Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 09:17:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciekawe przepowiednie  (Przeczytany 142219 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : Wrzesień 25, 2012, 18:35:19 »

..nikt tak naprawdę nie wie jak to będzie wyglądało po punkcie "0"-21/12/12,-
ale co do linii czasowych- to chociażby można przywołać Indian Hopi, wg. których ludzkość miała wybór 2 dróg- albo piekło/wojna,-
albo rozwój/pokój- podobno wybrana została druga opcja, choć jeszcze tego w pełni nie widać, bo zawierucha się nie skończyła,-
a nowe nie może powstać na nieoczyszczonym pobojowisku.

na więcej trzeba poczekać.

pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 18:35:34 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #201 : Wrzesień 25, 2012, 18:49:08 »

Cytat: sfinks
Ciekawe o jakiej przyszłości opowiadają ,moi przedmówcy? Do jakiej przyszłości dążycie i co robicie w tym kierunku ,aby urzeczywistnić swoje plany i marzenia? Czy macie jakąś konkretną wizję przyszłości naszej cywilizacji ,czy tylko sobie coś tam mamroczecie pod nosem .

Tak se mamroce pod nasem, ze niby wimy o nadchodzących zmionach, ewolucyi i wielu aspektach z tego wynikających, a jednak wciąż zachwycamy się, ba podniecamy się tym jakoby ktuś za nas już postanowił, że ... np. Polska będzie mocarstwem.
Czy nie dostrzegacie w tym myku, jaki stosują wobec nas, ludzkości, Polaków, ci nasi odwieczni bogowie, którzy za wszelką cenę chcą nas widzieć jako swoją siłę roboczą, a nie równorzędną cywilizację?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : Wrzesień 25, 2012, 18:52:23 »

Sfinksie, znowu zjeżdżamy z tematu, ale co tam, niech będzie.
Mówisz, że sobie tak gadamy i nie widzimy - to prawda - nie widzimy i nie wiemy jak to ma wyglądać i czego się mamy spodziewać. "Podpowiadacze" gadają aby wizualizować Nową Ziemię. Jak, jeśli mamy wprogramowane (świadome) wizje tylko z 3 wymiaru?
Więc co? Tworzymy Nowy Świat po omacku? Nie sądzę. Jeśli masz pomysł, wiedzę to proszę podziel się nią, samo narzekanie nic nie daje oprócz zniechęcenia.
Problem w moim rozumieniu polega na tym, że nie mamy świadomego dostępu do wszystkich swoich aspektów, z których niektóre znają warunki, jakie mają dla nas zaistnieć.
Ponieważ jednak nie mamy tego dostępu to pozostaje nam żyć "Teraz", najlepiej jak potrafimy,  do czego nawołują praktycznie wszyscy, nasi i przekazy.
Co do Boga, tez inny topic, ale jeśli dobrze cię rozumiem, to dla ciebie Wszystko, co nad nami. Z tym się nie zgadzam, dla mnie to Wszystko i Wszędzie - pod nami i w nas też.
Zachęcam do poczytania dzisiejszego przekazu Arkturian w wątku "inni o energii".
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #203 : Wrzesień 25, 2012, 19:17:44 »

Dodam tylko do tego co napisał wielce szacowny songo, że stary procesor nie przyjmie nowego programu więc ten stary procesor trzeba zmienić Duży uśmiech
Pozwolę sobie jeszcze stwierdzić, że niewiedza nie usprawiedliwia słów nieprzemyślanych.
Cytuj
Czy naprawdę nie można zaufać człowiekowi ,który twierdzi ,że sam Bóg
Duży uśmiech
Naprawdę nie można bo nie ma lepszych gorszych dla ludzi którzy choć w minimalnym stopniu są świadomi zachodzących procesów
Naprawdę nie można bo każdą informacje można i trzeba sprawdzić  Duży uśmiech
Naprawdę nie można bo nie ma boga więc mu się nie objawił. Duży uśmiech
Naprawdę nie można bo nie sprawdził źródła z którego pochodzi dana informacja.
Naprawdę nie można bo brak wiedzy choćby podstawowej powoduje możliwość podpięcia się jakiemuś astralnemu bytowi, któremu chodzi o tzw nachapanie się energii i by to sobie umożliwić wywoła u takiego człowieka stany emocjonalne, a także skupienie na sobie (bycie) myśli danego człowieka.
Zasilony myślowo i energetycznie taki byt zafunduje sobie na jakiś czas ekskluzywne wczasy.(tak jak jemioła na dębie)
Pozwolę sobie zakończyć z całym szacunkiem i z za przeproszeniem, bo wydaje mi się,że uzasadniłem mój stosunek do przefiltrowanych przez zakodowana religijnie podświadomość informacji.
Cóż w Innej przestrzeni nie będzie potrzeby wierzyć bo każdy będzie Wiedział Duży uśmiech
Oczywiście dla każdego co innego  Duży uśmiech
Jedni w wędrowce przez wieki poznawali, pracowali, uczyli się, sprawdzali wyciągali wnioski inni..
Innym wystarczyło wierzyć Duży uśmiech
No ale by po próżnicy nie strzępić pióra kończę Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 19:21:51 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #204 : Wrzesień 25, 2012, 19:42:39 »

Wystarczy przyglądać się sobie uważnie ( a nie innym ludziom ) zorientować się co nami kieruje ,czy mamy zawsze czyste intencje ? Czy czasami nie siedzi w nas głęboko ukryty Antychryst ,który nami manipuluje sprawiając pozory ,że nasze działania ,słowa i myśli  wydają nam się uczciwe ,mądre i szlachetne. Należy spojrzeć  na poszczególne nasze czyny z dwóch stron ,na stronę naszej korzyści czy straty i zastanowić się co z tego wynika ? Czy ktoś drugi nie straci ,gdy my podejmiemy taką a nie inną decyzję ,czy może zyska naszym kosztem .
Oczywiście ta druga opcja  jest korzystniejsza ,ze względu na pozbywanie się z naszej natury głęboko zakorzenionego egoizmu . Taką taktykę należy pielęgnować dzień po dniu ,tak jak doglądanie i pielenie rośliny na jakiej szczególnie nam zależy .

Taka jest moja taktyka i podpowiedź ,jeżeli ktoś powie że to mało ,niech spróbuje sam zawalczyć ze sobą .Jeżeli się komuś uda ,zapewne zostanie kiedyś nazwany ,,Wojownikiem światła,, gdyż walczył w celu wykorzenienia nawyków i przyzwyczajeń  które są zwykłymi chwastami w naszej naturze .Ktoś  kto potrafi cierpliwie dzień po dniu, likwidować zagłuszające jego delikatną naturę i pleniące się jak perz złe nawyki dotrze do światła  mądrości .

Nie chodzi  w tym przypadku o spowiedź w kościele ,tylko działanie czynne i zwrócenie się twarzą do drugiego człowieka . Spowiedź to zbyt łatwa sprawa - pokrzywdzić kogoś dotkliwie przez swój wybujały egoizm ,a potem księdzu na ucho o tym opowiedzieć to sprawy nie załatwia .może to być tylko znakiem dla Boga ,ŻE W OGÓLE ZAUWAŻYŁO SIĘ SWÓJ BŁĄD . Jeżeli jednak człowiek nagminnie powtarza ten sam błąd i ciągle od nowa wyznaje go w konfesjonale ,to nawet  Bóg przestanie go słuchać ,ponieważ wydaje się ktoś taki ,,bezrozumnym ,, i niewiarygodnym .
Bogu zależy na wartościowych jednostkach , a nie na pajacach wypchanych ,,sianem,,

Ktoś tutaj napisał ,że Bogowie chcą nas zniewolić i wykorzystywać .Zachodzi pytanie do czego my jesteśmy zdolni ,aby Bóg mógłby mieć z nas jakąkolwiek korzyść ?
Dla Boga my jesteśmy ,,dzieci śmieci,,( zabawa dziecięca) Może on mieć wszystko ,ponieważ jest wszechmocny i nie roztrząsajcie filozoficznych rozważań ,kto Boga stworzył,lub dlaczego on tak czy inaczej postępuje ,bo przecież inaczej by mógł .
Robi to dla nas ,chociaż jesteśmy nie wiele warci i nie musi się z niczego przed nami tłumaczyć .
Chce dać nam wszystko co najlepsze ,,więc nie wiem dlaczego tak wielu ludzi kręci nosem i prze smradza ? Wielu mówi ,że chcieliby to czy tamto ,a On nie słuch ludzi i nie daje za dużo .winna jest temu niecierpliwość ludzka .Ludzie chcieliby mieć  wszystko od razu i natychmiast podane na talerzu i  niejeden zasiadłby do stołu pańskiego w ,,kaloszach od gnoju,, lub z rękoma utytłanymi po łokcie . Zadbaj o siebie człowieku ,kiedy proszą Ciebie na pokoje .

Tyle tylko mogę powiedzieć ,jeżeli chodzi o zarzuty wobec mnie ,ze nie podaję gotowych rozwiązań ,podaję podpowiedzi i uważam ,że wystarczy.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : Wrzesień 25, 2012, 20:01:45 »

To nie są zarzuty, ale ja poproszę o podpowiedzi tłustym drukiem, bo znowu się gubię.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
sfinks
Gość
« Odpowiedz #206 : Wrzesień 25, 2012, 20:07:10 »

Przepraszam ,czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem tekstu?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #207 : Wrzesień 25, 2012, 21:40:29 »

Wystarczy przyglądać się sobie uważnie ( a nie innym ludziom ) zorientować się co nami kieruje ,czy mamy zawsze czyste intencje ? Czy czasami nie siedzi w nas głęboko ukryty Antychryst ,który nami manipuluje sprawiając pozory ,że nasze działania ,słowa i myśli  wydają nam się uczciwe ,mądre i szlachetne.

Wiesz, w pewnym sensie racja. Ów "Antychryst" ma nawet swoje imię i uważa się za najważniejszą osobę dla samego siebie. To Twoje imię Duży uśmiech . Również "moje".
On stwarza pozory, ze to są nasze działania.

Cytuj
Czy ktoś drugi nie straci ,gdy my podejmiemy taką a nie inną decyzję ,czy może zyska naszym kosztem .
W każdym przypadku takie zastanawianie się uczyni kogoś stratnym, ale zyska na tym tylko ego , a w ogólnym bilansie - ów "Antychryst".

Cytuj
Jeżeli się komuś uda ,zapewne zostanie kiedyś nazwany ,,Wojownikiem światła,, gdyż walczył w celu wykorzenienia nawyków i przyzwyczajeń  które są zwykłymi chwastami w naszej naturze .Ktoś  kto potrafi cierpliwie dzień po dniu, likwidować zagłuszające jego delikatną naturę i pleniące się jak perz złe nawyki dotrze do światła  mądrości .
A wiesz, że i w tym co napisałaś jest jakaś mądrość. Likwidacja tego, co zagłusza naturę, czyli wykorzenianie nawyków i przyzwyczajeń to dobra praktyka życia. To dotyczy każdego aspektu tzw "siebie" aż zobaczysz, że jedyną przyczyną wszystkich chwastów jesteś Ty sama. Bowiem największym przyzwyczajeniem jesteś TY dla siebie.

Cytuj
Ktoś tutaj napisał ,że Bogowie chcą nas zniewolić i wykorzystywać .Zachodzi pytanie do czego my jesteśmy zdolni ,aby Bóg mógłby mieć z nas jakąkolwiek korzyść ?
Ależ każdy bóg ma korzyść i to wielką z Ciebie. Poprzez Ciebie ma dostęp do Świadomości Istnienia , do przetworzonej już, delikatnej i smakowitej energii - czyli do samego rdzenia , istoty rzeczywistości, tego, co jest.
Celowo nie pada nazwa Bóg, ponieważ to słowo zawłaszczone mentalnie do zobrazowania Oddzielenia , którego tak na prawdę nie ma. Ale i ów Bóg, rozumiany jako podstawa wszystkiego, co istnieje również potrzebował widać braku równowagi skoro pozwala istnieć czemuś tak samolubnemu, jak JA.
Cytuj
On nie słuch ludzi i nie daje za dużo .winna jest temu niecierpliwość ludzka
Czekasz na ochłapy z Pańskiego stołu ?  Duży uśmiech
Obudź się w końcu. Nie ten Bóg, który o sobie tak mówi i żąda oddawania sobie czci.

Cytuj
Ludzie chcieliby mieć  wszystko od razu i natychmiast podane na talerzu i  niejeden zasiadłby do stołu pańskiego w ,,kaloszach od gnoju,, lub z rękoma utytłanymi po łokcie .
A widzisz, że jakoś tak się dzieje, iż to "ostatni będą wywyższeni , a pierwsi będą ostatnimi" . To nie wstyd z gnojem i ubabranymi łapami zasiadać przy stole mądrości. Nie wygląd zdobi człowieka.
Cytuj
Zadbaj o siebie człowieku ,kiedy proszą Ciebie na pokoje .

Czy tak ?
Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #208 : Wrzesień 25, 2012, 22:00:31 »

Cytat: sfinks
Bogu zależy na wartościowych jednostkach , a nie na pajacach wypchanych ,,sianem,,

Dobre!   Duży uśmiech
Dodam tylko, że jaki bóg, takie pajace (czytaj: pacynki).   Mrugnięcie

Sorry sfinksie, nie bierz do siebie. Tak w ogóle, to masz trochę racji…  Uśmiech
Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #209 : Wrzesień 25, 2012, 22:51:14 »

Na nic się nie gniewam ,nie uważam siebie za coś wyjątkowego ,jak wylejecie mi na głowę wiadro pomyj ,to też mi w niczym nie przeszkodzi .Ludzie już mi w życiu tak zrobili koło ,,pióra,, że jedno wiadro mniej czy więcej, już o niczym nie stanowi.
Mówcie na mnie jak wam się podoba i myślcie sobie tak samo ,jest mi wszystko jedno ,już tak mnie nie  boli jak kiedyś bolało . Jestem doskonale obojętna na ten świat ,jeżeli się staram coś tutaj uzyskać to tylko dla innych ludzi ,ale jak ludzie nie chcą ,to prosić nie będę .

JESZCZE RAZ MÓWIĘ ,ŻE ŻADNYCH RECEPT NIE POSIADAM ,CHCĘ ZWRÓCIĆ TYLKO UWAGĘ ,ŻE NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA WSZYSTKO . JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? TO NALEŻY DO INWENCJI  I POMYSŁOWOŚCI KAŻDEGO CZŁOWIEKA .TAK JAKBY SIĘ WYBIERAŁO NA JAKIEŚ WAŻNE PRZYJĘCIE ( OGARNIJ SIĘ)
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : Wrzesień 25, 2012, 22:58:31 »

Tak sfinksie, umiem, podstawówkę skończyłem dość dawno temu. Jednak w tym, co piszesz jest taka ilość emocji, że trudno się przebić. Ale widać, że to, co robisz uważasz za swoją misję.
Nie miałem i nie mam zamiaru cię od niej odwodzić, próbowałem pokazać inne możliwości w różnych polach. I tyle
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #211 : Wrzesień 26, 2012, 14:37:26 »

Cytuj
Na nic się nie gniewam ,nie uważam siebie za coś wyjątkowego
to racja  Uśmiech
Cytuj
Dla Boga my jesteśmy ,,dzieci śmieci,,( zabawa dziecięca) Może on mieć wszystko ,ponieważ jest wszechmocny i nie roztrząsajcie filozoficznych rozważań ,kto Boga stworzył,lub dlaczego on tak czy inaczej postępuje ,bo przecież inaczej by mógł .
Robi to dla nas ,chociaż jesteśmy nie wiele warci i nie musi się z niczego przed nami tłumaczyć .
Teraz się pogubiłem Zły
Bo wreszcie dziecko śmieć czy ktoś wyjątkowy Duży uśmiech
Cytuj
jak wylejecie mi na głowę wiadro pomyj
Jak tak starasz się zauważać to czy zauważyłaś, że nazwałaś nas pajacami, a gdzie szacunek do innego człowieka do tego, że każdy człowiek jest inny czyli dla każdego co innego.
Gdzie akceptacja inności?
Tu na forum piszą i wierzący i wiedzący i jakoś się dogadują bo następuje wymiana informacji
Akceptacja inności innego człowieka polega na szanowaniu jego poglądów, a chyba w Twoich postach tego brakuje.
To pa Duży uśmiech

PS
Cytuj
.Ludzie już mi w życiu tak zrobili koło ,,pióra,, że jedno wiadro mniej czy więcej, już o niczym nie stanowi.
Może też mając inne zdanie usłyszeli, że są pajacami  Cool



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2012, 14:39:37 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #212 : Wrzesień 26, 2012, 20:49:21 »

Nie napisałam o nikim z forum ,że jest pajacem ,piszę ogólnie ( przyszła mi na myśl opera,, Pajace,, warto obejrzeć ) ,Jeżeli chodzi o dzieci śmieci ,to taka przenośnia ,a dotyczy historii człowieka od zera  do nieskończoności ,czyli  dzisiaj jesteśmy ,,nikim ,, a jutro  możemy zdobywać góry . W takim  wypadku można mówić o alchemii ducha ,czyli przemianie ołowiu w złoto .
Skojarzyło mi się to  gdyż  ,,Przebiśnieg,, zapytał /a  mnie kim wreszcie jesteśmy dla Boga ? Śmieciami  czy kimś wyjątkowym ? Myślę ,że możemy być śmieciem, a jutro być kimś .To zależy tylko od nas ,od pracy nad sobą ,kierowaniu się w życiu głową a nie instynktami .
Wystarczy wziąć do ręki talię tarota i przeanalizować .Wiadomo ,że droga tam odbywa się od O czyli głupca  ,jest on tam ukazany jako obdarty ,niefrasobliwy łazęga ,takie nic ( można powiedzieć w przenośni ,że śmieć) Wielu ludzi traktuje takie osoby u których ewidentnie widać ,że są obdarte ,niechlujne a do tego nic sobie z tego nie robią  opryskliwie okazując im wielką pogardę i brak szacunku i jeszcze uważają że mają rację ,jak im się zwróci uwagę żeby tego nie robiły ,to jeszcze sam człowieku możesz być poczęstowany jakimś epitetem .

Piszę to odnośnie do zarzutu ,że używam wobec  ludzi z mojego otoczenia pogardliwych słów
np.pajac) Odpowiadam ,że nie zdarza mi się używać ,żadnych obraźliwych epitetów wobec moich znajomych ,jestem osobą kulturalną i wolę ustąpić niż wszczynać z kimś dyskusje bez sensu ,może przez tą moją spolegliwość i nie odpowiadaniem chamstwem na chamstwo ,ludzie myśleli ,że mnie można powiedzieć w oczy wszystko- kto mnie rodził ,jaka jestem k.. jaka złodziejka ,co ja lubię najbardziej ( ciekawe skąd u ludzi taka wiedza na mój temat ,bo skora do zwierzeń raczej nie byłam nigdy )Wiedzieli co mi smakuje ,wiedzieli że z moim umysłem jest bardzo źle ,wiedzieli czy ja się myję czy nie ,wiedzieli jakiego męża ja potrzebuję i dlaczego , wiedzieli dlaczego mężczyźni lubią moje towarzystwo , wiedzieli że ja nic nie potrafię robić ,wiedzieli że lubię wypić ,wiedzieli nawet jakie majtki noszę ,wiedzieli o mnie wszystko co bardzo skrzętnie próbowali mi dać do zrozumienia lub walili mi w twarz bez skrupułów .

W takich przypadkach po prostu mnie ,,murowało,, i zapominałam czy ja mam w ogóle język ?
Nie wymienię tu wszystkich epitetów którymi mnie obsmarowano ponieważ musiałabym sobie dobrze przypomnieć ,a na to czasu nie mam .Dochodziły mnie też słuchy od innych ludzi ,co opowiadają na mój temat ,doszło nawet do tego ,że ktoś będąc w podróży trafił do rodziny mojego nie żyjącego od ponad 40 lat ojca  i podobno zmieszał a błotem moją całą rodzinę .
Musiało to być coś okropnego ,gdyż powiadomiła  telefonicznie  moją matkę  osoba ,która  nie utrzymywała z nami żadnego kontaktu . Matka moja też była kulturalnym człowiekiem ,ponieważ nie zapytała nawet co to były za straszne plotki? Zlekceważyła po prostu tę informację  i nie wdawała się w dyskusję i czczą gadaninę .

Jestem grzecznym człowiekiem ,chamem łatwo być, każdy to potrafi ale, nie każdy chce.
Nie jestem tutaj a żaden sposób chamska ,jeżeli ktoś czuł się urażonym ,to przepraszam .
Mówię nieraz niepopularne rzeczy ,ponieważ postanowiłam ,ze przed śmiercią powiem całą prawdę o sobie i o ludziach ,co ja o nich sądzę ,co myślę ,co mnie się nie podoba i co się mi bardzo podoba .Powiem o zakłamaniu  , o dwulicowości o fałszu ,o dekowaniu się za plecami innych ,o wykorzystywaniu słabych przez jednostki silne ,o podlizywaniu się ,oraz o plotach ,które potrafią zniszczyć, bogu ducha winnego człowieka.

Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #213 : Wrzesień 26, 2012, 21:48:31 »

 Uśmiech

Witaj Sfinksie

W każdym z nas jest energia światła i cienia. Spotykają się one w naszym wnętrzu i każda chce dominować.Ale praca nad sobą powinna doprowadzić do tego, aby były zachowane w nas  właściwe proporcje. Uśmiech Sama przecież o tym piszesz .

Cytuj
Myślę ,że możemy być śmieciem, a jutro być kimś .To zależy tylko od nas ,od pracy nad sobą ,kierowaniu się w życiu głową a nie instynktami .
Uśmiech Uśmiech

Musisz zbudować sobie poczucie własnej wartości ,ludzie wtedy na Ciebie inaczej będą patrzeć.
Nie wiem czy dobrze robisz pisząc tak jak piszesz.  Szczerze?.....U mnie wywołuje to uczucie zażenowania.Umacniasz energetycznie przekonanie o swojej krzywdzie..Przepraszam jeśli Cię uraziłam... 

Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #214 : Wrzesień 27, 2012, 14:23:21 »


Cytuj
Wystarczy przyglądać się sobie uważnie ( a nie innym ludziom )
Cytuj
Piszę to odnośnie do zarzutu ,że używam wobec  ludzi z mojego otoczenia pogardliwych słów
np.pajac) Odpowiadam ,że nie zdarza mi się używać ,
Cytuj
Nie napisałam o nikim z forum ,że jest pajacem ,piszę ogólnie ( przyszła mi na myśl opera,, Pajace,, warto obejrzeć )
Cytuj
Jestem doskonale obojętna na ten świat ,jeżeli się staram coś tutaj uzyskać to tylko dla innych ludzi ,ale jak ludzie nie chcą ,to prosić nie będę .
Cytuj
Jestem grzecznym człowiekiem ,chamem łatwo być, każdy to potrafi ale, nie każdy chce.
Nie jestem tutaj a żaden sposób chamska ,jeżeli ktoś czuł się urażonym ,to przepraszam .
Za mało mam wiedzę by pojąc o co tu chodzi
O sobie jak chcesz to pisz, choć podobnie jak szacowny songo1970 nie mogę się już doczekać końca tej historii, ale jeżeli chodzi o to co masz do powiedzenia o innych to jestem jednym z tych którzy ,,ale jak ludzie nie chcą ,to prosić nie będę"
to pa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 14:24:15 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #215 : Wrzesień 27, 2012, 14:43:36 »

Czasami płaszczyzna porozumienia jest niemożliwa, chociaż niezbędna.  Mrugnięcie

Niby jesteśmy całością, a odrębność stawia granice.
I mordujemy się potem rozwalając mury, by paść sobie w objęcia.
I jakże inaczej później wszystko smakuje? Nie wyłączając piwa.  Chichot

Ktoś nadał wszystkiemu sens, nawet, gdy chwilowo go brak. 

To pa  Duży uśmiech

Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #216 : Wrzesień 27, 2012, 14:51:06 »

ptak
Cytuj
Czasami płaszczyzna porozumienia jest niemożliwa, chociaż niezbędna. Mrugnięcie

Niby jesteśmy całością, a odrębność stawia granice.
I mordujemy się potem rozwalając mury, by paść sobie w objęcia.
I jakże inaczej później wszystko smakuje? Nie wyłączając piwa.
Duży uśmiech
Szacowna naprawdę podpisze się pod Mirem w każdym wydaniu Duży uśmiech
Jednak czasy inkwizycji się skończyły.
Skończyły się przynajmniej dla tych, którzy nie utożsamiają się z ciałem fizycznym Mrugnięcie
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #217 : Wrzesień 27, 2012, 15:09:54 »

A co Ty szacowny wciąż z tym utożsamianiem się z ciałem?
Są tu tacy?  Duży uśmiech

I chyba nie poniał ty, o czym rzecz szła...  Mrugnięcie

to pa  Chichot
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #218 : Wrzesień 27, 2012, 16:45:26 »

Chyba nie Duży uśmiech
Ale następnym razem postaram się o lepszy odbiór wielce szacowna ptak Duży uśmiech
Dzięki za lekcję wdzięczność zachowam  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #219 : Wrzesień 30, 2012, 12:15:41 »

Posta >Grety< przeniosłem do wątku o trzech dniach ciemności >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #220 : Październik 02, 2012, 19:41:30 »

Dariusz
Cytuj
Posta >Grety< przeniosłem do wątku o trzech dniach ciemności >>.
Dodam tylko, że takie przeniesienie też były przepowiadane i to na tym forum Duży uśmiech
Czy były ciekawymi przepowiedniami? Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : Listopad 01, 2012, 15:58:03 »

jeszcze jedna przepowiednia potwierdzająca czas..

Tybetański mnich zapowiada zbliżający się koniec świata, jaki znamy
admin, czw., 2012-11-01 10:56

Ogłoszono nową datę końca świata i o dziwo to ta sama data, którą zapewne wszyscy znamy, czyli 21 grudnia 2012. Potwierdzenie, że do tego dojdzie pochodzi podobno z oświadczenia pewnego tybetańskiego mnicha, który posługuje się pseudonimem "Wyrocznia Szambala".
<a href="http://www.youtube.com/v/Cn2DJHfVKDE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Cn2DJHfVKDE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Według tego przekazu koniec świata, jaki znamy potrwa w sumie dwa tygodnie. W trakcie ich trwania mieszkańcy Ziemi będą mieli wiele powodów do strachu. Brak tutaj szczegółów, ale można się domyślić, że wśród "atrakcji" mogą być trzy dni ciemności.

Tajemniczy mnich, który prawdopodobnie przekazuje to w imieniu jakiejś grupy religijnej, twierdzi, że po tych dwóch tygodniach wszystko zacznie wracać na dobre tory. Grudzień 2012 będzie według niego szczególny, ponieważ planety Układu Słonecznego ustawią się w rzędzie. To będzie można obserwować z Ziemi w postaci wielkiej parady planet. Według Tybetańczyka Ziemia przejdzie wtedy przez "punkt zero" i dzięki temu ludzkość otrzyma wielki impuls do rozwoju.
http://innemedium.pl/wideo/tybetanski-mnich-zapowiada-zblizajacy-sie-koniec-swiata-jaki-znamy
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : Listopad 01, 2012, 22:07:48 »

eeeee tam ,nic nie zmieni przeznaczenia ,ja już nie wierzę w te przepowiednie.Zastanawiam się jednak co ja bedę robić 21 grudnia i jak będą zachowywać się ludzie.Chciałam w ten dzień pójść na Wawel ,ale chyba mnie nie będzie w Krakowie Smutny
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #223 : Listopad 04, 2012, 18:56:56 »

Szacowna zapewniam Cie, że będziesz spokojnie mogła pójść sobie na uroczy Wawel i nasycić swoje ciało fizyczne pięknym widokami i nie tylko widokami z tego miejsca Duży uśmiech
Wierchuszka i wielu innych nie może odróżnić przejścia w stworzoną inna przestrzeń od przejścia w inną erę epokę - jak zwał tak zwał Duży uśmiech
Cóż wiele dziwić się temu nie można bo stary procek nie działa w nowym kompie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #224 : Listopad 04, 2012, 19:06:43 »

Chanell, jak chcesz to mogę Ci przesłać butelkę dobrego wina musującego na Sylwestra 2012 r.
Będziesz zadowolona móc wnieść toast za zdrowie i powodzenie swoich bliskich.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy magicalespackluporum world-anime fifa11 companions