Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 10:42:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: w nawiązaniu do zamkniętego wątku ZMIANA TREŚCI POSTU przez Janusza  (Przeczytany 37766 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kate
Gość
« Odpowiedz #75 : Listopad 06, 2012, 19:59:42 »

3x PRECZ!!!

Cytuj
PRECZ z zalegalizowanym, regulaminowym systemem! 

Do kija Pana ((znam slowo na Ch.°° niech sie dzieje WOLA BOZA! hej!)
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Listopad 06, 2012, 21:58:28 »

PRECZ z preczem !


... jak mawiał mój ulubiony bohater romantyczny Tytus (bo mi najbliżej do niego) z domu Romek i A'Tomek
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Listopad 06, 2012, 22:19:15 »

I wszystko jasne (ang. Now you see it...). Nic dodać i nic ująć. Z politowaniem
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Listopad 06, 2012, 22:25:12 »

Nie myślałem, że ktoś jeszcze może Tytusa pamiętać, choć on chyba jeszcze leciał długo potem, jak przestałem tą gazetkę czytać.
A w ogóle to jestem za, a nawet przeciwko.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #79 : Grudzień 09, 2012, 00:50:10 »

no no
zaknebluj i hulaj dusza?

sporo kłamstw widze.

Ale zanim co, tymczasem:

Cytuj
Jasne jest, że przypisywane moderatorom i administracji insynuacje (czyli w skrócie tzw. osobiste wycieczki) w rodzaju: ''mają wszczepione implanty i są przedstawicielami katolickiej kultury, która wypatroszyła ich tworząc zarazem jej świńskimi kacykami'', to tylko ''zasłona dymna'' ukrywająca prawdziwe cele tego pana.

Coś? Co takiego wykminiłeś nt "ukrytych celów tego pana" ?
Chetnie je poznam

Cytuj
Gąsienicą nigdy nie byłem, zawsze czułem się motylem..... chociaż.
Natomiast ''Intymne'' posty jakie otrzymywałem na priv od Lady świadczyłyby o wielkim, wbrew pozorom braterstwie krwi ''świetlistych'', ale jak na razie to moje prywatne tajemnice.
Tak , daje sie odczuć, że masz wbudowane taki odczucie bez względu na fakty.
Czy to prawda Motyle żyją jeden dzień?
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Grudzień 09, 2012, 18:08:42 »

Panie PHI nie jesteśmy na Ty i na pewno nie będziemy.
Czas na wypisywanie przez pana nienawistnych insynuacji wobec kogokolwiek na tym forum się skończył. Nadszedł też koniec na szerzenie chorobliwych informacji mówiących o agentach judeo - katolickich, czy innych ciemnych sił ukrywających się według pana wśród zarządzających forum.
Każde dalsze takie ''popisy'' będą traktowane jako poważne wykroczenie i definitywnie karane.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #81 : Grudzień 10, 2012, 13:34:09 »

Panie PHI nie jesteśmy na Ty i na pewno nie będziemy.
Czas na wypisywanie przez pana nienawistnych insynuacji wobec kogokolwiek na tym forum się skończył.
Epatujesz nienawiścią.
Myślisz, że jak sobie napiszesz że moje posty są nienawistne i taką etykietkę przykleisz, to łatwiej ci będzie później instrumentalnie wykorzystać kolejny przepis prawny?
Że nikt nie przeczyta moich prawdziwych wypowiedzi?


Cytuj
Nadszedł też koniec na szerzenie chorobliwych informacji mówiących o agentach judeo - katolickich, czy innych ciemnych sił ukrywających się według pana wśród zarządzających forum.
Wskażmi miejsce gdzie podałem jakąkolwiek informację  o "agentach judeo - katolickich" ?
Wogóle to interpretacje bardzo mieszają się z faktami w tych opiniach,
jakie jego Excelencja wyraża tu na temat PHI.

Czy wkomponowaleś przedrostek "judeo" instrumentalnie po to , aby preparować nagięcie pod kolejne paragrafy???


Wciąż jego Excelencja nie odpowiedziała mi konkretnie, tj. chodzi o fakty naswietlające poniższe pomówienie PHI:
"to tylko ''zasłona dymna'' ukrywająca prawdziwe cele tego pana."
Jest to insynuacja.
Jeśli zarzucasz jakieś ukryte cele, to je przedstaw, jakie to ukryte cele jego Excelencjo.
Ja pytam dlatego, bo byc może jestem czegoś nieświadomy ..
Tak dmuchając na zimne (ogólnie czułem samoswiadomość swych motywacji), ale może jest coś o czym nie wiem?
No nic minie wiadomo - ale może robię coś bezwiednie.

Jeśli odkryjesz mi ten sekret - to bede mógł zweryfikować. Jeśli przedstawisz jakiś konkret,
to wówczas wiedziałbym, ze to coś wartego uwagi - a nie np. chamskie pomówienie.

A teraz część odpowiedzi, którą uniemożliwiono mi opublikować na bieząco.
bodajże z 23.X. z drobnymi aktualizacjami.

*No proszę już i tam pan Phi był i pouczał moderatorkę. *
ZNOWU Janusz Kuliński KŁAMIE PERFIDNIE.
Bo i jak mógłbyć coś zgodnego z prawdą rzec - uprzedno z nią się nie zapoznawszy.
Po co, jak można drobinę informacji dołączyć do regularnej konfabulacji. To łatwiejsze przecież.

Otóż
W związku z tamtą sprawą Nie wymieniłem żadnego zdania z moderatorką.
Więc o pouczaniu kogokolwiek kwestii nie ma.

Możliwe tez że osoby trzecie w tym maczały palce
i moje pozdrowienia dla tej akurat pani były przedwczesne.
(informacje wciąż naplywają- wygląda to na zaprogramowany lęk i nastawienie na podstawie czegośtam).
Tak, że tu oficjalne przeprosiny Rzepeckiej, za te {b}kilka sekund[/b] oskarzenia z mojej strony
(za pozostały miesiąc niech przeprasza Janusz,
który tą moją chwilową prowokację tak debilnie zamrozil na ponad miesiąc w zamrażarce.
Kompletnie mi uniemożliwił edycję i poprawienie tego błędu).

Moje "pozdrowienia" zapewne niechybnie trafią do własciwej osoby.
Bo manipulacja w stosunku do mojej osoby była faktem.
Były wówczas trzy na liście.. Nie miałem pewności i wyszła prowokacja - ale teraz zostały dwie.
Wyglada na to ze w tej sprawie miałem błedne informacje
i zaryzykowałem przedwczesnie z nimi wyjść.


No ale Pan Janusz juz ma gotowe rozwinięcie i teorię na ten temat
..rzeczjasna teoryjka "użytecznie" ob-sobaczającą PHI.
*Co tam inni i ich droga...przeciez błądzą*
Skoro tak uważasz to już Twoja sprawa.
Ale udław się temi swemi projekcjami juz sam koleżko!
Januszowe projekcje, zwykła podła ingerencja,
która jEGO Mościowi wychodzi dość Lekką rączką.
Więc gdy "po drodze" coś insynuujesz w moja stronę - to obyś pił to piwo co do kropli.
"Ale co tam inni"? - Tak? ..co tam wpierw dowiedzieć się 'o czym sprawa',
jak jest okazja komuś pohulac publicznie - bo nieopatrznie coś nie w smak ujawnił.. najwyraźniej.

Kwintesencją prostackiej perfidii janusza jest to ze wykorzystuje automatycznie kawałki informacji,
które ja sam dostarczyłem dziadu.
Jeszcze nie wie co, oczym sprawa - ale juz "wie" o jakich (przez siebie samego wydumanych pouczaniach itp)
..i to sa jego swięte "prawdy".
A następnie oceny na tychże podstawie.
Na podstawie swych własnych projekcji.

Tylko jak tu sie dowiedzieć - kiedy stronie zamyka sie usta? (śmieszny ŻENUJĄCY inkwizytorku).

To kompletnie niedopuszczalna postawa w funkcji admina.
Ale cóż ..niemało szczeniaków w necie dziś się zabawia opcjami administracyjnymi.

Mało tego - usta zamyka bezpośrednio zainteresowana strona - czyli sam pan Janusz Kuliński.
Miałby śladowy honor gdyby umiał oddzielić władze admina - od swojej personalnej strony w sprawie.
Dlatego Janusz stracił mój śladow (i tak już od czasu głębszego poznania) szacunek.
Co myślę o Ciotach BEZ charakteru to nie ma co się rozpisywać. Chorągiewkach na wietrze.
Dziwie się ludziom, którzy go wpuszczali z kamerką na różne spotkania. Kto wie komu taki dostarcza materiały i po co.
Taki dziurawy garnek, jesli wchłania kazdy zaropiały sterownik - to i równie dobrze sterownik wchłania to, co ow garnek zmysłami czyta.

Panie KALI - juga się Panu KOŃCZY!  Mrugnięcie
i to jest Bardzo Śmieszne
D;)))

Ale najśmieszniejsze jest to, że ma czelnośc zarzucać Phi mentalność kalego w tej sprawie.
Ten który chwile wcześniej łajał i pouczał innych userów co do publikacji priv sam instrumentalnie wyciąga wiadomosci priv.
Pod wpływem błahej, ambicjonalnej emocji.

Pytam się KTO uczynił tego pana adminem forum?
To sa niedopuszczalne postawy na pozycji admina.
U mnie na forum takie rzeczy były nie do pomyślenia.

imho Janusz postąpił tak, ze jak mu wygodnie, to nawet
wyjmie spod dywana(śmietnika) to - co tam uprzednio upchał
Mrugnięcie)))
wszystko jest podporządkowane dorażnym egotycznym potrzebom.

Pozbawiłes PHI możliwości JAKIEJKOLWIEK OBRONY przed wiadrami insynuacji,
którym dałeś zielone światło.

I po tym poznaje się klasę Moderatorstwa (także adm/GospoDarzenia).
Mówić brzydko o nieobecnych nawet dyżurny obsobaczacz arteq miał opór, co przyznam - zdziwiło mnie nawet nieco.
Choć tylko przez moment-jak sie później, jak tu zaczynam czytać ..okazuje.
Natomiast moja kwestia posadzenia moderatorki Rzepeckiej wynikała z niesprawdzonej informacji,
że ma powiązania z tym forum i jest tu obecna.

Co do tego, gdzie był PHI to jeszcze się zdziwisz pewnie nie raz.
Jednak nie sil się Proszę na interpretacje. Tym bardziej na kontrolę. Bo to się bardzo źle skończy - dla wszystkich.
Po postawach i podejściu do różnych spraw widzę że tego nie ogarniasz.
Równiez i szare eminencje, których rezonansowe echo w Tobie wyczuwam,
a stanowią one o tym nieciekawym aspekcie, jaki ty nazwałeś "agenturalnym".
Ja to nazwałem inaczej.

Teraz co do wykorzystywania informacji, które na bazie jednego zdania- rozwinąłeś w pomówienie.
Tam (na tym innym forum) padło jedno zdanie PHI odmienne w wydżwięku niż ogółu(stadne):
Mój brak poparcia dla kandydata do jakiejśtam administracji  ..i to JUŻ było za wiele Mrugnięcie
(no i ktoś zadbał zawczasu, by się przpadkiem nie pojawiły uzasadnienia - bo wiedział że kontr-argumentu brak).
to wszystko. żadnych atrakcji.
Mało tego - ta osoba miała jakąś manię ze wszyscy czychają i maja żadze te administracje pełnic - co oczywiście stanowi zwykłą chora projekcję.
Bo mój brak poparcia był motywowany zupełnie innymi argumentami. Więc ta osoba dała wyraz nietrafnosci wyczucia moich motywów braku poparcia.
ROZCZAROWANY?
Takie fakty chyba jednak sa Januszowi przykre. Nie potwierdzają jego chorej wyobraźni.
Każdemu inny pokój miły. Janusz właśnie o swojej wizji pokoju zaświadczył dobitnie i publicznie.
I znów: Tym gorzej dla faktów?

Charakterystyczna dla (młokosowych adminów) choroba na WŁADZĘ i AUTORYTET.
(widocznie mało stabilny we własnym mniemaniu)
..najwyraźniej.


cd.
No nie wpadłbym nawet!
(przy czym TAM nie było nawet kwestji śladowej choćby krytyki - ale LĘK w pewnych kręgach jak widać nasila się wraz ze wzrostem energii na planecie).


Różni uzurpatorzy mają jeszcze czas do 2014 do lipiec/siepień.
Potem rozsypią się kości KŁAMSTWA i UZURPACJI. Ale poki co - sa przydatni dla pewnych procesów rozwojowych u innych.
A jest to spektakl przestrogi dla uważnych - co by tę uważność po wsze czasy trzymać.

Co do Rzepeckiej - to było podejście uderz w stół do zbadania pewnej sprawy, bo chcę sprawdzić kto za tym stoi.
Niestety swą manipulacją admin Janusz pozbawił mnie mozliwości sprostowania
zamrażając tę kwestię w śmietniku na miesiąc (w praktyce na dłużej, gdyż moje zaangazowanie w inne projekty dodaje kolejny czas
- komletny brak wyobraźni klasycznego konformisty-spychologa. (tacy potrzebują kozlów ofiarnych,
by przez CUDZA krew się oczyszczać wznosząc mury hipokryzji).

*Mimo już wcześniejszych uprzejmych próśb z mojej strony, aby nie mieszać mojej osoby
w swoje wymysły i pomysły pan Phi oczywiście je lekceważy i dalej tworzy co tworzy*
Przepraszam pana Bardzo - ale to Pana Janusza OSOBA BYŁA UPRZEJMA wmieszać się w liczną moją wypowiedź na tym forum.
Toć Pan raczysz ingerować SWOJĄ OSOBĄ w jak to pan ujmujesz - w ich "wymysły i pomysły".
A ponieważ  - wszystko kojarzysz ze swoją osobą - więc wszystko cię dotyka (tak się naćpałeś tej SSCP energii)
Nazywaj sobie to jak chcesz.

Czyli że DOMAGASZ sie Wagi. Posłuchu pragniesz.
Dostrzegam nieszczerosć motywacji. Bo Po co piszesz o pierdołach, wulgaryzmach itp, jeśli chodzi o władze?
Władzy nade mną jednakże nie masz.. co kompensowane jest krypto-agresją.

Wiesz.. patrzyłem jak z wypiekami walczyłeś dosyć długo ze sobą, zanim usunąłes ten post zaczynający się od "rozkazuje Ci usunąc ten post".
Tak się biłes z myślami.. a to było po to, że te motywy są czytelne.


Przy czym fakt, ze coś WIDZĘ -  nie oznacza jeszcze, że to jest moje.
Ciekawym doświadczeniem jest widzieć osobę, która nie zawacha się przed niczym,
by zapewnić sobie choćby chwilę ulgi od dyskofortu,
jaki najwyraźniej powoduje fakt, że ktoś inaczej niż pan Janusz widzi sens i znaczenie okreslonych postaw i zachowań.
Np.mechanizmy pokoju i wojny.

Jakże niebezpieczny ten PHI, skoro za parę drobnych eufemizmów trzeba mu zkneblować mozliwość obrony swej godności na 30 dni.
To Właśnie jest ŚMIESZNE i POCIESZNE.
o tak:
MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie Duży uśmiech)))))))))))))  Uśmiech 

..i jeszcze tak:..                                 

                                                   Mrugnięcie



P.S.
post się zrobił przydługi - ale też przez ponad półtora miesiąca rozwijali sie niektórzy z insynuacjami,
które mają u Janusza specjalne względy.
Tak więc chyba rzeczywiście trafiłem w sedno czegoś w tamtej sprawie. Choć zapewne nie dosć precyzyjnie.
Mam przeczucie jaka sprawa za tym stoi.
Tak ze w miare możliwości Poznacie moje stanowisko w tych róznych kwestiach.





« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2012, 14:06:19 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Grudzień 10, 2012, 22:27:50 »

PHI pańskie ataki na moderujących na tym forum są znane od dawna np. poniżej.

Cytat: janneth  Luty 16, 2011, 22:53:51

Cytuj
Przyrównywanie miejsca, z którego w kościołach chrześcijańskich głosi się kazania do szamba w temacie o zaletach religii miałoby nie być pogwałceniem naszego regulaminu?


Każdy średno rozgarnety czlowik wie,
ze ambona słuzy tez do strzelana do zwierząt.
A jak sie koncza naboje - to niektorzy strzelaja g....
..lub punktami ujemnymi.

Odp: do EchNaTona - Po co chcieliście stworzyć 1 boga


Cytuj
Cytuj
Nabrudzić wszędzie, gdzie się tylko da.

Przeciez to ten katolicki nauczciel brudzil szambem - ja to tylko przytaczam,
w kontescie religii i jej ludzi/patronow.

Więc pomylilas adresy. Odwal sie ode mła.
===============================================================================================

Odp: do EchNaTona - Po co chcieliście stworzyć 1 boga
Odpowiedz #112 : Październik 06, 2011, 12:57:39

Mi tylko szkoda partaczy (którzy pomimo regulaminu dają przyzwolenie na to co on tu wyprawia(ł) -a większość to dostrzega).

A jak pisałem że egregor kato-licki jest śmiercionośny (morderczy, zbrodniczy, anty-Ludzki) - co podtrzymuję w całej krasie,
to artek się miotał raczej ręcyma janusa, janeth usuwając te treści do kosza.
Nie będąc w stanie znieść obecności informacji zdecydowanych,
radykalnie odmiennych od swojej wlasnej - czul się zobligowany do
permanentnej cenzury, usuwania, chowania pod dywan różnych informacji.
Ba.. nawet uzurpował sobie władzę do tego - i nawet znajdował ochoczych wykonawców-popleczników.
To oczywiście przekłada się na określone samOpozycjonowanie karmiczne przyszłych doswiadczeń określonych grup i towarzystw wzajemnej adoracji.
========================================================================================================
 Sam temat dotyczący św dupy admina świadczy o pana wielkim szacunku do w/w.

Adm.Darek udzielał  wiele razy panu ostrzeżenia w sprawie ataków na innych forumowiczów
>PHI<,
od dłuższego czasu bardzo skutecznie skupiasz na sobie uwagę wielu forumowiczów. Szkoda, że w negatywnym znaczeniu tego słowa. Delikatnie próbowałem Cię strofować >>, krótko po mnie również >Channel< grzecznie zwróciła Ci uwagę >>, a Ty dalej, choć w nieco lżejszej formie brniesz w czepianie się forumowiczów:

Cytat: PHI
Cytuj
Arteq, który wielokrotnie wystosowywal tu do mnie ataki personalne - przedstawia się tu jeszcze za pokrzywdzonego.
To moze niech się za siebie pomodli - a nie wpieprza we wszystko i wszystkich.
No ale janusza - przyznacie - wypatroszył wybornie.

Kłamstwa i nieprawdziwych rzeczy , insynuacje jakie tu usiłuje wypisywac na mój temat - sporo tego.

Róznica jest taka ze z większości nie robilem sprawy - bo od dawna widać że koleś spełnia tu funkcje kacyka od obświniania i deprecjonowania ludzi.

To najwyraxniej taka metoda.
Zdaje sie że tu testowali preAKTA , jak tu by można przy użyciu sloganu, nadinterpretacji (z użyciem niby prawa,
 niby regulaminu) usuwac niewygodne tresci.
i Taki mod robi wszystko by być politycznie poprawny (zeby presja się zmniejszyła) ..i udupia tematy.

Ilości kłamstw i insynuacji jakie BEZKARNIE stosuje tutaj artek nie da się juz policzyć... no chyba ze mnożnik ilosci postów.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7826.0#new

Może to Cię ocuci:

- 1 pf

Nie każdy lubi takie mało kulturalne zachowanie i musisz się z tym pogodzić, a jak Ty osobiście to oceniasz to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa.


To w tym postcie ukazała się informacja o mnie...

Cytuj
No ale janusza - przyznacie - wypatroszył wybornie.
Kłamstwa i nieprawdziwych rzeczy , insynuacje jakie tu usiłuje wypisywac na mój temat - sporo tego.
Róznica jest taka ze z większości nie robilem sprawy - bo od dawna widać że koleś spełnia tu funkcje kacyka od obświniania i deprecjonowania ludzi.
=============================================================================================================

Odp: Pręgierz - czyli bany, ostrzeżenia, kary itp.

Odpowiedz #104 : Grudzień 27, 2011, 19:52:05 

Adm.Darek

>PHI<,
stajesz się głównym "bohaterem" tego wątku.
W nawiązaniu do tego posta >> - w natłoku około świątecznych spraw przeoczyłem go - muszę postawić Cię do "pionu".
Wszyscy dobrze znamy Twoje nastawienie do chrześcijaństwa i jestem nawet przekonany, że nie jesteś osamotniony w podobnym traktowaniu tego, jak i wszystkich innych systemów religijnych, jednak żaden forumowicz nie sieje tyle jadu, lżeń i pomówień w odniesieniu do niczego i nikogo, a które jaskrawo uwypuklasz w podanym tekście.
Zgrabnie dostosowałeś tę, sobie właściwą formę wyrazu, do tematu i opakowałeś w tryb przypuszczający, jednak kontekst pozostaje aż nadto czytelny.
W nastroju świątecznym ograniczę się tym razem do udzielenia Ci oficjalnej reprymendy, jednak każdy następny tego typu "występ" będzie traktowany zgodnie z zapisami regulaminu.

=============================================================================================================
janneth
Phirioori, za post, a żeby uściślić za fragment:

Cytuj
"laskę z dzieckiem , nawet sympatycznym
(ktore w niczym nie przypomina bachorow katolickich,
w ktorych dostrzega się,  zdradziecko czaijaca
pomarszczoną starosc i zalążek przyszłego zniszczenia)"

-1pf
========================================================================================================
Takich perełek pełnych nienawiści wobec innych forumowiczów jest wiele w pana wykonaniu.

Każda cierpliwość i wyrozumiałość ma jednak swoje granice i kiedyś się kończy. Dzisiejszy post w którym pisze pan o....

Kwintesencją prostackiej perfidii janusza jest to ze wykorzystuje automatycznie kawałki informacji,
które ja sam dostarczyłem dziadu.
śmiesznym ŻENUJĄCY inkwizytorku i najwazniejsze....
Ale cóż ..niemało szczeniaków w necie dziś się zabawia opcjami administracyjnymi.
Mało tego - usta zamyka bezpośrednio zainteresowana strona - czyli sam pan Janusz Kuliński.
Miałby śladowy honor gdyby umiał oddzielić władze admina - od swojej personalnej strony w sprawie.
Dlatego Janusz stracił mój śladow (i tak już od czasu głębszego poznania) szacunek.
Co myślę o Ciotach BEZ charakteru to nie ma co się rozpisywać. Chorągiewkach na wietrze.
Dziwie się ludziom, którzy go wpuszczali z kamerką na różne spotkania. Kto wie komu taki dostarcza materiały i po co.
Taki dziurawy garnek, jesli wchłania kazdy zaropiały sterownik - to i równie dobrze sterownik wchłania to, co ow garnek zmysłami czyta. itd...itp.

.....a więc dzisiejszy post panie Rafale przekroczył wszelkie granice pańskiej twórczości.
Dlatego dostajesz pan na razie bana na następne 30 dni. Smutny
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 09:20:41 wysłane przez janusz » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

klubbeardedcollie zlotahodowla11 siri-ya-ny watahanowiu everyone