Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:45:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783861 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #600 : Marzec 23, 2010, 17:30:18 »

Do wiadomości wszystkich zainteresowanych:

Wszystkie posty urągające dobrym obyczajom, wyrażające obraźliwy stosunek do rozmówcy, wyśmiewające czyjś punkt widzenia, rozbijające rzeczową dyskusję, będę usuwał bez informowania autora.
W śmietniku mogą oni sobie poczytać swoje teksty i sami ocenić ich wartość merytoryczną.

Janneth,
dziwię się, że nie zauważasz trolowania i jako moderator nie pilnujesz porządku, tylko okopałaś się ze swoimi pupilkami na barykadzie chamstwa i złych obyczajów.
Życzę powodzenia.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #601 : Marzec 23, 2010, 17:37:23 »




Cytuj
Zobacz profil   Odp: Wyraź siebie!
« Odpowiedz #593 : Marzec 23, 2010, 01:27:07 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Kahuna- My sie nie znamy (niby).Wiem duzo na Twoj temat.Zastanawiam sie dlaczego Masz tak negatywny stosunek do Chanell???
To jest na-prawde super Kobietka, kolezanka - plus , plus, plus
Kahuna cytat
Czytanie ze zrozumieniem tez, jak widac, u Ciebie na bakier,
Powiedz dlaczego dolujesz innych?
Elzbieta - o dolowaniu kogokolwiek(jak to Ty nazywasz)nie ma w ogole mowy i nie
miesci sie to w moich intencjach.Jesli jednak chanell zle odbiera i interpretuje posty
forumowiczow, pomawia i oczernia,ze moja rola na tym forum jest sianie zamieszania, bo
ktos mi za to placi i zbijam na tym kase,to kto tu kogo doluje.Tymbardziej,ze nie robi tego z pozycji zwyklego uzytkownika tego forum lecz jako moderatorka , a wiec osoby,ktora wziela na siebie odpowiedzialnosc trzymania porzadku,bycia obiektywnym a nie przyczyna kolejnej sprzeczki.Do chanell nie mam negatywnego stosunku i jesli ktos nie rozumie na czym polega moderowanie,to powinien odejsc.Gdyby chanell udowodnila,ze ma racje lub zdobyla sie na przeprosiny...nie byloby sprawy.A tak..kolejna sprzeczka,
i z czyjego powodu..?Nie mojego,na pewno.
Za wyrazy milosci dziekuje,oby nie byly pustoslowiem.
Pozdrawiam.

 
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #602 : Marzec 23, 2010, 17:39:45 »

Do wiadomości wszystkich zainteresowanych:

Wszystkie posty urągające dobrym obyczajom, wyrażające obraźliwy stosunek do rozmówcy, wyśmiewające czyjś punkt widzenia, rozbijające rzeczową dyskusję, będę usuwał bez informowania autora.
W śmietniku mogą oni sobie poczytać swoje teksty i sami ocenić ich wartość merytoryczną.

Nie podoba mi się twoje do tego podejście. Użytkownik MA PRAWO wiedzieć, czym zawinił publikując posta o takiej a nie innej treści.
Powinieś informować go o powodzie usunięcia takiej wypowiedzi. A jeśli już usuwasz wiadomości z moich działów, to proszę - przynajmniej mnie o tym poinformuj. Powód jest prosty jak drut - nie chcę żebyś stawiał mnie w tak nieprzyjemnej sytuacji.
Wiesz doskonale, że nie ma informacji w śmietniku kto usunął post. A więc mógł to być każdy z modów. Ty decydujesz się w usuwanych postach nie dodawać powodów? Moim zdaniem popełniasz błąd i nie zamierzam tego tak zostawić. Krótka notka przynajmniej Thotal.
To jest maksymalnie 5 słów.

"Usunąłem, bo .... - Thotal"

Nie musisz kłód mnie i innym pod nogi rzucać. A jeśli aż tak ciężko idzie ci współpraca, to mnie naprawdę ręce opadają. Bo widze, że to nie lenistwo tylko zwykła chęć działania innym na nerwy.

I jeszcze jedno - trolowanie zauważam, bardzo często, niestety - twoje.




EDIT: Thotal, krótki przykład, akurat Marka.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4910.msg57342#msg57342
Nie kosztowało mnie to więcej niż 10 sekund roboty. A ani użytkownik, ani nikt inny nie będzie się zastanawiał kto usunął i dlaczego.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 17:44:54 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #603 : Marzec 23, 2010, 17:48:12 »

Janneth,
wyrzuć każdy mój tekst nie na temat (przyznaję, czasami mnie świerzbi żeby powiedzieć coś wesołego, ale nie obrażam, nie dołuję, nie nękam dziesiątkami złośliwych docinków).


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #604 : Marzec 23, 2010, 18:17:17 »

Cytuj
Janneth,
dziwię się, że nie zauważasz trolowania i jako moderator nie pilnujesz porządku, tylko okopałaś się ze swoimi pupilkami na barykadzie chamstwa i złych obyczajów.
Życzę powodzenia.



Pozdrawiam - Thotal

Dariusz,powyzsza uwaga Thotala zapewne nie jest chamstwem i nie uraga sceptykom
i krytykom PCH/MF,ktorzy wraz z Janneth "okopali sie na barykadzie chamstwa i zlych
obyczajaow"...Coś.
 
 
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 18:18:09 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #605 : Marzec 23, 2010, 20:03:24 »

Panowie, to forum  ma sluzyc rozwojowi duchowemu, a nie bojowemu. To jest najwazniejsze zdanie, wezcie sobie to gleboko do serca, przemyslcie. Taki nastroj jaki tu ciagle panuje, nie sprzyja ani troche rozwojowi
duchowemu. Czlowiek ktory jest napelniony gorycza, zloscia , zawiscia- nie jest dobrym doradca i mysle ze nie jest to dobra droga aby cokolwiek osiagnac. To jest wiadome, ze kazdy z nas ma swoje zapatrywania. Jednak
sposob dyskusji, wymiany pogladow powinien odbywac sie na odpowiednim poziomie. Prosze to wziasc
pod uwage. To my tutaj twozymy to forum.

  Pozdrawiam Rafaela
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #606 : Marzec 23, 2010, 20:08:33 »

Tak  czasami jak tu wchodze to wydaje Mi sie , ze Jestem w przeczkolu u starszakow.Tak jak napisala Rafaela.Zgadzam sie z Nia w  stu procentach.Potrzebny jest spokuj , zrozumienie oraz tolerancja.To My tworzymy to Forum.Milusiego dzionka - Ela
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #607 : Marzec 23, 2010, 20:16:24 »

Jak łatwo kochać podobnych sobie, jak trudno „odszczepieńców”…  Duży uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #608 : Marzec 23, 2010, 20:34:21 »

Ptaszku, to nie chodzi o milosc do odszczepiencow, to chodzi o niepozwolenie aby odszczepiency  rujnowali ciagle to forum. Podoba Ci sie to co sie dzieje juz od przynajmniej pol roku. Ciagle walcze o spokoj.
Uwazam ze tu kazdy z nas powinien miec swoje miejsce. Czy to jest zle?
Na forum mamy bardzo wartosciowych ludzi i co sie dzieje. Ciagle organizowane zamieszania rujnuja wszystko.
Ja juz postanowilam, ze jesli sie ten caly kram nie uspokoi, to odchodze. Wyrazilam sie tu na "Wyraz siebie"
wystarczajaco. Ja przyszlam na inne forum, nie takie jakie jest obecnie. Pozdrawiam Rafaela
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #609 : Marzec 23, 2010, 20:59:47 »

Próżno szukać spokoju Rafaelo , gdy tyle się wokół dzieje. Spokój to najcenniejsza sprawa, ale znaleźć ją możesz jedynie, gdy się wyciszysz.
Ja wiem ,że ludzie tu różni, hałaśliwi, niektórzy usiłują zwrócić na siebie uwagę zamieszaniem, celowo używają takich zwrotów, aby sprowokować ferment. Tym samym naginają cienką granicę przyzwoitości, poza którą łatwo wpaść w trolowanie. Niestety moim zdaniem trzeba liczyć się z tym, że coraz więcej takich będzie się logowało na to forum. Trzeba być wewnętrznie bardzo spójnym i twardym, aby wytrzymać taki napór i nie oglądając się na trola ( definiowanego według własnych zasad ) prowadzić rzeczowe dyskusje z innymi.  Żałuję ,że nie ma tu na forum opcji "IGNORUJ", którą każdy user mógłby zastosować wobec innego użytkownika, z którym nie ma ochoty dyskutować , ani nawet czytać jego postów. Tym samym sprawa by się bardzo uprościła i w sposób naturalny taka osoba straciłaby adwersarzy do swoich rozrób.  Ostatecznie jednak, opcja IGNORUJ jest dostępna każdemu z poziomu własnego umysłu. Nie chcę - nie zasilam, nie rozmawiam, ignoruję. Proste. 
A co do forum, to też niezła szkoła porozumienia ( albo nie-porozumienia ). Chcemy kształtować rzeczywistość ? zacznijmy od tu i teraz.  To forum nigdy nie będzie takie jak kiedyś - na szczęście. Bowiem wszystko w życiu ulega przemianie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 21:00:28 wysłane przez east » Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #610 : Marzec 23, 2010, 21:17:05 »

rafaela:
"Panowie, to forum  ma sluzyc rozwojowi duchowemu, a nie bojowemu. To jest najwazniejsze zdanie, wezcie sobie to gleboko do serca, przemyslcie."

Bzdura. To forum ma służyć rozpowszechnianiu, informowaniu oraz dyskusji na temat kwestii związanych z Projektem Cheops, z przepowiedniami, zagrożeniami i próbami ratowania świata, jakie są przez ów projekt są opisywane, wyznawane, proponowane itd, itp.

Oczywiście pomijam poboczne tematy o muzyce, filmach, zdjęciach z tęczą itd.

Jeśli więc już z tego zdamy sobie sprawę, każdy sam sobie rozważy, czy owe kwestie (ściśle związane z PCH) są wg danej osoby prawdziwe, czy może wątpliwe, lub też dyskusyjne, a może wręcz totalnie bzdurne.

Biorąc pod uwagę, że ja osobiście skłaniam się ku ostatniemu twierdzeniu (że jest to STEK BZDUR - nibiru upadki religii itd), będę pisał, że stekiem bzdur to jest, że wręcz szkodliwe jest rozpowszechnianie tak idiotycznych tez. A dlaczego będę o tym pisał? Patrz >>> mój pierwszy post w temacie o Nibiru.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 21:17:22 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #611 : Marzec 23, 2010, 21:28:12 »

Ptaszku, to nie chodzi o milosc do odszczepiencow, to chodzi o niepozwolenie aby odszczepiency  rujnowali ciagle to forum. Podoba Ci sie to co sie dzieje juz od przynajmniej pol roku. Ciagle walcze o spokoj.
Uwazam ze tu kazdy z nas powinien miec swoje miejsce. Czy to jest zle?
Na forum mamy bardzo wartosciowych ludzi i co sie dzieje. Ciagle organizowane zamieszania rujnuja wszystko.
Ja juz postanowilam, ze jesli sie ten caly kram nie uspokoi, to odchodze. Wyrazilam sie tu na "Wyraz siebie"
wystarczajaco. Ja przyszlam na inne forum, nie takie jakie jest obecnie. Pozdrawiam Rafaela

Ależ właśnie chodzi o miłość… do każdego… bo taka jest miłość… wszechobejmująca…
Ona nie klasyfikuje, nie dzieli na lepszy, gorszy.
Czy ktoś rujnuje to forum? Ja tego nie widzę. Za to widzę walkę, która rujnuje walczących.
Sama Rafalelo przyznajesz, że ciągle walczysz o spokój.  I jakie są efekty?
W końcu, jak stwierdzasz będziesz musiała odejść. Pytanie, dlaczego będziesz musiała? Kto Cię do tego zmusza?
Śmiem twierdzić, że to nasze Ega zmuszają do różnych posunięć, do walki, do ucieczki, do nietolerancji, do nie kochania „odszczepieńców”, bo mają inne poglądy, bo wyrażają się nie tak, jak byśmy sobie życzyli, bo wydaje się nam, że nas obrażają…
Tylko dlaczego czujemy się obrażeni? Czy to na pewno wina tych innych?
Poza tym zawsze jest akcja i reakcja…
Przypisano tu niektórym różne łatki… troli, burzycieli forum, chamów, itp., itd.
A tak naprawdę chodzi o nieakceptację inności szeroko i wąsko pojętej.
Czy Ci napiętnowani naprawdę tak bardzo różnią się od pozostałych? Poza tym, że mają inne zdanie na niektóre kwestie i nie obawiają się tego wyrażać wprost, może czasami zbyt emocjonalnie? Czy ktoś kogoś może zmusić do rozmowy, gdy ta nie odpowiada?

Nie czuję się tu w jakikolwiek sposób obrażana i nawet lubię tych wszystkich „opozycjonistów”. Stanowią oni niezbędną przeciwwagę… a że są „niegrzeczni”?  Duży uśmiech To ich problem…  A czy pozostali, to święci?  Mrugnięcie Przynajmniej ja świętą nie jestem… i nie mam zamiaru taką być…
To tyle, na razie.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie  Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #612 : Marzec 23, 2010, 21:35:55 »


Gosciu!
Zycze Ci duzego zadowolenia i dobrego osobistego rozwoju. Walczysz z tymi bzdurami ciagle z tymi samymi osobami ktore nie maja zadnego wplywu na to co sie dzieje na swiecie, czy na PCH. Poznales nas wszystkich, czego oczekujesz, ze najlepsi ludzie poprostu odejda. O to Ci chodzi, narazie jestem przy zdrowych zmyslach i zdaje sobie sprawe z celow jakimi sie kierujesz. Ja tez jestem sceptyczna w wielu wypadkach, ale to jest moja osobista sprawa. Dzisiejsze czasy sa tak niesamowite ze tylko spokoj  i rozwaga nas wszystkich uratuje, ale napewno nie wojny i klutnie. Nie wyobrazam sobie miec kogos takiego w domu, kto bez ustanku jest ustawiony
przeciwko calemu swiatu. Trzeba troche tez pracowac nad soba. Ostre slowa przestaly juz dzialac, bo sie ich uzywa drodzy panowie jak powszedni chleb. Jest duzo do poprawienia, do naprawienia, ale do tego potrzeba
opanowania , spokoju i taktu. Znacie cos takiego ? Wymadrzac sie potrafi kazdy, rujnowac tez jak nie fizycznie
to psychicznie, ale naprawde wziasc w reke cos i poprowadzic tak jak trzeba to takich tu nie ma. Nawet ludzie
z tego forum, ktorzy naprawde reprezetowali soba klase, sa dzisiaj tez wciagnieci w przykrosci. Musze przyznac
ze dobrze Wam to wychodzi.

Ps. Ja nie mam nic przeciwko opozycjonistom, tylko prosze z klasa.
      To prawda, kazdy z nas ma prawo wyboru, nie zamiezam tu nikogo wychowywac, ale mam prawo
       do kozystania z tego forum . Nie jestem jedyna osoba ktora prosi o zakonczenie robienia zametu,
       bo uwazam ze ta dzialalnosc rujnuje to forum.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 21:44:25 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #613 : Marzec 23, 2010, 21:56:11 »

Dlatego Rafaelo ze jest wlasnie tak, Ty nie odchodz , pisz mile posty , napelnione cieplem. Jak sie komus to nie podoba ( bo zaduzo o miloci) niech idzie na forum , na ktorym dyskutuje sie o wulgarnosci i chamstwie. Co go tu trzyma?

Wyjdz z tego dzialu na ktorym nasze trole lza innych i nie zagladsaj tu.A oni niech sobie uzywaja.

Pokazuja tylko i wylacznie siebie , wlasne ograniczenia.

Zobacz , piekne slonce , spiewaja ptaki ,kwitna juz magnolie.Czy warto tracic czas i energie na odpowiadanie na ich posty?

Rafaelo cieplutkie buziaczki i przytulenia.
Dla Ciebie cudne kwitnace juz u mnie fioleczki.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #614 : Marzec 23, 2010, 22:07:23 »

Hmm...widzę, że trafiłem na e-mocjonalną burzę.
Takie pytanie retoryczne ? zastanawiam się właśnie dlaczego tak się dzieje, że :  nikt mnie tu nie obraża, nie dołuje, nie nęka, nie krzywdzi..... itd....itp....
Więc nie czuję się obrażony, pokrzywdzony, nękany przez kogoś. Uśmiech
Właśnie dlatego, że.... odreagowałem w sobie wzorzec : pokrzywdzonego dziecka.


« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 22:18:04 wysłane przez Silver » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #615 : Marzec 23, 2010, 22:08:53 »

Ptak napisała 
Cytuj
"Nie czuję się tu w jakikolwiek sposób obrażana i nawet lubię tych wszystkich „opozycjonistów”. Stanowią oni niezbędną przeciwwagę… a że są „niegrzeczni”?   To ich problem…  A czy pozostali, to święci?   Przynajmniej ja świętą nie jestem… i nie mam zamiaru taką być… "
Rozumiem o co chodzi, ale równocześnie nie chciałbym dawać zielonego światła tym wszystkim "niegrzecznym" tylko dlatego, że ze swojego punktu widzenia i tak uznaję ich za równych sobie, godnych szacunku i miłości. Ludzie mają tendencję do wykorzystywania przywilejów , a często nie rozumieją, że wolność wyrażania swojego zdania to przywilej wolnej duszy. W efekcie naginają swoje uprawnienie na maksa bez oglądania się na dobre obyczaje oraz wrażliwość innych ludzi wcale nie uważając tego za swój problem.
Ja też święty nie jestem i dlatego właśnie będę protestować wtedy , kiedy taki ktoś dotrze do granicy mojej tolerancji. To nawet nie jest kwestia wytrzymałości własnego ego, ale granica godności jako ludzkiej istoty . Nie tylko jeśli chodzi o moją istotę, ale LUDZKĄ Istotę ogólnie. Bycie opozycjonistą , a chamem może się niektórym co mniej wrażliwym typom zupełnie rozjeżdżać , ale kiedy widzę jak niektórzy co bardziej wrażliwi użytkownicy cierpią z powodu naruszenia ich wrażliwości to czuję, że zostało popełnione naruszenie czyjejś godności, czyjejś granicy, czyjejś nietykalności.  I to jest bardzo nie halo.
Nawet, jeśli ktoś uważa, że PCh to kpina żart itede i za punkt honoru postawił sobie walkę z wartościami , które Projekt niesie ( sesje, przepowiednie, i tak dalej ) to powinien wziąć pod uwagę to ,że ludzie mają prawo do wyboru takich, a nie innych iluzji.  Nie zareagują na ostrzeżenie - to ich wybór. Sparzą się - to też ich wybór. Ale czy warto ranić z tego powodu czyjeś poczucie godności ?

Cytuj
Tylko dlaczego czujemy się obrażeni? Czy to na pewno wina tych innych?
Świetne pytanie. Ja osobiście wpierw analizuję uczucie, które we mnie wzbudzi czyjaś "obraza". Co we mnie zadrgało, co powoduje, że krew uderza do głowy i chcę oddać adwersarzowi ciętą ripostą ? Często po takiej analizie pojawia się uśmiech od ucha do ucha. Już wiem co mnie boli, co mnie stresuje, a przecież takie coś tylko mnie dotyka więc jakby sam sobie to robię. Już mogę na to machnąć ręką, to już nie boli .
 Z drugiej strony, uważam, trzeba reagować na obrazę ,choćby dlatego, aby dać szansę adwersarzowi na własne przepracowanie nieuświadomionych, być może , zachowań. Zawsze jest szansa, że druga osoba zrozumie swój błąd. Zrozumie go dla siebie, a nie dla mojej satysfakcji. Ja już swoją osiągnąłem, bo przepracowałem "obrazę" w sobie.

Autentycznie miałem kiedyś taką sytuację życiową, ze najpierw bez powodu zostałem pobity, a potem przeproszony przez agresora , który wobec mojej stoickiej postawy wypalił swoją wewnętrzną agresję przemieniając ją w zdumienie. To było jego działanie w afekcie, a ja się po prostu napatoczyłem, ale dzięki mojej postawie udało mu się zrozumieć bezsens własnego zachowania i zostaliśmy kumplami ostatecznie ( to historia w olbrzymim skrócie ). Stało się coś takiego, że wobec tego doświadczenia  ból stał się czymś zupełnie nieistotnym a ego zmalało do roli narzędzia. To było niezwykłe doświadczenie.

Silver napisał :
Cytuj
Takie pytanie retoryczne ? zastanawiam się właśnie dlaczego tak się dzieje, że :  nikt mnie nie obraża, nie dołuje, nie nęka, nie krzywdzi..... itd....itp....

Bo jesteś "świnią" gruboskurną nie do przebicia ?   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Nie no żart hehe w tonie, który męskie "wrodzone" chamstwo potrafi tolerować ( nie stosować na kobietach Mrugnięcie )
A co by dało obrażanie Ciebie, gdy po Tobie wszystko spływa Silver ?
Niezorientowanym podpowiem, że nienawidzę jak mnie Silver zmusza do myślenia  Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 22:15:48 wysłane przez east » Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #616 : Marzec 23, 2010, 22:11:38 »


Gosciu!
Zycze Ci duzego zadowolenia i dobrego osobistego rozwoju. Walczysz z tymi bzdurami ciagle z tymi samymi osobami ktore nie maja zadnego wplywu na to co sie dzieje na swiecie, czy na PCH. Poznales nas wszystkich, czego oczekujesz, ze najlepsi ludzie poprostu odejda. O to Ci chodzi, narazie jestem przy zdrowych zmyslach i zdaje sobie sprawe z celow jakimi sie kierujesz. Ja tez jestem sceptyczna w wielu wypadkach, ale to jest moja osobista sprawa. Dzisiejsze czasy sa tak niesamowite ze tylko spokoj  i rozwaga nas wszystkich uratuje, ale napewno nie wojny i klutnie. Nie wyobrazam sobie miec kogos takiego w domu, kto bez ustanku jest ustawiony
przeciwko calemu swiatu. Trzeba troche tez pracowac nad soba. Ostre slowa przestaly juz dzialac, bo sie ich uzywa drodzy panowie jak powszedni chleb. Jest duzo do poprawienia, do naprawienia, ale do tego potrzeba
opanowania , spokoju i taktu. Znacie cos takiego ? Wymadrzac sie potrafi kazdy, rujnowac tez jak nie fizycznie
to psychicznie, ale naprawde wziasc w reke cos i poprowadzic tak jak trzeba to takich tu nie ma. Nawet ludzie
z tego forum, ktorzy naprawde reprezetowali soba klase, sa dzisiaj tez wciagnieci w przykrosci. Musze przyznac
ze dobrze Wam to wychodzi.

Ps. Ja nie mam nic przeciwko opozycjonistom, tylko prosze z klasa.
      To prawda, kazdy z nas ma prawo wyboru, nie zamiezam tu nikogo wychowywac, ale mam prawo
       do kozystania z tego forum . Nie jestem jedyna osoba ktora prosi o zakonczenie robienia zametu,
       bo uwazam ze ta dzialalnosc rujnuje to forum.


Dużo pisania, ale 3/4 tego tekstu to tekst "obok" meritum. No ale to mniej istotne.
Istotnym natomiast jest to, że Ty chyba celowo nie staraszsię zrozumieć jakże skądinąd prostych pobudek, dla których tu cokolwiek piszę. Cóż... ileż można to tłumaczyć.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #617 : Marzec 23, 2010, 22:18:40 »

Jako że jest to wątek o wyrażaniu siebie, więc pozwolę sobie na wyrażenie siebie.
Uważam, iż robicie "burzę w szklance wody", czy też "widły z igły".
Jest to otwarte forum i każdy ma tu prawo zabrać głos, przedstawić swój punkt widzenia. Oczywistym jest, że jak wszędzie, tak i tu obowiązują pewne zasady, w naszym przypadku określone w tym miejscu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?board=9.0

Chciałbym zwrócić uwagę, że nie jest to "kościółkowe" forum, gdzie będziemy klepać się po plecach, w ramach poparcia.
Oczywiście regulamin wszystkiego nie ujmie, i dlatego ważnym jest kierowanie się dobrym smakiem, kulturą. Zdarzają się sytuacje, w których nie zawsze można ukarać forumowicza, bo akurat nie złamał jakiegoś punktu regulaminu, ale mimo to przegiął. W takim przypadku można inaczej ustosunkować się do niego. Jak? Niejednokrotnie już było to wskazywane na forum, ignorujmy takiego, ale jakbyśmy zapominali o tej zasadzie. Wolimy wszczynać awantury, wylewać pretensje, oskarżać o to czy tamto, wszystkich, tylko nie siebie.
Oczywistym jest, ze możemy "minusować" na lewo i prawo, banować, bo ktoś w jakiś sposób nie pasuje do naszego światopoglądu (nie chcę przez to powiedzieć, że nie będziemy stosować tych metod), jednak nie tędy droga.
Mówimy o rozwoju duchowym. Bardzo się cieszę, ze to forum służy temu celowi, jest to główny przyczynek mego tu pobytu, jednak czy "głaskanie się" i eliminowanie przeciwności rzeczywiście temu służy? Moim, skromnym zdaniem, jest to popadanie z jednej skrajności w drugą.
Wydoroślejmy wreszcie!


Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #618 : Marzec 23, 2010, 22:31:29 »

Dariuszu, bo tu jak w Sejmie, jest lewica, prawica i centrum… więc musi się dziać…  Duży uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #619 : Marzec 23, 2010, 22:44:45 »

Bo jesteś "świnią" gruboskurną nie do przebicia ?   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Nie no żart hehe w tonie, który męskie "wrodzone" chamstwo potrafi tolerować ( nie stosować na kobietach Mrugnięcie )
A co by dało obrażanie Ciebie, gdy po Tobie wszystko spływa Silver ?
Niezorientowanym podpowiem, że nienawidzę jak mnie Silver zmusza do myślenia  Duży uśmiech Duży uśmiech

Oczywiście, że jestem gruboskórną świnią i wcale się tego nie wypieram.
Jestem też osłem, głupcem i idiotą itp.
Też zgadzam się, że wszystko po mnie spływa.
Całą prawdę napisałeś East.

Co Wam powiem na koniec tych.... rozgrywek ego.
Czy jakakolwiek przykra uwaga może zrujnować moje własne szczęście, moją własną prawdę, moją własną tożsamość ?
Czy moje własne szczęście może zależeć od innych ludzi, tym bardziej od przykrych uwag i innych głupot.
Oczywiście, że nie może.
Więc o co  chodzi ?
Heh.... jesteście niesamowicie  zabawni. Uśmiech

dobranoc Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 22:46:04 wysłane przez Silver » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #620 : Marzec 23, 2010, 23:07:16 »

Oczywiście, że jestem gruboskórną świnią i wcale się tego nie wypieram.
Jestem też osłem, głupcem i idiotą itp.
Też zgadzam się, że wszystko po mnie spływa.
Całą prawdę napisałeś East.

Co Wam powiem na koniec tych.... rozgrywek ego.
Czy jakakolwiek przykra uwaga może zrujnować moje własne szczęście, moją własną prawdę, moją własną tożsamość ?
Czy moje własne szczęście może zależeć od innych ludzi, tym bardziej od przykrych uwag i innych głupot.
Oczywiście, że nie może.
Więc o co  chodzi ?
Heh.... jesteście niesamowicie  zabawni. Uśmiech

dobranoc Mrugnięcie

Pytanie tylko, dokąd sięga taka odporność? Czy nie kończy się ona wraz z nadepnięciem na bardziej bolesny odcisk?  Duży uśmiech

Miłych snów  Uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #621 : Marzec 23, 2010, 23:33:39 »

Marku 324.
Twoja ostatnia wypowiedź stwierdzająca,że - ''to forum
w większości wypadków to zlepek kłamstw,spekulacji,
domniemań a dopiero na samym końcu w najmniejszym
stopniu faktów'' - jest delikatnie mówiąc nietaktowna. Szok
Także lekceważące przez Ciebie podejście do niektórych forumowiczów,a ostatnio
nawet moderatorów świadczy o tym,że bardziej zależy Tobie na wprowadzeniu tutaj ''dodatkowo'' atmosfery kłótni i nieporozumień niż spokojnej wymiany myśli.
Dlatego aby zapanował u Nas ład i harmonia,logiczne jest,że usuwane są do tzw śmietnika,prowokujące do niesnasków posty.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #622 : Marzec 24, 2010, 12:28:56 »

Marku 324.
Twoja ostatnia wypowiedź stwierdzająca,że - ''to forum
w większości wypadków to zlepek kłamstw,spekulacji,
domniemań a dopiero na samym końcu w najmniejszym
stopniu faktów'' - jest delikatnie mówiąc nietaktowna. Szok
Także lekceważące przez Ciebie podejście do niektórych forumowiczów,a ostatnio
nawet moderatorów świadczy o tym,że bardziej zależy Tobie na wprowadzeniu tutaj ''dodatkowo'' atmosfery kłótni i nieporozumień niż spokojnej wymiany myśli.
Dlatego aby zapanował u Nas ład i harmonia,logiczne jest,że usuwane są do tzw śmietnika,prowokujące do niesnasków posty.


Janusz,
nie masz racji pisząc że moja subiektywna ocena tego forum jest jak to ujołeś "delikatnie mówiąc nietaktowna". W moim odczuciu jest wyrazem mojej oceny o zawartych tu treściach. Różnych teściach, stąd różnorodny i szeroki aspekt mojej oceny.
Upatruję się ogromniej analogii do popularyzowanych tu poglądów z wczorajszym "expresem reporterów" poświęconemu cudownej metodzie leczenia raka w chinach. kto oglądał ten wie o czym mówię. niby cudowna metoda, zapewniająca 100% uleczalność tylko ponoć, bo i to nie zostało udowodnione - na iluś tam polaków którzy zgłosili się do kliniki przeżyła tylko jedna osoba z polski. tonący brzytwy się chwyta i wierzy w niestworzone rzeczy - bo taka jest natura ludzka i to niepodlega dyskusji, bo każdy chce żyć i o to życie będzie walczył, co nie zmienia faktu skuteczności stosowanych tam metod.
podobnie tutal, dowodów brak, przpowiednie się nie sparwdzają a ty zarzucasz mi brak taktu. wygodny sposób odwrócenia nurtu rozmowy, co i tak nie zmieni płynących z niej wniosków.

a z lekceważeniem forumowiczów czy też moderatorów nie przesadzaj. stwierdzenie że ktoś się nie nadaje do powieżonej mu roli jest stwierdzeniem faktu. nie widze w takim stwierdzeniu niczego lekceważącego. to że nie zgadzam się czyimś stanowiskiem nie znaczy że go lekceważę czy obrażam, a jeśli tak to odbiera to powinien się zastanowić czy to rzeczywiście ze mną jest coś nie tak, czy z nim samym i zaniżoną samooceną.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 12:37:36 wysłane przez marek324 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #623 : Marzec 24, 2010, 12:53:48 »

Niestety, Janusz ma racje i wie o czym mowi. Wypowiedz jest na poziomie i bardzo taktowna. Dziekuje
Janusz, prosze o wiecej. Rafaela
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 12:55:12 wysłane przez Rafaela » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #624 : Marzec 24, 2010, 23:33:11 »

Panie Marku 324.
Jeśli jakaś potrawa źle wpływa na mój organizm i powoduje
jego zatrucie,to jej spożywanie pozostawiam tym,którym
ona nie szkodzi,a sam w celu ochrony swojego zdrowia
i samopoczucia,zmieniam poprostu menu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 23:44:53 wysłane przez janusz » Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.221 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum kursor truegaming madex managerzuzlowy