Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 21:04:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 765119 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #1025 : Sierpień 17, 2012, 14:16:50 »

@PHIRIOORI
Cytuj
Oświecenie to mrzonka. Kolejny językowy niewypał powtarzany bezmyślnie przez atmanicze ambitne JA właśnie.
Napisałem o tym w książce z 2001 roku.

Dla Ciebie, dla mnie, dla niej i dla niego to mrzonka , fakt. Czy językowy ? To Twoja domena Mrugnięcie

Nie moja, ale tutaj to prezentuje i tak mnie postrzegają Mrugnięcie

Cytuj
Cytuj
Powiem więcej.
Łyknąłeś atmaniczny podstęp.
Zniszczenie JA ma swój cel.
To pozbawienie indywidualności. Nacisk na zbiorowość.
Jest nim stworzenie zbiorowej masy poddającej się kreacji jak glina ..uprawianej przez jakieś JA nieprzyznające się do JA.

To co piszesz bierze się ze strachu przed wyimaginowanym .. zniknięciem Mrugnięcie . Kiedy JA się rozpuszcza to nic nie znika, bo JA to iluzja. Brak iluzji nie może niczego zmienić na "gorsze " ! Wiara w JA zaburza to, co jest.

Niewydaje mi się, abyś trafnie określił motywację tego co pisze.
Doświadczałem już znikania na poziomie fizycznym, niemal komórkowym więc nie sądzę, bym miał tu lęki jakieś.

Cytuj
Ogarnij to, co dzieje się w Naturze pozbawionej JA w ludzkim tego słowa znaczeniu. Czy ktoś wykorzystuje naturę i ją uprawia ? Jedyną taką istotą, jest - wyposażona w iluzoryczne JA - ludzka forma . Nikt inny nie istnieje. Bez ludzkość w Naturze działyby się cykle narodzin i śmierci oraz -od czasu do czasu - wielkie wymieranie.

W Naturze każda forma przejawiona jest wynikiem interakcji pól określonych świadomości zbiorowych czy to roślin czy zwierząt czy minerałów. Kto tym zarządza ?
Jakiś Bóg ? Nie, to tylko człowiek wymyśla sobie bogów.

Świat nie ogranicza się do świadomości zbiorowych. Ale już wiem co Cię boli.
Będzie zastrzyk Mrugnięcie

Cytuj
Cytuj
W PRAKTYCE:
Jesli wszystkie samo-realizacje Wszech-Świata symbolicznie ujmiemy w Kulę,
to TY jakbyś chciał (a to chciejstwo jedynie) - się tą Kulą stać.
Tylko w Twojej praktyce, bo tu nie ma nikogo, kto by się CHCIAŁ (kto by przejawiał chciejstwo) stać taką czy inną kulą. Taki ktoś jest iluzją i jako taki fizycznie nie istnieje. Istnienie jest. Forma ludzka jest. Mnie w tym nie ma. Życie się dzieje . JA nie żyje życia.
Definicja życia i smierci inna.
To, co się dzieje, percepujesz - niekoniecznie domeną życia.

Cytuj
Cytuj
Czyli 3 x NIE-JA równoważy 1 x JA.
Razem stanową istotę/ rdzeń WszechŚwiata.

Ładna koncepcja i nic więcej Duży uśmiech
To TWOJA OCENA.
Natura i ŻYCIE zaświadcza inaczej.


Cytuj
Nie jest mlekiem, nie jest ścianą, nie jest zasłoną z twardego materiału. Badasz dalej, wchodzisz w mgłę , ale nie możesz jej złapać. Z oddali wygląda jakby czymś była. We mgle będąc nie ma. Jest tylko ograniczony ogląd, ale ograniczenie z czasem się rozwiewa. Podobnie jest z JA . Rozwiewa się  z czasem Duży uśmiech

Wszystko płynie.
JA realizuje FUNKCJĘ punktu połączenia.
Elastyczne JA płyną wraz z Wszystkim.
Życie płynie jak film, którego perspektywą oglądu jest JA.
Kiedy zapiszesz jego OBRAZ(ę) na kliszy - możesz w Mar TWYM świecie odtwarzać ową perspektywę, ogląd.
Podobnie foty są jakby lgnięciem, przywiązaniem do określonej (martwej - bo minionej, zrealizowanej już) perspektywy JA.
a Wszystko PŁYNIE.. w tym i JA.
Bez przywiązań.

Lecz jest coś takiego jak gruntowanie, kotwiczenie, (przywiązywanie),
które może być pomocne w rozwoju.

Rozwoju czego?
Mrugnięcie

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1026 : Sierpień 17, 2012, 17:41:27 »


Cytuj
Cytuj
Powiem więcej.
Łyknąłeś atmaniczny podstęp.
Zniszczenie JA ma swój cel.
To pozbawienie indywidualności. Nacisk na zbiorowość.
Jest nim stworzenie zbiorowej masy poddającej się kreacji jak glina ..uprawianej przez jakieś JA nieprzyznające się do JA.

To co piszesz bierze się ze strachu przed wyimaginowanym .. zniknięciem Mrugnięcie . Kiedy JA się rozpuszcza to nic nie znika, bo JA to iluzja. Brak iluzji nie może niczego zmienić na "gorsze " ! Wiara w JA zaburza to, co jest.

Niewydaje mi się, abyś trafnie określił motywację tego co pisze.
Doświadczałem już znikania na poziomie fizycznym, niemal komórkowym więc nie sądzę, bym miał tu lęki jakieś.
  Pisanie  ,że "TY się boisz"  jest odniesieniem do wewnętrznego "kontrolera". To jego byt jest zagrożony. Będzie walczył zawsze i do końca bo walczy o to, żebyś w niego nie przestał wierzyć ,bo to jest podstawa jego istnienia, tym się żywi . To ,co jest poza JA w Tobie rzeczywiście nie boi się bo tego nie da się skrzywdzić w żaden sposób.
Zanikanie jest podobne zapadaniu w sen. Bez obawy, życie nie ustanie ,kiedy Ciebie nie będzie Mrugnięcie
Cytuj
Świat nie ogranicza się do świadomości zbiorowych.
Wszystko jest Świadomością.

Cytuj
To, co się dzieje, percepujesz - niekoniecznie domeną życia.
Percepcja czyli postrzeganie jest. Nie JA to czynię. Niczego nie robię ja, bo JA nie istnieje .
Cytuj
Cytuj
Ładna koncepcja i nic więcej Duży uśmiech
To TWOJA OCENA.
Natura i ŻYCIE zaświadcza inaczej.
Powstało wrażenie , że to ocena ,bo brak tutaj odpowiadającego temu doświadczenia bezpośredniego. Ciekawe w jaki to sposób Natura dostarcza dowodów na "3 x NIE-JA równoważy 1 x JA." ?

Cytuj
JA realizuje FUNKCJĘ punktu połączenia.
Elastyczne JA płyną wraz z Wszystkim.
Życie płynie jak film, którego perspektywą oglądu jest JA.
Tak, wszystko płynie ,a ów film oglądany jest przez obserwatora - to nie jest JA. Nie kontroluje ,ani niczego nie zmienia tylko obserwuje. Nie ma przywiązania do historii na ekranie, choć mogą temu towarzyszyć emocje. One też przepływają. W jaki sposób JA ma realizować funkcję połączenia  ?
To tak jakbyś postaci na ekranie dał przypisał władzę nad widzem. Ta postać (JA) może jedynie wzbudzić uczucia , lecz obserwator wie, że TO nie może wyjść z ekranu i fizycznie wpłynąć na niego.

Cytuj
Kiedy zapiszesz jego OBRAZ(ę) na kliszy - możesz w Mar TWYM świecie odtwarzać ową perspektywę, ogląd.
Wtedy jest zapisany obrazek, wycinek z historii i nic więcej. Fakt, że da się powiązać historię w całość nie znaczy, że tam jest /było jakieś JA. Wyświetlając slajd (np w formie wspomnienia w umyśle) wywołują się z hologramu odczucia czasami nawet w innej perspektywie. Coś jest uwypuklone coś mniej wyraźne. Bo brakuje interpretatora. To jest tylko hologram i nic więcej. Perspektywa została "złapana" w ramkę czasową .Ty już tego nie przeżywasz.

Cytuj
a Wszystko PŁYNIE.. w tym i JA.
Bez przywiązań.
W czym płynie ? Nie wystarczy rozpoznać, że płynie życie bez przywiązań ?  Dlaczego dookreślasz to co płynie za pomocą JA ?
Cytuj
Lecz jest coś takiego jak gruntowanie, kotwiczenie, (przywiązywanie),
które może być pomocne w rozwoju.
Kotwice mają to do siebie, że można je zwinąć, a przywiązanie odwiązać. To są techniki, a nie coś, czego należy się kurczowo trzymać. Zeland Vadim w "Transferingu" wykorzystywał przywiązania do chwytania się wahadeł , które służyły jako wehikuły do przenoszenia pomiędzy liniami życia. To wciąż technika - nie istota rzeczy.

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1027 : Sierpień 18, 2012, 08:54:51 »

Rzeczywisty księżyc powrócił na swoją orbitę

18 sie 2012

by krystal28 in Aktualności, Szeran (Komenda Asztar)

.
  Wiadomości Galaktyczne
.

Sekwencyjny przepływ zdarzeń, 17 sierpnia 2012

(…) W mojej ostatniej wiadomości mówiłem o tym, jak naturalny przetwornik Bramy Lwa został wykorzystany i jak rzadko używane przejście lub portal został użyty do umożliwienia wejścia w milionach lub więcej, Statków-Matek do ziemskiej wewnętrznej orbity. Operacja ta została przygotowana i praktykowana wiele razy od 2010 roku. Był to spektakularny sukces. (…)

Celem przemieszczenia ich do wewnętrznej orbity Ziemi jest wpływ jaki mogą one emanować bezpośrednio na Ziemię.  Chociaż nie możemy ingerować w cywilizacje ziemskie, nie jesteśmy hamowani w żaden sposób, aby przesyłać światło i miłość dla planety i do serc jej mieszkańców.  Jest to moment, na który czekaliśmy przez bardzo długi czas.

(…)  Wszystkie duże Statki Matki, które weszły w orbitę Ziemi 8 sierpnia 2012 roku  przeprowadziły operację na dużą skalę, gdzie połączyły ze sobą swoje systemy komunikacji.  Pamiętajcie, ta technologia jest rozwinięta i niezależnie czująca.  Te połączone wibracyjne częstotliwości mogą zdziałać cuda.  Nie można przecenić siły tego linku.

Wraz z otwarciem Bramy Lwa w tym niebiańskim wyrównaniu bardzo ciekawe zjawisko wystąpiło trzy noce temu.  Drugi ziemski księżyc powrócił na swoją orbitę.  Ten malejący sierpowy księżyc był widoczny zachodzący na wschodnim horyzoncie w chwalebnym blasku pomarańczy.  Drugi ziemski księżyc wschodzi na zachodzie i zachodzi na wschodzie osiągając szczyt na niebie razem z Luną.  Hinduscy astronomowie zawsze wspominali ziemskie księżyce w swoich inkantacjach i magicznych ceremoniach.  Drugi księżyc przybył o wyznaczonej godzinie w sekwencyjnym przepływie wydarzeń Zmiany. (…)

Szukajcie drugiego księżyca w tym miesiącu na niebie wschodnim.  Będzie on widoczny z niektórych punktów obserwacji.  Miejcie gotowe swoje kamery.  Zaczną być pokazywane jego zdjęcia w Internecie. Podobnie jak Niburu pojawiało się na zdjęciach jako drugie Słońce.  Ten księżyc jest rzeczywistym księżycem Ziemi powracającym do swojej orbity.  Nie było to możliwe, aż gwiazdy wokół Ziemi dostosowały się do wyższych częstotliwości.  Tak jak gwiazdy obracają się wokół Ziemi zmieniając pozycję przez cały rok, drugi księżyc będzie coraz bliżej dostosowania i w czasie Zmiany będzie po raz kolejny w pełni funkcjonującym członkiem ziemskiej orbity.  Drugi księżyc wypadł z jego widocznej pozycji z ziemskiej orbity podczas ostatniej wielkiej wojny w tym sektorze, gdy tak wielu “Gwiezdnych Ziaren”(Starseeds) wyemigrowało jako uchodźcy na Ziemię.  Wielu z was jest tu od tamtej pory.  Wtedy nuklearna eksplozja rozdarła powierzchnię większości Marsa.  To wówczas cywilizacje na Marsie wycofały się do wnętrza Marsa tak jak cywilizacje Telos i inne w wewnętrznej Ziemi.  Przesyłanie zdjęć z jałowej powierzchni, nie wspominając o wewnętrznych wymiarach Marsa jest farsą, która nagle się skończy.  (Wcześniej czytałam, że obecny księżyc, sztuczny wytwór używany przez ciemnych, zostanie usunięty.  Ciekawa jestem, czy będziemy mieli tylko ten jeden, prawowity księżyc w Złotej Erze. — Kr)

Brytyjskie gazety zaczęły mówić rano o spotkaniu w Finlandii, gdzie omawiano całkowitą likwidację denominacji Euro (więcej o tym w Wiadomościach z Gai).  Z pewnością wypowiedzi były ocukrzone.  Zauważcie role Chin, Japonii i Niemiec w pompowaniu wartości walut, jak również akcji i jak motają irańskie fałszywe zagrożenia i fałszywe ceny ropy, aby utrzymać rynki sztucznie prężne.  To jest ogromna iluzja i tylko zaprogramowanie matriksa utrzymuje tę iluzję.  Angela Merkel została pociągnięta do odpowiedzialności, aby ujawnić prawdę dla świata, albo usunąć się ze sceny.  To nie będzie długo, gdy dowiemy się o jej decyzji. (…)

Z komendy Ashtara, przez Elizabeth Trutwin, 17.8.12

Fragmenty przetłumaczone przez Krystal

Cały przekaz w jęz angielskim:  http://lightworkers.org/channeling/165483/sequential-flow-events-message-ashtar-through-elizabeth-trutwin-august-17-2012
http://krystal28.wordpress.com/

można by to oczywiście wszystko między bajki włożyć, ale już wczoraj trafiłem na tekst o planach samej Finlandii wyjścia ze strefy

"Finlandia opuści strefę euro jako pierwsza? "Nie chcą płacić długów Grecji"
2012-08-06 15:12
 Finlandia może być pierwszym krajem, który opuści strefę euro. Do takiego wniosku doszedł amerykański ekonomista Nouriel Roubini.
Gdy bankructwo Włoch i Hiszpanii stanie się realne, Finlandia zapewne dojdzie do wniosku, że korzyści z przynależności do strefy euro nie są warte ryzyka ogromnych kosztów ratowania największych państw południa Europy – uważa Roubini.

 Agencja Moody’s przewiduje, że Finlandia jest najlepiej przygotowana na powrót do własnej waluty. Kraj ten jako jedyny zachował stabilną perspektywę utrzymania ratingu AAA. Wpłynęła na to także niechęć Helsinek do ratowania bankrutujących krajów z południa Europy.

 - Finlandię ratuje geografia. Kraj znajduje się tak daleko na północy, że jego powiązania z państwami Morza Śródziemnego pozostają bardzo luźne – przekonuje Guntram Wolff, zastępca dyrektora Instytutu Bruegla w Brukseli.

 ja, forsal.pl"
http://www.wprost.pl/ar/337887/Finlandia-opusci-strefe-euro-jako-pierwsza-Nie-chca-placic-dlugow-Grecji/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1028 : Sierpień 18, 2012, 09:47:40 »

No, u Krystal pobili chyba rekord świata w szybkości tłumaczenia, ostatnio zajmowało im tydzień, a tu proszę z dnia na dzień.
Ten przekaz wstawiłem w wątku "Tranformacja..." wczoraj, bo nie myślałem, że będą aż tacy szybcy.
Ale niech tu też zostanie, arteq się ucieszy, będzie miał o co pytać.
A w tym przekazie jest o Finlandii i Merkel, zobaczymy.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1029 : Sierpień 18, 2012, 10:37:19 »

Dzięki serdeczne blu.. Twoja praca jest naprawdę wielka i nie wymierna fizycznie ( ja też czasami czegoś nie zauważę i dubluję Twoje tłumaczenia.) , ale to nic , może mają być powtarzane z jakiegoś powodu.

Wejście ziemi w coraz wyższe wibracje , powrotne na dawną trajektorie to niespodzianki dla nas .. typu dwa księżyce i dwa słońca.. tak kiedyś bardzo dawno temu było , bo była harmonia. gdy nas jej pozbawiono na długie bardzo wielotysiąclecia zablokowano również pamięć o dawnych pięknych czasach.
Teraz wracamy , przekroczenie " Bramy Lwa" było decydującym momentem dla ziemi , bowiem weszła w ostatni już etap przekształcania energetycznego ( dematerializacji swojej powłoki, czyli ziemi na której żyjemy obecnie) i odkrycia nam prawdziwej pierwotnej ziemi , która jest pod tą "łupiną orzecha" jako jego najcenniejsza część.

Łupina otwiera się coraz bardziej i możemy już zobaczyć coraz więcej rzeczy , które ona nam zakrywała zarówno swoją blokadą energetyczną , odległością  ( odejście bardzo duże na przesuniętej osi od źródła) jak i kątowym ustawieniem do niemożliwości oglądu otaczających nas naturalnych zjawisk.

Proces jest w toku, nikt nie ma możliwości go powstrzymać ni zmienić, na szczęście! zatem pozostało nam tylko czekać na kolejne niespodzianki , które przyniosą nam radość , szczęście i całkowitą wolność.
System może sobie wypisywać co tylko chce, zmiany zachodzą niezależnie od ich informacji oraz ich interpretacji i przypisywania sobie wszelakich gratyfikacji.

Nie jest naprawdę ważne kto , co robi, ważne jest tylko jakie pozytywne efekty praca ta przynosi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2012, 11:06:37 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1030 : Sierpień 18, 2012, 11:27:37 »

A na wszelki wypadek, gdyby tak ludzie odeszli z tej planety ( w jakikolwiek sposób to rozumieć) to z kosmosu już przybyli następcy :

"Krwawy deszcz w Indiach "
Cochin dostał do badania próbki deszczu i ustalił, że znajdują się tam naturalne struktury komórkowe podobne do mitochondriów, tylko o fluorescencyjnych właściwościach.
Naukowiec stwierdził, że cząstki przybyły wraz z kometą. Ma to wspierać teorię, że komety mogą pełnić funkcję propagowania życia we Wszechświecie. Fragment którejś z komet musiał oderwać się w wyniku oddziaływania energii cieplnej ze strony Słońca i wleciał do atmosfery. Tam eksplodował a cząstki dały początek chmurom a potem opadowi.(..)Same nazwijmy to "komórki" są pozbawione DNA, więc nie można powiedzieć, że to jest życie, ale można powiedzieć, że to jego komponent.(..)Odkrycie ozncza też, że można mówic o tym, że deszcz jaki spadł w Kerala można nazwać krwawym, bo składał sie z protoplasty krwi.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niezwykly-krwawy-deszcz-indii-moze-miec-pozaziemskie-pochodzenie

Czyżby kolejne życie miało być fulorescencyjne ? Jak na Pandorze (tej z Avatara) ?
A może to budulec -wzbogacenie - obecnego życia na Ziemi.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1031 : Sierpień 18, 2012, 17:44:30 »

hm qumran to 2 ksiezyce lub slonce i ksiezyc Uśmiech




Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1032 : Sierpień 18, 2012, 19:37:48 »

Jednak szybko to zwykle nie oznacza dobrze. Przeglądnąłem ten post "Rzeczywisty księżyc... " i widzę, że tłumacz też chyba korzystał  z Google tłumacza, ale nie sprawdzał znaczenia słów w kontekście i mamy np. Angelę Merkel pociągniętą do odpowiedzialności, to lapsus, w oryginale jest "charged" co w tym przypadku oznacza obciążona, konkretnie ma uwolnić informacje, albo podać się do dymisji.
Jest tych błędów  dużo więcej, więc zainteresowanych proszę o sprawdzanie, tłumaczenie, które wstawiłem w wątku "Transformacja..." jest bardziej dosłowne.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1033 : Sierpień 19, 2012, 21:16:38 »

Proszę nie scalać.

A teraz artykuł Stephena Cook'a na temat nasilenia kampanii dezinformacji.
Krótko to streszczając: każdy sposób jest dobry i wykorzystany.


Prawda nie Ma Żadnego Programu

2012 18 sierpnia

Wysłany przez: Stephen Cook


Gdy się znajdujemy bliżej i bliżej zakresu cudownie ważnych chwil i zmian dla duszy
- i wraz z ujawnieniem, już trwającym i przejściem do nowego systemu finansowego, czekającym na ogłoszenia - skutki, starania i strategiczne wykorzystanie dezinformacji nagle wzrosły co może być nazywane "wysokim stanem pogotowia".

Weźmy ujawnienie za przykład ... ciągłe powtórzenia sianie paniki anty alien filmy, takie jak oryginalne i wiele „dalszych ciągów” filmów o „Obcych”, „Wojna światów”, „Dzień Niepodległości”, „Walka o Los Angeles” i wiele innych są teraz nagle w masowym obrocie przez każdą Platformę telewizyjną dostępną na całym świecie.

Czy programiści sieci sami zdali sobie sprawę, że są częścią skoordynowanych wysiłków, aby zdominować fale radiowe taką kampanią anty-Galaktyczną, nie mogę powiedzieć.

Ale można postawić zakład, że ktoś, gdzieś zadzwonił, że te filmy powinny być ponownie wyświetlane i ponownie wyświetlane w tym wyznaczonym momencie w historii świata. Nawet gdyby to przyszło poprzez subtelne przypomnienie, że "waszej stacji kończą się prawa powtarzania wyświetlania filmu wkrótce,  więc trzeba wyświetlić filmu w ciągu najbliższego miesiąca, jeśli chcecie wykorzystać pozostałe prawo do odtwarzania " ....

W Australii mamy nawet reklamę firmy ubezpieczającej samochody w formie kreskówki, gdzie statek kosmiczny lecący nad ruchem drogowym "strzela" w dół niszczącą wiązką światła, która niszczy samochody - co oznacza, że właściciele samochodów muszą wzywać tą konkretną firmę ubezpieczeniową, aby ich pojazd był naprawiony. Ach, jacy są oni subtelni, nie?

Obie te sztuczki są zarówno niezwykle skutecznym zastosowaniem mediów, aby utrzymać poziom ewentualnego strachu wobec każdej Galaktycznej osobowości możliwie wysoko.


I choć osobiście uważam, że większość ludzi wierzy w obecność naszych braci gwiezdnych i siostry i prawdopodobnie przyjmie ich z otwartymi ramionami, gdyby wiedzieli, jakie cuda przynoszą, sześcioro lub około ludzi, którzy kontrolują głównego nurtu masywne firmy medialne na całym świecie, myślą,  że tego typu wiadomości utrzymają ludzi w "nie przyjaznym" stanie(dla obcych).

Tak więc wynoszą w górę paskudnych, najeżdżających obcych najlepiej jak potrafią.

Więc po prostu bądźcie świadomi, że tego rodzaju poważna, światowa taktyka strategiczna dla naszych serc i umysłów jest obecnie w toku.

Tymczasem ukartowane anty-prawda i  anty-Lightworker kampanie dezinformacyjne są również montowane.

Amerykański Kabuki powiedział mi, że jest w pełni świadomy, że istnieją złożone skoordynowane zespoły ludzi, na całym świecie, którym jest oferowane 50 dolarów lub 100 $ za każdy "mieszający" lub dezinformujący post, który umieszczą na stronach blogów  lightworkers lub alternatywnych wiadomości .
Zdaję sobie również sprawę z tego.

Amerykański Kabuki, z jego wiedzą insidera technologii,  internetowych, botów i podobnych, wyjaśnił mi, że te "dezinformacyjne zespoły mają specjalne skrypty odpowiedzi dla różnych lightworkers i aktualnych tematów, które, przy odrobinie przekręcania zawierają aktualny problem lub część z bieżącej channelowanej wiadomości, wstukaną (na klawiaturze) w część prawdy przekręcając ją wokół. Te "komunikacje" są następnie wysyłane poprzez "Formularz Kontaktowy" lub poprzez bezpośrednie posty na różnych stronach i forach bez nadzoru, aby "wstawić kota pomiędzy gołębie" że tak powiem. I mieszać rzeczy. Totalne pomieszanie wiadomości jest starą taktyką "rozbrajania" .

Teraz, dzisiaj, długoletni Lightworker, profesjonalny wykładowca, reżyser i autor David Wilcock musiał publicznie bronić się po zinstrumentalizowanej fałszywej kampanii e-mail.

E-mail, wychodzący dla "wyłącznie członków Divine Cosmos " - twierdzący, że został napisany przez Dawida i stwierdzający, że spotkał się z Galaktycznymi na Olimpiadzie w Londynie - idealnie skopiowany określony styl pisania Davida i niepowtarzalne formatowanie i prezentacja, to nie była zwykła próba zdyskredytowania Dawida i jego pracy. (Chociaż, jeden dowcipniś nie sugerował, że to było tak blisko zwykłego charakteru pisma Dawida, że być może, ale tylko może, to był David podnoszący zainteresowanie  swojego kolejnego postu, który ukaże się wkrótce ... wątpię.)

Więc napisałem do Dawida w dniu dzisiejszym, aby zapytać go, co się stało i zapytać, czy napisał tą szczególną wiadomość. Widocznie byłem siódmy lub ósmy z tych, co poprosili go o to. Oczywiście, był zszokowany i sfrustrowany, że ktoś wysyła taką dezinformację. Od tego czasu napisał na swoim blogu, że nie napisał tego maila. To była jego odpowiedź na moje pytanie:

"To jest całkowicie fałszywe.

Wydaje się, że zostały napisane przez agentów kontrwywiadu, którzy próbują zdyskredytować pracę, którą robię w zakresie dochodzenia „Finansowej Tyranii”.

Nie ma wiadomości „wyłącznie dla członków Divine Cosmos”. Wszystko, co napisałem jest otwarte, wolne i publiczne, i nigdy nie pisałem gdziekolwiek poza Divine Cosmos .
- David
"

Istnieje również szereg artykułów, channelingów i wypowiedzi, które istnieją od jakiegoś już czasu, które też nagle ponownie pojawiły się jako "nowe" wiadomości. Wiele witryn lightworker, albo nie sprawdza, czy nie pamięta, że te posty zrobiły obchód przedtem i ewentualnie nieświadomie, zaczęły obieg tych artykułów, opowiadań i wiadomości, jak gdyby to były "nowe" wieści. I w ten sposób zamieszanie zagrało ponownie.

Więc co mamy robić w tym czasie poszukiwania prawdy?

Moja rada jest taka, że wszyscy po prostu potrzebują być bardzo świadomi, że jest główny przemysł, który obecnie produkuje dezinformację i chciwie prowadzi marketing swojego produktu w próbie poszukiwania naszych serc i umysłów, teraz.

Najlepszym sposobem, aby trzymać się z dala od tej energii jest pozostawanie  w naszej indywidualnej prawdzie i wykorzystać naszego rozeznania w każdym czasie.

I czytajcie tylko te e-maile, blogi i fora, którym możecie ufać i wiedzieć, są zarządzane ze Światłem w świadomości.


Innymi słowy, róbcie tak, jak zawsze wszystko powinniście robić - i trzymać się z dala od dramatów w tym samym czasie.

I pamiętajcie: prawda nie ma planu.

Możesz przeczytać David Wilcock w aktualizacji online i odparcie datowane dziś i podświetlone na czerwono na dnie jego postu na:
http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1066-great-revealing

Link do artykułu Stephena:

http://the2012scenario.com/2012/08/truth-has-no-agenda/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 09:40:23 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1034 : Sierpień 19, 2012, 22:33:45 »

Cytuj
I pamiętajcie: prawda nie ma planu.

Z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100% , dodam nawet iż prawda jest nawet wręcz zaskakująca! wyłania się w zupełnie nieprzewidywalnych momentach ukazując się znienacka, inspirując do robienia rzeczy o których nawet nie pomyśleliśmy wcześniej..

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1035 : Sierpień 20, 2012, 19:15:54 »

Naprawdę warto uważnie skupić się na tym tekście i na jego tle obejrzeć siebie.

Kiara Uśmiech Uśmiech



20.08.2012 Cicha podróż do Serca. EA’H ARIS EMANUEL

Ściągnij ten wpis jako PDF

EAH' ARIS EMANUEL




Wieczne są Światy,
wieczne jest Życie na wszystkich Światach,
wieczne są Dzieła Stwórcy wdechnięte w Byt.


Pozbądźcie się powiązań z „przemijającym”,
odłóżcie postrzeganie kończące się w jednym
Punkcie przez które przeżywacie się sami
jako ograniczeni.


Podnieście się, rozszerzcie, daleko poza
Horyzont, rozszerzcie Waszą Świadomość
i rozpoznajcie:


JA JESTEM WIECZNY, NIEPRZEMIJAJĄCY
I NIEOGRANICZONY.


Jeśli Wam się to uda, to uda się Wam wszystko,
wtedy zaczyna się Życie w Nowym Wymiarze,
wtedy to co się dzieje na Ziemi zyskuje
nowy wymiar.


Posłuchajcie, Wy nieprzemijający bogowie Nieba:
zstąpiliście tutaj, zeszliście aby czynić to co teraz
jest do uczynienia, lecz w tej Służbie jesteście tylko
na jakiś czas i tylko przez jakiś czas możecie przeżywać
rozłączenie z Pra-Źródłem.
Tylko tak długo, jak
wykonujecie tą pracę, albowiem Stwórca wyszukuje tylko
najwyższe Byty Świadomości aby wysłać je na Ziemię:
CIEBIE.


Tego jeszcze żeście nie uwewnętrznili, Wasze czynienie
i myślenie pokazuje że mało o tym wiecie.
Jeszcze się pokazuje to że prawie wcale nie potraficie
przejrzeć „Gry w Czasie”, jeszcze jest tak, że szukacie jej
na uboczu Rzeczywistości.


Jak możecie uniknąć tej pomyłki?


Poprzez przeniesienie ciężaru Waszej Uwagi
z Zewnątrz do Wewnątrz.
To  jest zawsze ta jedna Droga:
z Zewnątrz do Wewnątrz.

Wasze spojrzenia trzymają się tego Zewnętrznego,
przez co Wasza uwaga jest odwrócona
i ostatecznie zamieszana (*zaplątana) albowiem
Świat Iluzji ma zaprawdę wiele do zaoferowania
dla ludzkiego oka.






To jest Droga która przynosi wszystko na Drogę!


Gdy Człowiek „podbił” swój Świat Wewnętrzny,
zajął kwaterę w swoim Sercu i rozpoznał swoją
Duszę, wtedy następuje cisza i spokój
i postrzeganie Świata Iluzji zmienia się
całkiem od podstaw.

Przede wszystkim zmienia się postrzeganie
własnej roli w Grze w Czasie w której dane są
okazje (*sposobności) do Wzrostu dla Was bogów,
którzy już w wielu Światach stworzyliście
kamień budulcowy dla Wieczności.






Ponownie Ja mówię Wam:


Idźcie do Wnętrza Waszej Istoty!
Więcej nie potrzeba aby ujrzeć Stwórcę
i przede wszystkim by zobaczyć Was samych
jako boskich – jako wieczną, wszechobecną
i nieprzemijającą boską Energię.



Zacznijcie dzień cichą podróżą do Waszego Serca,
rozszerzcie się w nim i przekroczcie ograniczenia
które zostały Wam narzucone w Byciu Człowiekiem.


Wtedy zacznijcie dzień w tej Świadomości
że jesteście tutaj GOŚCIEM który przyszedł
z ważnych powodów lecz który odejdzie
gdy przyjdzie na to Czas.



Wejście w Nieograniczoną Rzeczywistość Stwórcy.


Zbyt mało jeszcze o tym wiecie,
dlatego też bądźcie wytrwali bo ta Wiedza
musi być wpierw wydobyta i zintegrowana w życie
codziennie i wtedy ona zmienia wsz
ystko.


Stwórca jest wielki jest bezgranicznym Bytem,
i Wy jesteście tacy sami jak ON.


EA’H ARIS EMANUEL
z Rady 72
po prawicy Stwórcy


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/08/20/20-08-2012-cicha-podroz-do-serca-eah-aris-eman


kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1036 : Sierpień 21, 2012, 00:50:37 »

To niezmiernie ciekawy przekaz naprawdę wart przeczytania uważnego, niesie ogromnie dużo informacji "między wierszami"...  bardzo wiele mi wyjaśnił w dyskusji o Rodos i Malcie.
Jutro odczytam i opiszę to ukryte przesłanie.

Kiara Uśmiech Uśmiech



Sztuczny księżyc Saturna i wpływ Księżyca




by krystal28 in Archanioł Metatron

..

 

Archanioł Metatron via Tyberonn, 1.07.2012

.Witam Mistrzowie, jestem Metatron, książę Światła i serdecznie pozdrawiam każdego z was, ofiarując bezwarunkową miłość!

Kochani, zmiany na Ziemi są spowodowane zmianami zachodzącymi w Kosmosie.  Wszystkie ciała niebieskie, planety, księżyce i gwiazdy w waszej galaktyce w harmonijnej symfonii wspierają to, co dzieje się na waszej planecie w 2012 roku.  Jak wam mówiliśmy, wasze religie pomijały naukę, z kolei nauka wykluczyła duchowość.  Teraz, w 2012 roku obie zaczynają się uzupełniać.  Wasi naukowcy zaczynają dostrzegać, że w Kosmosie istnieje inteligencja a wasi religijni przywódcy zaczynają dopuszczać fakt, że „nie jesteście sami”.

Niektórzy naukowcy – wizjonerzy oraz pisarze tacy jak Graham Hancock, David Childress, Richard Hoagland i Semir Osmanagich, coraz bardziej odsłaniają drogę, wyjaśniając wam prawdziwe początki i historię ludzkości.  Mówimy wam, usuwanie cienia jest równoznaczne z jasnością i mądrością.

Kosmos się zmienia, fizyka się rozszerza.  Odkrywacie, że prawa fizyki, co do których myśleliście, że są „wyryte w kamieniu”, zmieniają się i rozwijają.  Owa ekspansja jest wielowymiarowością.  A przy tym, mistrzowie, odkrywacie, że myśli, Boskie myśli, stanowią Stwórcę wszystkiego, i, że wy również jesteście tego częścią.  Nawet kręgi najbardziej zacofanych, tzw. “twardogłowych” uczonych głównego nurtu nauki penetrują i opanowują teraz młode pokolenia naukowców, bardziej dyletanckich i nieposkromionych, którzy uświadamiają sobie obecność inteligencji w Kosmosie oraz wyłanianie się nowego ładu w fizyce”.  To nie tylko przeświadczenie, że nie jesteście sami, lecz przekonanie, że stwarzanie nie może być przypadkowe.  W fizyce istnieje siła napędowa, świadoma inteligencja.  Wcześniej wam opowiadaliśmy że, jak ich nazywacie, „aniołowie”, władają „prawami fizyki”, a teraz mówimy wam, że wszystko w Kosmosie jest świadome.  Planety, gwiazdy, księżyce i nawet to, co nazywacie pustką jest żywe, przytomne, świadome we wspieraniu ludzkości.

Księżyce, planety i żywy Kosmos

Księżyce są ekstremalnie ważne i mają ogromny wpływ na planety, systemy słoneczne i galaktyki.  Wasi akademiccy naukowcy wiedzą coraz więcej na temat niezliczonych inteligencji i energetyki planetarnej, gwiezdnej a także lunarnej siły grawitacji.

Wasza własna planeta posiadała w swojej historii więcej niż jeden księżyc.  Mówimy prawdę, wokół której właśnie wiele się spekuluje…, a tą jest, że wasz obecny Księżyc został „stworzony” po powstaniu Ziemi.  W owym czasie znajdował się o wiele bliżej planety, a tryb wsteczny, w którym obecnie orbituje, jest oddalony od pierwotnego umiejscowienia.

Czyż nie wydaje się wam bardzo interesujące i zastanawiające, że wasz obecny Księżyc może podczas całkowitego zaćmienia doskonale zasłonić wasze Słońce?  Czy rozumiecie, że, gdyby Księżyc nie znajdował się na precyzyjnej orbicie i nie byłby w określonej odległości pomiędzy Ziemią i Słońcem, to nigdy nie miałoby to miejsca?  Możecie pomyśleć, że to skomplikowany projekt techniczny i taka jego rola!

Chcemy was również poinformować, że jeden z księżyców waszego Układu Słonecznego jest sztuczny i stanowi automatyczny samo-stabilizujący komputer.  Dowody na jego wyjątkowe właściwości i projekt zostały ujęte na fotografiach misji Cassini.  Te zdjęcia budzą poważne spekulacje pośród waszych naukowców.

Saturn i Japet (Iapetus)

Jeden z księżyców Saturna jest technicznym tworem zaprojektowanym i zbudowanym w tym miejscu dla określonych celów.  Jego siła ciężkości i orbita mają wpływ na Saturna. I mówimy wam, że również wasza Ziemia odbiera silne wpływy energii Saturna, a tym samym i jego księżyca – Iapetusa.

Większość z was, którzy interesują się metafizyką, do pewnego stopnia wiedzą o wpływach astrologicznych na ludzkość i Ziemię.  Astrologia nie jest folklorem lecz nauką o tym, jak działają na was planety poprzez swoje charakterystyczne fale grawitacyjne i emisje energii.  Każda planeta w waszym Układzie Słonecznym emituje unikatowe częstotliwości fal grawitacyjnych jak również „sygnaturę” energetyczną.  Energie mają charakter plazmatycznych subatomowych cząstek, które są wyświetlane geometrycznie przez bieguny północne każdej z nich. Można by rzec, że są podobne do „białych dziur” , ponieważ emitują hiper – wymiarową energię.  To oznacza, że zawierają wielowymiarowe energie wyższych wymiarów, którymi emanują w waszym Układzie Słonecznym.  Bieguny projekcji mają geometryczną sygnaturę, a polarna geometria jest określana przez rotacyjne faktory (wewnętrzne i zewnętrzne momenty obrotowe) planety i wskaźnik wibracji hiper – wymiarowej emisji energii.  Każda planeta i księżyc w waszym Układzie Słonecznym wspiera Ziemię i na odwrót.

Istnieje coś takiego jak porównawcza uproszczona analogia pomiędzy planetami a ich księżycami, słońcami a ich planetami oraz atomami a cyrkulującymi elektronami.  Podobnie jak dodanie krążącego elektronu zmienia energię i naturę atomu, a także molekułę, dodanie księżyca zmienia rezonans energetyczny każdej planety.  Każda planeta ma wpływ na energię jej gwiezdnego centrum.

Sondy Voyager i Cassini a Saturn

Zdjęcia, które zostały zrobione przez sondę Voyager a ostatnio Cassini, wróciły na Ziemię, wykazały specyficzne i fascynujące anomalie dotyczące Iapetusa, a być może i pewne dowody na istnienie życia pozaziemskiego.  Chociaż wasza własna planeta jest po brzegi wypełniona takimi dowodami, to w większości przypadków zostały one odrzucone i niepotwierdzone, a wręcz zaklasyfikowane jako zakazana archeologia.  Sondy Voyager i Cassini ujawniły pewne niezwykłe anomalie na Iapetusie, księżycu Saturna, włącznie ze ścianą biegnącą wzdłuż równika o długości 4 milionów stóp (odtł. angielska jednostka długości odpowiadająca 0,3048 m) , sześciokątnym kraterem, strukturami powierzchni o pudełkowej budowie i antenowymi strukturami podobnymi do wież, jak również aspektami światła i ciemności oraz niezwykłą orbitą.

I chociaż nie pasuje to do nauki głównego nurtu, teraz wam mówimy, że wasi oświeceni astrofizycy są coraz bardziej świadomi, że Iapetus (księżyc Saturna) jest „sztuczny”, mimo, że większość jeszcze nie ma odwagi, aby wyrazić ten niekonwencjonalny pogląd.  Mówimy wam, że księżyc Iapetus, nazywany satelitą, został umieszczony na najbardziej zewnętrznej orbicie „pierścienia planety” przez zaawansowane pozaziemskie istoty dla określonych celów.  Iapetus ma inteligentną konstrukcję i ważne zadanie.

Wizjonerzy

W wizjonerskiej książce Arthura C. Clarka „Odyseja kosmiczna 2010”, dr Bowman, główny bohater, odkrywa prawdziwy cel misji, Iapetus, który jest trzecim co do wielkości księżycem Saturna, w nadziei na kontakt ze społecznością, która kiedyś porzuciła monolity Ziemi i jej Księżyca.

Kiedy przybliżył się do Iapetusa, na jego powierzchni dojrzał podobny monolit.  Postanowił wsiąść do jednego z zewnątrz-operacyjnych statków, aby poddać monolit bliższej inspekcji.  Monolit zaprogramowany na takie wydarzenie, objawił swoje prawdziwe przeznaczenie jako gwiezdna brama i po prostu wciągnął statek w siebie.  Zanim zniknął, kontrola misji usłyszała jego wezwanie: ”Jestem wewnątrz Iapetusa…, ta rzecz jest pusta i ciągnie się w nieskończoność… O mój Boże, to jest pełne gwiazd!”  Co ciekawe, książka została napisana wiele lat przed misjami Voyager i Cassini, które odkryły na Iapetusie „czarną dziurę”. Misja Cassini pokazała też zdjęcia ukazujące niezwykłą właściwość odbicia radarowego na Iapetusie i ujawniające zaskakujące anomalie światła i ciemności, szwankowanie jasności, jakby części księżyca były oświetlone dzięki sztucznemu lub wewnętrznemu procesowi.  Została również odkryta niezwykła liniowa struktura na 12 mil wysoka ( tł. mila amerykańska – 1609,3472 m), 12 mil szeroka i ponad 800 mil długa, wyglądająca jak symetryczna spoina, w linii prostej do równika Iapetusa.  To nie pozostało niezauważone przez waszych naukowców z NASA.  Jeden zajął ryzykowne stanowisko spekulując, że Iapetus wygląda na sztucznie zmodyfikowany, i że jest najlepszym przypadkiem dowodu na istnienie zaawansowanego życia w Układzie Słonecznym.  Wizjonerski naukowiec Richard Hoagland wykonał liczne ekspertyzy związane z Iapetusem, z których wiele jest poprawnych.

Wasi naukowcy zdają sobie sprawę, że Iapetus okrąża Saturna po nietypowej eliptycznej orbicie 15 stopni i tworzy ciekawy nierównoległy tor wokół planety.  Wszystkie pozostałe księżyce rotują po tej samej płaszczyźnie, co pierścienie Saturna.  Księżyc Febe jest nachylony pod kątem 5 stopni i biegnie w kierunku wstecznym.

My wam mówimy, że Iapetus jest „starożytną” arkturiańską konstrukcją.  Jego architektura jest właściwie pochodną platońskiego ciała stałego i wygląda, ściśle mówiąc, jak ścięty dwunastościan. Zdjęcia z Cassini pokazują, że rzeczywiście nie posiada formy kulistej jak większość ciał niebieskich, i rzeczywiście ma geometryczne linie, które pasują do formy dwunastościanu, chociaż miliardy lat lodu i pyłu zniekształciły trochę jego powierzchnię.

Ci z was, którzy są zaznajomieni z nauką zwaną „święta geometria” wiedzą, że czworościan doskonale wpisuje się w podobną formę wielościenną jaką jest dwunastościan.  Spłaszczone powierzchnie, wyglądające jak płytki krwi na powierzchni Iapetusa, zostały przez niektórych wizjonerów naukowców określone jako geo-powierzchnie czworościanów, a my powiadamy, ze oni mają rację.  Jest to potwierdzone przez specyficzny kąt 120 stopni odstępu kąta gwiezdnego czworościanu.

Iapetus naprawdę jest „sztucznym” księżycem skonstruowanym w konkretnym celu i umieszczonym na specjalnie nadanej charakterystycznej orbicie wokół Saturna.  Został tam ustawiony, aby wymodulować grawitację i krystaliczną symfonikę Saturna, rzutowaną przez częstotliwość tego, co nazywacie krystalicznymi pierścieniami Saturna.

cd....
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1037 : Sierpień 21, 2012, 00:51:04 »

cd...

Pierścienie Saturna

Ludzkość zawsze wiedziała, że Saturn jest inny niż pozostałe planety.  Jak tylko ludzie uzyskali możliwość obserwowania ciał niebieskich, zauważyli jego wyróżniające się wyjątkowym pięknem niesamowite pierścienie, co wyodrębniło go spośród innych planet,. My wam powiadamy, że Saturn i jego pierścienie grają w waszym Układzie Słonecznym wyjątkową rolę

Pierścienie Saturna są w ciągłym ruchu a spójność oscylacji moduluje rezonans waszego Układu Słonecznego oraz proces przebiegania wznoszenia Ziemi.  Pierścienie Saturna są stworzone z unikatowych kryształów, które oddają harmonijny rezonans wibracji, spójną pieśń wibracyjną.

Saturn stanowi gwiezdną bramę / punkt wejścia z Arkturus do waszego Układu Słonecznego na poziomie fizycznym i niefizycznym. Bardziej kompleksowo jest to tunel czasoprzestrzenny w kształcie torusa dla waszego systemu.  Jak zauważono z waszego statku badawczego Voyager a także podczas ostatniej misji Cassini, biegun północny Saturna składa się z imponującego podwójnego koncentrycznego sześciokąta, a biegun południowy stanowi eliptyczny jajowaty wir.  To zaskoczyło waszych astrofizyków głównego nurtu.  To jest fenomen sześćdziesiątkowego systemu liczbowego hiper-wymiarowej fizyki torsyjnej, nadal jeszcze nie do końca pojętej przez współczesnych naukowców.

Powiadamy wam, że sześciokątny biegun Saturna emituje niewiarygodną moc, znacznie więcej energii, niż planeta absorbuje od waszego Słońca (jak wszystkie planety w waszym Układzie Słonecznym). Sześciokątny wzór geometryczny jest energetyczną sygnaturą, wzorcem fali, charakteryzującym energię torsyjną, jaka jest uwalniana.  Niesamowita energia pochodzi z innego hiper – wymiaru Kosmosu.

Cały „system Saturna” stanowi niezwykłą moc regulacyjną, która działa nie tylko na wasz Układ Słoneczny lecz również na Ziemię i ludzkość.  Saturn, pierścienie Saturna i niektóre z jego księżyców, szczególnie Enceladus, emitują krystaliczne harmonijne wibracje, masywne fale energii grawitacyjnych i plazmy.  To bezpośrednio wpływa na energie ludzkości w tych czasach.

Istnieją silne korelacje pomiędzy stanem energetycznym pola ziemskiego a wpływem na pole każdego człowieka.  Energie wyrzutów masy koronalnej czy proporcje plazmy anionów do kationów, nie tylko wpływają na ludzkie zachowanie, lecz poprzez zdolność indukcji, na ludzkie pole auryczne i Mer-Ka-Nę czakr, pozwalają skuteczniej uchwycić różnorodność wielowymiarowości, paralelne światy i hologramy czasu.

Jak wam wiadomo, na Ziemi istnieją portale magnetyczne, które łączą masywne energie słoneczne, istnieją też krystaliczne portale, które sortują spójność emisji plazmy i fal świetlnych.

Wszystkie siły, które zmieniają ziemskie pola elektromagnetyczne i krystaliczne, zmieniają też wasze pola.  System Saturna generuje przyspieszającą spójność we wznoszeniu Ziemi, ponieważ ten proces rzeczywiście może być zdefiniowany jako ekspansja wymiarowej matrycy Ziemi do wyższych pól krystalicznego rezonansu.  Krystaliczna sieć odbiera krystaliczne kody z układu Saturna.

Iapetus stanowi masywny automatycznie regulowany komputer, który bierze udział w obserwacji i moderacji układu Saturna.  Jego wyjątkowa orbita ma zadanie oddziaływać na pierścienie i wzorcowe fale emitowane przez lodowe kryształy.  W tym przedsięwzięciu zachodzi triangulacja pomiędzy odwróconą orbitą księżyca Saturna – Febe, a samym Saturnem.

System Saturna odgrywał większą rolę w kombinacji z Kosmosem a także w przypadku Księżyca Ziemi, podczas eksplozji życia na planecie, co miało miejsce w okresie zwanym „ eksplozją kambryjską”.

(Uwaga: eksplozja kambryjska lub promieniowanie kambryjskie miało miejsce około 530 milionów lat temu, było to stosunkowo szybkie zjawisko (w przeciągu wielu milionów lat) pojawienia się większości głównych ras zwierząt.  Jak wykazują skamieniałości, towarzyszyło temu duże zróżnicowanie organizmów włącznie ze zwierzętami, fitoplanktonem i pewnymi mikrobami.)

Obecna aktywacja układu Saturna znów odgrywa ważną rolę w zmianach na planecie.  Przede wszystkim zajdą zmiany w dziedzinie ekologii i nastąpią przesunięcia energii, przekodowanie w obrębie krystalicznych sieci i słonecznych krysto-dysków w krystalicznym wirze Arkansas i Brazylii.  To wzmocni symbiotyzm z biologicznymi zmianami w człowieku do opalizującej krystaliczno-krzemowej bazy ciała.

Dzięki krystalicznej spójności generowanej z Saturna, spójność pojawi się również w polu generowanym przez wasze systemy czakr Mer-Ka-Na i będzie bezpośrednio oddziaływała na bardziej optymalnie wibrujące stany.  Na tym polega stabilność.  Ci, którzy popadną w stan niespójności, będą bardziej narażeni na nieustające zmiany pola Ziemi, natomiast ci, którzy są w stanie spójności będą mniej narażeni.

Ziemski Księżyc

Księżyc Ziemi umożliwia występowanie na Ziemi fizycznego życia.

Oprócz tych zasadniczych umożliwień Księżyc wpływa dodatkowo na ludzkość o wiele szerzej, niż wielu z was obecnie zdaje sobie sprawę.  Jesteście zaznajomieni z Księżycem dzięki uznanym naukom i dzięki mitologii oraz bajkom.  Niektórzy z was wiedzą o wpływach Księżyca nazywanych przez naukowców głównego nurtu pseudonauką określaną terminem „astrologia”, chociaż bardziej zaawansowane cywilizacje z waszej przeszłości i przyszłości lepiej znają się na astrologii i jej wpływach na aspekty emocjonalne, fizyczne i mentalne ludzi.

Nie tylko Księżyc oferuje Ziemi rozległą służbę, Ziemia także przysługuje się Księżycowi korzystnie.

Księżyc działa na ludzi w sposób duchowy, co dzisiaj nie jest tak dobrze rozumiane, jak w przeszłości. Księżyc jest w pełni świadomy i pod wieloma względami zdolny do odbierania wrażeń, jest odpowiedzialny nie tylko za zdolność Ziemi do fizycznego życia, lecz również do duchowego rozwoju ludzkości zasilając ziemską atmosferę.

Określone przedziały faz Księżyca umożliwiają mądremu człowiekowi poszukiwania głębszego zrozumienia.  Pewne fazy są nasycane przez jego grawitację i światło mogąc całkowicie zrównoważyć ludzkie pole auryczne włącznie z ciałem mentalnym i emocjonalnym.  Możemy powiedzieć, że zgodnie z fazami księżycowymi macie zdolność śnienia, wnikania w pole rekalibracji, które nazywacie stanem snu. Bez nich nie nie byłoby to tak łatwe lub w ogóle możliwe.

Księżyc daje odbicia światła w miejscach zaćmienia, wspiera was również podczas uzyskiwania klarowności w życiowych przełomach, kiedy uzyskujecie szersze zrozumienie podczas wędrówki naprzód w niepewności lub w obrębie cienia.

Odbijające się światło księżycowe różni się od bezpośredniego światła słonecznego. Wpływa na was zupełnie inaczej.  Pod wieloma względami jest równie potrzebne dla dobrego samopoczucia, jak światło słoneczne.  Księżyc sprawia, że podczas niektórych etapów jego cykli, które są czymś więcej niż tylko wahaniami poziomu światła, zachodzą owocne interakcje w Ziemi, polach emocjonalnych i aurach ludzi. Fale pola Księżyca zmieniają się zależnie od jego faz.

Krysto – elektryczna aura

Wiecie, że ludzka biologia generuje pole elektromagnetyczne, podobnie jak Ziemia.  A my powiadamy wam, że ludzka aura jest przesuwana do pola krystaliczno – elektrycznego (CEF), z większym i zróżnicowanym rozłożeniem układów przełączeń, częstotliwości, mocy i barw.  W podobny sposób zachodzi przesunięcie jonosfery Ziemi i magnetosfery.

Rok 2012 zaznacza się skrajnymi zmianami.  Poza wspaniałym wydarzeniem Wznoszenia, rok 2012 to gwałtowny okres wielkich ruchów częstotliwości. W trakcie domykania 144-częściowej krystalicznej sieci, drastycznie przyspieszają ziemskie częstotliwości. Do tego dochodzą silne korelacje pomiędzy stanem Ziemi a wpływem na pole auryczne każdego człowieka. Powiadamy wam, że wszystko to, co zmienia pole ziemskie, wpływa również na was. To jest fizyka indukcji. Aura ludzka jako taka musi się przemienić do krysto-elektrycznej formy Mer-Ka-Na, aby poradzić sobie z optymalnym przesunięciem w górę i obciążeniami związanymi z tymi zmianami.  Nowy system pracuje w spójnym świetle.

Z tego powodu w Kluczach Metaronicznych podkreślaliśmy ważność pielęgnacji aury.  Ważne narzędzia w tym procesie stanowią żywe kamienie szlachetne i kryształy phi.  Podczas tworzenia „metatronicznej energetycznej tarczy ochronnej” dla krysto-elektrycznej aury przestudiujcie tematykę energii poszczególnych kamieni o zdolnościach pojedynczego lub podwójnego załamywania światła w kombinacji z lapis lazuli.

To wzmocni nie tylko crysto-elektryczną aurę, pomoże też symbiotycznie i umożliwi „biologiczne przesunięcie spójności”, które będzie tym skuteczniej emitowane wewnątrz każdej ludzkiej komórki, a także w ludzkich sercach w Krystalicznej Epoce, nazywanej Wzniesieniem.

Ci, którzy nie osiągną stanu spójności, będą bardziej odczuwali zmiany pola ziemskiego, natomiast ci, co już znajdują się w stanie spójnym są zdolni sprostać przesunięciu bez zakłóceń systemu przełączeń aury poprzez mechaniczne wyrównanie zewnętrznego przyboru częstotliwości Hertza, ‘fal stojących’ na waszej planecie.

Powiadamy wam, że piezoelektryczne kamienie szlachetne, a także opal, mogą okazać się niezwykle pomocne w saturnowych i księżycowych dostrojeniach związanych z formami energii wstępującej Ziemi

Zakończenie

Jest to bardzo płodny czas a cienie są usuwane. Energie bombardujące planetę czynią to w inteligentnej i boskiej życzliwości.  Potężne energie, które opływają teraz Ziemię, sieci i ludzkość, są niezmierzone.  To są koronalne wyrzuty masy, energii gamma i harmoniczne prysznice z planet, księżyców i gwiazd, ze źródeł, które są dla waszych naukowców niewyobrażalne.  Saturn odgrywa w tym ważną rolę, podobnie jak wasz Księżyc.

To jest kwantowe, to jest hiper- i wielowymiarowe.  To jest Boska Inteligencja.

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami. Jesteście umiłowani.
przetłumaczyła Teresa Serafinowska

www.earth-Keeper.com

http://krystal28.wordpress.com/
Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #1038 : Sierpień 21, 2012, 12:55:56 »

Z tym księżycem że był kiedyś bliżej Ziemi to słyszałem, chyba wtedy gdy dinozaury żyły. Kiara po tym co wrzuciłaś dowiedziałem się jak wiele jeszcze muszę się nauczyć Mrugnięcie
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1039 : Sierpień 21, 2012, 14:11:47 »

Witaj Wilku,

Uczymy sie cale zycie, cala wiecznosc, to taka podroz nasza.

Obejrzyj to: tam jest rowniez o Sloncu.

//Lucyfer chyba nie ma mi za zle, ze puszczam dalej.//

<a href="http://youtube.com/v/lf9IZgT3dSk" target="_blank">http://youtube.com/v/lf9IZgT3dSk</a>
Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #1040 : Sierpień 21, 2012, 19:33:50 »

Witaj Wilku,

Uczymy sie cale zycie, cala wiecznosc, to taka podroz nasza.

Obejrzyj to: tam jest rowniez o Sloncu.

//Lucyfer chyba nie ma mi za zle, ze puszczam dalej.//

<a href="http://youtube.com/v/lf9IZgT3dSk" target="_blank">http://youtube.com/v/lf9IZgT3dSk</a>

A to to ciekawe dość z tymi plamami na Słońcu i tą "rurką".
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1041 : Sierpień 21, 2012, 21:08:24 »

Z tym księżycem że był kiedyś bliżej Ziemi to słyszałem, chyba wtedy gdy dinozaury żyły. Kiara po tym co wrzuciłaś dowiedziałem się jak wiele jeszcze muszę się nauczyć Mrugnięcie

Witaj Wilku ,na naszym forum Uśmiech polecam ci w takim razie dział KOSMOS tam dowiesz się również wielu ciekawych rzeczy Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1042 : Sierpień 22, 2012, 09:17:08 »

Otrzymaliśmy podziękowania i gratulacje , w końcu wszystkie siły za kurtyną uznały wielkość Człowieka i Jego  bezwzględne prawo oraz zasługi w tworzeniu swojej przyszłości.

Ludzie zdecydowali się sami na wybór nowej drogi i powrót do DOMU i ludziom pomimo tych wszystkich podstępnych manipulacji oraz dezinformacji udało się to!
Po przekroczeniu "Bramy Lwa" już nikt niczego przeciw NAM zrobić nie może, teraz jest ostatni moment na złożenie broni ( co kolwiek to nie znaczy) i albo przejście na stronę światła, albo odejście do swoich przestrzeni. Ludzka VICTORIA!

Kiara Uśmiech Uśmiech


21.08.2012 Podstawa Władzy Ludzkości. RADA 72



Galaktyczna Federacja Światła + Rada 12 + Rada 72



„My kłaniamy się”.


PRZESŁANIE GALAKTYCZNEJ FEDERACJI ŚWIATŁA,
RADY 12, RADY 72.


My skłaniamy się przed Wami!
My jesteśmy pełni uznania za to
co tworzycie, za to na co się zdecydowaliście,
za to co jesteście gotowi wnieść aby temu Światu
pomóc do Światła.



Wypowiadamy słowa podziękowania!
Podziękowania za to że tak dużo na siebie wzięliście
i nadal jeszcze bierzecie.


Czujemy się zaszczyceni tym że możemy wspólnie tworzyć
obok i wraz z takimi Istotami Tworzenia, być z Wami
w Punkcie Przecięcia (*Punkcie Końcowym) w tym Czasie
i na wielu Poziomach Bytu.


Pośród Rodzaju Ludzkiego jesteśmy Towarzyszami
współtwórcami, wspomagamy Procesy które Wy
zapoczątkowaliście.


Nie jest naszą zasługą to że teraz tak szybko
i niepowstrzymanie kontynuowana jest realizacja Przemiany!
Nie – to jest Waszą zasługą i tylko Waszą albowiem bez Was
nic z tego, nigdy by się nie wydarzyło.



I to idzie dalej, dalej i dalej!
I zawsze to jesteście Wy, Ludzie którzy szykujecie
Drogę Zmartwychwstania Ludzkości i uzdrowienia planety,
Wy jesteście Inicjującą Iskrą poprzez którą dopiero
wszystko może dotrzeć na Drogę.


Wasza Władza jest zaprawdę bezgraniczna,
Wasza Siła Tworzenia jest wszechmocna,
Wasza wola aby urządzić Nowy Świat jest niezłomna
i nie do złamania przez kogokolwiek, niezależnie
od sposobów które nadal jeszcze używają Moce Ciemności.



To Intencja odróżnia sukces od niepowodzenia,
albowiem na Końcu Czasu wygrywa zawsze Światło.


I pełne Światła Intencje Ludzi potęgują się wraz
z każdym Dniem w Czasie, czemu nikt nie może zapobiec.


Z każdym dniem będzie coraz bardziej oczywiste
że Światło się przeciska, że Stare Elity
pozbawiane są Władzy, że Ciemność musi ustąpić
aby Światło wkroczyło w Przestrzeń przynosząc
Światło tam gdzie dotychczas było ciemno i mroczno.


To jest Wasza Moc, „Podstawa Władzy Ludzkości”,
ponieważ Wy wybraliście Światło i daliście
Ciemności klarowną odmowę.


Wy macie tego dość, dość łowienia Pereł Wiecznego
Życia w mętnej wodzie, Wy jesteście syci
rozpoznawania w Ciemności konturów Życia,
Wy osiągnęliście stan w którym odseparowujecie
się od wszystkich „Przygód Czasu” bowiem
już wystarczająco doświadczyliście, wystarczająco
widzieliście, wystarczająco się nacierpieliście.


Tego jest po prostu DOŚĆ.


I teraz podjęliście Decyzję aby być Światłem,
aby torować Drogę Światłu i Miłości.


I teraz duża liczba Ludzi, duża na tyle aby
powodować tą przemianę oznajmiła Intencję
że oddaje się całkowicie Miłości, pełnym Światła
czynom i kochającemu działaniu we wszystkich
sferach Życia.



Macie dość napotykania na nieczułość
lub służeniu nadal temu czemuś.
Wystarczy, skończyło się, wypełniło i przebrała
się miara!


Tak właśnie jest.


I My za to Was szanujemy – bezgranicznie,
bo zaprawdę to jest Decyzja która potrzebna jest
jedynie na Poziomie tych Światów bo Poziomy Światła
Tworzenia działają tak czy inaczej daleko od
Ciemności, dualności i są zawsze w Miłości jako
naturalnej ekspresji ich Bytu.


Wiedzcie więc co należało tam zadecydować,
co należało tam uwolnić, tam przeżyć, zanim można
było podjąć tą Decyzję.


Tak, wybór między Dobrem a Złem, Ciemnością
i Światłem, Nienawiścią i Miłością jest potrzebny
TYLKO na tych Poziomach Bytu które stworzyły
sobie Grę Biegunowości. Albowiem sam Byt jest
Jednością – we wszystkich swoich formach, w całej
swojej różnorodności jest to Jedność Światła
i Miłości które trzymają Tworzenie razem.


I tak zadecydowaliście.
I wciąż jeszcze wielu z Was Ludzi wierzy że
mało dla Was jest możliwym i że tylko dla nas,
nas z Duchowych Poziomów Światła możliwa jest
ingerencja, że nadal wszystko zależy przede
wszystkim od nas, nas z drugiej strony tej Zasłony.


Pomyłka która nie mogłaby być już większa!
To Wy jesteście, Wy, Wy, Wy.
Wy przynosicie wszystko na Drogę.
My Wam służymy, My pomagamy tu czy tam jeśli
jest to dozwolone, jednak to Wy jesteście tymi
którzy na to pozwalają i dają ku temu podstawę.
Albowiem bez tego nie moglibyśmy prawie nic zrobić.


W jak wielu Epokach tego Czasu mieliśmy związane
ręce i nie mogliśmy zadziałać nawet na krótki czas.
Dlaczego?


Bo chcieliście korzystać jeszcze z Gry,
bo chcieliście żyć doświadczeniem po doświadczeniu
bo po to właśnie zeszliście.


Jeszcze nigdy – i musicie również i to uwewnętrznić
- jeszcze nigdy Społeczeństwo o takiej randze nie
zostało wprowadzone do Światła wraz z żywą planetą
Matką Gaia. Jeszcze nigdy Społeczeństwo które
wydawało się być już zgubione i było uważane za
stracone powróciło do Światła jeszcze zanim samo
się zgładziło (*totalnie zniszczyło) – jeszcze nigdy.



Ten Świat jest zaprawdę wyjątkowy, z wyjątkowymi
Ludźmi, wyjątkowymi Istotami które krok po kroku
pojmują swoją wyjątkowość.



Wam przysługuje każde Uznanie,
Wam i nikomu innemu.


Albowiem wielu z nas nie kosztowało jeszcze tego
doświadczenia, nie smakowało go i przygląda się Wam
podziwiając do czego jesteście zdolni i w jakich warunkach
musieliście żyć z dala od Źródła i Światła.


Zaprawdę, bycie Człowiekiem nie jest drobnostką
Jest to ekscytujące Zlecenie na które decyduje się
Istota ze Światła i na które otrzymać  Uprawnienie Dostępu.


Rzeczy są klarowne:


1.
Wy jesteście tymi którzy wszystko powodują!


2.
Wy jesteście tymi którzy się teraz zdecydowali!


3.
Wy jesteście tymi którym się należy każdy honor
i jesteście tymi którym przysługuje każdy
Honor Nieba.



Ci którzy nie chcą się przebudzić są honorowani w ich
Decyzji, jednak nie grają już żadnej roli w Podniesieniu.
I Ci którzy nadal jeszcze stoją naprzeciw Podniesienia
chcąc mu zapobiec, tak, również i Ci mogą dalej grać tą Grę
w innym Świecie, w Strefie tego Tworzenia która już od dawna
(*specjalnie ) do tego jest przygotowana.
O wszystko jest zadbane, My dbamy o „Full Service”, zapewne.


Jednak to Wy jesteście Aktorami,
Wy jesteście tymi którzy decydują gdzie prowadzi Podróż,
jaką prędkością i jakimi metodami chcecie ten Cel osiągnąć.


Bogom w Ludzkiej postaci przysługuje cały Honor Nieba,
teraz, ponieważ dokańczacie Wielki Krąg i powracacie
do Światła.



My możemy być z Wami – My wiemy jak to zrobić,
polegajcie na tym że odpowiednio do tego będziemy czynić
w zgodności z Prawami Tworzenia i z zamiarami Ludzi.


To My Jesteśmy


GALAKTYCZNA FEDERACJA ŚWIATŁA
RADA 12



http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/08/21/21-08-2012-podstawa-wladzy-ludzkosci-rada-72/


Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1043 : Sierpień 22, 2012, 09:36:51 »

Tylko, żeby nie połechtało Was za mocno po próżności własnej Mrugnięcie

Cytuj
1.
Wy jesteście tymi którzy wszystko powodują!

Czy TY zrobiłeś cokolwiek z tego, o czym jest w przekazie ? Uczyniłeś wszystko ? Nie TY tego nie uczyniłeś (często zrezygnowany, przybity codziennością, przerażony) , ale nie przeszkadzałeś chociaż tym wyższym aspektom "siebie", albo i duchowi ,czynić . W głębi duszy był rezonans z dobrem i ciche wsparcie dla miłości. Dalej jest.

Cytuj
2.
Wy jesteście tymi którzy się teraz zdecydowali!
W ogóle nie jesteście. I tylko dlatego, że nie jesteśmy nie mogliśmy przeszkodzić życiu się dziać. Nie mogli nas wykorzystać ,bo tak na prawdę nie ma żadnych "nas" . Istnienie jest, miłość jest. Nie czynienie czegokolwiek przeciwko tym energiom to też decyzja.

Cytuj
3.
Wy jesteście tymi którym się należy każdy honor
i jesteście tymi którym przysługuje każdy
Honor Nieba.
Przysługuje ? Kto miałby i komu przypinać ordery czy oddawać honory ? Komu to potrzebne ? Komu się należy ?
Nikogo takiego nie ma. To nie honory ani pusty blichtr są ważne , ani Niebo ani żadne inne cuda na kiju. Wreszcie niech moc przepływa i nie będzie blokowana.  Niech dzieje się życie i rozkwita. Niech stanie się światło przed którym ciemność ustępuje.
To wystarczy.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1044 : Sierpień 22, 2012, 09:44:38 »


albowiem na Końcu Czasu wygrywa zawsze Światło.



nie/stety "grę" trzeba rozegrać do końca, aby nie było niedomówień,-
takie "Jumanji"
  Mrugnięcie  Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Wilk
Gość
« Odpowiedz #1045 : Sierpień 22, 2012, 12:04:11 »

Tylko, żeby nie połechtało Was za mocno po próżności własnej Mrugnięcie

Cytuj
1.
Wy jesteście tymi którzy wszystko powodują!

Czy TY zrobiłeś cokolwiek z tego, o czym jest w przekazie ? Uczyniłeś wszystko ? Nie TY tego nie uczyniłeś (często zrezygnowany, przybity codziennością, przerażony) , ale nie przeszkadzałeś chociaż tym wyższym aspektom "siebie", albo i duchowi ,czynić . W głębi duszy był rezonans z dobrem i ciche wsparcie dla miłości. Dalej jest.

Cytuj
2.
Wy jesteście tymi którzy się teraz zdecydowali!
W ogóle nie jesteście. I tylko dlatego, że nie jesteśmy nie mogliśmy przeszkodzić życiu się dziać. Nie mogli nas wykorzystać ,bo tak na prawdę nie ma żadnych "nas" . Istnienie jest, miłość jest. Nie czynienie czegokolwiek przeciwko tym energiom to też decyzja.

Cytuj
3.
Wy jesteście tymi którym się należy każdy honor
i jesteście tymi którym przysługuje każdy
Honor Nieba.
Przysługuje ? Kto miałby i komu przypinać ordery czy oddawać honory ? Komu to potrzebne ? Komu się należy ?
Nikogo takiego nie ma. To nie honory ani pusty blichtr są ważne , ani Niebo ani żadne inne cuda na kiju. Wreszcie niech moc przepływa i nie będzie blokowana.  Niech dzieje się życie i rozkwita. Niech stanie się światło przed którym ciemność ustępuje.
To wystarczy.

No z tym Wy to trochę poprzesadzali, ale mówisz że żadnego JA/TY nie ma są uczucia, zdarzenia itp. Tylko że tak sobie myślę musi być ktoś kto to odczuwa bo gdyby nie to taki zombie by był Chichot Bo tak trochę sobie myślę że te JA może jest fuj ale może jest potrzebne? A tak jakby w 4G czy 5G trochę inaczej wygląda?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1046 : Sierpień 22, 2012, 13:26:45 »

Wilku  nie jesteś tym JA . Wystarczy to zobaczyć i utrzymywać to rozpoznanie. Zobaczysz jak się ono zmienia, jak się ciska, jak wyje, jak dopomina się uwagi, albo wmawia ,ze jest Tobą i że prócz Ciebie nie ma nic więcej
Zobacz jak już to robi :
Cytuj
musi być ktoś kto to odczuwa bo gdyby nie to taki zombie by był
. Nic nie rób, tylko obserwuj. To nie kosztuje nawet wysiłku.
Niczego nie zakładaj, nie przyjmuj na wiarę. Patrz .
Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #1047 : Sierpień 22, 2012, 14:18:26 »

Wilku  nie jesteś tym JA . Wystarczy to zobaczyć i utrzymywać to rozpoznanie. Zobaczysz jak się ono zmienia, jak się ciska, jak wyje, jak dopomina się uwagi, albo wmawia ,ze jest Tobą i że prócz Ciebie nie ma nic więcej
Zobacz jak już to robi :
Cytuj
musi być ktoś kto to odczuwa bo gdyby nie to taki zombie by był
. Nic nie rób, tylko obserwuj. To nie kosztuje nawet wysiłku.
Niczego nie zakładaj, nie przyjmuj na wiarę. Patrz .


Mam nadzieję że rozpuszczenie JA nie jest wymagane do Wzniesienia bo tak patrząc niektórzy ludzie mogą się o tym nawet nie dowiedzieć.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1048 : Sierpień 22, 2012, 14:47:27 »

Ha, i o to chodzi, że nikt tego nie wie. Nie będziesz mógł o SOBIE powiedzieć, że oto jesteś już Wzniesiony. Ty nie masz takiej możliwości. Wzniesienie już jest, dzieje się, ale Ty tego nie odczujesz, bo ono nie dotyczy Ciebie. Serce poczuje, radość przyjdzie, widzenie wyraźne, czyste, bez filtrów, tylko tak, jak jest. Nie będzie w tym Ciebie, a właściwie to nigdy nie było.

Iluzja nie może się Wznieść, bo została zaprogramowana tylko do tego, co programista zna.

Rozpuszczenie JA nie jest wymagane do niczego. Nie ma takiego przymusu.
Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #1049 : Sierpień 22, 2012, 14:51:26 »

Samo się rozpuści ale zawsze można się z tym pobawić Uśmiech Ale zobaczymy czy raczej nie zobaczymy (sam nie wiem) jak to tam w 4G czy 5G będzie i właśnie w końcu które bo raz słyszę o 4G drugi raz o 5G Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 14:51:57 wysłane przez Wilk » Zapisane
Strony: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.207 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zabojcy akademiajazdykonnej devilssoldiers pifpaf amigos