Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 08:28:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Planeta X  (Przeczytany 154697 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #75 : Czerwiec 15, 2010, 21:23:35 »

Ludzie, prosze liźnijcie nieco astronomii zamiast pleść bzdury i snuć śmieszne teorie. Zajrzyj jeden z drugim na pierwsze lepsze forum astronomiczne to się przekonacie, że to Wy sami wciskacie sobie bzdury.

Ten filmik był już wcześniej na necie...

Ludzie mający dobre teleskopy klasy amatorskiej patrzą z politowaniem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 21:25:38 wysłane przez arteq » Zapisane
Pacio85
Gość
« Odpowiedz #76 : Czerwiec 15, 2010, 21:48:13 »

a ty chociaż liznąłeś tej astronomii że tak się wypowiadasz jakbyś nie wiadomo ile wiedział Uśmiech, a i przepraszam nie chciałem napisać że jestem przekonany że to nie Wenus tylko Nibiru tylko miałem na myśli że różne wypowiedzi się kręcą po necie :)i chciałem poznać wasze zdanie na ten temat a i bym prosił na przyszłość arteq nie podniecaj się tak bo jajko zniesiesz Uśmiech używaj argumentów nakieruj jeśli ktoś się myli a do wszystkiego każdy będzie mógł dojść na spokojnie to nie mecz piłki nożnej ;P, a takie śmieszne odpowiedzi jak twoja że pleciemy bzdury i snujemy śmieszne teorie nic nie wskórają jak wiesz że masz racje udowodnij argumentami bądź naprowadź, tych co się nie znają na te argumenty typu jakiś link ;P oki ^^

Aha i nie obchodzi mnie to że jacyś ludzie z teleskopami patrzą z powątpiewaniem, mnie interesują fakty, dobre argumenty, dobrej jakości filmy w zdjęcia nigdy nie uwierzę dzisiaj w Photoshopie można wszystko zrobić ;P 

Lucyna ale przegięcie zrobiłem tak jak na twoim załączonym filmiku facet pokazał  też sobie ściągnąłem google earth i wszedłem na te współrzędne i jest tak samo i to co tam pisze przy tej obciętej gwieździe to "this is the prove that the image is available but hidden" - co oznacza to jest dowód na to że zdjęcie jest dostępne ale ukryte ta wiadomość została napisana przez ZhingHong, ukryte czemu ktoś miałby tylko taki jeden mały skrawek ukrywać

Znalazłem filmik jak wstawić to brakujące pole ale ten sposób trochę mnie martwi bo na filmiku który oglądałem brakujące pole było zaczerpnięte ze strony NASA więc później się tym zajmę i poszukam z innych stron brakującego pola ^^
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 12:11:30 wysłane przez Pacio85 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Czerwiec 16, 2010, 11:58:52 »

http://www.infra.org.pl/wiat-tajemnic/2012-i-teorie-spiskowe/644-planeta-przejcia
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #78 : Czerwiec 16, 2010, 23:09:47 »

a ty chociaż liznąłeś tej astronomii że tak się wypowiadasz jakbyś nie wiadomo ile wiedział Uśmiech,
Nie jestem i nie uważam się za specjalistę w tej dziedzinie. Natomiast patrząc na Twoje wypowiedzi dotyczące spraw astronomii z całą pewnością mogę stwierdzić, że liznąłem znacznie więcej niż Ty. Jeżeli czegoś nie wiem to nie boję się zapytać, a "nadprzyrodzone" zjawiska staram się w pierwszej kolejności próbować wyjaśniać w racjonalny sposób.

a i bym prosił na przyszłość arteq nie podniecaj się tak bo jajko zniesiesz Uśmiech używaj argumentów nakieruj jeśli ktoś się myli a do wszystkiego każdy będzie mógł dojść na spokojnie to nie mecz piłki nożnej ;P, a takie śmieszne odpowiedzi jak twoja że pleciemy bzdury i snujemy śmieszne teorie nic nie wskórają jak wiesz że masz racje udowodnij argumentami bądź naprowadź, tych co się nie znają na te argumenty typu jakiś link
Poczytaj nieco forum to zobaczysz, że właśnie używam argumentów - jasnych i rzeczowych, w przeciwieństwie to klakierów pch. Ostatnio prosiłem Jack'a o podanie jakiegos linka do filmu/zdjęć z nibiru - zapewniał, że takowych jest mnóstwo i w ten sposób argumentował prawdziwość swoich teorii - nie podał ani jednego. I tak często jest w przypadku zwolenników Łobos/samcia.
Natomiast odzywki w stylu "nie podniecaj się bo jajko zniesiesz" są na poziomie pierwszych klas podstawówki.

Aha i nie obchodzi mnie to że jacyś ludzie z teleskopami patrzą z powątpiewaniem, mnie interesują fakty, dobre argumenty, dobrej jakości filmy w zdjęcia nigdy nie uwierzę dzisiaj w Photoshopie można wszystko zrobić ;P 
I to mają być Twoje argumenty? Te - "nie obchodzi, że jacys ludzie z teleskopami patrzą z powątpiewaniem..." Pod zamieszczonymi linkami może występują te "dobrej jakości filmy"? To ma byc Twoja merytoryczność?
"ludzie patrzący przez teleskopy" - to są właśnie fakty - pomimo szumnych zapowiedzi pch to nic nie widać na niebie - żadnej nibiru, której i tak przylot jest przekładany już kilkukrotnie. I zamiast w standardowych zjawiskach optycznych i astronomicznych dopatrywać się niestworzonych rzeczy i snuć bzdurne teorie - trzeba się doszkolić. Zajrzeć na dowolne forum astronomiczne/fotograficzne i poprosić o wyjaśnienia. Tyle tylko, że wtedy właśnie okazuje się jak dajecie się wodzić za nos przez przeciętnego sortu naciągaczy.
Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #79 : Czerwiec 17, 2010, 09:31:18 »

Pacio85 z twojego linku wnioskuje ze poprostu zamiast poczytac archiwum,probujesz na nowo brnac w rzeczy o ktorych dawno temu juz tutaj były toczone dyskusje.To co obrazuje ten filmik to nie nibiru a pewne zjawisko zachodzace w jonosferze.Takich zjawisk na ziemi jest bardzo wiele,pojwiaja sie niekiedy nawet w postaci kilku kul ,badz jednej wielkiej wielkosci prawie słonca.Nie bende opisywał ci pełnej mechaniki działania tego zjawiska,bo jezeli chciałbys poznac wiecej informacji na pewno sam znajdziesz sobie na to wyczerpujace informacje.


Dyskusje o astronomi należy zaczac od prostego stwierdzenia co widac za pomocą naszego teleskopu z danego miejsca na ziemi.I dlaczego widzimy to akurat teraz a nie wczesniej,badz w innym terminie.Amatorska astronomia ma taki plus jak i wedlug mnie minus,ze ludzie obserwujacy niebo robia to za pomoca map nieba.Znaja dokladnie daty i czas w ktorych mozna obserwowac dane ciała i zanim sami ocenią ich jasność kozystaja juz z gotowych tabel do ustawiania bardziej zaawansowanego sprzetu.

Bardzo trudno jest w ogole podwazyc stwierdzenie,ze to co ma byc wenus może byc nibiru.Dzieje sie tak z bardzo oczywistego powodu,kazda planeta US ma nie tylko sklasyfikowane poziomy jasnosci,jak i okreslone przedzialy czasowe w ktorych osiaga dane skale.Smiesznym było by twierdzic ze Wenus to Nibiru i ze ludzie ogladajacy ta planete przez teleskopy od wielu lat,badz nawet dziesiecioleci nagle pomyla ja z Nibiru.Pozatym Wenus jest blisko ziemi,jest dobrze widoczna nawet amatorskim sprzetem i tego typu tezy naprawde granicza z cudem.Bylbym w stanie pomyslec gdybysmy mowili o plutonie czy uranie ale nie o wenus.Co zabawniejsze ta planeta widziana w danym momencie ,na pewno pojawi sie w innym miejscu w przyszlosci co na pewno amatorska astronomia odnotuje.Bo wielu ludzi obserwuje np tylko jedno ciało sa fani jowisza,sa fani marsa i fani wenus.I na pewno tego typu kit nie umknołby ich spostrzezeniu.

Jezeli chodzi o nasz US to uwazam i powiedzialem juz to podczas ostatnich poczynan Jowisza(ktory poza faktem iz jego obecnosc na niebie niezgadzala sie z tabelami map oraz jego skala jasnosci przekraczała wszelkie odnotowane od poczatku astronomi wartosci),ze precesja ziemi nie tylko zostala zakucona przez ruch obrotowy planety ale i os nachylenia epiletyki zmienila kat.Jest to moje prywatne stwierdzenie,na ktore mam swoje dowody w postaci np masowych przeprogramowan wszystkich satelit na ziemi,przesuniec modułow w kosmosie oraz zmiana klimatycznym na calej ziemi a zwłaszcza na biegunie w ktorym od ostatnich 4 lat klimat zmienil sie do tego stopnia ze prawie wszyscy interesujacy sie biosfera nie maja watpliwosci iz Niedzwiedzie Polarne sa gatunkiem ktory zginie w najblizszych latach z naszego ekosystemu.

Wracajac jednak do astronomi i tego co mozna zobaczyc patrzac w niebo to dziala to tak ze kazde ciało posiada faze jasna i ciemna.I nie chodzi tutaj tylko i wylacznie o obrot ciala wokol wlasnej osi ale o takie polozenie w US ze poprostu cialo to uzyskuje jasność ktora za pomoca nawet amatorskiego teleskopu mozna odnotowac. Wiec nie ma mozliwosci by obiekt wielkosci jowisza znajdujacy sie w odleglosci ziemia-->wenus nie zostal zauwazony.

Ostatnio opublikowano bardzo ciekawe naukowe dowody o tym iz nasz US nie jest wcale tak wyjatkowym jak przypuszczano.Mało kto o tym wie,ale wiekszosc US w kosmosie nie bazuje na jednej gwiezdzie.Prawie kazden a smialo mozna zaryzykowac stwierdzenie ze kazden wymaga obecnosci slonca oraz drugiej gwiazdy emitujacej rowniez energie nieco inna niz slonca.Pozwala to na uzyskanie odpowiedniego pola magnetycznego do reakcji (termojadrowych) na sloncu.Gwiazdy takie zazwyczaj znajduja sie duzo dalej od slonca i nie mozna zobaczyc ich za pomoca teleskopow z tego faktu iz nie emituja swiatła.Jak mozecie sobie p[oczytac w naukowych newsach wedlug naukowcow publikujacych te fakty sa one niezbitymi dowodami.Niestety tylko NASA moze potwierdzic nam takie informacje gdyz na ziemi istnieje tylko pare teleskopow ktore moga to zarejestrowac.Bez znaczenia jest dla mnie fakt czy jest to prawda czy tez kolejny news ktory trafi do kosza,faktem jednak jest ze istnieja ciała ktore poruszaja sie w taki sposob iz namierzenie ich amatorskimi teleskopami jest nie mozliwe.I moga przelatywac przez nas US wielokrotnie.Problemem jest tylko czas ,bo jezeli domniemywac ze owe cialo NIbiru mialo by doleciec do nas w 2012 21 12 to epileptyka po ktorej sie porusza w tym momencie musialby znajdowac sie juz dosc blisko Ziemi.Mozna niezauwazyc takiego ciala gdy lata sobie gdzies za jowiszem,czy Uranem ale gdy przecina slonce pomiedzy ziemia na pewno ja sie zobaczy.Ktos powie no dobrze ale ono wlatuje wlasnie w nasz US i w 2 lata doleci do Ziemi.Wystarczy popatrzec na predkosci cial w naszym US ile wynosi obrot np Jowisza wokol wlasnej epileptyki by jasno uswiadomic sobie ze owe Nibiru ktorego epileptyka musiala byc wysunieta poza nnasz US( co oznacza droge przynajmniej 100x wieksza niz Jowisza) zeby zblizyla sie do ziemi w 2 lata potrzebowala by predkosci prawie swietlnej :p.

Rok temu mowilem ze dopiero teraz mozna cos powiedziec,twierdzilem tak z prostego powodu,bo zakladajac nawet ze owe Nibiru porusza sie z ogromna predkoscia i nawet zakladajac wypociny samcia ze porusza sie jak asteroida o zmiennej epileptyce to w okresie roku wchodzac w US za sloncem w tym roku musiala by juz zaczac powracac w strone ziemi by sie do niej zblizyc w 2012.Przez przeszlo rok nie ma zadnego dowodu ze lecialo,nie ma tez mozliwosci zeby w okresie gdy ziemia zatacza pelen obrot wokol swej epileptyki Nibiru nie było widoczne z ktorej kolwiek strony.Bez wgledu na jego polorzenie.

Oczywiscie niesamowicie intryguje mnie zdjecie zrobione przez sonde projektu IRAS,gdyz osobiscie uwazam ze cialo tam zarejestrowane nie tylko bylo w naszym US ale i ze jest to cos czego do dnia dzisiejszego nie znamy.Wynika to z faktu iz techniczne mozliwosci sondy IRAS pozwalaly na dokonanie takiego zdjecia tylko w naszym US i co gorsza w miare blisko naszych planet.Pozastaja tylko dwie opcje.

1.Jezeli jest to planeta posiadajaca regularna epileptyke iscie z opowiesci Sitchina zauwazenie jest w roku 2010 przez amatorskie teleskopy oraz interakcja z ziemia w roku 21.12.2012 jest absurdem.

2.Jest to gwiazda poruszajaca sie po zmiennej epileptyce a raczej lini lotu wykreowanej przez pola elektromagnetyczne naszej gwiazdy oraz macierzystego odlamka tego ciała z ktorym uzyskała satelite (Uran wedlug eposu Sumerenow) na ktorej ciagle zachodza rekacje magnetyczne uniemozliwajace jej zobaczenie poprzez teleskop optyczny.(INNEJ OPCJI NIE MA WEDLE WSZYSTKICH DOSTEPNYCH ZRODEL ASTRONOMICZNYCH)

Zwolennicy teorii Nibiru moga podlapac szybko 2 teorie i uznac ja za wyjasnienie braku obecnosci Nibiru na niebie oraz okreslic ten fakt mianem globalnego spisku.Tyle ze faktycznie w US dziaja sie dziwne rzeczy i niepokoje sa zachowania naszego slonca,ale drodzy panstwo.Jakby ten obiekt widmo nie lecial i jaka teorie kataklizmu nie zakladac,w chwili obecnej powinien oddzialowywac na planety US przez ktore sie porusza.I na pewno nie bylyby to małe działania,puki co poza drobnymi bo inaczej tego nazwac nie mozna drobnymi anomaliami naszej galaktyki nie ma zadnych faktow,ani infromacji ze cos sie dzieje.A w 2 lata nagle nawet cialo widmo ktore zrobi pieklo na ziemi doleciec szans nie ma.A gdyby bylo juz tuz tuz,na pewno tak spokojnie by nie było.


Oczywiscie moge sie mylic,moze i owe Nibiru widmo spadnie i pokaze niedowiarka prawde,ale wedle moich informacji i wiedzy nie tylko z dziedziny astronomi graniczy to z pojeciem absurdu.Absurdu skierowanego w 2012,12,21.I zanim opublikujecie kolejne zdjecia i newsy o planecie X polecam isc za namowa pana artequ i odrobine poczytac.Zacznijcie od budowy teleskopu,jak robia zdjecia,jak patrzy sie w niebo,jak obraca sie nasza planeta,co to perhylium oraz jakie odleglosci dziela ziemie od innych cial w naszym US i co najciekawe jaka odleglosc jest do granic naszego US od ziemi.Zapewniam ze wiekszosc z was przeczyta to z opadajaca szczeka:p.Co wiecej prawie wszystko znajdziecie w archiwum.

Ps.Aha co do google earth.Panowie ten programik to smieszna zabawka.To ze czasem brakuje w nim zdjec nie wynika z faktu iz ktos pragnie je ukryc a z bledow programistycznych.Poniewaz obrazy dokonywane przez teleskopy sa robione w taki sposob ze sklejenie ich w cala mape nieba przy obecnym zapisie zdjec na mapie bitowej jest nie mozliwe.Pozatym o braku takowych zdjec w google earth trobi rzesza opetanych fanow globalnego spisku i amatorska rada poszukiwaczy nibiru z teleskopami kieruje w to miejsce zawsze swoje lunetki.Wiec jezeli ktos chcialby cos ukryc,poprostu by to obrobil a nie ograniczal sie do usuniecia zdjecia by ludzie tam patrzeli jak opetani.Wystarczy pomyslec,zreszta poczytajcie sobie wypowiedzi google earth na ten temat.Oni juz kilkukrotnie tlumaczyli te problemy bo jak to w zyciu bywa nowych uzytkownikow tej zabawki ciagle przybywa i malo kto czyta archiwa.Tak samo jest z strona PCH i dlatego cigle walkujemy jedno i to samo od nowa :-).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2010, 09:45:54 wysłane przez Trel » Zapisane
Pacio85
Gość
« Odpowiedz #80 : Czerwiec 17, 2010, 16:37:27 »

Trel dzięki za odpowiedź i masz racje lepiej sobie poczytam ;P a co do arteq to sory za ten mój tekst ale nie cierpię gdy ktoś odpowiada "zamiast pleść bzdury i snuć śmieszne teorie" ^^ to że gdzieś tam i kiedyś tam odpowiadasz argumentami to ja tego nie wiem bo jestem tu świerzakiem, ale poczytam sobie i sory za wprowadzenie złej atmosfery
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #81 : Czerwiec 18, 2010, 10:19:22 »

Widzisz Pacio85, Trel napisał Ci dokładnie to samo co ja wcześniej, z tym, że bardziej oględnie i obszernie.

ale nie cierpię gdy ktoś odpowiada "zamiast pleść bzdury i snuć śmieszne teorie" ^^ to że gdzieś tam i kiedyś tam odpowiadasz argumentami to ja tego nie wiem
Z kontekstu Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że zdarza Ci się relatywnie często słyszeć takie słowa - czy daje Ci to coś do myślenia?
Właśnie - jak sam stwierdziłeś - "nie wiem", dlatego własnie zachęcam do wcześniejszej analizy zjawiska/zdarzenia - sam tak robię i to się sprawdza. Sprawa nibiru była wielokrotnie i obszernie poruszana na tym forum, szczególnie w kontekście jej kłamliwych opisów przez Łobos, więc gdybyś jako "świeżaczek" tam zajrzał zapewne byłbyś bardziej wstrzemięźliwy w pewnych teoriach, które już zostały udowodnione jako bzdurne/niemożliwe.

Co do mnie - z reguły mówię wprost to co mam do powiedzenia i nazywam sprawy po imieniu oszczędzając w ten sposób czas innych i własny.
Zapisane
Pacio85
Gość
« Odpowiedz #82 : Czerwiec 18, 2010, 12:27:18 »

oke dzięki za pouczającą lekcję ^^
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Czerwiec 18, 2010, 12:42:47 »

sam widzisz Pacio85- wszyscy naukowcy nie widzą możliwości pojawienia się Nibiru na święta 2012, ale "są na świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło" Duży uśmiech

Pozdr. Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #84 : Czerwiec 18, 2010, 14:08:11 »

IWONA:
Dziękuję, kolejne pytanie od Eryka.  Kiedy można będzie zobaczyć planetę Nibiru na terenie Polski?  Gdzie trzeba patrzeć w niebo, aby ją dostrzec i czy obiekt, który zaobserwował teleskop Hubblea, a który znajduje się 140 milionów kilomentrów od Ziemi i ciągnie za sobą ogon w kształcie litery X – to Nibiru?  Jeśli możesz En-Ki, to proszę o odpowiedź.
EN-KI:
I tutaj musiałbym się zabawić w astrologa… moment pomyśleć kiedy może być widoczna.  Tak bliżej roku dwunastego i bliżej grudnia, czyli może być to listopad – grudzień dwunastego roku.  I wtedy będzie do uchwycenia gołym okiem i w Polsce.  Słucham.


Ciekawe czy po tej wypowiedzi niektórzy uzmysłowią sobie, że Łobos & spółka robią z nich przysłowiowego "wała"...
Wielokrotnie podkreślałem, że widoczność/przylot będzie cyklicznie przesuwane aby jak najdłużej łowić naiwniaków...
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #85 : Czerwiec 19, 2010, 11:39:40 »

Dodajmy do tego,ze w sesji #105,czyli poprzedniej,na pytanie kiedy bedzie mozna zobaczyc Nibiru, p.Lobos odpowiada,ze juz w przyszlym roku, tj.2011.W najnowszej sesji mamy okolo
grudnia,2012 roku.Zmiany kolejnych dat sa szybsze niz predkosc Nibiru ale i tak naiwniaczkom nie przeszkadza ewidentne i bezczelne robienie ich w bambuko.Wynika z tego,ze grudzien 2012r.
jest data ostateczna.A co po grudniu z PCH/MF..?Out of business,closed for public..ulotnia sie
jak kamfora.. chociaz i teraz sa bardzo blisko "out".Boki zrywac...niepojety fenomen,ze sa ludzie,ktorzy jeszcze takiej osobie ufaja i wierza.
Pozdrawiam.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #86 : Czerwiec 19, 2010, 13:55:52 »

Witaj Kahuna,
Cytuj
niepojety fenomen,ze sa ludzie,ktorzy jeszcze takiej osobie ufaja i wierza.

A wg mnie, wcale nie jest to taki niepojęty fenomen.
Ludzie wierzą, bo muszą, bo tak zostały przygotowane ich mózgi/umysły na bezkrytyczne przyjmowanie największych bzdur. I zasługa w tym wielu „przewodników” oraz „nauczycieli” różnej maści. Dzieje się tak od zarania dziejów, sięgając poza granice Ziemi. 

Im mniejsza wiedza, tym większa wiara. A jaką wiedzę posiada dziś przeciętny zjadacz chleba? Jakie treści były i są nieustannie wtłaczane do jego umysłu?
Umysł poddaje się urabianiu gdy rezygnuje z oparcia się na własnej podmiotowości. Gdy nie czyni z siebie właściwego użytku, jako skutecznego narzędzia w odkrywaniu natury świata. Zatracając bezkrytycyzm gubi się w różnych wiarach a im bardziej coś niewiarygodne, tym bardziej pociągające.
Przyjmując wszelkie treści bez konfrontacji z duchem, którym de facto jesteśmy, człowiek nieświadomie wkręca się w koło powielania bzdur, które powoli stają się jego rzeczywistością. I albo wierzący zatraci się w swojej iluzji, albo zacznie w końcu myśleć i dekodować ją. Ale do tego niezbędny jest niezależny i świadomy umysł.
Czasami trudno jest oddzielić fikcję od realności,  jednak jest to możliwe bo posiadamy inną, wewnętrzną mądrość. Ta jednak często śpi, gdy człowiek woli śnić cudzy sen…

A swoją drogą, zamierzam w 2013 roku pojawić się na kursie Silvy u p. A.Wójcikiewicza by zadać mu parę pytań. I ciekawa jestem jego odpowiedzi jako psychologa. A zwłaszcza wniosków z przejścia procesu ubezwłasnowolniania i powrotu do własnej tożsamości.
Zamierzam też zadać parę pytań Kiarze, jeśli nie odleci wcześniej na zdjętej z Ziemi powłoce… jak Sindbad na swym latającym dywanie...   Duży uśmiech
Na szczęście człowiek uczy się całe życie...  Mrugnięcie

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2010, 16:14:31 wysłane przez ptak » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #87 : Czerwiec 19, 2010, 22:38:18 »

Obawiam się, że niektóre osoby po 2012 roku mogą zni9knąć z tego forum i nie będzie to miało nic wspólnego z przejściem w inny wymiar. Aczkolwiek wierzę w ich pomysłowość w ratowaniu własnej d..y...
Niektórzy mogą przymilknąć - jak np. Kot...
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #88 : Czerwiec 20, 2010, 07:36:49 »

Dobrze myslisz Ptaku,bo nijak nie da sie tego fenomenu wytlumaczyc w inny sposob,niz tak jak
zrobilas to powyzej.Wynika z tego,ze wszyscy Ci, co w nowej ankiecie glosowali na "tak" ,maja tego typu przypadlosc.Tez bym chetnie przepytal p.Wojcikiewicza n/t ubezwlasnowolnienia.. a i zadalbym mu pytanie osobiste pt:p.Andrzeju,jak to jest mozliwe,ze taki swiatly czlowiek jak
Pan,psycholog w dodatku, zaczal grzebac w piaskownicy,w ktorej zamiast piasku okazalo sie,ze
jest zupelnie inna substancja?
PS.
Kot przymilkl, bo sie zakochal w pieknej Sarah i teraz studiuje wolnomularstwo za pieniadze
fundacji, ktorej glownym celem jest przeciez wprowadzenie NWO na calym swiecie. Duży uśmiech
Pozdrawiam.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #89 : Czerwiec 20, 2010, 08:10:28 »

Widzę, że wiele osób udowadnia komuś głupotę, żeby uwierzyć we własną mądrość. Ta wiara daje wewnętrzną ulgę dla stęsknionego umysłu i jest tak samo wielka jak wiara krytykowanego naiwniaka.

Czy Planeta X pokaże się
"na dwoje babka wróżyła" Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 08:30:48 wysłane przez Thotal » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #90 : Czerwiec 20, 2010, 08:26:54 »

Dobrze myslisz Ptaku,bo nijak nie da sie tego fenomenu wytlumaczyc w inny sposob,niz tak jak
zrobilas to powyzej.Wynika z tego,ze wszyscy Ci, co w nowej ankiecie glosowali na "tak" ,maja tego typu przypadlosc.Tez bym chetnie przepytal p.Wojcikiewicza n/t ubezwlasnowolnienia.. a i zadalbym mu pytanie osobiste pt:p.Andrzeju,jak to jest mozliwe,ze taki swiatly czlowiek jak
Pan,psycholog w dodatku, zaczal grzebac w piaskownicy,w ktorej zamiast piasku okazalo sie,ze
jest zupelnie inna substancja?
PS.
Kot przymilkl, bo sie zakochal w pieknej Sarah i teraz studiuje wolnomularstwo za pieniadze
fundacji, ktorej glownym celem jest przeciez wprowadzenie NWO na calym swiecie. Duży uśmiech
Pozdrawiam.

Hathor, hathor, hathor!!!, po czym pobiegł do swojej (pch) miski z "mlekiem". Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 08:27:08 wysłane przez komandos040 » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #91 : Czerwiec 20, 2010, 08:55:11 »

Nie lubię mleka.

Można nim sobie łatwo rozwalić wątrobę. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #92 : Czerwiec 20, 2010, 10:38:59 »

Tylko patrzeć jak zaczniecie o wyborach tu rozprawiać. Pamiętajcie, ze jest "cisza".  Mrugnięcie

I wracamy do tematu.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #93 : Czerwiec 20, 2010, 10:47:57 »

Cytat: Thotal
Czy Planeta X pokaże się
"na dwoje babka wróżyła"  Duży uśmiech

Thotal, można całe życie wróżyć z fusów kawy, lecz czy taka wiara ma moc uwalniającą od czegokolwiek?  Duży uśmiech

Pozdrawiam  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 10:50:12 wysłane przez ptak » Zapisane
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #94 : Czerwiec 20, 2010, 21:20:02 »

Dodajmy do tego,ze w sesji #105,czyli poprzedniej,na pytanie kiedy bedzie mozna zobaczyc Nibiru, p.Lobos odpowiada,ze juz w przyszlym roku, tj.2011.W najnowszej sesji mamy okolo
grudnia,2012 roku.Zmiany kolejnych dat sa szybsze niz predkosc Nibiru ale i tak naiwniaczkom nie przeszkadza ewidentne i bezczelne robienie ich w bambuko.Wynika z tego,ze grudzien 2012r.
jest data ostateczna.A co po grudniu z PCH/MF..?Out of business,closed for public..ulotnia sie
jak kamfora.. chociaz i teraz sa bardzo blisko "out".Boki zrywac...niepojety fenomen,ze sa ludzie,ktorzy jeszcze takiej osobie ufaja i wierza.
Pozdrawiam.

To teraz pytanie do projektu cheops

Dlaczego na sesji 105 powiedzieli, że w przyszłym roku, a na 106, że w 2012 pod koniec grudnia?
Skąd taka nagła zmiana i dlaczego?

I tyle proste pytanie.

(rzecz jasna pozostawione bez logicznej odpowiedzi).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 21:20:53 wysłane przez Inteluminatis » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #95 : Czerwiec 20, 2010, 22:01:48 »

Kot przymilkl, bo sie zakochal w pieknej Sarah i teraz studiuje wolnomularstwo za pieniadze fundacji, ktorej glownym celem jest przeciez wprowadzenie NWO na calym swiecie. Duży uśmiech
Kahuna, czyżbyś był zdania, że Kot nie mogąc sprostać merytorycznie dyskusjom na tym forum, a mając chorobliwą chęć dopieczenia oponentom próbuje się uciec do zgłębiania - co najwyżej pobieżnego - "sztuczek" które w tym mu pomogłyby?
Czy jego ewentualni "nauczyciele" raczyliby mu powiedzieć, że bawiąc się ogniem bardzo łatwo się poparzyć? A o bolesny rykoszet - szczególnie w sytuacji niesprawiedliwego opluwania - jest bardzo łatwo? Czy też - jak to często bywa - próbowaliby go wykorzystać jako marionetkę do własnych celów?
Czy może jednak przejrzał na oczy lecz jest mu po prostu wstyd za wcześniejszą postawę?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 22:02:59 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #96 : Czerwiec 20, 2010, 22:22:04 »

Myślałem drogi Artqu,że wyciszyłeś się i zaangażowanie swoje młodzieży odstępujesz.
Czemu zapytasz?
Ano godnego Ciebie zastępcę w Kahunie masz.Odpoczywaj sobie a nie szukaj zwady.
Nawet czasem zastanawia mnie,czy to nie Ty autorem tekstów jego jesteś.Równie kąśliwe,równie inteligencją przeszyte.
Czy Wy przypadkiem nie jesteście tym samym osobnikiem o nickach dwóch zarejestrowanych?
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #97 : Czerwiec 20, 2010, 22:32:45 »

Wystarczy pobieżna analiza konstrukcji postów, słanych tu przez artqa i kahunę, by zauważyć, że piszą je dwie różne osoby. Kahuna w ogóle nie dba o "polskie" znaki i niedbale używa spacji. Ale do pełnej identyfikacji potrzebna byłaby ekspertyza pisma odręcznego  Uśmiech No chyba że to kamuflaż... Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 22:34:11 wysłane przez krzysiek » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #98 : Czerwiec 20, 2010, 22:34:45 »

Krzysiu, tu nawet odciski palcow nie pomoga.

Kahuna pisze na takiej samej klawiaturze jak ja. Tylko dziwne, ze do niego sie nikt nie czepia.
Ma szczescie , albo dobre chody.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 22:38:35 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #99 : Czerwiec 20, 2010, 23:51:44 »

Wiesz Arteg,moglbym uwierzyc we wszystkie podane przez Ciebie mozliwosci,ale "w przejrzenie
na oczy" u Kota - bedzie bardzo trudno.Jesli nawet cos takiego mialo miejsce,to i tak sie do
tego nie przyzna - jestem pewien.Nie tak dawno temu Dariusz zapewnial nas,ze jest tylko na tym
forum,bo interesuje go rozwoj duchowy i nic wiecej.W Nowej Ankiecie glosowal na "tak'.Oszukuje
tylko siebie, bo czy nas jest w stanie?A Nibiru leci,leci,leci...na leb i na szyje..leci,leci.
Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

schoolmonster the-world-is-magic my-very-cats panzerdivisiontiger obozyjenieckie