Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 23:49:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bioroboty - bioludzie - biomaszyny  (Przeczytany 102654 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Lipiec 14, 2011, 06:56:40 »

[
..
Cytuj
jest jeszcze jeden ciekawy aspekt tego zagadnienia,-
człowiek jest istotą irracjonalną, a przecież nie tworzy irracjonalnych maszyn, itp.- o ile można by coś takiego powielić??
Powiedz co rozumiesz poprzez "irracjonalność człowieka".. zanim sie ochoczo z Tobą niezgodzę.


otóż Phi- za słownikiem PWN
Cytuj
irracjonalny «niedający się racjonalnie uzasadnić»
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2561986
..no tak, ale taka def.- to jak stwierdzenie że białe jest białe, ponieważ nie jest czarne Mrugnięcie
Od siebie wyjaśnienie na prostym przykładzie,-
irracjonalność działania części populacji objawia się między innymi na przejeżdżaniu na żółtym/czerwonym świetle- skoro każdy kierowca dobrze wie, że to zabronione i niebezpieczne.

pozdr.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
between
Gość
« Odpowiedz #101 : Lipiec 14, 2011, 08:50:00 »

Cytat: between
Jak już wcześniej pisałem, fajnie byłoby mieć taki teścik jasno określający co i jak?
Czytając to forum jestem w stanie sobie wyobrazic, co by się dzialo, gdyby taki teścik udostępnić.

Teścik mógłby być, ale pod warunkiem, że każdy sam dla siebie i tylko dla siebie się dowie o sobie.
Ale może faktycznie, lepiej nie wiedzieć.
Większość ludzi i tak uważa, że zjedli wszystkie rozumy a reszta to głąby -  paru nielicznych dotarło do etapu: wiem, że nic nie wiem.
Mając to na uwadze, większość z nas i tak nie uwierzyłaby w taki teścik.

A obserwując z boku dość dobrze widać, kto posiada zdolność do samoprogramowania, a komu pozostaje jedynie "iść na
kanał".

Troszku zastanawia mnie opinia na temat tego, że bioroboty nie posiadają emocji.

Zgodnie np. z Huną emocje przynależą do 'podstawowego Ja' - czyli tej części świadomości która zarządza fizycznym ciałem.

Zresztą, zauważcie, że emocje zawsze dotyczą także obszaru powłoki cielesnej.
Przykładowo - emocja podniecenia generowana jest pod wpływem zobaczenia atrakcyjnego przedstwiciela płci przeciwnej,
emocja smutku - gdy widzimy np. kogoś, to jest chory.
emocja zazdrości - gdy widzimy np fajny samochód i w wyobraźni lokujemy się w tym samochodzie..
czyli chyba musi istnieć jakieś materialne coś (lub tego wyobrażenie),  np. ludzkie ciało - do czego odnoszą się te emocje.

Trudno np. odczuwać podniecenie czy zazdrość podczas rozwiązywania krzyżówki lub rozwiązywania równań różniczkowych. Można jedynie odszukać np. satysfakcji że mi się to udaje robić badź złości że się nie udaje, ale znowu, w odniesieniu do siebie czy kogoś.

A jeżeli zobaczymy człowieka (lub jego wyobrażenie) w jego różnych sytuacjach - wtedy pojawiają się emocje.

Czyli emocje są przynależne do ciala i części świadomości utrzymującej to ciało przy życiu.

A z tego wynika, że każde coś, co żyje musi posiadać emocje.
I to zarówno zwierzęta jak i bioroboty.

Myślę nawet że w pewnym sensie zwierzęta to jakiś rodzaj biorobotów. Wykonują sobie swój program oparty na zachowaniu gatunku i jest ok.

A jak jest z uczuciami wyższymi? Miłością, altruizmem, itp?... Do której części świadomości przynależą te emocje?

pozdro

edit:
co do irracjalności - to problem z nią polega na tym, że z punktu widzenia osoby która coś robi nie ma tego problemu. Ona zna swoje motywy postępowania, swój system wartości, swoją "kalkulację", itp.
Tylko osoby z zewnątrz mogą dostrzegać znamiona irracjonalnego zachowania ale to tylko dlatego, że ich system wartości, motywy, itp są inne niż osoby, którą obserwują.

Przykład: osoba, która myje ręcę po skorzystaniu z toalety zachowuje się zupełnie irracjonalnie dla osoby, która nigdy np nie słyszała o bakteriach czy zarazkach. Dla niej to zachownie bez sensu, irracjonalne.
I odwrotnie - dla osoby która slyszała o mikrobach, osoba nie myjąca rąk po wyjściu z wc zachowuje się irracjonalnie.

A ponieważ - każdy ma 100% racji, to dla każdego każdy zachowuje się irracjonalnie w zakresach kiedy ich przekonania, systemy wartości są niekompatybilne.

Jak mawiała moja wymyślona babcia - wszyscy to czubki

« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 09:02:51 wysłane przez between » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #102 : Lipiec 14, 2011, 09:37:03 »

Chyba czegoś nie zrozumiałeś dobrze , lub coś pominąłeś czytając. Emocje posiadają wszyscy , to one władają naszą przestrzenią obecnie.

Nasz wymiar zbudowano i oparto na uczuciach emocjonalnych , energia  płynąca z reakcji na nie jest tym co zabiera się z ziemi od wszystkich ludzi.I to ona jest powodem blokowania naszego rozwoju w sferze uczuć.

Proste jest tworzenie sytuacji , które wywołują emocje , każdą o innej barwie i natężeniu w zależności od sytuacji, ludzie w to wchodzą błyskawicznie i przeżywają emocjonalnie zdarzenia. Nie potrafią ( większość jeszcze nie) panować nad emocjami.
Dotyczy to wszystkich istot żyjących na ziemi.
System zna słabości ludzkie , ogólnie szybko odczytuje kto ma co jeszcze nieprzepracowane w przestrzeni emocjonalnej i oferuje mu zdarzenie wplątujące go mocno w opcję. Bowiem w ten sposób istnieje zagwarantowana dostawa energii z przeżywanych emocji.

Tak więc , jednemu  seks , innemu władza , innemu sława , jeszcze innemu uroda , a później bogactwo , może być wiedza , lub siła ... do wyboru.
Jeżeli emocja nie jest przepracowana człowiek zaczyna walczyć o swoją pozycję na danym planie ostro ,  a system podsuwa następną ofertę. No bo ... przecież.... i tak dalej....

Sztuką jest rezygnacja z walki , akceptacja sytuacji , wiara w siebie pomimo braku możliwości prezentacji tego co jest tą wartością najważniejszą w nas. Wówczas gasną emocje. Pojawia się inna płaszczyzna , w niezaburzony sposób daje możliwość istnienia tym wartościom , już bez emocji.

Ludzie mocno  nabuzowani emocjonalnie nie są w stanie odczytać prawdziwego przekazu nawet jeżeli jest przed ich oczami , dostrzegają w nim to czego nie ma , co chcą widzieć . A są to ich emocje.

Panowanie nad emocjami to wejście w przestrzeń czystych uczuć , przekroczenie oddziaływania 3 czakry wejście w moc uczuciową 4.

Phi , to jest właśnie to co pospolicie nazywam "uczuciami wyższymi" , czyli nie opartymi na reakcjach emocjonalnych , istniejącymi niezależnie od nich.

Rozwój przez daną czakrę...... to dominacją wzorca energetycznego danej czakry w rozwoju indywidualnym Człowieka. Jak to można inaczej określić?

Czakra ma barwę i ta barwa jest decydująca w poznawaniu wszystkiego, czyli  oglądamy i poznajemy świat i życie przez wszystkie właściwości np.koloru żółtego gdy dominującą czakrą w rozwoju jest 3 czakra mocy. We wszystkich zdarzeniach dominuje moc , z jej udziałem poznajemy całą wiedzę.

Nie jest tak iż tylko ta czakra bierze udział  w naszym życiu , ona jest dominująca , ale przechodzimy przez wszystkie poznając wiedzę dotyczącą jej dominacji.
Czyli np. klasa III ma przedmioty które należy poznać w trakcie pobytu w niej , bowiem egzamin końcowy dotyczy całego obrębu zawartej w niej wiedzy.

Ciało astralne jest  przestrzenią energetyczną  z niepełną wiedzą otaczającą każdą istotę niosącą w sobie Iskrę Bożą , jest to przestrzeń energetyczna z depozytem energetycznym o określonej wibracji a co za tym idzie wiedzy.

Ciało świetliste subatomowe , to przekształcone wszystkie ciała ( wzmocnione energetycznie i rozświetlone) umożliwiające nam życie w innych warunkach energetycznych o dużo wyższych parametrach wibracyjnych od dotychczasowych. Energetyczna zmiana stanu skupienia , przejście w kolejny ( np. woda i para wodna) z zachowaniem dotychczasowej osobowości indywidualnej oraz całej wiedzy.
To tak z grubsza , jak coś nie jasne to pytaj , bo mogłam coś pominąć.


Kiara. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #103 : Lipiec 14, 2011, 10:53:53 »

Cytat: Kiara
Ludzie mocno  nabuzowani emocjonalnie nie są w stanie odczytać prawdziwego przekazu nawet jeżeli jest przed ich oczami , dostrzegają w nim to czego nie ma , co chcą widzieć . A są to ich emocje.

I dlatego Kiaro tak często obdarzasz innych swoimi emocjami? Zarzucając im wszelkie zazdrości, zawiści,
nienawiści, niemożności itp. itd.?
I co Cię tak buzuje? Proste pytania, jak chociażby to powyżej?  Duży uśmiech

Pozdrawiam
Ptak, bez łusek na ogonie  Mrugnięcie


A wracając do tematu.
Dostrzegam bardzo niebezpieczne próby przekierowania ludzkich świadomości i psychik na wyimaginowanego wroga
zasiedlającego Ziemię, a próbującego zniszczyć ginący (wg Kiary) gatunek ludzki.
Cóż, przeróżne węże lęgną się w różnych umysłach i to one niszczą człowieka najbardziej.
Biorobota również, jeśli węże ma wprogramowane.

Należy dbać o higienę, nie tylko ciała.  Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #104 : Lipiec 14, 2011, 11:23:56 »

Czego bioroboty nie lubią (wg mnie Mrugnięcie)

- syntetyczny człowiek nie posiada poczucia humoru
- nie potrafi i nie lubi medytować (tzn wyłączyć myśli)
- ma zaprogramowany tok myślenia
- nie tworzy, tylko powiela schematy
- ma przerośnięte EGO (które zniewala i prowadzi do chorób psychicznych)
- ma poczucie zagrożenia i wewnętrzny strach
- ma nieposkromiony pęd do dominowania nad innymi




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #105 : Lipiec 14, 2011, 11:23:57 »

witaj Kiaro
piszesz
Cytuj
System zna słabości ludzkie , ogólnie szybko odczytuje kto ma co jeszcze nieprzepracowane w przestrzeni emocjonalnej i oferuje mu zdarzenie wplątujące go mocno w opcję.

Ale skąd ten niewidzialny System wie, co masz nieprzepracowane i skąd ma możliwość "szybkiego odczytu" ? - zastanawiałaś się nad tym ?
Wiesz o tym ponieważ mówi ci o tym Twój egotyczny umysł i to on jest czytnikiem Ciebie skanującym to ,co masz nieprzepracowanego. Gdyby nie było umysłu to najprawdopodobniej w ogóle nie znalibyśmy pojęcia System,ani niczego co się mu przypisuje. Gdyby człowiek panował nad swoim umysłem i potrafił go samodzielnie wyłączać to wiesz co by się stało ? Samodzielnie wybieralibyśmy ze wszystkich kwantowych zdarzeń te, które chcemy przeżywać ZANIM one by się wydarzyły. Stalibyśmy się kompletnie nieprzewidywalni.
Ale jest dobra wiadomość. Nie jesteś swoim umysłem.
Cytuj
Tak więc , jednemu  seks , innemu władza , innemu sława , jeszcze innemu uroda , a później bogactwo , może być wiedza , lub siła ... do wyboru.

Co jest złego w tym wszystkim co wymieniłaś ? Mamy tego unikać tylko dlatego, że są to pociągające możliwości ?

Cytuj
Jeżeli emocja nie jest przepracowana człowiek zaczyna walczyć o swoją pozycję na danym planie ostro ,  a system podsuwa następną ofertę. No bo ... przecież.... i tak dalej....

Nic nie jest samo w sobie złe tylko sposób w jaki przepracowujemy to co nam się przytrafia jest ważny.
Czasami człowiek żałuje, że nie mógł cofnąć czasu. Echh gdybyż tak było to możliwe, gdybyż tak potrafilibyśmy przewidzieć wszystkie konsekwencje jakichś wydarzeń, wypowiedzianego słowa, dokonanego zakupu , ZANIM dokonalibyśmy tego czynu ..
Obejrzyjcie sobie film pt Mr.Nobody
http://www.imaginarium.org.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=4&id=21&Itemid=188#22

Stawia czyny w interesującej perspektywie.
Taki wgląd byłby bezcenny z tym ,że wówczas dochodzimy do takiego wniosku, jak w filmie pada, że :
Każde z żyć jest prawidłowe. Każda ścieżka jest właściwą ścieżką. Wszystkie, ponieważ żadna nie ma większego znaczenia. Czy istnieje życie po śmierci ?po śmierci ? ha ha ha ..jak możesz być taki pewien, że w ogóle istniejesz ?


Cytuj
Sztuką jest rezygnacja z walki , akceptacja sytuacji , wiara w siebie pomimo braku możliwości prezentacji tego co jest tą wartością najważniejszą w nas. Wówczas gasną emocje. Pojawia się inna płaszczyzna , w niezaburzony sposób daje możliwość istnienia tym wartościom , już bez emocji.

Ludzie mocno  nabuzowani emocjonalnie nie są w stanie odczytać prawdziwego przekazu nawet jeżeli jest przed ich oczami , dostrzegają w nim to czego nie ma , co chcą widzieć . A są to ich emocje.

I w jakiś sposób wówczas wiesz. Podejmujesz decyzję o rezygnacji z walki, z wyboru do którego Cię zmusza sytuacja (inni ludzie) , pozostajesz spokojny,  czasami podejmujesz irracjonalne decyzje z troską zajmując się liściem, który nie wiadomo skąd spadł właśnie pod Twoje stopy, tak jakby od niego miał zależeć los świata, Twojego KAŻDEGO z jeszcze nie przeżytych światów. Choćby przez chwilę, choćby dla samej uważności. Dla sztuki Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #106 : Lipiec 14, 2011, 11:39:25 »

Czego bioroboty nie lubią (wg mnie Mrugnięcie)

- syntetyczny człowiek nie posiada poczucia humoru
- nie potrafi i nie lubi medytować (tzn wyłączyć myśli)
- ma zaprogramowany tok myślenia
- nie tworzy, tylko powiela schematy
- ma przerośnięte EGO (które zniewala i prowadzi do chorób psychicznych)
- ma poczucie zagrożenia i wewnętrzny strach
- ma nieposkromiony pęd do dominowania nad innymi

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Thotal, no Ciebie o syntetyczność posądzić nie można.  Duży uśmiech
Humor aż nadto zdradza w Tobie człowieka.  Chichot
I to jest ta lekkość, którą się czuje, a nie którą próbuje się kopiować i opisywać.

Przybij piąchę, brachu. Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #107 : Lipiec 14, 2011, 12:11:52 »

Moje Ego zaczęło mnie ciągnąć w stronę syntetyków Duży uśmiech

Ptaku nie pisz tak więcej, bo to duże zagrożenie... Mrugnięcie
AITCD Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #108 : Lipiec 14, 2011, 14:13:12 »

A ja nie wiem czego syntetyczny człowiek nie lubi , bo nie jestem nim......  Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Język

Ale wiem co lubi taki jak ja , co sprawia mi radość i o tym mogę pisać.

Tak więc Kiara uwielbia:

1. radość , szczęście wszelakie

2.prawość i godność w postaci otaczających mnie ludzi

3.tworzenie piękna i harmonii , otaczanie się tym co je posiada

4.wielką przyjemność sprawia mi panowanie nad emocjami , które tworzy ego  dla własnej dominacji

5. mierzenie się z trudnościami coraz większymi , które pokonuję z lekkością , to moja ulubiona pasja

6.dzielenie się moją wiedzą i opowiadanie o miejscach do których już dotarłam sprawia mi przyjemność tym większą jeżeli innym też sprawia

7. refleksje wieczorne , zagłębianie się w analizie przeżytych zdarzeń , to mentalny deser dla mnie, czym większą harmonię w moich myślach , słowach i czynach odnajduję tym jestem bardziej zadowolona z przeżytego dnia

8. i chyba najważniejsze , spotykam coraz więcej ludzi mi podobnych , dla których cenne są wartości , które opisałam.
Bardzo mnie to cieszy , bo dzięki takim ludziom Świat pięknieje , staje się cieplejszy , jaśniejszy , bardziej harmonijny i przyjazny Człowiekowi.
Zło ze zgrzytaniem zębami odchodzi ( chociaż usiłuje , gryźć , szczypać i drapać), cieszy mnie to niezmiernie , bowiem świat pięknieje , napełnia się miłością która czyni dobro ! Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

To tyle na temat analizy mojej osoby , pewnie ego poserfowało chcąc coś  pozytywnego pominąć ...  Mrugnięcie Język być może , być może...

Wspaniale dzieje się gdy każdy potrafi i może przejrzeć się w lustrze własnych ciemnych i jasnych stron , miast z zaparciem czynić to systematycznie innym.

Powodzenia moi mili  gorące buziaczki dla wszystkich  bio..., homo ... i nijakich.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 14:15:42 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #109 : Lipiec 14, 2011, 15:06:59 »

Cytuj
irracjonalność działania części populacji objawia się między innymi na przejeżdżaniu na żółtym/czerwonym świetle- skoro każdy kierowca
no dzięki.. wczoraj przechodzilem na zielonym.. i to w srodku jedgo okresu - i ktoś chciał mnie rozjechać
..zasuwał ponad 130 na środku czerwonego. Musialem podbiec. a pasażer jeszcze fucka pokazywał Mrugnięcie

Pomysłowe. Ale ja pytałem
o irracjonalnośc w odniesieniu do definiowania człowieka - a nie wyprodukowanej przez ten czy inny system religijny maszyny.

Cytuj
paru nielicznych dotarło do etapu: wiem, że nic nie wiem.
to tez wyraz zagubienia raczej.. i jeden z podstawowych etapów.


..podobno tylko krowa nie zmienia zdania Duży uśmiech
Czy sugerujesz, że krowy są biorobotami?  Duży uśmiech
Kurczę ..nigdy nie doiłem biorobota.
Ale kiedy w niedziele usiłuję sie przebić chodnikiem kolo kościoła w niesprzyjającym momencie - zawsze mam wrazenie że wkałabaniłem się w jakieś pastwisko.

Cytuj
Myślę nawet że w pewnym sensie zwierzęta to jakiś rodzaj biorobotów.
Oczywiście.
Wszystkie 100% gatunków zostały zaprojektowane przez zespoły Ludzi lub Maszyny, które powstaly w ich świadomym lub nieswiadomym oddzialywaniu.


Cytuj
co do irracjalności - to problem z nią polega na tym, że z punktu widzenia osoby która coś robi nie ma tego problemu. Ona zna swoje motywy postępowania, swój system wartości, swoją "kalkulację", itp.
Tylko osoby z zewnątrz mogą dostrzegać znamiona irracjonalnego zachowania ale to tylko dlatego, że ich system wartości, motywy, itp są inne niż osoby, którą obserwują.
Słuszne spostrzeżenie - czyli  to NIE człowiek bywa irracjonalny, ale opisy i interpretacje zachowań,
które poczynia inny czlowiek w swym zagalopowaniu i ignorancji lub maszyna.
Cytuj
Rozwój przez daną czakrę...... to dominacją wzorca energetycznego danej czakry w rozwoju indywidualnym Człowieka. Jak to można inaczej określić?
No gdy mamy dominację wzorca (czyli swego rodzaju matrycy) - to jak mogą powstac NOWE INNE owoce?
rozwój jest wyraźnie ograniczony PROGRAMEM wzorca.
Poza tym to moc "brzmienia" czakrywynika z rozwoju bądź nie (wchodzeniu w nowe doświadczenia na danym poziomie gradientu {gra-Di-end-u} (poziomy sa dipolarne{Di}.. na nich toczy się akcja {gra} rozwojowa.. po jej zakończeniu{end} ..mamy {U} kilelich(naczynie,czakram,dzban) pelen owocow ..stanowiących o jego{Czakramu, Czarka-MU} harmonice i mocy.

Cytat: Kiara
Ciało astralne jest  przestrzenią energetyczną  z niepełną wiedzą otaczającą każdą istotę niosącą w sobie Iskrę Bożą , jest to przestrzeń energetyczna z depozytem energetycznym o określonej wibracji a co za tym idzie wiedzy.
ile bałaganu można zrobić z uzyciem zasłyszanych słów.. archaiczna nowomowa! (lub archaizm nowomowowy)  Uśmiech


Cytuj
Ciało świetliste subatomowe
sub-konto - to konto w koncie;
subfolder - to folder w folderze;
swietliste subatomowe - to w przestzreni między atomowej .. "świecące cialo"
Dlaczego świeci między atomowo - a atom już tego nie przejawia? Mrugnięcie
Cytuj
, to przekształcone wszystkie ciała ( wzmocnione energetycznie i rozświetlone)
A byly słabe, że trzeba było je wzmacniac?

Cytuj
umożliwiające nam życie w innych warunkach energetycznych

rozumiem. Umozliwiające wam życie w innych warunkach energetycznych.

Cytuj
o dużo wyższych parametrach wibracyjnych od dotychczasowych.

tak, to tez rozumiem. Bezsprzecznie.

Cytuj
Energetyczna zmiana stanu skupienia , przejście w kolejny ( np. woda i para wodna)
Tak. To też jest jasne. Odparowanie. W nuklearnych sytuacjach tez mamiejsce to zjawisko na duża skalę.

Cytuj
z zachowaniem dotychczasowej osobowości indywidualnej oraz całej wiedzy.
Z tym możecie miec kłopot.

Czyli chcecie mieszkac w Nas nie wykonując pracy rozwojowej - bardzo nieładnie.
Bo to sie nazywa Kosmiczna jazda na Gapę!
Wiedza jest stara, język się rozwija powoli.. hmm

zaczekaj zgaslami fajka mi zgasla.

Cytuj
Bowiem powtórzę po raz kolejny ; każdy kto urodził się na Ziemi człowiekiem , jest nim do momentu swojej śmierci!
Tak nie powtarzaj namiętnie, bo jeszcze uwierzę ze ktokolwiek się na ziemi czlowiekiem urodził.
A wiesz , jak to z wiara jest.

Przychodzisz na ziemię, by czlowiekiem się stać.
Istota ludzka to interaktywny projekt Wszeświata-Człowieka, jako sumy Człowieków w budowie.. w samotworzeniu.


Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : Lipiec 14, 2011, 15:12:38 »

Cytuj
irracjonalność działania części populacji objawia się między innymi na przejeżdżaniu na żółtym/czerwonym świetle- skoro każdy kierowca
no dzięki.. wczoraj przechodzilem na zielonym.. i to w srodku jedgo okresu - i ktoś chciał mnie rozjechać
..zasuwał ponad 130 na środku czerwonego. Musialem podbiec. a pasażer jeszcze fucka pokazywał Mrugnięcie

Pomysłowe. Ale ja pytałem
o irracjonalnośc w odniesieniu do definiowania człowieka - a nie wyprodukowanej przez ten czy inny system religijny maszyny.

nie wiem gdzie w przepisach ruchu drogowego mieści się jakiaś/jakakolwiek "maszyna religijna",-
no może tylko maszyna.. Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #111 : Lipiec 14, 2011, 15:22:42 »

Dobre Duży uśmiech)

edit: poprzednio omylkowo umieściłem tu informację do innej, równoległej rozmowy (tj framugi pomyliłem)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 18:13:08 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #112 : Lipiec 14, 2011, 17:53:45 »

no dzięki.. wczoraj przechodzilem na zielonym.. i to w srodku jedgo okresu - i ktoś chciał mnie rozjechać ..zasuwał ponad 130 na środku czerwonego. Musialem podbiec. a pasażer jeszcze fucka pokazywał Mrugnięcie
a miał jeszcze zamknięte oczy i skręcał? słyszałem, że "bystrzachy" czasami tak robią...
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #113 : Lipiec 14, 2011, 18:05:29 »

Cytuj
a miał jeszcze zamknięte oczy i skręcał? słyszałem, że "bystrzachy" czasami tak robią...
A ja słyszałem ze jesteś głuchy jak pień.

otwarte mial. 
ten kolo walił na czerwonym.

Tamta natomiast sprawa była zgodnie z przepisami.
..i nikt tam hazardu nie uprawiał, bo zamknięte oczy przy pełnej kontroli/percepcji otoczenia

I nie mieszaj łaskawie tych spraw.
bo Ci spŁatam jakiegoś należytego phiGLA

« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 18:20:51 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : Lipiec 14, 2011, 18:26:51 »

Dobre Duży uśmiech)

edit: poprzednio omylkowo umieściłem tu informację do innej, równoległej rozmowy (tj framugi pomyliłem)

dzięki Phi, bo już się bałem że mi mecz wyłączysz, który oglądałem Mrugnięcie

PS. chociaż raz warto było, aż trudno uwierzyć
"Liga Europejska: Śląsk Wrocław - Dundee United 1-0"
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 18:29:49 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #115 : Lipiec 14, 2011, 19:46:43 »

Nie kibicuję żadnej drużynie więc chyba na miejscu będzie pytanie: czy to może bioroboty grały? Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : Lipiec 14, 2011, 19:58:29 »

Nie kibicuję żadnej drużynie więc chyba na miejscu będzie pytanie: czy to może bioroboty grały? Mrugnięcie

ja też nie, a jak na bioroboty- to zdecydowanie za wolni Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #117 : Lipiec 14, 2011, 20:07:40 »

Jak dla mnie jest żenujące czytanie  postów w których największą satysfakcją  piszącego jest poniżenie i dowalenie przedmówcy.

Czy naprawdę na nic więcej was nie stać?

Jakież to wielkie i wzniosłe  nazywać kogoś biorobotem  , jaką przynosi  ulgę wyklinanie tego słowa na klawiaturze i walnięcie nim w kogoś?

A kto z was wie na 100% że nie jest biorobotem?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 20:14:15 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #118 : Lipiec 14, 2011, 20:14:47 »

Cytat: Kiara
Jak dla mnie jest żenujące czytanie  postów w których największą satysfakcją  piszącego jest dowalenie przedmówcy.

Czy naprawdę na nic więcej was nie stać?

Och >Kiaro<.
Sama powtarzasz, ze trzeba czytać pomiędzy wierszami i brać pod uwagę wiele innych, w tym przypadku widocznych jak na dłoni faktów.
Gdybyś tak do tego podeszła, zauważyłabyś zapewne, ze celem mojego postu nie było nabijanie się z kogokolwiek, czy czegokolwiek, a zwyczajne zwrócenie uwagi na to, ze znów stworzona ofa w temacie. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #119 : Lipiec 14, 2011, 20:16:59 »

Cytat: Kiara
Jak dla mnie jest żenujące czytanie  postów w których największą satysfakcją  piszącego jest dowalenie przedmówcy.

Czy naprawdę na nic więcej was nie stać?

Och >Kiaro<.
Sama powtarzasz, ze trzeba czytać pomiędzy wierszami i brać pod uwagę wiele innych, w tym przypadku widocznych jak na dłoni faktów.
Gdybyś tak do tego podeszła, zauważyłabyś zapewne, ze celem mojego postu nie było nabijanie się z kogokolwiek, czy czegokolwiek, a zwyczajne zwrócenie uwagi na to, ze znów stworzona ofa w temacie. Duży uśmiech



Darek , ale mi wcale nie o Twój post chodzi , ten akurat traktuję jako żartobliwe podsumowanie tematu.

Kiara. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 20:17:44 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #120 : Lipiec 14, 2011, 20:50:33 »

Jak dla mnie jest żenujące czytanie  postów w których największą satysfakcją  piszącego jest poniżenie i dowalenie przedmówcy.

Czy naprawdę na nic więcej was nie stać?

Jakież to wielkie i wzniosłe  nazywać kogoś biorobotem  , jaką przynosi  ulgę wyklinanie tego słowa na klawiaturze i walnięcie nim w kogoś?

A kto z was wie na 100% że nie jest biorobotem?

Kiara Uśmiech Uśmiech

Jedno z praw Wszechświata głosi, że wszystko, co wysyłasz wraca do Ciebie zwielokrotnione.
Zasiałaś ferment, więc spijasz pianę. Proste.
Dlatego zamiast oskarżać świat, przypatrz się sobie. I nie wiń luster.

Skąd wiesz, co komu i kiedy przynosi satysfakcję? Znów oceniasz przez pryzmat własnych emocji i mniemań.
Zacznij naprawdę kochać ludzi, a oni odwzajemnią uczucie. Gwarantuję. Zaś nadmiar ikonek oraz
wychwalanie siebie o niczym nie świadczy i nie załatwia sprawy.

Pozdrawiam  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 20:56:55 wysłane przez ptak » Zapisane
Tomasz
Gość
« Odpowiedz #121 : Lipiec 14, 2011, 21:02:47 »

Ładnie powiedziane Uśmiech Ptaszku Mrugnięcie Ale wszyscy mówimy właśnie o tym samym. Obawiam się jednak, że i tym razem zostanie to odebrane jako atak i usłyszymy ripostę Smutny
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #122 : Lipiec 14, 2011, 21:38:00 »

Jakież to wielkie i wzniosłe  nazywać kogoś biorobotem  , jaką przynosi  ulgę wyklinanie tego słowa na klawiaturze i walnięcie nim w kogoś?

A kto z was wie na 100% że nie jest biorobotem?

Kiara Uśmiech Uśmiech
No więc jak pisałem wcześniej co najmniej ja i kolega songo nie wiemy tak do końca czy nie jesteśmy bio Uśmiech Ale że przedrostek bio robi dziś ogólnie karierę to się nie martwię na zapas Mrugnięcie
Biorobot przekleństwem ? Trzeba by zaktualizować słownik wyrazów brzydkich Uśmiech))

Nie twórzmy segregacji rasowych proszę. Czy ja biorobot czy nie , to kogo obchodzi ? Mogę być nawet wyznawcą mechanicznej pomarańczy ( a był taki zespół, kto pamięta ? ).

pozdr
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #123 : Lipiec 14, 2011, 21:47:03 »

Tamta natomiast sprawa była zgodnie z przepisami.
zgodne z przepisami jazda, skręcanie z zamkniętymi oczyma - oczywiście jeżeli dać wiarę temu co mówiłeś - z jakimi przepisami, bo chyba nie mówimy o tych regulujących poruszanie się po drogach publicznych, też zdaje się, że zbliżając się do skrzyżowania, przejścia dla pieszych należy zachować szczególną ostrożność. Zamykanie ślepiów chyba jednak pod to nie podchodzi...
bo zamknięte oczy przy pełnej kontroli/percepcji otoczenia
jednak nie mogę podzielić takiej opinii

bo Ci spŁatam jakiegoś należytego phiGLA
uuu... zaczynają się straszonka i groźby?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #124 : Lipiec 14, 2011, 21:49:26 »

A tak naprawdę east to co chciałeś mi powiedzieć?

Jak już wiesz co?

To myślę iż nie w moją stronę powinieneś to skierować.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

k-l world-anime st-fu naprawiacze grotasmierci