Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 20:59:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co każdy z nas może zrobić w związku z PCH?  (Przeczytany 84149 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #100 : Luty 01, 2009, 15:16:16 »

witam
Mobius  może przypomnisz sobie gdzie był ten link, o którym wspominasz(wywiad z Bernatowiczem).Nie mogę go znaleźć.
MP
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #101 : Luty 01, 2009, 17:30:18 »

Wywiad znajdziesz pod linkiem

http://www.wrzuta.pl/audio/i3ufdvVPhy/wywiad_z_robertem_bernatowiczem_z_fundacji_nautilus

Robert Bernatowicz odpowiada na pytania użytkowników jakiegoś forum dyskusyjnego dokładnie w 16 minucie pada pytanie na temat PCH .Jak dla mnie ogromny argument przeciw
pozdrawiam

Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #102 : Luty 01, 2009, 21:58:48 »

kkk2116 - a jak się mają nie śmiać? PCh żeruje na tym, że ludzie szukają tych "metod Nowej Ery", tego sposobu myślenia, patrzenia na świat. Tacy ludzie z jednej strony są bardzo otwarci, z drugiej - w wielu rzeczach naiwni. PCh chciał żerować na tej naiwności. Ale, jak widać, posuwa się za daleko, dlatego nawet strony "otwarte" na Nową Erę się z nich śmieją.
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #103 : Luty 04, 2009, 13:40:17 »

Witam !
Jeszcze To Mogę Zrobić - PODAĆ DALEJ !!!

The Big Picture (Pełny Obraz) PL;
http://www.youtube.com/view_play_list?p=E506762994732415

Pozdrawiam LDW i OS.
Zapisane
maniek3713
Gość
« Odpowiedz #104 : Luty 04, 2009, 15:24:39 »

Monia P Witaj
Chciabym zapytać czy udało Ci się zainteresować męża pch,Ja mam podobny z żoną,nawet nie chce spojrzeć .

Pozdrawiam!!!!

P.S.Nawet moich najbliższych przyjaciół nie udało się zainteresować,kiedy pytam czy czytali to twierdzą że nie było czasu albo zapomnieli.....dziwne.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #105 : Luty 04, 2009, 18:29:38 »

Podziękuj za taką żonę i nie zawracaj jej głowy głupotami.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #106 : Luty 04, 2009, 18:38:17 »

Monia P Witaj
Chciabym zapytać czy udało Ci się zainteresować męża pch,Ja mam podobny z żoną,nawet nie chce spojrzeć .

Pozdrawiam!!!!

P.S.Nawet moich najbliższych przyjaciół nie udało się zainteresować,kiedy pytam czy czytali to twierdzą że nie było czasu albo zapomnieli.....dziwne.

Ja trafiłam na stronę główną PCh, bo ktoś nieznajomy dał mi linka na GG. Spojrzałam raz, dałam do ulubionych i... zapomniałam o sprawie. Dopiero, gdy kilka miesięcy potem robiłam porządki w zakładkach internetowych, znalazłam się na stronie PCh jeszcze raz i zaczęłam czytać te wszystkie sesje. To było na przełomie 2006/07. Nieźle to się zapowiadało, ale wdepnęłam w końcu na stare forum PCh, gdzie była okropniasta atmosfera (dziś jest dużo lepiej pod tym względem), a moje zdanie na temat PCh radykalnie się zmieniło. Myślę sobie tak: kto ma poznać PCh, ten pozna, mimo różnych "braków czasu" i innych wymówek.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #107 : Luty 04, 2009, 19:24:26 »

Podziękuj za taką żonę i nie zawracaj jej głowy głupotami.


arteq
Wypadalo by,  by twoja zona zlozyla reklamacje ... no nie wiem gdzie? iz ma takiego meza ktory miast jej i rodzinie czas poswiecac , az tak dlugo zajmuje sie  TAKIMI GLUPOTAMI. Malo tego pochlonely go po czubek glowy. Staly sie jego gloryfikowanym BUSTWEM, pedzi do internetu i werfikje czy nie odeszly zbyt daleko bez jego nadzoru...... Mrugnięcie Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2009, 19:52:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #108 : Luty 04, 2009, 21:08:08 »

Nie martw się o to Kiaro, potrafię rozdzielić czas i nie zaniedbywać swoich bliskich. Nie piszę az takich monologów jak Ty i to na wielu forach. A ostatnimi czasy wywaliłem telewizor [a ściślej antenę] aby nie tracić niepotrzebnie czasu i mieć go więcej dla bliskich.

Pamiętam jak na taką uwagę jak Twoja do mnie [nie ja ją wtedy napisałem] strasznie  się oburzyłaś i powiedziałas, że nie życzysz sobie aby ktoś właził w twoje prywatne życie i to Twoja sprawa co robisz z wolnym czasem. Ja nie będę tchórzem i nie ucieknę się do takich uników i powiem, że żona nie ma powodów narzekać - przynajmniej tego nie czyni, a mówimy sobie wszystko. Gdy ja pisałem pewne uwagi, dzieci rysowały sobie i potem robilismy wystawę ich prac, żona była jeszcze w pracy, a ja przygotowuję kolację. zona aktualnie się myje, ja skrobię i zaraz podam kolację. Chciałabys jeszcze coś wiedzieć? [jakby co to podam "jak spędziłem dzień"]

Co do uduchowienia, miłości i rozwoju - ona nie ględzi całymi dniami, nie poucza, nie dzieli się "tajemną wiedzą" tylko po prostu to robi. Daje radość ludziom, niesie im ciepło i uśmiech, wytchnienie i nigdy nie nazwałaby tego miłością bezwarunkową. Ona jest po prostu prawdziwa. Nie musi uciekac się do jakiś podejrzanych przekazów, myslicieli, bzdurnych kodów peszerowych aby się rozwijać i wiedzieć co w życiu najważniejsze. Nie ucieka przed rozmowami z kimkolwiek na trudne tematy - zwłaszcza jeżeli sama zaczęła temat lub wypowiada się w nim. Wreszcie nie kreuje się na kogoś kim nie jest. Zna swoje mocne stony jak i słabostki.

Powiem szczerze, że nie zamieniłbym jednego dnia z nią na całe życie z tak "oświeconą" osobą jak Ty. Skoro tak wspaniała osoba nadal chce być ze mną i daje mi odczuć, że mnie kocha to chyba nie jest ze mna tak źle jak to mówisz.
Cóż mogę dodać - idealnie pasowałoby tutaj przytoczenie wiersza Stachury "Dwa teartry".
Zapisane
maniek3713
Gość
« Odpowiedz #109 : Luty 05, 2009, 06:09:03 »

Kiara
 Buziak
sam bym tego lepiej nie ujął... Duży uśmiech
Zapisane
maniek3713
Gość
« Odpowiedz #110 : Luty 05, 2009, 06:11:53 »

arteq jak zrobisz to samo z komputerem co z telewizorem i anteną to wtedy zapanuje prawdziwa idylla,przestaną Cię dręczyć te pierdoły.
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #111 : Luty 07, 2009, 18:31:35 »

Monia P Witaj
Chciabym zapytać czy udało Ci się zainteresować męża pch,Ja mam podobny z żoną,nawet nie chce spojrzeć .

Pozdrawiam!!!!

P.S.Nawet moich najbliższych przyjaciół nie udało się zainteresować,kiedy pytam czy czytali to twierdzą że nie było czasu albo zapomnieli.....dziwne.

Witaj
Jestem wytrwała więc udało się,ale oczywiście "przez ogródek".Trwało to 2 miesiące.Wykorzystałam jego zainteresowania: UFO,starożytne cywilizacje,reinkarnacja itp.Często odwiedza stronę Nautilusa więc miałam łatwiej niż osoby, których druga połowa bardzo mocno trzyma się ziemi.Tematy sesji przeplatałam w momencie kiedy pojawiały się informacje w mediach:np meteoryt w Bałtyku,kryzys itp.Ale jeśli chodzi o Pch i ich misję to bez akceptacji.Ja również po przeczytaniu listu Barbary nabrałam dystansu.
Oczywiście patrzę na świat z innej perspektywy niż 2 lata temu, ale co do takich organizacji jestem ostrożna.Zrobiłam podsumowanie i wiem co jest najważniejsze dla mnie.
Ostatnio kiedy rozmawialiśmy,a było to 2 tygodnie,próbowaliśmy znaleźć odpowiedź na pytanie:jeżeli jest to niezbyt przyjazna nam istota,to dlaczego mówi o milości,podaje sposoby na wyleczenie niektórych schorzeń ,itp.Moj mąż:Warto poświęcić coś małego(czyli zło namawia do dobra) dla dużo większych zysków.Jakich ?Może ktoś z was forumowiczów zna odpowiedź.
Zapisane
MoniaP
Gość
« Odpowiedz #112 : Luty 07, 2009, 18:44:33 »

Wywiad znajdziesz pod linkiem

http://www.wrzuta.pl/audio/i3ufdvVPhy/wywiad_z_robertem_bernatowiczem_z_fundacji_nautilus

Robert Bernatowicz odpowiada na pytania użytkowników jakiegoś forum dyskusyjnego dokładnie w 16 minucie pada pytanie na temat PCH .Jak dla mnie ogromny argument przeciw
pozdrawiam


Niestety wysłuchałam tylko powitania i dalej nic!kilka razy próbowałam.Jestem zaaawiedziona.Może jeszcze jest to w innym miejscu?
MP
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #113 : Luty 07, 2009, 19:28:50 »

MoniaP w czasie wywiadu kilka razy panu Robertowi wyłącza się mikrofon i jest chwila ciszy z tym że najdłuższa przerwa trwa koło 30 sekund,też na początku myślałem że coś jest nie tak z nagraniem,spróbuj posłuchać jeszcze raz z tym że postaraj się przeczekać tę ciszę,no chyba że nagranie się nie buforuje.Zwróć uwagę czy normalnie leci czas ,jeśli tak to po chwili ciszy wywiad powinien być kontynuowany
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #114 : Luty 07, 2009, 20:07:05 »

Przedewszystkim okazac sobie wzajemnie szacunek. To czym sie zajmujemy w naszym zyciu duchowym, to tak jak mrowcza praca. Zawsze chetnie czytam ciekawostki, nowe tematy , ciekawostki ze swiata i nauki . Mamy na forum ludzi ktorzy sa skarbnica wiedzy i bardzo ich za to cenie.
Nauczylam sie , ze nie nalezy dyrekt mowic czym sie interesuje, ze medytuje, ale w moim srodowisku opowiadam o roznych ciekawostkach z nauki, rozwoju duchowego itp, ludzie chlona te informacje. Jeszcze jeden raz nie slyszalam ze cos wymyslam. W moim srodowisku moi znajomi  znaja moje zainteresowania, nikomu nie narzucam sie z moimi wiadomosciami, ale zawsze chetnie jestem sluchana. To jest moja praca dla przyszlosci i bede to robila dalej, jesli ktos przyjdzie do mnie i mowi mi ze chetnie by sie czyms takim zainteresowal, to zawsze znajde jakas ciekawa ksiazke, a potem nastepna i tak idzie dalej. Paru osobom pomoglam w otwarciu sie co pomoglo im nareszcie zrozumiec ze sa tez inne drogi w zyciu ktorymi kazdy moz
isc jak tylko zechce. Od dziecinstwa nakazy, zakazy strach zrobily swoja prace, nie latwe jest to teraz wszystko odwrocic i przekonac ze nie musi sie nikogo bac, ze moze byc czlowiekiem z wolnym wyborem. A to wszystko to jest poczatek wyzwolenia sie......otworzenia oczu na swiat i pozwolenie na
dalszy rozwoj duchowy.
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #115 : Luty 07, 2009, 22:05:16 »

Czuje ze jestem jedna z tych osob o ktorych mowicie. I ze jestem elementem tego projektu.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #116 : Luty 07, 2009, 22:10:08 »

Czuje ze jestem jedna z tych osob o ktorych mowicie. I ze jestem elementem tego projektu.

A co konkretniej masz na myśli? Masz pojechać do Egiptu i stanąć w trójkącie wraz p. Lucynką i tym szamanem z Peru? Uśmiech
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #117 : Luty 07, 2009, 22:14:40 »

jeszcze tego nie wiem. liczylem na to ze pomozecie mi rozwiazac ta zagadke, a wysylacie mnie do psychologa
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #118 : Luty 07, 2009, 22:15:50 »

o jakich osobach mowia te sesje
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #119 : Luty 07, 2009, 22:20:16 »

Dczion, proponowałbym Ci, powoli acz systematycznie zapoznać się z tymi sesjami:

http://www.projekt-cheops.com/session.aspx
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #120 : Luty 07, 2009, 22:27:54 »

i tyle liczylem na to ze pozwolicie opisac mi znaki ktore otrzymalem. mowicie tu o milosci a calkowicie mnie ignorujecie. i otym ze to milosc ma uruchomic ta energie
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #121 : Luty 07, 2009, 22:35:49 »

Zleż broń Boże, nikt a przynajmniej ja Cię nie ignoruję. Zbyt emocjonalnie to odbierasz. Abyśmy mogli się ztozumieć, to Ty opisz swoje i przy okazji zapoznaj się z naszym. Chętnie podyskutujemy.
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #122 : Luty 07, 2009, 22:47:40 »

Moje znaki opisalem na pw do Kiara. Przesle ci je w tej samej formie jest to kontynuacja Aquariusa znasz ten temat
w jakiej formie wolisz na pw czy tu
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #123 : Luty 07, 2009, 22:50:01 »

Pisz tu Uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #124 : Luty 07, 2009, 22:51:30 »

troche sie krepuje ale co tam do odwaznych swiat nalezy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna kl7 szkolamagii sanguisregum norwegland