci  "srebrnego" poziomu. Uzyskania doskonalosci  wiedzy jednego aspektu.  Zlotego klucza Piotr jeszcze nie ma, ZLOTA BRAMA nie zostala jeszcze dla nas otworzona.
Jednak ten obraz jest tego zapowiedzia, ZLOTA KULA, moc wiedzy zlotej energii przed nami.
Sposob osiagniecia tej doskonalosci zostal zapisany malowidlem na obrazie.

Kiara. Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 23:41:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #22 : Listopad 11, 2008, 15:37:55 »

U progu nieba stoja anilowie , ktorzy , klorami plaszczy klasyfikuja nasze zaslugi ( nie znaczy to e zakonnik dostanie czerwony, a prost niewyksztalcony czlowiek czarny), dzieje sie wedlug boskich kryteriow , oraz wartosci , ktorymi rozblysla nasza dusza i serce.
Mam nadzieję, że nie będą nas sądzić Anunaki i Plejadianie tylko Bóg Najwyższy.
Co na to powiesz KIARA?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #23 : Listopad 11, 2008, 15:47:03 »

Tak naprawde osadzamy sie sami, robi to nasza DUSZA, ona sama osadza swoj ziemski zywot. Wierz mi ze jest to  idealnie sprawiedliwy werdykt.Wszystko co jest czarne widzi jako , czarne , co jest jasne widzi jako jasne.Nie ma w niej przed sama soba klamstw, ona osadza nas- siebie perfekcyjnie.
Tak, tak, osadzamy siebie sami, z kazdej mysli, slowa  i czynu. Nie czyni tego ten ktorego nazywamy Bogiem osobiscie, my to robimy , jednak wedlog Jego  wzorca prawosci , ktory nosimy w sobie.
Kiara Mrugnięcie Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2008, 10:31:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #24 : Listopad 12, 2008, 00:34:33 »

Takiej właśnie odpowiedzi oczekiwałem Uśmiech
Tylko dla mnie duszą jest Bóg Najwyższy.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 29 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign fifa11 world-anime companions halotupsy