Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 20:55:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 765115 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1450 : Październik 13, 2012, 20:49:21 »

Przebiśniegu, to jest przykład, ty też jesteś nieograniczony, dopóki tak uważasz. Ograniczasz się sam, uważając, że coś cię ogranicza, a przecież masz wolną wolę.
====================================
Dziś kolejny dość krótki przekaz Archanioła Michała.
Krótko mówiąc każe się nam bawić, a dokładnie to szukać tego, co nas cieszy i bawi i wprowadzać w życie, robić swobodnie to, co lubimy, nie tylko to co musimy, tytuł mówi sam za siebie.

Nie przyszedłeś tutaj, aby cierpieć. - Michael

Dzień dobry, drogi przyjacielu. Jesteśmy szczęśliwi, aby Ci potwierdzić, że podmioty takie jak, jasność, i przywołanie twojej marzącej świadomości zmieniły się znacznie w ciągu ostatnich dni, jak również u wielu innych. To będzie kontynuowane tak długo, aż zrobicie to priorytetem. Gratulacje.

Wzywamy wszystkich, którzy czytają te wiadomości i pisma lightworkers, aby zdali sobie sprawę, że one jedynie pokazują, co jest możliwe dla każdego. Jeśli uważasz, że twoja świadomość się zmienia, nie wahaj się spróbować nowych rzeczy, które wydają się atrakcyjne dla Ciebie. Ta atrakcja i intencja, w połączeniu z  waszym zaufaniem, umożliwi wiele wspaniałych rzeczy dla Ciebie. O to właśnie w zmianie w świadomości chodzi.

Spójrzcie ponownie na wszystkie swoje Ja chciałbym, Ja życzyłbym sobie i , Ja kocham być w stanie do... i wybierzcie swoje ulubione. Być może są tym, co uważacie za duchowe. Być może nie są. Oczywiście, ponieważ jesteście istotą duchową, wszystko co robicie jest duchowe. Ale dajcie tym rzeczom nowe zainteresowanie i wysiłek, drodzy przyjaciele.

Może trochę was dziwić, dlaczego wydają się atrakcyjne dla was, to może być w porządku. Umiejętności i zdolności, które rozwijałeś przez wiele wcieleń możesz łatwo odzyskać dla Siebie w tej chwili. Twój wkład może być czymś, co już odkryłeś, ale może to być również ukryte tuż pod powierzchnią i czekać, abyś tego szukał. Będziesz to wiedzieć, kiedy radość wypełni twoje serce.

Jesteś tutaj, ponieważ teraz ten kawałek układanki ludzkości może tylko być wprowadzony przez Ciebie. Wychowuj go. Uwielbiaj go. I podziel się nim swobodnie. Będą tacy, którzy posiadają podobne dary, aby się  z wami podzielić. Nadszedł czas, moi przyjaciele, aby odkryć, kim jesteś pod wszystkimi chciałbym, mógłbym i powinnościami, które zostały zebrane w całym twoim życiu. Kim jesteś naprawdę? Księgowym, jesteś rolnikiem? Pani Gospodyni, jesteś piekarzem? Ogrodnikiem? Pisarzem? Gdyby wszystkie stresy i napięć współczesnego świata zostały zniesione, czy już robisz coś, co kochasz?

Nadszedł czas, aby znaleźć to, co kochasz i zacząć dawać temu uwagę, na jaką zasługuje. To jest twój czas. Pozwól, aby to przyszło naturalnie. Czy znasz kogoś, kto robi to teraz? Przekonasz się, że nic nie ucieszy go bardziej niż wyjaśnienie tego Tobie.

Nie możesz zmienić rzeczy w jedną noc. Chyba że, oczywiście, że możesz. Ale to jest czas, aby rozpocząć życie zabawą. Nie przyszedłeś tutaj, aby cierpieć.

Są też inne zmiany, które kolejne tygodnie wam przyniosą, ale omówimy je w odpowiednim czasie. Teraz, bawcie się tym. Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

13 października 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1451 : Październik 14, 2012, 15:41:51 »

SHIVA to ogień przemian , spalania starego i reaktywowania nowego lepszego, piękniejszego.
warto uważnie przeczytać.
Nie musisz w nic wierzyć ale powinieneś żyć mądrością , a znaczy to tylko tyle, nie krzywdzić innych ni siebie.


Kiara Uśmiech Uśmiech


14.10.2012 Oddaj, Przyjmij. SHIVA

Ściągnij ten wpis jako PDF

SHIVA




    „Bądźcie bez strachu, bądźcie pełni zaufania i wiedzcie zawsze że nigdy
    nie jesteście sami, bo My zawsze jesteśmy z Wami”
    Archanioł METATRON




Stwórca jest wielki!

Zaufajcie Jego Wszechmocy, albowiem zaprawdę:

Nastąpi to co wydaje się niemożliwym, spełni się to co jest niewyobrażalne dla ludzkiego Ducha, to co nie jest opisane w żadnym Scenariuszu Przyszłości, pojawiać się będzie najczęściej.

Dlatego – ZAUFAJCIE i oddajcie wszystkie Lęki, wszystkie troski, wszystkie niepewności i wszystkie wątpliwości które Was dręczą. Powierzcie wszystko Stwórcy a wejdziecie w głęboki wewnętrzny Pokój.

Ja Jestem
SHIVA

Ja Jestem Siłą Sprawczą wszystkich Procesów Przemian na Ziemi. Ja przenikam każdy Stan Bytu moją Rzeczywistością i sprawdzam go czy jest odpowiedni (przygotowany) do zaczynającego się Czasu.

Nie stawiajcie żadnego Oporu
gdy to Boskie toruje sobie Drogę
w Was i wokół Was.

Całkowicie oddajcie się Procesom Przemiany, nawet wtedy kiedy zostanie Wam wszystko zabrane, albowiem wiedzcie:

im więcej zostanie Wam zabrane, tym więcej możecie otrzymać. Im dokładniej zostaną wysadzone w powietrze Stare Wzorce i Omyłki które się mocno w Was posadowiły, tym solidniejsze i potężniejsze będą Nowe Mury Waszej Nowej Rzeczywistości w Niebie i tym szybciej będziecie poprzez to bogiem.

Dzisiaj kieruję Was, abyście porzucili każdy Opór który dotyczy Waszej Przemiany, abyście przyjęli wszystko by – kiedy przyjdzie na to czas – mogli wszystko oddać.

Dziś prowadzę Was do bezwarunkowości bo zaprawdę: jeśli Ogień Transformacji będzie kontrolowany przez Ludzkiego Ducha, nie będzie Przemiany Duszy.


Dopuśćcie do siebie, puśćcie, porzućcie, oddajcie się. To jest właściwe, prawe i dojrzałe podejście do wszystkich Procesów które dotyczą Przemiany.

Każde stawianie oporu powoduje Ból tam gdzie można byłoby go całkowicie uniknąć. Ta Transformacja jest wydarzeniem Radości. Ani Cierpienie ani Ból nie mają Was dotykać.

Jednak zależy to od Ciebie czy rzucisz się w Stwórcę, albo czy wahasz się i skarżysz się na swój Los bo zostałeś wezwany do tego by oddać wszystko to co wiąże Cię jeszcze ze Starym Światem.

Idźcie w Waszą Rzeczywistość i porzućcie każdy Opór.
Wtedy jesteście GOTOWI.

Wtedy będę twoim najcenniejszym Towarzyszem przez ten Czas, który poświęcił się całkowicie ogniu i oddał się Nowemu Początkowi.

Stwórca jest wielki
My jesteśmy w NIM wszystko-jest-Jednym.

SHIVA


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/10/14/14-10-2012-oddaj-przyjmij-shiva/
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1452 : Październik 14, 2012, 15:54:27 »

Cytat: Kiara
Stwórca jest wielki
My jesteśmy w NIM wszystko-jest-Jednym.

Który stwórca jest wielki? Ten od androidów, ten od człowieka nieboskiego,
czy ten od boskiego człowieka?

Ale skoro wszystko jest jednym, to pytanie chyba zbędne?  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1453 : Październik 14, 2012, 16:29:43 »

Oj szacowny Ptaku! to Ty jesteś naszą Nową PROROKINIĄ zatem czekam w pokorze  aż rzekniesz tylko słowo! A mnie jedynie uznać to przyjdzie ...  lub NIE! Zły Duży uśmiech Duży uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1454 : Październik 14, 2012, 16:40:14 »

Oj szacowny Ptaku! to Ty jesteś naszą Nową PROROKINIĄ zatem czekam w pokorze  aż rzekniesz tylko słowo! A mnie jedynie uznać to przyjdzie ...  lub NIE! Zły Duży uśmiech Duży uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech

Kiaro, nie odpowiadam za wytwory Twojego umysłu i za to, jakie prorokinie się tam rodzą.  Chichot

Ty zamieściłaś przekaz o wielkości stwórcy, więc pytam o którego stwórcę chodzi?
Bo z dotychczasowych Twoich nauk wynika, że androidów tworzył inny stwórca niż człowieka? Czyż nie?

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1455 : Październik 14, 2012, 17:51:03 »

Dodam do tego co napisała szacowna ptak, że jak to wielki stwórca to czy stworzył też i siebie Duży uśmiech
Tyle tych stwórców, że niedługo to zwykłych ludzi mniej będzie Duży uśmiech
I jeszcze rożne archanioły i diabeł wie kto Duży uśmiech
Na trzeźwo tego nie pojmę to pifko  Duży uśmiech
zdróweczka szacownym życzę Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1456 : Październik 14, 2012, 18:21:27 »

Cytuj
Dlatego – ZAUFAJCIE

O to chodzi, o tą energię zaufania właśnie. Każdy tzw "stwórca" się na to łasi. To ich cel, bo ZAUFANIE to jedyna wartościowa  WALUTA od początku ludzkości.

@Kiara
Cytuj
A mnie jedynie uznać to przyjdzie ...  lub NIE!
Nie . Nie stawiaj temu oporu co przychodzi. Opór nie ma sensu Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1457 : Październik 14, 2012, 19:23:29 »

No proszę i bliźniak east z tandemu proroczego  się objawił , a tak zapewniał   że go nie ma......  Duży uśmiech Duży uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1458 : Październik 14, 2012, 21:15:42 »

Dziś miałem przyjemność bawić się z moimi wnuczkami i oboje, pomimo różnicy wieku (ok. 2 lat) mają tę samą świadomość (wszak to jeszcze niemowlęta  Mrugnięcie), że zakrywając oczy myślą, ze ich nie widać.  Afro Mrugnięcie
Przedstawianie swoich widzeń stworzenia wg jedynie słusznej wykładni, nie uwzględniającej "odchyleń" (a te właśnie we wszechświecie, przynajmniej wg mnie, są preferowane) jest ... przynajmniej niestosowne.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 21:16:03 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1459 : Październik 15, 2012, 00:17:21 »

Chyba najważniejszym momentem kończących się czasów jest samoocena , siebie i tylko siebie ,ocenianie innych oraz usiłowanie wymuszania na nich czegoś zadziała negatywem w osobistym kierunku. Udawanie że nas nie ma to istotnie wybieg wielkiej niedojrzałości mentalnej i nie  brania odpowiedzialności za wszystkie swoje czyny.
Takie dziecięce jeszcze zagrywki.
A już chyba największym niezrozumieniem na czym polega nowy czas z nowym systemem wartości jest ciągłe ocenianie kogoś na podstawie jego błędów i eksponowanie ich jako swojego sukcesu bycia "lepszymi" ... Od czego lepszymi? od cudzych lekcji? W jakich kryteriach lepszości porównań z kimś  oceniamy siebie i czy mamy prawo oceniać kogoś?


Ja tam wiem iż nowe czasy z nowym systemem wartości opierają się na docenianiu pozytywu i eksponowaniu jego nawet najmniejszych walorów jako cudzego i własnego  sukcesu pozytywu, a nie negatywu!

Wszystko co będzie oparte na szerzeniu negatywu będzie nie chciane przez Ludzi, bo sprawia to przykrość , cierpienie i smutek, wszystko co niosło będzie pozytyw będzie mile witane , jako dające radość i zadowolenie. Na takim przewartościowaniu odbiorów odczuciowych polega system wartości IV wymiaru.
Mało jest jeszcze Ludzi rozumiejących zasady  tych  zmian , a jeszcze mniej stosujących je w swoim życiu. Dlaczego? Bo jeszcze  większość żyje starymi wzorcami i potrzebna im do życia energia cudzej krzywdy , cudzego upokorzenia , cudzego pomniejszenia. Widać jeszcze tylko tak potrafią , sami są jeszcze zbyt mali w swoich oczach , nie potrafią się wznieść ponad tą małość, zatem dla pozornego podniesienia  swojej wielkości pomniejszają innych.

Smutne to.. biorąc pod uwagę iż do przekroczenia naszego ewolucyjnego wymiaru pozostało nam około dwóch miesięcy.

Cóż można dodać? Chyba tylko prośbę o przebudzenie ich świadomości szalejącej w oparach własnego  strachu , które nie pozwalają im zobaczyć piękna Człowieka obok nich.
A ono jest, przejawia się często zwykłym codziennym gestem , proszącym o zauważenie i  docenienie, które rozkwita cudnymi czynami które to budują nasze wspólne Ludzkie dobro.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 02:00:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1460 : Październik 15, 2012, 06:49:30 »

Oct
15    Moment Impulsu. Zawsze masz wybór.

Moment Impulsu


 Witajcie, jestem MAX, Kryształowa Czaszka.

Dzisiaj będziemy mówić o Momencie Impulsu, jak lubię to nazywać.  O chwili, gdy nowy Boski Wzorzec zostanie przekazany, aby ukształtować Nową Ziemię.  O aktywacji 12 nici DNA.
 O aktywacji Kodów Wzniesienia, jak niektórzy to nazywają. 
Ja noszę te kody w sobie i uwolnię je, kiedy nadejdzie ten moment. Robiła/em już to wiele razy, w wielu różnych miejscach.

W potocznym języku waszych czasów moglibyście przyrównać to do kompletnego przeprogramowania komputera, do całkiem nowego systemu operacyjnego, który zostanie załadowany dla Nowej Ziemi. Kiedy sieć wokół Ziemi będzie na swoim miejscu, kiedy wszystkie kryształy będą uaktywnione, a święta geometria Nowej Ziemi zostanie stworzona w przestrzeni wokół planety, nadejdzie Moment Impulsu.
Uwolnię wtedy kody Wzorca do ziemskiej sieci.

W tym właśnie Momencie, w tej chwili, wszyscy i wszystko, łącznie z samą Planetą, odczują ten Impuls – czy ktoś ma pełną świadomość, czy jest na poziomie nieświadomym, wszyscy otrzymają energię tego Momentu, iskrę energetycznego światła, nowy Boski Oddech. 
Nie musicie czytać tych słów, abyście byli przygotowani.  Nie musicie siedzieć w nabożnej kontemplacji, abyście byli przygotowani.  Możecie coś sadzić w polu, albo pracować w fabryce. 
Możecie zajmować się dzieckiem albo smacznie spać. 
Bogaci czy biedni, młodzi czy starzy, gdziekolwiek znajdziecie się w Momencie Impulsu, energia ta zaleje Ziemię i będziecie wiedzieć, gdyż wasza dusza będzie świadoma. 
Zacznie się wasza aktywacja i będziecie o tym wiedzieć, gdyż wasza dusza jest zawsze przebudzona, zawsze świadoma i przygotowała się na tę chwilę.

Nikt i nic nie zostanie z tego wyłączone.
 Wszyscy natychmiast połączą się z tym Impulsem. 
Nie jest on tylko dla kilku. 
Każda żywa istota na Planecie zostanie przesycona Światłem Boskości, kodami Boskiego Wzorca. 
Ci na powierzchni, ci we wnętrzu Ziemi, ci w krainie Fae, ci których w tym wymiarze nie widziano przez całe eony, wszyscy poczują ten Impuls.  Jednakże w tej chwili, w tym Momencie, wszyscy muszą też wybrać.

Jest to wciąż sprawa Wolnej Woli. 
Będzie wciąż zależało od każdej indywidualnej duszy, czy przyjmie ona ten dar. 
Niektórzy będą całkowicie świadomi i przyjmą go z radością, wielu tego nie zrozumie i będzie zmagać się podczas tego wyboru, ale wciąż będą rezonować z tą nową iskrą. 
Inni nie przyjmą jej w ogóle. 
Będzie to wyborem każdego na poziomie duszy. 
Nic nie odbędzie się z przymusu. 
Dla każdego jest to wybór. 
Zawsze tak się dzieje.

W Boskiej Miłości i Świetle – MAX

Przekazała Donna Atkinson, 4 października 2012
http://lightworkers.org/channeling/168833/message-max-crystal-skull-thru-donna-atkinson
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 07:59:35 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1461 : Październik 15, 2012, 08:59:07 »

@Dariusz
Cytuj
Dziś miałem przyjemność bawić się z moimi wnuczkami i oboje, pomimo różnicy wieku (ok. 2 lat) mają tę samą świadomość (wszak to jeszcze niemowlęta  ), że zakrywając oczy myślą, ze ich nie widać.
@Kiara
Cytuj
Udawanie że nas nie ma to istotnie wybieg wielkiej niedojrzałości mentalnej i nie  brania odpowiedzialności za wszystkie swoje czyny.
Takie dziecięce jeszcze zagrywki.
(..) Ja tam wiem iż nowe czasy z nowym systemem wartości opierają się na docenianiu pozytywu i eksponowaniu jego nawet najmniejszych walorów jako cudzego i własnego  sukcesu pozytywu, a nie negatywu!

Oj słodcy Duży uśmiech
Macie to cały czas przed oczyma, a nawet dzieci Wam pokazują istotę Was samych, a Wy z uporem maniaka trzymacie się utartych dróżek i wprogramowanych schematów .

Kiaro, skoro tak deklarujesz dążenie do pozytywów to zamiast krytykować dziecięcą wiedzę wniknij w jej sens od tej dobrej, pozytywnej strony. Może to jest coś, co Tobie umyka ?

Każdy człowiek rodzi się już wyposażony we wszystko co potrzeba "wiedzieć". Dzieci widzą nawet obce "smoki w głowie". Nie oceniają ich, nie walczą z nimi, ale jeszcze nimi nie są. Z czasem, z miłości do rodziców, natura dziecka utożsamia się ze "smokiem". Mimo to nie dzieje się nic strasznego , bo życie cały czas przejawia się i delikatnie naprowadza na właściwe tory każdego dnia. Jest tylko kwestia rozpoznania znaczeń docierających bodźców.
Cytuj
Udawanie że nas nie ma to istotnie wybieg wielkiej niedojrzałości mentalnej i nie  brania odpowiedzialności za wszystkie swoje czyny.
Jakie "swoje" czyny ? Jak mogę nie być odpowiedzialny czy też być odpowiedzialny skoro JA (jako obcy implant) nie żyje, nie istnieje ?

Widzisz Kiaro, trzymasz się kurczowo dualnego świata , czynisz rozróżnienia które nie mają znaczenia. Zwyczajnie tracą one zasilanie w momencie rozpoznania. Nie ma komu być dojrzałym lub niedojrzałym , odpowiedzialnym bądź nieodpowiedzialnym. Natura istnienia jest niedualistyczna, to jego przejawy się spolaryzowały tylko. I Ty dokonujesz ocen , których się tak wypierasz już poprzez samo opowiedzenie się po stronie "dojrzałości mentalnej" odmawiając jej tym samym "innym".

Przebywając w stanie rozpoznania zawsze postępowanie jest właściwe, takie jakim życie (Świadomość) -bo jest tylko ono - obdarowuje swoje formy.

"Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa ... "  Zatem nie oceniajcie pochopnie dzieci Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1462 : Październik 15, 2012, 09:43:02 »

Na pewne rzeczy już mi szkoda czasu, niech każdy ogląda siebie i rozlicza siebie, ale niech będzie świadom iż wszystkie nienawiści do Ludzi ściągną go swoim ciężarem w różne niemożliwości...

Bądźcie jak dzieci ( jak dla mnie) to nie o naiwność i brak odpowiedzialności chodzi , a o czystość serc które nie poniżają innych ale zdecydowanie mówią nie! gdy czują iż coś jest dla nich niedobre. Czystość ich serc.... ułatwia im to rozróżnianie nimi, a nie logicznymi kalkulacjami korzyści , zawiści i zazdrości oceniającej sytuacje i bliskich im ludzi.

Tym razem galaktyczni.... zacytuję ich bo dużo ciekawych i prawdziwych popłynęło myśli z ich strony.


Kiara Uśmiech Uśmiech


Linie czasowe zbiegają się i wkrótce najpotężniejszą z nich będzie ta, która wzniesie was wraz z Matką Ziemią

15 paź 2012 1 komentarz

by krystal28 in SaLuSa
.
.
SaLuSa, 8 październik 2012
.
Nigdy nie jest za późno, aby zwrócić swoje oczy w kierunku Wzniesienia i  uzmysłówcie sobie, że jeżeli czujecie się gotowi to z pewnością znajdujecie się w punkcie, gdzie możecie je osiągnąć. Wymaga to skupienia i intencji, aby iść do przodu, lecz musicie zrozumieć, że to czy się wzniesiecie zależy od poziomu waszej świadomości.  Musicie zastosować się do wszystkiego tego, co rozumiecie jako pozostawanie w Jedności z całym istniejącym życiem.   Miłość jest praktycznym słowem, które pomoże wam odnieść sukces lecz musicie pracować nad tym, aby pokonać typowo ludzkie emocje, które bardzo często ściągają was w dół.  Macie tendencję do podejmowania działania w pierwszej kolejności, a dopiero później zadawania pytań, więc musicie znaleźć nowy sposób reagowania na sytuacje.  Przebaczenie jest istotne również wtedy, gdy byliście ofiarami cudzego działania nawet w sytuacji, gdy nie jest to do was przypisane w żaden sposób.
.
Udzielane porady będą również użyteczne podczas oczyszczania karmy związanej ze związkami z innymi ludźmi.  Są to najprawdopodobniej najtrudniejsze wyzwania, z którymi się konfrontujecie i najlepszą radą jest, abyście próbowali pozostawić tych zaangażowanych waszemu wybaczeniu.  Po prostu niemożliwym jest przejście do kolejnego etapu, jeżeli nadal trwacie w chowaniu urazy i żywicie negatywne myśli.  Pozwólcie odejść przeszłości i wejdźcie na nową ścieżkę, która prowadzi do Światła i Miłości.  Wtedy poczujecie się swobodnie rozumiejąc, że odcięliście swoje połączenia od starych paradygmatów, które już  wam dłużej nie służą.  Istnieje prawdopodobieństwo, że ci którzy czytają te słowa, podjęli już decyzję, aby zmienić swoje życie i skoncentrować się na przygotowaniach do Wzniesienia.
.
Pamiętajcie, że wasze ciało jest waszą świątynią i troszczcie się o nie eliminując wszelkie praktyki, które wyrządzają mu krzywdę.  Nie możecie zabrać ze sobą w wyższe wymiary, na przykład, nawyku brania narkotyków i czym szybciej zdecydujecie się zerwać z tym nałogiem, tym szybciej osiągniecie sukces.  Ta sama zasada dotyczy innych uzależnień takich jak alkohol, który w każdym przypadku szkodzi waszemu ciału.  Przemyślcie dokładnie co musicie uczynić, aby zapewnić sobie Wzniesienie, a wtedy uzyskacie pomoc od waszych Przewodników.  Bóg pragnie, aby każda dusza wzniosła się lecz akceptuje on fakt, że dając wam wolną wolę dał wam również prawo ostatecznego wyboru.  Zadajcie sobie poważnie pytanie, czy życzycie sobie pozostać w obecnym cyklu trójwymiarowym i jeśli nie możecie jasno zobaczyć swojej drogi w pragnieniu tego, będzie to waszą ostateczną decyzją.
.
Koniec cyklu zbliża się w bardzo szybkim tempie i z zachwytem oglądamy jak bardzo pracownicy Światła podnieśli poziom Światła na Ziemi.  Światło przyciąga jeszcze więcej Światła i wasza ścieżka do Wzniesienia otwiera się.  Linie czasowe zbiegają się i wkrótce najpotężniejszą z nich będzie ta, która wzniesie was wraz z Matką Ziemią.  To musi się wydarzyć, aby oddzielić tych, którzy są gotowi do Wzniesienia od tych, którzy jeszcze nie są, i jest to naturalnym wynikiem zmian, przez które przechodzicie.  To również oznacza, że z chwilą Wzniesienia Ciemni zostaną całkowicie usunięci z waszego życia. Pokój, którego tak bardzo poszukiwaliście, i o który modliliście się, w końcu będzie wasz, a przez proces Wzniesienia w rzeczy samej doświadczycie zmian wewnątrz siebie.  Nie oznacza to, że doświadczacie zmian tylko w obecnym czasie, gdyż rozpoczęło się to kilka lat temu, lecz rzeczywiste Wzniesienie będzie krokiem milowym na waszej drodze.
.
Wkrótce wiele zmian pojawi się na Ziemi, które znacząco nadbudowują się przez ten rok.  Oznacza to, że wasze problemy będą pogłębiały się aż do chwili, kiedy coś oczyszczającego w naturze się wydarzy.  Bardziej oczywiste obszary mają związek z polityką i wiele państw na całym świecie doświadcza obecnie wielkich przewrotów.  Na nieszczęście muszą one osiągać tak ekstremalne rozmiary, zanim zostanie zaakceptowana potrzeba ogromnych zmian.  Jednakże po zgodzie, nie będzie marnowania czasu podczas tworzenia nowych systemów.  Widzimy, że gdy zostaną podjęte decyzje o kwestiach politycznych, reszta zmian nastąpi dość szybko.  Na razie, wy jako indywidualne osoby jesteście najważniejsi, gdyż pragniemy abyście uświadomili sobie jakie cudowne możliwości otwierają się przed wami dzięki Wzniesieniu.
.
Nie musicie koniecznie porzucać swojego przywiązania do tego co posiadacie, aby się wznieść, lecz wszystko co niesie ze sobą niskie wibracje nie będzie mogło przejść wraz z wami.  Na przykład, niektórzy z was mają rozrywki lub hobby, które związane są ze zbieraniem pamiątek odnoszących się do ludzi lub wydarzeń, które nie są pożądane.  Tak naprawdę, nowe wibracje spowodują w waszej rzeczywistości manifestację wielu rzeczy w  całkiem nowym Świetle.  Wszystko będzie wyrażane w energii, która wydobędzie piękno i doskonałość. Przedmioty będą wydawały się być „żywsze” i będziecie w bliższych relacjach ze wszystkimi odczuwającymi istotami, gdy poziom waszej świadomości będzie dużo wyższy niż poprzednio.  W rzeczywistym znaczeniu, tak bardzo wiele zyskacie ze wznoszenia się, że wkrótce zapomnicie czas spędzony w dwoistości.  Ostatecznie wszystko to będzie wydawało się być tylko złym snem, ale zawsze będziecie korzystać ze swoich doświadczeń.
.
W przyszłości, każda wasza potrzeba będzie zapewniona i w ogóle w niczym nie będziecie odczuwali braku.  Wraz z upływem czasu rozwiniecie swoje umiejętności w tworzeniu i będziecie w stanie zapewnić sobie wszystko.  W międzyczasie będziecie korzystali z używania nowych technologii, które pokryją wasze potrzeby.  Wszystko to jest już dla was gotowe i tylko czeka na odpowiedni moment na wprowadzenie i rozpowszechnienie.  Nie oczekujcie jednakże zbyt wiele od razu, gdyż przemiana nie nastąpi przez jedną noc.  Jak już nadmieniliśmy poprzednio, naszym priorytetem jest niesienie pomocy i ulgi tym, którzy żyją w bardzo złych warunkach, i którym brakuje podstawowych środków do życia.  Będziecie wznosili się w seriach postępów od chwili obecnej, aż do Złotego Wieku – absolutnego piękna i radości.
.
Jestem SaLuSa z Syriusza i wiem, że jeśli tylko uzyskalibyście odrobinę wglądu w to co was czeka, wasze obecne zmartwienia wydawałyby się niewielkiej lub żadnej wagi.  Zostało tak niewiele czasu do Wzniesienia więc próbujcie myśleć w kategoriach korzyści, które wkrótce otrzymacie.  Odzyskacie swoje prawa do wszystkiego i to całkowicie odmieni wasze życia.  My z Galaktycznej Federacji Światła będziemy nadal pracować z wami po Wzniesieniu pomagając wam w osiągnięciu pełnej Galaktycznej Świadomości.  Do tego czasu nie wiedzieliście co to znaczy posiadać taką świadomość, gdyż obecnie nie zdajecie sobie sprawy ze swoich prawdziwych możliwości.  Spójrzcie na nas, a zobaczycie w nas prawdziwych siebie, takich jakimi będziecie w niedalekiej przyszłości.
.
Dziękuję SaLuSa,
.
Mike Quinsey

Strona źródłowa:  http://www.treeofthegoldenlight.com

Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal


http://krystal28.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 12:18:07 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1463 : Październik 15, 2012, 11:40:32 »

Cytuj
Nie możecie zabrać ze sobą w wyższe wymiary, na przykład, nawyku brania narkotyków i czym szybciej zdecydujecie się zerwać z tym nałogiem, tym szybciej osiągniecie sukces.  Ta sama zasada dotyczy innych uzależnień takich jak alkohol, który w każdym przypadku szkodzi waszemu ciału.

Ba- nie przejdzie tam żadne uzależnienie włącznie z uzależnieniem od JA Duży uśmiech
Tyle, że nie musisz z tym walczyć - bo walczący (jak i sama walka) to też uzależnienie. Ty nie przejdziesz Wzniesienia ani nic co wiąże istnienie z tym wymiarem tam nie zabierzesz.

Cytuj
Przemyślcie dokładnie co musicie uczynić, aby zapewnić sobie Wzniesienie, a wtedy uzyskacie pomoc od waszych Przewodników.

SOBIE nie możesz zapewnić Wzniesienia, ani nikt CI w tym nie pomoże, chociaż byś nie wiem jakie zapewnienia dostawał , człowieku. A że będziesz dostawał , to nie dziwota, bo niektóre energie liczą na to, że choć TY - największe uzależnienie - się prześlizgniesz dalej. Liczą na to, ponieważ z Ciebie żyją.

Ciało sobie poradzi. Wszystko jest kwestią przestrojenia odpowiednich częstotliwości - choćby za pomocą biorezonansu.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 11:40:49 wysłane przez east » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1464 : Październik 15, 2012, 11:46:05 »

East, gwarantuję ci, że mechanicznie nie jest to możliwe. Gdyby tak było to poza KRK byłoby znacznie więcej sprzedających "zbawienie" lub "zniesienie". Ciało się dostosuje, ale nie przez bodźce zewnetrzne, tylko wewnętrzne, a na te z zewnątrz masz wpływ pośredni tylko.

===============================================
A teraz inny przekaz. Coraz częściej channelerzy zaczynają odbierać inne energie niż to robili zwykle.
Tak jest i w tym przypadku. Apeluję aby analizować tekst, a nie nadawcę, czy channelera.


I rzekł Bóg: ..... nadszedł czas, aby się obudzić

15 października 2012
Channeler: Renee Snider

Wkraczamy w wir, wypukły, tunel do 4-to [5-cio] wymiarowych fundamentów Nowej Ziemi. Wiele głów i serc kręci się w kółko szukając prawdy, szukają ulgi, szukają spokoju. Patrząc na zewnątrz nie znajdziecie tego. Nie ma w mediach. Nie ma w budynku. To nie jest w książce. Nie jest to w klasie. To nie jest w certyfikacji. To nie jest w homologacji. Masz wszystko, czego potrzebujesz wewnątrz siebie.

Komunikat i klucz do wyższej świadomości, rozszerzonego serca miłości, współczucia i bliskości z Najwyższym jest przez twoje serce. Spokój. Wewnątrz. Pokojowo. Mocno i jasno.

Tygodnie do zakończenia cyklu nigdy, nie doświadczyłam czegoś takiego jak to. Bóg mówi wprost, nasz Stwórca, nasze Źródło, dzieli się, tak jak poprzednio w wielu drogach ludzi, mistrzów, mędrców, sercach, tekstach, Płonących Krzewach, jeśli chcesz, mówi jeszcze  raz. . .

Kochane dzieci Mojego Światła, przychodzę tu przed was, poprzez was i w was, aby obudzić to, co było uśpione przez eony czasu. Gdy wyjdziecie z eksperymentu świadomości, gdy wyjdziecie z przestrzeni, nie wiedząc, kim naprawdę jesteście przez umowę, aby pomóc tej ukochanej Planecie Światła, Ziemi, jesteście teraz zawiadamiani, proszeni, szturchani, kochająco szarpani, wstrząsani, dobudzani, okładani lodem na twarz, całowani w policzek i czoło. . . abyście wiedzieli, że możecie porzucić swoją karmę i lekcje tej podróży. Wiedzcie, że wracam do  waszej świadomości, waszej wiedzy. Wielu powie inaczej. Wielu, jak zawsze, będzie w ciemności. . . aby wykrzyczeć ciemność i nie możecie. Jednak słuchajcie mojego głosu, poczujcie energię ze słów tego jednego typu tak szybko jak palce mogą napisać. "Ja Jestem Tym, Który Mówi Ja Jestem".  I wzywam was do domu. DOM. Jest to miejsce, z którym jesteś w energii, w płynnej materii Światła, dźwięku, wibracji, złożonej organizacji i doskonałości Bytu. Jest to przestrzeń ekspansywności, która istnieje poza sferą waszych 3-cio wymiarowych możliwości umysłu. To jest przestrzeń na zewnątrz ciała. Poza umysłem, wejście  "Mój Umysł, Moje Serce, Wasze Jedyne Źródło".

Ziemia przesuwa częstotliwości i ma zmienić kanały. Czuję potrzebę, ciągnięcie, i wołanie przez wielu, aby przyjść przez, w ten sposób i z innymi. . . mówić do Was. Wydaje się wam, że mogę przyjść tylko poprzez kościół, lub starą książkę z półki. Kochani, "Ja żyję i kocham w każdej z waszych komórek i oddycham, gdy wy oddychacie." "Gdyż Ja Jestem Wami". "Wy Jesteście Mną". To jest po prostu zadanie, wielkie w tym, aby podjąć siebie w ludzkiej postaci dla wielu celów miłości i ekspansji własnej duszy i innych ludzkich cywilizacji, innych gatunków, innych wszechświatów i systemów gwiezdnych.

Jestem tutaj, aby wskazać drogę. "Idźcie do Waszego Serca." Znajdziecie tam "Mnie". Musicie wiedzieć, jak dostroić się do zharmonizowania swojej istoty, aby dostosować waszą Jaźń, musicie udać się do swojego silnika, podobnie jak w samochodzie. Nie myjecie samochodu na zewnątrz, aby dostroić silnik. Musicie iść bezpośrednio i w przestrzeń i sposób, aby dopasować części.

Wasz silnik to jest wasze serce. Wasze życie jest fizyczności i energetyce wyższego serca. Ja Jestem w tym miejscu. Jezus Chrystusowy jest również tam. To miejsce potrzebuje tylko miłości i słuchania. Gdy zbliżamy się do czasu, który wielu wciąż jeszcze musi zobaczyć, jest dużo do zrobienia z odrętwieniem z filmów, lęków, głosów głośniejszych niż twoje serce i twoich starych wspomnień przeszłości, które są z Ziemi, nie z Twojej Boskości. Do tego trzeba sięgnąć z powrotem. Poproście o pomoc, aby to wiedzieć. Wezwijcie legiony aniołów, mistrzów i świętych, którzy są dla was wygodni, ale słuchajcie słów i wszechwiedzy, która przychodzi, jest linia komunikacji, abyście się do niej dostroili, jest to częstotliwość, jaką wszystkie rzeczy są. Wasza nauka jest na bieżąco w tym, szukajcie na zewnątrz aspektów człowieka, tak trzeba to zakwalifikować. Jednak przede wszystkim, "Idź do Wewnątrz!" Szukaj miłości, której pragniesz. Szukajcie pokoju, za którym długo tęsknicie. Znajdź tą "obecność Jam Jest", którą jesteś w doskonałej formie i wszechwiedzy, gdyż w tej przestrzeni trzymam cię w świętości umocnienia twojej Istoty. Gdy poruszasz się w tej przestrzeni, słuchaj więcej i więcej, a "usłyszysz”. Bo ja mówię "Głośniej" niż kiedykolwiek. . . "Wracaj do Domu". Dom to kochająca przestrzeń w Świadomości Serca, która kiedyś będzie dowodem w waszym własnym świecie, w fizycznych sposobach. "Wiedzcie", że  przestrzeń miłości jest energią i z tej przestrzeni im więcej miłości jest utrzymywane, tym bardziej fizyczna forma odzwierciedla to.

Czas wracać do domu. Zróbcie krok. To nie koniec Ziemi, ten czas, który nadchodzi, ale to jest koniec Ciemności, nie znania swojego prawdziwego "Boskiego Ja", którym jesteś. Koniec ciemnej świadomości jest pod ręką. To jest "Mój Dekret" i Nic, "Powtarzam NIC" nie zmieni Mojego dekretu i miłości, którą mam dla "Wszystkiego". Dziękuję każdemu z was za niekończące się usługi dla wszystkich, i czas, aby przyjść do domu, do wyższej świadomości i odrodzić się w świadomości i ciałach i dla jasności, nie musi oznaczać śmierci! Możecie zastąpić to i wrócić do wolności formy, jaką wybierzecie. Ale musicie teraz opuścić tę rzeczywistość z wyboru, pozostawiając przywiązania, pozostawiając ograniczające przekonania, pozostawiając nienawiść, gniew i strach i po prostu przenieść się do kochania, jeden drugiego. To wszystko, o co jesteście proszeni. Jeśli kochasz innego jak swoją Jaźń, to wszystko się wyrówna i twoje wejście do tej nowej rozszerzonej rzeczywistości i droga powrotu do ścieżki bytu, jakim istniałeś przedtem, pokaże się Samo.

Ukochani z mojej kreacji, w tym dniu, o tej godzinie, w tej chwili, powiem do każdego z was. Kocham was i obiecuję wam Całość i tak to jest.

Bóg - Dziś jako główny głos Twojej Rodziny Światła i "JEDEN"

Podziel się tym swobodnie, z odpowiednim odnośnikiem do www.reneesnider.com * Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 11:55:16 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1465 : Październik 15, 2012, 12:41:44 »

Najtrudniej jest uwierzyć w siebie w swoje istnienie , w swoją moc i w piękno i doskonałość własnej istoty , w swoją niepowtarzalność w gronie podobnych ale również niepowtarzalnych Istot tworzących tą JEDNIĘ. Najtrudniej jest uwierzyć iż tak naprawdę wszyscy bez wyjątku Żyd , Cygan czy Arab  stworzeni jesteśmy z tej samej doskonałej i pięknej materii miłości bezwarunkowej. Iż nie jesteśmy  rolami  które graliśmy i gramy w dziejach ludzkości, one służyły i służą nadal poznawaniu siebie, i tylko siebie na wielu planach w wielu aspektach rzeczywistości.

Zatem czy jest ważne kogo i jak zagrał ktoś dawniej i dzisiaj? Dla niego tak bo stworzył dzięki temu swoją postać dla siebie, dla kogoś tez tak jeżeli dobro które tworzył pomagało innym być inspiracją do przemieniania siebie. A reszta? Nic co nie jest dobrem i miłością nie przejdzie z planu fizycznego do plany energetycznego, NIC!
To co uznajemy za zło ( co ma wibrację niską) pozostanie tu w tej przestrzeni, w wyższej przejawi się jako brak dobra, pusta plama , która trzeba bezie wypełnić kolejnymi etapami poznawania go i przygarniania do siebie. Bowiem zło nie jest przenoszone w Zaświat a z Zaświatu nie będzie przeniesione do naszego wyższego etapu życia.

Zatem jedyne ważne dla nas teraz, to wykorzystanie tego już tak krótkiego czasu na tworzenie piękna , na dzielenie się dobrem , na zauważanie nawet jego najmniejszych okruchów i wspieranie ich by powiększały się dla nas wszystkich.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 12:42:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1466 : Październik 15, 2012, 12:43:28 »

Cytuj
DOM. Jest to miejsce, z którym jesteś w energii, w płynnej materii Światła, dźwięku, wibracji, złożonej organizacji i doskonałości Bytu. Jest to przestrzeń ekspansywności, która istnieje poza sferą waszych 3-cio wymiarowych możliwości umysłu.

Jak można poznać umysłem to, co jest POZA umysłem ? Nie da się.

Zdefiniowanie "boskiego JA" jako czegoś POZA tym czym/kim sądzisz że jesteś, czegoś zewnętrznego to interesujące przestawienie Całości. To dalej operowanie na znanym i lubianym JA, ale tylko aby Cę uspokoić, abyś nie czuł że umierasz. Z tym, że nie może umrzeć to ,co się nie narodziło. I to coś nie może niczego zrobić, aby przejść "dalej" . To się stanie samo Duży uśmiech  bowiem ...

Cytuj
Jeśli kochasz innego jak swoją Jaźń, to wszystko się wyrówna i twoje wejście do tej nowej rozszerzonej rzeczywistości i droga powrotu do ścieżki bytu, jakim istniałeś przedtem, pokaże się Samo.

Jedynie rozpoznanie tego co poza JA - owej mitycznej Jaźni - otwiera drogę.
Ten przekaz rezonuje, ale szkoda, że nie mówi wprost co się rozproszy,a  tyko zaciera granice JA . Pewnie dlatego ,abyś się nie wystraszył Mrugnięcie

Cytuj
"Ja żyję i kocham w każdej z waszych komórek i oddycham, gdy wy oddychacie."
- a jak robisz oddychanie ? Nie Ty oddychasz w sensie że nie zmuszasz płuc do tych czynności nie kontrolujesz tego, ani jednej komórki nie kontrolujesz TY. Zatem tu jest wskazanie na Świadomość, która tym zawiaduje. Wystarczy to rozpoznanie utrzymywać.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 12:58:54 wysłane przez east » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1467 : Październik 15, 2012, 12:56:10 »

Cytuj
To jest "Mój Dekret" i Nic, "Powtarzam NIC" nie zmieni Mojego dekretu i miłości, którą mam dla "Wszystkiego".
pewnien dr.- lubił powtarzać- "dyktuję, nie będę potarzał",-
aż pewnien raz w trakcie zajęć zadzwoniła jego żona, a on przez komórkę- "kup 2kg. ziemniaków, nie będę powtarzał"  Duży uśmiech
to tak żartem.


Jak można poznać umysłem to, co jest POZA umysłem ? Nie da się.

a i owszem, jednak wielu napisało wiele b.długich opisów- tego co poza 3-ma wymiarami.. Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1468 : Październik 15, 2012, 13:10:56 »



Jak można poznać umysłem to, co jest POZA umysłem ? Nie da się.

a i owszem, jednak wielu napisało wiele b.długich opisów- tego co poza 3-ma wymiarami.. Mrugnięcie
Ale to co napisano też zrodziło się w umyśle i w nim zostało, bo umysł nie jest zdolny do opisu czegoś co nie leży w jego zakresie pojęciowym.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1469 : Październik 15, 2012, 13:20:35 »



Jak można poznać umysłem to, co jest POZA umysłem ? Nie da się.

a i owszem, jednak wielu napisało wiele b.długich opisów- tego co poza 3-ma wymiarami.. Mrugnięcie
Ale to co napisano też zrodziło się w umyśle i w nim zostało, bo umysł nie jest zdolny do opisu czegoś co nie leży w jego zakresie pojęciowym.

nie jestem pewnien, czy w umyśle naukowca z innego art. o duszy zrodziło się to co napisał po kilku latach przemyśleń,-
a jednak jego naukowy umysł nie był w stanie tego obalić. Nasza percepcja umysłu z założenia jest dostosowana do opisu i rozpoznania reali 3G,-
no i jeszcze- opisać coś z poza umysłu i świata 3G, a właściwie to zrozumieć- to już inna sprawa.
To trochę jak opowiadanie Eskimosowi, który nigdy nie opuścił swego naturalnego środowiska o soczystych owocach tropikalnych które jadłeś,-
Eskimos, pewnie powie- tak to piękne, ale co on z tego zrozumiał bez osobistego doświadczenia..?
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 13:22:07 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1470 : Październik 15, 2012, 15:10:07 »

Natomiast inna rzecz. Jest możliwe ,aby wiedza z zewnątrz przedostała się do umysłu i tam rozkwitła. Tak większość geniuszy opisywała akt wynalazczości. To przychodziło do nich w olśnieniu Chichot
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1471 : Październik 15, 2012, 15:18:55 »

Natomiast inna rzecz. Jest możliwe ,aby wiedza z zewnątrz przedostała się do umysłu i tam rozkwitła. Tak większość geniuszy opisywała akt wynalazczości. To przychodziło do nich w olśnieniu Chichot

pewnie z Pola morfogenetycznego, bo choć nadal mamy zablokowane kanały łączące nas z całą wiedzą tam dostępną,-
to czasami mimo wszystko coś się przedostanie Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1472 : Październik 15, 2012, 18:43:53 »

To kolejny przekaz Archanioła Michała przez Rona Head. Oprócz wstępu o rozprzestrzenianiu tych przekazów mówi o zachodzących zmianach na różnych poziomach.



Jeszcze raz przypominamy, że świat jest waszym, odbiciem, a nie odwrotnie. - Michael

15 października 2012
Channeler: Ron Head

W tym dniu chcielibyśmy podziękować każdemu z tych, którzy przyłączyli się do dyskusji na naszej stronie na Facebooku. To jest teraz, a będzie więcej, sposobów dla wszystkich, aby dzielić się mądrością zgromadzoną w tym czasie wzniesienia.

Wzywamy wszystkich, którzy szerzą nasze wiadomości na całym świecie w ich różnych językach, aby również rozpoczęli takie dyskusje. Należy pamiętać, że znamy i bardzo doceniamy pracę, którą robicie. Wasze wysiłki mają nasze pełne poparcie.

Obecnie istnieje bardzo niewiele krajów na waszej planecie, które jak dotąd nie otrzymywały naszych wiadomości, a nawet te zostały osiągnięte w inny sposób. Poczujcie tą prawdę. Spójrzcie na sukces, który możecie zobaczyć na swoich własnych stronach. Pozwólcie temu, aby podnosiło Was na duchu w tym czasie, gdy wasze media są jedynie informacją, negatywnych rzeczy. Jesteście mediami wybranymi przez nas do rozprzestrzeniania zupełnie innych komunikatów.

Jest energia zawarta w tych słowach, które wysyłamy, która przynosi miłość waszego Stwórcy, dla wszystkich, którzy czytają lub słuchają. Jeśli jesteś tłumaczem, który publikuje je z wyraźnym zamiarem, aby zachować ich całą zawartość, lub tym, który nagrywa i publikuje je w formie video, proszę wiedzieć, że jesteśmy świadomi twoich działań i pracujemy z tobą tak, jak robimy z tym channelerem . Proszę przyjąć nasze podziękowania i błogosławieństwa, gdy kontynuujecie tą pracę.

Wielu z was nigdy nie uważało siebie za channelerów, ale mówimy wam, że teraz na pewno jesteście. Gdy zaczniecie czuć energie tych komunikatów podczas pracy z nimi, prawdopodobnie znajdziecie siebie stającymi się nimi jeszcze bardziej. Nawet jeśli tylko czytacie, ale zaczynacie czuć te prawdy, stajecie się kanałem dla światła, które zalewa ludzkość teraz. Jesteście kontenerami światła. Ale nie jesteście takimi wspaniałymi pojemnikami. Ono przecieka z was i błogosławi wszystkiemu w waszym życiu. Myślę, że być może powinienem powiedzieć raczej, że jesteście zraszaczami ogrodowymi. Tak, robicie wspaniałe zraszanie.

Przez wiele tygodni teraz macie wrażenie, jakby coś chciało wam przyjść do głowy, jakby coś, ale nie wiecie co, ma zamiar postawić wasz świat na głowie.
Teraz, od portalu  waszego 10-10, to uczucie jest jeszcze silniejsze dla większości z was. Jak zwykle, podkreślamy, że czujecie zmiany, które się pojawiają wewnątrz was.

Tak, świat wkrótce również zobaczy zmiany. I te zmiany, gdy w końcu się osiedlą, będą mile widziane. Ale mówimy wam, abyście  uważnie śledzili, co dzieje się w waszych umysłach i sercach, gdyż to jest miejsce, gdzie prawdziwe i najważniejsze zmiany zachodzą. Po raz kolejny przypominamy, że świat jest waszym, odbiciem, a nie odwrotnie. Jeśli nie zmieniłeś się w sposób bardzo znaczący, nic z tego co masz zamiar zobaczyć, nie byłoby możliwe.


Zajęło to tysiące lat, aby doprowadzić wasz świat do tego punktu. Cieszcie się owocami swojej ciężkiej pracy. Bądźcie dobrej myśli i bądźcie jednego serca teraz, moi drodzy przyjaciele, moja armio światła. Będziemy mówić wkrótce.
Dobrego dnia.

15 października 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2012, 18:44:48 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1473 : Październik 15, 2012, 19:08:39 »

To kolejny przekaz Archanioła Michała przez Rona Head. Oprócz wstępu o rozprzestrzenianiu tych przekazów mówi o zachodzących zmianach na różnych poziomach.



Jeszcze raz przypominamy, że świat jest waszym, odbiciem, a nie odwrotnie. - Michael



jeszcze raz zwrócę uwagę na wykład który wkleiłem tu
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7804.msg106082#msg106082
ponieważ jest najważniejszy i najwięcej wyjaśniający, a nie mącący w głowie ze wszystkich dotychczasowych!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1474 : Październik 15, 2012, 19:28:30 »

songo1970
Cytuj
jeszcze raz zwrócę uwagę na wykład który wkleiłem tu
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7804.msg106082#msg106082
ponieważ jest najważniejszy i najwięcej wyjaśniający, a nie mącący w głowie ze wszystkich dotychczasowych
!
Szacowny chyba naprawdę przyspiesza jak już Ty straciłeś cierpliwość Duży uśmiech
to piwko Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.709 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

film world-of-pandas pifpaf telenovelasmundo zabojcy