Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 07:16:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Apokalipsa/Objawienie Jana  (Przeczytany 143255 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Betti
Gość
« : Grudzień 30, 2008, 10:42:25 »

Ogladalam ostatnio na you tube Tajemnice Biblii -Apokalipsa  nie wnikam w szczegòly ale mam niejasne wrazenie .ze ktos przybral imie Jana i nie jest to ten sam ktòry napisal ewangelie (moze przybral to imie ,bo pod swoim nie byl by brany za wiarygodnego?) moze juz nie zyl? Moze jest to wizja naszych czasòw az nazbyt pasuje co o tym myslicie? Coś
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 17:00:50 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 30, 2008, 11:08:23 »

hmmm postaram się obejrzeć i wezmę udział w dyskusji
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 30, 2008, 11:29:51 »

Już nic mnie nie zdziwi Z politowaniem Mrugnięcie
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 30, 2008, 12:50:41 »

A jakich ma być czasów jak nie obecnych.
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 30, 2008, 15:36:21 »

Ja kiedyś ogladałem to na National Geo. i naukowcy określili nawet gdzie rozegra się bitwa Armagedon,  ale z kolei Newton porobił jakieś obliczenia kodu Bibli i wyszlo mu że apokalipsa będzie w roku 2060.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 30, 2008, 16:43:03 »

Ja kiedyś ogladałem to na National Geo. i naukowcy określili nawet gdzie rozegra się bitwa Armagedon, 

Pamiętasz gdzie to ma być ??
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 30, 2008, 16:53:05 »

Bliski Wschód, góra Megiddo.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 30, 2008, 20:01:46 »

Ja kiedyś ogladałem to na National Geo. i naukowcy określili nawet gdzie rozegra się bitwa Armagedon, 

Pamiętasz gdzie to ma być ??


...taaa, na moim podwórku  Niezdecydowany wierzycie w takie szemrane obliczenia?
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 30, 2008, 20:55:10 »

Wierzysz, nie wierzysz, odpowiedzieć warto.
Zwłaszcza gdy ktoś pyta a Ty wiesz gdzie dzwonią.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 30, 2008, 20:58:15 »

Wierzysz, nie wierzysz, odpowiedzieć warto.
Zwłaszcza gdy ktoś pyta a Ty wiesz gdzie dzwonią.

a ty Darku wierzysz w takie obliczenia? czy to tajemnica?  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 20:58:24 wysłane przez Michał » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 30, 2008, 21:02:43 »

Rzadna tajemnica.
W te akurat nie wierzę.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 30, 2008, 21:44:54 »

też w obliczenia jakieś nie wierze ale zawsze zna się jakoś ciekawostkę
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 30, 2008, 22:21:36 »

Jaby 2012 nie wypalił to mamy nastepna date;] hihihi...
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Styczeń 02, 2009, 19:19:26 »

Witam wszystkich,
Jan byl przede wszystkim mistykiem i to niezgorszym w swoim czasie. I zaprezentowal swoja wiedze
jezykiem symboli . Przestawia ona nic innego jak stany psychiczne czlowieka w stanach ekstremalnych,
trumatycznych jak ciezkie zatrucie alkoholowe, schizofrenia, po srodkach psychotropowych czy tez
po uderzeniu w glowe ciezkim przedmiotem i wiele podobnych...
Problem jest taki, ze obrazy takie zwykle zastaja gwaltownie stlumione, wyparte ale czasem jak cos
umknie kontroli to generuje brzydkie rzeczy, ktore staja sie naszym swiatem.
pozdrawiam
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 02, 2009, 20:20:16 »

Rzucam linka do apokalipsy Św.Jana jakby ktoś chciał poczytać
http://www.geocities.com/apokalipsa_jana/index.htm#22

Sam nie wiem czy można temu wierzyć, przecież biblia była tyle razy zmieniana że trudno w cokolwiek wierzyć u tej religii. Nawet jak Janowi ktoś przekazał te "Proroctwa" to na pewno nie był to bóg.

Pozdro
Mora
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 02, 2009, 21:01:03 »

nie długo PRAWDA ZOSTANIE ODSŁONIĘTA, pojawi się dość specyficzne wyjaśnienie tego wszystkiego - szególnie Księga Apokalilpsy idzie na warsztat, ale nie kabalistycznie lecz symbolicznie, dostałem klucz i teraz tylko pozostało go zastosować w specjalny sposób - żeby było ciekawiej to będą za to odpowiedzialne osoby z tego forum - jaki ten świat mały Chichot ale więcej na razie nie powiem - dodam jedno, nasze wniooski będą absolutnie nie do przyjęcia dla ortodoksyjnych katolików / chrześcijan - chyba, że zaryzykują obrócenie w to co wierzą niby - o 180 stopni wtedy może coś zmieni...

Kapłan 718'

Rzucam linka do apokalipsy Św.Jana jakby ktoś chciał poczytać
http://www.geocities.com/apokalipsa_jana/index.htm#22

Sam nie wiem czy można temu wierzyć, przecież biblia była tyle razy zmieniana że trudno w cokolwiek wierzyć u tej religii. Nawet jak Janowi ktoś przekazał te "Proroctwa" to na pewno nie był to bóg.

Pozdro
Mora

i to jest najpiękniejsze - biblia była zmieniona "sto tysięcy razy" ale Księga Apokalipsy NIE, czemu spytacie? pierwotnie nie była częścią biblii i te matoły co kompliowały biblię nie zrozumiały wcale przekazu apokalipsy i zostawili to nie zmienione od początku - czego dowodem jest wersja grecka, przetłumaczyłem parę wersów i zgadza się prawie słowo w słowo z wersją polską jaką dzisiaj znamy - nie uległa zniekształceniom, dzięki bogom!!!

718'

by michał - kapłanie718, następnym razem proszę, byś edytował własne posty, tak by nie widniały jeden pod drugim
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 21:50:31 wysłane przez Michał » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 18, 2009, 11:03:52 »

Ogladalam ostatnio na you tube Tajemnice Biblii -Apokalipsa  nie wnikam w szczegòly ale mam niejasne wrazenie .ze ktos przybral imie Jana i nie jest to ten sam ktòry napisal ewangelie (moze przybral to imie ,bo pod swoim nie byl by brany za wiarygodnego?) moze juz nie zyl? Moze jest to wizja naszych czasòw az nazbyt pasuje co o tym myslicie? Coś

Nie oglądałam tego, ale fakt, Jan nie pisał ewangelii, pisali je inni ludzie. A co dokładnie opisuje Apokalipsa? Hmm, nie wiem, wydaje mi się, że upadek Rzymu (w tych czasach). Albo coś, co wydarzyło się już w tamtych czasach. Tego się nie da tak "normalnie odczytać", trzeba znać kod.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 18, 2009, 21:01:38 »

Kod zna Kiara a wy ją tak źle traktujecie, cóż, nie wnikam, nie moja sprawa... a co do Jana - zrozumcie w końcu WSZYSCY różnicę - Jan nie napisał Księgi Apokalipsy lecz SPISAŁ co mu dyktowano / ukazano / objawiono - niby mała różnica a WSZYSTKO tłumaczy, parafrazując słowa Chrystusa (Jezus po przemianie!) KTO MA OCZY DO CZYTANIA TEN ODCZYTA Uśmiech

ta jasna gwiazda, która od pewnego czasu świeci intensywnym blaskiem na niebie dosłownie, już nie długo coś ujawni - nie wiem co ale przypuszczam i się nie podzielę tym bo to tylko poszlaki póki co... pamiętacie historię o Betlejem? no ale nie sfałszowaną wersję lecz tą prawdziwą - nie znaną i ukrytą przez Kościół...

"mylnie nazywacie to Gwiazdą Betlejemską" - to zostało mi przekazane, czas pokaże co to oznacza...

Kapłan 718'
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 18, 2009, 21:25:12 »

co do kody to nie kapuje o co z nim chodzi
Kapłan  718 chodzi ci że Apokalipsa jest objawieniem ; Jan stworzył apokalipsę przez objawienia , przekazy od Boga tak ?

A co do jasnej gwiazdy - nie wiem co to za gwiazda myślałem że Wenus ; coś ujawni?? A co może ujawnić gwiazda ? Chyba tylko to jaką jest

A sfałszowanej jak to mówisz historii i prawdziwej nie znam ; znam tylko tą z Biblii
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 18, 2009, 21:27:44 »

przecież nie można jej pamiętać (znać) skoro została ukryta. Co do apokalipsy, myślę ze kapłanowi chodzi o to że apokalipsa jest czymś w rodzaju automatycznego pisma, zapisu na gorąco tego co się widzi czy co się czuje, bez zagłebiania się w temat.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 18, 2009, 21:31:02 »

Kod zna Kiara a wy ją tak źle traktujecie, cóż, nie wnikam, nie moja sprawa... a co do Jana - zrozumcie w końcu WSZYSCY różnicę - Jan nie napisał Księgi Apokalipsy lecz SPISAŁ co mu dyktowano / ukazano / objawiono - niby mała różnica a WSZYSTKO tłumaczy, parafrazując słowa Chrystusa (Jezus po przemianie!) KTO MA OCZY DO CZYTANIA TEN ODCZYTA Uśmiech

Możliwe, że tak było (choć mam wątpliwości), ale to nie Jan kodował te przekazy.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 19, 2009, 02:49:50 »

BÓG
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 19, 2009, 04:37:34 »

Człowiek.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2009, 04:38:39 wysłane przez Lucyna D. » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 19, 2009, 04:53:53 »

Człowiek.

człowiek nie odkoduje tego co podyktował Bóg - tylko ten co posiądzie PEŁNIE WIEDZY - a jej na ziemii jeszcze nie ma!

@Lucyna D. piszesz, że człowiek ukrył tam ten SZCZEGÓLNY KOD to odpowiedz dlaczego od DWÓCH TYSIĘCY LAT (!) nikt tego nie odczytał... no właśnie, co Bóg zapisał człowiek nie odczyta (póki co!)

Kapłan 718'
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 19, 2009, 07:55:11 »

Jeśli pod pojęciem Bóg masz (w tym wypadku) Elohim, to się zgadzam, ale Stwórcy bym do tego nie mieszała.
Człowiek przez 2000 lat nie mógł tego odkodować, gdyż to wszystko z góry było ustalone, rozwój człowieka tak był zaplanowany; wszystko się musiało stać i wypełnić, teraz wibracje z Kosmosu są silniejsze, czlowiek się zmienia, czasy są szczególne, dusze zeszły szczególne, i co się ma wypełnić, już się wypełnia.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loki watahaskromnych wartune watahafarkas hohol