Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 02:36:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kosmiczne DNA CZŁOWIEKA, pochodzenie BIAŁYCH LUDZI  (Przeczytany 205960 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
JACK
Gość
« Odpowiedz #175 : Styczeń 19, 2011, 20:13:52 »

Kiaro
Jako biały mieszaniec-android Enkiego  niemal nie dostrzegam w twoich postach śladów logiki.
Jest wiele prawdziwych informacji, ale pomieszanych z  interpretacjami własnych wyobrażeń i widzeń duchowych.
To taka zmiksowana mamałyga, w sumie jednak  bardzo wartościowa.

Szkoda tylko, że nie potrafisz dać prostych,jasnych odpowiedzi.
Trudno coś z tego konkretnego wyłuskać.
Chyba za słabo wibruję i ulegnę dematerializacji.
Jedyna szansa na przeżycie  dla takiego androida to odkopać tę mumię zakopaną przez Enkiego w Egipcie.

Zaś cywilizacja Nibiru to dzisiejsi Orionidzi. Ci już w rzeczy samej są nami w każdym calu, tylko trochę od nas wyżsi, podobno ok. 5 metrów wzrostu.

Niezły wzrost
Pewnie dlatego krzyżówka z nimi doprowadziła do powstania legendarnych ziemskich herosów:


"niesprawdzone" zdjęcie z netu

Tylko, aby Sumeryjska opowieść o Nibiru miała sens, to musiała być stacja gwiezdna- była planeta z wydrążonym wnętrzem, bo utrzymanie życia na powierzchni w sytuacji, gdy Nibiru przemieszczała się   blisko i daleko od słońca  byłoby praktycznie niemożliwe.
Życie mogło toczyć się tylko wewnątrz takiego sztucznego tworu.
A zatem wcześniej musiała gdzieś istnieć pierwotna, klasyczna planeta naszych białych praojców.
Może w Plejadach. Pewnie jest tam dużo miejsca dla wielu różnych gatunków.
Logika wskazuje, że przekazy Andromedan też mogą mieć sens.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 08:13:09 wysłane przez JACK » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #176 : Styczeń 19, 2011, 20:20:52 »

Przykro mi iż nie potrafisz myśleć i wyciągać wniosków. Nic na to nie poradzę.

Pisałam iż info Enki nie należy traktować jako w 100% prawdziwe.

Żeby coś stało się dla kogoś wiarygodne  powinien dojść do tego sam.

Próbuj , życzę Ci szczęści.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Mam kolegę przewodnika na pustyni , on takie  duże szkielety widział osobiście i posiada swoje zdjęcia. To nie jest blef.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 20:23:25 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #177 : Styczeń 19, 2011, 20:35:42 »

Przykro mi, iż nie potrafisz myśleć i wyciągać wniosków.
Próbuj , życzę Ci szczęścia.
Kiara Uśmiech Uśmiech

Chyba nie mam na to szans.


Ale mam inny plan.
Jak pojawi się przysłowiowa kupa w majtach u reszty z milionów ludzkich androidów z powodu  ich rychłej dematerializacji, to na pewno dadzą się przekonać do pewnej sprawy.
Chwycimy za łopaty, i odkopiemy tego podsuszonego faraona.
Dla androidów cała nadzieja w tym faraonie.

ps.
Twój ps. jest natomiast bardzo znaczący:
Mam kolegę przewodnika na pustyni , on takie  duże szkielety widział osobiście i posiada swoje zdjęcia. To nie jest blef.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 20:39:25 wysłane przez JACK » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #178 : Styczeń 19, 2011, 20:43:58 »

Uważacie, ze stworzenie nowej rasy ludzi to były dzieła wyłącznie starożytnych kosmitów z zamierzchłej przeszłości ?
A może wcale nie tak dawno również do tego dochodziło i to na Polskiej ziemi w Górach Sowich. W kompleksie Riese ..
Hitler o tym mówił wprost :
cytat z bloga
"Chciałbym przytoczyć kilka fraz Adolfa Hitlera wygłoszonych w Wilczym Szańcu w 1941 roku, w przedednu wojny z ZSRR. "Człowiek dotarł do punktu zwrotnego, zaczyna się oddzielać nowy gatunek ludzki. Oba gatunki rozdielą się bardzo prędko. Jeden upadnie i stanie się rasą podludzi, a drugi znacznie przerośnie człowieka dzisiejszego. Nazwałbym te gatunki 'człowiekiem bogiem' i 'zwierzęcą masą'... Człowiek staje się bogiem... Człowiek jest bogiem, który się rodzi"."

http://riese.bloog.pl/index.html?id=328112376&title=Troche-faktow

Polecam cały blog. Daje do myślenia. Czyżby prowadzono tam genetyczne badania na ludziach ? Może nawet stworzono hybrydy ..
Weźmy  pod uwagę fakt, kto wypromował Hitlera ( Ag Farben, Bayer ) i kto teraz jest spadkobiercami tych koncernów - to koncerny farmaceutyczne !
Czyżby prac nad zmianą gatunku wcale nie zaprzestano ?
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #179 : Styczeń 19, 2011, 20:49:40 »

Sory East, ale genetyka w wydaniu ludzkim, jest na razie na etapie żłobka lub co najwyżej przedszkola.
Nie ten level.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #180 : Styczeń 19, 2011, 20:54:02 »

Jack , a kto twierdzi, że to co robiono bylo w wydaniu ludzkim ? Reptylianie ? Nieee .. to niedorzeczne Mrugnięcie
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #181 : Styczeń 19, 2011, 21:10:42 »

Jack , a kto twierdzi, że to co robiono bylo w wydaniu ludzkim ? Reptylianie ? Nieee .. to niedorzeczne Mrugnięcie

Nie to wcale nie jest niedorzeczne, ale stare księgi mówią wyraźnie , że ci co nas "skonstruowali"  również się z nami krzyżowali, a więc  nie mogli być reptilianami bo nic by się z tego nie "urodziło".
To byli normalni humanoidzi (ssaki, a nie gady) 
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #182 : Styczeń 19, 2011, 21:14:48 »

A kto powiedział ,że wiemy wszystko co się dzieje w genetyce i inny naukach   myślicie  , że o wszystkim jesteśmy informowani ?
Zapisane
marman1983
Gość
« Odpowiedz #183 : Styczeń 19, 2011, 21:16:43 »

Jack, Kiara  - przemyslalem wasze posty i doszedlem do wniosku iz mowicie o tym samym. Ty Jack  masz podejscie "techniczne" a Kiara wypowiada sie w kwestiach stricte duchowych. Android vs Iskra Uśmiech
Kiaro - nie oceniaj wibracji Jack'a - to jaka sciezka podaza jest jego osobistym wyborem.
Jack - idz dalej za swoja prawda - niech ci Kiara jej nie przyslania.

Nie zaczynajcie sie wzajemnie poszturchiwac i obrazac... w takich momentach ladujecie w ...jak to powiedziec..."rynsztoku"
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #184 : Styczeń 19, 2011, 21:29:32 »

Jack, Kiara  - przemyslalem wasze posty i doszedlem do wniosku iz mowicie o tym samym.

Masz rację.
Przepraszam i wygładzam się.

Że tak się wyrażę, wielkość  Kiary polega min. na tym,  że z pozycji  swego wglądu w sprawy duchowe  niemal całkowicie potwierdza ustalenia z książki J.Wasilika  i tego co wiemy o budowie ludzkiego DNA, o czym pisałem na początku tego tematu.
To, że sporo w tym wszystkim namieszała  ma wtórne znaczenie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 21:40:18 wysłane przez JACK » Zapisane
marman1983
Gość
« Odpowiedz #185 : Styczeń 19, 2011, 22:16:08 »

Jack - wracajac do DNA

Ilu ludzi zapoznales z tymi informacjami? Jak reagowali?
Ja ostatnio uslyszalem od osoby (po ktorej bym sie tego nie spodziewal) iz "od zawsze" to wiedziala.

Jak myslisz co daje ta wiedza poszczegolnym jednostkom?
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #186 : Styczeń 19, 2011, 22:52:32 »

Ilu ludzi zapoznales z tymi informacjami? Jak reagowali?
Myślę, że na razie jest to grupa kilkuset osób.
Jak reagowali.
Ewolucjoniści z lekką agresją i politowaniem.
Ezoterycy z lekką aprobatą, ale bez emocji, tak jakby bez zrozumienia "mocy" tej wiedzy.
Zwykli ludzie - z blokadą wynikającą z systemu przekonań.
Kilka, może ok. 10 otwartych osób z  szokiem, a nawet euforią, bo dowiedzieli się czegoś niezwykle ważnego.

Np. Redakcja czasopisma "Nieznany Świat", napisała, że nie będzie się angażować w rozpowszechnianie  tej wiedzy - chyba ze strachu przed  gwałtowną reakcją czytelników.
 Portal Nautilus - przez moment dość aktywnie korespondował ze mną, ale pewnie z podobnych względów jak wyżej nic nie opublikowali.

Poza J.Wasilikiem  temat pochodzenia człowieka jako mieszańca obcych Panów z ziemskimi robotnikami  podejmują w Polsce obecnie też:
Wojmus w książce  "Rodzinia Galaktyczna"
i króciutko W. Witkowski w "Jam Jest"


Wiedzę  o prawdziwym pochodzeniu człowieka oceniam jako niezwykle istotną w przebudzeniu ludzkości.
Twierdzę, że będzie to kiedyś podstawa kształtowania światopoglądu ludzi, a w raz z wiedzą o budowie mózgu jako anteny nadawczo-odbiorczej pozbawionej możliwości zapisu informacji i wspomnień w układzie ciało-dusza(świadomość)  będzie  jakby wstępem do dalszego szkolenia duchowego ludzkości.



 


« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 23:01:11 wysłane przez JACK » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #187 : Styczeń 19, 2011, 23:15:18 »

Kiaro napisalaś
Cytuj
Czy Człowiek wyższego wymiaru z dobroci serca i empatii nie mógł by utrzymywać przy życiu nadal tych tworów?
Otóż nie! Bo energia którą on będzie żył ma dużo wyższy potencjał niż  energia , która jest zasilany nasz obecny wymiar.
Zwyczajnie ta wyższa częstotliwość spaliła by cały system nerwowy ( energetyczny) istot żyjących w obecnym naszym wymiarze.

Czyli tak przekładając to na wiedzę o DNA  .. tej chociażby o której można poczytać tutaj (P. Gariaev ):
https://docs.google.com/document/d/13qT5AYc8cEl0Gab-P0jvQceEn5w2W9YZcGhLXYcqzNU/edit?hl=pl&authkey=CICv_b0P
( tekst przetlumaczony z angielskiego, oryginal tutaj : https://docs.google.com/document/d/1oB8KsCr0yjRQYeRwczYUcjN2fIp8ohBIEXm1tO_OVlE/edit?hl=pl&authkey=CIeFrewO  )

po ludzku mówiąc nie da się pomagać z 4go wymiaru ludziom w trzecim wymiarze , gdyż systemy DNA będą niekompatybilne i tym w trzecim wymiarze ( obecnym )  "spaliłyby się obwody" - DNA oraz intranetowa sieć mikrotubul ( światłowody) .

To, być może , jest najskuteczniejszą barierą jaka dzieli nas obecnie od braci z kosmosu.

Jak zatem w praktyce dokona się przemiana DNA w nowy ,bardziej wydajny model ?

Moim zdaniem można temu wyjść na przeciw dzięki świadomości. To ona - my sami w końcu - dokona przemiany. Wpuśćcie ją do siebie. Istnienie świadomości to prawda, a prawda nas wyzwoli.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #188 : Styczeń 20, 2011, 00:50:09 »

Komu były i są potrzebne  tak naprawdę eksperymenty genetyczne do stworzenia nowego ciała materialnego  bolidu dla energii w nim bytującej? No komu? Pomyślcie nieco.

Reptyljanie ( załóżmy że pierwotni dawcy DNA Człowiekowi ziemskiemu , czyli Anunaki) posiadają możliwości transformacji sub komórkowej i ewolucji materii. Dla nich i dla ich spadkobierców genetycznych przejście w wyższy wymiar jest naturalną możliwością.

Zatem kto nie posiada tej możliwości i kto usiłował wszelkimi sposobami stworzyć dla siebie nowe ciało , nowy bolid by mógł przejść razem z Człowiekiem na nową ziemię?

Otóż są to tylko i wyłącznie androidy , oni mają ograniczony czas życia , istnienia tylko do III wymiaru. Są to istoty przewyższające Człowieka w wielu aspektach fizycznych , ale nie w uczuciowo -duchowym. Ich istnienie  od dawna  jest zagrożone naszą Ludzką ewolucjom. I to oni na ziemi ( za pośrednictwem przeróżnych naukowców i mistrzów rozwoju duchowego) prowadzili i prowadzą eksperymenty usiłujące stworzyć dla siebie i ludzi nowe ciała materialne , które dadzą im przewagę nad Człowiekiem , a ludzi    ograniczą w rozwoju i uniemożliwią im ewolucję którą zapoczątkował Jezus.

Oni prowadzą dezinformacje na szeroką skalę straszą ludzi wyniszczeniem Ludzkiego gatunku chociaż nam nic , ale to nic nie grozi.
Oni usiłują wszelkimi sposobami powstrzymać wejście ziemi w IV wymiar i odbijać strumień energetyczny płynący z Gwiazdy Matki.

Przecież to jest tak ewidentne i widoczne , że trudno tych matactw i manipulacji nie zauważyć.

Czy nowe ciało materialne zostało eksperymentalnie stworzone? Tak , zostało wszystko było już gotowe idealnie , perfekcyjnie zaprojektowane. Zabrakło tylko jednego sekwencji pierwotnego DNA które by je ożywiło. Czas minął wszystko przepadło , losy Ludzkości potoczyły się inną drogą i to nieodwracalną.

Zatem o co jeszcze chodzi? Skoro nic już nie można zmienić, nic zatrzymać? Tonący brzytwy się chwyta i robi wszystko żeby jeszcze trochę pobyć na powierzchni.
Złośliwość , zawiść , nienawiść , zemsta , są to emocje , którymi operuje bardzo intensywnie strona  tracąca władzę , chcąca jeszcze trochę zawieruchy narobić. Miotają nią negatywne emocje , nie potrafi sobie z nimi radzić.

A w Człowieku rozkwita miłość , otwiera się serce i idzie odważnie w gorę ku lepszej przyszłości

Życzę wszystkim powodzenia.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Nie czytałam tej książki , ale polecany film Łowcy androidów dzisiaj obejrzałam, polecam warto. Mimo bajkowej fabuły coś wyjaśnia.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #189 : Styczeń 20, 2011, 08:34:27 »

...stworzonego przez Enkiego androida , oraz wchodzeniu z nim w relacje seksualne tworzące na ziemi hybrydy fizyczne i genetyczne.
Po wielu tysiącleciach wymieszały się DNA prawowitych mieszkańców ziemi oraz tworów Enkiego tak iż współcześnie nie istnieje już na ziemi w 100% czysta genetycznie linia DNA , obce sekwencje są w Ludzkim kodzie a większość mieszkańców ziemi choruje na mnóstwo chorób genetycznych i skażeń alergicznych.
Kiara Uśmiech Uśmiech


Widzę, że między nami jest pełna zgoda co do  ww. fragmentu historii.

Sam wymieniałem wiele tych błędów genetycznych  w pierwszym poście tego tematu (krzywe nogi, nosy, uszy, zęby i mnóstwo (dosłownie tysiące) innych.

Zastanawiam się jak Ty się czujesz żyjąc w tak zdefektowanym ciele, nosząc w sobie te efekty gwałtów  seksualnych Enkiego.
Nie czułaś obrzydzenia inkarnując się w coś takiego? 

 
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #190 : Styczeń 20, 2011, 08:44:41 »

JACK
Cytuj
Zastanawiam się jak Ty się czujesz żyjąc w tak zdefektowanym ciele, nosząc w sobie te efekty gwałtów  seksualnych Enkiego.
Nie czułaś obrzydzenia inkarnując się w coś takiego?

To nie do mnie pytanie ,ale pozwolę sobie zabrać głos . Myślę że nie mieliśmy wyboru,dusze chcąc się doskonalić musiały przejść ten etap  Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #191 : Styczeń 20, 2011, 10:20:15 »

Człowiek przeciętny nie posiada świadomości tej całej makabrycznej  historii  , i dobrze.

Pewna linia DNA bywała systematycznie "odradzana" czyli doładowywana energetycznie przez rodzące się w niej Energie.
Zrobił to Jezus z MM i robiła to ta sama energia , która raz była MM ( używam jej imienia z tego wcielenia bo jest znane i znaczące , ale była mnóstwo razy na ziemi pod innymi imionami), do tej linii androidy dostępu nie miały i nie mają.

Chociaż jest obciążona blokadami i przekodowaniami to nie jest spaprana bezpośrednim spleceniem sztucznych sekwencji.
Najwięcej najbardziej czystych kombinacji tej linii jest właśnie w Polsce  , tu udało się ją ukryć do naszych czasów.

Dlatego w Polsce urodziło się najwięcej Ludzi , którzy niosą w sobie Iskrę spowodującą zmiany na całej ziemi.

A jak wyjść ponad wiedzę o tym co się działo? Ponieważ cofnąć czasu nie można by wymazać dzieła Enki , trzeba je zaakceptować
"wypalić" stare  wgrane wzorce ( czyli oczyścić wszystko) i wpisać nowy aktualny prawdziwy kod.

Ale wcześniej trzeba zatrzymać to co się dzieje na wszystkich planach, czyli cofnąć się do momentu stworzenia i uruchomić pracę czakr ziemi oraz własnych z sekwencjom Stwórcy nie Boga.

To naprawdę trudna i długa praca , bez konkretnych dowodów rozpoznać , uwierzyć i działać pomimo mnóstwa osób które pojawią się by uniemożliwić te zmiany.

Ja nie będę rozliczać Enki ni Jego grupy , nie jestem sędzią i nie chciała bym być. To sprawa między nim a Stwórcom.

Ale doskonale rozumiem dlaczego On tak robił, bo zwyczajnie nie potrafił inaczej. Pomimo swojej wielkości energetycznej  jest w nim jeszcze małość uczuciowa.
Potrafi pięknie mówić o miłości ale nie potrafi tak samo pięknie nią żyć . Słowa nie idą w parze z czynami dominuje u niego jeszcze egoizm i emocje , wielka wiedza teoretyczna nie pokrywa się z praktyczną. Zabrakło mądrości serca , zabrakło stosowania wiedzy mądrości serca w codzienności.

Enki jest całkowicie inny niż Enlil , Enlil żyje mądrościom serca , choć większość ludzi jej nie rozumie jeszcze , ale to tylko jeszcze...

Dlatego nie oceniam Człowieka ( nie robi czegoś , lub robi nieprawidłowo , bo jeszcze nie potrafi inaczej , jeszcze nie...), a Jego system wartości ( jeszcze niedoskonały) pozwala mu na takie czyny. One są zgodne z Jego dobrem , ale nie z dobrem wszystkich Ludzi.
On uważał  że skoro był Panem Ziemi mógł czynić wszystko co tylko chciał zagubił się w roli władcy. Teraz pora na uświadomienie Jemu tego i powrót do pierwotnych prawidłowych kodów życia.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Oczywiście że dotyka mnie bezpośrednio mnóstwo dyskomfortów związanych z genetyczną "zabawą" Enki i Jego grupy, ale mnie to "nie zwala z nóg " , potrafię być ponad i radzić sobie całkiem niezłe.


Tu znalazłam ten film "Łowcy Androidów".http://www.kino.pecetowiec.pl/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 10:27:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #192 : Styczeń 20, 2011, 10:58:01 »

Witaj Kiaruś Chichot
Cytuj
Dlatego w Polsce urodziło się najwięcej Ludzi , którzy niosą w sobie Iskrę spowodującą zmiany na całej ziemi.

Czy masz na myśli potomków Jezusa i MM ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 10:58:46 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #193 : Styczeń 20, 2011, 11:19:57 »

Witaj Kiaruś Chichot
Cytuj
Dlatego w Polsce urodziło się najwięcej Ludzi , którzy niosą w sobie Iskrę spowodującą zmiany na całej ziemi.

Czy masz na myśli potomków Jezusa i MM ?

Myślę że chyba też , ale na pewno sporo ludzi w ich linii rodowej ( spadkobierców rodowych ) urodziło się w Polsce. Pamiętać należy również iż na naszych terenach przetrwała jeszcze starsza ich linia w postaci naszej słowiańskiej matrycy najmniej zniekształconej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 11:20:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #194 : Styczeń 20, 2011, 11:55:48 »

Podobno istnieje książka z nazwiskami ludzi z tej linii rodowej,współcześnie nam żyjących.Janusz ,lub Blad kiedyś o tym pisali  Z politowaniem
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #195 : Styczeń 20, 2011, 12:12:59 »

Podobno istnieje książka z nazwiskami ludzi z tej linii rodowej,współcześnie nam żyjących.Janusz ,lub Blad kiedyś o tym pisali  Z politowaniem


Nie istnieje żadna taka książka , to sekret bardzo dobrze strzeżony. Ci Ludzie są bardzo niebezpieczni ( ich twórcze życie , ich potencjały energetyczne) dla elit władających ziemią.

Gdyby wiedzieli kto i gdzie to już nawet ich pradziadowie by nie żyli , żeby nie mogli urodzić się pra, pra wnukowie mający współcześnie możliwości zmian na ziemi.

Dla mnie to kolejna wymyślona bzdura dla odwrócenia uwagi i podbudowania cudzego ego.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 12:13:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : Styczeń 20, 2011, 12:15:51 »

To może ja coś pomyliłam   Coś  ale spytajmy Janusza  Coś
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #197 : Styczeń 20, 2011, 12:19:59 »

To może ja coś pomyliłam   Coś  ale spytajmy Janusza  Coś

To znaczy może istnieć fizycznie taka książka , ale prawdy w niej znajdziesz naparstek nie więcej.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 12:20:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #198 : Styczeń 20, 2011, 12:30:27 »

Cytuj
Myślę że chyba też , ale na pewno sporo ludzi w ich linii rodowej ( spadkobierców rodowych ) urodziło się w Polsce. Pamiętać należy również iż na naszych terenach przetrwała jeszcze starsza ich linia w postaci naszej słowiańskiej matrycy najmniej zniekształconej.

Kiara,
Wymyślasz to Ty bzdury, które nie trzymają się kupy. Wyjaśnij mi proszę jakim cudem łączysz rdzennych Słowian z Jezusem?
Historia Słowian sięga czasów gdzie chrześcijaństwa nawet w planach nie było. Dodatkowo... najprawdopodobniej największym skupiskiem linii genetycznej rdzennych Słowian są Niemcy. Więc dlaczego akurat Polska? Co najwyżej można powiedzieć że cały ten twój Jezusowy ród tylko zniszczył w znacznym stopniu całą kulturę i tradycje Słowiańskie.

Cytuj
Na wstępie należy nadmienić, że pojęcie słowian jest z natury lingwistyczne, a badania genetyczne oznaczają biologiczne pokrewieństwo. Oznacza to na przykład, że narody angielsko- i hiszpańsko-języczne Ameryki nie pochodzą bynajmniej genetycznie z tych krajów. Języki słowiańskie mogły być narzucane plemionom etnicznie obcym. Nie zmienia to faktu, że obraz genetyczny przedstawia kierunki ekspansji.

Nowoczesne badania genetyczne wykazały, że charakterystyczne dla Słowian jest stosunkowo częste występowanie genu R1a1 (M17) - haplogrupa występująca w męskim chromosomie Y. Na kontynencie europejskim występuje on u Słowian z częstotliwością od 30% do ponad 60%:

    * 63% Serbowie Łużyccy - Łużyce, Niemcy
    * 56,4%-60% Polacy - Polska,
    * 44%-54% Ukraińcy - Ukraina
    * 50% Rosjanie - Rosja

Za najstarszą kolebkę jednoznacznie identyfikowanych przodków Słowian należy przyjąć południową Europę, gdzie do 10 tys. lat temu prowadzą wyniki badań genetycznej genealogii wyznaczane przez haplogrupę R1a1 chromosomu Y. Warto nadmienić że są to nowe dane z XXI wieku, kompletnie nieznane wcześniejszym historykom, którzy mogli się tylko domyślać. Falsyfikacja danych genetycznych jest praktycznie niemożliwa z uwagi na małe prawdopodobieństwo losowych kros mutacji w Y-DNA -

źródło: wikipedia
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 12:31:25 wysłane przez Szmer » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : Styczeń 20, 2011, 12:43:01 »

Witaj Szmer Uśmiech
Cytuj
Kiara,
Wymyślasz to Ty bzdury, które nie trzymają się kupy.

To nie są wymysły Kiary.Pewnie ona ci to lepiej ode mnie wytłumaczy. ( Muszę teraz wyjść  )
pozdr.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rpg-ug patologiczni loki quieronovelas catziee