Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 23:41:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Antrovis itp. ...  (Przeczytany 125390 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #125 : Marzec 17, 2009, 00:13:40 »

Dziekuje za zwrocenie mi uwagi , bo istotnie uzylam w tych wszystkich miejscach niewlasciwego okreslenia energii. Teraz pora na poprawke, to moj blad osobisty.Juz powiedzialam pomylka zamiast uzyc energia Arymoniczna napisalam Lucyferyczna. Widac ten Aryman "motal' moje mysli w tym momecie niezle. A poniewaz bledy nalezy poprawiac i tekst korygowac, zaistniala najlepsza pora.
Jeszcze raz dzieki ambrozy, dobrze by bylo zebys mi wskazala linkiem miejsca w ktorych znalazlas te teksty. Ja poprawie, nie ma ludzi nieomylnych , ja tez popelniam bledy.

Za zaproszenie na spotkanie z Petrasem dziekuje, jakos mi nie po drodze  w ta strone, nie kazde drzwi powinnam otwierac. Zatem moje mile sprawdzajcie same te "meskosci", milej zabawy ambrozy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 02:21:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #126 : Marzec 17, 2009, 00:29:10 »

Kiaro, TY wiesz, że interesuje mnie przede wszystkim spójna i rzeczowa informacja. I tylko z tego względu prostuję, bo mnie to nieźle kiedyś namieszało w głowie. Cel, jak widzisz, mam taki jak Ty. I podobnie jestem nieustępliwa w tej kwestii. Cieszę się, że nie potraktowałaś to jako osobistej wycieczki, bo nie taki w istocie był zamiar mojej wypowiedzi. Prawdę powiedziawszy, nie sądziłam, że podczas mojej nieobecności będzie się mnie wzywać, a więc mam nadzieję, że nie nadaremno.

Też, pewnie napisałam coś nie jeden raz, co poprawiłabym, gdyby ktoś zwrócił mi uwagę. Tyle, że to były takie tam osobiste "dochodzenia' do jakichś tam wniosków. Lecz w Twoim przypadku, gdy są to poważne przekazy,  to powiem wprost i szczerze, że  niepokoi mnie Kiara w Tobie. Nie bez kozery też wspomniałam o ew. rzutowaniu problemu.

Ale na dziś starczy, pora życzyć sobie Dobrej i Spokojnej nocy nawzajem. Uśmiech

ambroży


edit by michał: scaliłem twoje posty ambroży


Kiaro, nie ujawniłam tutaj swojego imienia, proszę je skasuj. A że jesteś Małgosią, to wszyscy niemal wiedzą.  Nie pierwszy raz ujawniono na choepsie moje prywatności, a nawet prywatne rozmowy, czy teksty....Nie wszyscy są tu wygodni, jak widać, a mieliśmy dochodzić do prawdy. Potraktowałaś moją, w dużej mierze żartobliwą wypowiedź, zbyt dosłownie. Szkoda, bo ja nie zamierzam zamieniać tego ani w walkę, czy jakikolwiek konflikt.

Nie milczałam, ponieważ można by pomyśleć, że mam coś do ukrycia, co w tym wypadku obciążyć może i innych.  I nie aprobuję sytuacji, gdy się oskarża kogokolwiek, o cokolwiek i to bez konkretnych dowodów. Gdybyś takowe przedstawiła, zapewne uwierzyłabym Ci, a tak musiałam przyjrzeć się także wcześniejszym wypowiedziom Kiary. Kto tu jest teraz tak naprawdę wiarygodny?

A to z prostej przyczyny, że zarzut jest zbyt poważny, a Laguna, jedyny Twój świadek, nie przekonała mnie absolutnie. Owszem, jeszcze bardziej zamotała sprawę. Badam więc sama i to w dokładnie takim samym celu, jak uczyniłaś to Ty. Nie oskarżam Kiary, ale poddaje pod ogląd większej ilości osób, by przyjrzeć się jej rzeczywistym intencjom.

No, bo jeśli, to Kiara jest takim wcielonym syntetykiem, a  dojdzie do czystej w intencjach fuzji innych energii, to Kiara się rozpadnie, a Ty z nią stracisz ciało. Więc to jest bardzo w Twoim interesie. A może się mylę? Wiem, że są tu mądrzejsi ode mnie i może wspólnie dojdziemy do prawdy, która może być w najgorszym przypadku rękojmią Twojego bezpieczeństwa. Wolałabym się jednak mylić, gdyż jesteś mi bliska z innych też względów, dlatego użyłam określenia: siostro.
 
Ps. Nie da się wstecznie zmienić starych wypowiedzi, ale zapewniam, że w przekazach Kiary jest mnóstwo nieścisłości i zaprzeczeń. Dlatego, by nie zranić Twoich uczuć zwróciłam się do Małgosi, czyli do Ciebie wprost.
Próbowałam też, nadrobić braki w mojej niewiedzy odnośnie przekazów Kiary, ale jeszcze się o wiele bardziej zamotałam.
Jeśli jednak uważasz, to jako atak personalny, to się bardzo mylisz. Widzisz, Małgoś jest baaardzo dużo, ale nie pomyślam zapewne o tym??? Płacz
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 22:13:29 wysłane przez ambroży » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #127 : Marzec 17, 2009, 02:15:38 »

ambrozy na forum uzywamy swoich nickow, ja nigdzie nie podpisuje  sie jako Malgosia , chociaz usilowal mnie do tego zmusic arteq po postach Leszka przedstawiajaca moja prywatnosc.
Zwrocilas sie do mnie po imieniu z milym ujeciem siostro , ja poczulam ze dalas mi prawo zwrocenia sie do Ciebie w ten sam sposob.Nic wiecej, nie informowalam nikogo kim jest kobieta , ktorej Petras jako drugiej zaproponowal spotkanie.Nie miej o to do mnie pretesji,zacytowalam sam fakt iz do tego doszlo.
Nie bardzo zrozumialam Twoj zal , rozgoryczenie , oraz posadzanie mnie o bycie energia symtetyczna.  Biorac pod uwage ze wpelni idetyfikuje sie z Kiara jako moja Energia niewcielona z naprzestrzeni, to ja powinnam  sie rowniez  zidetyfikowac z syntetyczna energia. No coz?
Bardzo dziekuje za troske o moje bezpieczenstwo.
Zgodnie z Twoim zyczeniem wyjme Twoje imie z tekstu, jezeli na drugi raz Ty bedziesz umieszczala moje , to tez prosze pytaj mnie czy wyrazam na to zgode.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 02:23:52 wysłane przez Kiara » Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #128 : Marzec 17, 2009, 11:31:24 »

Dziękuję Kiaro, błąd każdy z nas może popełnić, ale większą sztuką jest go umieć naprawić. Masz, oczywiście mój szacunek za taką reakcję. Ze swej strony postaram się "trzymać" nicku, choć w Twoim przypadku, nie jest to zwyczajny nick i dlatego to jest takie problematyczne.

Pozdrawiam Cię  jak zwykle ciepło i serdecznie. Uśmiech

ambroży
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 11:59:11 wysłane przez ambroży » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #129 : Marzec 17, 2009, 12:34:32 »

kończymy tą prywatę dziewczyny...
Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #130 : Marzec 17, 2009, 12:57:15 »

No, właśnie została zakończona, ale tu chodzi o zbyt poważny problem. MICHAŁ masz taki wybitny dar ingerencji i ucinania sprawy. To jest nierzadko wylewanie dziecka z kąpielą. Między ludźmi zachodzą bardzo ważne procesy, o czym każdy psychoterapeuta by Ci rzekł. Na tym polega doświadczanie wzajemnych relacji i rozwój. Mądrością jest też, by wiedzieć, kiedy wkroczyć w zaistniały proces. Ty nierzadko jesteś nadgorliwy. WIem, masz na uwadze wizerunek forum, ale z tej Twojej dobrej intencji, de facto wychodzi czasem nieuświadomiony "zamordyzm" . Twoja uwaga, tutaj jest akurat zbędna, bo żadna z nas nie zamierzała kontynuować wątku.  Ano, na tyle  jesteśmy sobie życzliwe. Korzystamy w mądry sposób z pw. Owszem, jedna i druga poszukuje odpowiedzi na wątpliwości i to nas akurat łączy - mamy tego świadomość i odwagę. A mylić możemy się obie. Jednakże wiedza, to olbrzymia odpowiedzialność. Drążymy więc, a dlatego publicznie, żeby nie grać i nikt nie czuł się zwiedziony. Zapewniam, że prywatnie jesteśmy sobie o wiele bardziej życzliwe, ale tu nas obowiązują inne priorytety. Na szczęście obie mamy do tego dystans. Także spoko, awanturki nie będzie, choć  czasem, to i  szabelką, tak rzeźko jest, panie Michale pomachać... Zły I ckno za tym jeszcze poniektórym! Nie jesteśmy tak tu (wszyscy)zaraz świętsi od papieża.  Zły

Ale dziękuję, gdyż napisałeś to w bardzo życzliwym tonie i z najlepszym zamiarem, a ja z kolei oparłam się innych Twoich wkroczeniach i tak mi się uzbierało. A wcześniej przecież nie dotyczyło to mnie osobiście. Chodzi mi o problem.

Niemniej pozdrawiam bardzo ciepło. Z szacunkiem i  tak naprawdę zrozumieniem dla Twojej młodości i intencji. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 20:01:01 wysłane przez ambroży » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #131 : Marzec 17, 2009, 13:09:18 »

taka moja tu rola - wasze posty z powyżej nie wnoszą wiele do tematu a tyczą (przynajmniej w moim mniemaniu) jedynie waszej dwójki - a taką wymianę "słodkiej uprzejmości" wymienić poprzez PW..

uważasz, że to dar? miło mi. dzięki niemu panuje tu względny porządek..

tym samym ucinam wszelką dyskusję na temat moich darów, waszych energii - proszę to przenieść na PW (korespondencje ze mną odnośnie moich "nożyczek" również)

każdy post nie na temat będę usuwał bez powiadomienia

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #132 : Marzec 17, 2009, 18:55:13 »

Cytat: Ambroży
No, bo jeśli, to Kiara jest takim wcielonym syntetykiem, a  dojdzie do czystej w intencjach fuzji innych energii, to Kiara się rozpadnie, a Ty z nią stracisz ciało.

Ambroży, podzielam Twoją opinię odnośnie zarzutów Kiary względem Petrasa, że są bezpodstawne. Nie rozumiem jednak, co miałaś na myśli pisząc zacytowane powyżej zdanie.
Czy mogłabyś to przybliżyć? Co to znaczy, że dojdzie do czystej w intencjach fuzji innych energii.
Jakich energii, jakiej fuzji? Kogo z kim? Czy mam rozumieć, że istoty będą dobrowolnie łączyć się we wspólnych ciałach? Czy może masz na myśli powstanie świadomości zbiorowej? Proszę, wyłóż to łopatologicznie, bo nie wiem o co chodzi.

Pozdrawiam  Uśmiech


@ Michał
Powyższe nie jest żadną prywatą i jak najbardziej związane jest z tematem.
To na wypadek, gdybyś chciał nieopatrznie ciąć.
Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #133 : Marzec 17, 2009, 19:32:26 »

Ano, Ptaku, tak sobie dywaguję, nie mam bowiem podstaw, żeby kogokolwiek oskarżać. Póki, co sprawdzam na swój "ptasi" sposób, wiarygodność stron. To takie założenie. Bo, jeśli się kogoś oskarża, a nie ma jasnych dowodów, to może to być rzutowanie. Czyli zarzuca się innym to, co ma się samemu w sobie. Tak może się zdarzyć. I jeśli tak jest, to może znaczyć, że nieczyste zamiary blokują te czyste, stąd napisałam o czystej i słusznej fuzji. Jednak, to wszystko, co piszę potraktowane jest w kategoriach potencjalnych i ewentuanych zdarzeń, a raczej domysłów. Pamiętasz, koliberek wciąż lubił sobie dywagować, a nawet i żartować. Były to czasy wesołe i twórcze.

Temat ten uznałam za ważny problem, by udać, że nic sie nie stało. Oczywiście, nie zmienia to absolutnie mojego stosunku do Kiary i wiem, że też tak jest z Jej strony. Jeśli nawet stoimy po "przeciwnych stronach barykady", to nie zwalnia nas z wzajemnego szacunku wobec siebie i próby znalezienia prawdy, jaką ona jest na ten moment. Byle jednak mieć świadomość i do niczego się zbytnio nie przywiązywać. I do "prawdy" i do roli, jaką w danym momencie się odgrywa.

ambroży Uśmiech


« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 19:57:35 wysłane przez ambroży » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #134 : Marzec 17, 2009, 20:15:11 »

ja nigdzie nie podpisuje  sie jako Malgosia , chociaz usilowal mnie do tego zmusic arteq po postach Leszka przedstawiajaca moja prywatnosc.
Kobieto nie łżyj. Nigdzie nie zmuszłem Cię abyś podpisywała się jako Małgorzata. Więc albo wklej linka do wypowiedzi w której napisałem "masz używać/podpisywać się swoim imieniem" albo wycofaj się z tego kłamstwa - to tak w imię uczciwości i nieuzasadnionych zarzutów które starasz się wytykać innym.

Dla wyjaśnienia: owszem była dyskusja w której była poruszana sprawa Twego imienia, nicku i Twoich myślicieli. Pytałem skąd ten nick i dlaczego tak mocno się z nim utożsamiasz. Zadałem również pytanie dlaczego tak nerwowo zareagowałaś gdy zwróciłem się do Ciebie po imieniu - i nawet przedstawiłem swoją teorię w tym temacie. Pragnę jeszcze Ci przypomnieć, że straszyłaś mnie adminem gdy jeszcze raz zwrócę się do Ciebie Twoim imieniem. Natomiast nigdzie nie NAKAZYWAŁEM Ci używać wyłącznie imienia - być może [nie pamiętam] proponowałem to jako jedną z możliwości lecz w żadnym przypadku nie NAKAZYWAŁEM.
Myślę, że tak oświecona osoba jak Ty rozumie róznicę słów "proponuję" [bo jeżeli padło z moich ust to tylko takie] i "nakzauję".

pomimo, że post nosi znamiona off-a proszę o pozostawienie go do czasu wypowiedzi Kiary - podania linka lub wycofania zarzutu.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #135 : Marzec 17, 2009, 20:32:47 »

Arteq nie męcz się bo nie warto. Kiara stosuje w twoją stronę wampiryzm energetyczny. Nie zwracaj uwagi na to co ona pisze a zajmi się ważniejszymi tematami.  Uśmiech

Uśmiech


Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #136 : Marzec 17, 2009, 20:59:05 »

Piszesz koliberku, że nie masz podstaw by oskarżać i doskonale Cię rozumiem. Jednak z ust Kiary padły konkretne oskarżenia, nazwane ostrzeżeniami. I chwała za ostrzeżenia, gdyby  faktycznie nimi były. Żeby zaś były, powinno być uwiarygodnione zagrożenie. To jednak nie zostało uczynione. Dlatego trudno jest dochodzić prawdy, gdy brak konkretów. Laguna także ich nie wniosła.

Wspomniałaś o rzutowaniu w takim przypadku. Być może tak jest, być może nie. Myślę, że bardziej chodzi tu o własne przekonania i naginanie do nich rzeczywistości.
Bo, czy "Petras & Grupa" faktycznie szuka ciał dla rozpadających się energii syntetycznych?
Nigdy bym na to nie wpadła, raczej dostrzegam w jego postach inne ostrzeżenia i przesłanie dla ludzkości. Ale to pewnie tylko moje naiwno-ufne widzenie człowieka. 


PS. Wybacz tego koliberka, ale pozostał sentyment i Ambroży jakoś mi nie leży. No chyba, że ma leżeć!  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 21:03:52 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #137 : Marzec 17, 2009, 21:28:55 »

ja nigdzie nie podpisuje  sie jako Malgosia , chociaz usilowal mnie do tego zmusic arteq po postach Leszka przedstawiajaca moja prywatnosc.
Kobieto nie łżyj. Nigdzie nie zmuszłem Cię abyś podpisywała się jako Małgorzata. Więc albo wklej linka do wypowiedzi w której napisałem "masz używać/podpisywać się swoim imieniem" albo wycofaj się z tego kłamstwa - to tak w imię uczciwości i nieuzasadnionych zarzutów które starasz się wytykać innym.

Dla wyjaśnienia: owszem była dyskusja w której była poruszana sprawa Twego imienia, nicku i Twoich myślicieli. Pytałem skąd ten nick i dlaczego tak mocno się z nim utożsamiasz. Zadałem również pytanie dlaczego tak nerwowo zareagowałaś gdy zwróciłem się do Ciebie po imieniu - i nawet przedstawiłem swoją teorię w tym temacie. Pragnę jeszcze Ci przypomnieć, że straszyłaś mnie adminem gdy jeszcze raz zwrócę się do Ciebie Twoim imieniem. Natomiast nigdzie nie NAKAZYWAŁEM Ci używać wyłącznie imienia - być może [nie pamiętam] proponowałem to jako jedną z możliwości lecz w żadnym przypadku nie NAKAZYWAŁEM.
Myślę, że tak oświecona osoba jak Ty rozumie róznicę słów "proponuję" [bo jeżeli padło z moich ust to tylko takie] i "nakzauję".

pomimo, że post nosi znamiona off-a proszę o pozostawienie go do czasu wypowiedzi Kiary - podania linka lub wycofania zarzutu.

To sa wstepne dyskusje udawadniajace mi iz jestem opetana przez Kiare i Myslicieli i powinnam uzywac swojego imienia, nie zas nicku Kiara.

http://www.cheops.fora.pl/forum-przeniesione-cheops-darmowefora-pl-hydepark,7/przekazy-od-myslicieli,563-300.html

Troche to trwalo by moj nick zechcial zaakceptowac arteq. Naprawde nie mam czasu na wyszukiwanie wszystkich postow.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2009, 21:29:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #138 : Marzec 17, 2009, 21:30:59 »



@ Michał
Powyższe nie jest żadną prywatą i jak najbardziej związane jest z tematem.
To na wypadek, gdybyś chciał nieopatrznie ciąć.


dla mnie jest - i tak pozostanie ptaku.

ale dyskutujcie, dyskutujcie  Uśmiech tylko bez wyzwisk proszę  Uśmiech
Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #139 : Marzec 18, 2009, 00:47:22 »

Widzisz, Ptaku, wspomniałam, że to "może być rzutowanie". Określiłam to niejednoznacznie, dlatego też pisałam jeśli....itd. Jako i rzekłam, wszystko to umieściłam w kategoriach przypuszczeń. Na bazie danych jakie obecnie posiadam, to bardziej skłaniałabym się oczywiście do Twojej opinii.

A gwoli wyjaśnienia to:
od zawsze tak było, że stawałam po stronie oskarżonych, zwłaszcza jeśli oskarżenie  jest wątpliwie przedstawione. I nie ma tu znaczenia, co  i kto tak uczynił. Bez względu na personę, której by to dotyczyło, zareagowałabym podobnie, nie ma więc tu osobnej, jakiejś prywatnej relacji ambroży -Kiara, tylko istotny problem. Tak, to widzę. Bowiem, najprościej jest ocenić, zaklasyfikować i przekreślić. Tak może zacząć się zabijanie. Nie trzeba brać nawet broni do ręki...

W tym wypadku nałożył się inny motyw. Otóż, komu wiele dano, od tego więcej się wymaga. Czyli implikuje to o wiele większą odpowiedzialność za słowo, czy też działanie. Myślę więc, że obecnie tu zaistniały proces, to szczególna lekcja dla nas wszystkich,

a rzekł to:

Ambroży Drążący, póki co, w tej roli po uszy tkwiący. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 00:48:20 wysłane przez ambroży » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #140 : Marzec 18, 2009, 16:33:28 »

To sa wstepne dyskusje udawadniajace mi iz jestem opetana przez Kiare i Myslicieli i powinnam uzywac swojego imienia, nie zas nicku Kiara.
http://www.cheops.fora.pl/forum-przeniesione-cheops-darmowefora-pl-hydepark,7/przekazy-od-myslicieli,563-300.html
Troche to trwalo by moj nick zechcial zaakceptowac arteq. Naprawde nie mam czasu na wyszukiwanie wszystkich postow.

Kojelne kłamstwo. Szkoda, że znajdujesz czas aby rzucać oszczerstwa, a już nie znajdujesz go aby je poprzeć. W podanym linku niegdzie nie ma jakoby wypowiedzianych przeze mnie słów zmuszajacych Cię do używania imienia Małgorzata.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #141 : Marzec 18, 2009, 18:40:22 »

Jezeli ktos  kaze mi uzywac zamiast mojego nicku imie ( co nie jest stosowane na forum), przy prozbie o zwracaniu sie nickiem zarzuca mi opetanie przez Kiare. To dla mnie jest ingerecja w moja prywatnosc i wymuszenie czegos innego co  wybralam wczesnie. Raczej zalecam wzmacniac pamiec , bo moze Ci szwankuje, lub Twoja wrazliwos wymuszenie traktuje gdy kogos fizyczna sila potraktujesz. Dla mnie jest inaczej.
To byl ostatni post odpowiedz, inne w tej kwestii prosze moda o kasowanie, jako nie zwiazane z tematem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 10:22:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #142 : Marzec 19, 2009, 02:09:54 »

Witam Państwa
Ja równiez mam obecnie taki okres , kiedy wyrzucam z siebie pewne rzeczy , widać na wszystkich oddziałuje zbliżające się przesilenie zimowo -wiosenne , Mało tego to widać nie tylko na forum , ale i w moim otoczeniu w jakim przebywam , ludzie stali sie wrażliwsi , bardziej kłotliwi , krytyczni , walczący - Czy Macie takie same obserwacje ?? Punkt kulminacyjny to 21 marzec juz niedlugo Duży uśmiech Duży uśmiech Mrugnięcie
pozdrawiam Laguna
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 02:10:53 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #143 : Marzec 19, 2009, 02:23:04 »

prawie dostałem bana za nazwanie KK !%^^&#%#%#@ więc raczej ja mam to samo, staram się nad tym panować jednak nie wychodzi mi to całkiem...

z każdym dniem moja niechęć do KK rośnie - może to dlatego, że aktualnie badam rolę Pawła (Żygacza Kłamstw) w kształtowaniu się KK zaraz po zabójstwie Jezusa i jego brata Jakuba - podkreślę to dobitnie i mocno - SUKCESJA CHRZEŚCIJAŃSTWA ZOSTAŁA SPLAMIONA KRWIĄ!!!!

o czym jest ten temat i co to jest Antrovis??? bo nie wiem czym będzie offtop skoro nie wiem o co tutaj chodzi...

718'
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #144 : Marzec 19, 2009, 05:50:44 »

No, właśnie została zakończona, ale tu chodzi o zbyt poważny problem.

Co jest tym największym problemem??
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #145 : Czerwiec 27, 2010, 19:56:25 »

Na "INTERIA.pl" znalazłem ciekawy link:

Cytat: historyk7
Czy w świetle prawa prawne zarejestrowanie jakiegoś Wyznania religijnego np; Świadków Jehowy - można określać mianem sekty Coś Co na ten temat mówi polskie prawo i Konstytucja Coś Bardzo często na tym forum czytając posty spotykam takie określenie ŚJ. są sektą, więc czy wedle polskiego prawa i Konstytucji są czy nie, jak to rozumieć Coś

http://forum.interia.pl/watek-chronologicznie/czy-prawne-zarejestrowanie-wyznania-to-sekta,1066,1097498,,c,1,35,0,0

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #146 : Październik 21, 2011, 21:12:12 »

Cytat: PHI
Cytuj
Ale czym był Antrovis, chyba wiesz? Chodziło mi o zjawisko, sposób.
Nie wiem, jakie "zjawisko, sposób" masz na myśli ..ale może uświadomisz mnie w stosownym watku. Bo widze link, a szczerze mówiąc nie czytałem
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7338.msg85873#msg85873

Oj, do uświadamiania Cię w tej materii nie czuję się mocnym - jestem za "krótki".
Są tu osoby, które mogłyby Ci pomóc. Niewątpliwie wiele odniesiesz z przeczytania tego wątku.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 21:24:28 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #147 : Październik 21, 2011, 22:17:15 »

A gdzie jest poczatek wątku - bo jakby wyrwany z kontekstu.

kiara odnosi się do czegoś, co niewiadomo gdzie jest.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 22:17:57 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #148 : Październik 22, 2011, 08:54:22 »

A gdzie jest poczatek wątku - bo jakby wyrwany z kontekstu.

kiara odnosi się do czegoś, co niewiadomo gdzie jest.

Ja ostanio przegladalam ten watek i odnioslam takie same wrazenie jakby czegos brakowalo moze jakas strona sie zapodziala .
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : Październik 22, 2011, 11:43:57 »

Witaj Laguno. Uśmiech
Wszystko jest w porządku. Dyskusja zaczęła się w innym temacie, prawdopodobnie moderator przenióśł  i rozpoczął nowy wątek. Dlatego wygląda jakby czegoś brakowało. Proponuję również Tobie abyś swoje dalsze odczucia związane z Antrovisem, które umieszczasz w temacie ''11.11.11- Oblicza Duchowości'' opisywała tutaj.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 11:50:19 wysłane przez janusz » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pegasus pack-of-black-and-white equestrian-world forumwatachyzielonegoamuletu hejtforum