Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 22:41:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 765148 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #1075 : Sierpień 29, 2012, 13:14:17 »

Cytat: Astre
Zkolei rzecz nie polega na żadnej definicji ( bo definicje możemy podawać różne), lecz polega na rozumieniu dziejących się procesów.

Ok., Astre, rozumienie jest ważne, ale czy najważniejsze? A może samo życie jest najważniejsze?
Czyli to, co się przejawia? (..)jesteśmy składową rzeczywistości, wiec niejako tkwimy wewnątrz układu
a to ogranicza.

Otóż to.
Samo życie , to co się przejawia , wchodzi w interakcje ze wszystkim innym. Nie jest możliwe pełne oddzielenie, a nawet więcej - ono nie istnieje. Energia wyraża się poprzez formy. Te formy wzajemnie oddziaływują .

Astre
Cytuj
Czyli czas, to czas, drzewo, to drzewo, woda, to woda, kosmos, to kosmos ?..!
Tak, "percepcja Astre " postrzega upływ zdarzeń i nazywa to czasem, postrzega wibracje jako coś jakościowo mokrego i nazywa to wodą itd.
Dla Ciebie upływ czasu jest taki ,a nie inny, acz zbliżony do poczucia upływu innych jednostek gatunku homo sapiens sapiens co nazywamy czasem i umówiliśmy się na jednostkę tego czasu. Podobnie mokrość definiujemy jako wodę itd.

Odtąd ta umowna jednostka jest czasem (choć to tylko model, aksjomat). Podobnie pieniądz ,który jest tylko papierem, ale ma umowną wartość na którą zgodę wyraziła większość. W podobny sposób postrzeganie tworzą inne przejawy życia (zwierzęta , rośliny) , tyle, że czynią to od razu za pomocą świadomości zbiorowej ( w polu morfogentycznym, powiedzmy). Wartość wyrażona w Polu jest umownym zapisem (na przykład wirtualny pieniądz to zapis kilku bajtów w komputerze) o nadanej jej umownej wartości lub umownie , zbiorowo postrzeganych cechach. Takie zapisy istnieją dostępne dla całego gatunku. Niebo jest niebieskie, trawa zielona, a krew czerwona i nikt tego nie kwestionuje bo te informacje są dostępne w Polu dla wszystkich. A tak na prawdę są wyłącznie zapisem fal o określonych długościach i częstotliwości, a w sumie może i nawet nie to, lecz twoimi algorytmami, Astre ( do których tak się przywiązałeś, niech ci będzie). Nikt nie wie jaka  jest PRAWDA na temat nieba, ale to nie zmienia faktu, że niebo uznajemy za niebieskie w powszechnej świadomości ludzi.
Kluczem jest tutaj Świadomość.

Cytuj
W związku z powyższym to co wywodzi się z definicji zazwyczaj jest NIE PRAWDZIWE, a zarazem pytanie o epistemologię ?
Jest prawdziwe na tyle na ile powszechnie funkcjonuje. Otóż za "nieprawdziwy" pieniądz wyrażony zapisem cyfrowym w elektronicznej pamięci banku nabywasz prawdziwie użyteczne rzeczy i nikt nie wnika w jakąś epistemologię. Co więcej, świat ma głęboko gdzieś Twoje podważanie prawdziwości. Liczy się umowność jako wypadkowa świadomej zbiorowości.
I tutaj może się wiele zmienić. Jeśli za podstawę rozliczenia przyjmiesz jednostkę czasu , przykładowo pracę wykonaną w ciągu godziny, to ową godziną możesz się rozliczać zamiast umownego pieniądza. To kwestia przyjęcia tej podstawy przez ogół.

Ludzki mózg jest niesamowicie plastyczną anteną i może odbierać szerszy zakres o ile go uwolnić od dotychczasowego, wąskiego zakresu pojmowania spraw.
@Ptaku
Cytuj
Jednak, czyż dogłębne zrozumienie nie wymyka się wszelkim konstrukcjom myślowym?
Czyż nie dzieje się ono bardziej na poziomie intuicyjnym, często na drodze olśnienia?
Rozumienie wymyka się wszelkim konstrukcjom istoty utożsamionej. Pochodzi spoza niej. Konstrukcje myślowe , intuicja czy olśnienie przychodzą nagle niejako "wyświetlając się " w głowie na wewnętrznym ekranie. Człowiek je tylko ogłasza, odczytuje.

Cytuj
Jedynie <cała świadomość> ma taką możliwość. Czyli wracamy do modeli i konstrukcji. Bo czym jest cała świadomość?
Źródłem? Bogiem? Polem? Sumą wszelkich algorytmów? Skupieniem w punkcie? A może rozpłynięciem się?
Wszystkim tym na raz w zależności od stopnia umowności funkcjonującej wśród ogółu.

Cytuj
Dla mnie piękne jest to, że mogę patrząc na drzewo widzieć drzewo w całej jego krasie, a nie jakieś wirujące piksele.
A czy te wirujące piksele byłyby mniej piękne ?
Umysł wydziela drzewo od całości. Oto jest drzewo, a to siedzący na nim ptak. I do tego umawiamy się ,że to jest piękne Duży uśmiech

Ok, może i tak, ale czy "wirujące piksele" całości stworzenia między którymi nie ma wyraźnych granic, a tylko linie interakcji ,ciągła wymiana komunikacji, byłyby  mniej piękne ? Czy poczucie Jedności byłoby mniej piękne niż drzewo czy ptak z osobna ? Między nimi tak czy inaczej zachodzi jedność bo to jest ekosystem powiązany na wiele sposobów z których tylko niewielką część udaje się ująć w modele. To kwestia świadomości.

Cytuj
I dziękuję za mózg, który potrafi z chaosu wydobyć drzewo i za umysł, który dąży do poznania, poza zwykłe postrzeganie.
Tak. Jest jak jest i kiedy się to zmienia to też jest jak należy . Super rozpoznanie.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 13:29:41 wysłane przez east » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1076 : Sierpień 29, 2012, 13:21:39 »

Cytat: Astre
Przetwarzasz ?
Siedząc na plaży widzisz między innymi Mewy i ich piękno...
A co z tym pięknem robisz ? Oprócz tego, że go widzisz, dostrzegasz ?
Czy wystarczy tylko piękno dostrzegać ?

Widzę piękno i je przeżywam.  Uśmiech Czyli przetwarzam po swojemu.
Przeżywając osiągam jakiś stan, mniej lub bardziej harmoniczny. Mój stan wpływa na mnie i na otoczenie.
To determinuje moje działanie. Innych, w jakimś stopniu również. 

Oby jak najwięcej stanów wzbudzonych postrzeganiem i przeżywaniem piękna.
A nie powodowanych np. potrzebą władzy, czy dominacji nad drugimi. 
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1077 : Sierpień 29, 2012, 15:06:05 »

Odleglosc miedzy dwoma punktami nazwano droga i mierzy sie ja w metrach.
Cos mierzone pomiedzy dwoma zdarzeniani nazywa sie czasem, interwalem czasu
Roznica jaks dwoch stanow, potencjalow, temperatur,predkosci...itd nazwano energia.
Widzę, że kolega jednak nie czytał ani nie oglądał filmów o Indianach, w przeciwnym razie spotkałby się z bardzo popularną miarą odległości wyrażanej... w jednostkach czasu - "księżyce"  :]

z definicją energii też bym dyskutował...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1078 : Sierpień 29, 2012, 15:57:33 »

Piękny i subtelny przekaz o miłości , który warto przeczytać i popatrzeć na Ludzi obok inaczej.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Listy z Nieba: Prawdziwe znaczenie ‘Namaste’



by wika55maitri in Bóg
.

.

Prawdziwa wdzięczność jest miłością. Jeśli miłość zależna jest od jakiegoś daru czy szczególnego działania – nie jest ona miłością. Prawdziwa miłość jest prawdziwą wdzięcznością. Kiedy jesteście wdzięczni, że ktoś istnieje, to jest to miłość. Takie jest sedno sprawy.

Nie całkiem dowiedzieliście się jeszcze, czym jest miłość. Tak, oczywiście, istnieje coś takiego jak szalona namiętność. Tak, oczywiście, możecie uprzedmiotowić swoją miłość do kogoś, myśląc przez jakiś czas, że jest ona miłością.

Miłość jest wtedy, kiedy jesteście po prostu wdzięczni, że ta osoba, która jest przed wami – jest przed wami. A kiedy nie jest przed wami, jesteście wdzięczni, że on czy ona istnieje. Najprawdopodobniej ten ktoś był dla was szczodry. Najprawdopodobniej ten ktoś pomógł wam uwierzyć w siebie. To jest coś, za co możecie być wdzięczni – że ktoś widzi was takimi, jakimi jesteście.

Zanim zaczniecie ze zbytnią powagą traktować wdzięczność, zauważcie, że jest w tym radość i wdzięczność. W ogóle nie mówimy o wdzięczności, jaką powinno się odczuwać, lecz raczej o radości. Nie chodzi o to, że ta osoba musi was obsypywać jakimiś darami – jednakże rozpoznaje was ona, wie, kim jesteście, i światło, które promieniuje z niej albo z jej oczu jest wszystkim, o co prosicie.

To wspaniałe, gdy ktoś widzi was takimi, jakimi jesteście. Być wdzięcznym to wspaniała sprawa. Kochać to wspaniała sprawa.

Rozumiecie, że nie mówimy teraz o słowach. To, o czym mówimy, jest ponad i poza słowami. Nie mówimy o jakimś wyrażeniu. Mówimy o miłości, która wytrzymuje próbę czasu w zwyczajnym życiu. Nie mówimy o jakimś specjalnym przejawie miłości. Mówimy o prawdziwym znaczeniu ‘Namaste’. Nawet, jeśli trwa to tylko chwilę, możecie zaznać smaku tego czym jestem ja, Bóg, i smak ten pochodzi od istoty ludzkiej, która wznosi się ponad zwyczajny status życia.

Radość jest tu dobrym nauczycielem. Błogosławieni są nauczyciele na tym świecie, którzy dostrzegają iskrę światła w dzieciach, które są pod ich opieką. Dziecko może być utrapieniem, to nie ma znaczenia. Taki nauczyciel cieszy się i zachwyca tym dzieckiem. Wygłupy są jedną rzeczą, prawdziwe serce jest inną.

Kiedy ktoś się wami cieszy i zachwyca, coś w was się budzi. Budzi się wdzięczność. Budzi się smak miłości.
Jakże zdumione są Moje dzieci, gdy inni chcą coś dla nich uczynić. Niech żyją ci skromni dopingujący, którzy wznoszą się ponad codzienne życie i w ten sposób wznoszą i was ponad obraz siebie, jaki mogliście w sobie nosić – ponad ten wystrzępiony, czarno-biały obraz siebie, przedstawiający być może tego ‘niegrzecznego chłopca w kącie’.

Kiedy robicie coś z dobroci serca, jest to coś, co chcecie zrobić i co musicie zrobić. Nie jest to coś, co ktoś inny kazałby wam zrobić. Kiedy dajecie dla czystej radości dawania i ktoś wam dziękuje, a wy mówicie: “Cała przyjemność po mojej stronie”, naprawdę tak uważajcie. Niech to, co robicie i mówicie, ma prawdziwe znaczenie.

Jakże wdzięczne są Moje dzieci za okruch miłości. Ukochani, weźcie ten okruch, podzielcie go na pół i dajcie komuś następnemu.

Zbyt długo wielu ludzi na tym świecie żyło bez skrawka miłości. Bądźcie zatem tymi, którzy handlują takimi skrawkami miłości, jak handlarze starzyzną. Będziecie wiedzieli, że jest to tylko takie przebranie. Jesteście Królami w przebraniu. Macie skrzynię skarbów, wypełnioną bajecznymi klejnotami. Te klejnoty nazywają się miłością. Ja, Bóg, obdarzam was miłością, ponieważ znajduję radość w obdarzaniu was miłością. A teraz zapamiętajcie Moją miłość i to, że jesteście wybrani, by nią innych obdzielać.


Wiadomość od Boga
Przekazała Gloria Wendroff, 27 sierpnia 2012
Copyright © 1999-Now Heavenletters™
http://www.heavenletters.org/the-true-meaning-of-namaste.html

Przetłumaczyła wika

http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2012/08/listy-z-nieba-prawdziwe-znaczenie.html


http://krystal28.wordpress.com/
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #1079 : Sierpień 29, 2012, 18:07:30 »


Widzę piękno i je przeżywam.  Uśmiech Czyli przetwarzam po swojemu.
Przeżywając osiągam jakiś stan, mniej lub bardziej harmoniczny. Mój stan wpływa na mnie i na otoczenie.
To determinuje moje działanie. Innych, w jakimś stopniu również. 

Oby jak najwięcej stanów wzbudzonych postrzeganiem i przeżywaniem piękna.
A nie powodowanych np. potrzebą władzy, czy dominacji nad drugimi. 


Ok, ok, ale.... co dalej, co dalej .....
Czyżby na tym koniec ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 18:08:27 wysłane przez Astre » Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #1080 : Sierpień 29, 2012, 18:45:35 »

Cytat: Astre
Ok, ok, ale.... co dalej, co dalej .....

Tworzysz piękno Uśmiech

<a href="http://www.youtube.com/v/lFXjB74v_Eg?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/lFXjB74v_Eg?version=3&amp;</a>


« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 18:53:46 wysłane przez Lucyfer » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1081 : Sierpień 29, 2012, 19:19:20 »

Sw. geometria chce tak widziec "Boga", a Ten bozek wymyka sie od tych swietych geometrii, tudziez zdjec, malowidel i rzezb.
I po tym co mnie pare lat temu spotkalo powiem, gdzies ma racje.
Boi sie "kopii" - /copy/ ---
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1082 : Sierpień 29, 2012, 19:39:47 »

Żadne piękno uzyskane samym matematycznym zapisem proporcji nie jest piękniejsze od jednego spojrzenia pełnego miłości. Jest tylko i wyłącznie fizycznym  usiłowaniem skopiowania duchowej doskonałości.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1083 : Sierpień 29, 2012, 19:42:35 »

Kiara

Bazyliszek tez patrzy Mrugnięcie
I co wtedy(na wzor i podobienstwo, kogo??) Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1084 : Sierpień 29, 2012, 19:44:02 »

Bazyliszka spojrzenie nie jest przepełnione miłością do osoby na którą patrzy ... to taki drobny szczególe.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1085 : Sierpień 29, 2012, 19:46:49 »

Czyli "faceci", ktorzy podgladaja baby poprzez ukryte kamery sa "przepelnieni miloscia"??
A moze Bazyliszek wymierza im ... sprawiedliwosc (po swojemu) Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1086 : Sierpień 29, 2012, 20:02:40 »

Czyli "faceci", ktorzy podgladaja baby poprzez ukryte kamery sa "przepelnieni miloscia"??
A moze Bazyliszek wymierza im ... sprawiedliwosc (po swojemu) Mrugnięcie

No przestań! To uzależnieni od swoich seksualnych dewiacji.
Bazyliszek tylko wówczas zabijał gdy w ludziach oczach znalazło się odbicie  i wzmocnienie jego okrucieństwa.Kto był czysty od takich negatywów mógł spokojnie spojrzeć w jego oczy.

Kiara:)Uśmiech
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #1087 : Sierpień 29, 2012, 20:11:13 »

Cytat: Kiara
Żadne piękno uzyskane samym matematycznym zapisem proporcji nie jest piękniejsze od jednego spojrzenia pełnego miłości.

<a href="http://www.youtube.com/v/HYpiea1UL0Y?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/HYpiea1UL0Y?version=3&amp;</a>
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1088 : Sierpień 29, 2012, 20:13:32 »

Witaj arteq,
< Widzę, że kolega jednak nie czytał ani nie oglądał filmów o Indianach, w przeciwnym razie spotkałby się z bardzo popularną miarą odległości wyrażanej... w jednostkach czasu - "księżyce"  :]

z definicją energii też bym dyskutował... >
jak by nie patrzec, to nie mozna sie nadziwic , ze znajduja sie jeszcze ludzie tak dociekliwi, ktorzy potrafia sie zajmowac
roznymi szczegolami, tak jak by to stanowilo sens zycia. Milej zabawy.
pozdrawiam
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1089 : Sierpień 29, 2012, 20:18:12 »

Może inaczej ciutkę.. nie co programuje DNA, a co w naszym przezywaniu uczuć zgrywa się z doskonałym wzorcem DNA. jaki z tego wniosek? Iż można  być niedorozwiniętym umysłowo ale miłość przeżywać na najwyższym jej poziomie. Bowiem DNA wzorcowe - doskonale harmonijne przemieszcza się w przestrzeni niezależnie od materii.
To piękne! Dzięki Lucyfer.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 20:19:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1090 : Sierpień 29, 2012, 20:25:43 »

Kiaro Ty masz po prostu niestworzone  wnioski Chichot - wnioski nie z tej Ziemi Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1091 : Sierpień 29, 2012, 21:16:12 »

Cytat: Kiara
nie co programuje DNA, a co w naszym przezywaniu uczuć zgrywa się z doskonałym wzorcem DNA. jaki z tego wniosek? Iż można  być niedorozwiniętym umysłowo ale miłość przeżywać na najwyższym jej poziomie. Bowiem DNA wzorcowe - doskonale harmonijne przemieszcza się w przestrzeni niezależnie od materii.

W pewnym stopniu zgadzam się z wnioskiem >east'a<.
Mam wrażenie, że wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz, w którym kościele.
Ale to tylko moje spostrzeżenia.  Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1092 : Sierpień 29, 2012, 21:24:17 »

Pewnie i macie rację , tylko powiedz mi co wyraża i przekazuje uczucia, materialne ciało i jego poszczególne organy czy Energia osobowościowa korzystająca z niego?

Miłość , to pole energetyczne , które Energia , zarówno wcielona jak i niewcielona tworzy wokół siebie. Można je odbierać i odczuwać  w materii dzięki materialnym odbiorą. Ale można to robić niematerialnie co jest normalne i naturalne w świecie Energii.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1093 : Sierpień 29, 2012, 21:41:11 »

Skoro tu o miłości tyle to wstawię fragment z przekazu Kryona przez Lee Carroll w Albercie.
Cztery elementy czystej miłości, to dość stary już przekaz, ale temat zawsze aktualny.


Cztery elementy Czystej Miłości


Moi drodzy, czysta miłość Ducha jest cicha. Miłość nie krzyczy ze wzgórza, "Oto ja - spójrz na mnie!" Miłość Boga i miłość do Wyższego Ja jest spokojna, współczująca, mocna i rzęsista. Oh, możesz to poczuć? Wylewamy ją na Was w tej chwili. To jest prawdziwa esencja Domu. To, co niektórzy z was czują, kiedy uważają, że są "w miłości" z Bogiem. Jest to pamięć o Domu, i to należy do Was!
I, moi drodzy ... jej ucieleśnienie jest na tym krześle w złotym pokoju! Czy rozumiecie? [Kryon tu odnosi się do wcześniejszej przypowieści]

Miłość nie ma planu. Istnieje dla siebie i karmi jedynie Ducha Miłości. Nie ma ewangelizacji wokół niej. Nie wybiera, aby objąć wszystkich oprócz ciebie. To jest prawdziwa miłość. Nie krzyczy, "Jeśli to dla mnie zrobisz, to zrobię coś dla ciebie!" Nie, istnieje tylko, aby "być". Jest zadowolona, że tylko istnieje. Przyjrzyj się jej - nie ma terminarza wokół Miłości Boga.

Trzecim jest, że miłość nigdy pompuje siebie. Nigdy nie bije  się w jej piersi. Nigdy nie jest dumna. I nigdy nie będzie, widzicie, bo ona jest z twórczego źródła. Wszyscy będą to widzieć, i nigdy nie musisz mówić ani słowa. Nigdy nie musisz nawet podnieść ręki i powiedzieć: "Spójrz na mnie." Jak światło w ciemności, będzie przyciągać tych, którzy będą pytać: "Co jest z tobą?" Kiedy Wo zobaczył wielkiego złotego anioła na krześle ze złota, on nie prosił o poświadczenie. Czuł świętość istoty! Twoje postanowienie humanizmu jest plakietką, którą wszyscy widzą. Gdy stara energia Ziemi zostanie oczyszczona, wielu będzie to obserwować!

Wreszcie, Miłość ma mądrość do korzystania z pozostałej trójki. Mądrość jest spokojna, bez porządku czy znaczenia. Ona wie, co powiedzieć, a co nie jest do powiedzenia. Oferuje ona mądre działania.

Czysta Miłość nigdy nie będzie stworzyć scenariusza strachu w twoim życiu, ale ego będzie. To jest główna różnica, drodzy. Strach nie ma miejsca w wiadomościach od Boga. Strach jest mechanizmem stosowanym w ramach karmy i ludzkich lekcjach. Proszę was, żeby o tym pamiętać: W historii wszystkich napisanych rzeczy, odkąd ludzkość zapisywała, gdy aniołowie Pana pojawiali się w każdych pismach wszelkich systemów wierzeń, przychodzili z dwoma wyrazami. Zanim powiedzieli coś do każdego człowieka, czy wiesz, jakie słowa to były? "Nie bój się”. – Dowód na to, że Bóg nigdy nie przyniesie ci wiadomość strachu. Nie bój się! To jest napisane dla was, abyście spojrzeli!.

https://www.kryon.com/k_16.html#Chap1
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
ptak
Gość
« Odpowiedz #1094 : Sierpień 29, 2012, 21:42:39 »

Spróbujcie sztucznie stworzyć i zapisać algorytm miłości!  Uśmiech
Da się? Nie sądzę, bo miłość może wypromieniować jedynie istota czująca. Znajdująca się
na pewnym stopniu rozwoju duchowego.

Każde przejawienie miłości będzie inne w treści, chociaż wibracyjnie może być na jednym poziomie.
Ale to odmienność istoty (energii) daje odmienność miłości. Jak i każdego innego uczucia.

Wszechświat wiedział co czyni, czyniąc różnorodność. Którą wciąż pogłębiamy poprzez siebie. 
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1095 : Sierpień 29, 2012, 21:56:52 »

no tak piekne sa tylko kolory - barwy..Uśmiech

np







a reszta jest brutalna walka o przetrwanie i lancuchem pokarmowym Uśmiech ewntualnie wymiana energii:..)
wiec trzeba myslec o innej rzeczywistosci ..Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=w4m3PQGpqY0
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 22:18:26 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1096 : Sierpień 29, 2012, 22:33:44 »

Pewnie i macie rację , tylko powiedz mi co wyraża i przekazuje uczucia, materialne ciało i jego poszczególne organy czy Energia osobowościowa korzystająca z niego?
Kompletnie zakręcone pytanie w jakąś dziwną stronę.
Uczucia przychodzą i się objawiają. Myśli też. Intuicja także . Nie ma w tym żadnej osobowościowej energii, żadnego kombinowania nie potrzeba. A pytanie jest z tych, co mają zmanipulować odpwiedż taką, jakiej oczekuje pytający.

Cytuj
Miłość , to pole energetyczne , które Energia , zarówno wcielona jak i niewcielona tworzy wokół siebie.
A jeśli nikt i nic jej nie tworzy ? Gdybyż tak miłość była niezależna od kogokolwiek i czyjegokolwiek widzimisię, od jakichkolwiek założeń czy "tworzycieli" ?
To sie w głowie nie mieści , co nie ? Jakże to, nikt by jej nie robił ? To skąd by była ? hahahahaaha ... Zawsze TU  była , jest i będzie, bez tworzenia i bez tworzycieli
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1097 : Sierpień 30, 2012, 00:57:53 »

Dla jednych  nie ma dla innych jest Energia osobowościowa , dla jednych istnieje tylko ich wizja rzeczywistości dla innych coś zupełnie innego.
Oczywiście iż jest pole energii w którym żyją Energię osobowościowe.
Jednak niezależnie od miejsca w tym polu ( potencjału energetycznego miejsca, są różne)  w którym się pojawią , posiadaj one swój osobisty potencjał , który mogą przejawiać. Działają wówczas swoją energią  zarówno na miejsce jak i będące w nim inne Energie , zarówno wcielone jak i niewcielone.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1098 : Sierpień 30, 2012, 08:56:52 »

Proszę nie scalać.


Przekaz jest o uwalnianiu nas z cierpienia, o tym iż wmówiono nam tylko iż droga do szczęścia i radości oraz serca Stwórcy prowadzi przez cierpienie. Wmówiono nam tylko iż trzeba naśladować cudze cierpienie i ono nas z czegoś uwalnia. Wmówiono nam tylko iż trzeba nasze cierpienie darować Bogu , Jemu ono jest miłe..... ( tak być może tylko jakiemu Bogu?, bo nie Stwórcy). Cierpienie może być informacją o  przestrzeni w którą człowiek ma nie wchodzić gdyż zadaje sobie niepotrzebnie ból. Wmawianie nam jego wielką niezbędność w życiu jest oszustwem dzięki ci któremu uwięziono nas w określonej przestrzeni ciągłego cierpienia.
Nadszedł jego kres dla Ludzkości,, Ludzie już nie chcą zyć wartościami powodującymi cierpienie, teraz nastąpiła pora docenienia innych wartości. Zmiana systemu wartości powoduje iż Człowiek wybiera radość , szczęście , miłość , odsuwa od siebie zdarzenia napełnione cierpieniem.
Nareszcie!

Kiara Uśmiech Uśmiech




29.08.2012 Nieodwołalnie: Teraz. STWÓRCA



Stwórca




Ukochane Dzieci Ludzkie,
Droga do mnie nigdy nie jest ciężka!
Jak mogliście to kiedykolwiek przyjąć do siebie,
w to wierzyć i w ten sposób przeżywać?


Dziś proszę Was
abyście uwolnili się od każdego Cierpienia
zakończyli to, nadszedł na to Czas.


Nawet Wy, którzy tak chętnie przyciągacie Cierpienie
aby czerpać z doświadczeń, zatrzymajcie się przy tym
bo teraz zostanie Wam objawione
że nie potrzebujecie żadnych niekończących się
wstęg Cierpienia aby kreować doświadczenia
które przyprowadziły Was na Ziemię
i które podnoszą Was z Ziemi.


Jest wiadomym że chcieliście posmakować Cierpienia,
tak, jednak nie możecie już więcej wyjść z tej
pułapki która nałożyła na Was mocne kajdany.


Cierpienie i ból są aspektami ludzkiego doświadczenia
jednak nie jest przewidziane aby w nich pozostawać
Życie po Życiu bez perspektywy żadnych zmian.


Takie okresy Cierpienia w Czasie nie były przewidziane!
Jednak poprzez ustawiczne tworzenie Karmy musieliście
wciąż niezliczone razy ucieleśniać się aby wyrównać
to Cierpienie które sami stworzyliście i poprzez
wybaczenie uwolnić również to, co Wam zostało uczynione. 


Kończy się teraz Podróż bez końca w Stanach
wypełnionych bólem, dlatego obowiązuje
teraz Łaska Stwórcy na podstawie której
każdemu Człowiekowi który już sam uwolnił 50% swojej Karmy
zostanie darowane pozostałe 50% jego Karmy.



Jak inaczej bowiem byłoby możliwe wyciągnięcie Was
z tej spirali, jak moglibyście się z niej uwolnić.
Tylko ciężko i powoli, pojedynczo i tylko wtedy
gdy napotkalibyście ponownie wiele Śmierci.


Pierwotnie doświadczenie Cierpienia było ograniczone
tylko do jednego Życia w Bycie Ludzkim, jednak Ludzie
się w tym rozszerzyli i zagubili, zaś wyjście z tego
wydawało się trudne i długo nie miało miejsca.


Grupy Ludzi zaczęły rozkoszować się i bogacić na
Cierpieniu innych i oni zrozumieli jakie mogą mieć
z tego korzyści dla samych siebie.


„Ciemny Gracz” który zanurzył Świat w Ciemności
wykorzystywał Ludzi którzy dla pozornych korzyści,
dla pozornej Władzy, dla pozornego osobistego dobrobytu
byli skłonni zaprzeczyć wszystkiemu co było szlachetne i czyste,
wzniosłe i piękne i położone w ich Sercu.


Powstała potężna Rasa Ludzka która bezlitośnie
kroczyła w kierunku uciemiężenia ich Ludzkiego
Rodzeństwa i utrzymuje to do dzisiaj.


Jednak Ci bezlitośni teraz napotykają na Łaskę Stwórcy
i nie wiedzą co mają dalej czynić albowiem moja obecność
na tej Planecie długo pozostawała nierozpoznana.


Ci Ludzie, którzy długo kierowali Światem wierzyli
że są jedynymi Absolutnymi Władcami w przymierzu
z Ciemnymi Księciami wielu innych Światów.
Oni uroili sobie że są niezwyciężeni, wszechmocni
i że są jedynymi Panami tego Świata i Ludzi.



Moje przybycie będące Obecnością Boskiej Energii
Miłości, Światła i Czystości zmienia teraz to wszystko.
Jednak wielu Ludzi pozostaje jeszcze w niewoli ich własnych
Tematów Cierpienia. Dlatego też obudźcie się z tej Iluzji,
Wy już dłużej jej nie potrzebujecie i już dość się nacierpieliście.


Nie czyńcie sobie już tego dłużej, po co, na co to,
to jest bez Sensu i bez wartości w tym Świecie
który teraz budujecie.


Teraz, gdy zaczął się Czas Łaski
Bezlitośni Rycerze Starego Czasu ZOSTANĄ USUNIĘCI.



Polegajcie na tym, bo tak dzieje się teraz
na wszystkich Poziomach Świata.


I Wy nie potrzebujecie się już więcej bać,
nie potrzebujecie się więcej lękać, to już jest koniec.


Ja przyszedłem, Ja tu pozostanę,
Ja mam niezliczoną Liczbę Wojowników Światła
w tej Galaktyce i wysłanych na Ziemię
aby mogło nastąpić Przejście do Światła,
teraz, nieodwołalnie: TERAZ.


Zbierzcie odwagę, zbierzcie Siłę, zbierzcie Ufność!
Dziś jest koniec Cierpienia, ta nędza odchodzi
niczym plaga która trwała zbyt długo.
Dzisiaj jest Czas w którym możecie
odłożyć tą pomyłkę iż musicie wiecznie cierpieć
aby czerpać z doświadczeń. Tak właśnie jest.


Cierpienie pozostanie dla tych którzy na to nalegają,
Cierpienie będzie zabrane tym, którzy są gotowi
odwrócić się ku Szczęściu i którzy odwrócą twarz
do Łaski Stwórcy.



Zakończcie ten Czas poprzez zakończenie każdego
Cierpienia. To jest to kryterium, to jest to co może
teraz być, co powinno być i będzie aby Ludzie
powrócili z powrotem do Bytu, aby Świat odnalazł
się w Świetle, aby zaczął się Nowy Dzień
w bezgraniczności Bytu.





JA JESTEM STWÓRCA.





www.lichtweltverlag.com






http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/08/29/29-08-2012-nieodwolalnie-teraz-stworca/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 08:58:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1099 : Sierpień 30, 2012, 09:16:57 »

no tak chyba ze bedzie to Nowa Ziemia ..Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

devilssoldiers pifpaf film akademiajazdykonnej telenovelasmundo