Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:40:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Antrovis itp. ...  (Przeczytany 124524 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
astro
Gość
« Odpowiedz #75 : Marzec 08, 2009, 23:51:37 »

Mylisz okreslenia Lucyfer  i Aryman to dwie energie o zupelnie innych cechach pochodzace jednak z tego samego zrodla.

Kiaro - z jakiego źródła?

Lucyfer byla "uwieziona" w przestrzeni by nie mogla Ludzkosci przekazywac wiedzy serca.

Użyłaś wprost określenia ''uwięziona''.Jest to jakaś metafora, czy mam to dosłownie rozumieć.Ponieważ jakoś niejasno to brzmi proszę o rozszerzenie tematu.


 Otoz  nasi wspaniali "chlopcy"..... dla wygody i fantazji tworczej stworzyli sztuczna inteligecje ( bioroboty) , ktore mialy zastapic ich w trudach fizycznego zycia. Zyjac na ziemi mieli byc ich "niewolnikami" pracujacymi dla nich....

mówisz tu o naszych kolesiach (projektantach), którzy osiągneli szczyt technologicznych możliwości, aż w koncu wypowiedzieli wojnę ''Bogu'', lecz ją przegrali, z racji, że ''Duch'' w dziele stworzenia ustanowił prawa moralne, których nikt nie jest w stanie obejść, z racji, że całe istnienie opiera się poprostu na nich? Czy są to Ci sami ''projektanci'',  którzy po roku 1970 każdemu z Nas wszczepili implant nowej generacji?


 
Sztuczna inteligecja -bioroboty zdominowaly kmpletnie ziemie i ludzi, jednak ludzie jako tacy sa im potrzebni.Oni kopiuja ludzka tworczosc ,tworzyc naprawde nie potrafia, usiluja , jednak wszystko jest jakos , kanciaste i dysharmonijne.
Tak wiec wykorzystuja ludzi im podpozadkowanych z roznych wzgledow do realizacji swoich planow na ziemi.Na czym bazuja? Wlasnie na niskiej samoswiadomosci czlowieka, na odcieciu go od wiedzy o sobie, na strachu i nieprzepracowanych emocjach.
Tu się z tym mogę całkowicie zgodzić, że główną lub dominującą emocją jest walka o przetrwanie.
Jednak ta walka dotyczy generalnie innych bytów nie Nas.
Piszesz , że te ''nisko-emocjonalne  byty kompletnie zdominowały ludzi.
To zadziwiające, nawet do końca jakoś nie za bardzo  to logiczne, aby ktoś niżej świadomy, zniewolił bardziej świadomych, prawda ?
W takim razie istnieje tu jakaś logiczna sprzeczność, lub błąd w dziele stworzenia akurat tego wszechświata.Użyłem słowa ( tego wszechświata) z racji, że mam na myśli, że istnieje wiele wszechświatów, czyli są tzw.wieloświaty.
I na koniec Kiaro takie pytanie: skąd czerpiesz tą wiedzę, a raczej te informacje?
Proszę tylko szczere wypowiedzi, bo tylko te dla mnie są ważne.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 01:29:20 wysłane przez astro » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #76 : Marzec 08, 2009, 23:53:46 »

Mysle Pertas iz powinienes przeczytac ten post bardzo uwaznie, ja nie jestem przeciwnikiem niczyim , jestem przeciwnikiem tworzenia kolejnej wersji niewolnikow z LUDZI.

Ja natomiast myślę, ze powinnaś Ty Kiaro przeczytać posty Petrasa i konkretnie wskazać, gdzie on uprawia agitkę, o którą go posądziłaś. Zresztą nie jestem jedyną osobą, która tego nie stwierdziła. Wysuwanie w stosunku do kogoś takich insynuacji tylko na podstawie tego, ze ten wspomni o danym temacie jest, delikatnie mówiąc, niepoważne, zwłaszcza w ustach osoby posiadającej taką wiedzę. Podobne zarzuty możesz postawić mnie i Michałowi, bo wspólnie pracowaliśmy nad utworzeniem tego tematu a ja wymyśliłem tytuł.
Uważam, ze trochę się zapędziłaś i myślę, iż tak jak publicznie oczerniłaś Petrasa, tak publicznie powinnas go przeprosić.

Nie piszę tego złośliwie, nie mam nic przeciw Tobie, ale to było zbyt nietaktowne posuniecie.
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #77 : Marzec 09, 2009, 00:07:23 »


Ja natomiast myślę, ze powinnaś Ty Kiaro przeczytać posty Petrasa i konkretnie wskazać, gdzie on uprawia agitkę, o którą go posądziłaś. Zresztą nie jestem jedyną osobą, która tego nie stwierdziła. Wysuwanie w stosunku do kogoś takich insynuacji tylko na podstawie tego, ze ten wspomni o danym temacie jest, delikatnie mówiąc, niepoważne .....
Nie, nie Dariusz.Może i faktycznie tak to wygląda, ale ja przerobiłem te emocje Kiary już dawno i myśle, że pomimo tzw.''złego'' odbioru słów Kiara nie ma ''złych'' intencji.
Kiara poprostu ma taki sposób wyrażania swoich emocji - podobnie jak i moja (hehe) żona, która nie tłumi niczego w sobie tylko jak jej coś nie leży, to wali prosto  z mostu. Nie jest to absolutnie ''zły'' sposób postępowania, tylko poprostu taką ktoś posiada autoekspresję.

Starajmy się  zrozumieć innych, to inni zrozumieją Nas.
Nie sądźmy - a nie będziemy sądzeni.
Ot i wszystko, czyli takie to proste  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 01:22:59 wysłane przez astro » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #78 : Marzec 09, 2009, 00:19:35 »

Czasami, z różnych powodów ludzie krzywdzą ludzi.
Czasami, pod płaszczykiem dbałości o dobro ogółu oczernia się kogoś, bez żadnych ku temu podstaw. Czasami prywatne rozgrywki są tego przyczyną.
Krzywda drugiego człowieka jest przegraną krzywdziciela, jest zadaniem gwałtu własnej duszy. Czy można dalej iść z podniesioną głową?
Tu nie chodzi o innych. Tu chodzi o konkretnego człowieka. Jak łatwo jest rzucić kamieniem. A potem zamilknąć. A prawda? Ona JEST. I znają ją skrzywdzony i krzywdziciel. To wystarczy.

Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #79 : Marzec 09, 2009, 00:45:39 »

Czasami, z różnych powodów ludzie krzywdzą ludzi.
Czasami, pod płaszczykiem dbałości o dobro ogółu oczernia się kogoś, bez żadnych ku temu podstaw. Czasami prywatne rozgrywki są tego przyczyną.
Krzywda drugiego człowieka jest przegraną krzywdziciela, jest zadaniem gwałtu własnej duszy. Czy można dalej iść z podniesioną głową?
Tu nie chodzi o innych. Tu chodzi o konkretnego człowieka. Jak łatwo jest rzucić kamieniem. A potem zamilknąć. A prawda? Ona JEST. I znają ją skrzywdzony i krzywdziciel. To wystarczy.


Myślę drogi Ptaku, że co prawda wygląda to nawet ładnie co napisałaś, ale .... nie do końca jest to prawdziwe.
Takie pojęcia skrzywdzony, krzywdziciel, sprawca, winowajca, to obiegowe pojęcia, które w istocie nie wiele tłumaczą.
Napisze na ten temat niebawem post, ponieważ tkwimy tutaj w pewnych zakorzenionych myślowych wzorcach i z takiego poziomu dokonujemy własnej reinterpretacji zdarzeń.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 01:24:23 wysłane przez astro » Zapisane
ambroży
Gość
« Odpowiedz #80 : Marzec 09, 2009, 00:56:32 »

Ponieważ jestem już spakowana, mogę więc spokojnie wrzucić, to co znalazłam z 17 kwietnia 2007 r. Tak pisałaś Kiaro do koliberka,
cytuję:

"Koliberku podoswiadczalam juz opcji Lucyferycznej do woli, zamknelam w moim sejfie ta wiedze jest pelna, cenie ja, mam do niej dostep w kadej chwili.
Ale teraz wybralam na moj rozwoj wiedze wyzszych wibracji ktore mnie wynosza w wyzsza przestrzen , nie stoje w miejscu ide dalej.
wiedza Lucyferyczna jest niezbednym elementem w naszym rozwoju jest to wiedza glowy , teraz jest czas laczenia tej wiedzy z wiedza serca ktora tez posiadam, teraz ja ucze sie madrosci serca , czyli laczenia tych dwu wiedzy w jedno i korzystania z nich.
wiedza Lucyferyczna ma tylko czesciowy potecjal mocy , to wiedza uwarunkowana, ona akceptuje milosc ale nie bezwarunkowa, i to stanowi jej blokade
(...)"

Były jeszcze dokładniejsze wyjaśnienia tej kwestii, ale może znajdę po moim powrocie. Jeśli nie uprzedzi mnie kto inny. Dlatego, swoje wywody oparłam  na wcześniejszych Twoich postach, a póżniejszych przez niemal rok,  nie czytałam.

Pozdrawiam, jako i zwykle!


« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2009, 23:32:48 wysłane przez ambroży » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #81 : Marzec 09, 2009, 01:41:54 »

Tak masz racje pomylilam nazwy , wiec teraz je poprawiam i przyznaje sie do wczesniejszej pomylki.
Zamiast uzyc wiedza arymaniczna jest wiedza glowy, napisalam lucyferyczna, reszta jest dobrze. Moze jakis arymonik zakrecil mi w glowie Mrugnięcie Uśmiech
Przepraszam wszystkich za ta pomylke.


Jednak w pozniejszych dyskusjach pisalam juz prawidlowo o wiedzy Lucyferycznej i Lucyferze.
Dziekuje ambrozy musze poprawic na starym forum.
Czy Laguna nie wyjasnila w swoich poczatkowych postach iz ja opisalam sytuacje ja dotyczaca  Darku? Przeczytaj uwaznie. Ma prawo nie podejmowac tematu gdyz poplynely grozby ze strony  Pertas.  Czy zastraszanie jest objawem  uczciwych intecj?

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Szczesliwej drogi. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 08:26:39 wysłane przez Kiara » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #82 : Marzec 09, 2009, 02:46:54 »

Hm, dziwne demon sie podzielił na 2 archetypy zeński i męski. I ciekawe co na to nasz forumowy Lucyfer?

Jednak opowies o bytach , medalionie zcalajacym grupe to jej rola.
Medalion powiadasz...brzmi skądinąd znajomo... i cóż z nim sie stało?

Owa energia syntetyczna zaczela ewoluowac tworzyc dla siebie energetyczne ciala i podbijac kosmos. Zawarta w niej informacja zprzezona z dotychczasowa wiedza wszechrzeczy utworzyla pole energoinformacyjne , ktore oddzielilo ziemie i ludzkosc od wszechswiata tworzac swoja niezaleznosc , oraz swoj swiat.(...)
Caly czas uzaleznialy i niewolily czlowieka by nie mogl rozwijac sie uczuciowo , bo milosc jest dla nich zabujcza. Boja sie samego slowa milosc, zblizanie sie do przestrzeni w ktorej milosc przekroczylo poziom energii akceptowany przez ich system zycia. Wowczas poprostu rozpadaja sie ich ciala, i ich osobiste i stworzonych przez nich planet oraz swiatow.

Już gdzieś cytowałam ten fragm, co moze zdziałać rozwój człowieka, wiec dla przypomnienia
Wszyscy królowie demonów, duchy i zjawy oraz zwykli bogowie widzą, że ich pałace walą się bez żadnej widocznej przyczyny. Ziemia się trzęsie, a wszystkie stworzenia w wodzie, na lądzie i w powietrzu są przestraszone. Jednak zwykli ludzie, pogrążeni w mętnym pomieszaniu, nie są świadomi tych zmian.
Te istoty mają pięć rodzajów duchowych mocy; brak im jedynie wolności od wypływów, ponieważ są wciąż przywiązane do światowych namiętności. Jakże mogłyby pozwolić wam zniszczyć ich pałace?

Kiedy wiec czasem medytuje (samodzielnie, zeby nie było Mrugnięcie ) zdarza mi sie słyszeć ten gruchot, a później mam wizyte byłego mieszkańca, w dodatku bedącego w bardzo złym nastroju - a moze to wszystko dzieje sie wyłącznie w mojej głowie?

Tak czy inaczej Siddartha rozprawił sie z armią ułudy, za pomocą współczucia (w koncowych scenach opadają płatki kwiatów, choć kiepsko to widac)
http://www.dailymotion.pl/related/x8czdk/video/x8fn73_legenda-siddharthy-czyyy-7_lifestyle

A tutaj wąż osłaniający go przed deszczem


Tak sie zastanawiam po tym wszystkim...czy jestem biorobotem? Bo na spraszanie szarej energii nie mam zbytnio ochoty

Dokładnie tak z tym ,że do tego musi jeszcze zostać podjęta decyzja o wejściu do wspólpracy, inaczej zostanie złamane prawo o nieingerencji.
Nie znam prawa o 'nieingerencji' ale mniemam że jest mi bliskie i pewnie wybrałaś słusznie
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #83 : Marzec 09, 2009, 05:19:01 »


Cytuj
bardzo się ciesze ,że jestes tu z nami Bracie, to piękne że tacy ludzie jak tu na forum mogą wymienić się tak cennyymi dla NAS WSZYSTKICH INFORMACJAMI WIEDZĄ , i to nie jest ważne kto ma racje , ważne jest to że chcemy zmienić coś nie tyle w innych co w Nas samych

Fragment wypowiedzi  Laguny (która mnie zresztą no to forum zaprosiła) na mój tekst wiec co się zmieniło nie rozumiem, chyba że te opowieści to nie w moim kierunku
pozdrawiam





Dokładnie masz rację to nic osobistego-mnie  nie chodzi nawet o nazewnictwo czy to antrovis czy inna ideologia, ale tak apropos każdy kto miał kontakt z tą wiedzą zostanie rozpoznany przez drugą taką osobę, a jest tu kilka na tym forum .
Uważam ,iż dokonałeś kroku naprzód ku sobie , ja nie przekreślam ludzi i szanuje wiedze - WIEDZA JEST JEDNA CAŁOSCIĄ , mi osobiście nie przeszkadzają jej najróżniejsze kierunki w jakich zmierzają dane osoby - to ich wybór -doświadczenie-WAŻNE , ABY KAŻDY WYCIĄGAŁ WNIOSKI Z TYCH DOŚWIADCZEŃ W JAKIE WCHODZI , CHYBA NAJTRUDNEJ JEST IŚĆ TYLKO W JEDNYM KIERUNKU NIE ZAUWAŻAJĄC PRZEZ TO WIELU INNYCH ASPEKTÓW WIEDZY -ORAZ JAK SZEROKIE SĄ JEJ HORYZONTY. (ŚWIADOMOŚĆ), aby ona była największym jednak nośnikiem są według mnie jednak doświadczenia -indywidualne .
DLA MNIE NIKT NIE JEST WROGIEM, wyszłam poza te ograniczone ramy i życze sobie , aby na tym poziomie utrzymać moją świadomość.
pozdrawiam Laguna


Dodam ostanie zdanie : wiedza jest jedna -cełow może być wiele.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 05:27:03 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #84 : Marzec 09, 2009, 12:09:53 »

Laguna, czy z jakiś względów uważasz, że to co piszesz jest wyjątkowe i każdy powinien na to zwrócić szczególną uwagę?
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #85 : Marzec 09, 2009, 12:40:08 »

Cytat: Kiara
Syntetyczna inteligecja - biorobot pozbawiony jest wiec uczuc , dziala na zasadzie logicznych kalkulacji przetrwania. Eksperymet wydostal sie z pod kontroli zdominowal i uzaleznl swoich tworcow. Sam zaczol tworzyc planety swiaty oraz swoja rzeczywistosc. Uwiezil ludzlosc, wlacznie ze swoimi tworcami, stworzyl nad ziemia siec energetyczna zwana siecia  energ-oinformacyjna , ktore skopiowalo pole morfogenetyczne. Wszystkiego zdominowac nie mogli, z dwoch powodow, nie siegaja energetycznie wyzszych poziomow wibracyjnych, w tej czestotliwosci energetycznej  nastepuje ich dematerializacja.

Cytat: Enigma
Hm, dziwne demon sie podzielił na 2 archetypy zeński i męski. I ciekawe co na to nasz forumowy Lucyfer?

1) http://www.cheops.fora.pl/forum-przeniesione-cheops-darmowefora-pl-hydepark,7/miecz-oriona,1504.html#46332
2) http://www.cheops.fora.pl/forum-przeniesione-cheops-darmowefora-pl-paranauki,16/swieta-geometria,1209-150.html#42330
3) http://www.cheops.fora.pl/forum-przeniesione-cheops-darmowefora-pl-paranauki,16/swieta-geometria,1209-150.html#42228
4) http://www.youtube.com/watch?v=7efSQufs9fo&e
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 13:17:42 wysłane przez Lucyfer » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #86 : Marzec 09, 2009, 18:37:17 »

Dokładnie masz rację to nic osobistego-mnie  nie chodzi nawet o nazewnictwo czy to antrovis czy inna ideologia ...

Laguno, skoro, to nic osobistego, to dlaczego Kiara po kontakcie z kobietą, którą okazałaś się Ty, zaatakowała konkretną osobę, czyli Petrasa. Dlaczego zarzuciła mu nieczyste intencje i werbunek ludzi na nosicieli syntetycznych energii? Przecież wyraźnie napisała publicznie, skąd ma informacje i że wspomniana kobieta, jeśli zechce, to potwierdzi. Ty zaś piszesz tak enigmatycznie, że nic z tego nie wynika, a oskarżenia nadal pozostały przyklejone do człowieka.

Jeżeli uważasz, że zarzuty w stosunku do Petrasa są bezpodstawne i na wyrost, to chyba powinno być to powiedziane jasno i wprost i powinno się go przeprosić. Tego wymaga chociażby zwykła uczciwość, nie mówiąc już o uczuciu miłości bezwarunkowej, którym to pojęciem tak łatwo się szafuje.
I nie obchodzi mnie Antrovis, obchodzi mnie człowiek. Każdy ma prawo do nie bycia bezpodstawnie szkalowanym. A jeżeli zdarzy się pomyłka, to należy ją sprostować.
Tak to widzę.

Pozdrawiam.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #87 : Marzec 09, 2009, 19:40:07 »

Ot, to to. Wyjęłaś mi to z ust. Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #88 : Marzec 09, 2009, 19:54:40 »

Niestety Kiara nie może sobie pozwolić na kolejną "pomyłkę" w tak krótkim czasie. Nie dopuści do kolejnej rysy na tak pieczołowicie tworzonej swojej "wspaniałości" i wszechwiedzy.
Hmmm... pamiętam jak za niemal identyczne "pomyłki" straszyła Leszka moderatorem jak nie zechce tego szybko odszczekać.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #89 : Marzec 09, 2009, 20:58:30 »

Ptaku , ja nikogo nie zatakowalam, opowiedzialam historie o dzialalnosci i podtekstach w niej zawartej , ktore nie sa dobre dla ludzi nieswiadomych.
Ale jezeli chcesz byc ucziwa i lezy Ci to na sercu to opowiedz o oczekiwaniu na spotkanie grupy w Twoim miesciena , na ktore zostalas zaproszona z druga kobieta z tego forum przez Petrasa,o terminie spotkania zostaniecie powiadomione gdy bedzie juz ustalone. Prawda czy nie?
Dlaczego kobiety? A moze i mezczyzni , ale o tym nie wiem.
Czytanie uwazne wszystkiego na forum da Ci odpowiedz lepsza na pytania niz zadawanie ich innym.
Po za tym jezeli ktos z wyzej wymienionych wzgledow woli pewne rzeczy przemilcze, to porozmawiaj z nim na pw., zaden problem. Wowczas zaspokoi Twoja ciekawosc ( tak mysle), wowczas Twoj werdykt oprzesz na innych informacjach.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #90 : Marzec 09, 2009, 21:39:40 »

Kiaro, o czym Ty mówisz, o jakim spotkaniu i jakiej grupie? Kto tym razem jest autorem tych rewelacji?
Byłabyś tak uprzejma udzielić odpowiedzi?
A swoją drogą zadziwiasz mnie coraz bardziej.  Szok

Petras, czy organizujesz w Gdańsku jakieś spotkanie?

Rozczaruję Cię Kiaro, ale nie otrzymałam żadnego zaproszenia. A ta druga kobieta oczekująca, to zapewne Ambroży, czy tak?
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 21:41:30 wysłane przez ptak » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #91 : Marzec 09, 2009, 21:40:01 »

ja nikogo nie zatakowalam, opowiedzialam historie o dzialalnosci i podtekstach w niej zawartej , ktore nie sa dobre dla ludzi nieswiadomych.

My Ciebie również nie atakujemy. Jednak chodzi o zwykłą przyzwoitość. Nie zaatakowałaś, ale posądziłaś, co jest prawie równoznaczne. Być moze masz jakies nadzwyczajne zdolnosci czytania między wierszami, jednak swoje obserwacje, wnioski można zupełnie inaczej przedstawić, nie oczerniając nikogo.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #92 : Marzec 09, 2009, 21:55:26 »

Chyba Darku nie przeczytales uwaznie wyjasnien Laguny? , jasno opowiadaja i potwierdzaja to co opisalam. Jak brakuje Ci jeszcze dodatkowych atutow ,pozostaje kontakt z nia przez pw.
Nie trzeba czytac miedzy wierszami , tekstu Petrasa jest w nim powtarzajacy sie opis o rozpadajacych sie eneriach zblizajacych sie do ziemi oraz o poszukiwaniach ludzi ktorzy im "pomoga przetrawc" ta zbyt wysoka dla nich wibracje Europy , Polsi ale ogolnie Swiata. Opowiesc o kobietach ,  ktore juz sa w Polsce, i beda mogly ich wspierac.
Czy Dusza -Energia pochodzaca od Boga rozpada sie w obliczu energii milosci?
Nie taka opcja nie istnieje.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Nie posadzilam a opisalam historie , ktora zaistniala i dzieje sie nadal ( poszukiwania ochotnikow trwaja), byty szukaja chetnych, pomagaja im w tym fizyczni ludzie.Post na naszym forum potwierzil zdarzenie. Nie trzeba czytac miedzy wierszami , wystarczy przeczytac uwaznie ze skupieniem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 22:00:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #93 : Marzec 09, 2009, 22:20:04 »

To już niestety nie pierwszy raz kiedy Kiara jako dowody na swoje twierdzenia przytacza zdarzenia które nie miały miejsca i są dementowane przez osoby które jakoby w tym uczestniczyły: wcześniej Mora, teraz Ptak...
A zamiast konkretej rozmowy ucieczki i rozmywanie. Cóż widać taka jest odmiana myslicielskiej miłości bezwarunkowej.

Ale jezeli chcesz byc ucziwa i lezy Ci to na sercu to opowiedz o oczekiwaniu na spotkanie grupy w Twoim miesciena , na ktore zostalas zaproszona z druga kobieta z tego forum przez Petrasa,o terminie spotkania zostaniecie powiadomione gdy bedzie juz ustalone.

Kiaro, o czym Ty mówisz, o jakim spotkaniu i jakiej grupie? Kto tym razem jest autorem tych rewelacji? Byłabyś tak uprzejma udzielić odpowiedzi?
Rozczaruję Cię Kiaro, ale nie otrzymałam żadnego zaproszenia.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #94 : Marzec 09, 2009, 23:05:16 »

Nie arteq, trudno sie z Kiarą porozumieć bo Ptak i Petras odnoszą sie głównie do wydarzeń z rzeczywistości, natomiast Kiara opisuje działania takiej grupy w 'rzeczywistości równoległej' - tak to nazwe. Nie wiem czy Pertas nadal należy do antrovis, on sam może sie i nabijać nawołując o doniesieniach na policje, ale myśle ze obydwie strony wiedzą dobrze o co biega. Tylko outsiderzy patrzący z boku, tacy jak ty i panna Ptak nie mogą sie nadziwić co tu zostało napisane. Powiem wiecej arteq, jesli jestes 'odciety' nie zrozumiesz jeszcze baardzo długo.

Tak, te działania w astralu istnieją i choć pewnie osoby działające na innych poziomach (fokusach) moga zaprzeczyć ze nic sie nie dzieje, niżej/wyżej dzieje sie sporo. Skąd wiem? Wyczuwam gości... próby przejecia zdarzają sie co pewien czas, a głodne istoty bywają nieprzyjemne. Są też Istoty pozytywne których odwiedziny potrafią odbudować ciało energetyczne, które szybko sie regeneruje. Ale założone blokady są trudne do usuniecia. Nie chcecie wierzyć, to nie wierzcie ale Laguna również napisała prawde, szybko znikając z tego tematu, a to dlatego właśnie że sprawa nie jest jeszcze zakończona.

I nie odpowiedziano mi na pytanie co z moim medalionem? Nikt sie nie pokwapi?

Na szczeście energia węża-Sesa czuwa nad każdym medytującym i ochrania nas. A kazde działanie przynosi odpowiednią zapłate. Pewne powiedzenie brzmi 'zemste pozostawmy Bogu' wybaczenie i współczucie niech bedzie domeną ludzi przenosząc góry niezrozumienia.
Ptaku, łatwo dać sie zwerbować do 'grup wsparcia' gdzie można bezwiednie oddać swój umysł, w zamian za odrobine duchowej mocy. Ale co tam, moje słowa to tylko czcze gadanie...Przecież tyle już było pisane aby słuchać własnego wewnetrznego głosu.

A co do tego Arymana, to archetyp ten pasuje mi odrobine do demiurga. Istoty zrodzonej przez Sophie (matka, macierz, matryca). Syn działający tu w naszym świecie, oraz 'pozaświatowy' bezosobowy Bóg - to jeden z gnostyckich mitów. Inny mit opowiada o tym jak z doskonałego niebiańskeigo królestwa, przybywa bóstwo w obszary ciemności, gdyż ta zaczeła pochłaniać wszechświat, lecz zamiast pokonac ciemność idealny wzór zosteje wciągniety/pochłoniety przez ciemność. Tak boża iskra ma rozprzestrzeniać sie w materii, a dzieki jej 'napływowi' demiurg moze kopiować doskonałe duchowe światy. Boże iskry czeka wiec najpierw upadek a po nabraniu kształtu, ponowne wzniesienie...
Czy natomiast postać Marii - bozej mamy z małym dzieciątkiem Jezus na rekach nie przybliża obrazu Demiurga i Sophii?
A aspekt żeński Lucyfera? No bo gdzie te kobiety, ponoć my nimi jesteśmy, tj wszyscy (ponoć, bo myśliciele hinduscy-mężyczyźni- są w tej sprawie podzieleni). Męski wzorzec przekształca przestrzeń stwarzając według matrycy matki... Wychodzi wiec na to ze ten kto zrealizuje w sobie stłamszoną prawą półkule i scali dna, uzyskuje możliwość ucieczki spod władzy demiurga. Ale to tylko teoretyzowanie...Czy po za naszym światem istnieją inne równoległe?



Na powyższym obrazku w maleńkich kulach dostrzec można dwie istoty: męski odpowiednik 'żywego bóstwa' (ukształtowanej energii) i żeński aspekt przestrzeni stwórczej(a zarazem kolejnej matrycy). Ot małzeństwo doskonałe, dające możliwość kolejnego stwarzania, które sami naśladujemy w życiu codziennym.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 23:10:53 wysłane przez Enigma » Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #95 : Marzec 09, 2009, 23:12:11 »


Rozczaruję Cię Kiaro, ale nie otrzymałam żadnego zaproszenia. A ta druga kobieta oczekująca, to zapewne Ambroży, czy tak?


Ja tam się nie chcę w Wasze tematy mieszać, bo to nie moje priorytety i nie mój cel, ale pozwoliłem sobie poczytać z pełnym zrozumieniem intecji przekazu o czym pisze Kiara.
Z wypowiedzi Kiary wynika ( choć to trochę w zawaluowany sposób jest napisane i trzeba się wczytać ), że: zostałaś Ptaku zaproszona, lecz nieoficjalnie, tylko zostało to poprostu wstępnie ustalone, lecz jeszcze o tym Cie oficjalnie nie powiadomiono, z racji, że nie ustalono jeszcze jakiegoś konkretnego terminu.Jak pisze dalej Kiara, gdy termin zostanie ustalony otrzymasz wtedy oficjalne powiadomienie, ale jeszcze nie otrzymałaś, bo nie ustalono jeszcze poprostu konkretów w tej sprawie , więc co będzie ktoś kogoś o czymś powiadamiał, jak sam jeszcze dokładnie nie wie kiedy i gdzie.
Więc Kiara tutaj wspomniała o tym co jest planowane i w tym planie spotkania jesteś i Ty Ptaku, prawdpodobnie z racji, że mieszakasz w Gdańsku, a spotkanie planowane jest w Gdańsku.Więc pewnie  wypadałoby by nawet Cię zaprosić, prawda?
Tak wygląda bezstronna analiza treści słów Kiary, kogoś kto nie jest zainteresowany tematem, tylko przeczytał i takie wnioski z tego wszystkiego się nasuwają.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 23:27:14 wysłane przez astro » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #96 : Marzec 09, 2009, 23:22:57 »

Zapytaj wiec Ptaku  Petrasa i Ambrozego , skoro przyszlo Ci to do glowy. skoro to ma przejsc przez Ciebie dalej , sadzilam ze juz jestes poinformowana.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 23:28:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #97 : Marzec 09, 2009, 23:59:08 »

No to szkoda Kiaro, że Ambroży wyjechała, nie omieszkam jednak spytać, jak tylko wróci. Petrasa też zapytam, choć domyślam się odpowiedzi.
Astro, co do Twoich sugestii, uważam, że się mylisz, zresztą czas pokaże.
Prędzej już rację może mieć Enigma, gdyż sama doświadczałam „odwiedzin” niematerialnych istot. I faktycznie, część z nich była szara, choć bywały też i świetliste.
Nie wiem Enigmo, o co chodzi Ci z tym medalionem, ale przypomniało mi się, jak gdzieś rok temu, zostałam gwałtownie poprzez uderzenie silnej energii wybudzona ze snu i ujrzałam przy łóżku trzy stojące i przyglądające mi się z uwagą postacie w habitach. Byli to mężczyźni. Środkowy, najwyższy miał na piersiach jakiś medalion zawieszony chyba na łańcuchu. Nie pamiętam, co to było, bo szybko zniknęli, ale ich obraz pozostał w pamięci. Dziwne było to ich milczące przyglądanie mi się.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #98 : Marzec 10, 2009, 00:30:51 »

Prędzej już rację może mieć Enigma, gdyż sama doświadczałam „odwiedzin” niematerialnych istot. I faktycznie, część z nich była szara, choć bywały też i świetliste.
Nie wiem Enigmo, o co chodzi Ci z tym medalionem, ale przypomniało mi się, jak gdzieś rok temu, zostałam gwałtownie poprzez uderzenie silnej energii wybudzona ze snu i ujrzałam przy łóżku trzy stojące i przyglądające mi się z uwagą postacie w habitach. Byli to mężczyźni. Środkowy, najwyższy miał na piersiach jakiś medalion zawieszony chyba na łańcuchu. Nie pamiętam, co to było, bo szybko zniknęli, ale ich obraz pozostał w pamięci. Dziwne było to ich milczące przyglądanie mi się.

Mysle ze bardzo dużo osób na tym forum doświadcza takich wizyt, lecz mało kto chce sie przyznać. Postanowiłam wiec uczynić ten drobny kroczek, ale musze tu dodać dla 'troskliwych' że badało mnie jakiś czas temu 2 psychologów i pschychiatra i nie stwierdzili odchyleń o normy Mrugnięcie Ten ostatni był nawet zachwycony moim stanem, co odebrałam jako mały zawód.
Wiec domyslam sie że wiekszość ma swoje doświadczenia, lecz stanowi to pewnego rodzaju osobiste tajemnice.

Medalion to tylko artefakt-symbol, napisałam pytanie retorycznie i odrobine dla żartu bo konkretnej odpowiedzi pewnie nie bedzie. Tak konkretnie... otrzymałam niedawno podobny przedmiot od mojej mamy. Duża lśniąca moneta z ładnymi symbolami, a zdarzenie to związane było z pewnym wysiłkiem jaki uczyniłam. Dotarła wiec do mnie nagroda i moja istota bardzo sie ucieszyła. Trudno mi wprost opisać to uczucie szczescia i nienapuszonej dumy. Emocje które mnie opanowały sprawiły ze miałam wrażenie ze ów artefakt objawił mi sie na sercu - jako tarcza. Niestety na drugi dzień znikł  Smutny W miedzyczasie przyszło mi mocować sie z negatywną istotą której torzsamości nie potrafie określić. Nie chce wdawać sie w szczegóły, być moze to tylko moja podświadomość lecz wiem ze w takich doświadczeniach nie jestem odosobniona...Konfrontujemy w rodzinnym gronie odczucia i duchowe 'wydarzenia'
Tylko kiedy przeczytałam ten temat dziwnie jakoś sie to poukładało. A gdy Kiara wspomniała ze medalion miał scalić grupe... a może raczej każdy ma swój własny?
Nie chce dołączać do oskarżania Petrasa, dowodów żadnych nie ma... tylko relacje osób trzecich i niezwykły zbieg w czasie. Uu ale pewnie wszystko mi sie wydaje  Język taak zdecydowanie, lepiej tak sobie powtarzać.

Czy pamietasz może Ptaku, co było na medalionie noszonym przez postać w habicie?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #99 : Marzec 10, 2009, 00:33:18 »

Enigma, łapię więcej niż sądzisz lecz lubię jasne sytuacje. Skoro się powiedziało A to nalezy powiedzieć i B - zwłaszcza jeżeli czyni się zarzuty. Mi właśnie rozchodziło się o kwestię zarzutów, które zostały postawione na tym forum i uważam, że powinny być równiez tutaj wyjaśnione, tym bardziej, że Kiara swojego czasu sama była na to wyczulona gdy to jej dotyczyły. A tak klepnęła i poproszona o wyjasnienia zaczyna kluczyć.

Natomiast prawdziwe intencje Petrasa, to nieco odmienna sprawa. Ale także dla jej unaocznienia przydałyby się konkretne wyjasnienia Kiary - wszak jeżeli mówi prawdę to dzięki temu może innym otworzyć oczy...
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign world-anime fifa11 kursor managerzuzlowy