Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 10:04:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć?  (Przeczytany 133521 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #225 : Grudzień 19, 2012, 13:10:08 »

Gdy się racje namnożyły
Demokrację utworzyły
Jedna krzyczy druga wrzeszczy
Oczywistość w szwach już trzeszczy

Jedna drugą po łbie wali
Zaraz świat się nam zawali
Rozum uciekł gdzie pieprz rośnie
I zrobiło się nieznośnie

A ja wam nieśmiało wieszczę
Zaczekajcie dwa dni jeszcze
Wszystko się wyjaśni przecie
W jakim się znajdziecie świecie


-----------


To pa  Duży uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #226 : Grudzień 19, 2012, 13:14:31 »

Przepięknie Ptaszku. Uśmiech
Właśnie karmiłem chlebkiem Rybitwy i Mewy.
Już wiem co z FL. Uśmiech Kate. Mrugnięcie

A poza tym czytając ostatni przekaz Ani Dolińskiej, to Polska będzie w śnieżnym białym puchu, tyle,
że w jakiej różnicy między Ziemią a Niebem. W cm oczywiście.  Duży uśmiech
Z sesji :28.
Cyt."Czy to dotyczy wszystkich ludzi na Ziemi, czy tylko nas w Polsce?

Podróże po niebie między krajami będą bezpieczne choć wiele lotów zostanie odwołanych z uwagi na zmiany pogodowe, które zaistnieją niespodziewanie. Biały puch za szybami ograniczy widoczność, ale to będzie przez ludzi kontrolowane.

Czy będą w tym czasie jakieś zakłócenia elektromagnetyczne, czyli czy będą działały stacje radarowe i cała infrastruktura oparta na elektronice?

Zgadza się - zakłócenia wystąpią, jednak rozłoży się to wszystko w czasie. Nie tylko dnia 21.12.2012, ale przez kolejne miesiące, aż do ciepłych dni. Dlatego zadbajcie o ciepło w domach. Nie obawiajcie się jednak, że będziecie zupełnie oderwani - jako ludzkość - od  świata elektronicznego. Jesteście przygotowani i macie dodatkowe zasilania, które w zupełności wystarczą, abyście aż tak nie odczuli zakłóceń, jakie na tym polu mogą nastąpić.

Czy temperatura powietrza w Polsce i w innych krajach utrzyma się na normalnym poziomie, czy też będą w tym czasie jakieś gwałtowne zmiany?

Polska przykryta zostanie wielka poduchą śniegu. Gdy nastąpią ciepłe dni - będzie sporo wody. Polska ziemia zrobi się o wiele cięższa, nie będzie potrafiła udźwignąć wilgoci i ciężaru wody. Jednak później klimat będzie u was bardzo ciepły, wręcz gorący. "

No i gucio. Może Morze będzie już takie jak w Egipcie, i będą tam też podobne Rybki i inne stworzonka.Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 13:21:29 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #227 : Grudzień 19, 2012, 13:21:22 »

Witaj komandosie040, ja juz po transformacji.
Jako Efel jestem na swietej geometrii, tam skupiam wieksza uwage, gdyz tematyka jest mi blizsza, ale tu zagladam.

Co do tematu watku, to mysle, ze stalo sie bardzo wiele i dla kazdego inaczej. Ci, ktorzy nie poddali sie chyba przeszli na level wyzej, ci co "a nie mowilem!" pozostali. A wiadomo, kto stoi w miejscu ten cofa sie...
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #228 : Grudzień 19, 2012, 13:25:35 »

Dokładnie FL, pycha nie popłaca !!! Uśmiech
Pozdrowionka świąteczne. Mrugnięcie W dalszym przeobrażaniu Duchowym. Mrugnięcie
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #229 : Grudzień 19, 2012, 13:31:14 »

Cytuj
Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć?

Ludzie im ślepo wierzący, a nie mało takich są na tyle głupi, że nie trzeba się przed nimi tłumaczyć. Wystarczy sprzedać kolejną bajkę i masz odpowiedź na swoje pytanie. Myślę, że większość ludzi piszących na tym forum sama przyzna, że jako tako nie ma ogólnie sensu dalej tutaj pisać  Mrugnięcie ale Ci co jeszcze są, siedzą już z przyzwyczajenia i przywiązania dla zabicia nudów i czasu, tak zwana: garstka stałych bywalców, która stopniowo zacznie się kruszyć. Po czasie forum stanie się już bezcenne, bo przeterminowane i nikt nie będzie się interesować jakąś datą 21.12.2012, PCH i tak dalej, która przeminęła i odeszła do przeszłości.

Jeśli się mylę to przekonamy się o tym dosłownie za dwa dni Mrugnięcie ale tak jak powiedziałem termin ważności tego miejsca kończy się na dacie 21.12.2012 bo to jest data, która zdejmie ludziom z oczu klapki z wszelkich złudzeń i nadziei w których póki co jeszcze niektórzy żyją.

Gdyby ktoś z was zapytał się mnie, a czemu Ty jeszcze tutaj siedzisz i udzielasz się to szczerze odpowiedziałbym Mrugnięcie - Dla jaj Mrugnięcie
A wy nie wmówicie mi, że nie z tego samego powodu jeszcze tutaj jesteście Mrugnięcie




« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 13:37:54 wysłane przez Piotr » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #230 : Grudzień 19, 2012, 13:38:46 »


Gdyby ktoś z was zapytał się mnie, a czemu Ty jeszcze tutaj siedzisz i udzielasz się to szczerze odpowiedziałbym Mrugnięcie - Dla jaj Mrugnięcie






a to chyba nie kto inny jak ty Piotrze proponowałeś długie reformowanie tego forum w jednym z postów,-
tylko nie mów, że też dla jaj.  Duży uśmiech
Tak na marginesie, skoro są nieudani prorocy i jasnowidze,-
a jest garstka trzeźwo myślących racjonalistów, którzy z góry wiedzą, że ci nieudani prorocy nie mają racji,-
to przecież- rzetelna wiedza o przyszłości jest bezcenna i można na tym zarobić, a nie tracić czasu na PCh.. Buzia na kłódkę  Z politowaniem Niezdecydowany Afro
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 13:39:07 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #231 : Grudzień 19, 2012, 13:40:24 »


Gdyby ktoś z was zapytał się mnie, a czemu Ty jeszcze tutaj siedzisz i udzielasz się to szczerze odpowiedziałbym Mrugnięcie - Dla jaj Mrugnięcie






a to chyba nie kto inny jak ty Piotrze proponowałeś długie reformowanie tego forum w jednym z postów,-
tylko nie mów, że też dla jaj.  Duży uśmiech
Tak na marginesie, skoro są nieudani prorocy i jasnowidze,-
a jest garstka trzeźwo myślących racjonalistów, którzy z góry wiedzą, że ci nieudani prorocy nie mają racji,-
to przecież- rzetelna wiedza o przyszłości jest bezcenna i można na tym zarobić, a nie tracić czasu na PCh.. Buzia na kłódkę  Z politowaniem Niezdecydowany Afro

Zaszła nieoczekiwana zmiana w której stwierdziłem, że nie ma na to sensu Mrugnięcie jeśli znowu zmienię zdanie to znaczy, że ma to jednak sens Mrugnięcie hehe

Powiedzieć Ci po czym rozpoznać, że ktoś jest uzależniony od tego miejsca od manipulacji PCH i trzyma się twardo, aż do końca mimo wszelkich oporów, twierdząc nawet, że "nie nie! skądże ja?! ja wcale nie wierzę PCH i nie wierzę PCH! o nie nie!" Powiedzieć Ci po czym Ci udowodnię, że taka osoba mimo tego co twierdzi i tak jest uzależniona i działa pod wpływem tych manipulacji?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 13:44:41 wysłane przez Piotr » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #232 : Grudzień 19, 2012, 13:43:13 »

Dobrze to Piotr podkreśliłeś. Uśmiech Za Dwa dni.
Czyli już niedługo. Jak na razie żadnych "dni ciemności" nie było19-21.12.12, bądż 21-23.12.12. także i pewnie nie będzie.
Więc jak to wszystko minie, dalej możemy się tu wymieniać spostrzeżeniami ćwiczeń, i metodami skutecznymi wzrostów Duchowych,
każdego z Nas z osobna. Uśmiech
Poza tym, mamy tu fajną Forumową Paczkę byśmy się kiedyś mogli razem spotkać i pogawędzić na "żywo".
Pozdrawiam. Cool
Ps.
Zaś wiedza tu zawarta, może być jako Archiwum, by w przyszłości uniknąć błędów Trzeciego wymiaru.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #233 : Grudzień 19, 2012, 13:49:07 »

Rozumiem, Piotrze, że siedząc tutaj nie opuszczając tych głupich - chcesz zostać ich guru, bo jakoś inny powód do głupiej głowy nie chce mi przyjść.
Baw się dobrze Racjonalisto.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #234 : Grudzień 19, 2012, 13:51:12 »

No... niektórzy po prognozę idą do "medium", inni sprawdzają w prognozie pogody.
Oczywiście "medium" też pogodę sprawdzi w pogodynce, a że te plus minus podobną prognozę podają, to się wizja "medium" sprawdzi". I będzie kolejny "dowód" na prawdziwość "przepowiedni". : ))))))).

____________________

Uhm, WY przeszliście na wyższy poziom, MY zostaliśmy. Kolejny dowód na prawdziwość przepowiedni odnoszącej się do wiadomej daty i wiadomych czasów. Oczywiście rzecz nieweryfikowalna więc każdy może pisać swoje.

____________________

 A to już też chyba gdzieś pisałem, że wiele tematów tu od jakiegoś czasu to tematy zastępcze plus tak zwany rozwój duchowy. Oczywiście trudno to negować. Każdego kręci i interesuje co innego. To forum w formie pierwotnej już dawno przekroczyło datę przydatności do spożycia.

Co się natomiast nie zmienia to fakt (o którym arteq nie raz bodaj pisał), że ci tak zwani "uduchowieni" tak bardzo lubują się w przytykach. Kilka postów i dowiedziałem się o swej pysze, wściekłości ego, cofaniu się itd. Że nie wspomnę o tym że ja to nie ja.
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #235 : Grudzień 19, 2012, 13:52:34 »

Rozumiem, Piotrze, że siedząc tutaj nie opuszczając tych głupich - chcesz zostać ich guru, bo jakoś inny powód do głupiej głowy nie chce mi przyjść.
Baw się dobrze Racjonalisto.

Zrobiłem tak jak mi powiedzieli, wara stąd tak jest nam dobrze więc ok nie wtrącam się Mrugnięcie
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #236 : Grudzień 19, 2012, 14:01:16 »

Rozumiem, Piotrze, że siedząc tutaj nie opuszczając tych głupich - chcesz zostać ich guru, bo jakoś inny powód do głupiej głowy nie chce mi przyjść.
Baw się dobrze Racjonalisto.

Zrobiłem tak jak mi powiedzieli, wara stąd tak jest nam dobrze więc ok nie wtrącam się Mrugnięcie
Dobre.. He he.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #237 : Grudzień 19, 2012, 14:02:49 »

Z tego co ja wynoszę, powiedzieli ci tylko, że radykalizm nie popłaca, ale każdy ma swoją wizję. Niektórzy tutaj forsują tą wizję bezskutecznie od bardzo dawna, może nawet od początku.
Faktycznie to forum to fantastyczne archiwum, szkoda że uproszczono je ok 30%, ale zawsze możemy wyszukać, jeśli coś potrzebne.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #238 : Grudzień 19, 2012, 14:23:12 »

Dokładnie Blu. Uśmiech
To Czas Tu i TERAZ.Mrugnięcie
A w/g norm wszelkiej "Seksmisji" . Duży uśmiech
" Jutro to Dziś...Tyle że Jutro".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 14:24:34 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #239 : Grudzień 19, 2012, 14:32:39 »

To znaczy tak...

Ogólnie mówiąc to forum miałoby fajny sens, gdyby pojednało się w jednej wspólnie obranej myśli na rzecz oświecania i przekazywania wiedzy o duchowości człowieka. Mogłoby pełnić również funkcję portalu społecznościowego dla ludzi poszukujących podobnych sobie czyli zainteresowanych sferą religijną, ezoteryczną ale również teoriami spiskowymi propagand światowych takich jak iluminatów bo to jest dość ciekawe i przydatne na tej ścieżce. Forum mogłoby odżyć gdyby powstał tutaj widoczny czat generujący się na głównej stronie forum taki jak na przykład oferuje ezoforum. To się jednak nie stanie, bo rozumy ludzi są różne, każdy kieruje się własnymi przekonaniami, zasadami jednymi mniej lub bardziej wyimaginowanymi, na które być może posiada lub nie racjonalne podłoże wyjaśnień i w konfrontacji tych refleksji rodzi się burza mózgów prowadzącą do braku wzajemnego porozumienia i zgody między sobą. Wtedy zaczyna się wytykanie na siebie palcami i branie na słówka doszukując się błędów i wpadek danego rozmówcy w celu udowodnienia mu jego braku kompetencji w zakresie prezentowanej wiedzy.

I to jest minus ludzi potocznie "rozwijających się duchowo" którzy niby dążą to tak szlachetnych idei i wzorców, a jednak w konfrontacji z próbą przetrwania bezbronnie przepadają razem z całą swoją dotychczasową wiedzą powoływaną przez siebie jako tą najwartościowszą.

Drugi minus ale to jest typowa cecha polaka to słaba determinacja, zgranie i organizacja (przykład: piłka nożna ale to tak półżartem). Do pewnych spraw jesteście po prostu za leniwi i brak wam motywacji, determinacji, a moglibyście gdyby wam zależało działać na skalę humanitarną w imieniu poszerzania haseł o takim świecie i duchowości człowieka o jakiej np: opowiada David Icke. To byłby ciekawy pomysł dla kogoś kto faktycznie szanuje swój rozwój duchowy i angażuje się w jego perspektywy rozwojowe dla ludzi.

Ale to co widzę na obecnym forum czyli tak zwany dział: "Rozwój Duchowy" to puste słowa służące tylko w celu udekorowania forum, to puste słowa za którymi nie idą w parze żadne czyny. Gdyby ktoś z was miał tyle w sobie mobilizacji i chęci, aby jawnie publikować chodź część tego co ma odwagę pisać na forum to uznałbym, że komuś takiemu zależy na tym co robi.

chodź o tym tylko tak fajnie się rozmawia jak o tym co piszą ludzie się na tym forum  Mrugnięcie I tutaj rodzi się pytanie - czy tylko temu ma służyć forum i tylko taki jest jego cel powoływania się na zagadnienie rozwoju duchowego i PCH?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 14:47:27 wysłane przez Piotr » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #240 : Grudzień 19, 2012, 14:52:33 »

Abstrahując od daty 21.12.2012 r.

Widzisz east, tu chodzi tylko o rację, wszystko można podeptać, byle wykazać swoją rację.
Wybieg. Przecież w końcu dążymy (przynajmniej takie są deklaracje) do prawdy, do maksymalnie rzeczywistego obraz spraw. Więc dlaczego ma być niby złym dowodzenie poprawności, prawdziwości swoich opinii, poglądów czy tez. Lamentowanie, że niby wszystko się depcze jest tylko próbą odwrócenia uwagi od sedna - że to co kiedyś tak się negowało wypowiedziach innych... okazało się prawdą. Ale nie dziwią mnie takie sugestie w przypadkach gdy nie jest się w stanie wykazać uchybień.
Chyba, że wymagacie aby nie ujawniać kłamstw, bo osoba która dała się naciągnąć... może poczuć dyskomfort...


Krótko mówiąc brak zrozumienia toku doświadczeń życiowych. I jak zwykle inni są be. Zawsze najdziwniejsze jest to, że pretensje zgłaszają nie ci "zrobieni w wała" tylko ci co: "a nie mówiłem?" - w imieniu tych pierwszych, zresztą (przynajmniej tak im się wydaje).
Błędnie nazywasz postawy. Osobiście nie mam pretensji jako takiej bo nie dałem się załadować a w bambuko, a gdy stawiałem - jak już pewne fakty potwierdziły - uzasadniony opór, spotykałem się dodatkowo z atakami tych naciąganych. Słowami "zdobywają doświadczenie" można usprawiedliwiać największą podłość, zresztą - były to już praktykowane na forum "zgwałcona kobieta potrzebowała takiego doświadczenia, zaplanowała je sobie..." Bzdury.
Może Tobie to odpowiada, natomiast mi się nie podoba naciąganie, oszukiwanie innych, nawet dla "ich dobra czy też doświadczenia" jak raczyłeś stwierdzić.
Ponadto, niektórzy są już tak skołowani, że nie są w stanie wyciągnąć żadnych wniosków, zachowują się jak ćmy przy świecy. A każde dodatkowe "doświadczenie" odkłada się gdzieś na psychice... Ale... może to co piszę nie dotrze do osoby która nie poczuwa się do jakiejś większej odpowiedzialności za słowa.


Niektórzy dosłownie dziękują właśnie za to, że się nauczyli, rozszerzyli swoją świadomość, były tu takie posty. w przeciwieństwie do krzykaczy, którzy nadal tylko mają rację.
Oczywiście masz rację, słyszałem, że naciągnięci przez Amber Gold wytrząsają z portfeli ostatnie drobniaki bo chcę w podziękowaniu ufundować panu P. pomnik... Idź i się zapytaj dowolnej z naciągniętych osób czy chce komuś podziękować za "nauki", czy też może wolałaby aby ktoś wcześniej dotarł do niej i rzetelnie przedstawił całą otoczkę. Idź i się zapytaj - możesz nawet z poziomu jakiegoś forum, poinformuj nas o otrzymanej odpowiedzi.

Ale każdy może się tu wypowiadać, i ewidentnie widać jaką opcję i jaki poziom prezentuje.
Z tym się zgodzę.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #241 : Grudzień 19, 2012, 15:36:30 »

Jak widać po dyskusji rozwarstwienie postępuje. Są ludzie, którzy - pomimo różnych poglądów - jakoś potrafią normalnie dyskutować ponieważ są świadomi wielu poziomów rzeczywistości, a są i tacy, którzy zapiekle i uparcie trzymaj się jednego aspektu rzeczywistości  - " ja zawsze mówiłem i oto moje na wierzchu ". Tak, Twoje na wierzchu. Ten wierzch przykrywa wszystko inne.
Niechaj Racja będzie z Tobą Duży uśmiech

Wyznawcy Racji tylko się bardziej w niej okopią, ale wielu ludzi już samo dobrnięcie do 21-12-2012 bardzo odmieniło. Uwolnili się oni od Swojej Racji i z lekkością odfruną stąd.

Piotrze nie wykluczone że forum zmieni swoje oblicze. To będzie proces. Już raz się zmieniło wolą użytkowników. Ze względów praktycznych , aby nie zniknęło nagle znów 30% postów, rzeczywiście byłoby może lepiej zbudować nowe Forum na jakiejś bardziej stabilnej platformie i można by do tego wykorzystać część Twoich pomysłów. Technicznie dobrą datą byłoby po 21 Grudnia , już po Świętach.  W praktyce to też byłoby dobre zakończenie epizodu z PCH i szansa na nowy rozdział.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #242 : Grudzień 19, 2012, 15:38:28 »

Fajnie Piotrze, osądziłeś, przedstawiłeś swoją wizję i ok.
Na temat cech tego narodu dyskusja nigdy się nie skończy, mamy tak dużo na dwóch końcach dualności, że tylko koniec tego świata może nas od nich uwolnić. Mniemam, że w następnym świecie nastąpi drastyczna ich redukcja, wszakże dualność ma zniknąć (prawie).
Próby przetrwania to zawsze jest ekstremum i może prowadzić do nieoczekiwanych rozwiązań np. kanibalizmu.
Tu pytanie z twojej branży - czy warto przetrwać za wszelką ceną?
Słowa zawsze są puste, jeśli nie trafią na podatny grunt, ocena "z góry" to tylko chciejstwo lub "wiem lepiej".
Pytania retoryczne zwykle pozostają bez odpowiedzi. Odpowiedź może być pytaniem: czy musi komuś służyć?
Była potrzeba - powstało forum - ewoluowało - z pomocą jego członków lub z kłodami, które rzucali pod nogi, ale "w skali ogólnej", biorąc pod uwagę inne fora ma się nieźle, oczywiście, mimo sceptyków, rozwija się, choć nie każdy to widzi, lub nie chce widzieć z powodu "własnych racji".
Nie ma tak wielu aktywnych członków jak niegdyś, nie muszę mówić czyja to zasługa, choć to też nie jest tak proste.
W sumie z racji profesji na zadawane przez ciebie  pytania znasz odpowiedzi (twoje interpretacje), więc po co pytać?

Edit: east Pch to tylko hasło, nie ma nic wspólnego z poglądami, ale z przyzwyczajeniem, a właściwie z ułatwieniem lokalizacji -i tyle. Nowe jest w drodze - dosłownie - ale jestem przekonany, że hasło pozostanie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 15:45:08 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #243 : Grudzień 19, 2012, 15:50:53 »

Nie ma tak wielu aktywnych członków jak niegdyś, nie muszę mówić czyja to zasługa, choć to też nie jest tak proste.

Natomiast ja chętnie się dowiem, z 2 powodów:
1. mam inny pogląd na przyczynę
2. będę uważał na tych "zasłużonych"...
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #244 : Grudzień 19, 2012, 16:39:53 »

Dodam do tego co piszecie szacowni, że tak jak wcześniej deklarowałem moim skromnym zdaniem daty te czy inne są jednym z elementów starego procesu Uśmiech
Co za tym sprawdzały się do czasu funkcjonowania starego procesu czyli do 1999 roku  Uśmiech
Oczywiście agonia trwa jakiś czas Uśmiech
Zresztą  Uśmiech
Może tak fajnie by było samego siebie zapytać, a nie jakiego autorytetu dowolnej maści i zasięgu Uśmiech
Może czas najwyższy skończyć dorastać Cool
I wziąć odpowiedzialność za swój los w swoje własne rączęta Uśmiech
Może skończą się pretensje i narzekania Cool
I może skończy się lęk ten o własna formę do diabła Uśmiech
A wtedy zapraszam na pifko do mnie  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #245 : Grudzień 19, 2012, 19:02:35 »

"Przecież w końcu dążymy (przynajmniej takie są deklaracje) do prawdy, do maksymalnie rzeczywistego obraz spraw."

Właśnie, i tak w kółko macieju...
Na sztandarach hasła o rozwoju duchowym, miłości, wspomnianej prawdzie, wyższych poziomach. Ale gdy realia okażą się zgoła inne niż zakładali i niż to, w co wierzyli, a ty powiesz o tym - zaczną cię dziobać. Zarzucą pychę, wściekłość i zaściankowość (bo się nie "rozwijasz" jak oni), a na końcu, gdy już argumentów brak (choć mam wrażenie, że brak ich przez większość czasu) przeczytasz coś w stylu: "teraz ciesz się tym, że twoje na wierzchu, my wszyscy tacy malutcy, a ty jesteś WIELKI, hahaha" ...czy jakoś tak.

Jak pisałem kilka postów wcześniej - mamy tu do czynienia z pisaniem ile wlezie, a czy to prawda, czy bujdy, to nieistotne. Ale nie próbuj dochodzić, co prawdą a co fałszem jest, nie weryfikuj, bo zaczną cię dziobać.

__________________________

A swoją drogą ileż to można zmieścić postów w temacie nie będących na temat... cóż, dużo jak widać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 19:03:46 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #246 : Grudzień 19, 2012, 19:11:46 »

Przebiśnieg.

Cytuj
A wtedy zapraszam na pifko do mnie  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

A zmieścimy się tam wszyscy chociaż? Buziak


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #247 : Grudzień 19, 2012, 19:16:09 »

Przebiśnieg.

Cytuj
A wtedy zapraszam na pifko do mnie  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

A zmieścimy się tam wszyscy chociaż? Buziak


Kiara Uśmiech Uśmiech

koliberek w każdym razie pisze się na pewno, mały jest, przycupnie gdzie kątem...


Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #248 : Grudzień 19, 2012, 20:11:27 »

Myślę, że damy radę Uśmiech
to pa
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #249 : Grudzień 19, 2012, 20:22:47 »

"Przecież w końcu dążymy (przynajmniej takie są deklaracje) do prawdy, do maksymalnie rzeczywistego obraz spraw."

Właśnie, i tak w kółko macieju...
Dogoniliście Wy prawdę deklarowaną przez siebie ?

Cytuj
.... Ale gdy realia okażą się zgoła inne niż zakładali i niż to, w co wierzyli, a ty powiesz o tym - zaczną cię dziobać.

Boże Miłosierny Podziobany , a w co wierzyli ? Co zakładali ? Jakie realia są realne  ?
Dużym chłopcem jesteś więc widzisz to chyba wyraźnie, że realia zależą od punktu widzenia, czego na tym forum, jakby Ci się chciało poczytać, masz sporo dowodów. Nie pisz więc o realiach , tylko pisz o SWOIM  postrzeganiu.
Nie wiesz w co "oni" wierzyli , co zakładali bo skąd miałbyś to wiedzieć ?
Jeśli wrzucasz wszystkich do worka z naklejką PCH to raczej nie jesteś zorientowany w tym forum . Idź doczytać i wróć douczony Duży uśmiech
Cytuj
"teraz ciesz się tym, że twoje na wierzchu, my wszyscy tacy malutcy, a ty jesteś WIELKI, hahaha" ...czy jakoś tak.
Niektórym to się nie dogodzi nigdy Mrugnięcie ... mały to niedobrze, a wielki też nie za wielki  Mrugnięcie OK - bądź SOBĄ .. choć to też ma podtekst pejoratywny w pewnych kręgach Duży uśmiech

Cytuj
Ale nie próbuj dochodzić, co prawdą a co fałszem jest, nie weryfikuj, bo zaczną cię dziobać.
Próbuj próbuj .. póki próbujesz to jest szansa że dojdziesz ....... niepodziobany Duży uśmiech

Cytuj
A swoją drogą ileż to można zmieścić postów w temacie nie będących na temat... cóż, dużo jak widać.
Cały czas jest na temat przecież. Zawsze się rozchodzi o sedno, czyli o  rozpoznanie iluzji JA Duży uśmiech
Ja-wzniesione .... bzdura
Ja-dziobane ....wymysł
Ja-wiedzące-lepiej .... wyobrażenie ...
Prawda, fałsz, weryfikacje ..... czyje ? wobec kogo ? kto tu ma Rację ? Kto wie lepiej ? - to jest ten stary, odchodzący świat .

Zarówno negujący przedmiotową graniczną datę jak i Ci ,którzy jej oczekują niczym wyroczni popadają w ten sam co zawsze dualizm obecny na każdym kroku ludzkiej egzystencji. Wystarczy tylko to rozpoznać i utrzymać to rozpoznanie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum world-anime halotupsy companions madex