Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 05:19:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fala 2012  (Przeczytany 86981 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #200 : Listopad 12, 2012, 11:06:48 »

Cały czas jesteśmy w coraz silniejszej fali energetycznej i cały czas ona dokonuje rozdzieleń przestrzeni w rozdzielonych przestrzeniach pozostają ludzie. Nikt nikomu palcem miejsca nie wyznacza, ty , tu , a ty tam. Ludzie robią to sami sobie poprzez wyświetlanie siebie , swoich zachowań na tle tej coraz wyższej energii. Tworzą swoją przestrzeń swoją wibracją, a wibracje tworzą swoimi myślami , słowami i czynami, ona zaczyna być przyciągana przez harmonizującą z nią warstwę wymiarową.

Przykład, IV wymiar opiera się na prawości , harmonii i dobrze, trzeci na kontynuowaniu tego co tu mamy ( a co mamy to widać, wiemy aż nadto dobrze), zatem coś nam bliższe , a coś dalsze. Jednym spokój i doskonalenie siebie drugim awanturnictwo i ingerencja w cudze życie.

Wczorajszy dzień był dniem demonstracji swojego mistrzostwa, czyli pokazywania na tle rożnych zdarzeń kim jesteś. Sami siebie prezentowaliśmy i sami siebie przestawialiśmy w przestrzeni, gdzie? W miejsce wibracyjne  z którym harmonizujemy z sytuacjami w których  nam dobrze potrzebne są niektórym jeszcze do ich rozwoju. Wczoraj czynami swoimi ludzie podpisywali swoje kontrakty bytowania w określonych przestrzeniach energetycznych.

Jeszcze jesteśmy blisko siebie ale to rozdzielenie następuje, proces trwa , dzieje się definitywny  czas gdy fala tego dokona jest bardzo bliski. Jednak wcześniej następuje naturalny wybór, bardzo spontaniczny jednak osobisty , niepodważalny , przypieczętowany naszą osobistą  energią. To jak egzamin dojrzałości , który jedni zdają inni jeszcze nie.....


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 13:11:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #201 : Listopad 12, 2012, 12:10:39 »

Nie, nie wczoraj, ani przedwczoraj, ani 26 tys lat temu, ale TU i TERAZ.. Każdego dnia się pisze księga ....

Nie, nie MOIMI myślami... a po prostu myślami, które przychodzą , są informacją o aktualnym stanie istnienia , o aktualnym przepływie energiii poprzez formę east.

To jest ta fala. Nie jakieś coś tam, skądś tam .... tu jest fala, teraz... czujecie jak przepływa i nas unosi  ? Nie ma sensu jej wyglądać .... nie zatrzymasz tego żadnymi pieczęciami "własnymi". Tutaj jest ta fala ..... TERAZ


ps. arteq nie pytaj co to znaczy, albo co masz poczuć, bo nie wiem ... gdyż nie ma nikogo tam, gdzie fizycznie przebywa ciało artka ...nie ma kto tego lepiej wiedzieć ,albo czuć niż Ty.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 12:13:20 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #202 : Listopad 12, 2012, 13:16:06 »

Ja wiem między nami są też tacy , którzy narozrabiają , zniszczą coś ,a  później  słaniają rękoma twarz krzycząc to nie ja mnie tu nie ma..... ja chcę  z falą.... na jej wierzchu!
No cóż ?na wierzchu? Ale właśnie zburzyłeś swoje schody żeby tam wejść , teraz musisz zbudować sobie nowe, zatem nie w tym momencie, ciutkę później jak to zrobisz dla siebie. zakrywanie oczu i krzyczenie to nie ja ... mnie nie ma nic nie pomoże.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #203 : Listopad 12, 2012, 14:29:39 »

Ja wiem
Duży uśmiech .... nie ,Kiaro, nie wiesz nawet jak się myli .. to czym sądzisz, że jesteś....  Duży uśmiech ....

Cytuj
między nami są też tacy , którzy narozrabiają , zniszczą coś ,a  później  słaniają rękoma twarz krzycząc to nie ja mnie tu nie ma.....

Zniszczeniu ulega tylko i wyłącznie wyobrażenie ... również ta Twoja Ocena sunie na tej fali ... nie trafia w nikogo ,ale jest jak radioboja (taka pływająca latarnia) , która błyska tak charakterystycznie informując "ja tu jestem" .... aby żeglarz mógł jej uniknąć w nawigacji Mrugnięcie

Cytuj
ja chcę  z falą.... na jej wierzchu!
Chcenie nie ma tu nic do gadania .... a JA już nie ma na pokładzie  hahahahaha ...  mimo to ... o dziwo, fala nie zniknęła Duży uśmiech

Cytuj
No cóż ?na wierzchu? Ale właśnie zburzyłeś swoje schody żeby tam wejść
Cóż ... to były schody po których ludzie usiłują uciec od Fali ..... Duży uśmiech ... nie da się, nie ma tak wysokich schodów.

Cytuj
, teraz musisz zbudować sobie nowe, zatem nie w tym momencie, ciutkę później jak to zrobisz dla siebie. zakrywanie oczu i krzyczenie to nie ja ... mnie nie ma nic nie pomoże.
Kiaro walką z prądem nic nikomu nie da ... fala roztrzaska każde JA o skały , a ląd się nieubłaganie zbliża .......... stać się Falą .... to jedyne co pozostaje do zrobienia.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #204 : Listopad 12, 2012, 18:07:05 »

Szacowny bracie eascie drogi jedno pytanie jeżeli pozwolisz Mrugnięcie
Co z tego co wiesz potrafiłbyś dodać do tego co wie szacowna Duży uśmiech
Twoje zdrowie Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #205 : Listopad 12, 2012, 18:29:21 »

Co z tego co wiesz potrafiłbyś dodać do tego co wie szacowna Duży uśmiech
Nie wiem ... JA nic nie wie. Jest ulepione z przekonań , mniemań i pobożnych życzeń (oby chociaż pobożnych Duży uśmiech ) więc cokolwiek doda do drugiego "ja wiem" to będzie tylko nieco większa iluzja niż wcześniej. W takim ulepionym z dodawanek matriksie żyjemy na co dzień. Wystarczy złudzeń ,choć niektórzy się dalej łudzą ....
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #206 : Listopad 12, 2012, 19:28:51 »

A kto wyciąga wnioski za easta? Cool
np że Ja nic nie wie?
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 19:29:25 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #207 : Listopad 13, 2012, 10:56:10 »

A kto wyciąga wnioski za easta? Cool
szacowny ... założenie , że jest taki ktoś w niczym nie pomaga. W pytaniu zawierasz założenie, aksjomat i dogmat w jednym.
Dlatego na tak sformuowane pytanie nie ma odpowiedzi innej niż ta, która wyda Ci się niedorzeczna ... otóż NIKT Duży uśmiech

Ta odpowiedź też w niczym Tobie nie pomoże, ale może wskazać drogę do przejścia, ale tę się po prostu przechodzi ekhm.... "osobiście" Duży uśmiech

Cytuj
np że Ja nic nie wie?
Obserwacja tego co się przejawia nawykowo i kompulsywnie obnaża to, że ów JA nie wie .. a nie wie, ponieważ opiera się na fałszywych przesłankach - bo nie może poznać dlatego, ze nie posiada takich możliwości poznawczych tak jak nie da się zobaczyć fal radiowych . Zatem cokolwiek się przezeń przejawia jest też iluzoryczne, fragmentaryczne, przekręcone. Nic w tym złego . To po prostu jakiś filtr. Fala wynosi poza filtry.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #208 : Listopad 13, 2012, 16:10:15 »

Dobra dobra już wiem, że Wiesz Język Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #209 : Grudzień 14, 2012, 14:09:15 »


Chipowanie pacjentów polskich szpitali będzie obowiązkowe od 2013 roku.
RFID jest już w Polsce. Każdy, kto sądził, że ostatnie przypadki z Teksasu, gdzie wyciągnięto konsekwencje wobec uczennicy odmawiającej noszenia chipa szpiegującego RFID to coś odległego, co nas nie dotyczy mylą się. Właśnie poinformowano, że do 2013 roku wprowadzony zostanie obowiązek przydzielania opasek z chipem, które będą pełnić funkcję identyfikacyjne.

Technologia jest promowana przez media, jako zbawienie dla pacjentów. Przedstawiane jest to, jako cudowny postęp i ułatwienie pracy lekarzy. Niewątpliwie tak jest, bo lekarz będzie mógł przyjść z tabletem i odczytać całą historię choroby, co jest przedstawiane, jako zdobycz technologiczna. Co ciekawe, to ewidentne naruszenie prywatności jest uzasadniane, jako jej ochrona. Słyszymy, że teraz już nie trzeba będzie trzymać dokumentacji pacjenta w formie papierowej, ani nie będzie potrzeby wieszania na łóżku informacji o chorobie. Wystarczy założyć bransoletkę z chipem RFID i będziemy się mogli poczuć jak piesek.

W telewizji słychać argumenty, że jeśli pacjent upadnie nagle na korytarzu szpitala, można go zeskanować z chipa i od razu wiadomo, kto to i co mu jest. Chciałoby się zakrzyknąć: cóż za wspaniała technologia!! Może wszczepmy sobie wszyscy chipy to w takim szpitalu po prostu zeskanują nam rękę i nie trzeba będzie bransoletki, którą przecież można zgubić. Pamiętajmy jednak, że ta wspaniała technologia spowoduje znaczne ułatwienie dostępu do informacji o naszych chorobach, która teraz jest rozproszona i papierowa a będzie scentralizowana i w konkretnej bazie danych. Służby specjalne już pewnie zacierają ręce z zadowolenia.

Podsumujmy, więc sytuacje. Już teraz mamy tysiące punktów z czytnikami zbliżeniowymi do płacenia. Do 2013 roku szpitale mają być wyposażone w technologię umożliwiająca chipowanie pacjentów. Teraz działa to już pilotażowo na Opolszczyźnie. Ewidentnie widać skoordynowane działania zmierzające do wyposażenia wszystkich w chipy RFID. Pytanie tylko, czy będą montowane w nowych dowodach osobistych, czy też telefonach komórkowych, a może będą po prostu implantowane, jako wygodniejsze rozwiązanie. Niemożliwe? To się dopiero okaże za kilka lat.

 http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chipowanie-pacjentow-polskich-szpitali-bedzie-obowiazkowe-2013-roku

Fala falą, a NWO nie zamierza odpuszczać. Mozna powiedzieć, że też zamierza wskoczyć na ową FALĘ , bo jest sporo ludzi, którzy nic nie wiedzą o nadchodzącej przemianie i nie rezonując z nią dalej będą pozwalać, jak te lemingi , się prowadzić na uwięzi. Uwięzi z "wygodnych" kart kredytowych, chipów w szpitalach , facebooków  czy googli.

I w sumie to nie ma w tym niczego złego.

Świadomość czyni różnicę.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #210 : Grudzień 14, 2012, 14:57:31 »

east
Cytuj
Fala falą, a NWO nie zamierza odpuszczać
Szacowny pozwolę sobie zauważyć podobieństwo w agonii NWO i tygrysa. Duży uśmiech
Jedno i drugie jest bardziej agresywne i niebezpieczne niż ,,normalnie" Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

apelkaoubkonrad692 quieronovelas catziee patologiczni gangsa