Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 15:09:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz - czyli bany, ostrzeżenia, kary itp.  (Przeczytany 68378 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Listopad 03, 2010, 21:18:13 »

Darku ,ponieważ Swenter ewidentnie obraził Kiarę i nie ma zamiaru jej przeprosić ,dostaje ode mnie  -1 pf za tę częśc wypowiedzi :

Cytuj
Proponuję Ci bezpieczny pokój w materacami i astralną kawę Kiaro. Załóż kościoł będziemy Ciebie wyznawać o wielka proroczko, zbudujemy Ci pomnik i będziemy ubierać indygowe kiecki żeby Ci dobrze było. Może Cię w nocy jakiś Pan XYZ z astralu gwałcił i CI się pomyliło że to pies?

A nie zesrałaś się ze strachu?

regulamin forum
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).
 
Swenter ciekawi mnie jak ty byś zareagował na takie obrazliwe słowa skierowane do ciebie ? Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe,no chyba że lubisz być obrażany.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 21:18:31 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Listopad 04, 2010, 23:14:46 »

Sventer  Zły

za:

Witaj króliczku.

Ja odniosłem całkiem inne wrażenie. Czy Tobie nie wydaje się co najmniej dziwne macanie Kiary w nocy przez psiogłowych? Może jeszcze Ty w to wierzysz. Myślę że jakby Kiara szukała adwokata to by Ci dała znać, natomiast jeśli uważasz że nie mam racji. Twój problem.

Ja tam nie widzę problemów - wolę wyzwania. Uśmiech

Swoją drogą długo tutaj urzędujesz?

-1pf,

bo:

- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

A jeśli powód dla ciebie niewystarczający, to jeszcze za konsekwentne ignorowanie poprzednich ostrzeżeń i brak jakiejkolwiek skruchy (nikt ci nie zabrania mieć własnego zdania, wyraź je z kulturą albo zamilknij. Jeśli nie będziesz o tym pamiętał, będziemy przypominać do skutku).
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #52 : Listopad 06, 2010, 12:44:41 »

Sventer, za:

Mrówko Kamilu jedź z systemem niech Cie pochłonie jesteś jego bateryjką - jesteś doskonałym przykładem "głupiego nie myślącego" Polaka. Załóż kaftan, a tego konia co masz w avatarze sprzedaj razem ze swoją duszą innym ludziom.

Rzygasz dalej niż widzisz. Zamów sobie opakowanie apapu i zażyj bo Twoje posty wyglądają na ból głowy.

-1pf

bo:

- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #53 : Listopad 06, 2010, 12:48:52 »

Sventer, za:

Suty Cię parzą czy czujesz dyskomfort psychiczny?

 Chichot

Swoją drogą to forum przypomina trochę zoo ile małp, bizonów o dziwo nawet się osły znalazły. Chichot

-1pf

Jako, że jestem tutaj moderatorem, a ty ostrzeżenia zdobywasz w zastraszającym tempie informuję, że będę wnioskowała u administratora o szybszego bana dla ciebie. Darek niedawno przyznał takiego Kamilowi. Jest to więc całkiem realna opcja. Ty wytrzeźwiejesz, my odsapniemy.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Listopad 06, 2010, 12:54:12 »

Sventer, za:

Wiesz imbecylu dobrze się zastanów zanim coś drugi raz napiszesz. A kretynem to jesteś Ty ze swoją rodziną - jeśli jakąkolwiek masz.

Wiem więcej niż Ci się wydaje.
Jestem DDA - Dorosłe Dzieci Alkoholików, wychowałem się w patologicznym środowisku jak to określa nasze prawo i nie były to miłe lata. Moja matka zmarła nie dawno - bo się zapiła na śmierć, udusiła się w nocy.

Sam nie pije lecz czasem ma się pewne problemy z tym wszystkim tzn. "gorsze dni"(zaburzenia motywacyjne, emocjonalne). Na szczęście mam bliskich mi ludzi, którzy mnie wspierają.

Co do Twojej osoby ośmieszasz się z posta na post wypisując kolejne bzdury - nie masz pojęcia o życiu i o tym co jest ważne - brak Ci wzorca - brak instynktu samozachowawczego - jesteś zmanipulowanym idiotom, który powinien łyknąć porządną dawkę życia - taki wpierdol, który nauczył by Cię żyć - Ciebie matka głaska, pieściła i pewnie wszystko dostawałeś co chciałeś.

I do dodatku imbecylu zrozum wkońcu że Torton a ja to dwie różne osoby. Współczuję Ci i Twojej rodzinie jak można takiego debila wychować?

-1pf
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Listopad 06, 2010, 12:56:02 »

Kamil, za:

Wiesz imbecylu dobrze się zastanów zanim coś drugi raz napiszesz. A kretynem to jesteś Ty ze swoją rodziną - jeśli jakąkolwiek masz.

Zabolało,prawda?
I bardzo dobrze,powtórzę ci to jeszcze raz-wzbudzasz litość i nic więcej.



Sam nie pije lecz czasem ma się pewne problemy z tym wszystkim tzn. "gorsze dni"(zaburzenia motywacyjne, emocjonalne). Na szczęście mam bliskich mi ludzi, którzy mnie wspierają.

Już dawno powinieneś pójść do psychiatry,
a wspiera to cię chyba tylko twój komputer,
a może śpicie ze sobą?



Co do Twojej osoby ośmieszasz się z posta na post wypisując kolejne bzdury - nie masz pojęcia o życiu i o tym co jest ważne - brak Ci wzorca - brak instynktu samozachowawczego - jesteś zmanipulowanym idiotom, który powinien łyknąć porządną dawkę życia - taki wpierdol, który nauczył by Cię żyć - Ciebie matka głaska, pieściła i pewnie wszystko dostawałeś co chciałeś.

Kto tutaj jest zmanipulowany przez Internet?
Hę,kto łyka wszystko co piszą na jakiś paranormalnych-spiskowych stronach dla niemyślących fanatyków?
TY>
I powiedziałem ci już coś,do kopalni,zarabiać na swoje utrzymanie!
Wieczny studencie.....
Aha,i pozdrów ode mnie swoją sunię.....

Ave771

-1pf
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Listopad 06, 2010, 13:17:19 »

Sventer, za:

A Ty jesteś pospolitym kretynem - idiotą z głową w piasku. Założę się że ktoś odcioł dostęp do tlenu w Twoim inkubatorze dlatego jesteś taki głupi. Francuski piesku.

-1pf
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #57 : Listopad 06, 2010, 13:19:56 »

Kamil, za:

Widzisz Kamil, bo tak najogólniej mówiąc, to cierpienie jest niezbędne (albo tylko się nam tak wydaje) do wzrostu jednostki. Gdy ona sama za długo trwa w stagnacji, utknęła na drodze.
Wówczas potrzebni są dostarczyciele cierpienia. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, tylko jak to wyważyć? Czyni to za nas karma/los. Naszym zadaniem jest zrozumieć to wszystko co nas spotyka i przetransformować energię.
Nie mamy zbyt głębokiego wglądu w istotę rzeczy, toteż morderca jawi się nam jako odhumanizowane monstrum. Pytanie, ile razy sami na przestrzeni wcieleń zabijaliśmy? A jednak idziemy do przodu.
Bardziej płakać należałoby nad mordercą, niż jego ofiarą…


Nie no to już jest przegięcie,
szlag mnie trafia jak czytam takie uduchowione bzdury,
wiesz co? Jesteś jakąś starą wiedźmą która nauczyła się obsługiwać komputer na jakimś kursie dla 70-latków, i na emeryturze zamiast spędzać czas z wnukami,to czytasz jakieś chore książki,i oglądasz debilne filmy, które całkowicie wyprały ci mózg.
Takim pisaniem obrażasz wiele osób,nie życzę sobie tego!
Weź idź się rozbierz i pobiegaj sobie trochę po mieście.


-1pf
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #58 : Listopad 06, 2010, 13:52:43 »

>Sventer<,
na ochłonięcie ban na 7 dni.  (przy stanie -7pf)

>Kami<, jak widać nie wyciągnąłeś wniosków z poprzedniego bana, więc masz kolejny tydzień na przemyślenia - ban na 7 dni  (przy stanie -9pf)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 21:20:52 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #59 : Listopad 23, 2010, 21:58:50 »

>Sventer<, za:

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

-1pf

dotyczy tego postu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3796.msg69598#msg69598

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #60 : Listopad 24, 2010, 09:42:25 »

>Sventer<, za:

Cytat: Regulamin
- zakaz pisania nie na temat (OT – OffTopic). Notoryczne offtopowanie może zakończyć się dla
   użytkownika przyznaniem ostrzeżenia (-1pf)

i

Cytat: Regulamin
- zakaz wielokrotnych powtórzeń znaków interpunkcyjnych, liter, cyfr i emotoikonek. Jeżeli
  użytkownik pomimo zwrócenia mu uwagi, nadal będzie nadużywał w/w znaków w swoich
  wypowiedziach, zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

-1pf

Dotyczy tego posta:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5871.msg69601#msg69601
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #61 : Listopad 24, 2010, 10:15:47 »

>Sventer<, za:

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

-1pf

Dotyczy tego postu:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1036.msg69604#msg69604
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #62 : Listopad 24, 2010, 10:20:08 »

.Sventer<, za:

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

-1pf

Dotyczy tego posta:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1036.msg69621#msg69621
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Listopad 24, 2010, 21:51:57 »

Wybacz Darku ale nie zdzierżyłem i usunąłem w/w posty do śmietnika.


Nie ma sprawy.
Darek  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 22:14:42 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #64 : Listopad 24, 2010, 22:16:06 »

>Sventer<, za:

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

-1pf

Dotyczy posta:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5994.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #65 : Grudzień 05, 2010, 22:11:46 »

>Kamil771<, za:

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 

ostrzeżenie bez minusa

za tę wypowiedź:

Cytat: Kamil
I nie kłap już tyle dziobem bezsensu bo stajesz się żenujący.
 
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2189.msg70113#msg70113


Być moze nie było Cię wówczas jeszcze na naszym forum gdy wyłoniła się sprawa takiego "odzwierzęcego" zwracania się do forumowiczów, stąd oszczędzę Ci minusa. Jednak bardzo Cię proszę byś w przyszłości pamiętał o unikaniu takich zwrotów w dyskusji.



Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #66 : Grudzień 10, 2010, 22:21:00 »

Kamil771,
zauważyłam, że w wielu swoich wypowiedziach dot. islamu piszesz o jego proroku "(m)ahomet" czy "mahcio".
Uważam, że używanie tego typu zwrotów może stanowić naruszenie regulaminu. Liczymy się z uczuciami religijnymi ludzi wszystkich wyznań.
Na razie to tylko ostrzeżenie. Szanuj innych jeśli chcesz, by inni szanowali ciebie.


EDIT:
Po głębszym przemyśleniu zmieniłam zdanie.

Kamil771, postem http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2189.1350#msg70480

złamałeś regulamin w punkcie:
- obrażających inne narodowości, rasy i religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23
   Kodeksu cywilnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf.

i zgodnie z zapisem -1pf
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 22:51:30 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #67 : Grudzień 10, 2010, 23:42:48 »

Kamil771,

za post http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=791.msg70507#msg70507
którym złamałeś regulamin w punkcie:
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 

-1pf

Wypowiedzi nie usuwam, bo zamierzam się do niej ustosunkować.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #68 : Grudzień 12, 2010, 22:31:36 »

>Purattu<, za:

Cytat: Regulamin
Bezwzględnie należy pamiętać, by nie publikować treści stanowiących naruszenie prawa, tj.:

- obrażających inne narodowości, rasy i religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23
   Kodeksu cywilnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf.

-1pf

Dotyczy obrazka z postu zmodyfikowanego przez moderację forum - ze względu na jego treść.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2010, 23:14:26 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Grudzień 21, 2010, 09:09:46 »

GUCIO

przykro bo święta ale regulamin obowiązuje wszystkich bez wyjątku:


http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=203.msg43957#msg43957

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=203.msg43957#msg43957

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3676.msg43695#msg43695

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3247.msg58366#msg58366

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2828.msg43716#msg43716


wielokrotne naruszenie regulaminu:

zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników.
Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez
  moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie
  ukarany...

Nie mam ochoty bawić się w ujemne punkty. Niech święta będą czasem miłości, radości,... odpoczynku od forum (14 dni)

Admin
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Grudzień 21, 2010, 09:22:10 »

>Kiara<, za:

Cytat: Regulamin
- zakaz autoreklamy (umieszczania odnośników tudzież banerów do własnych stron) bez uprzedniej
  zgody administratora. Reklamy takie będą usuwane przez administrację forum.

Pomimo wcześniejszych uwag w tej sprawie przemyciłaś adres do swojej strony za co otrzymujesz
-1pf
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #71 : Styczeń 04, 2011, 19:22:42 »

>Phioori<, za:

Cytat: Regulamin
Bezwzględnie należy pamiętać, by nie publikować treści stanowiących naruszenie prawa, tj.:

- obrażających inne narodowości, rasy i religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23
   Kodeksu cywilnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf.

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 

Oba te punkty regulaminu złamałeś w tym poście:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6141.msg71569#msg71569

Stąd -1pf

>Phi<, to już kolejny raz gdy posiłkujesz się takimi zwrotami dlatego bardzo Cię proszę, byś dokładnie przemyślał to co i jak chcesz napisać bo zmusisz mnie do wystawienia Ci "urlopu".


EDYCJA:

oraz za tego posta (punkt regulaminu, któr tym postem złamałeś zmieściłem powżej):

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5210.msg71632#msg71632

-1pf

« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 19:38:35 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #72 : Styczeń 06, 2011, 14:40:37 »

>Purattu<, zapewne zwroty "zajebisty" (jakim pozsłużyłaś się w tym wątku:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=71.msg71746#msg71746  ) są modnymi dziś zwrotami, niemniej są to wulgaryzmy, których stosowanie na naszym forum jest regulaminem zabronione.
Nie przyznam Ci teraz za to minusa, jednak pamiętaj o tej sugestii i nie stosuj więcej takich i temu podobnych "modnych zwrotów"
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Styczeń 17, 2011, 20:12:37 »

  Inteluminatis
Za ten post naruszający regulamin forum dostajesz -1pf
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6190.msg72293;topicseen#msg72293


Cytuj
Jezus Chrystus czyli Bóg to kłamca stosujący psychomanipulację na której wybudował sektę - zwaną Kościołem Katolickim.

Cytuj
Bezwzględnie należy pamiętać, by nie publikować treści stanowiących naruszenie prawa, tj.:

- obrażających inne narodowości, rasy i religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23
   Kodeksu cywilnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf.

chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #74 : Styczeń 21, 2011, 20:14:57 »

>PHIROORI<, za naruszenie regulaminu w tym punkcie:

Cytat: Regulamin
Bezwzględnie należy pamiętać, by nie publikować treści stanowiących naruszenie prawa, tj.:

- obrażających inne narodowości, rasy i religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23
   Kodeksu cywilnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf.

dotyczy tego postu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6206.0

a ściślej filmiku jaki zamieściłeś w tym poście. W ujęciach od 9:15 widnieją zdjęcia wyśmiewające Jezusa, a tym samym obrażające uczucia religijne osób należących do chrześcijaństwa.
W tym świetle nie do przyjęcia jest zamieszczanie takich odnośników na naszym forum, a osoba która to czyni ponosi odpowiedzialność za ich treść.

Tak więc  -1pf

« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2011, 20:18:49 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.257 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

goldcraft kuro-shiro-academy stadniniakonna szkolamagii norwegland