Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 03:31:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Antrovis itp. ...  (Przeczytany 125362 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #25 : Marzec 05, 2009, 21:09:30 »

Gratuluję Ci awansu, Petrasie.
Co do plagiatów, to miano najbardziej widzę przy swojej osobie. Tyle wklejek ile ja uczyniłem, nikt chyba na tym forum nie popełnił. Więc nie przejmuj się takimi tekstami.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #26 : Marzec 05, 2009, 22:16:52 »

Nie oskarzalam nikogo o zaden plagiat, to po pierwsze, mowilam o intecjach bardziej , lub mniej jawnie przekazywanych w tresciach, to po drugie.
Nie napisalam tekstu bezpodstawnie, to po trzecie , jezeli kobieta informujaca mnie o  ( ze tak powiem tworzeniu tej zbiorowosci) wyrazi zgode na ujawnienu informacji zrobie to Pertas. Jednak czy naprawde o to Ci chodzi?
Ptaszku
mily , doswiadczenie z nadstawianiem "ptasiego kuprka" za malo znanego faceta , juz masz za soba. Czy nie wyciagasz wnioskow?
Wiesz ze nie pisze rzeczy nieprawdziwych, nie chodzi mi o oskarzanie kogokolwiek o cokolwiek. Dla mnie istotnoscia sa  prawosc postepowania w kazdej sytuacji.
A szczegolnie w tej w ktorej znajdujemy sie obecnie jako Ludzkosc.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #27 : Marzec 05, 2009, 22:38:32 »

skoro wyjaśnione zostały spory, można powrócić do meritum topica - o co serdecznie z tego miejsca apeluję   Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 05, 2009, 22:57:00 »

Kiaro, właśnie prawość, na którą powołujesz się, narzuca prawe postępowanie.
Czy prawością jest uczynienie publicznego zarzutu i to tak poważnego, opierając się jedynie na zdaniu jakiejś kobiety, której zabrakło odwagi do samodzielnego wypowiedzenia się?
Uczciwie byłoby przedstawić rzeczywiste dowody na poparcie głoszonych tez. I to nie oglądając się na nikogo. Inaczej będzie to zwykłe pomówienie, a chyba nie o to chodzi.
Poza tym insynuacja o rzekomym nadstawianiu przeze mnie „ptasiego kuperka za mało znanego faceta” jest wręcz niesmaczna. Na czym opierasz to twierdzenie? Że staram się być obiektywna i proszę o dowody? Już kiedyś zadałaś na cały świat swoje słynne pytanie, pamiętasz? Czy nie wyciągasz wniosków? 

Michał, nic nie zostało jeszcze wyjaśnione, mam jednak nadzieję, że będzie.

Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #29 : Marzec 06, 2009, 00:13:15 »



Michał, nic nie zostało jeszcze wyjaśnione, mam jednak nadzieję, że będzie.



o ile ich dyskusję pozostaną w zgodzie z założeniami tematu - proszę bardzo..
Zapisane
zigrin
Gość
« Odpowiedz #30 : Marzec 06, 2009, 00:43:45 »

Wyluzujcie troszkę kochani... Uśmiech

Wracając do tematu - Bóg jest miłością...
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #31 : Marzec 06, 2009, 08:11:37 »

Cytuj
Wyluzujcie troszkę kochani... Uśmiech
Wracając do tematu - Bóg jest miłością..
To ja Dziękuję za takie jej wyrażanie. Dziś takie mnie ataki spotkały że nie dało się spać.
Ktos sie raczej tu posluguje opcją 'miłości' jako narzędziem do żonglowania energią
i realizacji spraw, które nie współgrają z jej potocznym odczuwaniem.

Jest jeszcze jedna rzecz. Czasami tańcze takie różne etniczne tańce. Z całego świata: Greckie, Węgierskie, żydowskie, Polskie rózne, i sam niepamiętam. Ogólnie są to tańce tańczone w kręgu.

a Krąg to w innym jezyku HORA. Również Godzina, a God też znaczy bóg. Wiec to jest raczej słowo okreslajace/nazywajace Cykl czasu -A Większość mentalnie pompuje wyobrażenie osoby. A do tego jeszcze je dokleja to temu  - to owemu. najlepiej jeszcze z jakimś wizerunkiem nieciekawym.

To niezorozumienie jest szkodliwe
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 15:44:32 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Petras
Gość
« Odpowiedz #32 : Marzec 06, 2009, 09:51:05 »

Miłość Duży uśmiech

Pamiętaj Kiara tylko by o ile bedzie w wyjaśnieniu - by znowu nie było plagiatu, pomówień i (intencji)

W wikipedi podane jest nazwisko załozyciela antrowizu.

Podane jest tez że ten człowiek go rozwiązał.

Więc rozumiem, że podasz mi niezbity dowód, że ten człowiek znowu rozpoczął działalność.

Jasno powiedziałem, że po rozwiązaniu antrowizu ja na żadnym spotkaniu pod tym szyldem nie uczestniczyłem

Jeżeli twórcą zaś okaże sie ktoś inny podasz inne nazwisko tzn, że ktoś pod szyldem antrowizu dokonuje fałszu czy też różnych dziwnych rzeczy  to niech ta kobieta poda go na policję za nielegalne działanie  jak sama twierdzisz działa nielegalnie
 
Ja w takich spotkaniach nigdy nie uczestniczyłem .Jeżeli jest inaczej prosze o dowód. Ponieważ mówie prawdę moge nawet na policji podać mniejsce swojego pobytu w czasie odbywania sie tych tajnych spotkań
Mogę bo wiem że mnie tam nie było. Więc prosze ostrożnie z oskarżeniem

Przemyślenia swoje co do moich intencji prosze zachowaj dla siebie bo to jest twój osąd, z którym ja sie niezgadzam jest dla mnie obrażający zresztą chyba nie tylko mnie

W sposób, który mnie zaatakowałąs mozna zaatakować każdego

Bez dowodów nazywa sie to oszczerstem. Rzeczywiście jet prawe postępowanie

Więc wyluzuj troche jak pisze zigrin


« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 10:32:03 wysłane przez Petras » Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #33 : Marzec 06, 2009, 09:53:28 »

Firio Miły!...jakże niedaleko od godziny do gadziny Zły
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 09:55:17 wysłane przez ambroży » Zapisane
Petras
Gość
« Odpowiedz #34 : Marzec 06, 2009, 09:56:48 »

Tia jak to miło kiedy prawy obrzuca błotenm Duży uśmiech

I ktoś musi udowadniać, że nie jest wielbładem Duży uśmiech

A wracając do miłości to jak kogo kto kocha

By się przebudzić, codziennie przypominaj sobie kim jesteś.

Łącz się z Całością, ze Wszechświatem, stapiaj się z nim w jedno.

Odczuj energię, która Wszechświat wypełnia i nasyć ją radością.

Przeniknij swoją świadomością Wszechświat, Ziemię, przyrodę i wlej w nie czystą radość, jakbyś zapełniała dzban krystalicznie czystą wodą.

Przejrzyj się w tym dzbanie i zobacz w nim swoją uśmiechnięta twarz i niech Twój uśmiech wypełni cały Wszechświat.

Przytul Wszechświat, jak małe dziecko, które potrzebuje opieki i stań się z nim jednym.

Twój spokój jest jego spokojem, Twoja radość jego radością
 
No i jest o miłości Uśmiech

P.S

Intencje - przekaz informacji Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 10:02:40 wysłane przez Petras » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #35 : Marzec 06, 2009, 10:23:32 »

Petras wyluzuj , wycisz sie prosze, wiesz doskonale jak dzialaja prawa uniwersalne. Co zasiales to zbierzesz, daj czasowi zadzialac. Jezeli zasiales piekno zbierzesz piekno, jezeli zasiales falsz wroci do Ciebie ze zdwojona sila.
Ja tez otrzymam wlasne zbiory, nie ma obawy.
Stawiam na madrosc Stworcy Wszechrzeczy,Jego sie nie da oklamac pieknymi slowami niosacymi cos innego.Energia w nich zawarta pokazuje zawsze swoja nature.
Obecny czas jest przyspieszony dlugo nie bedziemy czekac.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Przekaz informacji , to jedno , a intecje tego przekazu to drugie. Wszystko zawsze posiada intecje dzialania. Taka jest natura rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 10:26:11 wysłane przez Kiara » Zapisane
Petras
Gość
« Odpowiedz #36 : Marzec 06, 2009, 10:39:46 »

Cytuj
wiesz doskonale jak dzialaja prawa uniwersalne. Co zasiales to zbierzesz, daj czasowi zadzialac. Jezeli zasiales piekno zbierzesz piekno, jezeli zasiales falsz wroci do Ciebie ze zdwojona sila.
Ja tez otrzymam wlasne zbiory, nie ma obawy

Z tym co tu jest napisane zgadzam się w 100% mało że w 100% to w 200%

Wiem jak działają prawa uniwersalne bardzo dokładnie



PRAWO ODBICIA

Drugi człowiek jest nam potrzebny bo to co w nim widzimy tak naprawde jest w nas

To co mnie w nim drażni jest we mnie musze na to zwrócić uwage -zneutralizować

Gdy masz wiedzę – uświadomisz sobie, że drugi człowiek jest Ci niezbędny.

 Jest cząstką Ciebie.
To, co przejawiasz Ty i On połącz w Całość, dodawaj, to, co Ty wiesz, do tego, co On wie.

 Stopcie się w jedno w codziennych czynnościach, uzupełniajcie się, wspierajcie.

 Patrz na to, co Was łączy, a nie na to, co dzieli.

Zgodna współpraca z drugim człowiekiem, daje ogromną radość, gdy obydwoje składacie swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, bez oglądania się na to, jakie uzyskacie korzyści.

Zgodna współpraca jest krokiem do doświadczenia jedności z drugim człowiekiem.

Nie ma tu miejsca na: moje, twoje – jest wspólne.

A to, co razem tworzycie służy innym.

Taki jest sens rozwoju człowieka.

Cytuj
Petras wyluzuj , wycisz sie prosze,

Ja wyluzowałem choć chyba podobne słowa skierował inkwizytor do człowiek na stosie, który wcześniej podpalił Uśmiech

intencje - przekaz informacji

pozdrawiam

 
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 10:50:13 wysłane przez Petras » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 06, 2009, 11:42:19 »

Ja jestem swiadomoscia indywidualna zawsze pracuje na moj  "rachunek" co nie znaczy iz moimi doswiadczeniami i wiedza nie wzbogacam  wszechswiata, tak sie dzieje. Jednak zeby ktos mogl osiagnac to co ja musi przejsc taki sam cykl doswiadczen osobiscie, w taki sposob buduje sie wiedze , oraz osobisty rozwoj
Ja nie jestem , nie bylam i nie bede swiadomoscia zbiorowa, taka jest moja niepodwazalna wola.
Ja nie jestem i nie bede z nikim polaczaona w calosc, z nikim nie bede sie stapiala w jedno , taka jest moja wola niepodwazalna.

Wiedza natomiast  powinna byc udostepniona wszystkim i tak sie dzieje.

Pozdrawiam. Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 11:43:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #38 : Marzec 06, 2009, 12:30:40 »

moi drodzy, ile razy muszę powtórzyć: "wracamy do tematu"

przenieście dyskusję na PW, inaczej...

1) zamknę temat by co niektórzy zrozumieli mą prośbę umieszczoną pogrubioną czcionką powyżej...

2) wykasuję posty

...wybór należy do was.



 
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #39 : Marzec 06, 2009, 15:41:43 »

Witam serdecznie Panstwa

Przeczytałam pobierznie dyskusję jaka wywiązała się miedzy forumowiczami i zapowidam ,że opisze moje własne doświadczenia w tej kwestii , ale nie w kategoriach za i przeciw  , ale w kategoriach mojego własnego doświadczenia - bez oceny , ale  z zachowaniem odczuć. Kobieta o której mówi Kiara to Ja we własnej osobie. Nie chce i nie będe atakowac tu Petrasa bo nie mam powodu , ponieważ nic złego mnie nie spotkało -   opisze jedynie moje własne doświadczenia , jestem na takim etapie rozwoju , kiedy doświadczenie trakuje jako swój indywidualny rozwój w dosłownym tego słowa znaczeniu . Nie traktujmy tej dyskusji jako udowadniania za i przeciw . Opisze Panstwu moje doświadczenia i nie ma dla mnie znaczenia czy zostanę poparta czy też nie , trakuje to neutralnie .

Myślę ,że dziś powinnam jeszcze znaleść chwile czasu , aby napisać post , jednak w chwili obecnej dysponuje mała ilością czasu , chciałabym jednak zapowiedzieć mojego posta i to co zamierzam w nim przekazać .
pozdrawiam Laguna


Pisanie ,że Antrovis zakończył swoją działalność  w ogóle nie ma sensu bo to nie chodzi o jakąś legalna działalność , dziwne ,że nagle stało się tak ważne Petras..
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 20:41:56 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #40 : Marzec 06, 2009, 16:05:57 »

Miłość Duży uśmiech

Pamiętaj Kiara tylko by o ile bedzie w wyjaśnieniu - by znowu nie było plagiatu, pomówień i (intencji)

W wikipedi podane jest nazwisko załozyciela antrowizu.

Podane jest tez że ten człowiek go rozwiązał.

Więc rozumiem, że podasz mi niezbity dowód, że ten człowiek znowu rozpoczął działalność.

Jasno powiedziałem, że po rozwiązaniu antrowizu ja na żadnym spotkaniu pod tym szyldem nie uczestniczyłem

Jeżeli twórcą zaś okaże sie ktoś inny podasz inne nazwisko tzn, że ktoś pod szyldem antrowizu dokonuje fałszu czy też różnych dziwnych rzeczy  to niech ta kobieta poda go na policję za nielegalne działanie  jak sama twierdzisz działa nielegalnie
 
Ja w takich spotkaniach nigdy nie uczestniczyłem .Jeżeli jest inaczej prosze o dowód. Ponieważ mówie prawdę moge nawet na policji podać mniejsce swojego pobytu w czasie odbywania sie tych tajnych spotkań
Mogę bo wiem że mnie tam nie było. Więc prosze ostrożnie z oskarżeniem

Przemyślenia swoje co do moich intencji prosze zachowaj dla siebie bo to jest twój osąd, z którym ja sie niezgadzam jest dla mnie obrażający zresztą chyba nie tylko mnie

W sposób, który mnie zaatakowałąs mozna zaatakować każdego

Bez dowodów nazywa sie to oszczerstem. Rzeczywiście jet prawe postępowanie

Więc wyluzuj troche jak pisze zigrin




Witaj Petras

A jednak kody mają na Ciebie wpływ , jednak je masz - zaczynamy dzielić wiedze Petras?CośCoś?
ROZWÓJ INDYWIDUALNY TO WOLNOŚĆ WOLNOŚĆ TO BRAK DZIELENIA - WIEDZA JEST JEDNA  tylko od Nas indywidualnie zależy  czy ją kierunkujemy czy traktujemy w kategoriach całości .Myślę ,że Ty obrałeś ścisły kierunek , ale to Twoja indywidualna sprawa i nie poddaje tego  ocenie .Straciłeś według mnie czujnośc o jaką tak bardzo dbasz, bo załaczyły się kody , od jakich myślałeś ,że jesteś wolny - przeanalizuj to jeszcze raz Petras wyciągnij swoje wnioski , bo nikt za Ciebie tego nie zrobi .To co ja wiem od Ciebie samego powoduje ,że mogę stwierdzić iż wypierasz się swoich własnych ideologii duchowych i nie tylko , ale to Twoje doświadczenie życze Ci jedynie wyciągnięcia właściwych wniosków , które przyniosą Tobie zrozumienie samego siebie .

pozdrawiam


Zapisane
zigrin
Gość
« Odpowiedz #41 : Marzec 06, 2009, 18:25:57 »

"Najśmieszniejsze" jest to, że mimo wszystko... cały czas trzymamy się tematu…

Miłość człowiecza ma wiele rodzajów. Wszystko zależy od dominujących w danym momencie emocji,  uczuć i wiedzy. Emocje najszybciej się uwalniają w momencie zagrożenia ego. Wibracja miłości zdaje się czasami zmieniać formę, a nawet przybierać przeciwną, ale to tylko złudzenie i nasz Matrix. Bardzo łatwo wtedy ulegnąć zniewoleniu emocjonalnemu, prowadzącemu niechcący do urażenia czyjegoś ego, bądź celowego zaatakowania, a nawet niesprawiedliwego skrzywdzenia…
 

PS. Faktycznie ostatnio panują jakieś złe energie, mi już kilka nocy trudno zasnąć i często się budzę. Za dnia też coś wiruje...
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #42 : Marzec 06, 2009, 19:03:25 »

PS. Faktycznie ostatnio panują jakieś złe energie, mi już kilka nocy trudno zasnąć i często się budzę. Za dnia też coś wiruje...

Nie istnieją ''złe'' lub ''dobre'' energie.Wszechświat jest neutralny
, a nie zdualizowany.
Wszystko czego doświadczamy na zewnątrz tego ''świata'' jest tylko wynikiem własnych iluzji i projekcji.
Nie jest kwestią ocen, czy osądów wartościujących co jest czym, lecz kwestią jest odnalezienie własnych przyczyn, które wywołują taki lub inny stan rzeczy.
Po oddnalezieniu, uzmysłowieniu sobie przyczyn, należy dokonać ich integracji.

Piszesz cytuję : ''faktycznie panują jakieś ''złe'' energie...''
Tak właśnie wygląda ta iluzja - oto ja tworzę swoją rzeczywistość, uważając, że istnieją jakieś ''złe'' energie.Twoje przekonanie Twoja podświadomość uznaje za absolutną prawdę. Skoro uważasz, że istnieją, to istnieją. Lecz ten projekt, jak każdy projekt powraca do jego projektodawcy zawężając lub rozjaśniając mu obraz widzenia świata.
 Czyli jak myślisz, tak masz.
Oto ''lustro'', czyli wirtualny wszechświat, lub inaczej -  własna projekcja.
Osobiście nie doświadczam żadnych ''złych'' energii, ponieważ wiem, że takie energie w obiektywnej rzeczywistości nie istnieją.Poprostu ich nie ma!
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 19:18:30 wysłane przez astro » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #43 : Marzec 06, 2009, 19:55:17 »

wracając do mojego poprzedniego posta słownego oraz skojarzeń/podpuszczeń ambrożego:
zgodność 

A z tego co juz opisano w książkach, te wspomniane gadzie cywilizacje tworzyły kiedyś ciała Człowieka ziemskiego.
Kazdy ma ten zwierzęcy element w sobie i zwierzecą część ciała. 
Niestety ale trzeba się z tym Bez wstydu pogodzić po prostu.

* Moim zdaniem były to inne manifestacje zwierzęce. Bardziej zwiazane ze ssakami, ale to zalezy do którego momentu ewolucji się odnoscić.

I wspierać się, by  ewent. możliwości wspomnianego organu służyły tworzeniu Piękna i Dobrego życia po prostu.



« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 15:48:14 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #44 : Marzec 06, 2009, 19:58:59 »

Nie bardzo rozumiem, o co w tej sprzeczce chodzi. Usystematyzujmy zatem.

Petras stawia na współpracę człowieka z człowiekiem, na dzielenie się wiedzą ku pożytkowi ogółu.
Kiara, (przynajmniej tak mi się wydaje), poczuła zagrożenie rozwoju indywidualnego. Nie wiem, skąd takie odczucie. Przecież nigdzie nie było wzmianki o przejmowaniu cudzej świadomości. Dzielenie się wiedzą, to nie zawłaszczanie kimś. Przecież wszyscy dzielimy się sobą. Czy przez to ubywa nam czegokolwiek? Jest wręcz przeciwnie, wzbogacamy się o wiedzę wynikłą z cudzych doświadczeń. Nie musimy przez to powtarzać błędów, bo mamy już przez innych wypracowane optymalne rozwiązania. Oczywiście, nie musimy korzystać z cudzego dorobku, możemy błądzić i odczuwać to na własnej skórze, tylko, po co? Czy mamy doprowadzić, jak niektóre byty  do rozpadu własnej duszy?
Korzystanie z rozumu raczej nie szkodzi.

Nie wiem też Kiaro, co konkretnie zarzucasz Antrovisowi. Organizacja ta wniosła pewien wkład w rozwój wiedzy, opierając się na indywidualnym dorobku jej członków oraz na wzajemnej współpracy w intencji poszerzania wiedzy. Czy gdziekolwiek była mowa o budowaniu świadomości zbiorowej? Wprawdzie, nie należałam do Antrovisu, ale trochę otarłam się jego dorobek. I raczej oceniam to, jako budowanie wolności człowieka, wolności od jakiegokolwiek zniewolenia, nawet od Boga, jakiego narzucają nam religie.

Dlaczego Kiaro uaktywnił się u Ciebie strach, który wyraził się atakiem? Agresja zawsze jest pochodną strachu, nawet nie uświadamianego. Jakie kody dały o sobie znać?
Laguno, nie rozumiem co konkretnie zarzucasz Petrasowi. Mogłabyś, to jakoś jaśniej sformułować? Bo z Twojej wypowiedzi nic nie wynika.

I duża prośba do Michała.
Pozwól, na swobodną dyskusję, bez zbędnej ingerencji, bo wbrew pozorom chodzi tu o coś ważnego. To, do czego możemy dojść przy odrobinie dobrej woli, wiele może niektórym dać. Nie należy skupiać się tylko na zewnętrznej formie, treść tkwi głębiej i najczęściej wyrażana jest nie wprost. Poza tym dyskusja ta jest jak najbardziej zgodna z tematem i nie sądzę, by przekroczyła dopuszczalne ramy.
Dziękuję Michale za zrozumienie naszych oczekiwań. 

Z pozdrowieniami
Ptak
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #45 : Marzec 06, 2009, 21:02:41 »

Wraz z Dariuszem postanowiliśmy utworzyć nowy wątek - kontynuację tematu: "Bóg, kim On jest"

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=502.150
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #46 : Marzec 06, 2009, 21:11:22 »

Cytat: ptak  Marzec 06, 2009, 19:58:59

Laguno, nie rozumiem co konkretnie zarzucasz Petrasowi. Mogłabyś, to jakoś jaśniej sformułować? Bo z Twojej wypowiedzi nic nie wynika.


Witaj Ptak

Napisałam dzis bardzo ogólnikowo, ponieważ nie dysponuje czasem , ale napisze swoje własne doświadczenia jakie miałam w otarciu sie o wiedze   Antovis , ale o wiedze nie mam na myśli człowieka , bo jednostka nie ma tu żadnego znaczenia . To, że ktoś kroczył taką czy inną drogą to jego indywidualna sprawa , wiedza jest wszedzie i w każdym z Nas . Zresztą jeśli chodzi o samą organizacje to sporo przeczytałam w internecie , ale nigdy nie byłam na żadnym spotkaniu , miałam zetknięcie z tą wiedzą , ale nie w kategoriach spotkań , szkoleń - bo wtedy kiedy funkcjonowała ta organizacja nie wiedziałam nawet, ze takowa istnieje. Zresztą wiedze jaką reprezentował Antrovis uważam za wiedzę na wysokim poziomie  inaczej nie korzystałąbym z niej do dziś a robie to , chodzi bardziej o moje wnioski jakie mam , ale to tylko moje indywidualne odbiory , które opisze w momencie kiedy będe bardziej dyspozycyjna niż dziś , stąd proszę wybaczyć moje pobierznie sformułowane posty.
pozdrawiam

Wiedza jest jednością , tylko każdy może korzystać z niej wedle swoich przekonań , swoich intencji . a czasem nawet cełow - tak się dzieje na całym świecie i tak będzie  zawsze ....
Myslę ,że kłotnie personalne są mimo wszystko tu nie na miejscu , bo przedmiotem tego jest wiedza , a ona jest nie do podważenia jedynie intencje mogą być i cele różne , ale każdy z Nas ma na to wplyw tylko indywidualnie , może coś przyjąć bądż odrzucić .



« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 21:38:40 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #47 : Marzec 06, 2009, 21:22:18 »

Ptaszku mily nie wyciagaj wnioskow zbyt szybko, byc moze dojda jeszcze inne osoby , ktore opowiedza jaki jest ukryty cel werbowania kobiet ( mysle ze nie tylko kobiet) przez "nie istniejacy Antrowis", a istniejacych bylych czlonkow.
Dzielenie sie wiedza jest ok , inne dzielenia sie soba z syntetycznymi bytam,powinno byc swiadome.Czyli powiedziane przew wcieleniem osoby do  grupy ktorea przyjela taka role.
Ja nie mam prawa miec zadnych pretesji do doroslych ludzi o to, i nie mam, nie bylo we mnie ni strachu , ni agresji w strone Petrasa.
Jednak powtarza jeszcze raz, moim obowiazkiem jest informowanie nieswiadomych ludzi o roznych zagrozeniach.Przyjecie nieswiadome takiego "goscia" jest zagrozeniem takim samym dla czlowieka jak  opetanie,  bo wyprosic jest go bardzo trudno, a swiadomosc Czlowieka zepchnieta  staje sie do roli istnienia fizycznego nie pelnego zycia.
 Gdybym nie podzielila sie moja wiedza z innymi , ja poniosla bym odpowiedzialnosc za tajenie jej. Owe prawa uniwewrsalne mnie rowniez dotycza.

Kazdy kto chce moze sobie taki byt przyjmowac, i zostac dla niego niewolnikiem, jego wola. Jednak chodzi o to by byla to absolutnie swiadoma wola.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps.Ptaszku "ptasi kuperek" nie byl zadna zlosliwoscia, tylko  pieszczotliwym zdrobniemniem. Jezeli Cie to urazilo przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 21:52:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #48 : Marzec 06, 2009, 21:27:12 »

Właśnie, zgadzam się z Kiarą - precz od kobiet. Jeżeli już ktoś może werbować i ewentualnie opętywać kobiety to tylko niejacy mysliciele... ups, nie werbować tylko udzielać natchnienia i nie opętywać tylko oczywiście przekazywać wspaniałą wiedzę...
Zapisane
Andaren
Gość
« Odpowiedz #49 : Marzec 06, 2009, 21:32:53 »

Petrasie szkoda energii na to.

Kiara zawsze "atakuje" gdy nie odpowiada jej to bo przecież myśliciele to prawdziwe autorytety.

Ale rzecz leży w tym abyśmy brali prawdę za autorytet a nie ludzi.

Także apeluję do Ciebie Petrasie nie tocz dysputy z kimś kto nie potrafi jej prowadzić.

Życzę wszystkim miłej nocy. Uśmiech

EDIT: Niestety Wampiryzm energetyczny na tym forum to powszechne zjawisko.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 21:37:43 wysłane przez Andaren » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.682 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

black-for masterjayz-games watahanowiu siri-ya-ny ganghg