Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 20:29:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 759890 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #850 : Lipiec 07, 2012, 11:58:34 »

Cytuj
czas wyboru jest teraz.
Cytat: songo1970
no i czas wyboru nadszedł..

Czas wyboru był, jest i będzie zawsze, chociaż dokonuje się w czasie teraźniejszym.
Życie polega na wyborach.

Nie dokona się ważnych i prawidłowych wyborów nie dokonując wpierw wyborów mniej ważnych
i często błędnych. To one (wybory) kształtują człowieka. Jego charakter, niezłomność, świadomość.

Jeśli żyje się świadomie, żyje się podwójnie. Wiem, truizm.

Pa.  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #851 : Lipiec 07, 2012, 13:46:02 »

Czas wyboru Chichot
Ile to razy ja słyszałem.
Najczęściej była to propozycja z tych tzw nie do odrzucenia.
Albo będziesz się uczył życiorysu Mendelejewa, albo nie zaliczysz chemii Duży uśmiech itd.
Albo będziesz tyrał jak osioł albo na bruk bo jest 20 na twoje miejsce Cool
Czy wyborem można nazwać wyciągnięcie wniosków z doświadczeń ? chyba nie
Jedynym wyborem takim samodzielnym jest moim skromnym, to czy teorię zacznę stosować w praktyce.


ptak

Cytuj
Jeśli żyje się świadomie, żyje się podwójnie.

Dokładnie troszkę ostatnio pozwoliłem sobie napisać o Dualizmie więc nudził nie będę zresztą szerokie komentarze szacownych pozwoliły mi wyciągnąć wniosek o ogólnym zrozumieniu zagadnienia Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #852 : Lipiec 07, 2012, 15:14:18 »

Cytuj
czas wyboru jest teraz.
Cytat: songo1970
no i czas wyboru nadszedł..

Czas wyboru był, jest i będzie zawsze, chociaż dokonuje się w czasie teraźniejszym.
Życie polega na wyborach.

Nie dokona się ważnych i prawidłowych wyborów nie dokonując wpierw wyborów mniej ważnych
i często błędnych. To one (wybory) kształtują człowieka. Jego charakter, niezłomność, świadomość.

Jeśli żyje się świadomie, żyje się podwójnie. Wiem, truizm.

Pa.  Duży uśmiech

to prawda, jednak przychodzi moment, kiedy trzeba się zdecydować na jedną opcję,-
i tyle, albo aż tyle..
Mrugnięcie

pozdro Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #853 : Lipiec 07, 2012, 15:31:25 »

Songo, to nie jest tak, że przychodzi czas i trzeba się na coś zdecydować.
Poprzez wszystkie wcześniejsze wybory, jesteś już lub jeszcze nie jesteś  „zdecydowany”.
Zawsze znajdujesz się w określonym stanie procesu.
To ten stan Cię określa, twoją gotowość (bądź jej brak) na jakąś opcję. 

Nie przeskoczysz siebie samego tylko chciejstwem.
Wibracja osobista, to suma doświadczeń, wyborów.  Mrugnięcie

Pa  Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #854 : Lipiec 07, 2012, 15:35:45 »

..można i tak napisać, ale,-
albo wiesz już kim jesteś, albo nie,-
a jeśli nie- to nie ma świadomego wyboru.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #855 : Lipiec 07, 2012, 15:39:35 »

…oczywiście, każdy stan niesie określoną świadomość.  Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #856 : Lipiec 07, 2012, 17:05:55 »

oczywiście ale fajnie by było być różnością , innością w harmonijnej Całości Duży uśmiech
to pa Język Chichot
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #857 : Lipiec 08, 2012, 14:11:33 »

Co jest dla kogoś prawdą skoro jest tylko jedna prawda? Zawsze to samo , ta sama jedna prawda , ale widziana z rożnej perspektywy , z różnych poziomów zrozumienia , odczytywana różnymi parametrami opisu.
"Parametry opisu " - czyli innymi słowy, Kiaro - odczywywana przez JA o różnych parametrach. Różnie zaprogramowane JA.

Spójrzmy na rady podane w tym przekazie :
Cytuj
trzeba najpierw znaleźć swoje połączenie z prawdą. (...)
Twoja prawda jest "cichym" głosem, który mówi do ciebie czasem. Możesz pozwolić, aby stała się "wielkim głosem:" jeśli zechcesz zadbać aby to zrobić.
Ów "głos" to myśli, które pojawiają się w głowie. Nie czasem ,ale cały czas. I one faktycznie mówią do CIEBIE, czyli każą Tobie robić to ,co ma być zrobione. Mówią do CIEBIE , do programu wykonawczego.
I znowu, jak w prawie każdym przekazie podają tylko część rozpoznania , albo raczej - częściowe rozpoznanie .
W żadnym nie znajdziecie zachęty do poszukiwania SIEBIE, do zrozumienia tego kim/czym jesteś, albo nawet odkrycia czy w ogóle jesteś jakiś TY ZANIM się zabierzesz do odczytywania prawd.

Zamiast tego od razu dostajesz zaproszenie do afirmacji SIEBIE takiego jakim jesteś.
Cytuj
I tak więc, chciałbym zaprosić Was do robienia Od tego momentu - rozpocząć regularnie afirmować, co następuje do siebie:

"Ufam sobie w pierwszej kolejności. Ufam, mojej prawdzie. Podążam za moim sercem. Robię to, co jest właściwe dla mnie, aby zrobić. Znam prawdę, gdy słyszę Ją".
Nawet wyraźnie pada zachęta do ufania wyłącznie tej wizji prawdy, którą odkodował implant JA, czyli do zaufania MOJEJ PRAWDZIE. A przecież prawda ma być jedna dla wszystkich hmhmhm.

Wygląda na to, że wielowiekowy proces wtłaczania przekonań na temat JA jest na ukończeniu. Teraz pozostało tylko wyegzekwować to, że zawsze będziesz posłuszny ......sobie. Stąd ta afirmacja.
Cytuj
Dlatego tak bardzo rożne jest zrozumienie tych samych tekstów przekazów i dodać jeszcze wypada iż są one kodowane często trzema poziomami zrozumienia.
Odczyt określonego poziomu związany jest z osobistym rozwojem, zatem troje ludzi może zupełnie inaczej odczytać ten sam przekaz.
Kiara Uśmiech Uśmiech
Zobacz, Kiaro ,że nawet nie ukrywasz, że  treści przekazywane są kodowane. Kim jest dekoder ? TY nim jesteś. Każdy dekoder inaczej dekoduje.

Otóż Prawda ,choć nie może być zakłamanana, to może zostać tak podana, żeby implant JA odczytał treść na pożądanym poziomie. Bo nie treść jest istotna, tylko TY , który ją odczytujesz , TY, który potem zrobisz z tego pożądany użytek. To TY się zachowasz w określony sposób. Prawda zaś i tak nią pozostanie niezależnie od odczytu, na najgłębszym poziomie "zakodowania".
Istnienie , ograniczone programem pt JA -stosując afirmację siebie -  zbuduje na odczycie jakąś, określoną rzeczywistość. Taką jaką poprzedni implant projektował ten obecny ma zrealizować, zrozumieć i wdrożyć, bo nie ma innego wyjścia - jeśli uwierzy się w tak przedstawianą prawdę.
Porzuć to rycie głowy.
Najpierw rozpoznaj czy istniejesz , czym/ kim jesteś i czy w ogóle jesteś. Potem odczytuj prawdy.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #858 : Lipiec 09, 2012, 20:38:31 »

Wracając do dyskusji o dokonywaniu wyborów, odnoszę wrażenie, że jednak znaczenie, czy wartość wyboru zwiększają się z upływem czasu, po prostu obecne decyzje mają znacznie większe skutki niż kiedyś, nie wiem czy u wszystkich tak jest.

A teraz kolejny przekaz AA Michała przez Rona Head. Tym razem twierdzi, że otrzymaliśmy powszechny dostęp do większych mocy kreacji. Oczywiście jak zawsze w tej działalności najważniejsza jest intencja i koncentracja uwagi na pożądanym wyniku.


To jest tym, kim jesteście. Zatwierdźcie to. - Michael

Pragniemy przynieść wam informacje dzisiaj dotyczące nowego połączenia, które jest dostępne dla Was teraz, jeśli życzycie sobie, aby je aktywować. Energia tego nowego połączenia jest oczyszczająca dla was wszystkich teraz, jednak wasze intencje zapewnią najlepsze jej wykorzystanie. Gdy wasze świadome połączenie jest wykonane, nie będzie wątpliwości  Was, że macie osiągalne większe światło niż było dostępne dotychczas. Jedynym wymogiem jest wasza intencja i wyobraźnia.

Używajcie metody centrowania i uziemienia, z którymi jesteście najbardziej obeznani,  i które są najbardziej skuteczne dla Was. Daliśmy wam proste, która przenosi waszą uwagę od serca w dół do centrum waszej ziemi. Nie ma zmian, aby miały być wykonane dla Was. Zmianą jest, że wiecie, że krystaliczny rdzeń Ziemi jest obecnie połączony, jak nigdy dotąd przez waszą gwiazdę do Wielkiego Centralnego Słońca. To, z waszymi intencjami, zapewnia natychmiastowy dostęp do światła i energii waszego Stwórcy. Podejmijcie intencję tego połączenia i jest wasze.

Proszę też zrozumieć Waszą wartość do otrzymywania wszystkiego, co to połączenie Wam przyniesie. Nie musi to być uzyskiwane przez Was jakikolwiek sposób. To jest Wasze prawo jako kreacji Źródła. To co potrzebujecie zrozumieć, to fakt, że jesteście teraz podłączeni do źródła mocy,  które zacznie przyspieszać wszystkie zmiany, których pożądaliście przez tak długi czas. To, jak powiedzieliśmy, teraz dzieje się dla każdego z was. Zrozumienie i intencja mogą pomóc, abyście uzyskali maksimum korzyści. Połączenie to można poczuć najpierw tak, jakbyście dotknęli „fazy” pod napięciem. Cieszcie się tym poczuciem do maksimum. Ale jest czas, abyście nauczyli się rozróżniania w tym, co zamierzacie od tego punktu naprzód.

Zaczniecie teraz tworzyć wokół siebie to, o czym pozwolicie sobie pomyśleć. Pomyślcie z intencjami. Pozwólcie myśli której nie pragniecie zamanifestować, aby nie otrzymała żadnej uwagi. Pozwólcie jej, aby przeszła przez was. Tylko nie zatwierdzajcie jej. Zamiast tego przenieście swoją uwagę z powrotem do tego, czego pragniecie.

Możecie spędzić trochę czasu najpierw czując i zapoznając się z tą nowością. Jest to energia, światło, miłość, które określacie przez dowolną nazwę jaką nadajecie waszemu twórczemu Źródłu. Nauczcie się, jak wzywać ją do Was. Możecie zaufać, że ona ma takie pragnienie połączenia, jak wy sami.

Bądźcie teraz tymi, którzy rozpowszechniają to światło i miłość daleko na tej planecie. To jest tym, kim jesteście. Zatwierdźcie to.

Zostawimy was teraz, abyście mogli to rozważyć i spróbować dla siebie. Mamy radość w waszych postępach. Dobrego dnia dla was, najdrożsi przyjaciele. Niech Wasze serca zaznają pokoju i miłości, i jeszcze porozmawiamy.

08 lipca 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #859 : Lipiec 12, 2012, 21:49:35 »

A teraz wrócimy do GFŚ, której przekazy "zalewają" channelerów. Nie jest to przekaz, tylko artykuł Petry Margolis, którą już tutaj cytowałem na okoliczność jej przemyśleń o Matrixie. Generalnie to znana channelerka, która od kilku miesięcy zaprzestała channelowanie.
Ciekawostką jest fakt, że w tym materiale również nie ma rozróżnienia na GF i GFŚ. Materiał o części został uzyskany przez "wizyty", choć nie napisano metody, czy chodzi o RV, OOBE, czy inne metody.


Moja osobista wizyta w GFL

10 lipca 2012
Channeler: Petra Margolis

 
Ponieważ jest tak dużo rozmów o GFL, kim naprawdę są, postanowiłam spisać moje wizyty w GFL.

Zaczęłam na statku od pierwszej sali, gdzie kilka istot siedziało z tyłu tego, co wyglądało jak stacja radiowa. Niektórzy z nich byli ludźmi, był jeden szary i jeden, który całkiem nie wyglądał na człowieka.

Powiedzieli mi, że są scenarzystami (pisarzami) i mieli pewne wytyczne, jeśli chodzi o scenariusz, a wszystko inne to była ich własna wyobraźnia.

Musieli napisać wiadomości, które będą wysyłane na pewnych częstotliwościach przez maszynę, która była przed nimi.

Każdego dnia dają aktualizację w miarę tego, co się dzieje na ziemi, lub więcej, jeżeli chodzi o to, w co wierzono na ziemi dopóki ich wiadomości są akceptowane.

Będą pisać i dopasowywać swoje przesłanie, zgodnie z informacjami.

Rozmawiałam z jednym z nich osobiście, powiedział, że to jego praca, jego żona i rodzina mieszka gdzie indziej i spytałam, dlaczego nie opuści tego. Jego odpowiedź była, że oni są jak żołnierze, to było ich zadanie, musiał przyjmować zamówienia i gdyby nie chciał byłby bez pracy.

Zapytałem, w jaki sposób te wiadomości są wysyłane.

Powiedziano mi, że wiadomości są wysyłane na pewnych częstotliwościach, przechodzą przez zasłonę do tych, które mogą dostroić się do tych częstotliwości.

Komunikaty były podstawowe jako informacje, a oni wysyłają kilka wiadomości dziennie, każda na innej częstotliwości.

Kiedy zapytałam, dlaczego były one postrzegane jako z GFL i Ashtar i więcej z tych istot, powiedziano mi, że one mają częstotliwość zbliżoną do tych istot, są bliżej ziemi do ziemi, więc te istoty i większość channelerów nie są w stanie osiągnąć częstotliwości bytów realnych lub znać różnicę. Oni wysyłają je na częstotliwości 3 do 5 wymiaru z wbudowanymi w wiadomościami.

Oni wysyłają je do wymiarów, aby osiągnąć prawdziwe istoty channeler musi poruszać się przez wymiary, w ten sposób ich wiadomości są odbierane łatwo przez każdego, kto chce odbierać wiadomości.

Większość z nich nie będzie poświęcać czasu i nie ma wiedzy, aby znać różnicę, więc tak jest łatwiej im wysyłać napisane wiadomości, które są wysyłane na zewnątrz.

On naprawdę nie wie, dlaczego oni to robią, po prostu robi swoją pracę i nie myśli zbyt wiele o tym, tak jak inni, gdy ja ich zapytałam.

Wtedy, gdy zdecydowałem się przejść i znaleźć kilku innych, aby rozmawiać, z trochę wyżej zaszeregowanymi.

Zauważyłam, że większość istot na tym statku po prostu chodzi, niektórzy pracowali na statku, inni tylko się bawili. Było wiele różnych istot, wielu z nich nosiło jakąś broń, a ich ubrania naprawdę nie wyglądały na mundury.

Znalazłem pomieszczenie kontrolne i była tam jedna istota, która wydawała się być bardziej dowodzącym, tym co się dzieje.

Nie wyglądał jak człowiek i nosił jakiś rodzaj munduru.

Był w stałym kontakcie z kilkoma innymi statkami i pokazał mi, gdzie są inni na ekranie. Są oni w większości jakoś taktycznie rozmieszczeni wokół Ziemi tak, że kiedy wysyłają ich wiadomości, to mają cała powierzchnię ziemi pokrytą.

To nie był jedyny statek ze scenarzystami i powiedział mi, że każdy statek miał niektórych z nich z zadaniem wysłania wiadomości do kanałów naziemnych.

Zapytałem go, dlaczego on to robi, a on powiedział, że jest to temat kontrolowania ziemi. Miał wrażenie, że on i inni dowódcy byli kontrolerami dla ziemi.

Spytałam go, dla kogo pracuje i dlaczego pracuje tam, powiedział mi, że jego dowódcy i jego ludzie zajmowali się ziemią, byli w kontroli.

Zapytałem, czy wie, o wzniesieniu, powiedział, że wie, ale to było bez znaczenia dla nich, gdyż powiedziano im, że będą utrzymywać kontrolę nad ziemią, żeby nie wiem co.

Spytałam, dlaczego chcą kontrolować ziemię, a on spojrzał na mnie bardzo dziwne i nie mógł naprawdę dać mi odpowiedzi innej niż ta, że my byliśmy zawsze pod kontrolą.

Spytałam, kim oni są, kto jest na statku i dlaczego powiedzieli, że są GFL.

Powiedział, że większość z tych, na tym statku przybyli z różnych planet i wszyscy pracowali razem, aby zachować kontrolę nad ziemią. Ich statek i inne były tam w 4 i 5 wymiarze, aby obronić Ziemię przez innymi pochodzącymi z innych miejsc, próbującymi przejąć kontrolę nad ziemią.

Kiedy zapytałam, dlaczego inni chcą przejąć kontrolę, powiedział, że istnieją pewne elementy na ziemi, które były potrzebne innym. Co to jest, nie może mi powiedzieć gdyż tylko jego dowódca pracował nad potrzebą znajomości podstaw.

Zapytałam, czy wie, dlaczego kazano kontrolować ziemię i dlaczego oni wysyłają wiadomości, znów spojrzał na mnie i powiedział, że to część jego pracy, aby zachować wiadomości działające nadal. Wytyczne pochodzi z wyższej rangi.

Zapytałem, czy są one jedynymi czy  pracują również z innymi na ziemi. Powiedział mi, że był na ziemi raz na podstawowym spotkaniu. Spotkanie było dla dowódców statków i tam dano im rozkazy, aby rozpocząć wiadomości. To było dawno temu. Więc zapytałam ile ma lat, on był nieco zagubiony, gdyż ich czas jak mówił, był inny niż czas ziemski. Powiedział, że kiedy przybył do ziemi było mniej ludzi, i mniej budynków, jak również, mniej wojen.

Powiedział też, że nie byli jedynymi, wysyłającymi wiadomości, niektóre z nich były również wysłane z ziemi.

Kiedy zapytałam, jaka część wiadomości jest prawdą, a co nie, spojrzał na mnie i powiedział, że dostają informacje od ośrodka poleceń (dowództwa) z Ziemi i dostosują swoje wiadomości do tej informacji.

Zostawiłam go i zapytałam kilku innych, ale żaden z nich nie mógł naprawdę dać mi odpowiedzi, dlaczego oni tam byli, dla kogo pracowali, gdyż tylko wypełniali rozkazy.

Kiedy zapytałam o nazwę, Galaktyczna Federacja Światła, to wszyscy patrzyli dziwnie i powiedzieli, że ich nazwa to Galaktyczna Federacja. Jedynymi, którzy wiedzieli o nazwie Galaktycznej Federacji Światła to byli ci co pisali wiadomości oraz dowódca. Powiedział, że nazwa była postrzegana przez tych otrzymujących wiadomości i to jest miejsce, gdzie słowo światło zostało dodane.

Kiedy spytałem, czy istnieje Galaktyczna Federacja Światła, powiedział mi, że nie wie o takiej grupie. Powiedziano mu tylko, aby wysyłał wiadomości i miał oko na intruzów.

Udałam się na kilka innych statków, ale odpowiedzi były takie same, nikt nie wiedział za wiele.

Wtedy postanowiłam odwiedzić Ashtara i zadać mu kilka pytań.

Podam szybko tło, gdyż jak już wiadomo znam Ashtara przez około 11 lat. Poznałam go, kiedy byłam w Stanach Zjednoczonych około roku robiąc grupy medytacyjne. Byłam przez kilka tygodni regularnym nauczycielem medytacji.

Robiliśmy po prostu medytację i nagle w mojej głowie zobaczyłam pojawiającą się istotę w kolorze srebrzystym z hełmem. Powiedział mi, że jego imię jest Ashtar i aktualnie mówi to dla mnie. Do tej chwili nigdy nie słyszałam o nim, nie wiedziałam nic o Wniebowstąpionych Mistrzach i o żadnej z tych istot. Po prostu wiedziałam, że mam przewodnika i mogę  z nim porozmawiać.

To wszystko, co powiedział i po szukaniu go w internecie i dowiedzeniu się o komendzie Ashtar, on nie skontaktował się ze mną ponownie przez około rok lub dłużej. Pracuję z nim od tamtego czasu. W ciągu tego roku pracowałam z moim przewodnikiem Baltazarem i uczył mnie poszerzyć moją świadomość, podnieść częstotliwości, zadawać pytania i znaleźć odpowiedzi, gdy chciał zadać mi pytanie, dawał mi kilka odpowiedzi, ale głównie kierował mnie ku zadawaniu coraz więcej pytań.

Udałam się do statku Ashtar i znalazłam go w 7 wymiarze. Pierwsze pytanie, zapytałam dlatego pozwolili Galaktycznej Federacji rozsyłać wiadomości.

Jego odpowiedź była, że cała ludzkość jest jeszcze w macierzy i że nawet jeśli mogą oni dotrzeć do niektórych channelerów, i tak robią, to większość channelerów nie jest jeszcze w stanie otrzymywać wiadomości, gdyż nie wykonali pracy, aby podnieść ich świadomość do ich poziomu.

Problem jak powiedział, jest taki, że wiadomości wysyłane przez Galaktyczną Federację są łatwe do zrozumienia, gdyż są one przesyłane w postaci niższego poziomu częstotliwości.

Aby (Ashtar) mógł wysłać swoje posty ludzie muszą być, lub przynajmniej mieć możliwość ich otrzymywania na częstotliwości 7-mego wymiaru.

Sposobem na to jest przesunięcie w obrębie własnej istoty w górę, ale w większości się tylko przenoszą do poziomu 5-go wymiaru w obrębie ich własnej istoty.

Powiedział, że to się dzieje się ze wszystkimi wiadomościami, nie tylko pochodzącymi z komendy Ashtar, ale także Wniebowstąpionych Mistrzów i wielu innych istot, które przebywają w ramach 7-mego wymiaru i powyżej.


Ich wiadomości są wysyłane do ziemi, ale występują zakłócenia z zasłoną i Federacją Galaktyczną, ale także z magnetycznymi częstotliwościami, które są wysyłane z niektórych centrów kontroli na ziemi.

Mózg ludzki i świadomość duchowa ludzkiego mózgu jest pod wpływem tych magnetycznych częstotliwości. To ma wpływ na szyszynkę, nie dopuszczając do pełnego otwarcia.
Sposób, aby to ominąć jest poruszać się wewnątrz i osiągnąć wyższe wymiary od wewnątrz, nie używając łatwiej dostępnych funkcji tego, co jest obecne w ciele fizycznym, ale w ruchu w górę przez własną istotę do świadomości wyższych wymiarów.

Jest to ograniczone, gdyż większość przesuwa się tylko w 5-cio wymiarową. część ich istoty i widzą to jako wszystko, co mogą osiągnąć w tym czasie.

Kiedy zapytałam, ile wiadomości z któregokolwiek z Mistrzów jest naprawdę odbierane przez channelerów, powiedział mi że około 10%, niektórzy nieco więcej w zależności od tego, jak długo pracują nad dostosowaniem się  i jak długo pracuja z częstotliwością każdego Mistrza.


 Teraz zapytałam, dlaczego oni nie przejmą kontroli, jak byśmy to powiedzieli, i wolna wola każdej istoty była jego odpowiedzią. Oni nie mogą ingerować w taki znaczący sposób, gdyż każda istota potrzebuje mieć szansę znaleźć swoją własną drogę.

Mogą oni prowadzić, dać jakiś kierunek, ale kierunek musi pochodzić z  wewnątrz, gdyż każdy człowiek musi znaleźć swój własny kierunek wewnątrz.

Mogą nam wyjaśniać, jak działa system kontroli, ale każdy człowiek musi odkryć prawdę o nim, tak więc mogą powiedzieć nam, że jest system kontroli, mogą nam powiedzieć, co on robi, mogą oni prowadzić nas jak wyjść poza niego, ale nie mogą zrobić tego za nas.

Większość ich wiadomości jest odbieranych w miarę jak channelerzy się na to godzą, ale nie mogą nic zrobić z interpretacją komunikatu, jak również fakt, że wielu channelerów jest są bardziej skoncentrowanych na zmianie 5-cio wymiarowej, a nie tyle na tym, co naprawdę muszą zmienić w sobie i w innych.

Każda osoba może odbierać ich wskazówki, ale tylko wtedy, gdy zrobi wewnętrzną pracę, wznosząc się w obrębie własnej istoty, aby otrzymywać wskazówki od wewnątrz, z najwyższego poziomu ich istoty, co oznacza mniej zakłóceń od pola magnetycznego, ale również mniej zakłóceń z systemu przekonań channelerów.

Powiedział, że jest zbyt duża koncentracja na tym, co można zmienić, zamiast rzeczywiście skupiać się na tym, co ma się zmienić.

Teraz on też powiedział, że są w nieznanym terytorium, jak daleko ta zmiana ma zamiar zajść w świadomości ziemi i każdego człowieka na ziemi.

Wzniesienie ziemi jest czymś, co się dzieje i ruch przez punkt zerowy dział się wcześniej, ale ruch jest w innym miejscu w centrum galaktyki więc energie są inne niż wcześniej.

Mogą przynosić nam komunikaty, ale praca jest konieczna u każdego człowieka na ziemi jeśli jest obudzony lub może się jeszcze obudzić.

Mogą oni dawać wskazówki, powiedział, to wiele razy i wiem, że każdy inny Mistrz, którego poprosiłam zawsze mówi to samo, oni tylko mogą nas prowadzić.

I nawet wtedy nikt nie wie naprawdę, jaki wynik będzie, ponieważ są oni tak samo jak nowi dla tej zmiany, jak my. Mają doświadczenie z poprzednich zmian, tu na ziemi i innych planet innych wszechświatów, ale każda zmiana nie jest taka jak poprzednia zmiana oraz fakt, że mamy tak wielu ludzi na ziemi, jak również tylu  ie obudzonych różni się znacznie od poprzednich zmian .

Głównym celem jest uzyskanie wzniesienia ziemi z całą ludzkością poprzez przesunięcia tak łatwo i komfortowo jak to tylko możliwe.

Jest dużo więcej tego, ale zbyt wiele, aby wyjaśnić w ciągu jednej wiadomości.

Jako  moja ostatnia wycieczka udałam do jednego z ośrodków kontroli naziemnej.

Istnieje ich wiele tam więc wybrałam ten, który był połączony do statku, gdzie byłam najpierw. Muszę powiedzieć, że byłam na statkach przedtem, byłam w tych centrach kontroli przedtem, ale ja tylko piszę o moich ostatnich „wycieczkach”, ponieważ są one najbardziej zaktualizowanymi.

Istnieje wiele ośrodków kontroli i wszystkie mają różne cele, mimo iż wszystkie są ze sobą połączone przez sieć macierzy energii. Używają do komunikacji dużo starych sieci macierzy, które są wewnątrz i na całym świecie, ale także na bieżąco przez pole magnetyczne w taki sposób, że przeszkadza nam ludziom podłączeniu do wyższych wymiarów rzeczywistości.


To co wielu widzi i doświadcza jako wyżej wymiarowe rzeczywistości jest w istocie hologramem wszczepionym w tym polu magnetycznym.

Mają podobne centra kontroli i scenarzystów, które są odpowiedzialni za przekazywanie informacji do niektórych ludzi, aby ludzie byli zaangażowani i wierzący w proces, o którym powiedziano, że się dzieje. Albo poprzez przekazywane wiadomości lub pewne dokumenty, które mogą wspierać informacje, które wysyłają na zewnątrz.

Ludzie w tych ośrodkach mają te same odpowiedzi jak ci na statkach i nie mają przeważnie pojęcia o tym, co robią.

Znalezienie ktoś kontroluje, kto naprawdę wie, co się dzieje nie było możliwe, ponieważ wszyscy ci, którzy zostały tam dali mi takie same odpowiedzi i tak naprawdę nie wiedzą, skąd ich polecenia pochodzą lub kto je wydaje.

Jest dużo więcej o tych centrach dowodzenia, ale koncentruję się na tym, kim oni są i dlaczego oni tam są, i na prostym pytaniu czym GFL jest naprawdę.

Wiem, że wielu nie będzie przekonanych (nie będzie wierzyło), i to jest w porządku dla mnie.

Proponuję wszystkim, którzy naprawdę chcą wiedzieć, dostanie się na te statki i rozpoczęcie zadawanie pytań.

Tylko upewnicie się, czy naprawdę jesteście na statku, a nie w holograficznej matrycy, które są ustawione tak, aby złapać was zanim dojdziecie do statków.

 

www.ascendedmasters.org
Ta informacja może rozpowszechniana z tak wielu ludźmi jak to możliwe.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #860 : Lipiec 13, 2012, 09:24:31 »

informacje nawiązujące do tematu przyszły do mnie w okolicach tego splotu:

lecz:
"Pański stary post ukazał się tutaj jako przykład wulgarnej forumowej twórczości, której miejsce jest oczywiście w śmietniku. Dlatego proszę nie sugerować się entuzjazmem Pani Ptak, bo każda taka nowa ''perełka'' znajdzie się naturalnie w tym samym miejscu co poprzednie ''dziełko''.
Nie jest to żadne zamykanie ust, tylko przypomnienie o kulturze pisania, obowiązującej każdego użytkownika naszego forum."

..okazało się że picza jest czymś wulgranym.

wulgaris = proste
A skoro prostO nie wolno, to rozwinięcie nie nastapiło.

..w kazdym razie. chwilę po tym nastąpiło pozamiatanie wszystkich tych pojazdów.
Jedna iluzja przejęła inna iluzję.

przy jednoczesnym efekcie swoistego BałaGuna


<a href="http://www.youtube.com/v/gvipLBX286o?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/gvipLBX286o?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>







« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2012, 10:51:48 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #861 : Lipiec 13, 2012, 11:43:06 »

Czyli , że tak. Mamy jakąś siatkę kontroli rozpiętą nad Ziemia oraz kontrolowane informacje przesyłane do ludzi żyjących na Planecie . Kolesie nazywają siebie Galaktyczną Federacją i podobno mają na pokładach również nie-humanoidów.
Wcale zdziwienia by nie było, gdyby się okazało, że rządy państw-mocarstw maczają w tym paluchy.

Kontrolują ludzkość od zawsze, no ,ale sama wiedza o tym uwalnia od iluzji. Nie ma aniołów ani zbawców, są kontrolerzy GF.
Zaiste uwalniające Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #862 : Lipiec 13, 2012, 12:15:51 »

Cytat: east
Kontrolują ludzkość od zawsze, no ,ale sama wiedza o tym uwalnia od iluzji. Nie ma aniołów ani zbawców, są kontrolerzy GF.
Zaiste uwalniające   

Zaiste…

„Aniele boży, stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój…”
…no i stoją wysłannicy boży… na straży naszego zbawienia… ha…  Duży uśmiech

Gdzie są prawdziwe anioły?  Uśmiech
Gdzie szum ich skrzydeł, gdzie serca współczujące?

« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 12:17:47 wysłane przez ptak » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #863 : Lipiec 13, 2012, 12:46:04 »

ptaku - one tez sa, ale przyjda dopiero wtedy, gdy pozbedziesz sie przywiazania do ... materii, kiedy wybierzesz droge duchowosci. Zapewniam, ze sa, to przewodnicy niebianscy, nie mylic ze straznikami ... tez nota bene niebianskimi...^^
Sercem ich przywolasz TY!
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #864 : Lipiec 13, 2012, 12:50:03 »

…a jednego, to widzę codziennie… patrząc w lustro…  Chichot
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #865 : Lipiec 13, 2012, 13:16:07 »

ptaku - one tez sa, ale przyjda dopiero wtedy, gdy pozbedziesz sie przywiazania do ... materii, kiedy wybierzesz droge duchowosci. Zapewniam, ze sa, to przewodnicy niebianscy, nie mylic ze straznikami ... tez nota bene niebianskimi...^^
Sercem ich przywolasz TY!
Czyli co, to serce jest zaledwie Twoim narządem do przywoływania (ewentualnie również pompą krwi) ?
Ha, skoro TY ich przywołasz to z pewnością Cię namierzą swoimi urządzeniami na którymś ze statków okołoziemskich i otrzymasz TY  przekaz tudzież pocieszenie lub wskazówki co masz robić i jak żyć.
Tylko od kogo otrzymasz ?
Tego nie wiesz. Możesz jedynie spekulować, albo zawierzyć tym, czy innym channelingowcom, czy też nawet "swoim" wyobrażeniom o ... aniołach.
Jeśli bowiem przychodzą do CIEBIE to znaczy, że nadają na tej samej co i Ty częstotliwości. I teraz, dalej, to już zależy od przyjętej optyki,  bo skoro już wiesz kim jesteś, to wiesz kto odpowiada Duży uśmiech

Nie wiadomo, czy serce to taki dobry łącznik ,który jest  w stanie odróżnić manipulatora od  .. no właśnie, od czego/kogo ? Ducha, Boga, Anioła ? Tak czy inaczej interpretatorem kontaktu chcesz być TY ,a nie serce, a to nie najlepszy pomysł z punktu widzenia rozpoznania iluzji JA .
Ale to tylko punkt widzenia.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #866 : Lipiec 13, 2012, 13:21:54 »

Mnie wszystko jedno jak wygladaja, czy siedza w dziurach, czy w statkach okoloziemskich, WIEM, ze przyjda i pomoga w biedzie.
Mnie skierowali na droge skutecznego leczenia ortopedycznego. I wygladali zupelnie normalnie jak inni ludzie. I ide ta droga, ktora mi wskazali, bez starchu przed sokolim wzrokiem watchersow niebianskich opiekunow, juz sie nie boje!

edit:
east TY czy JA, czy program nie wazne jak to nazwie sie,  tu chodzi o odczuwanie bolu, a chyba sam wiesz, ze to nie jest przyjemne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 13:26:25 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #867 : Lipiec 13, 2012, 13:29:49 »


Gdzie szum ich skrzydeł?


w uszach Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #868 : Lipiec 13, 2012, 18:04:56 »

Cytuj
Mnie wszystko jedno jak wygladaja, czy siedza w dziurach, czy w statkach okoloziemskich, WIEM, ze przyjda i pomoga w biedzie.
,,...Liczył dziad na cudzy obiad..."
Cierpliwy jestem więc cierpliwie powtórzę sącząc piwko  Duży uśmiech
Dualizm
Człowiek świadomy pracuje na planie materii i na planie hm...energii (nazwy tego samego...)
Materia jest to plan ograniczony zresztą mówi o tym twierdzenie Einsteina.
Więc utożsamiając się z ciałem fizycznym czyli zapominając, że mamy to ciało a nie nim jesteśmy sprowadzamy nasze myślenie tylko i wyłącznie do planu materii, a więc sami nakładamy sobie ...chomąto.
Wtedy zamiast Wiedzieć - Wierzymy....etc etc etc
I wtedy jak to mówi szacowna Fair Lady pojawia się centralka czy matrix czy co tam jeszcze i leje nam ukrop za kołnierz a człowiek zamiast tworzyć sobie coraz fajniejszą przestrzeń pochylo sie i gorbi co by mu jakie ochłapy kopneły z pańskigo stoła Zły
hm to może pa jak to mówi jedna taka szacowna Duży uśmiech
 
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #869 : Lipiec 14, 2012, 20:47:15 »

A teraz zaprezentuję ostatni z comiesięcznych przekazów grupy Arkturian. Być może nie dla wszystkich będzie on bardzo odkrywczy, ale warto spojrzeć jak do naszej ewolucji i oświecenia podchodzą zaawansowane cywilizacje i jakie wskazówki chcą nam przekazać bez zakłócania naszej wolnej woli.


Arkturianie: Krok do odzyskania waszej mocy

Drodzy, znowu przychodzimy życzyć wam bardzo szczęśliwego czasu w podróży ku nowej i wyższej świadomości Światła, które jest tak dogłębnie ewidentne teraz. Widzimy wiele zmian zachodzących w świetle każdej osoby. Nawet ci, którzy do tej pory nie chcieli uznać żadnych prawd innych oprócz tego, czego ich uczono nawet jako dzieci, zaczynają kwestionować drogi tego świata i widzą ironię ciągłej wojny. Zaczynacie widzieć w jaki sposób pieniądze narodów były i są wykorzystywane na finansowanie działalności tych, którzy mają pieniądze i władzę dla siebie, a nie dla dobra ludzkości, mimo ich deklaracji, że wszystko co widzicie jest konieczne dla zapewnienia waszego bezpieczeństwa. Jest to ogromny krok drodzy, od wiary we wszystko, co wam mówiono do zadawania pytań i dokonywania wyborów dla siebie. To jest odebranie Waszej wrodzonej mocy i jest ważnym etapem w podróży oświecenia.

Wszystko przebiega zgodnie z planem, nigdy nie wątpcie, że wiele zmian rzeczywiście odbywa się każdego dnia, nawet jeśli w dalszym ciągu pytacie siebie, gdzie jest to czy tamto, co Spodziewałem się zobaczyć teraz. Wszystko przebiega zgodnie z planem. Nigdy nie zapominajcie, że to wy, ludzie, którzy tworzą światło transformacji, a nie ci z nas, którzy patrzą i oferują pomoc w razie potrzeby. Ponieważ jesteście istotami wolnej woli, każda osoba pragnąca się rozwijać musi osobiście wybrać, aby przejść do głębszej świadomości i oświecenia, ale wiedzcie, że wybór ten nie zawsze odbywa się na poziomie świadomym.

Istnieje wiele, co moglibyśmy powiedzieć, ale nie możemy w tym czasie, gdyż to musi być wasza podróż, wasze wybory i wasze działania inaczej wasz czas na Ziemi byłby zmarnowany. Wszyscy są na ziemi z wyboru w celu ewoluowania i zaszkodzilibyśmy wam, jeśli  kiedykolwiek wtrącilibyśmy się w waszą wolną wolę.

Ludzkość w niewiedzy o swojej prawdziwej tożsamości jako istot duchowych od wieków poszukiwała zbawiciela; kogoś, kto uratuje was od prób i udręk życia w trzecio wymiarowej energii. Oświecona istota Jezus przyszedł, aby powiedzieć światu, że "królestwo Boże jest w was", ale oni nie usłuchali i po dziś dzień oddają pokłon posłańcowi zamiast wiadomości. W oświeceniu dojdziecie do zrozumienia, że ponieważ jesteście manifestacją Jednej Świadomości Bożej, jesteście odpowiedzialni za siebie i jesteście mocą, której szukacie. Więc możecie zacząć odbierać z powrotem to, co w niewiedzy oddaliście do wielu, którzy przekonali was, że mają wszystkie właściwe odpowiedzi i informacje o wszystkim.

Pojawiła się nowa fala światła przychodząca na ziemię, światło informacji i zrozumienia, w którym możecie zacząć rozumieć jedność całego życia w życiu JEDNEGO. Dzięki temu nowemu oświeceniu przyjdzie zrozumienie, że wszystko co widzicie, słyszycie, smakujecie, dotykacie i czujecie jest materialnym pojęciem duchowej rzeczywistości. Dlatego to, co prawdziwe nie może nigdy zostać utracone. Jest wielu, którzy uważają, że zmiany i indywidualne oświecenie usunie wszystko, co kochają i to przyniesie im wielki smutek. Wiedzcie, że nic rzeczywistego nie może nigdy zostać utracone na zawsze, że wszystko, co jest realne jest regulowane i utrzymywane na miejscu przez Boskie Prawa. Takie rzeczy po prostu manifestują się w większych i lepszych formach - zdrowie, relacje, rozrywki, radości itp.

Umysł jest esencją materii. Zapytajcie siebie, co was zabawia w Waszym umyśle. Dlatego mówimy, żebyście byli ostrożnymi w waszych słowach i myślach, gdyż one przenoszą energię twórczą. Ponieważ nie zdawaliście sobie sprawy z tego, kim jesteście, nie zdawaliście sobie sprawy, że tworzycie z każdą myślą i słowem. Wszystko jest energią, a energia, którą nasycicie swoje słowa z reprezentuje wasz stan świadomości. Wasz stan świadomości, interpretowany przez wasz umysł, manifestuje to, czego doświadczacie.

To zrozumienie to krok w odbieraniu z powrotem waszej mocy. W niewiedzy i przez wiele wcieleń, pozwalaliście bieżącym popularnym wierzeniom, aby stały się waszą prawdą. Teraz fizycznie, emocjonalnie i psychicznie, uwalniacie te przekonania najpierw zaakceptowane w tym czasie życia w wielu różnych systemach wierzeń. Ludzkość, przez ślepe pozwalanie ich stanowi świadomości, aby reprezentować tylko koncepcje i nauki innych, zapomniała swoją zdolność słyszenia, zrozumienia i wiedzę o tym, co jest prawdziwe. Zawsze sprawdzajcie każdą wiadomość, książki, Kazanie, channeling w swoim sercu, czy rezonuje jako prawda dla was, czy nie i nie bójcie się lekceważyć to, co już nie mówi jako wasza prawda. Ewolucja jest procesem, który zmienia się gdy rośniecie i rozwijacie się głębiej. Informacje, które były prawdą dla Was na jednej scenie staną się przestarzałe, gdy będziecie w stanie zrozumieć głębsze poziomy tych prawd. Musicie być gotowi do stania się absolwentami w pewnym momencie, niezależnie od rozrywek i zabaw, które znaliście i kochaliście w starych szkołach.

Gdy pogłębiacie duchową świadomość, Wasze Wyższe Ja nadal będzie dawać Wam więcej, gdy będziecie gotowi. Zaufajcie swojej intuicji, wiedząc, że jesteście prowadzeni w każdej chwili każdego dnia na tej świętej drodze oświecenia i nic nie możecie uczynić indziej. Nawet ci, wybierający w tym czasie zaprzeczenie prawdy, zostaną w pewnym momencie w jakimś innym życiu obudzeni, ponieważ to jest, kim i czym wszyscy są, zawsze byli i zawsze będą i nikt nigdy nie może być oddzielony od tego (Jedności), bez względu na sposób, w jaki ciężko może próbować.

Jesteśmy Grupą Arkturian 14/07/12
14 lipca 2012
Channeler: Marilyn Raffaele
http://www.onenessofall.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #870 : Lipiec 15, 2012, 12:19:14 »

Oby tylko te Boskie Prawa to nie rezim NWO, no ale widac matryca z gory ustalona, no i reklama jak talala.
A ci Arkturianie to skad sie wzieli? Bo juz mi sie pogmatwalo w glowie od tych nazw "obcych cywilizacji" - a szczegolnie od tonu wywyzszenia. Uwazajcie, robcie, sluchajcie, "my wojt wam to prawimy", i jak mi sie ktory ze stada znarowi, to go z powrotem do piekla. Ot caly przekaz w wielkim skrocie.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #871 : Lipiec 15, 2012, 14:59:10 »

Cytuj
Zawsze sprawdzajcie każdą wiadomość, książki, Kazanie, channeling w swoim sercu, czy rezonuje jako prawda dla was, czy nie i nie bójcie się lekceważyć to, co już nie mówi jako wasza prawda

Sprytny myk, ale nie do końca. Dyskwalifikuje go owa "prawda dla was". Serce nie służy jako klakier TOBIE.
Zastanówcie się nad tym, że -być może - coś takiego jak "Twoja prawda" nie istnieje ponieważ Ty jestes iluzją.

Silne przywiązanie do "siebie" - ukształtowanego przez otoczenie oraz treści "łykane" po drodze jako prawda to trampolina do dalszych manipulacji. Ty usłyszysz i zobaczysz to, co chcesz usłyszeć i zobaczyć ,a to wcale nie musi być prawda.

Cytuj
Zaufajcie swojej intuicji,
Nie ma Twojej intuicji. Intuicja po prostu jest i niesie informację niezależnie od tego JA. Intuicja do nikogo nie należy. Jest kanałem przekazu innym niż myśl.
Tak więc pomiędzy prawdami pojawia się subtelne kłamstwo, nierozpoznane ponieważ bardzo wielu ludzi nie jest w stanie wyobrazić sobie ... no właśnie -  sobie Mrugnięcie
Po prostu nie dopuszcza się możliwości, że JA to iluzja. I dlatego pojawiają się kolejne przekazy. Nawet, jeśli je negujesz, to one i tak już w Tobie zaistniały.

Gregg Braden w książce pt "Głęboka prawda" ujmuje  ten "problem" w ten sposób :
"Skąd mamy wiedzieć jakie podejmować decyzje, jeśli nie odpowiemy na jedno pytanie, które leży w samym sercu absolutnie każdego wyboru : Kim dokładnie jesteśmy ? "
http://integra.wordpress.com/2012/07/03/gleboka-prawda/
Tyle, że nigdzie nie pada ważniejsze pytanie o to, czy w ogóle jesteśmy.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #872 : Lipiec 15, 2012, 20:29:20 »

Cytuj
Silne przywiązanie do "siebie" - ukształtowanego przez otoczenie oraz treści "łykane" po drodze jako prawda to trampolina do dalszych manipulacji. Ty usłyszysz i zobaczysz to, co chcesz usłyszeć i zobaczyć ,a to wcale nie musi być prawda.

Dokładnie.
Mialem znajomego, który nie znosił, kiedy konfrontuje się go z jego wasną nieswiawomością.
Zrezta nikt za tym nie przepada (choć niektórzy doceniają długofalowe korzyści).
Oczywiście unikał tej konfrontacji (w jakims sensie kosztem innych). Przymykałem na to oko przez 2 lata z okładem.
Kiedy któregoś razu nie zgodziłem sie na manipulację - gość zerwał znajomość.
To był dzień w którym stracił 80% mojego szacunku.
Takie postawy wymagają okreslonych pozycji w systemie wartości. Pozycji dosyć mocno konformistycznych.
Wówczas człowiek zaczyna budowac sobie środowisko klakierów, przytakiwaczy,
lub takich jednostek wyłącznie - które może w jakiś sposób kontrolować.


Cytuj
Tyle, że nigdzie nie pada ważniejsze pytanie o to, czy w ogóle jesteśmy.
Odpowiedziałeś sobie na nie?,
czy ciągle walczysz z rozwiązaniem tej złożonej kwestii?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #873 : Lipiec 15, 2012, 21:20:27 »

@PHI
Cytuj
Odpowiedziałeś sobie na nie?,
czy ciągle walczysz z rozwiązaniem tej złożonej kwestii?

PHI , odpowiedź przyszła i jest negatywna Duży uśmiech
Weryfikacja jej jest w toku (nie ma tego, który walczy czy weryfikuje).
To proces rozpuszczania iluzji.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #874 : Lipiec 15, 2012, 21:45:10 »

czyżby słowa zamieniały się w czyny..?

"Federacja Galaktyczna Światła 14.07.2012 . Timothy Geithner


Wiadomość od Federacji Galaktycznej Światła 7/14/12 To Geithner Timothy aresztowany "

Słyszysz to, Timothy Geithner,Sekretarz Skarbu Stanów Zjednoczonych, został aresztowany, został osądzony przez nasz sąd wyższej instancji, a został skazany za swoje zbrodnie przeciwko narodowi Stanów Zjednoczonych, którzy Zostali zaprzysiężeni do służby, lecz zdecydował się ofiary, okradać i manipulować, i przesunąć na skraj finansowej nędzy. Osoba ta, po dokładnej kontemplacji jego zbrodni przeciwko wam, ludziom, została skazana na maksymalnej żywotności 63 lat, z których razem jest spędzać w śmiertelnej formie fizycznej, gdzie będzie reedukowany i poddany rehabilitacji, zanim po raz kolejny wolno mu będzie chodzić swobodnie wśród ludu wolnego społeczeństwa.
To jest jego kara, jest nie jest to zemsta za jego zbrodnie. Nie ma innej kary nałożonej na tą jednostkę i nie będzie dalej kary nałożonej na tą duszę, jak otrzyma tylko to co jest, że musi dalej się rozwijać, wzrastać i dojrzewać jako istota w podróży po fizyczności, a wkrótce duchowego królestwa tego wielowymiarowego wszechświata. Czy widzicie Drodzy, co mamy na myśli, gdy mówimy, że  będą aresztowani ci z kabały i  będą ci z kabały skazani za swoje zbrodnie przeciwko tobie? Żaden z członków kabały nie będzie chodzić wolno, bez uprzedniego otrzymania usług rehabilitacyjnych w formie programów oferowanych im przez nas z wyższych wymiarów.

Nie wszystko, jeśli nawet wielu z aresztowanych z  Kabały i ich sługusów będą próbowali, i jeśli zostaną skazani, skazany w  sądach o różnych jurysdykcjach waszego świata. Duża liczba tych, którzy są w areszcie staną przed High Court (Sąd Najwyższy) )obsługiwani przez wzniesione istoty, których zadaniem jest przegląd rekordu życiowego oskarżonego i określić odpowiednie środki do ich pomyślnej rehabilitacji. Kara nie jest na porządku dziennym, choć to słowo może być użyte luźno, można go wykorzystać poetycko, metaforycznie, a to może być wykorzystywane przez tych, którzy czują się lepiej jako ktoś ,kto uczucie został ukarany za swoje zbrodnie przeciwko tobie. Mówimy wam chociaż nikt w ogóle nie będzie "ukarany", w tym sensie tego słowa, za ich zbrodnie przeciwko tobie lub ich zbrodnie. Zamiast tego, chcemy skupić się tylko na skutecznych środkach rehabilitacji, jako rehabilitacji duszy jest to, co da im jeszcze jedną szansę i możliwość rozwijać się jako godny członek struktury społecznej, zarówno tu, na Ziemi lub innej planecie w tym układzie słonecznym , galaktyce, czy wszechświecie.

Istnieje wiele światów, które mogą i będą korzystać z istnienia i obywatelstwa wielu z tych członków kabały, którzy już zostali  lub zostaną aresztowani za zbrodnie przeciwko ludzkości. Te dusze nie zostaną utracone dusze, jak nikt nie jest naprawdę zagubiony, jak wszyscy znajdą naszą w jakiś sposób, jakoś, kiedyś do domu. W tym świetle, to dusza naprawdę zawsze utracone, jeśli dusza zawsze znajdą drogę do domu? Dusza nigdy nie jest naprawdę stracona. Dusza, bez względu na ciemny lub negatywny objazd  biorą na jakiś czas zakosztować pewne aspekty siebie, życia i istnienia, wędrować i odkrywać dzięki niższym głębiom siebie, mając możliwość powrotu do światła, i ich Stwórcy, nawet wtedy, gdy idą w dół i w kierunku przeciwnym, bo ten wielowymiarowy wszechświat jakby ulica jest jednokierunkowy. Jest to największa tajemnica, jaką ​​będziemy dzielić się z wami. Istnieje tylko jeden sposób, a droga jest z powrotem do światła, z powrotem do pobożności, Wasza Bogobojność, twoja wielkość, twoje życie jest w wiecznej światłości.

Ten mężczyzna, który wiesz, jak U.S Amerykański Sekretarz Skarbu jest i zawsze był pozycją w tym samym kierunku, jak ci z Was, którzy mogą dziś zobaczyć go jako wroga, jako siłę przeciwną, jak karnych, jak ciemności. Nie jest jednak  inny niż Wy. Wszyscy jesteście jedno, jesteście wszyscy światło. Wszyscy jesteście częścią was i naszego Stwórcy i tak to jest, i będzie on (sekretarz)kontynuował swoją podróż teraz, także będzie on otrzymać dodatkową pomoc, która pomoże mu rozwijać się w trochę szybszym tempie, niż on doświadczył przez niedawne wcielenie. To gdzie my, Twoje wstąpił rodzina Galaktycznej Federacji Światła, wkroczymy i korzystamy z naszych poziomów wiedzy, naszej mądrości i naszych systemów i struktur, aby pomóc duszy w jego podróży.

Naszym zadaniem nie jest i nigdy nie było, aby przyjść do świata i ludzi zabierać do aresztu i wrzucać do lochów lub cel więziennych. Jest to potworne i niecne traktowanie innej duszy, a i uczestniczyć w takim okrucieństwie wobec innych i nigdy nie będziemy. Timothy Geithner będzie traktowany z miłością, dobrocią, z troską, z cierpliwością. On, dusza, że ​​jest, i  będzie błogosławiony z miłością, pielęgnowany w mądrości i wskazówkach istoty wyższego wymiaru, która zgromadziła najwyższą mądrość i umiejętności przez swoje liczne doświadczenia( JEGO i JEJ), że owszem, podjęli również przez ciemne korytarze, gdy ich Uczeń może  wędrował,  jak pan Geithner właśnie.

Rozumiecie teraz, że wszyscy bierzemy  te objazdy przez ciemność, poprzez testy i próby naszej duszy, bo jeśli nie zrobiliśmy tego, jak byśmy kiedykolwiek wiedzieli, że jesteśmy światło, jeśli  będziemy bronić się od bycia zanurzonym w ciemności? Ciemność jest zadaniem, wyzwaniem, oceanem, którego musimy nauczyć się przepłynąć przez budowę statku wykonanego z światła. Ciemność - jest zaostrzony miecz, że musimy kuć tarczę światła żeby obronić się. Ciemność - jest wrogiem, kiedy to musi być wrogiem, a ciemność -  jest przyjacielem, kiedy to musi być przyjacielem, ale ciemny nigdy nie jest naprawdę twoim wrogiem. On jest twoim przyjacielem, bo to on  pomoże Ci znaleźć twoją drogę z powrotem do światła, z powrotem aby gdziekolwiek jesteś, zawsze trafić do światła, jak w świetle jesteś tam, gdzie zawsze należysz, gdzie się urodziłeś, gdzie możesz pozornie umierać, gdzie powtórnie pojawicie się i gdzie będziesz wiecznie istnieć w niekończącej się podróży z powrotem do źródła.

Mamy nadzieję, że dzisiejsza wiadomość dociera do wielu z was, którzy mogą teraz przejrzeć  ciemność i móc widzieć ciemność w trochę jaśniejszy  sposób , trochę  jaśniejszego zmysłu dziś. Jesteśmy rodziną światełka, istniejąc w ciemności tego wszechświata, która porównuje światełko i pozwala nam zobaczyć jak ono świeci tak jasno. Jesteśmy Galaktyczna Federacja Światła.

Jako pośrednictwem Greg Giles
http://ascensionearth2012.org/- angielski"
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/07/federacja-galaktyczna-swiata-14072012.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.367 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor truegaming wild-reign madex halotupsy