Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 02:11:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kosmiczne DNA CZŁOWIEKA, pochodzenie BIAŁYCH LUDZI  (Przeczytany 206054 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #200 : Styczeń 20, 2011, 12:44:52 »

Otóż jak pisałam wcześniej życie nie zaczęło się razem z przyjściem Jezusa na ziemię.

Energia którą znamy pod imieniem Jezus zapoczątkowała swój genetyczny przekaz ( swoją linie DNA) dużo , dużo wcześniej.

Powrót 2000 lat temu był tylko otworzeniem nowej drogi dla niej.

Chrześcijaństwo w formie znanej nam jako katolicyzm nie ma nic wspólnego z Jezusem poza szyldem , który sobie zrobiło z Jego osoby.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_R1a1_%28Y-DNA%29


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #201 : Styczeń 20, 2011, 13:10:31 »

Szmer tak, tyle, że tych Serbów Lużyckich dziś jest może .. 60 tys ?
Technicznie dziś to Niemcy.

Ale nie do końca.

Znalazlem ciekawe info na ten temat

"Mało kto wie, że Łużyczanie to potomkowie... Polaków! W III w. n.e. wyemigrowali z naszych pięknych gór do dzisiejszych Łużyc i tam osiedlili się. Ich język podlegał wpływom niemieckim, czeskim i połabskim, lecz jest to obcy nam język NAJBARDZIEJ ze wszystkich podobny do polskiego! (lepiej niż słowacki!). Oto przykład tekstu z Serbskiego Kodeksu Narodowego: “Serbski lud a kużdy Serb ma prawo na zachowanje swojeje narodneje identity w starodawnem sedleńskem- Łużicach“. Trochę zalatuje czeskim, ale brzmi swojsko! Dodatkowo polecam przesłuchanie 2 wersji hymnu Łużyc aranżowanego przez mnie (1. wersja i 2. wersja) oraz obejrzenie mapki, gdybyście mieli kłopoty z odnalezieniem “Serbskiej macicy“ (cytat z ww. kodeksu). Oficjalną stronę Łużyc znajdziecie po wpisaniu w przeglądarce “Domowina“ (lub w dziale linki)."

http://www.slavinja.republika.pl/luzyce.html

hymn LUŻYCZAN odtworzony : http://www.slavinja.republika.pl/luzyce.mid
Kto ma wątpliwości niech zobaczy slowa tego hymnu
hudźba [=muzyka]: Korla Awgust Kocor
słowa [=słowa Uśmiech]: Handrij Zejler

 

Rjana Łužica

Rjana Łužica,
sprawna přećelna,
mojich serbskich wótcow kraj,
mojich zbóžnych sonow raj,
swjate su mi twoje hona!

Časo přichodny,
zakćěj radostny!
Ow, zo bychu z twojeho
klina wušli mužojo,
hódni wěčnoh wopomnjeća!

 

Rědna Łužyca

Rědna Łužyca,
spšawna, pśijazna,
mojich serbskich woścow kraj,
mojich glucnych myslow raj,
swěte su mě twoje strony.

Cas ty pśichodny,
zakwiś radostny!
Och, gab muže stanuli,
za swoj narod źěłali,
godne nimjer wobspomnjeśa!

Na pewno to nie jest język niemiecki Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #202 : Styczeń 20, 2011, 13:14:06 »

Ponieważ cofnąć czasu nie można by wymazać dzieła Enki , trzeba je zaakceptować
Ja nie będę rozliczać Enki ni Jego grupy
Kiara Uśmiech Uśmiech

Widzę, że dostrzegasz, że to nie sam Enki jest winien tego ambarasu.
Miał przecież jakichś genetyków, no i ten oddział  kumpli który razem z Nim zapładniał Ziemianki.

Piszesz też, że tylko nieliczni mają dobre linie genetyczne. No a reszta białych?

Czy możesz wymienić jakiekolwiek pozytywy tej przeważającej większości białego DNA ludzi  będących pochodną stosunków seksualnych "drużyny", oddziału Enkiego?
Czy są jakieś plusy?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 13:17:04 wysłane przez JACK » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #203 : Styczeń 20, 2011, 13:28:35 »

Otóż jak pisałam wcześniej życie nie zaczęło się razem z przyjściem Jezusa na ziemię.

Energia którą znamy pod imieniem Jezus zapoczątkowała swój genetyczny przekaz ( swoją linie DNA) dużo , dużo wcześniej.

Powrót 2000 lat temu był tylko otworzeniem nowej drogi dla niej.

Chrześcijaństwo w formie znanej nam jako katolicyzm nie ma nic wspólnego z Jezusem poza szyldem , który sobie zrobiło z Jego osoby.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_R1a1_%28Y-DNA%29


Kiara Uśmiech Uśmiech

Ale to niczego nie wyjaśnia. Jezus, patrząc przez pryzmat całej ludzkości to bardzo młodziutki wytwór. Wcześniej nie było mowy o tym. Wierzenia były zupełnie inne, jedyne co mogłoby mieć związek wcześniej z Jezusem to kult słońca. W takim wypadku nie ma potrzeby wymyślania takich historii, jest to teoria, którą już znamy, teoria o powstaniu człowieka i jego ewolucji.
Inna sprawa...

Cytuj
Energia którą znamy pod imieniem Jezus zapoczątkowała swój genetyczny przekaz ( swoją linie DNA) dużo , dużo wcześniej.

Znacznie wcześniej to znaczy ile? "dużo wcześniej" niczego nie określa. Jeżeli masz na myśli początki ludzkości - też nie rozumiem czemu polscy Słowianie mieli by być tymi, którzy posiadają najwięcej iskierek.
Kolejna sprawa, czemu Jezus, który miał otworzyć nową drogę dla swoich iskierek, pojawił się tam gdzie jego iskierek nie było? (zakładając że iskierki nie są czarnoskóre i nie wywodzą się z Afryki).
Reasumując... w innym temacie powiedziałaś mi że nie jesteś w stanie wskazać kto posiada iskierkę bożą a kto nie... tutaj, nazywając to linią energetyczną i Jezusowym DNA, dopuszczasz się jednak tego czynu. Jak zwykle też operujesz niepełnymi, niesprecyzowanymi informacjami. Także, skoro jednak potrafisz wskazać iskierki, to proszę abyś te informacje sprecyzowała. KTO wywodzi się z tej twojej "linii DNA Jezusa".

east, tu chodziło o powiązania genetyczne nie językowe (co zresztą w tym cytacie jest napisane). Co nie zmienia faktu że jak by na to nie patrzeć, Słowianie szerokim łukiem omijali tereny gdzie chrześcijaństwo się narodziło i gdzie Jezus szukał swoich iskierek.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 13:51:20 wysłane przez Szmer » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #204 : Styczeń 20, 2011, 13:43:28 »

Przecież ja nie popieram tamtego procederu , ale uważam , że skoro zaistniał nie mogło się wydarzyć inaczej , nie miało szans.

Tak naprawdę te doświadczenia życiowe doprowadziły ród Enki do współczesnego momentu w którym ludzie już są duchowo i energetycznie  gotowi na przejście w wyższy wymiar.

Żeby to stać się mogło musiały zaistnieć zdarzenia życiowe powodujące ich rozwój zarówno fizyczny ( cały system nerwowy) jak i energetyczny wszystkie czakry i merydiany.
To była bardzo ciężka praca - droga doświadczeń przez wiele set tysiącleci. Jedynym możliwym sposobem jest zawsze korekta błędów. Czyli zrobienie źle doświadczenie bólu porażki i wybranie następnym razem wersji zdarzeń bez bólowej , niosącej radość i szczęście.

Osiągnięcie takiego pułapu osobistej wiedzy niechęć bycia w destrukcyjnych sytuacjach za cenę dóbr materialnych , poznanie tych stanów i dokonywanie wyborów zgodnych z osobistym nie cudzym systemem wartości jest ewidentną korzyścią Ludzkości po przejściu drogi , ktorom przeprowadził ją Enki.

To jest nasza korzyść chociaż strata Enki i Jego grupy hierarchicznej.

Nie ma niczego co miało by tylko negatyw , negatyw jest zawsze podstawą do odczytu pozytywu.

Kiara Uśmiech Uśmiech   

ps. Ewolucja Ludzkości przechodzi przez wszystkie rasy i wszystkie miejsca na ziemi , kolor skóry nie ma większego znaczenia w linii DNA która jest we wszystkich rodach.

Różne ustawienie ziemi w stosunku do Gwiazdy Matki decyduje o ty w którym miejscu i który ród w którym czasie odegra decydującą rolę.

Nie napisałam iż nie wiem jak odróżniać androidy od Ludzi , wiem , wiem doskonale. Napisałam iż nie zrobię tego , bo uznaję ich godność życia na równi z Ludzkim i nikt nie ma prawa nikogo dehumanizować! Jasne?

Owszem Jezus jako żyjący na ziemi Człowiek to w stosunku do miliardowy lat ewolucji życia jest młodą Istotom , Ja używając Jego imienia ( bo jest znane) mam na myśli Jego pradawną Energie wzorzec życia aspektu męskiego Jego rodu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 13:54:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #205 : Styczeń 20, 2011, 13:56:26 »

To jest nasza korzyść chociaż strata Enki i Jego grupy hierarchicznej.

Nie ma niczego co miało by tylko negatyw , negatyw jest zawsze podstawą do odczytu pozytywu.

Kiara Uśmiech Uśmiech  


Trochę niejasno się wyraziłem.

Mnie chodziło o korzyści genetyczne.

Ta większość białych ludzi dostała ogromne ilości genów z drużyny Enkiego.

Czy są jakieś korzyści genetyczne z posiadania w sobie genów tej "upadłej grupy"  brata Enlila.

Czy geny tzw. upadłych aniołów (Księga Henocha), którzy krzyżowali się z Ziemiankami dały nam, tym zwykłym ludziom  jakieś lepsze możliwości np. duchowe.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 13:57:52 wysłane przez JACK » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #206 : Styczeń 20, 2011, 14:12:41 »

Cytat: Szmer
Słowianie szerokim łukiem omijali tereny gdzie chrześcijaństwo się narodziło i gdzie Jezus szukał swoich iskierek.

Jeśli prawdą jest, że Enki i ferajna to reptilianie, to Jezus, również reptilian nie mógł szukać swoich wśród Słowian…
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #207 : Styczeń 20, 2011, 14:14:46 »

Nie bardzo znam się na genetyce, ale , to co wiem. I mówimy tylko o Człowieku a nie o androidzie.

Tak prosto i w skrócie myślowym.

Są tylko dwa rody.

1. Rod Enlila

2. Ród Enki

Pramatka tych rodów to ta sama żeńska energia ich "siostra" , imion co niemiara, powiedzmy Szechina.

Tak więc pramatka ta sama , różnica w ojcach energiach męskich.

Czym się różnią? Pochodzą z tego samego źródła, tylko kierunkiem mocy ( + i  -) moc ta sama , ale prędkość inna.
Bo , np - 300 ma inną prędkość działania niż +300.
Cala reszta to dochodzenie do prędkości , czyli czasu tworzenia. Bo czym jest czas jak wszystko jest myślą , energiom myśli? Czas jest prędkościom myśli.

Tak więc w DNA kompozycje linii męskiej  to moc przekazu rozwoju dojrzewania a nie odmienności jako takiej.

To trochę skomplikowany temat , ma dużo niuansów , jedna prostą zasadę.

Dlaczego coś jest białe? Można rzec niedojrzale , brak mu światła.... albo z czarnego powraca do idealnej bieli świetlistości ... trzeba odnaleźć okoliczności wskazujące na moment.

Kiara. Uśmiech Uśmiech

To trochę dłuższa dyskusja teraz nie mam czasu, muszę przerwać.


ps. Skoro Ludzkość ma tylko jedną pramatkę i tylko dwóch praojców , to Słowianie nie mając żadnego z nich  mają kogo?

Nie istnieje inna opcja pochodzeniowa.

A jeżeli ktoś ją zna to proszę upublicznić i nie powielać bzdur o jakichś reptylianach.

Bo albo wszyscy , cala Ludzkość jest reptylianami albo nikt. Jasne?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 14:20:12 wysłane przez Kiara » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #208 : Styczeń 20, 2011, 14:23:34 »

Cytuj
ps. Ewolucja Ludzkości przechodzi przez wszystkie rasy i wszystkie miejsca na ziemi , kolor skóry nie ma większego znaczenia w linii DNA która jest we wszystkich rodach.

To nie rozumiem w takim razie czemu pojawili się Słowianie w twojej wypowiedzi.

Cytuj
Bo albo wszyscy , cala Ludzkość jest reptylianami albo nikt. Jasne?

No nie jasne! A co jeśli Ci powiem że różne ludzkie rasy wynikają z tego że pochodzimy z różnych źródeł? Że jesteśmy wytworami lub potomkami różnych ras? I tylko część ludzi jest reptylianami? no więc... tak jest! Jasne?

Cytuj
Nie bardzo znam się na genetyce, ale , to co wiem. I mówimy tylko o Człowieku a nie o androidzie.
Nie rozumiem jak ktoś może wypowiadać się tyle o genetyce "nie bardzo się na tym znając"

Cytuj
Skoro Ludzkość ma tylko jedną pramatkę i tylko dwóch praojców , to Słowianie nie mając żadnego z nich  mają kogo?
A nie! Ludzkość ma wiele matek i wielu Ojców! Coś nieaktualne masz te dane...

Cytuj
Nie istnieje inna opcja pochodzeniowa.
Czemu miałaby nie istnieć? tylko trzeba jeszcze o tym wiedzieć nie? A skąd ja mam wiedzieć że posiadasz kompletną wiedzę? Raczej w to wątpię...

Cytuj
Czym się różnią? Pochodzą z tego samego źródła, tylko kierunkiem mocy ( + i  -) moc ta sama , ale prędkość inna.
Bo , np - 300 ma inną prędkość działania niż +300.
Cala reszta to dochodzenie do prędkości , czyli czasu tworzenia. Bo czym jest czas jak wszystko jest myślą , energiom myśli? Czas jest prędkościom myśli.
Od kiedy znaki dodatnie i ujemne określają prędkość? -300 to -300... a +300 to +300. Ja tutaj nie widzę żadnej prędkości.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 14:34:44 wysłane przez Szmer » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #209 : Styczeń 20, 2011, 14:35:53 »

Cytat: Kiara
  Bo albo wszyscy , cala Ludzkość jest reptylianami albo nikt. Jasne?

Nie, nie jest jasne, bo to tylko Twoja prawda. Możliwości może być wiele. I ich szukamy.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #210 : Styczeń 20, 2011, 14:37:07 »

Szmer
Cytuj
east, tu chodziło o powiązania genetyczne nie językowe (co zresztą w tym cytacie jest napisane). Co nie zmienia faktu że jak by na to nie patrzeć, Słowianie szerokim łukiem omijali tereny gdzie chrześcijaństwo się narodziło i gdzie Jezus szukał swoich iskierek.
Rozumiem, że nie o język chodzi a o fakt pochodzenia ŁUŻYCZAN , Serbów Łużyckich, którzy wg Twojego info niosą haplogrupę R1a1 (M17) słowiańską -
    * 63% Serbowie Łużyccy - Łużyce, Niemcy
To Słowianie , którzy przywędrowali z Polski.
I dlatego "akurat Polska ".
Gdzieś widziałem badania ( może nawet podane wcześniej tu na forum już ), że ta haplogrupa pochodzi z ... Azji ..
A poniżej info z wiki :

Pochodzenie

Mutacja tworząca R1a1 powstała u osoby zamieszkującej stepy Euroazji ok. 15 000 lat temu (Europa południowo-wschodnia, Północny Kaukaz lub Azja Środkowa). Według niektórych teorii do mutacji doszło w cieplejszej strefie klimatycznej nazywanej ukraińską ostoją LGM. Badacz Semino pierwszy wykazał związek R1a1 z kurhanowcami (ich potomkowie to Scytowie i potem Sarmaci), utożsamianymi z ludami posługującymi się wczesnymi językami praindoeuropejskimi, oraz pierwszymi, którzy oswajali konie, dosiedli ich i rozprzestrzenili haplogrupę R1a1 po Europie i Azji[1].

Istnieją też poglądy, że mutacja powstała na terenie Indii lub Afganistanu i stamtąd rozprzestrzeniła się w przeciwnym kierunku[7].
(..)
cyt"R1a1 (M17) – w genetyce haplogrupa występująca w męskim chromosomie Y. Występuje najczęściej wśród mieszkańców Indii Północnych (48-73%) i Azji Środkowej: irańskojęzycznych Iszkaszimów (68%), Tadżyków (64%) i Pasztunów (40-45%), ludów tureckich: Kirgizów (63%) i Ałtajczyków (38-53%), ugrofińskich Węgrów (20,4-60%) oraz u ludów słowiańskich: Serbów Łużyckich (63%), Polaków (56%), Ukraińców (41,5-54%), Rosjan (47%) i Białorusinów (39-46%)."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_R1a1_%28Y-DNA%29
Tak więc możliwy jest, przynajmniej teoretycznie, związek krwi pomiędzy ancesorami Jezusa, pochodzącymi z Indii (?), a Słowianami. Na to wskazywałoby pochodzenie haplogrupy. Tyle, że mowa jest aż o 15000 lat wstecz .. hmhmhm
Ponadto , jeśli ta mapka

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:IE_expansion.png&filetimestamp=20051003134117

odzwierciedla rzeczywistą migrację, kolebką naszej grupy  krwi znajduje się gdzieś w Rumunii  Mrugnięcie

I jeszcze ciekawa strona o migracjach na podstawie badań genetycznych DNA :
http://bialczynski.wordpress.com/2010/02/17/genetyczne-odkrycia-2010-nowa-genealogia-slowian-i-innych-ludow-bialego-ladu-europy/

Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #211 : Styczeń 20, 2011, 14:37:19 »

I mówimy tylko o Człowieku a nie o androidzie.
Kiara. Uśmiech Uśmiech


No właśnie niekoniecznie.
 Chodzi właśnie o tego jak go nazwałaś androida - robotnika w kopalniach Enki, człowieka bez Iskry Bożej, który jak pisali Sumerowie mnożył się prawie jak króliki.

Wg Twojej (i mojej też)  wersji historii  ekipa Enkiego  krzyżowała się z samicami  tego robotnika ,górnika - jak piszesz bezdusznego androida.

No i z tego seksu  powstał biały mieszaniec, którego są całe masy , nieporównywalnie większe od tych z genami Enlila,  bo On  nie namnażał tych robotników, ani się z nimi nie krzyżował.

Czy takie białe anrdoidy- mieszańce Enkiego ja np. ja,  z ogromną ilością genów Enkiego i jego chłopców, mają tę Iskrę Bożą po swoim upadłym praojcu, czy nie.

Jak możesz to odpowiedz w wolnej chwili.



« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 14:40:56 wysłane przez JACK » Zapisane
marman1983
Gość
« Odpowiedz #212 : Styczeń 20, 2011, 14:59:46 »

Szmer... Bedac kamieniem probujesz przekonac Kiare iz ona rowniez nim jest (choc tak naprawde jest powietrzem)
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #213 : Styczeń 20, 2011, 15:09:50 »

Cytuj
Szmer... Bedac kamieniem probujesz przekonac Kiare iz ona rowniez nim jest (choc tak naprawde jest powietrzem)

Uhm... w takim razie czemu powietrze wcina się w egzystencję kamieni?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #214 : Styczeń 20, 2011, 15:23:46 »

Znalazlem fajne opracowanie na temat Polskich genów

Szczególnie wart podkreślenia fragment :
Wstępne badania genetyczne populacji Polski pokazują, że jesteśmy narodem "dobrze wymieszanym" i mamy zaskakująco niską domieszkę osobników, którzy mogli przywędrować z nawet tak niedalekich terenów jak Bałkany lub Ural. W naszych haplotypach trudno dopatrzyć się takiego rozwarstwienia genetycznego jak w Indiach, ani takiego geograficznego zróżnicowania jak w Chorwacji, Wielkiej Brytanii lub Francji. Czyżbyśmy tu więc byli od zawsze? Jak pozostająca w tym samym miejscu oś koła historii.

caly :
Cytuj
Łukasz Łuczaj

Geny Europejczyków


Od kilku lat na łamach Taraki przewija się dyskusja na temat pochodzenia Słowian. Nikt nie wspomniał jednak o tym, że mamy obecnie coraz więcej ciekawych danych genetycznych na temat pokrewieństw poszczególnych narodów Europy oraz wewnętrznego zróżnicowania genetycznego krajów.

W jaki sposób prowadzone są takie badania? Używa się w nich męskiego chromosomu Y oraz mitochondrialnego DNA (mDNA). Dlaczego nie innego materiału genetycznego? Otóż wspomniane wyżej dwa typy DNA nie ulegają crossing over, czyli przekrzyżowaniu podczas rozmnażania. Chromosom Y, który determinuje płeć i występuje tylko u chłopców, przekazywany jest z ojca na syna. Zmianom ulega jedynie pod wpływem rzadkich mutacji. A więc z biegiem wielu pokoleń różne mutacje zostawiają ślad na tym chromosomie i ilość różnic w kodzie genetycznym, zapisana na tym chromosomie, pomiędzy dwoma osobnikami jest w dużym stopniu proporcjonalna do czasu, w którym ich linie rozeszły się. Natomiast mDNA przekazywane jest dzieciom tylko przez matkę. Mitochondrialne DNA nie jest przekazywane przez ojca.

Co do tej pory ustalono dzięki analizie chromosomu Y i mDNA? Udowodniono, że zdecydowana większość współcześnie żyjących członków plemienia Aarona, niegdyś kapłanów żydowskich, rzeczywiście miała w niedawnej przeszłości wspólnego przodka (przypuszczalnie Aarona), gdyż wszyscy mają bardzo podobny chromosom Y. A sami kapłani byli tylko niezwykle rzadko (dużo rzadziej niż się sami może spodziewali!) zdradzani przez swoje żony.[1] W południowej Afryce istnieje grupa zwana Lembo, która wyznaje religię żydowską, choć wykazuje rasowe cechy negroidalne. Badania DNA pokazały, że geny po mieczu pochodzą od jednego lub niewielkiej grupy kapłanów żydowskich z linii Aarona, którzy kilkaset lat temu zawędrowali do Afryki i wzięli za żony kobiety afrykańskie, gdyż badane mDNA miało właśnie takie cechy.[2]

Większość genotypu europejskiego jest bardzo stara i pochodzi od ludzi, którzy zasiedlili Europę ok. 40 tys. lat temu. Najwyżej 20% genotypu Europejczyków pochodzi od przybyszów z Azji Mniejszej i Azji Środkowej, którzy przywędrowali w ciągu ostatnich 10 tys. lat.[3] Udowodniono też zdecydowanie jednolite pochodzenie Romów od niewielkiej grupki, która wywędrowała z Indii.[4]

Poszczególne narody różnią się jednorodnością swojego materiału genetycznego. Na przykład Chorwacja kontynentalna ma duży udział haplotypów typowych dla Polaków i Rosjan, ale już wyspy Dalmacji są prawdziwą mieszanką i dopatrzono się tam nawet genów Awarów.[5]

Największym zaskoczeniem w genetyce Europy było spowinowacenie Greków z Etiopczykami i innymi mieszkańcami okolic Sahary. Grecy są do nich bardziej podobni niż do Włochów, Słowian, czy Turków.[6] Jedna z hipotez mówi, że jest to wynik importu wielkiej liczby niewolników z terenu Afryki w czasach starożytnej Grecji. Natomiast wśród żyjących na północy Grecji Macedończyków dopatrzono się innych genotypów, może właśnie prawdziwych pra-Greków, a może jeszcze zupełnie innego zaginionego narodu. Z drugiej strony pokazano, że populacja Norwegów jest genetycznie bardzo podobna do Niemców i innych środkowych Europejczyków, chociaż zawiera elementy wschodnioeuropejskie, które być może są dowodem pobytu Słowian także na tych terenach.[7]

I co ciekawe. Polska wydaje się jednym z najbardziej jednorodnych i zwartych genetycznie narodów Europy. Próbki wzięte z różnych części Polski różniły się między sobą w mniejszym stopniu niż podobne próbki brane z różnych zakątków innych krajów. Genetycznie wykazujemy duże podobieństwo zarówno do zachodnich, jak i wschodnich sąsiadów, choć podobieństwo do Niemców jest trochę mniejsze niż do Rosjan. Podobieństwo do Niemców jest mniejsze niż się spodziewano - pomimo dużego natężenia średniowiecznej kolonizacji niemieckiej i długiego kontaktu obu narodów.[8]

Wstępne badania genetyczne populacji Polski pokazują, że jesteśmy narodem "dobrze wymieszanym" i mamy zaskakująco niską domieszkę osobników, którzy mogli przywędrować z nawet tak niedalekich terenów jak Bałkany lub Ural. W naszych haplotypach trudno dopatrzyć się takiego rozwarstwienia genetycznego jak w Indiach, ani takiego geograficznego zróżnicowania jak w Chorwacji, Wielkiej Brytanii lub Francji. Czyżbyśmy tu więc byli od zawsze? Jak pozostająca w tym samym miejscu oś koła historii.

Podsumowując, badania europejskiego DNA pokazują że migracje ludności miały mniejsze znaczenie niż się spodziewano, a udział elementów wschodnich, mongoloidalnych, w genomie europejskim jest niezwykle mały. Nawet Węgrzy okazują się mieć jedynie kilka procent krwi "azjatyckiej" i podobnie jak inni Ugrofinowie (Finowie lub Estończycy) są genetycznie blisko spokrewnieni-wymieszani z sąsiadami, tak że na linii Węgry-Polska-Litwa-Estonia-Finlandia istnieje prawie że kontinuum genetyczne, bez względu na skrajnie niepodobne języki! Na przykład najczęstszy w Europie Środkowej haplotyp XI chromosomu Y występuje u 44% Ukrainców, 44% Rosjan i 41% Węgrów, co sugerowałoby silnie słowiański element u Węgrów. Co ciekawe, Węgrzy mają najwyższy spośród ludności nie-żydowskiej udział haplotypów typowych dla Izraelitów! Na tym dosyć nudnym tle nasz kraj wydaje się jeszcze bardziej monotonny! Po prostu polski. Według wstępnych, pobieżnych badań DNA mieszkańców Polski na razie trudno dopatrzyć się wyraźnego rozwarstwienia genetycznego między potomkami ludności chłopskiej a szlachtą, co sugerowałyby teorie pochodzenia szlachty polskiej od Sarmatów, Scytów czy Chazarów, chyba, że... byli oni już wcześniej dobrze z nami wymieszanymi sąsiadami, albo było ich tak mało, że zgubili się w marginesie błędu statystycznego.

Łukasz Łuczaj
lukasz.luczaj@interia.pl
będący pewnie tłumaczeniem stąd http://forums.familytreedna.com/showthread.php?t=3725

Ponawiam pytanie : CZYŻBYŚMY TU BYLI OD ZAWSZE ?

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #215 : Styczeń 20, 2011, 15:29:00 »

Szmer już dzisiaj pisałam o migracji rodów , plemion i o przechodzeniu ich przez różne strony świata.

Pisałam również o  ustawieniu planety względem Gwiazdy Matki oraz o aktywności czakramów w określonym czasie w określonym miejscu , które mają decydujące znaczenie na wszystko co dzieje się na ziemi.

Proszę czytać uważnie.

JACK nie jest moim celem weryfikacja kto posiada a kto Iskrę Bożą. W pewnym sensie każdy może doświadczać w każdej linii DNA , ale linia androidów nie daje możliwości takich jak Ludzka.

Iskrę Bożą posiada się od Stwórcy a nie od Enki , On też ma od Stwórcy. Fizyczność można dziedziczyć od Enki.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #216 : Styczeń 20, 2011, 15:45:07 »

Super... więc co mają wspólnego ze sobą Słowianie, Jezus i boska iskierka. Bo na to pytanie wciąż mi nie odpowiedziałaś.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #217 : Styczeń 20, 2011, 16:01:49 »

Na zgodę w tym temacie proponuję ciekawostkę :
Marihuana sprzed 2700 lat
789 gramów ususzonych konopii znaleźli naukowcy w grobowcu mężczyzny o europejskim wyglądzie, który odkopano niedaleko Turpan (Turfan) w północno-zachodnich Chinach.
Zdaniem naukowców, którzy opisali znalezisko w „Journal of Experimental Botany”, nie ma wątpliwości, że znalezione konopie miały służyć jako narkotyk.(..)Ustalili za to, że znaleziony susz miał bardzo wysoką zawartość psychoaktywnej substancji THC.
Zmarły 45-latek miał niebieskie oczy i jasne włosy. Naukowcy podejrzewają, że mógł być szamanem ludzi tworzących kulturę Gushi. Pochówki ludzi o europejskim wyglądzie są w tym rejonie Chin stosunkowo częste.
http://archeowiesci.pl/2008/12/01/marihuana-sprzed-2700-lat/?like=1

Europejski szaman w Chinach Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #218 : Styczeń 20, 2011, 16:11:47 »

Super... więc co mają wspólnego ze sobą Słowianie, Jezus i boska iskierka. Bo na to pytanie wciąż mi nie odpowiedziałaś.

Jezus jest energetycznie prawie równy Stwórcy , stał się wiec twórcą fizycznej linii DNA dla chcących się wcielać w materię dusz z jego grupy wibracyjnej o potencjale +.
Zwyczajnie był praojcem jednej z dwóch linii DNA , pierwotnym niezmiennym kodem wzorcowym. Natomiast Energie - Iskry Boże wcielały się w stworzony materialny wzorzec.

Ponieważ Jezus wiedział jak się potoczą losy Jego linii rodowej na bliskim wschodzie stworzył też drugom  rozwijającą się jak by na uboczu historii. Była nią linia Słowian , jednak praojcem z bardzo odległych czasów tej linii jest ta sama Dusza , która dużo później urodziła się jako Jezus.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 16:15:56 wysłane przez Kiara » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #219 : Styczeń 20, 2011, 16:15:46 »

To już wiemy... poniekąd z Biblii. Co mają do tego Słowianie? pytam po raz kolejny...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #220 : Styczeń 20, 2011, 16:19:27 »

To już wiemy... poniekąd z Biblii. Co mają do tego Słowianie? pytam po raz kolejny...

Energia niewcielająca się to jedno a jej kolejne wcielające się Iskry to drugie. Iskry pochodzą z jednej energii i po wcieleniu mają rożne imiona. Jednym z kolejnych imion było znane nam jako Jezus. Nie mniej jednak jest to cały czas ta sama energia , ktora w bardzo odległych czasach była praojcem Słowian.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 16:19:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #221 : Styczeń 20, 2011, 17:22:52 »


 Fizyczność można dziedziczyć od Enki.

Kiara Uśmiech Uśmiech

A duchowości to nie, skoro też pochodzi od samego Stwórcy?
 
Enki to dość mocny kolo ze sporą Iskrą Bożą.
Myślę, że nawet dla jego mieszańca z  owym robotnikiem-androidem  potencjału do zapalenia Iskry Bożej też wystarczy.
I to bez linii Enlila.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 19:32:29 wysłane przez JACK » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #222 : Styczeń 20, 2011, 19:05:46 »

Nie nie jest tak jak myślisz. Iskry Bożej się nie dziedziczy po nikim!

Tak jak Duszy dzieci nie dziedziczą po rodzicach! Rodzice tworzą dla dzieci tylko ciała materialne w które wciela się już istniejąca Dusza.
W trakcie oddzielenia się od jedni powstały wszystkie  dusze  równocześnie. Jedne z większym potencjałem energetycznym jak Enki i Enlil inne z mniejszym jak zbiorowa świadomość zwierząt.

Ale i ta zbiorowa świadomość składa się z indywidualności , które będą odkrywał z czasem  ( na drodze miliardów lat istnienia)swoją indywidualność.

Chyba już rozumiesz iż Duszy swojej  się nie przekazuje nikomu.To nie jest możliwe w żadnym wypadku.
Można skopiować wspomnienia i wgrać w program androida , który normalnie ich nie posiada bo jet tworzony na bieżąco dla każdego rodzącego się ciała.
Gdy taki android umiera , bo przeżył swoje życie dysk pamięciowy jest odzyskiwany modyfikowany na podstawie ziemskich doświadczeń i nowa wersja gotowa do wcielenia.

Tylko brać trzeba pod uwagę iż technologia innych cywilizacji przewyższa ziemską o wiele tysiąc leci. Biotechnologia jest mikroskopijna zbudowana z wiązek energetycznych.

Kiara. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #223 : Styczeń 20, 2011, 19:28:15 »

Cytat: East
Ponawiam pytanie : CZYŻBYŚMY TU BYLI OD ZAWSZE ?

East
Pozwolę sobie wypowiedzieć się na ww temat.

Krótko:   Nie.

 Zostaliśmy tu nagle osadzeni!   Szok

Troszkę obszerniej:

Analizując dane archeologiczne  J.Wasilik  ustalił, że  w całej Europie  przez dość długi czas  "rządził"
myśliwy-zbieracz,  którego czaszka nosiła znamiona człowieka rasy mongloidnalnej (żółtej).
Po czym ów myśliwy nagle zniknął, niemal z dnia na dzień.

I równie nagle pojawił się na jego miejscu nowy osadnik- biały rolnik.

To, że nie był to wymysł Wasilika okazało się dopiero 8 lat później, po badaniach genetycznych ludności Europejskiej (chyba szwedzkich).
Pamiętam wypowiedz jednego z chyba właśnie szwedzkich profesorów:

"Gdybym nie widział wyników badań genetycznych, nigdy bym w to nie uwierzył"

Okazało się bowiem, że współczesny Europejczyk , praktycznie nie posiada genów  poprzedniego rezydenta Europy, czyli myśliwego-zbieracza.

Potwierdza to historię opisaną w Biblii o tzw Programie Naprawczym (Eksperymencie Ludzkim), o czym także pisałem na początku tego tematu, o czym mówił też Enki w sesjach.

  Białego mieszańca Homo sapiens, który pojawił się po tym jak męski oddział Enkiego z nim na czele skrzyżował się z ziemskimi kobietami,  nie pozostawiono na Ziemi tak zupełnie bez żadnych działań naprawczych.

Wykonano parę zdecydowanych działań, w tym sławne wymieszanie języków i  "osadzenie" białego mieszańca w Europie, wpierw "oczyszczonej " z myśliwego-zbieracza".

Na wcześniejszych stronach tego tematu znajdziesz więcej informacji o tym i link do artykułu z "Rzeczypospolitej".
 
Kiaro
Nie nie jest tak jak myślisz. Iskry Bożej się nie dziedziczy po nikim!

Kiara. Uśmiech Uśmiech

Nieściśle się wyraziłem.
Zmodyfikowałem tekst. Teraz jest właściwy.
Kiaro
Chodzi mi o to, że genetycznej linii Enlila na Ziemi prawie nie ma.
To jakaś elita.
Wg mnie genów Enkiego  u ludzi  jest 10, a może i  100 razy więcej niż genów Enlila.

A ty w swoich teoriach skazujesz te 98% ludzkości na dezintegrację do poziomu energii pierwotnej.

Twoje teorie to holocaust w mega skali.

To przeciwieństwo miłości bezwarunkowej.




« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 22:05:45 wysłane przez JACK » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #224 : Styczeń 20, 2011, 21:46:34 »

Jack oczywiście, że nie miałem na myśli tego, czy jako Słowianie byliśmy tu od zawsze bo przecież kiedyś był jakiś początek i możliwe, że tym początkiem było "osadzenie" w tej części świata nowej hybrydy ludzkiej z czyimiś tam genami. Chodziło mi o to, że badania wskazują na to, że być może lud zamieszkujący konkretnie dzisiejsze tereny Polski nie przybył tu z Azji, tak jak inne ludy, lecz że stąd ( stąd czyli gdzieś od Rumunii po Bałtyk ) pochodzi rdzennie. Pewne badania, jak choćby te ze Ślęży ( film z prof. Lemisiewiczem ) wskazują, że ZANIM nastało tu chrześcijaństwo tzw poganie wznosili tu murowane ! budowle. O tym bardzo dużo ciekawych badań forumowiczów znajdziecie tutaj :
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,592.0.html

W świetle tychże badań oraz danych z badań o haplogrupach wylania się podejrzenie, że prawdziwa historia naszych ziem i Słowian jest zupełnie inna niż utrzymuje to wersja, nazwijmy ją - chrześcijańska.

Kwitła tu prawdopodobnie potężna cywilizacja o której dziś mówi się oficjalnie, że to były niemalże dzikie plemiona łowców. Chrześcijaństwo nie przyniosło tu oświecenia, choć za takie chce uchodzić.

A co do gadów na Ziemi, jeszcze ten kogutek ma fajne wypowiedzi, Trechlebov Mrugnięcie  :
http://www.youtube.com/watch?v=_QkuKWDI-SU&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 22:00:55 wysłane przez east » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

everyone siri-ya-ny funnybunny ganghg black-for