Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 15:41:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 764078 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1600 : Listopad 04, 2012, 18:35:02 »

Nie to że się czepiam bo od tego jest szacowny arteq , ale ciekawi mnie tylko w jakiej dziedzinie ów Lanto jest mistrzem.
Nasi to chociaż się przedstawiają jestem profesorem filologii, albo jestem doktorem matematyki..
A tu jestem mistrzem Duży uśmiech
Ja jak się przedstawiam to mówię, że jestem specjalista od spożycia piwa często w ilościach nadmiernych (pracuje nad tym z mizernym skutkiem) i wtedy każdy wie z jakim to ,,specem" ma do czynienia Duży uśmiech
A tu już na samym początku mistrz od ....Coś
Hm na trzeźwo tego nie zaakceptuje Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1601 : Listopad 04, 2012, 18:39:30 »

ale ciekawi mnie tylko w jakiej dziedzinie ów Lanto jest mistrzem.

skoro obserwuje nas od eonów,-
to wnioskuje, że mistrzem obserwacji
Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1602 : Listopad 04, 2012, 18:50:33 »

songo1970
Cytuj
skoro obserwuje nas od eonów,-
to wnioskuje, że mistrzem obserwacji
Znaczy jest zwykłym podglądaczem Duży uśmiech
Mam tylko nadzieje, że podgląda kobiety ewentualnie tych przystojniaków a grubasy go nie kręcą Duży uśmiech
Swoją droga moim skromnym zdaniem samo podglądanie to słaba nauka Duży uśmiech
I przypomina to lizanie cukierka przez papierek Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1603 : Listopad 04, 2012, 18:53:24 »

..nie wszyscy zdecydowali się "upaść w dualność",-
więc jedni w to grają, a inni tylko oglądają,- Duży uśmiech
i "konia z rzędem" temu kto wie, komu lepiej lub gorzej w swoich rolach. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 18:53:38 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1604 : Listopad 04, 2012, 19:02:31 »

songo1970
Cytuj
i "konia z rzędem" temu kto wie, komu lepiej lub gorzej w swoich rolach.
Nie wiem komu lepiej bo jak sobie na wierchuszkę patrze to wydają się dumni i kwitnący w swoich rezydencjach, limuzynach ....
Więc ci ,,mistrzowie" czy też ,,archaniołowie" pewnie mają podobnie Duży uśmiech
Ale ciekawi mnie dlaczego później tak skomlą szukając kontaktu z nieskromnie napisze nami używając epitetów np  słodcy Duży uśmiech
Skąd u nich tyle lęku nawet wychodząc z założenia, że nie każdy jest bohaterem. Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1605 : Listopad 04, 2012, 19:06:21 »

songo1970
Cytuj
i "konia z rzędem" temu kto wie, komu lepiej lub gorzej w swoich rolach.
Nie wiem komu lepiej bo jak sobie na wierchuszkę patrze to wydają się dumni i kwitnący w swoich rezydencjach, limuzynach ....
Więc ci ,,mistrzowie" czy też ,,archaniołowie" pewnie mają podobnie Duży uśmiech
Ale ciekawi mnie dlaczego później tak skomlą szukając kontaktu z nieskromnie napisze nami używając epitetów np  słodcy Duży uśmiech
Skąd u nich tyle lęku nawet wychodząc z założenia, że nie każdy jest bohaterem. Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

po mojemu- nasze doświadczenia zbierane przez eony są bezcenne,-
dodatkowo, "co nas nie zabije to nas wzmacnia", a jeżeli podczas naszej nieobecności coś spartolili,-
to wiesz kto u kogo znajdzie się na dywaniku
Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 19:12:33 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1606 : Listopad 04, 2012, 19:14:46 »

i co na tym dywaniku z nim począć Duży uśmiech
bo przecież spartolili
bo nie tak miało być
miała być współpraca - wymiana wniosków, doświadczeń, wiedzy
a oni dali dyla z ziemi i tylko nas nas gapili się tyle czasu.
a jak zobaczyli że dla ich ciał o zgrozo jest za późno, że każdy kowalem swojego losu
to..
to skomlą nocami i spać nie dają
nawet pojąć nie mogą, że nikt tu nikomu rewanżował się nie będzie
tylko
cierpliwy jestem więc cierpliwie powtórzę
każdy kowalem swojego losu, co kto posiał to zbiera...
więc kochany songo wole swoją starą chatkę swojego kilkuletniego kocura i swoje grube ciałko od ichniego luksusu Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 19:15:29 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1607 : Listopad 04, 2012, 19:26:24 »

Cytat: przebiśnieg
więc kochany songo wole swoją starą chatkę swojego kilkuletniego kocura i swoje grube ciałko od ichniego luksusu   

A mógłbyś szacowny, jakąś fotkę tego kilkuletniego kocura na forum wrzucić?
Miłośników kotów tu sporo.  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1608 : Listopad 04, 2012, 19:28:33 »

Cytat: przebiśnieg
więc kochany songo wole swoją starą chatkę swojego kilkuletniego kocura i swoje grube ciałko od ichniego luksusu  

A mógłbyś szacowny, jakąś fotkę tego kilkuletniego kocura na forum wrzucić?
Miłośników kotów tu sporo.  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech


no właśnie!- co do kotów  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 19:39:10 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1609 : Listopad 04, 2012, 19:41:56 »

Przepraszam oczywiście jest u mnie miska przed domem z której je kilka lub więcej kotów, żaden z nich nie jest ,,mój", ale pisząc o ,,kocurze" mam na myśli mojego 5- letniego peugeota 407 Uśmiech
już wyjaśniłem że śniło mi się że jestem w środku kota, a poruszam się jak w aucie Uśmiech
No i przekonano mnie do zakupienia owego auta a ponieważ ma lwa (gryfa) w logo, więc nazwałem go ,,kocur"
Zdjęcie każdy w necie może obejrzeć wpisując peugeot 407 Uśmiech kolor srebrny metalik Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 19:43:49 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1610 : Listopad 04, 2012, 19:57:28 »

Wracając do dyskusji to mistrz jest mistrzem od siebie i dlatego już nie musi doświadczać 3D, i gdzieś tu było klepane jakie cechy tego mistrzostwa tutaj z grubsza są, nawet ptak się załapywała. Z podglądaniem to raczej tak sobie (chyba, że ma bujną wyobraźnię), bo najlepiej widzi potencjały energetyczne i ruchy energii, więc kobiecego ciała raczej nie doceni, zresztą i tak mu wszystko jedno - nie ma już płci.
Kotów ci u nas dostatek, mam kilka do oddania, a zdjęć tych co są już na stałe też by się znalazło.
======================================================
Wracamy do energii. Druga część odczytu Kosmicznej Świadomości z 01.11.2012 - konkluzje.
Ten kawałek jest krótszy i porusza kwestie służenia.


Kosmiczna Świadomość odczyt z 2 listopada 2012 (część 2) konkluzja!

"Jak wielu Służyć i jak?"


Pytający: Dźwigamy to. Jest pytanie, którego nigdy nie widziałem tutaj wcześniej, że ja nawet nie pomyślałem. To jest  z FS. Pisze on: "Kiedy przeszedłem na drugą stronę i byt pyta mnie ilu ja służyłem, dlaczego się nie pyta mnie, ilu ja nadużywałem, torturowałem, lub zostali zamordowani, ponieważ, zgodnie ze Świadomością, dobro i zło są obydwoma atrybutami i powinny być nagradzane? "


Kosmiczna Świadomość: ta świadomość mówi, że w czasie śmierci i przeglądu własnego życia, każdy przegląda wszystko z własnego życia. Pytanie: "Jak wielu służyłem i jak dobrze?" jest takim, które odzwierciedla to, co było celem dla duszy, która zdecydowała się przyjść do ludzkości, do fizyczności, aby mieć fizyczne doświadczenie. Gdyż ostatecznym celem jest służyć nie tylko do ludzkości w większym kontekście, ale innym w swoim życiu, a więc pytanie: "Ilu ja służyłem?" Ma znaczenie, gdyż dusza pragnie się rozwijać i rosnąć i służyć i być wyrazem Bożego światła i Bożej miłości. Że w tym samym czasie, gdy przegląd jest robiony i to, co jest aspektem duszy po powrocie do ducha widzi wszystkie swoje działania, widzi wszystkie nadużycia, wszystkie tortury, wszystkie negatywne działania, które ktoś mógł podjąć. Jeśli ktoś był obelżywy i destrukcyjny dla innych, uświadamia sobie to i dusza rozumie, że to nie było zamierzeniem, ani celem. To było, żeby iść do fizyczności mieć doświadczenie swojego wzrostu i rozwoju i służyć najwyższemu Boskiemu celowi. Ona rozumie w trakcie przeglądu, że może zawiodła. Może była zwiedziona. I może rzeczywiście nie osiągnęła tego, co to było zamierzone. Nawet dla tych, którzy nie wchodzą w fizyczność w celu służenia lub postępu duchowego, ciągle robią przeglądy swoich wcieleń i nadal rozumieją, że mogli żyć lepszymi wcieleniami. Jest to powód, dlaczego wolność wyboru jest dwustronnym mieczem. Gdyż może ona być używana dla najwyższych, świadomych wyborów, które posłużą duszy w jej wędrówce przez stan doświadczenia, ale może również prowadzić do złych wyborów, odchylenia od swego prawdziwego szlaku i zboczenia z najprawdziwszych celów, które dusza ma, gdy wejdzie ona w fizyczność. Po powrocie duszy, aspekt które miał doświadczenie, wraca z powrotem do stanu duchowego, może zobaczyć, gdzie to udało, a gdzie nie powiodło się. Gdzie służył wielu i gdzie nie służył nikomu poza jego własnym interesem w oparciu o swoje potrzeby fizyczne i założenia. Dusza to rozumie i dusza pragnie mieć kolejną szansę, kolejną szansę, aby wrócić do fizyczności i zrobić to dobrze. Aby służyć. Aby osiągnąć wyższe cele duchowe może zechce zrobić po raz pierwszy w ciągu. Jest to część tego, co jest znane jako karma. A dusza w wyborze do zaangażowania się w karmie, decydując się na powrót do fizyczności, robi to z zamiarem robienia dobrze. Niestety po raz kolejny wolność wyboru jest w eksploatacji. Zasłona zapomnienia dezorientuje kogoś. Zapominają o ich duchowej naturze. Można by pomyśleć, to jest absurdalny i szalony sposób robienia rzeczy, ale jeśli ktoś rozumie, że dusza jest wieczna, Bóg jest wieczny, i że są to po prostu stany snu duszy, które ma, aby mieć doświadczenie, po którym ona wróci do włókna duszy, to nie ma powodu, dlaczego nie zrobić tego w ten sposób.

Kosmiczna Świadomość: Ostatecznie, dusza ma to prawo i aspekt, który prezentuje się w fizyczności robi to, co jest ścieżką służby, drogą oświecenia, osiągając poziom świadomości, który pozwoli jej się Wznieść. To jest dokładnie to, co dzieje się na tym planie istnienia w tym czasie. Wiele dusz, którzy robiły to w kółko, w końcu osiągnęła w sposób zbiorowy, punkt zrozumienia, punkt osiągnięcia tej świadomości, że są tutaj, aby służyć w tym najbardziej pomyślnym czasie. Są tutaj, aby osiągnąć duchowe oświecenie i zaawansowanie i są tutaj, aby służyć.

Pytający: Bardzo dobra odpowiedź. Dziękuję. Jest jeszcze inna kwestia. Wierzę, że to już na to odpowiedziałeś. Dźwigamy ...

Kosmiczna Świadomość: ta świadomość przeszkodzi. Ta świadomość kontynuuje delikatnie. Gdyż zakończyła stwierdzeniem, że jesteście tutaj, aby służyć. Ta świadomość pragnie dodać, że jesteście tutaj, aby służyć sobie, swojej duszy, Boskości, oczywiście, ale w byciu w służbie dla samego siebie, postawienia samego siebie w centrum własnego kręgu, zaczyna się od zrozumienia, że gdy ktoś rośnie i rozszerza się, gdy wiedza i mądrość i duchowe rozumienie rozszerza się w czyjejś świadomej istocie, gdy będzie rozumieć, dlaczego bycie w służbie jest tak ważne. Kiedy ktoś jest w służbie samemu sobie przede wszystkim, ten ktoś przygotowuje się do jego większego aktu usługi. To nie jest egoizm. To jest świadomość siebie, jak ktoś się widzi, jako część większej konstrukcji, a więc większej prawdy. I gdy ktoś pomaga sobie, to rzeczywiście pomaga innym, zarówno bezpośrednio w jego sąsiedztwie i poza jego kręgiem odpowiedzialności. Gdyż ten krąg rozszerza się i odpowiedzialność za innych, jest również tym, co się rozszerza. Ale zawsze zaczyna się od samego siebie, ktoś działa miejscowo po pierwsze, przynosi zrozumienie we własnym życiu, i pomaga innym w ich życiu, Ukochani, siostry, bracia, rodzice, dzieci, ciotki, wujkowie, kuzyni. To wtedy rozwija się na przyjaciół i współpracowników. To rozszerza się na zewnątrz w większej ilości, jeśli ma zdolność służyć w ten sposób. To nie jest tak, że każda dusza, która wybiera się w fizyczność musi być w usługach publicznych w oczach opinii publicznej, ale nawet przez zrozumienie, że można przenosić swoje energie zrozumienia, światła i miłości, do masowej świadomości i angażuje się w tego rodzaju medytacje, wtedy służy większej całości. To nie jest usługa, która po prostu opiera się na działaniach na publicznej arenie, ale także działania wysyłania z powrotem swojej energii i wspierania planu Bożego, przynosząc światło i miłość, nawet do tych, w ciemności, bo oni także są częścią Bożego planu, częścią Stworzenia. I to też jest służeniem. Jest to również to, co jest określone w pytaniu: "Ilu służyłeś?" To nie jest po prostu tak, że ktoś musiał być osobą publiczną oczywiście tam, służąc, ale można być służącym poprzez swoje intencje i poprzez swoje działania na tych poziomach.

Pytający: To prawda. Dużo mądrości. Dziękuję.

Kosmiczna Świadomość: Wreszcie, ta Świadomość kończy mówiąc, że w tych czasach, w szczególności, istnieje zapotrzebowanie na takie usługi. Że wielu, którzy zostaną zatraceni w strachu i panice, tylko patrzą na siebie i swoich najbliższych, jak tych, którzy muszą być obsługiwani i chronieni. Ale to nie jest usługa w sposób, o jakim ta świadomość mówiła chwilę temu. Będą widzieć raczej, że trzeba się bronić, będą kupować broń, będą zdobywać ich jedzenie, nie będą się dzielili akcji, zabiją tych, którzy przyjdą do nich z prośbą o jedzenie. To nie jest usługa w świetle. To więcej jest o krótkowzroczności tych, którzy nie będą widzieć większego obrazu. Gdyż jest to część planu także tych w mocy, hermetyzacja osób w takim ograniczonym zrozumieniu i wizji, że ich zdaniem muszą mieć broń, aby chronić siebie, że muszą iść na wojnę, aby pokonać innych, którzy chcieliby coś zabrać od nich, coś co jest ważne, jak im powiedziano. Wszystko to jest część planu ciemnych, zapobiegania, aby wielu zobaczyło większą prawdę i było w większych usługach. To jest jeden z głównych powodów, dlaczego ta świadomość powiedziała wiele razy: Nie wystarczy iść w strach i panikę i egoizm. Gdyż to nie jest droga do przodu w świadomości duchowej i uważności duchowej. Jest to droga w istocie do złowienia samego siebie i do utrwalenia cykli karmicznych w kółko, gdyż lekcją, jak ta świadomość powiedziała, jest zrozumienie, w jaki sposób służyć samemu sobie, swojemu wzrostowi i rozwojowi, swojemu rozwojowi duchowemu, swojej grupie dusz i Bogu.

Pytający: Dziękuję, Świadomości. To było bardzo, bardzo pomocne. Bardzo, bardzo dobre. Dziękuję.

Pytający: Czy masz dodatki proszę?

Kosmiczna Świadomość: nie ta świadomość skompletowała, w końcu.

Pytający: To było naprawdę ciekawe. Dziękuję.

02 listopad 2012
Channeler: Will Berlinghof
http://lightworkers.org/channeling/170516/cosmic-awareness-reading-november-2-2012-part-2-conclusion


Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1611 : Listopad 04, 2012, 23:12:16 »

Jeśli ktoś jeszcze myśli, że Kosmiczna Świadomość to żart to proszę się zapoznać z nagłówkiem poniżej przywołanego artykułu. Wiertarka tutaj to wiertnia geologiczna. Zbieg okoliczności?

Cywilny Powietrzny Patrol Missouri prowadzi stanowe szerokie ćwiczenia katastrofy symulującej trzęsienie ziemi wielkości 7,6 w pobliżu Nowego Madrytu

St Louis Dzisiaj
04 listopada 2012 07:09 CST
Skrzydło Cywilnego Patrolu Powietrznego Missouri, pomocnicze dla US Air Force, będzie uczestniczyło w stanowych szeroko zakrojonych ćwiczeniach katastrofy sejsmicznej w sobotę, 3 listopada, 2012. Wiertarka będzie symulować trzęsienie ziemi wielkości 7,6 pobliżu Nowego Madrytu, Missouri.

http://www.sott.net/article/253128-Missouri-Civil-Air-Patrol-conducts-state-wide-diaster-exercise-simulating-7-6-magnitude-New-Madrid-earthquake

Edit: Podczas takich ćwiczeń w ubiegłym roku w Meksyku wywołano prawdziwe trzęsienie ziemi o sile 5,6 stopnia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 23:17:38 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1612 : Listopad 05, 2012, 00:36:40 »

Ostatnie zrywy i ostatnie usiłowania wprowadzania zamętu , niezgody i odwracania uwagi od istotności to zagrywki ciemnych sil wszędzie zarówno globalnie jak i w każdym środowisku naszym forumowym również. Tracąca grunt i moc ciemna strona bezradnie chce wprowadzić zastraszanie  i wszelakie  zaburzenia w coraz bardziej silnych wewnętrznie Ludziach. to usiłowanie odwracania uwagi od siebie i kierowanie jej w stronę organizowanych na silę zadym jest ich sposobem ( zresztą juz nie aktualnym) ściągania energii z ludzi. Po raz kolejny z paszczy demonów przeszłości powiało zgnilizną i odorem ich osobowości, ostatnie usiłowania manipulacją żywiołami nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Ludzka stanowczość jest silniejsza, ludzka moc zrozumienia podstępów i manipulacji informacją dewaluuje jej moc.
Jednak trzeba być uważnym i nie dawać się wciągać w żadne takie akcje na duża i mniejszą skalę.
To zdecydowanie odbiera im moc wiją i miotają się w konwulsjach   z powodu braku zasilania nasza Ludzką energią.

Kiara Uśmiech Uśmiech


04.11.2012 Manewr Zwodzący. ASANA MAHATARI (Saint Germain)



NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain




Tutaj mówi Mistrz SAINT GERMAIN
Ten którego znacie i który Jest ASANA MAHATARI.

Wielkie Manewry Zwodzące rozchodzą się teraz na Świecie.
Dawniej wielki Naród używa ich aby oszukać Ludzkość by po raz kolejny móc zacząć Starą Grę.

Katastrofalne susze, trzęsienia ziemi, tsunami, niepogody i duże ilości wody
- czy wszystko to jest znakami spełniającego się proroctwa?

Bynajmniej nie, albowiem zaprawdę:
Ciemni sięgają po środki Manipulacji aby móc nadal niewolić Ludzkość, błędnie uważają iż to mogą.


Wielkie Przełomy, znikanie i pojawianie się mas lądowych stoi jeszcze przed nami, będzie kierowane przez Niebo i pozostawi nietkniętymi tych wszystkich Ludzi którzy są Dobrej Woli i którzy oddali się Przemianie, Światłu i Podniesieniu.

Ten scenariusz zniszczenia który przeżyliście w ostatnich dniach przez potężny Sztorm wodny jest następstwem ludzkiego wpływu, po to aby osiągnąć ludzkie cele w polityce i ekonomii i po to by odwlec STATUS QUO.
Nie jest on następstwem boskiej Interwencji która ma zapowiadać Przemianę.



To zaprawdę stanie się inaczej, inaczej się wydarzy i będzie przebiegać inaczej.


Pozostańcie więc wyjątkowo czujni przy wszystkim co dzisiaj się ujawnia, albowiem Fałszywi Prorocy rozprzestrzeniają swe mroczne światło nad Duszami Ludzi którzy żyją w Ciemności.

Jest jasnym, że ostatecznie zakończy się to porażką, tak jak i dotychczasowe próby które miały wymierzyć Ludzkości ostateczny (*finalny) cios.

To co jest najbardziej teraz potrzebne to ABSOLUTNA UWAGA i Siła Rozróżniania oraz Wiedza „skąd wieje wiatr”, jeśli wieje on potężnie i pcha się od strony światowych oceanów w stronę brzegów, w głąb lądu.


JA JESTEM TO JA JESTEM
Wyznaczony na przednie miejsce dla Dobra Ludzkości.

MY TRZYMAMY KURS.


Pozostańcie głęboko zakotwiczeni w pewności że jest to nieodwracalny Fakt, niezależnie od tego jakie ukażą się teraz Irytacje i fałszerstwa.


Droga dla Miłości, Brama Królestwa Pokoju, Most Światów poza Widocznym.

Ludzkości Wieczny i potężny Towarzysz

ASANA MAHATARI



http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/11/04/04-11-2012-manewr-zwodzacy-asana-mahatari-saint-germain/
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 10:28:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1613 : Listopad 05, 2012, 09:44:15 »

Dla chcących "łączyć kropki" z tego co było w przekazie Kosmicznej Świadomości i powyższym St Geramain'a dostawiam jeszcze kilka informacji z pierwszego z brzegu serwisu. Ostatnia dotyczy zjawisk wizualnych. Dla mnie jest to dość oczywisty efekt "pobudzenia" cząsteczek wody przez zewnętrzne interferencje jakichś fal "radiowych" ogólnie to nazywając.


Czy stan wojenny został ogłoszony w części New Jersey?
Alex Thomas
theintelhub.com
03 listopada 2012 17:36 CDT

Przynajmniej jedna nadmorska miejscowość w New Jersey, jest teraz oficjalnie w stanie wojennym po huraganie Sandy, który spustoszył obszar, pozostawiając skrajne uszkodzenia w jego wyniku.

http://www.sott.net/article/253110-Has-martial-law-been-declared-in-parts-of-New-Jersey



Burmistrz Bloomberg rozdziela zasoby i Gwardię Narodową ze "strefy wojny" w mieście


Shepard Ambellas
theintelhub.com
03 listopada 2012 15:33 CDT

Mieszkańcy na terenie miasta i okolic zostali mocno dotknięci przez gwałtowne wiatry, deszcze i powodzie, które "super burza" Sandy rzuciła na nich na początku tygodnia.

Obecnie w obliczu następstw, mieszkańcy i przedsiębiorcy czekają na kolejną fazę ożywienia, gdy zebrali z powrotem kawałki swoje życia do pewnego poczucia normalności. Ale kiedy to nastąpi?

W środku nowojorskiego portu leży Staten Island, w którą pogoda uderzyła, większości zalana i zanurzona po burzy.

Teraz zostało raportowane przez ABC i innych, że Staten Island jest  tak zagrożona, że jej mieszkańcy walczą o życie w sposób, jaki został opisany jako nie tylko  "strefa katastrofy", ale "strefa wojny".

http://www.sott.net/article/253147-Mayor-Bloomberg-diverts-resources-and-National-Guard-from-war-zone-within-city



Dziwne Zjawisko na niebie Nagrane wzdłuż Wschodniego Wybrzeża USA Przed huraganem Sandy - październik 2012

Sheilaaliens Youtube

02 listopada 2012 09:07 CDT

Zjawisko to nazywane jest "Parhelia"
Były wszystkie nagrane kilka dni lub mniej przedtem, zanim  Huragan Sandy uderzył w wybrzeże.


 

Fizyk słoneczny NASA David Hathaway zrobił powyższe zdjęcie w Huntsville, Alabama dwa dni temu po ujrzeniu dziwnych pierścieni otaczających popołudniowe słońce

http://www.sott.net/article/253138-Strange-Sky-Phenomenon-Recorded-Across-Eastern-US-Before-Hurricane-Sandy-Oct-2012
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1614 : Listopad 05, 2012, 10:15:51 »

Przynajmniej wiemy dlaczego wykasowano nam trochę informacji o Titikaka , kryształaach i portalach energetycznych manipulujących nasza rzeczywistością. wyprzedzały one informacje naszego Metatrona , które są pokrętna manipulacją usiłującą zmienić nasza przeszłość i mieć wpływ na przyszłość.
Wyjaśnię to bardzo obszernie dzisiaj , bo tekst jest ciekawy i  warto. Jednak dla mnie jest to absolutny dowód iż ten Metatron to ziemska postać , przekazy są z ziemi nadawane telepatycznie jeżeli w ogóle nadawane a nie tylko napisane iż odebrane.
jak by to nie nazwać jest to perfidne usiłowanie zacierania i zmiany naszej zaistniałej przeszłości na rzecz tylko wymyślonej i implantowanej do świadomości ludzi w obszar ich pamięci. Wielka zakrojona na olbrzymią skalę psychomanipulacja rzeczywistością, kierująca ludzką uwagę na zmanipulowany program atlantydzki.
Zatem posty z przed kilku dni na temat Titikaka i ceremonii kapłanów wszystkich religii ( katolickiej , żydowskiej , muzułmańskiej , buddyjskiej , prawosławnej i innych ) biorących udział w tych rytuałach musiały zniknąć ponieważ odkrywały prawdę o wspólnej manipulacji rzeczywistością tych , którym ludzie zaufali.
Jednak ten tekst umożliwia bardziej szczegółową analizę i świetnie iż zaistniał!

Teraz rozumiecie dlaczego nasz arteq tak bardzo sprzeciwia się wklejaniu tekstów? Linki można łatwo blokować , teksty wklejone kopiujemy i są możliwe do powielania nie znikają tak szybko jak linki. Zatem manipulacja jest trudniejsza a wymazywanie zaistniałej informacji skopiowanej już niemożliwe. zatem w czyim imieniu walczy arteq o nasze ograniczenia?

Kiara Uśmiech Uśmiech

Czas, przestrzeń, podróże w czasie, teleportacje i szczęśliwe zakończenie



by krystal28 in Archanioł Metatron

.

.

Pozdrowienia Mistrzowie!  Jestem Metatron, Książę Światła i pozdrawiam każdego z was obdarzając bezwarunkową miłością.  Poświęć chwilę, aby poczuć tą energię, zamknij oczy i wyczuj odżywczy kokon, który ciebie otula… zbiera się świta.

Porozmawiamy teraz na wiele tematów ze szczególnym uwzględnieniem czasu, podróży w czasie, istoty dualności i teleportacji.  Dostrzegamy boskość w każdym z was.

Jako jednostki Boskiej Inteligencji i Istoty Światła… prosimy, zwróćcie uwagę na to, co wam oferujemy.

Czas i przestrzeń nawet u szczytu 2012 roku pozostają dla ludzi zagadką. W odniesieniu do znanych wam obecnie aspektów praw fizycznych ludzkość stawia pod znakiem zapytania podróże w czasie i podróże kosmiczne. Nigdy nie osiągniecie odległych rejonów „przestrzeni” czy „hiper-przestrzeni” w rakietach zasilanych tym czy innym paliwem. Nie można podróżować w czasie w skonstruowanych wehikułach czasu. Mówimy wam, że tu chodzi o koncepcję częstotliwości a nie wymysł fizycznego mózgu.

Podróże w czasie i teleportacje to rzeczywiście bardzo realne zamysły zarówno pod względem fizycznym jak i metafizycznym. Słyszeliście o bardziej zaawansowanych joginach czy szamanach, którzy opanowali ten proces, jednak takie mistrzostwo nie może mieć miejsca, zanim jednostka nie będzie na nie gotowa. Bardzo ważne jest, aby to zrozumieć.

Bardziej zaawansowane społeczeństwa waszej Ziemi, nazywane dobrotliwymi „kosmitami”, są w stanie manipulować teleportacją poprzez proces „wibracyjnej dematerializacji” cząstek stałych do antymaterii.

Takie teleportacje były dokonywane przez Atlantów używających technologii grupy Syriańsko-Plejadiańsko-Arkturiańskiej. W celu przesunięcia spójnych częstotliwości materii z jej pozornej fizycznej szybkości drgań do wibracyjnego stanu kwantowo – falowej antymaterii wykorzystywano specjalne kryształy Phi. Transport był następnie przetwarzany za pośrednictwem przewodu wiązki promieni lasera przez precyzyjne skierowanie energetycznej sygnatury do wektora celu podróży.Wasze własne badania dotyczące fulerenów lub alotropowych odmian węgla C60 zwanych „Bucky balls” (http://pl.wikipedia.org/wiki/Fulereny) ujawniają, że w pewnych warunkach molekularne dwudziestościany ścięte fulerenów powracają ze stałych nano-cząsteczek do fali kwantowej. Wasi naukowcy już dekady temu zauważyli, że elektrony pojawiają się i znikają w orbitach atomowych.Ludzkość zaczęła ponowne eksperymenty z teleportacją i podróżami w czasie przed ponad 80 laty, chociaż z niewłaściwych powodów. Spowodowała to twórczość HG Wellsa w czasach Tesli i Edisona. Niesławne wydarzenia nazywane eksperymentem Filadelfia naprawdę miały miejsce i były związane z działaniami wojennymi. Jego skutki, które okazały się katastrofalne i błędne, odsłoniły oszałamiające rewelacje dotyczące pola magnetycznego, pola grawitacyjnego, teleportacji i efektów czaso-przestrzennych. Nadal pozostają utajnione pod hasłem „projekt Montauk”.Nie zamierzamy wchodzić w obszary „tajnych operacji” czy „konspiracji”, jednak powiemy, że to, co było zamierzane w czasach „zimnej wojny” z „Montauk”, było niedozwolone. Pragniemy dodać, że życzliwe frakcje Sojuszu Syriańsko-Plejadiańskiego zawsze utrzymywały pod powierzchnią Ziemi stacje do teleportacji i, ze jest to technologia, która będzie wykorzystywana jedynie w dobroczynnym celu.Ziemia stanowi chroniony poziom wolnej woli i miejsce dla rozwoju ludzkości. W Kosmosie istnieją inne planety i formy życia w dualności, które są bardziej zaawansowane technologicznie. Życzliwa grupa Ashtar utworzyła dla Ziemi i jej wzniesienia ochronną tarczę…, a wielu z was, w waszym wielowymiarowym aspekcie, stanowi część tej ochrony. Jesteście Syrianami, Plejadianami, Arkturianami.Chcielibyśmy jeszcze dodać, że niektóre rządy i naukowcy zdają sobie sprawę, że pod Ziemią istnieją Syriańsko – Plejadiańskie bazy, włącznie z tymi w niesławnym obszarze Nevada. I choć może to być dla was zaskoczeniem, istnieją tam dobrze funkcjonujące instalacje stworzone przez grupę Syriańsko – Plejadiańską z udziałem ludzi. Zaznaczamy, że nie będzie udostępniona żadna technologia, z pomocą której będą mogły być prowadzone wojny.

W prowadzące do wzniesienia stopniowanie Ziemi włożono więcej wysiłków, niż możecie sobie wyobrazić. Wzniesienie Ziemi nastąpi 12-12-12, a wzniesienie masy krytycznej ludzkości dokona się w ciągu 15 pokoleń. Chcemy wam powiedzieć, że taką potwierdzającą informację przekazali wysłańcy z przyszłości, z różnych hologramów epok czasowych. Niektórzy byliby dla was szokujący. Jeszcze wam powiemy, że klęska hiszpańskiej armady (związanej z Inkwizycją) a nawet hitlerowskich Niemiec, to wydarzenia, na które mieli wpływ ci wysłańcy „powracający z przyszłości”. (Obie grupy pochodziły z trzonu energii aryjskich synów Beliala z Atlantydy). Gdyby nikt nie zareagował na te wydarzenia, dzieje planety przybrałyby zupełnie inny bieg.

W rzeczywistości to i niektórzy z was są takimi wysłannikami. Wielu należy do grup metafizycznych. Niektórzy są naukowcami (jak Nikola Tesla czy Albert Einstein), inni artystami czy autorami jak Stanley Clarke. Wy, podobnie jak oni, przyjęliście filtr dualizmu i nie byliście świadomi tej prawdy.

Pisarze science fiction piszący scenariusze dla filmu i telewizji, szczególnie dla „Kontaktu” i „Star-Trek” dobrze czuli temat teleportacji. Jednak trzeba pamiętać, że wspaniałe podróże w czasie i teleportacja to nie to samo. Jeśli wziąć pod uwagę, że ziemski poziom jest pozornie stabilny w czasie liniowym a człowiek jest na nim zdolny poruszać się w przestrzeni, wtedy przeciwieństwo spowodowałoby pojawienie się specyficznego efektu Torusa z paralelami, które byłyby do pewnego stopnia stałe w przestrzeni / miejscu i byłyby w stanie przenosić w czasie.

Wielowymiarowy aspekt 12-12-12

W 2012 roku, dokładnie z datą 12-12-12 wasz ziemski poziom wzniesie się do 12-tu wymiarów. To jest krystaliczna transformacja spójności. Wzmocnieniu ulegnie kreatywność, a u wielu z was odchyły dualności wykładniczo się zacieśnią. To oznacza, że wielowymiarowy dostęp stanie się jeszcze łatwiejszy. Jednak to nie oznacza, że zniknie dualność trzeciego wymiaru.

Ludzkie doświadczanie poziomu ziemskiego w dualności jest akredytowanym i zaszczytnym procesem uczenia się, któremu poddaje się wiele różnorakich istot Boskiej Inteligencji. Zanim wasza Wyższa Jaźń pozwoli wam podróżować do wielowymiarowych i równoległych systemów rzeczywistości, które są o wiele bardziej złożone, rozległe i otwarte, najpierw musicie nauczyć się optymalnie i odpowiedzialnie doskonalić swoją stwórczą energię myśli. W tym celu odwiedzacie Ziemski Uniwersytet…, aby na własne oczy zobaczyć konkretne skutki własnych myśli i emocji dzięki ich fizycznej materializacji.

Właśnie dlatego czas i przestrzeń zostały przeznaczone na miejsce nauki, i ten wyrazisty „miraż” jest tak silnie zaprogramowany przez Boską Jaźń, że z konieczności musicie koncentrować swoje fizyczne zmysły na fizycznej rzeczywistości nazywanej Uniwersytetem Dualności. Taka „liniowa” koncentracja została specjalnie zaprojektowana, a filtry percepcji, które zdają się blokować wielowymiarowość, są korzystne, ponieważ umożliwiają ludzkości zmierzenie się z doświadczeniami poziomu ziemskiego i dzięki temu wspomagają rozwój. Kiedy wzrost osiąga określony zaawansowany poziom „ilorazu światła”, wtedy i tylko wtedy jednostka może podjąć decyzję, czy wybiera otwarcie tworząc pomost do bardziej ekspansywnej wielowymiarowej percepcji. I o to chodzi w przemianach związanych z rokiem 2012.

Lecz pamiętajcie, że wy, ludzie, podróżujecie w czasie i przestrzeni prawie podczas każdego snu. To daje wam świetną możliwość stwarzania równowagi pomiędzy jawą a snem. Chociaż większość z was nie zdaje sobie z tego sprawy, mówimy wam, że każdego dnia przetwarzacie swoje codzienne doświadczenia w głębokim stanie śnienia.

I w tym stanie „uśpienia” Wyższa Jaźń bardzo starannie sprawdza wszystkie doświadczenia, jakie objawiają się w waszym życiu. Dokonujecie wyboru spośród nieskończonych możliwości i tworzycie doświadczenia, które umożliwią wam największy rozwój.

Wasze doświadczenia i ograniczone postrzeganie fizycznej natury przestrzeni trzeciego wymiaru są w przeważającej mierze określane przez waszą strukturę neurologiczną, i tak „zaprojektowana” struktura dobrze wam służy.

Pojedyncze linie czasu „wybranego” przez was fizycznego doświadczenia jest pozorną ścieżką, wzdłuż której zdaje się płynąć wasze życie. Według szerszej prawdy istnieje nieskończona liczba dróg w górę i w dół, które urzeczywistniają wasz rozwój, które tworzą niesamowicie wspaniałą sieć…, a wy w wyższych aspektach przeżywacie je wszystkie, można to tak ująć.

Dlatego, skoro tak wielu z was zostało uwięzionych w nieco zafałszowanych koncepcjach spirali zstępującej ludzkości starając się z niej ”wydostać”, przypomnijcie sobie, że wszystko wokół was jest iluzją i, że wszyscy jesteście współtwórcami tego „snu”.Wasze życie na Ziemi pomimo wszystkiego, co wielu z was myśli, jest wspaniałym projektem i niesie wielki cel. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest wam lekko. Nawet okresy uznawane za błędne, wnoszą ogromny potencjał lekcyjny.

Teraz w odniesieniu do kwestii wymiarowości…, ważne jest, aby wziąć pod uwagę i dostrzec to, co wam mówimy nawet, jeśli wasi naukowcy jeszcze tego nie akceptują. Materia występuje w widmach, dokładnie jak światło. Na jednym końcu widma jest materia, a na drugim – antymateria. Nie są w opozycji, lecz oscylują w różnych rezonansach częstotliwości. Wy wszyscy, każdy z osobna, bez wyjątku, macie wrodzoną zdolność zarówno do teleportacji jak i do podróży w czasie. Wasze prawdziwe Źródło jest w rzeczy samej w obrębie nie-materii lub antymaterii. Istniejecie w wielu, wielu rzeczywistościach równocześnie. Jak tylko osiągniecie określony poziom zaawansowania, zdyscyplinujecie wolę, odpowiednio zastosujecie intencję i koncentrację własnej woli jako trampolinę – bez użycia ego trzeciego wymiaru – wtedy możecie wstępować w inne linie czasowe. Hologramy czasu stanowią w pewnym stopniu analogię do barw. Każdy człowiek żyjący w trzecim wymiarze jest zgodnie z projektem skupiony przeważnie na jednym kolorze.

Zapewniamy, że wasze obecne życie, obecna cywilizacja, współistnieje w waszej rzeczywistości „TERAZ” obok wszystkich tak zwanych przeszłych i przyszłych żyć i cywilizacji na Omni-Ziemi. Więc zarówno twoje teraz jak i ich teraz istnieje równocześnie (w)… „TERAZ”.

W tym samym miejscu, po którym chodzicie, gdy odwiedzacie ruiny „starego” Egiptu, Grecji czy Rzymu, chodzą i żyją ludzie z tamtych epok a wspaniałe budowle, świątynie i piramidy są w doskonałym stanie i tętnią życiem. Z powodu innego wskaźnika częstotliwości wibracji czasu nie możecie ich zobaczyć ani oni was. To jest proste i logiczne, ponieważ wasze wymiary rozdziela fizyka czasu i przestrzeni. Zachodzi koegzystencja cywilizacji w jej szczytowej formie oraz „prastarych” ruin. Przechodzicie przez nie a one przez was, jak duchy!

Wszystko to stanie się zrozumiałe w następnych wiekach. I to jest faktycznie weryfikowalne zgodnie z geo-matematycznymi pojęciami i równaniami, które jeszcze pozostają niezrozumiałe, nierozwiązane przez waszych współczesnych naukowców. A jednak, co ciekawe, zostało to zobrazowane przez pisarzy gatunku science fiction.

W 2012 roku wielu z was jest w stanie odbywać globalne podróże, odwiedzać inne kraje i kultury istniejące obecnie równocześnie na waszej planecie. Istnieją znaczne różnice w rasowej demografii, religiach, językach, sztuce i muzyce. Aby to wszystko odwiedzić, podróżując po przestrzeni trzeciego wymiaru, potrzeba wiele starań, energii i liniowego czasu. W ten sam sposób jednocześnie istnieją wszystkie przeszłe i przyszłe epoki i czasy. Każda z tych epok posiada własną charakterystyczną sygnaturę wibracji energii i występuje wewnątrz własnego niepowtarzalnego hologramu czasowego; jednak absolutnie w tej samej przestrzeni Omni – Ziemi, na której żyjecie.

12-12-12

Wkrótce, z datą 12-12-12, połączą się axiatonalnie krystaliczne wiry z Arkansas i Brazylii, wszystkie słoneczne tarcze rozpoczną swoje emisje i będą się łączyć z krystaliczną siecią 144. Każdy z 12-tu najważniejszych elementów podwójnego penta-dwunastościanu 144-częściowej krystalicznej sieci połączy się z 12-ma wymiarami poszerzonej Ziemi, a 12 pasm waszego DNA zostanie całkowicie podłączonych do sieci. W tym okresie stopniowo zaczniecie coraz bardziej rozwijać większe wrodzone zdolności.

Po wzniesieniu 12-12-12 rzeczywiście zacznie się dla was powoli pojawiać możliwość dotarcia do innych czasów i miejsc, jednak to będzie dotyczyło szczególnie przyszłych pokoleń. Interfejsy przestrzeni i czasu ulegną połączeniu i będą się nawzajem przepływały.

Natura czasu

Czas i przestrzeń to aspekty tego samego mechanizmu. Przestrzeń jest w pewnym sensie zakrzepłym czasem przechowywanym w formie kinetycznej matrycy wewnątrz dualności, co umożliwia rozdzielenie i programy celowo zaprogramowanej iluzji sekwencyjnej metryki czasu. W związku z tym czas jest odwrotnością przestrzeni w dynamicznym swobodnym przepływie. Jednak obie formy występują w harmonicznych błyskach jednostek świadomości dzięki mechanizmom wewnętrznych i zewnętrznych impulsów materii do antymaterii poprzez czarne i białe dziury.

Wewnętrzne / zewnętrzne harmoniczne błyski stanowią nie tylko punkty, w których czas i przestrzeń stapiają się w jednorodną pianę, jest to również wskaźnik percepcji jednostkowej świadomości, który wytwarza błyski uwagi świadomości w każdym równoczesnym życiu. Zjawisko to występuje zgodnie z magicznym wskaźnikiem zwanym stałą Plancka, dokładnie pomiędzy 10 a – 43 na sekundę ( tp = lp / c  ~ 10 -43 )

W tym punkcie czas i przestrzeń łączą się i stają się nieliniowe, wchodzi w grę aspekt Torusa. Przestrzeń zostaje odwrócona, powraca do siebie a jednostki czasu pływają w nieliniowym nieciągłym kwantyzowanym polu tego, co nazywacie przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.

Omni Ziemia

Rozdzielenia pomiędzy waszymi „życiami” są wkotwiczone w Omni-Ziemi w holograficznych wstawkach w programie „rozdziałów czasowych”. Zaawansowany człowiek może do nich wejść poprzez Mer-Ka-Ba przez centrum Nad-Duszy, gdzie są przyłączone wszystkie sekwencyjnie uporządkowane „życia” – jak światłowody szprychy do koła. W tym centralnym punkcie rzeczywiście jesteście w panelu kontrolnym, tam możecie zbadać i zmienić każdy aspekt jednego lub wszystkich swoich wcieleń nieliniowego TERAZ.

Chociaż grupowe programy czasowe (cywilizacji i epok) są wkotwiczone w określone punkty Omni-Ziemi (które często wykazują czasowe nadkrwawiające anomalie), nie trzeba odwiedzać takich ziemskich węzłów czasowych, aby do nich wejść. Raczej są dostępne indywidualnie przez skoncentrowaną świadomość kwantową. Ten proces jest nauczany w Kluczach Metatronicznych.

Pytanie do Metatrona:  Czy istnieją obszary Ziemi, które wytwarzają naturalne zniekształcenia czasu?

Metatron:  Tak, takie miejsca naprawdę istnieją. Mówiliśmy o tym również w poprzednich przekazach. Czas może być w pewnym stopniu przyrównany do programu komputerowego. Czasem mogą się pojawiać zniekształcenia w programach Windows w laptopie czy desktopie, mogą podlegać zniekształceniom oprogramowania a pożądane rozdzielenia pod-programów mogą się wymieszać tworząc mieszanki zakłócające i deformujące ułożony porządek. Zgodnie z tą analogią możemy powiedzieć, że czas i przestrzeń, jak je postrzegacie, stanowią liniowe podprogramy projekcji rzeczywistości ziemskiej siatki. Czas i przestrzeń można uznać za holograficzne wstawki programowe pozwalające kwantowej Omni-Ziemi poprawnie rozdzielać równoczesne rzeczywistości TERAZ i pozornie niezależne pobyty wcieleń.

Dlatego chcielibyśmy powiedzieć, że podobnie jak wasz Windows może powodować okazjonalne anomalie pośród programów, tak i programy holograficznej matrycy Ziemi czasu liniowego mają przepływy, które generują przemieszanie i zniekształcenia. Te zniekształcenia mogą powstawać na wielu poziomach. Pierwszy wynika ze strumieni grawitacji, które pojawiają się rytmicznie na określonych obszarach lub występują jako fale przybojowe (surge wave) lub fale fenomenalne / ekstremalne (rogue wave) . Kiedy tak się dzieje, zniekształcenie grawitacji wpływa również na kontinuum czasoprzestrzenne obszaru i stwarza wymiarową szczelinę bardzo podobną do tej, która pojawia się na biegunach.

Bimini

Teraz chcemy wam jeszcze powiedzieć, że zaburzenia, jakie występowały na przestrzeni ostatnich 12 000 lat, które dotyczyły ciągłości przestrzenno-czasowej w rejonie zwanym „trójkąt Bermudzki”, powodował Kryształ z Bimini – Kamień Tuaoi zwany też Kryształem Ogniowym. Jego „przegrzanie” spowodowane niewłaściwym użyciem doprowadziło kiedyś do implozji krystalicznego satelity (Drugi Księżyc Atlantydy). Wtedy kryształ dokonał przypadkowego bombardowania masywnymi falami energii jonowej wnętrza Ziemi i magnetosfery ziemskiej, co wywołało zakłócenia równowagi czasoprzestrzeni i nierównowagę w polu grawitacji. Konieczna jest jego naprawa, której efektem będzie stabilizacja niezbędna na Nowej Ziemi i zniwelowanie uszkodzeń wywoływanych przez niekontrolowane wyładowania. Trzeba zapanować nad ustabilizowaniem tektonicznych ruchów i zrównoważyć harmonikę pola krystaliczno-magnetycznego, co jest niezbędne do postępowania ekspansji wymiarów. Rozumiecie mnie?

Wstępna aktywacja / regulacja Kryształu z Bimini, jaka będzie miała miejsce podczas daty 12-12-12, spowoduje masywne wyładowanie tego, co jest uważane za toksyczną energię fal jonowych. Zaleca się, aby w czasie, kiedy ten kryształ będzie reaktywowany po raz pierwszy wraz z datą 12-12-12, oddalić się od niego na odległość około 60 km. Chociaż środki ostrożności zostały podjęte, jednak pierwsze uwolnienie jest w stanie zaburzyć i zewrzeć ludzkie aury. Pęknięcie pola aurycznego nie byłoby wprawdzie śmiertelne, jednak pierwsza fala z Tuaoi mogłaby skutkować powstaniem szczelin w aurze podobnie jak to się może stać podczas lotu długodystansowego lub flary słonecznej klasy X, powodując ciężkie krwawienia energii z aury.

Celem jego aktywacji jest naprawienie szkód. Będzie ostrożnie doprowadzony do równowagi w minimalnej funkcji. Będzie monitorowany, aby takie przypadkowe wyładowanie już nigdy się nie powtórzyło.

Punkty anomalii czasoprzestrzeni


Wszystkie wersje Omni-Ziemi współistnieją powyżej programowania liniowego. Jednak ten aksjomat prawdy jest dla was ludzi patrzących z pozycji trzeciego wymiaru jeszcze bardzo trudny do rozpoznania czy pełnego zrozumienia.

Dzieje się tak dlatego, ponieważ aspekty gęstości trzeciego wymiaru ludzkiej struktury fizycznej manifestują wewnętrzną dualność i efekty liniowego „programu czasu”, które umożliwiają doświadczanie planu ziemskiego. Zostaliście wstępnie indoktrynowani do liniowej percepcji istnienia na ziemskim planie.

Ten program liniowego postrzegania w dużym stopniu określa „normalny” wzorzec rezonansu dla rodzajów empirycznych prawdopodobieństw, jakie ludzkość wybiera, planuje i dostrzega jednocześnie „wzrastając” z bazowego punktu gęstej fizyczności w szerszą świadomość. Jednak mówimy wam, że źródło rzeczywistości, z którego wyłaniają się realia wszystkich wcieleń, nie jest „wyryte w kamieniu” i nigdy nie określa waszych kolejnych doświadczeń. Możecie przebierać w asortymencie potencjałów doświadczeń, jakie chcecie przeżyć. Zarówno Kosmos jak i całe Życie zawarte wewnątrz i na zewnątrz są zawsze tworzone w chwili TERAZ.

I chociaż wstępnie jesteście przygotowani na doświadczanie liniowe, to macie nie tylko możliwość sięgnąć poza fizyczne zaprogramowanie, a dokonanie tego jest waszym ostatecznym celem. Zasiedlone przez ludzką świadomość żywe ciało działa jak intensywny punkt koncentracji dla ziemskich doświadczeń. Zebranie w ciele fizycznym świadomości ze wszystkich poziomów skupia własną niezliczoną sieć zmysłowego postrzegania i komunikacji zarówno na poziomie zwyczajnym jak i na nadzwyczajnym. W odniesieniu do tego ostatniego postrzegacie zatem stale w sposób nie możliwy dla „normalnych” fizycznych zmysłów. Istnieją rozległe wachlarze barw, dźwięków, kodów elektromagnetycznych i zmysłowych odczuć, które można zobaczyć i apercypować (postrzegać i rozumieć) na poziomie komórkowym jak i na poziomie krystalicznym sieci czakr w świadomości kwantowej, pochodzących ze świadomości kwantowej, które wpływają na was geometrycznie i wibracyjnie (pod względem częstotliwości).

Ta sieć łączy wszystko, co znajduje się w podobnej harmonicznej częstotliwości. Lecz ludzkość nie jest za bardzo świadoma tych nadzwyczajnych poziomów interakcji, jakie zachodzą pomiędzy wszystkimi spektrami ciał – krystaliczno-magnetycznie i materialnie – w ramach biologii. Te nakładki występują w świetlistym ciele krystalicznym Mer-Ka-Ba, które ma o wiele szerszy zasięg niż ludzkość jest w stanie zauważyć. Jednak komórki fizyczne mogą i reagują ze sobą biologicznie a ich aktywność wyzwala nawet jeszcze wyższe centra świadomości ciała świetlistego wiążąc się w i poza czasem liniowym. Bardziej w wielowymiarowości.

Wielowymiarowe hologramy czasu

Dlatego w tym tekście powiemy o czasie i jego naturze w więcej niż jednym kontekście. Będziemy mówić o ludzkiej percepcji czasu, jak odnosi się ona do waszego doświadczania pobytu na Ziemi i waszej zdolności pisania i korygowania zarówno przyszłości jak i przeszłości. Zahaczymy również o mechanikę separacji holograficznych wkładek programów czasu na Ziemi i ich mocowania w określonych punktach Omni-Ziemi.

Cóż, wiele punktów na Ziemi posiada magnetyczne i grawitacyjne wibracje, które tworzą czasowe anomalie. Niektóre zostały rozpoznane a inne – nie. Jak dotąd żaden z waszych naukowców głównego nurtu ich nie rozumie ani tym bardziej nie akceptuje. Czas jest podprogramem fizyki światła, w zasadzie jest stworzonym złudzeniem. To złudzenie manifestuje się w punktach zaczepienia dzięki grawitacji, współczynnikom obrotów Ziemi, elektromagnetyce i ukierunkowaniu względem Nieboskłonu. Wszystko to stanowi mechanizmy tego zjawiska.

cd....
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1615 : Listopad 05, 2012, 10:17:27 »

cd.....


Czas, jak go widzicie, to po prostu percepcja. Zapewniamy, że czas naprawdę nie istnieje w sposób liniowy, jak go w dualności odczuwacie. Nawet w przefiltrowanym pryzmacie dualności na waszej planecie istnieją pewne obszary wymiarowych nakładek, w których mogą i występują uderzające anomalie czasowe. Widzicie, jest wiele Ziem istniejących koncentrycznie wewnątrz przestrzeni, które zna i zamieszkuje rodzaj ludzki. Są też wibracyjne mechanizmy łączące te nakładki równoległych wymiarów, one tworzą bramy do innych podprogramów ram czasowych i rzeczywistości, które współistnieją inaczej i bardziej namacalnie w tych wyjątkowych miejscach. Jednak zrozumcie, drodzy ludzie, ludzkie mózgi ich nie doświadczą ani ludzka biologia nie odczuje. Stanie się to dopiero w wyższych multi-wymiarach, za pośrednictwem wyższego umysłu, gdzie istniejecie tak samo wyraźnie, tak samo materialnie jak w fizyczności.

Czas symultaniczny

Przestrzeń i czas to podprogramy cyfrowo-wymiarowego światła. Przestrzeń-czas jest zatem holograficznym serwerem, który może w ramach swojej pojemności przechowywać równocześnie wiele plików i pod-plików. Tak jak istnieją miejsca dostępu do pojemności komputera i można przechodzić od jednej do drugiej,w programie ziemskim istnieją lokalizacje wektorów kotwiczące holograficzne wymiarowe bramki umożliwiające dostęp do innych metrycznych/matryc plików rzeczywistości i formatów czasowych.

Tak jak żyjecie swoją „teraźniejszością” w postrzeganym przez was czasie, tak żyjecie wszystkimi swoimi istnieniami równocześnie. „Programy” czasu są holograficzne i są kodowane i powielane w określonych obszarach, zwłaszcza w rejonach polarnych. Tam występują bramy dostępu do wielu programów.

Rejon krystalicznego wiru w Arkansas posiada wiele nakładek niezliczonej dynamiki energii czasu-przestrzeni. Faktycznie stanowi krystaliczny portal, lecz lepiej nazwiemy go portalem o charakterze otwartym, który stanowi nie tylko tunel do innych punktów Kosmosu, lecz w rzeczywistości (a zwłaszcza) unikalną bramę do innych aspektów wymiarowych tego, co może być nazwane holograficzny program Omni-Ziemi. Można to nazwać wektorem bramy czasowej. Jest to jeden z wielu punktów koordynacyjnych na planecie, który utrzymuje wewnątrz skrypty kodów czasowych. Takie punkty współrzędnych są kotwicami, które określają każdą rzeczywistość świata fizycznego, Omni-Ziemi. I tak wewnątrz tych koncentrycznych nakładek można się łatwiej dostać do innych programów czasowych, innych światów, innych wymiarów. Starożytni adepci o nich wiedzieli, a z pewnością doświadczali ich – w różnym stopniu – tak zwani tubylcy.

Wektory bram czasu nie są jedynym sposobem dostania się do innych rzeczywistości. Faktycznie można to osiągnąć na niezliczone sposoby, włącznie z krystaliczną energią rezonansu Phi lub w głębokim stanie medytacji. Jednak, co wyróżnia punkty koordynacyjne bram wektorów czasowych to fakt, że program Omni-Ziemi jest tam sam wczepiony – używając uproszczonego wyjaśnienia – do określonych dostosowanych punktów, które na waszej planecie występują wewnątrz określonych matryc częstotliwości. Mają bardzo wyjątkowe przeznaczenie i różnią się w zależności od położenia jak na przykład Titicaca, Arkansas, Newgrange (Irlandia), Góra Shasta i Roslyn, które są głównymi gwiezdnymi bramami.  Na pierwszym poziomie dostępu przechodzi się do innych światów, epok, innych programów czasu ziemskiego, natomiast drugi poziom stanowią przejścia do innych wymiarów w przestrzeni.  Czy widzicie różnicę?

Pytanie do Metatrona:  „Czy chcesz nam powiedzieć, że Arkansas i inne takie „bramy wektorów czasu” pozwalają lub zwiększają zdolność do podróżowania w czasie?”

Metatron:  Tak. Lecz nie zrozumcie mnie źle, lepiej powiedzieć, że wszystkie programy z holograficznych programów czasu wyraźniej współistnieją, są bardziej uchwytne w obrębie takich punktów. To nie znaczy, że jeśli ktoś wejdzie do krystalicznego wiru w Arkansas, znika z teraźniejszości i pojawia się w programie przyszłości czy przeszłości, lecz, że są tu (bardziej) dostępne okna do innych ram sekwencji czasowych. Jednak rzeczywiście, tutaj materializacja może nastąpić zupełnie świadomie a czasami przez przypadek. Opowiemy wam o pewnych technologicznych cywilizacjach, o jednej z przyszłości a innej z przeszłości – według waszych pojęć, które rozumieją prawdziwą naturę podróży w czasie i mogą dzięki tym technologiom odwiedzać inne epoki w różnych celach. To naprawdę może się dziać i się dzieje.

Podróże w czasie

Do podróży w czasie, jak wspomnieliśmy, dochodzi w waszej przeszłości i przyszłości. Chociaż były przypadki tymczasowego bywania ludzi w innych hologramach czasu, istnieją nieliczne przykłady, w których takie przejście było trwałe. Wasz admirał Byrd podczas swojego lotu polarnego naprawdę chwilowo widział inną epokę czasową. Większość zaginięć samolotów w okolicach Trójkąta Bermudzkiego, co było szeroko publikowane, nie powodowało trwałych przejść. Nastąpiły załamania czasu, lecz samoloty nie zniknęły zupełnie w innej epoce czasu. Tam raczej doszło do zakłóceń funkcjonowania instrumentów pokładowych, które spowodowały zmyłkę i ciszę radiową, a samoloty po prostu spadły do morza.

Niektóre z waszych rządów współpracujące z tajnymi koncernami opracowały już prymitywne mechanizmy do podróży w czasie. Jednak te nie są jeszcze na odpowiednim poziomie, ponieważ obciążenia, jakim podlegają „temponauci”, są znaczne i powodują starzenie się ciała ludzkiego o około 7 – 10 lat podczas jednej podróży. Obecnie mogą poruszać się tylko w obrębie około 20 lat do przodu i nie są zdolne do podróżowania w przeszłość. Z biegiem czasu, kiedy użytkowane urządzenia zostaną przekonwertowane z sił magnetycznych do krystalicznych pól bioplazmatycznych, możliwości się polepszą a nawigacje w czasie staną się umyślne i nie będą przypadkowymi zdarzeniami losowymi.

Optymalne nawigowanie w czasie zachodzi w Mer-Ka-Ba dzięki wysublimowanemu świadomemu bio-plazmatycznemu polu, które na pewno wspomaga wektor czasowy krystalicznego aparatu lecz przede wszystkim jest napędzane przez iloraz światła świadomości osoby podróżującej. Wielu z was dość często odbywa podróże w czasie podczas snu, a klucz do robienia tego optymalnie tkwi w nauczeniu się pozostawania w bardziej klarownym stanie poszerzonego stanu świadomości. Rzeczywiście istnieją prawa fizyki, które odnoszą się do wewnątrz-wymiarowej nawigacji po przestrzeni i czasie.

W niezbyt odległej przyszłości ludzkość ponownie odkryje te prawa. A kiedy to się stanie, pozorne granice pomiędzy przeszłością, teraźniejszością i przyszłością staną się bardziej zrozumiałe. Jak już wyjaśniliśmy, doświadczenia dualności w trzecim wymiarze wymagały zaprogramowania parametrów ograniczających szersze postrzeganie wymiarowości przez ludzkość.

W istocie to pojedyncze filtry soczewkowe trzeciego wymiaru wytwarzają iluzję liniowo – sekwencyjnego upływu czasu. Dlatego ludzkość uważa, że chwila istnieje a następnie jest na zawsze utracona, że po chwili nadchodzi następna chwila, aby wyparować w wielkiej mgle nieuchwytnej przeszłości. Powiadamy wam, że wszystko istnieje równocześnie w i na Omni-Ziemi i rzeczywiście w multi-świecie. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są widoczne tylko dla tych, którzy istnieją w rzeczywistości trzeciego wymiaru. I programy, które mogą nawigować przez rozdzielone pliki epok czasowych na Omni-Ziemi.

Przeszłość jest dynamiczna

Przeszłość i przyszłość, jaką uważacie za własną, istnieje jako szereg elektromagnetycznych receptorów w krystalicznej części fizycznego mózgu i w niefizycznym umyśle w zakresie ultrafioletu. Te kody elektromagnetyczne mogą być zmieniane i znajdują się w stanie ciągłego przepływu. Zapisujecie swoje przeznaczenie a ono nie jest liniową dynamiką jednej drogi. Wasze stwarzanie własnej przeszłości jest tak samo ważne jak stwarzanie teraźniejszości i przyszłości. Przeszłość jest zatem dość plastyczna i nie bardziej ustalona niż przyszłość. Za pomocą mentalnych procesów i przekonań tworzycie własną przeszłość, a istnieje tak wiele ważnych wersji przeszłości, ile jest wersji przyszłości.

Mówimy wam, że jeśli następne pokolenie będzie od najmłodszych lat nauczane, że cesarstwo rzymskie aż do XVII wieku rządziło światem, to ta przeszłość naprawdę stanie się rzeczywistością, a odnalezione artefakty jeszcze ją potwierdzą. Jednak byłaby to zupełnie inna przeszłość niż ta, którą skonstruowało starsze pokolenie. Chociaż OBIE byłyby prawdziwe. Obie byłyby oddzielnymi i tak samo ważnymi plikami w holograficznym programie czasu.

Jako ludzie żyjący w dualności bierzecie za pewnik, że obecne działania mogą zmienić przyszłość, lecz obecne działania mogą również odmienić przeszłość. Przeszłość nie jest bardziej oderwana lub niezaangażowana od teraźniejszości i decyzji, jakie dzisiaj podejmujecie. Dzielimy się z wami wielką prawdą, nad którą możecie się zastanowić, że wszystko, co macie dziś jest efektem waszej przeszłości, możecie zatem usunąć z obecnej pozycji to, co nazywacie traumą lub błędnymi działaniami, jakie miały miejsce przed laty czy w innych wcieleniach. Co więcej, wszyscy powinni to uczynić! Elektromagnetyczne portale krystalograficzne wewnątrz ludzkiego mózgu u każdego z was są sfabrykowane i całkowicie osłonięte oraz u każdego zupełnie unikatowe. Prawdopodobna przeszłość może zostać zmieniona, a takie zmiany wcale nie są rzadkością. Te zmiany zdarzają się spontanicznie na skutek interwencji podświadomości. Teraz możecie nauczyć się dokonywać ich celowo za pomocą świadomości kwantowej przez Mer-Ka-Ba.

Liniowy aspekt przeszłości rzadko jest tym, co myślicie, że nią jest. W rzeczywistości ciągle zmieniacie wasze wspomnienia o przeszłości zależnie od doświadczeń każdej nowej chwili, każdego nowego wydarzenia. Jest to ciągła metamorfoza zachodząca pod wpływem chwili zdarzenia danego doświadczenia. Wasi hipnoterapeuci dobrze wiedzą, że pseudo-wspomnienia fikcyjnych lub zmienionych obecnych wydarzeń mogą być zaszczepiane w ludzkich mózgach przez głęboką sugestię a rzeczywisty sens tych wspomnień jest bardzo realny. To wynika z faktu, że przyszłość, teraźniejszość i przeszłość są przez każdą jednostkę stwarzane wciąż od nowa jako ewoluujące i zmieniające się przekonania, nastawienia i skojarzenia. I proszę zwrócić uwagę, że to, co się dzieje, stanowi faktyczne odtwarzanie i nie jest metaforyczne. Wprowadzane zmiany są naprawdę rzeczywiste. Małe wewnętrzne dziecko mimo upływu lat naprawdę mieszka w każdym dorosłym człowieku. Lecz to wewnętrzne dziecko też jest dynamiczne, nie jest uformowane w stałą wersję i nie pozostaje ciągle takie samo. Dziecko w ludzkim ciele zmienia się każdego dnia, podobnie jak nastolatek, młody dorosły i starszy człowiek w przyszłości.

Potęga chwili „teraz”

W związku z powyższym teraz od was zależy, jak wejdziecie w energie wzniesienia, jak ogarniecie potęgę TERAZ i uświadomicie sobie, że możecie i musicie zmienić przeszłość, indywidualną przeszłość uzależnioną od waszej obecnej postawy…. W chwili TERAZ poprzez Mer-Ka-Ba możecie przekonwertować i zyskać jako taką kontrolę nad swoją wielowymiarowością. To jest święta uniwersalna prawda, i ta prawda rozszerza się, kiedy do niej wkroczycie. Rozszerza się do mocy dającej punkt podparcia dla współtworzenia w niepowtarzalnej chwili TERAZ – podczas przebywania ponad czasem liniowym i w hologramie czasu Omni-Ziemi.

Mówimy wam, że osobiste problemy i blokady mogą występować, gdy bieg odpowiedniej przeszłości był utrudniony i nie mógł przebiegać spontanicznie. Czasem mogą też pojawiać się poważne nerwice, ponieważ jednostka nie zmieniła swojej przeszłości. Na przykład taka osoba mogła wybrać życie, w którym jakieś katastroficzne wydarzenie spowodowało jego dramatyczną utratę. Mogła tak wybrać z niezliczonych powodów związanych z rozwojem. A może, gdyby taka osoba spędziła szereg wcieleń wypełnionych miłością, bardziej zdawałaby sobie sprawę, że życie może pozornie zakończyć się nieoczekiwanie.

Niektórzy wybierają na lekcje życiowe tak silne traumatyczne urazy, że powodują nadmierne przeciążenia emocjonalne, które krwawią do innych programów wcieleń i negatywnie na nie wpływają. Te niepożądane działania mogą się manifestować jako intensywny lęk przed wodą, przed utonięciem i tym podobne. Mistrzowie, możecie wejść do świadomości kwantowej i wyeliminować negatywizmy, które zawierają lekcje wzrostu i zastąpić zdarzenie pozytywną alternatywą. Możecie zmienić przeszłość!

Musicie zrozumieć, że naprawdę mieliście powód, dla którego wybraliście traumę, a niektóre traumatyczne lub mniej pożądane doświadczenia mają wam pokazać, co może się wydarzyć, kiedy stwarzacie własną rzeczywistość nieświadomie. Jeśli ciągle myślicie, że świat jest zły, lub, że nie zasługujecie na nic dobrego, to takie projekcje myślowe spowodują manifestację nieszczęśliwych wydarzeń w fizycznej rzeczywistości. Jednak we wszystkich przypadkach macie możliwość i musicie wyciągnąć nauki, a następnie zamienić negatywne doświadczenia w pozytywne. Pod takim warunkiem można tego dokonać na poziomie świadomości Mer-Ka-Ba.

Powtarzamy, kluczem jest zrozumienie, że wszystkie rzeczywistości są płynne.

Kwantowa świadomość

Mistrzowie, wasze rzeczywistości we wszystkich wcieleniach są w ciągłym stanie płynnym. Nic z tego, czego doświadczyliście, nie jest „wyryte w kamieniu”, lecz ludzkość zapomniała o tej wielkiej prawdzie. Dlatego mówimy, że każdy scenariusz, jakiego doświadczacie, jest jednym z wielu potencjałów w niezmierzonym menu możliwości.

Te, których nie doświadczacie są tak samo ważne, jak te, które przeżywacie. Odpowiednio do tego macie możliwość przemieścić się do dowolnego wektora przez kwantową świadomość Mer-Ka-Ba, aby zmienić dowolną rzeczywistość. Kiedy wy (i wszyscy inni) wybraliście jakieś traumatyczne doświadczenie, możecie je zmienić na takie, jakiego sobie życzycie.

Zawsze należy pamiętać, że świat rzeczywiście jest tworzony holograficznie przez wasze procesy myślowe, przetworzone w realne odbicia obrazów własnego wytworu. Kiedy naprawdę zrozumiecie, że wasze fizyczne doświadczenia i otoczenie jest absolutną materializacją waszych własnych uporządkowanych mentalnych wytworów i przekonań, wtedy macie w rękach klucz do otwarcia drzwi z zapisem przyszłości a także do ponownego stworzenia przeszłości.

Przejawia się to przez intencję i optymalne wykorzystanie waszej boskiej woli. Lecz to wymaga skoncentrowanego namysłu i zogniskowania wysiłków. Podczas urzeczywistniania waszej prawdziwej energii wolna wola jest obosiecznym mieczem, aż do odzyskania mądrości i oświecenia. Korzystanie z wolnej woli w mniej świadomych wcieleniach czyni fizyczne rzeczywistości czymś mniej niż wtedy, kiedy można korzystać z wcielenia bardziej optymalnie. Lecz i tu, z wyższego punktu widzenia dla większego wzrostu pojawiają się efekty przyczyny i skutku.

Odwiedzacie „Uniwersytet Dualności” na ziemskim poziomie aby się uczyć, jak powinno się odpowiedzialnie stwarzać i to dotyczy również procesu rozwiązywania problemów oraz doskonalenia wyzwań. Wszyscy będziecie wyszkoleni, każdy w swoim czasie. Nie stworzyliście poziomu dualności, aby ponieść klęskę. Nikt nie zostanie pominięty.

Po wzniesieniu na wyższy poziom ludzkość stanie się świadoma swojej prawdziwej wewnętrznej natury i boskości oraz swojego duchowego celu i niefizycznego źródła. Lecz większość ludzi żyjąca w trzecim wymiarze nie ma kontaktu z tą mądrością. Tak bardzo skoncentrowaliście się na gęstości waszej fizycznej rzeczywistości, że stała się ona jedyną rzeczywistością, jaką bierzecie pod uwagę i umacniacie.

Portale czasowo – wymiarowe

Lemurianie opuszczający Mu, którzy udali się do wewnętrznych rejonów Ziemi, nie eksplorowali jaskiń i nie przeszli tam tak po prostu. Nie odkryli nagle jakiejś jaskini ani nie wędrowali coraz głębiej, aż natknęli się na ogromną otchłań wewnętrznego świata. Raczej w celu przeniesienia się do innego hologramu po prostu zgromadzili się w bramie wymiarowo-czasowej, za pomocą intencji i opanowania podwyższyli swoje wibracje a następnie weszli do innego programu Omni-Ziemi.

Ów proces był też stosowany w różnych celach przez Atlantów Złotej Ery, choć zgodnie z bardziej naukowym i technicznym protokołem. Lemurianie oparli się raczej na naturalnych wektorach dostępu do czasoprzestrzeni, natomiast Atlanci mieli zaawansowane urządzenia i kryształy, które tworzyły wrota czasu.

Umiejętność nie jednoczenia się z czasem lecz nawigowania w nim daje do dyspozycji program, który służy zintegrowanemu procesowi ozdrowieńczemu całej wielowymiarowej Jaźni. Określone rejony na waszej planecie nieco ułatwiają dostęp do hologramów czasowych i wielowymiarowych aspektów. W Ameryce Północnej do najsilniejszych należą: Arkansas i Mount Shasta. Globalnie są to: Titicaca, Roslyn, Montserrat, Newgrange, Giza, Minas Gerais w Brazylii i jezioro Bajkał.

Dzieje się tak z powodu energii częstotliwości wypromieniowywanych w tych portalach. Chociaż można to osiągnąć w każdym czasie w polu Mer-Ka-Na. Żadne przeszłe wydarzenie nie jest „wyryte w kamieniu” ani z góry przeznaczone na niepowodzenie. Każde wydarzenie może być zmienione nie tylko przed i w czasie lecz również po wystąpieniu faktu. Jesteście tutaj, aby się tego nauczyć a nie, aby ponieść porażkę. Wszystko jest snem i nigdy nie było zamierzone, aby był to koszmar. To ma szczęśliwe zakończenie.

Świadome kształtowanie swojej przyszłości i umiejętność zmiany przeszłości są dla wielu z was jednymi z końcowych wyzwań, i żaden inny czas nie jest na to bardziej odpowiedni niż TERAZ. Jednak bądźcie pewni, że dyplomy są rozdane, dokonaliście tego i będziecie nadal kontynuować.

Zakończenie

Drodzy moi, wzniesienie nastąpi. Uwolnijcie swoje lęki i w energiach 2012 roku i poza nim twórzcie szczęśliwe zakończenie, na które czekaliście przez tysiące lat.

W 2012 roku nic się nie skończy. Bieguny się nie przesuną, oś Ziemi się nie przechyli ani żadna asteroida nie zniszczy Ziemi. Gospodarka nie wpadnie w zawirowania, nie będzie panował chaos. Jakiemu celowi by to służyło? 21-12-12 to nowy początek.., a wy, wszystkie części „was” z wielu poziomów, wymiarów, epok przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, połączeni w TERAZ, jesteście tutaj, aby to się stało. Zapewniamy.

Ziemia się rozszerza, wzniesienie dokona się 12-12-12, a nowe szablony odrodzą się 21-12-12. Gradacja Ziemi do 12 wymiarów udostępni szablony dla wzniesienia ludzkości w ciągu 300 lat, 15 generacji. Wielu z was jest tutaj, aby nawigować!

Wszyscy dokonujecie gradacji, wszyscy dostąpicie wzniesienia. Każde serce w swoim czasie. Tego poziomu dualności nie współtworzyliście aby ponieść klęskę Nikt nie zostanie pominięty. Ten sen ma szczęśliwe zakończenie. Wypełnijcie je!

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami.
Archanioł Metatron via James Tyberonn 27/07/2012, # 75 -www.earth Keeper.com tłumaczenie Teresa Serafinowska



http://krystal28.wordpress.com/


[/size]
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1616 : Listopad 05, 2012, 16:38:15 »

 blueray21
Cytuj
Wracając do dyskusji to mistrz jest mistrzem od siebie i dlatego już nie musi doświadczać 3D
Wielce szacowny.
Szanuję albo staram się szanować inność drugiego więc i jego widzimisię, ale proszę...
Czytają tu nas
Więc dziwi mnie szacowny, że dałeś się uwieś czyjejś wielkości bo to oznacza, że zaakceptowałeś swoją hm ...małość
Jestem cierpliwy więc cierpliwie powtórzę wejście w Inną lub też Nową przestrzeń rożni się bardzo od w przejścia z jednego procesu w drugi czy też z jednej ery w następną
Tu każdy proszę mogę powtórzyć wielokrotnie każdy kowalem swojego losu nie cudzego nie bliźniego tylko i wyłącznie swojego.
Albo stworzysz sam swoja przestrzeń albo nie nie ma stania w miejscu czyli neutralności
mistrz był był mistrzem, a teraz albo będzie Człowiekiem albo hm:,,z prochu powstałeś w proch się obrócisz" czyli po naszemu co kto posiał to zbierze
Nowe co tu jest do zrozumienia?
Nowe.
Nowe dla mnie dla drugiego i trzeciego
Moim skromnym zdaniem nie jest ważne kto kim był tylko jak kto pracował i to nie tylko na planie fizycznym.
Takim małym potwierdzeniem, że my tzn ci co nie dali drała z ziemi pracowaliśmy troszkę więcej niż inni jest fakt, ze to oni z nami szukają kontaktu a nie my z nimi.
Nie mówię o channelingach bo moim skromnym zdaniem 99% z nich to astralne popłuczyny, ale o tzw kontaktach czy też jak w przypadku szacownej zochny i nie tylko snach.
Podsumowując nie ma taryfy ulgowej dla nikogo by wszedł do Nowej czy też Innej przestrzeni koniec kropka
to może pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1617 : Listopad 05, 2012, 16:41:39 »

Ponieważ tekst jest niezmiernie obszerny nie da się go skomentować w jednym poście. trzeba podzielić na kilka , warto bo jest ciekawy i wyjaśnia wiele rzeczy , które wmawia nam się w celu manipulacji nasza świadomością.
zatem.....

Cześć I. "Czas, przestrzeń, podróże w czasie, teleportacje i szczęśliwe zakończenie

by krystal28 in Archanioł Metatron

Pozdrowienia Mistrzowie!  Jestem Metatron, Książę Światła i pozdrawiam każdego z was obdarzając bezwarunkową miłością.  Poświęć chwilę, aby poczuć tą energię, zamknij oczy i wyczuj odżywczy kokon, który ciebie otula… zbiera się świta.

Porozmawiamy teraz na wiele tematów ze szczególnym uwzględnieniem czasu, podróży w czasie, istoty dualności i teleportacji.  Dostrzegamy boskość w każdym z was.

Jako jednostki Boskiej Inteligencji i Istoty Światła… prosimy, zwróćcie uwagę na to, co wam oferujemy.

Czas i przestrzeń nawet u szczytu 2012 roku pozostają dla ludzi zagadką. W odniesieniu do znanych wam obecnie aspektów praw fizycznych ludzkość stawia pod znakiem zapytania podróże w czasie i podróże kosmiczne. Nigdy nie osiągniecie odległych rejonów „przestrzeni” czy „hiper-przestrzeni” w rakietach zasilanych tym czy innym paliwem. Nie można podróżować w czasie w skonstruowanych wehikułach czasu. Mówimy wam, że tu chodzi o koncepcję częstotliwości a nie wymysł fizycznego mózgu.

Podróże w czasie i teleportacje to rzeczywiście bardzo realne zamysły zarówno pod względem fizycznym jak i metafizycznym. Słyszeliście o bardziej zaawansowanych joginach czy szamanach, którzy opanowali ten proces, jednak takie mistrzostwo nie może mieć miejsca, zanim jednostka nie będzie na nie gotowa. Bardzo ważne jest, aby to zrozumieć.

Bardziej zaawansowane społeczeństwa waszej Ziemi, nazywane dobrotliwymi „kosmitami”, są w stanie manipulować teleportacją poprzez proces „wibracyjnej dematerializacji” cząstek stałych do antymaterii.

Takie teleportacje były dokonywane przez Atlantów używających technologii grupy Syriańsko-Plejadiańsko-Arkturiańskiej. W celu przesunięcia spójnych częstotliwości materii z jej pozornej fizycznej szybkości drgań do wibracyjnego stanu kwantowo – falowej antymaterii wykorzystywano specjalne kryształy Phi. Transport był następnie przetwarzany za pośrednictwem przewodu wiązki promieni lasera przez precyzyjne skierowanie energetycznej sygnatury do wektora celu podróży.Wasze własne badania dotyczące fulerenów lub alotropowych odmian węgla C60 zwanych „Bucky balls” (http://pl.wikipedia.org/wiki/Fulereny) ujawniają, że w pewnych warunkach molekularne dwudziestościany ścięte fulerenów powracają ze stałych nano-cząsteczek do fali kwantowej. Wasi naukowcy już dekady temu zauważyli, że elektrony pojawiają się i znikają w orbitach atomowych.Ludzkość zaczęła ponowne eksperymenty z teleportacją i podróżami w czasie przed ponad 80 laty, chociaż z niewłaściwych powodów. Spowodowała to twórczość HG Wellsa w czasach Tesli i Edisona. Niesławne wydarzenia nazywane eksperymentem Filadelfia naprawdę miały miejsce i były związane z działaniami wojennymi. Jego skutki, które okazały się katastrofalne i błędne, odsłoniły oszałamiające rewelacje dotyczące pola magnetycznego, pola grawitacyjnego, teleportacji i efektów czaso-przestrzennych. Nadal pozostają utajnione pod hasłem „projekt Montauk”.Nie zamierzamy wchodzić w obszary „tajnych operacji” czy „konspiracji”, jednak powiemy, że to, co było zamierzane w czasach „zimnej wojny” z „Montauk”, było niedozwolone. Pragniemy dodać, że życzliwe frakcje Sojuszu Syriańsko-Plejadiańskiego zawsze utrzymywały pod powierzchnią Ziemi stacje do teleportacji i, ze jest to technologia, która będzie wykorzystywana jedynie w dobroczynnym celu.Ziemia stanowi chroniony poziom wolnej woli i miejsce dla rozwoju ludzkości. W Kosmosie istnieją inne planety i formy życia w dualności, które są bardziej zaawansowane technologicznie. Życzliwa grupa Ashtar utworzyła dla Ziemi i jej wzniesienia ochronną tarczę…, a wielu z was, w waszym wielowymiarowym aspekcie, stanowi część tej ochrony. Jesteście Syrianami, Plejadianami, Arkturianami.Chcielibyśmy jeszcze dodać, że niektóre rządy i naukowcy zdają sobie sprawę, że pod Ziemią istnieją Syriańsko – Plejadiańskie bazy, włącznie z tymi w niesławnym obszarze Nevada. I choć może to być dla was zaskoczeniem, istnieją tam dobrze funkcjonujące instalacje stworzone przez grupę Syriańsko – Plejadiańską z udziałem ludzi. Zaznaczamy, że nie będzie udostępniona żadna technologia, z pomocą której będą mogły być prowadzone wojny.

W prowadzące do wzniesienia stopniowanie Ziemi włożono więcej wysiłków, niż możecie sobie wyobrazić. Wzniesienie Ziemi nastąpi 12-12-12, a wzniesienie masy krytycznej ludzkości dokona się w ciągu 15 pokoleń. Chcemy wam powiedzieć, że taką potwierdzającą informację przekazali wysłańcy z przyszłości, z różnych hologramów epok czasowych. Niektórzy byliby dla was szokujący. Jeszcze wam powiemy, że klęska hiszpańskiej armady (związanej z Inkwizycją) a nawet hitlerowskich Niemiec, to wydarzenia, na które mieli wpływ ci wysłańcy „powracający z przyszłości”. (Obie grupy pochodziły z trzonu energii aryjskich synów Beliala z Atlantydy). Gdyby nikt nie zareagował na te wydarzenia, dzieje planety przybrałyby zupełnie inny bieg.

W rzeczywistości to i niektórzy z was są takimi wysłannikami. Wielu należy do grup metafizycznych. Niektórzy są naukowcami (jak Nikola Tesla czy Albert Einstein), inni artystami czy autorami jak Stanley Clarke. Wy, podobnie jak oni, przyjęliście filtr dualizmu i nie byliście świadomi tej prawdy.

Pisarze science fiction piszący scenariusze dla filmu i telewizji, szczególnie dla „Kontaktu” i „Star-Trek” dobrze czuli temat teleportacji. Jednak trzeba pamiętać, że wspaniałe podróże w czasie i teleportacja to nie to samo. Jeśli wziąć pod uwagę, że ziemski poziom jest pozornie stabilny w czasie liniowym a człowiek jest na nim zdolny poruszać się w przestrzeni, wtedy przeciwieństwo spowodowałoby pojawienie się specyficznego efektu Torusa z paralelami, które byłyby do pewnego stopnia stałe w przestrzeni / miejscu i byłyby w stanie przenosić w czasie.
"

 ************

" Nigdy nie osiągniecie odległych rejonów „przestrzeni” czy „hiper-przestrzeni” w rakietach zasilanych tym czy innym paliwem. Nie można podróżować w czasie w skonstruowanych wehikułach czasu. Mówimy wam, że tu chodzi o koncepcję częstotliwości a nie wymysł fizycznego mózgu."

O co chodzi w tej informacji? o przekazanie nam informacji iż tak naprawdę podróże w czasie odbywa się dematerializując materię uzyskując swoją postać czysto energetyczną i materializując ją w określonej przestrzeni czasowej. To robi się poprzez tworzenie osobistej MER KA BA jedyna używaną do tego energią jest "energia życia" nigdy zaś jakieś materialne paliwo. Żeby poruszać się w przestrzeni o innych parametrach fizycznych trzeba uzyskać postać uniwersalna dla każdej przestrzeni czyli czystej energii, bowiem żadne prawa fizyczne z jednej przestrzeni nie  działają w innej , obowiązują w nich odpowiednie do wibracji która je scala.
zatem przechodzenie między wymiarowe odbywa się z użyciem dematerializacji materii danego wymiaru i materializacji jej w kolejnym wymiarze wedle wzorca życia obowiązującego w niej.

"Podróże w czasie i teleportacje to rzeczywiście bardzo realne zamysły zarówno pod względem fizycznym jak i metafizycznym. Słyszeliście o bardziej zaawansowanych joginach czy szamanach, którzy opanowali ten proces, jednak takie mistrzostwo nie może mieć miejsca, zanim jednostka nie będzie na nie gotowa. Bardzo ważne jest, aby to zrozumieć."


I owszem szamani i jogini mogą używać materializacji i dematerializacji  tego można się nauczyć ale odbywa się to tylko i wyłącznie w granicach wymiaru w którym żyją , czyli obecnie III wymiaru. Puki co  nikt z nich jeszcze nie przekroczył IV wymiaru i nie zmaterializował się w nim. Żeby osiągnąć taka możliwość trzeba uzyskać wyższą wibracje osobistą od obecnego wymiaru , a nie techniczną umiejętność poruszania się w jego granicach, której nauczyło się sporo Ludzi i pilnie strzeże tego sekretu przed innymi.


Bardziej zaawansowane społeczeństwa waszej Ziemi, nazywane dobrotliwymi „kosmitami”, są w stanie manipulować teleportacją poprzez proces „wibracyjnej dematerializacji” cząstek stałych do antymaterii.

Jeszcze raz takie poczynania jak jak materializacja i dematerializacja ( przenoszenie materii na odległość) były i są znane pewnym grupą , były używane przy wznoszeniu monumentalnych budowli w odległej przeszłości i są możliwe dla każdego Człowieka gdy osiągnie odpowiedni poziom wibracyjny i wewnętrzna harmonię. Szczerze mówiąc te czynności są znane każdemu z posiadaczy ognia życia żyjącemu współcześnie na ziemi , który osiągnął w przeszłości poziom rozwoju duchowego III wymiaru. Obecnie przez odcięcie nas od naszej wewnętrznej wiedzy uniemożliwiono nam Ludziom korzystanie z niej. Uniemożliwia się również poprzez wymuszanie odpowiedniego stylu życia ( w szerokim pojęciu) obniżającego nasza obecną wibrację , a tym samym blokując dostęp do całego naszego depozytu wiedzy wewnętrznej.


"Takie teleportacje były dokonywane przez Atlantów używających technologii grupy Syriańsko-Plejadiańsko-Arkturiańskiej. W celu przesunięcia spójnych częstotliwości materii z jej pozornej fizycznej szybkości drgań do wibracyjnego stanu kwantowo – falowej antymaterii wykorzystywano specjalne kryształy Phi. Transport był następnie przetwarzany za pośrednictwem przewodu wiązki promieni lasera przez precyzyjne skierowanie energetycznej sygnatury do wektora celu podróży.Wasze własne badania dotyczące fulerenów lub alotropowych odmian węgla C60 zwanych „Bucky balls” (http://pl.wikipedia.org/wiki/Fulereny) ujawniają, że w pewnych warunkach molekularne dwudziestościany ścięte fulerenów powracają ze stałych nano-cząsteczek do fali kwantowej. "

Atlanci używali powszechnie technologii materializacji i dematerializacji przedmioty przenosili zarówno na ziemi jak i do stworzonej sztucznie przestrzeni energetycznej ponad nią.  Używali do tego  mocy energetycznej zdeponowanej w  kryształach , tworzyli dzięki nim portale przesyłowe dematerializujące materię na ziemi i materializujące wedle innych wzorców w sztucznie tworzonej przestrzeni o zaplanowanych wcześniej parametrach energetycznych trochę innych niż na ziemi prawdziwej.
Do dzisiaj pozostawione przez nich na ziemi kryształy mocy pracują ładowane zarówno energią kosmiczną  i ziemską jak i energią zasilających je niewolników Ludzkich. Kryształy zatopione w morzach i oceanach wzmacniane są systematycznie energią zawartą w wodzie , zakopane w ziemi energią czakramów ziemi, zdeponowane na niektórych szczytach górskich ładuje moc wiatru i sztucznie tworzonych huraganów, Ludzie swoim ogniem życia też ładują niektóre kryształy z którymi są połączeni przez rożne symbole atlantydzkie.
gdybyśmy w jednym czasie zatrzymali ta dostawę energii dla Atlantydy w przestrzeni zdematerializowała by się bez zasilania i rzec można spadła by nam na głowy. Wszystko opiera się na pobieranej z ziemi od ludzi energii zarówno naturalnie przez podłączenia do określonych systemów religijnych i duchowych jak i dodatkowo przez ciągle organizowane medytacje z przesyłaniem energii w jakieś wymyślane portale przesyłowe.
nauka już dawno udowodniła iż dzięki promieniom laserowym przesyłamy energię... materia tez jest energią odpowiednio zagęszczoną, wystarczy ja rozrzedzić i można przesyłać wszędzie a następnie w portalu odbioru przekształcić w materię wedle wzorca i kodu tam zainstalowanego. W technologiach materialnych do tworzenia  wzorcami i kodów używa się św. geometrii znając jej zasady tworzy się i przetwarza życie biologiczne w życie syntetyczne, które jednak do swojego istnienia tez potrzebuje żywej energii - bioplazmy z ogniem życia.

Co dzieje się pod powierzchnią ziemi? Czy wyższa technologia to wyższy poziom rozwoju duchowego?


" Pragniemy dodać, że życzliwe frakcje Sojuszu Syriańsko-Plejadiańskiego zawsze utrzymywały pod powierzchnią Ziemi stacje do teleportacji i, ze jest to technologia, która będzie wykorzystywana jedynie w dobroczynnym celu.Ziemia stanowi chroniony poziom wolnej woli i miejsce dla rozwoju ludzkości. W Kosmosie istnieją inne planety i formy życia w dualności, które są bardziej zaawansowane technologicznie. Życzliwa grupa Ashtar utworzyła dla Ziemi i jej wzniesienia ochronną tarczę…, a wielu z was, w waszym wielowymiarowym aspekcie, stanowi część tej ochrony. Jesteście Syrianami, Plejadianami, Arkturianami.Chcielibyśmy jeszcze dodać, że niektóre rządy i naukowcy zdają sobie sprawę, że pod Ziemią istnieją Syriańsko – Plejadiańskie bazy, włącznie z tymi w niesławnym obszarze Nevada. I choć może to być dla was zaskoczeniem, istnieją tam dobrze funkcjonujące instalacje stworzone przez grupę Syriańsko – Plejadiańską z udziałem ludzi. Zaznaczamy, że nie będzie udostępniona żadna technologia, z pomocą której będą mogły być prowadzone wojny."

Czymś innym jest "środ ziemie"  z żyjącymi w tej przestrzeni Istotami o najwyższym poziomie rozwoju duchowego , którzy zostali tu by być strażnikami życia na ziemi , by nie nastąpiło zniszczenie jej kompletne, a zupełnie czymś innym podziemne bazy kosmiczne dawnych atlantów.
Zdeprawowano zasady istnienia dawno temu i dokonano monumentalnego "odwiertu" w obrębie Piramidy Cheopsa umieszczając w nim prostokątny trzpień krystaliczny zaburzający pracę jadra ziemi i przesuwający ustawienie osi ziemi ( chwalą się niektórzy nawet teraz ze jest on widzialny z kosmosu przez satelity i fotografowany) cały ten sztuczny proces jest wspierany energetycznie  przez utrzymujące go w stałej pozycji "uśpione przy nim" silne wibracyjnie energie. Szczegółowy opis można znaleźć i przeczytać w książce Melchizedeka "Kwiat Życia"
Najciekawsza  w tym przekazie  jest manipulacja informacją strona przekazująca je kieruje podejrzenia raz na jednych innym razem na innych siebie ukazując ideałem mającym jakieś moce , a tak naprawdę sprytnie żągluje informacją wykorzystując zaistniałe zdarzenia jako własne dzieło, na które tak naprawdę nie ma żadnego wpływu.


"W prowadzące do wzniesienia stopniowanie Ziemi włożono więcej wysiłków, niż możecie sobie wyobrazić. Wzniesienie Ziemi nastąpi 12-12-12, a wzniesienie masy krytycznej ludzkości dokona się w ciągu 15 pokoleń. Chcemy wam powiedzieć, że taką potwierdzającą informację przekazali wysłańcy z przyszłości, z różnych hologramów epok czasowych. Niektórzy byliby dla was szokujący. Jeszcze wam powiemy, że klęska hiszpańskiej armady (związanej z Inkwizycją) a nawet hitlerowskich Niemiec, to wydarzenia, na które mieli wpływ ci wysłańcy „powracający z przyszłości”. (Obie grupy pochodziły z trzonu energii aryjskich synów Beliala z Atlantydy). Gdyby nikt nie zareagował na te wydarzenia, dzieje planety przybrałyby zupełnie inny bieg."

Zrozumieć trzeba iż informacje tej grupy opierają się na kolejnych opcjach III wymiaru z przeszłości ,a nie IV z przyszłości bowiem to co zaistnieje nigdy wcześniej nie istniało zatem nie ma żadnej możliwości opowieści jak to było i ile czasu zajął ludziom rozwój w nowych kodach życia , które jeszcze nigdy nie były aktywne!zatem nie można powiedzieć ni ile pokoleń ni ile czasu , bo on będzie miał juz inny wymiar. Wszystkie te prognozy informacyjne opierają się tylko na przeszłości III wymiaru powtórzonej już trzykrotnie.
Data 12-12-12 to tylko taki trik cyfrowy prawda jest inna proces energetyczny rozpocznie się 13 -12- 12 zgodnie z trzymiesięcznymi cyklami zgranymi z zenitem Słońca i  Syriusza.

cd....


Kiara Uśmiech Uśmiech









« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 17:41:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1618 : Listopad 05, 2012, 16:51:38 »

no i bęc
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1619 : Listopad 05, 2012, 19:53:19 »

 
Cytuj
Kiedy ktoś jest w służbie samemu sobie przede wszystkim, ten ktoś przygotowuje się do jego większego aktu usługi. To nie jest egoizm. To jest świadomość siebie, jak ktoś się widzi, jako część większej konstrukcji, a więc większej prawdy.

Dziwny tekst, ale w pewien sposób prawdziwy .. oddający pewien sens głębszy tego, co niektórzy nazywają SOBĄ.

Oczywście, że każde istnienie jest częscią większej konstrukcji ,którą od biedy można nazwać SOBĄ . Poczucie bycia czymś większym , tą Całością z takiej, powiedzmy, że "wyższej" perspektywy,  musi prowadzić do pokojowego służenia tej Całości jako Sobie, a więc automatycznie służy się wszystkim innym.

Niuans polega na tym, aby utrzymywać rozpoznanie , poczucie tej Całości nawet w konfrontacji z twardą, nieprzyjemną rzeczywistością. W buddyzmie odpowiada temu koncepcja Współczucia. Rozumiana inaczej niż tradycyjne , zachodnie "JA Ci współczuję ". We WSPÓŁ-CZUCIU nie ma JA, bo to jest współodczuwanie w którym granice nie istnieją.

Kiedy jednak koncentrujesz się zbytnio na SOBIE w ujęciu jednostkowym ,to bardzo łatwo wpaść w jakąś chorą ideologię w której owszem , jest miejsce dla innych ,ale tylko w ramach własnego widzimisię. To już nie jest to samo.

I jeszcze takie wrażenie przyszło, ze ów Metatron dzieląc się wiedzą na temat Czasoprzestrzeni , tak chętnie cytowany przez Kiarę , bardzo przypomina mi to co pisał PHIRIOORI o czasOprzestrzeni . Ot taka ciekawostka ...
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1620 : Listopad 05, 2012, 20:06:59 »

Cytat: Kiara
Teraz rozumiecie dlaczego nasz arteq tak bardzo sprzeciwia się wklejaniu tekstów? Linki można łatwo blokować , teksty wklejone kopiujemy i są możliwe do powielania nie znikają tak szybko jak linki. Zatem manipulacja jest trudniejsza a wymazywanie zaistniałej informacji skopiowanej już niemożliwe. zatem w czyim imieniu walczy arteq o nasze ograniczenia?

Nie rozumiem, dlaczego nasz Arteq tak bardzo sprzeciwia się wklejaniu tekstów?
Jak również nie wiem w czyim imieniu Arteq walczy o nasze ograniczenia? I jakie ograniczenia?
I kto miałby manipulować oraz co wymazywać ze skopiowanych tekstów?
Wytłumacz to Kiaro. Oczywiście z podaniem dowodów na swoje twierdzenia, inaczej jest to zwykłe
pomówienie. I chyba podległe regulaminowi?

Jednych się karze, innym wolno? Ot, ślepa ta Temida.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 20:12:19 wysłane przez ptak » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1621 : Listopad 05, 2012, 20:48:27 »

Stwierdzenie Kiary jest niestety przykładem manipulacji czyjąś wypowiedzią. Otóż nie sprzeciwiam się wklejaniu treści z innych źródeł - nikomu tego nie zabraniałem. Po prostu nie rozumiem - i prosiłem grzecznie o wyjaśnienia i niestety nie otrzymałem wyjaśnienia - dlaczego wklejane są całe strony tekstu bez słowa jakiegokolwiek komentarza kopisty, bo w takim przypadku moim zadaniem w zupełności wystarczy wklejka pilotująca i linki. Co chce przekazać kopista, jaki jest jego stosunek, opinia odnoście zamieszczanych kopii?
Podsumowując - nie rozumiem czysto mechanicznego wklejania, jednocześnie, jeżeli ktoś ma takie ciśnienie, że musi to robić - proszę bardzo.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1622 : Listopad 05, 2012, 21:11:29 »

to znowu Fioletowy Płomień nadaje, komentarze jak, kto to widzi..

Burzyciele Systemów

poniedziałek, 05 listopada 2012 00:00 | 

Przez ostatni tydzień października przetoczyła się przez nasz kraj wielka fala ciemnej energii. Wielu z Was z pewnością ją odczuła. U osób przebudzonych jej działanie przejawiało się zwątpieniem, rezygnacją, poczuciem beznadziejności oraz różnymi dolegliwościami fizycznymi.

 

Jesteśmy ze sobą połączeni. Czuję to co Wy.

 

Gra w podchody z ciemną stroną ma tą nieprzyjemną właściwość, że po każdym znaczącym sukcesie światła, następuje zebranie sił i zmasowany atak ciemności.

 

Zdjęcie pieczęci i klątw nałożonych na Polskę ponad tysiąc lat temu było niewątpliwie sukcesem. Dla ciemnej strony była to strata, której się nie spodziewano. Proszę pamiętać, ze dopóki nie nastąpi przesilenie, to jest to na razie ICH świat, zaś istoty te bardzo się denerwują, gdy wydarza się coś, co ich władzę osłabia.

 

To nic niezwykłego. Zwątpienie to podstawowa zaraza podawana wprost do umysłów przez duchy z ciemnej strony. Możecie być pewni, że w tym decydującym czasie duchy ciemności zrobią wszystko, aby ugrać jak najwięcej. Zwątpienie działa jak piasek wrzucony w tryby precyzyjnej maszyny. Tryby zwalniają, maszyna zaciera się i staje. Jest to broń porażająco skuteczna i powszechna w użyciu. Nie jest to jednak broń ostateczna...

 

O nie - bronią ostateczną dysponują jedynie wysłannicy światła!

Jest nią Płomień Wprost Ze Źródła,

Najwyższa Wibracja Transformacji,

Która burzy strukturę starą i powołuje do życia Nowy Świat

 

ONI o tym wiedzą, albo co najmniej przeczuwają,

Boją się tego Ognia „jak ognia”.

 

Póki co czują się jednak pewnie, trudno im bowiem uwierzyć w to, że znajdzie się ktoś na tyle „szalony”, aby ten płomień sprowadzić.

 

Bardziej cywilizowanym określeniem dla tego „szaleństwa” jest Ostateczna Determinacja. Trzeba być bowiem Ostatecznie Zdeterminowanym, lub w pewnym sensie „szalonym”, aby świadomie zburzyć to, na czym stoisz. Każdy z nas jest przecież w jakiś sposób wpisany w globalny program i na co dzień z niego korzysta. Jeżeli zburzony zostanie program globalny, upadnie WSZYSTKO to, co jest w nim zawarte. Zanim podejmiecie decyzję, chciałbym abyście byli tego dogłębnie świadomi...

 

Przetrwają wiara, nadzieja, miłość,

Cała reszta straci znaczenie.

 

Bądźmy szczerzy, żaden racjonalnie myślący człowiek nie jest w stanie uwierzyć w to, że jakieś zbiorowe skoncentrowanie siły psychicznej pozwoli na sprowadzenie energii, która zniweczy wszystko to, na co racjonalne umysły mozolnie tyrały przez wieki. Przypominam, że racjonalizm, to objaw wysoce zaraźliwej choroby psychicznej, która przejawia się na przykład tym, że dorośli wmawiają dzieciom, że „duchów nie ma” i tym podobne absurdy.

 

Jak już wspominałem, po zdjęciu pieczęci w Gnieźnie, obserwowałem jak przez wiele godzin przez Gwiezdne Wrota przeciskały się pozostałości wszelkiego rodzaju brudu. Były to przeróżne myślokształty, istoty pasożytnicze, fragmenty obcych kodów i trudno nawet nazwać co jeszcze. Refleksja, która przy tym się pojawiła jest następująca:

 

Jeżeli tak ogromne pokłady były nałożone tylko na jeden wycinek rzeczywistości, to jak wiele obcych kodów jest nałożone na całą rzeczywistość?

 

Gdybyśmy mieli to usuwać i czyścić kawałek po kawałku, warstwa po warstwie – zajęło by nam to tysiąclecia. W tym czasie to, co zostało zdjęte w jednym miejscu, odbudowałoby się w innej postaci gdzie indziej. Praca godna Syzyfa.

 

Jedynym sensownym rozwiązaniem jest zburzenie całego systemu, w którym ta iluzja funkcjonuje!

 

Raz, skutecznie i ostatecznie!

Jak widzicie, „w tym szaleństwie jest metoda”...

Nie na darmo Plejadianie nazywali nas „burzycielami systemów”.

Jesteśmy prawdopodobnie najbardziej zdeterminowaną załogą w tej galaktyce.

 

Swoją drogą - czyż to nie piękne?

Skoro w kryteriach obecnego świata jesteśmy szaleni,

To znaczy, że jesteśmy gotowi na wszystko!

I o to właśnie chodzi!!!

 

Aby płomień mógł w pełni skutecznie zapłonąć, potrzebne jest połączenie wymiarów, które w tym świecie zostały przed wiekami rozdzielone. To zadanie wkrótce przed nami stanie i wykonamy je wspólnie. Jest to związane ze sprowadzeniem energetycznej piramidy do ziemskiego wymiaru i zakorzenieniem jej w nim. Szczegółowe informacje na ten temat będą z odpowiednim wyprzedzeniem ogłoszone.

 

O ważnych wydarzeniach powiadamiamy na krótko przed ich wykonaniem, niemal w ostatniej chwili. Nie jest to przejaw niedbalstwa. Po prostu staramy się minimalizować szkody wywołane przez dzikie harce duchów z ciemnej strony. Jeżeli duchy te dostają zbyt wiele czasu na zorganizowanie swych działań, powstaje pandemonium, nad którym trudno potem zapanować. Prosimy więc o wybaczenie, ale są to niezbędne środki ostrożności. Jedynie działanie szybkie i zaskakujące może zapewnić nam przewagę. Proszę po prostu być na bieżąco z informacjami publikowanymi na stronie. Najłatwiej skorzystać w tym celu z systemu automatycznych powiadomień (o ile ktoś się do tej pory nie zalogował).

 

Jeżeli chcemy wykorzystać wznoszące fale związane ze zbliżającym się przesileniem, którego kulminacja przypada na 21 grudnia 2012 roku, to przypominam, że czas, który pozostał na to, aby zadanie wykonać to tylko:

 
 45 dni 2 godzin 51 minut 24 sekund



To oznacza jedno -

- już teraz potrzebna jest narastająca z dnia na dzień pełna i powszechna mobilizacja!

 


Wszystkim, którzy czują i rozumieją o co w tej misji chodzi.

Wszystkim, którzy mają w niej swój udział,

Składam z głębi serca pokłon najszczerszego szacunku.

Trzeba być mądrym, aby potrafić być szalonym!

 
BUDZENIE PIRAMIDY – POST SCRIPTUM
W przesłaniu Budzenie Piramidy, przyznałem się do swych korzeni. Choć wolę wolę żyć incognito, a nad przywództwo przedkładam domowe zacisze, uznałem że czas tego wymaga. Proszę jednak, nie zwracajcie się do mnie imionami z przeszłości. To atrybuty, które dawno straciły swe znacznie.

 

Kimkolwiek byłem w przeszłości, dziś jestem człowiekiem. Pamięć z wolna odżywa, ale nadal są to zaledwie strzępy. Za możliwość przyjęcia ciała na tej planecie płaci się ogromnie wysoką cenę. Każdy z nas został w mniej lub więcej równy sposób ograbiony. Dziś nie ma wśród nas bogów. Mimo to, siła, którą w sobie mamy, pozwoli zerwać wszelkie pęta niepamięci. Choć z pozycji człowieka wydaje się to niemożliwe, potrafimy nasze zadanie wykonać!

 

Wierzę w to!

Wierzę w naszą misję!

Wierzę w NAS!

Wiem, że ta wiara jest odwzajemniona...

 

************
NIE JESTEŚMY SAMI!

Zaskakujący ciąg dalszy już w następnym przesłaniu...
***********
http://www.fioletowyplomien.com/burzycielesystemow

Dobranoc Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 21:13:59 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1623 : Listopad 06, 2012, 14:23:40 »

A teraz coś bardzo stabilnego, comiesięczny przekaz grupy Arkturian. Tym razem starają się przewrócić nasz sposób myślenia o braku i obfitości,


Zaopatrzenie ~ JA MAM, bo JA JESTEM
Grupa Arkturian

Drodzy, widzimy dużo przewidywań w każdym z Was w sprawie zbliżających się wyborów. Proszę pamiętać, aby korzystać z wytycznymi wewnętrznej świadomości i intuicji, a nie reagować na retorykę płatnych politycznych wiadomości. Ponadto, dzięki świadomej intencji wybierania tych, którzy posiadają najwięcej światła, będziecie kierować do nich-tych kandydatów, których intencje są, aby służyć ludziom, a nie sobie samym. Zaufajcie, drodzy intuicji, będziecie kierowani.

Dzisiaj chcemy rozmawiać z Wami w sprawie zaopatrzenia. Duża część świata nadal cierpi głęboko  doświadczając braku i ograniczeń. Ci drodzy rezonują z przekonaniem, że ich dobro przychodzi z zewnątrz siebie i jest zależne od innych, co z kolei prowadzi do lęku, wątpliwości i cierpienia. Brak jest manifestacją wiary w dualności i separacji - oddzielenia od wszystkich i wszystkiego w tym Źródła (Boga). Te uniwersalne wierzenia dotyczą wszystkich, i nadal funkcjonują jako  moc w oświeconej świadomości. Energia zasilająca braki i ograniczenia jest stale wzmacniana i dodawana do poprzez powszechne przekonania dualności i separacji. Te przekonania są z kolei wzmacniane przez wydarzenia na świecie, relacje z wydarzeń i retoryką polityczną. Przejawy braku są wszędzie i dlatego szukamy dziś, aby mówić o tym, gdyż jesteście duchowo gotowi spojrzeć głębiej w prawdę o obfitości.

Ponieważ jesteś manifestacją źródła, Ty w swojej prawdziwej istocie, jesteś samo- trwały i samo- utrzymujący. Widzisz, obfitość (kompletność, całość) jest prawem, jakością Źródła i dlatego jest obecna w świadomości każdej żywej duszy. Powodem, że tak wielu nie ma nawet absolutnie niezbędnych rzeczy, jest, że człowiek jest twórcą, ale przez nieznajomość tej prawdy pozwolił innym uznać ich bogactwo i władzę, podczas gdy w tym samym czasie, zaakceptował ich brak w swoim życiu i wielu innych.

Nie ma prawa BRAKU, drodzy. Brak jest wierzeniem, koncepcją podtrzymywaną oryginalnie przez większość na świecie po prostu przez nie wyewoluowaną  ignorancję. Wszystkie ucieleśnienia rzeczywiście są Boską kompletnością Źródła. To jest czas, aby wyczyścić te stare przekonania i przestać patrzeć na zewnątrz siebie za wszystkim, czego potrzebujesz. Jest to ważny aspekt odebrania swojej mocy. Zacznij od świadomego oświadczania swojej intencji, aby uwolnić i wyczyścić wszelkie koncepcje i przekonania mogące nadal cię trzymać, dotycząc braków i ograniczeń, w szczególności te dotyczące pieniędzy. Również oświadcz intencję uwolnienia energii jakiegokolwiek ślubowania podjętego w innych wcieleniach, szczególnie ślubów ubóstwa, gdyż śluby podjęte z czystą intencją przytrzymują intensywnie energię.

Rozpocznij uwalniając, uzyskując działający przepływ podczas zrozumienia, że z powodu Jedności, może tylko płynąć do siebie, z jednej ręki do drugiej, tak mówiąc. Możesz pomyśleć i powiedzieć, "Nie mam nic do przepłynięcia". Mówimy wam, że to oświadczenie samo zapewni, że zamanifestujecie dokładnie to nic. Pamiętajcie, że jesteście twórcami i Wasze słowa i myśli niosą potężną energię tworzenia. Każdy ma coś, co może zacząć przepływ (aby oddać), ubrania, czas, pomysły, talenty, a nawet kilka centów. Ważne jest, aby nie oczekiwać w ogóle lub nie oczekiwać zwrotu, gdyż to byłoby Poszukiwanie dóbr "na zewnątrz”. Niezmiernie ważne jest, aby zrozumieć, że kiedy dajesz, nie dajesz z osobistej, ograniczonej podaży, ale uwalniasz z nieskończonego Źródła -  im więcej wypływa, tym więcej może napływać. Poprzez to zrozumienie i działanie, przepływ obfitości może się rozpocząć.

Ponieważ to, co widzimy, słyszymy, smakujemy, dotykamy i wąchamy jest trzeci trójwymiarowym poczuciem duchowej rzeczywistości, zrozumcie, że wszystkie interesy i interakcje między ludźmi są w rzeczywistości, przepływem miłości (usługa lub produkt) i wdzięczności (barter lub płatności ).

Wiele osób nieświadomie zablokowało ich energię obfitości przez utrzymywanie przekonania skąd finansowa obfitość musi występować - wierzą, że może ona pochodzić z inwestycji, rodziców, zatrudnienia, sprzedaży itd. Boska Świadomość nie ma ograniczeń i może rozwijać się w sposób, o którym nigdy wcześniej nie pomyślałeś o ile jest to dopuszczalne. To, co było zwykle średnim dochodem może się całkowicie zmienić ... pozwolisz mu to zrobić, albo będziesz go blokować. Nowy system finansowy jest przygotowany dla wszystkich, ale to nie oznacza, że możesz siedzieć na rękach nic nie robiąc, gdyż to  jest ponownie szukanie swoich  dóbr na zewnątrz siebie. Wszyscy, którzy szczerze szukają duchowej świadomości muszą się obudzić do głębszych prawd obfitości lub nadal żyć z kreacją braku i ograniczeń.

Bogactwo i podaż nie odnoszą się tylko do finansów. Kiedy uświadomisz sobie, że wszystko, co niezbędne jest zawarte w istocie JA który JESTEM, umysł następnie interpretuje to zrozumienie na scenie zewnętrznej jako ... jako to, co dla mnie oznacza kompletność, która nie może reprezentować kompletności dla mojego sąsiada. Umysł manifestuje zewnętrzne doświadczenia zarówno powszechnie i indywidualnie ze świadomości, ogólnej świadomości świata i jednostki. Świadomość wypełniona wierzeniami dualności i separacji manifestuje doświadczenia dualizmu i separacji. Zrozumienie tego jest duchową ewolucją.

Twoja prawdziwa istota jest kompletnie samo-utrzymująca się i samo- trwała. Rozpocznij zwyczaj płynącej wdzięczności za każdy moment za to, co masz w świadomości - MAM, bo JA JESTEM. Spójrz na świat wokół siebie, drzewa, płynącą wdzięczność dla nich i dla ich piękna i usług. Spójrz na zwierzęta i poczuj wdzięczność za ich towarzystwo, miłość, wierność i niewinność. Przepływ wdzięczności dla przyjaciół, rodziny, a nawet "wrogów", dla miłości, doświadczenia, a nawet trudnych lekcji dla Ciebie. Zamiast mówić, "nie mam", zacznij mówić "dziękuję" za wszystko w swoim doświadczeniu i doceń to, gdyż nic nie jest przypadkowe i wszystko może być krokiem w ewolucji, jeśli tak wybierzesz.

Jako przejawy Źródła, byliście twórcami, ale nie wiedzieliście tego, a tym samym nieświadomie stworzyliście świat pełen braku i ograniczeń. Teraz jesteście gotowi, aby się obudzić i zacząć zdawać sobie sprawę z tego, kim naprawdę jesteście. Za każdym razem, gdy mówicie, "nie mam", doskonale to stwarzacie (brak), więc stańcie jako "portier u drzwi" swojego umysłu i nie przepuszczajcie jakichkolwiek nieostrożnych słów i myśli.

Dwa największe uderzenia dla ludzkości w tym potężnym momencie zmiany i ewolucji to są: przeniesienie poza wierzenia świata w odniesieniu do relacji i pieniędzy. To nie znaczy, że nie używacie zdrowego rozsądku w wyborze pracy, biznesie, lub w realizacji tego, co potrzebujecie, ale po prostu oznacza, że robicie to, co trzeba zrobić z wyższego poziomu zrozumienia, żyjąc ze świadomości, że jesteście sami kompletni.

Jesteście gotowi moi drodzy, jesteście gotowi.

Jesteśmy Grupą Arkturian 04.11.12

04 listopada 2012
Channeler: Marilyn Raffaele
www.onenessofall.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1624 : Listopad 06, 2012, 14:59:39 »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vw8z7T_ErQo
Siergiej Łazariew, znany na całym świecie autor popularnej "Diagnostyki Karmy", po raz pierwszy w Polsce. Psycholog, bioenergoterapeuta i wizjoner ma swoja koncepcję ludzkości.Czy koniec świata jest nieunikniony? Kto przeżyje? Jak rozumieć te wydarzenia i co zrobić by samemu przetrwać! Zobacz koniecznie na antenie EZO TV. Więcej na www.ezotv.pl
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.168 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bizancjum rpg-ug apelkaoubkonrad692 loki gangsa