Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 15:25:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Antrovis itp. ...  (Przeczytany 124553 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #150 : Październik 22, 2011, 14:10:53 »

Witaj Laguno. Uśmiech
Wszystko jest w porządku. Dyskusja zaczęła się w innym temacie, prawdopodobnie moderator przenióśł  i rozpoczął nowy wątek. Dlatego wygląda jakby czegoś brakowało. Proponuję również Tobie abyś swoje dalsze odczucia związane z Antrovisem, które umieszczasz w temacie ''11.11.11- Oblicza Duchowości'' opisywała tutaj.
Witaj Janusz
Oczywiscie masz racje tutaj jest zapewne odpowiedniesze miejsce bo dotyczy konkretnego tematu  Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #151 : Październik 22, 2011, 14:55:07 »

Laguna, to wyglada, jakby ktoś wyciał i wkleił jakiś tekst
ctr+c, ctr+v
(np. jakis inkwizycyjny kombinator)
walnąl blokiem tekstu, by wchłonąc energie spojrzenia na szybkiego.
(oni tak robią i wrzucają ją do maszynki kwantowej - by przetworzyc na takie trollowe ataki potem)

Jesli tam jest treść - to przeedytuj proszę,tak, by dało się czytać też i ludziom.
(nie tylko skanerom energii)
No chyba, ze chodziło o to , zeby jedynie (etykietkowo) zassac trochę energii - a nie merytorycznie przyjrzeć się zjawisku czy procesom.

..tzw. 'przemytów' i kultywacji dezorientujacych pojęć, oraz implantów nieswiadomosci.
Implantów, które mają poslużyć do przyszłej manipulacji na rzecz okreslonych 'zespołów energii pasożytniczej'

Jeśli ktos z was czuje się mocny
w zakresie wyjaśnienia co by mi pojaśniało Mrugnięcie
pojęcia którego uzyła Laguna
wyboldowanego na niebiesko 'implanty nieświadomości'
to chętnie poczytam

To nie Laguna użyła tego pojęcia. Cytujesz tu PHIRIOORI,
błednie przypisując Lagunie słowa sformulowane przez niego.

Może to pomoże:
Byk w składzie porcelany

« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 15:03:04 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : Październik 22, 2011, 15:08:39 »

Laguno Powodzenia Uśmiech
Czekamy na dalsze, bardzo interesujące posty dotyczące działania w/w grupy a szczególnie na wiedzę mówiącą o zmianach świadomości jaka dokonała sie u ludzi, którzy się z nią w jakiś sposób zetknęli.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 17:36:04 wysłane przez janusz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #153 : Październik 22, 2011, 15:44:52 »

Witaj Laguno. Uśmiech
Wszystko jest w porządku. Dyskusja zaczęła się w innym temacie, prawdopodobnie moderator przenióśł  i rozpoczął nowy wątek. Dlatego wygląda jakby czegoś brakowało. Proponuję również Tobie abyś swoje dalsze odczucia związane z Antrovisem, które umieszczasz w temacie ''11.11.11- Oblicza Duchowości'' opisywała tutaj.

Co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu nie wiem,
gdzie
Cytat: phirioori
A gdzie jest poczatek wątku - bo jakby wyrwany z kontekstu.
Kiara odnosi się do czegoś, co niewiadomo gdzie jest.

Przeczytalem na razie pierwszą strone.
Pamietam jak wątek zostal stworzony, byłem wówczas na forum.
Ale brakuje w wątku inicjalnym linka do tematu,
do którego  odnoszą się rozmówcy w tej pierwszo-stronowej wymianie


Wrzystko jest w porzadku - tylko nic nie jest w porzadku.

Juz wiem, dlaczego dotrwałem do 3-ciej strony jedynie. I to jednym okiem.
Słaby był poziom tej rozmowy ..zarówno jak chodzi o język, jak i kompetencje.
Takie wrażeniówki czyjeś ogólnie.


Oczywiście wiele z tych kontrowersji mozna rozwiązać ilustrując w merytoryczny sposób procesy i zjawiska, które nieodwołalnie towarzyszą naszym czasom i temu co dzieje sie ogólnie na planecie.

Jesli jednak nie ma nastroju do merytorycznej rozmowy (ogólnie tu na forum) - a jest przyzwolenie
na konserwowanie etykiet, trolling itp to rzecz staje się bezprzedmiotowa.


W ogóle poprzestawiano tu proporcje, wypaczone są znacznie,
bo z wywodów wynika jakoby szukanie lokum dla lokatora było nominalnym zajeciem tych ludzi - co w świetle efektów pracy badacza respektującego minimum rzetelności - szybko okazuje się bzdurą.

Wystarczy przypomnieć sobie szereg ogólnodostępnych audycji, które opiewały na różnorakie inne tematy.
Co jednoczesnie nie znaczy, że taki aspekt sprawy nie istnieje. Ale to wyjecie okruszka z oceanu kontekstów i znaczeń.

« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 18:19:55 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #154 : Październik 22, 2011, 16:00:43 »

PHIRIOORI masz racje to rodzaj skanowania ale w tym przypadku tych energii to oni sklanuja, a my odczuwamy skutki teego skanowania i podlaczenia . z drugiej zas strony kazdy kto jest nadwrazliwy na odbior energii podswiadomie rowniez skanuje.Ujme to w ten sposob nie da sie opisac slowami pewnych odbiorow jedynie skutki jakie maja na nas wplyw , wiem ze pisze ogolnikowo, ale jak mam opisac np ze czuje podlaczenie pod czakry ., ze mam wyrazna ingerencje w moje cialo innej energii , ktora nota bene przenosi sie wraz z odczuwalnymi skutkami na czlonkow rodziny dlatego , ze ty zaczynasz nia emanowac i  co gosrze Twoi czlonkowie rodziny przenosza ja na innych skad wiem ? Wszyscy opisuja sami od siebie swoje samopoczucie , spadek aktywnosci bole glowy , ktos moglby powiedziec bo maja blokady , tak wmawia antrovis, ale to jest bardzo mylne, wazne jest to , aby nie przyjmowac tego ich kodowaniawtedy pasozyt ginie . Musza liczyc sie jednak z osobami ktorzy majac dostep do tego zakatka wiedzy czuja prawdziwosc intencji poprzez ingerencje potrafia tak zmanipulowac , ze podejmujesz nieswiadomie decyzje o wejsciu do tego GARNKA energii i wowczas maja swoje przyzwolenie na umieszczenie pasozyta ...  Natomiast tych ktorzy nie sa brdzo atrakcyjni silni zwyczajnie pasozytuja energetycznie bez zagniezdzenia nazwe to -ROBALEM , KTORY NIE POCHODZI STAD , moze i dlatego mnie to nie odpowiada . Zazwyczaj wybieraja osoby z duzym potencjalem energetycznym bo takie moga przezyc noszac robala w sobie i poniewaz  sa podlaczeni pod ich garnek cialo nie czuje wyeksplatowania sa zasilani , jesli innym to pasuje ok mnie nie .. ktos moze nazwac mnie glupcem zapewne beda to wlasnie nosiciele robali mam to w nosie ....

======================================================

A moze owe energie powinny w swojej pysze zastanowic sie , ze my ludzie nie chcemy , aby robiono z nas kroliki dopswiadczalne bez konca , jednego nie moga zlamac i to NAS CHRONI -BEZ PODJECIA DECYZJI -SWIADOMEJ BO NIESWIADOMA MOZNA ZAWSZE COFNAC NIE MOGA INGEROWAC JEDYNIE MANIPULOWAC .... TERAZ ZERUJA POD INNA NAZWA TYLKO KTOS KTO CZUJE ENERGIE JESLI RAZ SPOTKA SIE Z TYMI ENERGIAMI DOSKONALE JE ODROZNIA , BO WLASNIE SA INNE ........................

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 16:52:22 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #155 : Październik 22, 2011, 16:18:54 »

Postów 154 i 155 proszę nie scala c gdyż znalazły się koło siebie na skutek przeniesienia z innego wątku
Darek




Witaj Laguno. Uśmiech
Wszystko jest w porządku. Dyskusja zaczęła się w innym temacie, prawdopodobnie moderator przenióśł  i rozpoczął nowy wątek. Dlatego wygląda jakby czegoś brakowało. Proponuję również Tobie abyś swoje dalsze odczucia związane z Antrovisem, które umieszczasz w temacie ''11.11.11- Oblicza Duchowości'' opisywała tutaj.

Co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu nie wiem,
gdzie
Cytat: phirioori
A gdzie jest poczatek wątku - bo jakby wyrwany z kontekstu.
Kiara odnosi się do czegoś, co niewiadomo gdzie jest.

Przeczytalem na razie pierwszą strone.
Pamietam jak wątek zostal stworzony, byłem wówczas na forum.
Ale brakuje w wątku inicjalnym linka do tematu,
do którego  odnoszą się rozmówcy w tej pierwszo-stronowej wymianie


Wrzystko jest w porzadku - tylko nic nie jest w porzadku.

Juz wiem, dlaczego dotrwałem do 3-ciej strony jedynie. I to jednym okiem.
Słaby był poziom tej rozmowy ..zarówno jak chodzi o język, jak i kompetencje.
Takie wrażeniówki czyjeś ogólnie.


Oczywiście wiele z tych kontrowersji mozna rozwiązać ilustrując w merytoryczny sposób procesy i zjawiska, które nieodwołalnie towarzyszą naszym czasom i temu co dzieje sie ogólnie na planecie.

Jesli jednak nie ma nastroju do merytorycznej rozmowy (ogólnie tu na forum) - a jest przyzwolenie na konserwowanie etykiet, trolling itp to rzecz staje się bezprzedmiotowa.

W ogóle poprzestawiano tu proporcje, wypaczone są znacznie,
bo z wywodów wynika jakoby szukanie lokum dla lokatora było nominalnym zajeciem tych ludzi - co w świetle efektów pracy badacza respektującego minimum rzetelności - szybko okazuje się bzdurą.
Wystarczy przypomnieć sobie szereg ogólnodostępnych audycji, które opiewały na różnorakie inne tematy.
Co jednoczesnie nie znaczy, że taki aspekt sprawy nie istnieje. Ale to wyjecie okruszka z oceanu kontekstów i znaczeń.


Witaj ponownie i tu
ZADAM CI JEDNO PYTANIE jesli nie bedziesz szczery nie odpowiadaj ...... CZY MIALES KIEDYKOLWIEK JAKIKOLWIEK KONTAKT Z BYLYMI LUB OBECNYMI CZLONKAMI SPOLECZNOSCI aNTROVIS ? JESLI TAK , to czy masz odwage o tym powiedziec ? nie mam na mysli tutaj wysluchania audycji itp. tylko kontakt bezposredni CośCośCośCośCośCośCoś? Bo nawet syndromtych . ktorzy tam zabawiali jest przesiakniety ich strachem przed siostrami i bracmi .... jak odpowiesz mi na to pytanie podejme z Toba dyskuje , rowniez rzucasz stwierdzenia , ktore mi zarzucasz .zapraszam do dyskusji  ponizej wklejam Tobie moja odp. z pop. watku


PHIRIOORI masz racje to rodzaj skanowania ale w tym przypadku tych energii to oni sklanuja, a my odczuwamy skutki teego skanowania i podlaczenia . z drugiej zas strony kazdy kto jest nadwrazliwy na odbior energii podswiadomie rowniez skanuje.Ujme to w ten sposob nie da sie opisac slowami pewnych odbiorow jedynie skutki jakie maja na nas wplyw , wiem ze pisze ogolnikowo, ale jak mam opisac np ze czuje podlaczenie pod czakry ., ze mam wyrazna ingerencje w moje cialo innej energii , ktora nota bene przenosi sie wraz z odczuwalnymi skutkami na czlonkow rodziny dlatego , ze ty zaczynasz nia emanowac i  co gosrze Twoi czlonkowie rodziny przenosza ja na innych skad wiem ? Wszyscy opisuja sami od siebie swoje samopoczucie , spadek aktywnosci bole glowy , ktos moglby powiedziec bo maja blokady , tak wmawia antrovis, ale to jest bardzo mylne, wazne jest to , aby nie przyjmowac tego ich kodowaniawtedy pasozyt ginie . Musza liczyc sie jednak z osobami ktorzy majac dostep do tego zakatka wiedzy czuja prawdziwosc intencji poprzez ingerencje potrafia tak zmanipulowac , ze podejmujesz nieswiadomie decyzje o wejsciu do tego GARNKA energii i wowczas maja swoje przyzwolenie na umieszczenie pasozyta ...  Natomiast tych ktorzy nie sa brdzo atrakcyjni silni zwyczajnie pasozytuja energetycznie bez zagniezdzenia nazwe to -ROBALEM , KTORY NIE POCHODZI STAD , moze i dlatego mnie to nie odpowiada . Zazwyczaj wybieraja osoby z duzym potencjalem energetycznym bo takie moga przezyc noszac robala w sobie i poniewaz  sa podlaczeni pod ich garnek cialo nie czuje wyeksplatowania sa zasilani , jesli innym to pasuje ok mnie nie .. ktos moze nazwac mnie glupcem zapewne beda to wlasnie nosiciele robali mam to w nosie ....

=======================================================

Jeszcze jedno to , ze ja trafilam w te energie przez mojego kolege , to byla jego porazka , a to dlatego , ze ja naturalnie jestem empatka i mam niesamowicie silna czakre serca i przez nia wszystko odbieram dlatego w odpowiednim momencie bylam w stanie odlaczyc sie od tych energii . Zapewne jak to w ich stylu beda probowali dac mi w przyslowiowa glowe za opisywanie moich doswiadczen , niwstety oni wbrew temu co sami robia nie akceptuja ingerencji i autosugestii . a teraz wystawiam sie przed szereg .  Duży uśmiech

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 16:56:14 wysłane przez Dariusz » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : Październik 22, 2011, 16:34:24 »

Ponieważ temat poruszyła Kiara, więc może Ona pamięta, gdzie można znaleźć początek tej dyskusji.
Rozsądna jest jednak opcja umieszczania tutaj nowych kompetentnych i rzetelnych postów. Oczywiście jeśli ktoś ma coś do powiedzenia w powyższem. 
Tak jak czyni to nasza Laguna. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 16:38:09 wysłane przez janusz » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #157 : Październik 22, 2011, 17:07:54 »


[/quote]
Ponieważ temat poruszyła Kiara, więc może Ona pamięta, gdzie można znaleźć początek tej dyskusji.
Rozsądna jest jednak opcja umieszczania tutaj nowych kompetentnych i rzetelnych postów. Oczywiście jeśli ktoś ma coś do powiedzenia w powyższem. 
Tak jak czyni to nasza Laguna. Uśmiech

Janusz jak najbardziej moge byc Wasza laguna -serc  Chichot

==================================================================

Cytuj
Proponuję dyskusję dotyczącą Antrovisu przenieść do tematu tego dotyczącego, czyli poniżej. Uśmiech
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1835.new
Nikt nie przeniósł ..to tutaj:


Moim zdaniem Laguna, ty kompletnie nie rozumiesz tego, co sie wokoło ciebie dzieje.
A Twoje interpretacje i uogólnienia pogłebiają tę sytuację.
Są oparte na odwracaniu kota ogonem. Czuje się tu okresloną intencję.

Jednak stanowczo stwierdze, że ogólnie nie podzielam twoich diagnoz,
a także że raczej sposób formułowania myśli jest dosyc nie spójny.

Wyczuwa się tu chęć zaopiniowania i wydania werdyktu - nie ma chęci poznania i zrozumienia zjawiska - które jest nadzwyczaj proste.

Ale wszystko mozna skomplikować.
To charakterystyczne dla okreslonych sił.



Dlatego jeszcze raz zapytam, bo może umknelo Twojej uwadze:
Cytuj
z Czym/Kim miałas mały kontakt i jakie energie spowodowały ze nie mogłaś zachować dotychczasowej formy (utrata energii wewnętrznej)?
Czy dobrze rozumiem , że jakies pasozyty w Tobie są zagrozeniem dla Twojego funkcjonowania jako calości?


wejdz do watku antrovis i tam ja zadalam Tobie pytanie odpowiedz jasno prosze

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 18:07:02 wysłane przez Dariusz » Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #158 : Październik 22, 2011, 17:15:07 »


chęci poznania i zrozumienia zjawiska - które jest nadzwyczaj proste.
Ale wszystko mozna skomplikować.


mam chęci zakumania zjawiska...bardzo prosze o nadzwyczaj
proste rozwinięcie z zanaczeniem i równie prostym opisem takich
detali jak: robal Mrugnięcie pasożyt Mrugnięcie no i te implanty nieświadomości  Duży uśmiech

serio pytam

PHIRIOORI sorry za pomyłkę w cytacie - który przypisałam Lagunie
teraz zobaczyłam że cytat był technicznie niedoprecyzowany z widocznym: [quote" ze
względu na to nie wyswietliło nicka osoby którą cytowała Laguna a z rozpędki przypisałam jej ten tekst.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #159 : Październik 22, 2011, 17:15:59 »

Cytat: Laguna
wejdz do watku antrovis i tam ja zadalam Tobie pytanie odpowiedz jasno prosze

tzn. ja o coś pytałem i nie dostałem dotąd odpowiedzi.

A teraz mam biegac po porwanych wątkach na forum i odpowiadać na Twoje pytania?
...i zapewne uwazasz ze to sposób na rozmowę?


to jest jakas manipulacja.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 17:17:23 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #160 : Październik 22, 2011, 17:17:54 »

Zzawyczaj nikt nie ma odwagi nawet jak wie- napisac przeciwko tym energiom , a jesli ktos juz to robi to albo wedlug nich nic nie wie ,albo jego postrzeganie jest zle- moje jest takie jak pisze i mam prawo zachowac te doswiadczenia i pisac o nich jak chce i co uwazam za sluszne postrzeganie - kazdy z was ma prawo, tylko pytanie kto tu z obecnych zmierzyl sie realnie z taka osoba z tej mafii? kto ma odwage to napisac ? kto konkretnie powolujac sie na antrovis i obecnie dzialajace odlamy przyzna sie i zaneguje moje odczucia .......CośCośCośCośCośCośCośCośCośCoś Bardzo to mnie ciekawi
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 22:53:54 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #161 : Październik 22, 2011, 17:23:01 »

A gdzie jest poczatek wątku - bo jakby wyrwany z kontekstu.
Kiara odnosi się do czegoś, co niewiadomo gdzie jest.

Przeczytalem na razie pierwszą strone.
Pamietam jak wątek zostal stworzony, byłem wówczas na forum.
Ale brakuje w wątku inicjalnym linka do tematu,
do którego  odnoszą się rozmówcy w tej pierwszo-stronowej wymianie




zobacz to:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?action=search2

Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #162 : Październik 22, 2011, 17:25:56 »

I wreszcie ostanie pytanie czy jest tu czlonek tego stowarzyszenia pod nazwa bylego antrovis i odlamu Coś Kto ma z nimi kontakt lub mial i jakie sa jego doswiadczenia CośCoś? I jeszcze jedno- czy ja nie mam prawa byc tym prymitywnym czlowiekiem jakiego chce zmienic ta mafia??? Jestem prymitywnie rozwinieta i mam porawo do swojego indywidualnego , powolnego rozwoju nie potrzebuje tych kosmicznych pasozytow .......... ide swoja sciezka  bo taka mi sie podoba i na koniec ide nia nie majac blokady na czakrze gardla bo tu gdzie jestem mam to szczescie , ze tutaj jej nie blokuja ..... wyrazam siebie jak chce nie ulegam sugestia i teraz lubie sama siebie .. Zycze Wam tego samego

===================================================================

Rowniez to zauwazylam .. kilka dni temu

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 23:51:58 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #163 : Październik 22, 2011, 17:33:10 »

a co z tą czakrą gardła...jakoś mnie to niepokojaco zastanawia
i w ogóle to o czym piszesz

jak rozpoznałaś czym jest robal a czym pasożyt?
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #164 : Październik 22, 2011, 17:34:38 »

Cytat: purattu
mam chęci zakumania zjawiska...bardzo prosze o nadzwyczaj
proste rozwinięcie z zanaczeniem i równie prostym opisem takich
detali jak: robal , pasożyt , no i te implanty nieświadomości

serio pytam

robal, pasożyt - w moim odczuciu i nazewnictwie sygnifikuje to samo:
ideę, koncept.. który gruntuje się na jakimś poziomie (w tym wypadku Atmanicznym).
W tym wypadku ideę wyzwolenia (z okowów własnych ograniczeń, błednych przekonań i własnej ciemnoty) cudzym kosztem..

Zauwaz ze ta osoba wogóle nie chce poszerzyc poznania - chce by było tak, jak zawsze (bo miąła spokój itd. bo  jest leniem itd) Ale żeby to podtrzymac potrzebuje energii i odwraca tutaj kota okgonem.
Wydaje opinie i odwołuje się do uprzednio przygotowanych(globalnie) manipulacji na czakrze serca.
Sugerując jakąś bliżej nieokreslona syntetyczność - czym daje wyraz swojego nieogarniania przyrody
(synteza i analiza - to nieodłączny przyczynek kreacji i rozwoju).

Jednak ktoś sobie wymyslił, ze użyje (analfabetycznie) słówka "synteza", by kogos zaEtykietować..
i manipulowac opinią publiczną. Bardzo szybko ma w zanadrzu pouczenia, co jest dobre a co złe).
Oni (te byty) posługują się słowem bardzo instrumentalnie - nie pojmując jego natury.


Tak jakby za czuciem chciała schować niedostatki rozwoju innych aspektów siebie, jako człowieka(?czy faktycznie człowieka). To dokładnie te osoby podczas mojej obecnosci na tym forum w 2009 podejmowaly próbę ingerencji w moje serce, by uczynić mnie spolegliwym - to były bardzo agresywne ataki (nie zaden antronis).



"implanty nieswiadomosci" natomiast - to wciskane w ciala subtelne
ograniczenia i blokady mające na celu utrudnić
logiczny, spójny i przejrzysty ogląd
(przykładem - choć dosyc tandetnym jest tutaj na forum arteq  ale nie tylko)
o np. tutaj zkonfrontowałem się z takim implantem:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7343.msg85453#msg85453


To są jakieś delikatnie mówiąc fobie pana Phi. Inwektywy wobec forumowiczów są poważnym wykroczeniem. Za taką prowokację przysługują oczywiście co najmniej punkty karne. Janusz



« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 18:03:20 wysłane przez janusz » Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #165 : Październik 22, 2011, 17:35:37 »

i jak odczucia? mnie odrzuciło, ale spoko

i prosze napisz o odczuciach w czakrach i tych wrednych
pasozytach...czekam na rozwinięcie wątku

=============================================================

nareszcie!
dzięki PHIRIOORI

obserwowałam tamten wątek który podałes w linku od jego powstania
teraz przeglądam

jednak zastanawia mnie jak coś moze byc wciskane w ciała subtelne (technicznie)
oraz w jaki sposób można to wciskanie (początek) zaobserwować?

w sensie jakie są objawy i jak mozna to ominąć?

na razie o więcej nie pytam
moze ktos sie podejmie rozpiski Mrugnięcie

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 18:15:43 wysłane przez Dariusz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #166 : Październik 22, 2011, 17:49:06 »

kurcze, ktoś tak szybko przenosi tematy że nie nadazam z kontinuum za swoją wypowiedzią
 Mrugnięcie dzięki czemu nie pamiętam już co chciałem dodać Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #167 : Październik 22, 2011, 17:50:33 »

Temat został wydzielony przez ówczesnego moderatora >Michał'a<, ja pomogłem mu w dobraniu tytułu. Z jakiego wątku go wydzieliliśmy, już nie pamiętam.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #168 : Październik 22, 2011, 17:53:48 »

a co z tą czakrą gardła...jakoś mnie to niepokojaco zastanawia
i w ogóle to o czym piszesz

jak rozpoznałaś czym jest robal a czym pasożyt?

Pasozyt czy robal to tylko nazewnictwo ... Pasozyt kradnie Tobie poklady energii i jestes dla niego nosnikiem tej energii, ktora pozyskuje dla siebie energie, Robala masz wtedy, kiedy wchodzisz w te zacne progi podejmujac decyzje , ale tu musiasz zostac wybranym z duzym potencjalem energetycznym , pasozyt udomawia sie z twoim ciele i poprzez Twoja iskre boskosci probuje przystosowac sie do zycia na ziemi doslownie to ujmujac.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 22:55:54 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #169 : Październik 22, 2011, 18:14:39 »

edit: no jakis bałagan jest,
bo moja odpowiedź jest na posty laguny i purattu, których wyzej nie widze.

To jest na ogolny temat energetyki - nie na temat antronisu, tego, czy innego towarzystwa.


prościej:

Jeśli jesteś taka pełna energii - a ktoś tej energii nie ma. Tak sadzisz jak zrozumialem dobrze?

To skad ten kto energii nie ma ma energię (siłę), zeby ci ukrasc energię?


Moim zdaniem to odczucie towarzyszy opadaniu kurtyny iluzji - Ktoś w zacnych progach pozbawil CIę złudzeń, iluzji ..z których czerpałas energię.

Stad to pozorne osłabienie.

Na domiar złego, jesli miałaś w nawyku "kraść energię" (jak to ujmujesz) - a ktos Ci na to przyzwolenia nie da -poczujesz się jak osłabiona. To logiczne.

Pisze to na bazie prostych elementarnych zjawisk, jakie sa w przyrodzie.

Niezaleznie od tego, co kryje sie za tajemniczym, znienawidzonym okresleniem "zacne progi",
bo nie zdobyłaś sie na odpowiedź na moje pytanie.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 18:10:49 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #170 : Październik 22, 2011, 20:28:58 »

PHI- A CZY KTOS MNIE ODPOWIEDZIAL NA PYTANIA J.P

Zazwyczaj nikt nie ma odwagi nawet jak wie- napisac przeciwko tym energiom , a jesli ktos juz to robi to- albo wedlug nich nic nie wie- albo jego postrzeganie jest zle. Moje jest takie jak pisze i mam prawo zachowac te doswiadczenia i pisac o nich jak chce i co uwazam za sluszne . Tylko pytanie kto tu z obecnych zmierzyl sie realnie z taka osoba z tej mafii? Kto ma odwage to napisac ? Kto konkretnie powolujac sie na antrovis i obecnie dzialajace odlamy przyznac sie i zaneguje moje odczucia? ....... Bardzo to mnie ciekawi
I wreszcie ostanie pytanie- czy jest tu czlonek tego stowarzyszenia pod nazwa bylego antrovis i odlamu.  Kto ma z nimi kontakt lub mial i jakie sa jego doswiadczenia ? I jeszcze jedno czy ja nie mam prawo byc tym prymitywnym czlowiekiem jakiego chce zmienic ta mafia??? Jestem prymitywnie rozwinieta - mam porawo do swojego indywidualnego , powolnego rozwoju nie potrzebuje tych kosmicznych pasozytow ..........Iide swoja sciezka , bo taka odpowiada. Na koniec dodam nie mam blokady na czakrze gardla, bo tu gdzie jestem  jej nie blokuja ..... wyrazam siebie jak chce nie ulegam sugestia i teraz lubie sama siebie .. zycze Wam tego samego

ZWLASZCZA PROSZE O TO PHIRIOORI I purattu , ktory emanuje jak petras . Zapomnialam  tylko wy nie oceniacie ... atak na serce to  jest odpowiedz antovisowska ... mam takie zdanie- ja nie oceniam tych energi ja mowie, ze nie moja to droga, Natomiast wiedza jest jedna i tak pozostanie czy antrovis tego chce czy nie, tylko to wywyzszanie sie zawsze ich zdradza i atak na czakre serca ktorej tak sie boja ...

PHI--------- PRZECZYTAJ TA STRONE WATKU CALA JESCZE RAZ PROSZE OD GORY DO DOLU

=======================================================

i jak odczucia? mnie odrzuciło, ale spoko


nareszcie!
dzięki PHIRIOORI


jestescie jak zolnierze z jednej armi chyba Boga o ktorym dzis mowa i wiem . ze sie nie myle

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 23:08:53 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #171 : Październik 22, 2011, 20:54:28 »

TAK LAGUNA MASZ RACJĘ.

TWOJA RACJA JEST TWOJSZA.

A JA MAM SWOJĄ RACJĘ KTÓRA JEST MOJSZA.  Afro

« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 21:06:59 wysłane przez purattu » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #172 : Październik 22, 2011, 21:10:59 »

Laguna to zabawne, w ogole sie nie znamy
ja nawet rzadko tu piszę..hmmm

ALE TAK: !! NIE MYLISZ SIĘ - MYSL CO CHCESZ JA POZWALAM CI NA TO
I TAK CIĘ NIE ZNAM I NIE MAM WPLYWU NA TO CO MASZ W ŁEPETYNIE Mrugnięcie

do twojej wiadomości purattu nie emanuje jak petras
ewentualnie emanuje jak kut....s - i to najwyborniejszy i przeogromny
(w środku słowa celowo nie wstawiłam literki a ze względu na szacunek do czytajacych)



 Chichot
Tylko widzisz to odniesienie co do petrasa nie bylo tak wazne- jak inne zadane pytanie, wiec je pomijam z uwagi na twoja arogancje. Mam swoje odczucia  i nie licz na to ze mnie odstraszysz, to tez typowe zachowanie dla organizacji Bogow.Prawde mowiac wychowaliscie gangrene we wlasnym podworku   . PHI , PETRAS   Mrugnięcie

==============================================

  NADAL NIKT Z DYSKUTANTOW NIE ZDEKLAROWAL BEZPOSREDNIEGO KONTAKTU NA TEMAT BOGOW RUCHU ODNOWY , A TYLE SLOW KRYTYKI POD MOIM ADRESEM COZ ZA WSZECHSTRONNOSC PANOWIE GRATUJUJE - PHI, P...........  Chichot

==============================================

TAK LAGUNA MASZ RACJĘ.

TWOJA RACJA JEST TWOJSZA.

A JA MAM SWOJĄ RACJĘ KTÓRA JEST MOJSZA.  Afro



.Wiedzialam -najpierw odstraszanie typu bluznierstwa pozniej przesadne i sarkasrtyczne przyznawanie racji- 3 bedzie brak podejmowania dyskusji bo, jestem zbyt nisko i emanuje potluczynami , ktore trudno przepuscic......Zadnych konkretnych odpowiedzi mnostwo drwiacych pytan . a jak drodzy panstwo chcecie sie cos wiecej dowiedziec o tej armi Boga- to tylko podejmijcie decyzje i karuzela dopiero sie kreci , ze juz nic nie jest jasne. A swoja droga dziwie sie , ze nie zauwazyliscie panowie dyskutanci braku znakow interpunkcyjnych i literowek moze to jest przeszkoda w czytaniu jesli tak przepraszam -PHI ,p..

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 17:47:42 wysłane przez Dariusz » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #173 : Październik 22, 2011, 22:12:36 »

Laguna, popracuj i to mocno nad formą i treścią swoich postów. Piszesz bardzo chaotycznie, przeskakujesz ze słowa na słowo, a interpunkcja... makabryczna. Gubisz treść i wątek. Co jest? Bałaganiarstwo czy też jakieś rozchwianie które nie pozwala zebrać myśli/wyrazić je z minimum spójności.
Piszesz jak człowiek będący w szoku...
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 22:13:33 wysłane przez arteq » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #174 : Październik 22, 2011, 22:22:19 »

 Duży uśmiech
Laguna, popracuj i to mocno nad formą i treścią swoich postów. Piszesz bardzo chaotycznie, przeskakujesz ze słowa na słowo, a interpunkcja... makabryczna. Gubisz treść i wątek. Co jest? Bałaganiarstwo czy też jakieś rozchwianie które nie pozwala zebrać myśli/wyrazić je z minimum spójności.
Piszesz jak człowiek będący w szoku...


Masz zdecydowanie racje  to wynika  z braku czasu i pisze w pospiechu dlatego byc moze , sposob w jaki wyrazam swoje mysli jest chaotyczny . prawde mowiac tez o tym pomyslalam dlatego bede zamiast 5 odpowiedzi udziele 1 zwiezla .
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 22:23:57 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

panzerdivisiontiger forumhumorystyczne radiomms obozyjenieckie brygadaszarika