Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 08:19:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kosmiczne DNA CZŁOWIEKA, pochodzenie BIAŁYCH LUDZI  (Przeczytany 204895 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JACK
Gość
« Odpowiedz #100 : Październik 24, 2009, 09:09:18 »

"Na arce Noego znajdowalo sie dokladnie 8 ludzi"
- to tylko opowieśc z dawnych lat.
W rzeczywistości potop przeżyło o wiele więcej ludzi różnych ras . Myślę, że na całym świecie było to  co najmniej parę tysiecy.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #101 : Październik 24, 2009, 10:36:18 »


Cytuj
Pytam w kontekście DNA człowieka. Jeśli zostało ono "skażone" , to ile potrzeba czasu, aby stało się częścią natury, zasymilowało się z jej prawami ?
z "natura" ta tez modyfikowana zasymiluje sie predko na tyle, aby pierwsze medale wreczono komu trzeba. Zmiany zewnetrzne wyjda po latch, zmiany duchowe...chyba powinienes sam wiedziec.
No właśnie nie wiem.
W swoim pytaniu zawarłem taką nieśmiałą ideę, że czyste DNA istoty ludzkiej  została właśnie "skażone" obcymi genami. Dokonywano tego nie raz i nie dwa, a świadczą o tym poprzedzające homo sapiens , wymarłe ludzkie gatunki. Dopiero ten obecny ludzki eksperyment pozostawiono w ziemskiej probówce , gdyż rokuje jakieś nadzieje . Jakie nadzieje ?
Mam takie wewnętrzne przekonanie, jak wielu tutaj na tym forum ludzi ( jak również większość uczciwie wierzących w Boga na przykład ), że oprócz istoty cielesnej, umysłu oraz ego , moją prawdziwą naturą jest świadomość - wolna od ograniczeń istota światła /dusza.
Dopiero homo sapiens zadawał sobie pytanie o to KIM JESTEM i CO JA TU ROBIĘ.
Dlaczego mam to ciało , które mnie więzi ? Chciałbym tu oddać w pełni ideę, że grzech pierworodny to zmiksowanie ducha i ciała, związanie ich ze sobą na czas ludzkiego życia. Nad tą kwestią zastanawiało się także wielu duchowych nauczycieli,a w tym między innymi Jezus, gdy mówił : "Jeśli ciało powstało z powodu ducha, to cud; jeśli duch dla ciała, to jest cud cudów. Ale dziwię się temu: jak tak wielkie bogactwo zamieszkało w tej nędzy". i dalej  "(..) Skoro poznacie samych siebie, wtedy będziecie poznani i będziecie wiedzieć, że jesteście synami Ojca żywego. Jeśli zaś nie poznacie siebie, wtedy istniejecie w nędzy i sami jesteście nędzą".
Pytałem o czas asymilacji nowo powstałej istoty, a Ty mi odpowiedziałeś "predko na tyle, aby pierwsze medale wreczono komu trzeba ". A jeśli nie chodzi o żadne medale, tylko o wykształcenie się nowego organizmu, narodziny kosmicznej cywilizacji ?
Człowiek ma dokonać odkrycia własnej , wewnętrznej , prawdziwej istoty, wydobycia jej z wewnętrznych mroków, aby stała się światłem i dokonała samo-przemiany .  Jesteśmy zupełnie nową rasą, ludzką rasą - po raz kolejny obdarzoną wolną wolą. Możliwe, że ostatnim z serii eksperymentów na Ziemi, po poprzednich porażkach ( potop, zniszczenie Atlantydy ).
Zapisane
frosk24
Gość
« Odpowiedz #102 : Październik 24, 2009, 12:18:42 »

Na arce Noego znajdowalo sie dokladnie 8 ludzi
Noe, jego zona, trzech synow Noego i ich zony

Rdzen I Ging sklada sie z 8 trigramow
Ojciec Niebo, Matka Ziemia, trzech synow i trzy corki



jeżeli potop zabił wszystkich i zostało tylko ów 8 ludzi to do odrodzenia gatunku ludzkiego znowu musiało dojść do kazirodztwa a prawda jest że ten potop był tylko w pewnym regionie świata o ile wogule się wydarzył
Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #103 : Październik 24, 2009, 14:40:04 »

Witam wszystkich,
swiat materialny to odzwierciedlenie mysli naszego myslacego ducha. O jakosci tego swiata decyduje
dojrzalosc twego ducha. Im bardziej rzadza nami dogmy, bezmyslnie powtarzane cudze mysli tym
koslawy ten swiat. Czyli permanentnie realizuja sie sie nasze wlasne proroctwa. Jesli w tym swiecie
szukamy recept i rozwiazan to szybko da sie zauwazyc, ze tylko te , ktore wylacznie nas dotycza
spelniaja sie najlepiej. Cala reszta to ocean paradoksow, sprzecznych teorii, dualizmow. Choc jak sie
przyjrzec to z tego oceanu jeszcze wystaja jak twarde skaly mitologie, swiete ksiegi i na koncu gwiazdy.
Cytuj
"Jeśli ciało powstało z powodu ducha, to cud; jeśli duch dla ciała, to jest cud cudów. Ale dziwię się temu: jak tak wielkie bogactwo zamieszkało w tej nędzy". i dalej  "(..) Skoro poznacie samych siebie, wtedy będziecie poznani i będziecie wiedzieć, że jesteście synami Ojca żywego. Jeśli zaś nie poznacie siebie, wtedy istniejecie w nędzy i sami jesteście nędzą".
i tu jest to powiedziane. Dodam tylko, ze cud cudow nie istnieje.  Uśmiech
Poniewaz duch przekonany jeszcze jest w prawdziwosc materii ktora permananetnie stwarza, to
ta materia jest z nim sprzezona dodatnio. To wyznacza granice egzystencji tej materii, bo ona
nieuchronnie prowadzi do kolapsu a potem do kolejnego cyklu.
Jesli zajrzec na fora naukowe na calym swiecie to dokladnie widac nastepujacy obraz. Mimo ilosciowego postepu wynikajacego z doswiadczenia jest calkowity zastoj jakosciowy. Nikt nie wie
co to jest masa, foton, atom, magnetyzm, promieniotworczosc, proznia, swiadomosc.......istnieja tysiace teorii
oraz miliony faktow doswiadczalnych.
Cytuj
Pytałem o czas asymilacji nowo powstałej istoty, a Ty mi odpowiedziałeś "predko na tyle, aby pierwsze medale wreczono komu trzeba ". A jeśli nie chodzi o żadne medale, tylko o wykształcenie się nowego organizmu, narodziny kosmicznej cywilizacji ?
Pewnie kolejny raz, matka Ziemia przyjmie do siebie te marne prochy po kolejnych idiotach.

Cytuj
jeżeli potop zabił wszystkich i zostało tylko ów 8 ludzi to do odrodzenia gatunku ludzkiego znowu musiało dojść do kazirodztwa a prawda jest że ten potop był tylko w pewnym regionie świata o ile wogule się wydarzył
do arcyciekawych wnioskow mozna dojsc przekladajac biblie czy mitologie jak 1:1 tylko, ze jest to
wylacznie intelektualny smiec. Jakie narzedzia taki wynik. frosk24 bez urazy, to tylko tak ogolnie.
pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 15:13:25 wysłane przez acentaur » Zapisane
frosk24
Gość
« Odpowiedz #104 : Październik 24, 2009, 19:46:55 »

ja się wcale nie obrażam jak pisałem wyżej chyba zabiorę się do napisania czegoś o religii i biblii ale muszę przerzucić kupę materiału
Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #105 : Październik 24, 2009, 21:32:27 »

Witaj frosk24
Cytuj
ja się wcale nie obrażam jak pisałem wyżej chyba zabiorę się do napisania czegoś o religii i biblii ale muszę przerzucić kupę materiału
no to masz piatke!  Duży uśmiech gdy bedziesz przekopywal te materialy pamietaj, ze bylo juz paru przed Toba.
A wiec gdy tylko przyjdzie Ci do glowy jakas zwariowana mysl, natychmiast uczep sie jej i postaraj
dalej rozwinac. Powodzenia.
pozdrawiam
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #106 : Październik 25, 2009, 08:30:13 »

"Chciałbym tu oddać w pełni ideę, że grzech pierworodny to zmiksowanie ducha i ciała, związanie ich ze sobą na czas ludzkiego życia"

 Drogi East'cie,
 to zmiksowanie ciała i ducha   ma miejsce przy narodzinach czegokolwiek żywego .
Grzech pierworodny, o którym się rozpisuję, czyli powstanie rasy białej najłatwiej moim zdaniem wyjaśnic prostym językiem Wereszczagina.
Powolnie i stopniowo rozwijające się młode duchy ludzkie myśliwych-zbieraczy otrzymały nagle, nowe za szybkie  do  swoich możliwości samochody  ( ciała z za dobrym mózgiem).
Te samochody były jednak  trochę za szybkie co groziło rychłym zniszczeniem toru treningowego (planety).
Dlatego postanowiono nieco zmniejszc moc tych nowych samochodów  poprzez złe paliwo (zboża glutenowe) i doprowadzac do większej ilości mniejszych  i mniej grożnych wypadków (wojenek)  poprzez pomieszanie języków.
Po tych niezbędnych zmianach nowe białe samochody stały się całkiem dobre do treningu młodych jeszcze niedorozwiniętych dusz, choc z góry wiadomo było, że tylko pewien procent młodych kierowców wykorzysta owe samochody we właściwym celu i będzie systematycznie podnosic swoje kwalifikacje.
Od razu widac było jednak, że wielu młodych kierowców  zajmie się tylko rywalizacją, wyścigami  i wielokrotnym rozbijaniem samochodów raz po raz (reinkrnacja) nie ucząc się przy tym niczego konkretnego.
Wiedziano jednak już wtedy że w 2012 roku nastąpi oczyszczenie ziarna od plew, dlatego warunkowo zdecydowano się na ten eksperyment trenningowy dla młodocianych kierowców z planety Ziemia.
Tak naprawdę (plan dla Ziemii sprzed grzechu pierwododnego) miał byc zupełnie inny.
Młodzi kierowcy z toru Ziemia mieli byc w całości przeniesieni na inny, najpewniej podwodny tor treningowy (wodną planetę), bo takich torów jest najwięcej (75% wszystkich żywych planet). Dalsze treningi mieli odbywac przy pomocy małych łódek podwodnych.
Tor treninngowy Ziemia miałbyc natomiast oddany dla bardziej zaawansowanych kierowców (Syriusz B)
To było racjonalne działanie ponieważ okres użytkowania  dotychczasowego  toru  kierowców z Syriusza kończył się.
I wtedy stało się to co wiemy- grzech pierworodny. Kierowcy z Ziemii dorwali się do nowych białych samochodów.Były to całkiem szybkie i niebezpieczne składaki.
Młodzi zaczęli szybko się uczyc i kilku Starych Kierowców od dawna jeżdzących na białych superbolidach z miłością spojrzała na swych młodych  naśladowców z Ziemii.
Częśc młodych Ziemian pokazała ,że mają spory talent, dlatego Starzy Kierowcy poprosili Międzygalaktyczny Związek Motorowy o dalsze treningi dla ziemskich kierowców i nie umieszczanie ich w łodziach podwodnych.
Zarząd związku motorowego ustalił - OK  niech jeżdzą do 2012 roku
Potem dokonamy podziału. Tych co dają  nadzieję na bycie dobrymi kierowcami   zostawimy na Ziemii i będą trenowac razem z Syriuszem B,a resztę wsadzimy do łódek podwodnych, bo do treningu na kierowcę sportowego się nie nadają.
Tym młodym co mają talent damy nowe szybsze bolidy, które od lat przygotowuje Syriusz B.
Choc bazują na płycie podłogowej starych, ziemskich białych bolidów (DNA), są  o wiele lepsze i szybsze (IQ 300, pełna zdolnośc do telepatii). Te nowe bolidy będą docelowo (w dłuższej perspektywie czasowej) podstawowym narzędziem trenningowym dla obydwu grup kierowców (  zdolni Ziemianie i Syriusz B)  na planecie Ziemia.

O nowych bolidach można poczytac na www.zetatalk.com
    To tzw. hybrid program.

 
 

« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 07:13:29 wysłane przez JACK » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #107 : Październik 25, 2009, 11:31:16 »

hehe , motoryzacyjne porównania na pewno przemówią do wyobraźni wielu ludzi lepiej niż naukowy bełkot o DNA.
Podoba mi się taki punkt widzenia.
Osobiście zmodyfikowałbym nieco ten wywód. Te nowe superbolidy już nie są białe. Całe zespoły kierowców z różnych kontynentów wymieniały się częściami tak, że powstawały coraz to bardziej "kolorowe" bolidy. Pomimo niewielkich różnic  wszystkie one mają tę samą blokadę . Chociaż są superszybkie to wykorzystują jedynie  3% wszystkich swoich możliwości ( zablokowane DNA ). Czas nauki dla kierowców/dusz dobiega końca. Wkrótce rozpocznie się prawdziwa jazda. Świadomi kierowcy będą ostrożnie testować nowe, odblokowane możliwości swoich bolidów, zaś nieświadomi wcisną gaz do dechy zabijając się na pierwszym lepszym zakręcie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #108 : Październik 25, 2009, 20:53:21 »

Na szczescie plany Syriuszan B rozwialy sie w pyl i sami juz utracili mozliwosc "jazdy " swoimi bolidami na ziemi.
Ludzie na ziemi otrzymaja nowe "samochody" ale nie z projektu Syriuszan B , tylko z projektu Stworcy.
Tego juz sie zmienic nie da, czy ktos chce czy nie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #109 : Październik 26, 2009, 07:04:17 »

"plany Syriuszan B rozwialy sie w pyl i sami juz utracili mozliwosc "jazdy " swoimi bolidami na ziemi"
Coś mi się wydaje Kiaro, że nie jest to takie pewne.
Osobiście myślę, że co najmniej pewna częśc kierowców z Syriusza trafi tutaj na pewno po 2012, chocby za swój wkład w produkcję nowego bolidu (hybrydy ludzkiej) przeznaczonego  do trenningu na torze Ziemia w nowej erze .
Już teraz niektórzy Syriuszanie jeżdzą na naszych składakach (np. Putin)

Wydaje się jednak, że o  liczbie kierowców z Syriusza zadecyduje ilośc ziemskich kierowców,  posiadających dyplom ukończenia podstawowego kursu jazdy.

"Te nowe superbolidy już nie są białe. Całe zespoły kierowców z różnych kontynentów wymieniały się częściami tak, że powstawały coraz to bardziej "kolorowe" bolidy. Pomimo niewielkich różnic  wszystkie one mają tę samą blokadę . Chociaż są superszybkie to wykorzystują jedynie  3% wszystkich swoich możliwości ( zablokowane DNA )"
East
Piszesz oczywiście nie o superbolidach, a o nielegalnych składakach, które rzeczywiście są teraz  po 12 tysiącach lat produkcji i eksploatacji niemal we wszystkich odcieniach tęczy.
Możliwości składaka są rzeczywiście duże i w większości prawie niewykorzystywane. Tylko niektórzy ziemscy kierowcy posiedli umiejętnośc jazdy po innych wymiarach co jest możliwe nawet niezbyt dobrze skonfigurowanym napędzie białego lub lekko podkolorownego składaka. Wymaga to jednak treningu specjalnych technik eksploatacji, jak. np DEIR  p. Wereszczagina.
Superbolidy to inna bajka. Pogłoski mówią , że Syriusz B od dawna je tworzy - stąd tyle tzw. wzięc przez obcych na całym ziemskim globie.
Te nowe bolidy mają podobno super parametry. Z chęcią bym się takim przjechał, choc wiem, że jak na moje obecne umiejetności jest jeszcze trochę za szybki.
Choc kto wie. Może jakbym nie wciskał od razu calego gazu do dechy na pierwszej jedzie to bym się tak szybko nie rozbił.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 07:11:56 wysłane przez JACK » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #110 : Październik 26, 2009, 10:02:00 »

Witaj Jacek.

Wiem dokladnie o czym pisze , znam osobiscie jeden "prototyp " zenski i historie jego uszlachetniania na ziemi. Wiem co sie tam robi i w jaki sposob, okrucienstwo , okrucienstwo i jeszcze raz okrucienstwo.

Widzisz te doskonale bolidy moga byc uzywane tylko i wylacznie w okreslonych parametrach ziemskich.
Nasze przejscie w 4 wymiar rozklada je na pierwiastki i elemety i to doslownie.
Nie uzyskali pierwowzoru DNA , z ktorego tworzy sie energetycznie wytrzymale bolidy. Z tego ktore maja juz sie nie da, to kolejna kopia z kopi, czas trwalosci minol.
Nic nie pomoze wchodzenie w wysoka wibracje 4 wymiaru rozpuszcza spoiwa 3, to tak jak bys chcial lody upiec.Mozna zrobic super , hiper lody , ale w piekarniku juz po nich.Ale to ich problem , nie mozna niewolic ludzi.
Te wszystkie elemety tlumacza Wam dobitnie dlaczego niektore Byty za wszelka cene chca powstrzymac proces podnoszacej sie wibracji Ziemi i Ludzi i wlaczyc jakies energetyczne zabezpieczenia, ktore otocza nas energia odbijajaca strumien energii Boskiej podnoszacy wibracje Ziemi i Ludzi.
Bo dla nich to kataklizm konczacy ich zycie i wladze na ziemi nad LUDZKOSCIA.
Nie moga zyc w wyzszej czestotliwosci i robili i robia wszystko by ja powstrzymac.

Nie pomoga super bolidy , nie przejda w wyzszy wymiar, teraz energia zasilajaca je to czakra serca , u nich to splot sloneczny. A one nie osiadaja czakry serca, nie ma juz miejsca zasilania.

Cala zabawa roznych " naukowych poszukiwan" ludzi trudniacych sie sw. geometria polegala na stworzeniu idealnej energetycznej kopi nowego bolidu na podstawie badania parametrow PRAWDZIEWGO CIALA LUDZKIEGO Z BOSKIM DNA i jego wszystkich energetycznych zachowan, chodzilo o stworzenie takiej idealnej kopi dla Syriusza B.

Niestety nie wiele to dalo , bo ci "wspaniali poszukiwacze" typu Winter nie dostali sie do czakry serca , nie otworzyli dostepu do niej a tam jest depozyt wiedzy calkowitej o stworzeniu w materji.
Na wszystko jest odpowiedni czas ( ustawienie planet wzgledem Gwiazdy Jasnej) , czas mija zaczyna sie inny etap.
Prototypy zostaly , ale zaczely sie juz sypac, nie da sie ich reanimowac , bo zwyczajnie brak czesci zamiennych o parametrach wytrzymujacych nowe warunki energetyczne.

Kiara Uśmiech Uśmiech Uśmiech


ps, Czy bedzie nowy bolid? Tak on juz jest , ale tylko i wylacznie dla CZLOWIEKA Z BOSKA SEKWECJA DNA, bo zasilanie , polaczenie z energia jest wylacznie przez czakre serca.
Po roku 2012 spadna " maski ochronne" z tych starych wersji i ukaze nam sie nowa.
Na ktora ludzkosc pracowala wieloscia swoich wcielen przez eony lat ziemskich.
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #111 : Październik 26, 2009, 10:18:25 »

O kogo moje oczy widzą. Cześć Kiara Duży uśmiech

No ja też słyszałem dużo o bolidach szczególnie Formuły 1...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #112 : Październik 26, 2009, 22:36:01 »

O kogo moje oczy widzą. Cześć Kiara Duży uśmiech

No ja też słyszałem dużo o bolidach szczególnie Formuły 1...


Czesc! Tak szybko zwiales poprzednio ze nie zdazylam Ci odpisac na ostatnie P.W.
Ach z tymi bolidami caly czas sie scigaja , i co? Leca z toru jeden za drugim..... Mrugnięcie Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 22:36:25 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #113 : Październik 26, 2009, 23:18:25 »

jack, dzięki Tobie ściągnąłem  sobie DEIR I Wereszczagina .Ten człowiek to  nie twórca bolidów. To pirat heheh  Mrugnięcie

Piszesz: "Tylko niektórzy ziemscy kierowcy posiedli umiejętnośc jazdy po innych wymiarach co jest możliwe nawet niezbyt dobrze skonfigurowanym napędzie białego lub lekko podkolorownego składaka. Wymaga to jednak treningu specjalnych technik eksploatacji, jak. np DEIR  p. Wereszczagina."

Według  mnie to dopiero  początek
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #114 : Październik 26, 2009, 23:33:32 »

Rosjanie "ćwiczą" Wiereszczagina od wielu lat, ciekawe, że nikt go nigdy nie widział i choć książeczki są przednie, to wydaje mi się, że pracuje nad nimi cały sztab ludzi. Przyjechali do Warszawy i bardzo szybko wyjechali, ciągnie się za nimi jakiś smród. Nie rozumiem o co poszło, ale wiem że dysponują i używają potężnej broni magicznej. Po tym wszystkim mam pewien dystans do całej tej literatury, ale w wielu momentach bardzo mnie zainspirowali.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #115 : Październik 27, 2009, 00:39:05 »


Niestety nie wiele to dalo , bo ci "wspaniali poszukiwacze" typu Winter nie dostali sie do czakry serca , nie otworzyli dostepu do niej a tam jest depozyt wiedzy calkowitej o stworzeniu w materji.

Winter i Haramain mają ponoć być w Polsce w 2010 roku.
Czy będziesz na tym spotkaniu, aby powiedzieć im wprost co myślisz i  czujesz ?
Ps.
Zmiana częstotliwości energii, czyli tzw. ''przejście na wyższy wymiar'' wiąże się z rozkładem dosłownie wszystkiego co sztuczne, czyli nie-naturalne.

« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 00:41:09 wysłane przez Silver » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #116 : Październik 27, 2009, 07:47:29 »

Jezeli bede w tym czasie w Polsce Winterowi powiem to wprost w oczy  , tak oczywiscie ze tak.

Natomiast o Harmain paktycznie nie wiem nic nie moge dyskutowac o jego pracy tak jak o pracy Wintera.


Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. east jak sie wplaczesz w Deir  Wereszczagina , bedzie Ci bardzo ciezko z tego wyjsc, badz ostrozny.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 07:50:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #117 : Październik 27, 2009, 08:15:55 »

Kiaro,
Jeżeli możesz to napisz coś więcej o Wereszczaginie.
Co do poprzednich postów.
 To miło słyszec, że nasze białe lub lekko podkolorowne składaki, mają w sobie jakieś tajne części  (generatory miłości), których Syriusz B nie potrafi  skopiowac.
Mimo wszystko jeszcze dlugo możemy jeździc w tym co mamy obecnie, zanim opanujemy wszystkie tricki konieczne do przejścia na wyższy level.
Co do Wintera, to rzeczywiście chyba mu źle z oczu patrzy.
East
Poza trenningiem nowych technik jazdy, pewnie dostrzegasz także potencjalne korzyści płynace ze stosowania najlepszej klasy paliwa.
Tu tkwią duże rezerwy.
Nasycone kwasy tłuszczowe o długich łańcuchach są podobno 40 razy lepszym paliwem od powszechnie stosowanej przez Homo sapiens glukozy.
węglowodany-mokry węgiel
tłuszcz nasycony- węglowodory- paliwo wysokiej klasy.
Już "starożytni" Polacy zauważyli, że jak ktoś tłusto je, to ma olej w głowie.
Polecam pozycję:
http://www.optymalni.org.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=13
   
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 08:20:11 wysłane przez JACK » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #118 : Październik 27, 2009, 22:22:17 »

Deir poczytuję sobie od czasu do czasu, ale tylko część Iszą na razie. Kiaro, jeśli jest to manipulacja to jest ona bardzo sprytna i na razie zawoalowana ( jestem dopiero na 50 tej stronie ). Wiele ćwiczeń , które tam proponują na przykład na poczucie własnego subtelnego ciała energetycznego jest ogólnie dostępna w innych źródłach - żadne rewelacje jak dotąd.  Dość inspirujące są  techniki , dzięki którym można się obronić przed psychomanipulacją.
 Co ciekawe, Wereszczagin mówi dużo o Dalszym Polu Energoinformacyjnym, dostępnym dla każdego, którego częscią jesteśmy my sami. Przypomina mi to niektóre przekazy religijne gdzie  mówi się o Bogu (DEIR) i dzieciach Bożych, ale jest to tym samym.
Wiem jedno - gotowych recept nie ma. Wszystko jest dostępne wewnątrz mnie samego i tylko ja sam wiem, jak tam się dostać. Gdyby było inaczej to już od dawna żadne Przebudzenie się nie byłoby możliwe.

JACK ciekawie piszesz o tych kwasach tłuszczowych Uśmiech Tłuszczyk jest więc cool i wraca do łask Mrugnięcie
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #119 : Październik 28, 2009, 07:02:41 »

A propos tłuszczów nasyconych (bez wiązan podwójnych pomiędzy atomami węgla), bo to one mają  byc teraz cacy.
Nienasycone musi utylizowac wątroba, co już nie jest takie dobre.
W "Życiu bez pieczywa" dr Lutza  napisano coś w tym stylu- pierwsze co zauważymy badając wnętrze mitochondrium komórkowego, to to że zostało ono zaprojektowane by spalac tłuszcz.
A mitochondria to nasze główne elektrownie. Są praktycznie w każdej komórce.
Co do Wereszczagina
Co by nie mówic DEIR to techniki stworzone przez wojskowych, także do ataku.
(hasło z okładki I części - Broń psychotroniczna, tajemnica wojskowych badań na Syberii)
 Autor na każdym kroku przestrzega jednak, aby nie wykorzystywac tego w złym celu.
Praktycznie pominięty  jest tu  temat  miłości bezwarunkowej. Nie pokazano struktury i funkcjonowania wyższych wymiarów. Autor kilka razy zaznacza, że jakiś tam aspekt wiedzy z premedytacją pominął. Wygląda to jak przyspieszony kurs początkowy dla ateistów z byłego bloku wschodniego. Mimo wszystko znaczący kurs.

 
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2009, 07:14:22 wysłane przez JACK » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #120 : Październik 28, 2009, 08:07:49 »

Jack,
masz rację, jeśli bierzemy pod uwagę brak duchowego zaangażowania (w początkowej fazie)w wojskowych eksperymentach, to szybko zauważymy konsekwencje tych działań. Wielu z tych pionierów skończyło w wariatkowie, wielu zginęło bez wieści, ale trzon informacji poszedł dalej i toruje sobie drogę w społeczeństwie. Niewątpliwie jest to broń, narzędzie dla bardzo zdyscyplinowanych i mądrych ludzi, bardziej niebezpieczna niż brzytwa.

Kwasy omega 3 to, najwyższej jakości paliwo dla naszych komórek.
http://www.olejlniany.zdrowe-produkty.pl/index.php?go=wyklady-drbudwig4


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #121 : Październik 28, 2009, 11:06:20 »

DEIR  rzeczywiście może stać się superbronią. Użyta w celu niszczenia będzie znacznie gorsza niż cokolwiek można do tej pory było sobie wyobrazić. I niekoniecznie użyta w celach militarnych. W pierwszej części Wereszczagin wspomina , że wielu ludzi , polityków, ale nie tylko - LUDZI Z TELEWIZJI - jak o nich pisze, pobierało nauki, ale poprzestawali tylko na części dotyczącej manipulacji. Można spokojnie założyć, ze dzisiejsza telewizja jest narzędziem poprzez które broń MASOWEJ KONTROLI ( tak bym ją nazwał ) jest w tej chwili powszechnie stosowana i ciągle się ją ulepsza (obraz High Definition , "lepsze" telewizory) .
Niektórzy wysnuli by więc wniosek, że należałoby się zaopatrzyć w tę wiedzę, aby móc się skutecznie bronić przed manipulacją. I zaprowadzi nas to do sytuacji w której teraz znajduje się społeczeństwo USA, gdzie każdy może kupić sobie karabin szturmowy do obrony przed nadpodbudliwym sąsiadem. Stąd już kroczek do życia w strachu, wciąż na granicy cienkiej , czerwonej linii.
I nadal zasilamy nasz grzech pierworodny.

Przy całym podziwie dla DEIR , utwierdza mnie to w przekonaniu ,że już od dawna, od dziecka, jesteśmy wyposażeni w osobistych ochroniarzy, którzy zawodowo MOGĄ zająć się naszym bezpieczeństwem, a nawet pomocą w innych sferach życia. Wszystko co musimy zrobić to ŚWIADOMIE ich - nasze Anioły - przywołać i poprosić o pomoc w ochronie.
Niektórzy mogą uśmiechać się teraz pod nosem. Eech, znowu te anioły, bajki, z których east nie wyrósł do tej pory.

Możliwe, lecz w moim przekonaniu  prawdziwa rzeczywistość przerasta najpiękniejsze fantazje.

Pisałem wcześniej o tym, że tylko ja sam znam klucz do swojego prawdziwego świata. Nie do końca jest to prawda. Nie zna go moje ego, nie zna go umysł, którego używam, chociaż oba nasłuchują uważnie ( a kto ich uważnie nasłuchuje ?) ... zna go tylko moja prawdziwa istota i wierzę, że ujawni, kiedy reszta mnie będzie świadomie  gotowa.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #122 : Październik 28, 2009, 15:07:17 »

Każdy ma swojego "OCHRONIARZA" Duży uśmiech, ci z wiekszym doświadczeniem na polu reinkarnacji mają naprawdę dobrych.
Doświadczeni galaktyczni podróżnicy są powiadamiani wcześniej o możliwych zagrożeniach, wypychani z niebezpiecznych rejonów poprzez "przypadkowe" zdarzenia.

Uśmiecham się pod nosem, kiedy widzę jak east widzi więcej niż inni Mrugnięcie


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #123 : Październik 28, 2009, 23:33:27 »

Cytuj
Możliwe, lecz w moim przekonaniu  prawdziwa rzeczywistość przerasta najpiękniejsze fantazje.
jak i w moim doświadczeniu.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #124 : Październik 29, 2009, 08:04:49 »

Ostatnio też ciągle zdarzają mi się jakieś "przypadki". Niektóre naprawdę niesamowite.
 Gdy  przeanalizowałem swoją przszłośc, to okazało się, że tak naprawde od samego poczatku tak było.
Do myślenia zmusiła mnie min. ksiażka, prawdziwego eksperta od tych spraw, Rudolfa Steinera pt."Duchowi przewodnicy człowieka"
http://www.wydgenesis.nazwa.pl/genesis/product_info.php?cPath=27&products_id=68
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 08:08:20 wysłane przez JACK » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie panzerdivisiontiger naszemaluchy forumhumorystyczne radiomms