Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 20:07:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy Regulamin i pf  (Przeczytany 70667 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #100 : Październik 28, 2009, 18:46:56 »

Witam,

Myślę, że już dosyć zabawy w ciuciubabkę i najwyższy czas aby wyjaśnić sobie pewne kwestie. W związku z tym oczekuję publicznej, ostatecznej i jednoznacznej odpowiedzi na pytania:

1. Czy zapisany w wątku "regulamin forum" regulamin jest obowiązującym?
2. Czy administracja ma zamiar go egzekwować?
3. Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak - to czy będzie on egzekwowany od wszystkich forumowiczów w RÓWNYM stopniu?
4. Jeżeli na 1 bądź 2 pytanie odpowiedź brzmi "nie" - to jakie są kryteria ocen/rozliczeń zachowania forumowiczów.

Pytania są zwięzłe i konkretne, oczekuję odpowiedzi w tym samym stylu.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #101 : Październik 28, 2009, 20:26:03 »

Ja jako użytkownik tego forum (bardzo skromny) chciałbym w tej sprawie (bardzo nie śmiało) się wypowiedzieć (może nikt mi nie da za to -46pf) Coś
Ale zaryzykuje (niektórzy pewnie oskarżą mnie o działanie na szkodę forum)
Może przed tym zmówię  jednak krótką modlitwę
Aniele Boży Stróżu Mój................................
Ok myślę,ze już mogę zaryzykować.

Witam,


1. Czy zapisany w wątku "regulamin forum" regulamin jest obowiązującym?

Tego nie wiedzą  nawet najstarsi górale,

Witam,

2. Czy administracja ma zamiar go egzekwować?


To zależy od dwóch rzeczy:
1. Jaki humor ma administrator\moderator
2. Który użytkownik jest przedmiotem sporu

Witam,

3. Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak - to czy będzie on egzekwowany od wszystkich forumowiczów w RÓWNYM stopniu?

Nie! Zasady są takie.
Tego lubię-dam mu plusa
Tego nie lubię-dam mu minusa.
Jak by nie daj Bóg ten co go lubię dostał minusa to zostaje przeprowadzona  tajna operacja pod kryptonimem "amnestia"


4. Jeżeli na 1 bądź 2 pytanie odpowiedź brzmi "nie" - to jakie są kryteria ocen/rozliczeń zachowania forumowiczów.

"Nikt nam nie powie,ze czarne jest czarne a białe a jest białe"
"prawda leży tam gdzie leży"
patrz punkt 2 i 3
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2009, 20:36:25 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #102 : Październik 28, 2009, 21:25:41 »

no to JAK mnie nie lubił tomek skoro dał mi -47 PF?CośCośCośCoś??!!!!!!!!!!!

no właśnie, wszystko jasne...

prowokował mnie bardzo inteligentnie ale podle do tego, żebym jakoś ten regulamin złamał... a KAŻDY z nas ma jakieś granice aż wybuchnie...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #103 : Październik 28, 2009, 22:00:09 »

prowokował mnie bardzo inteligentnie ale podle do tego, żebym jakoś ten regulamin złamał...
No i mamy winnego - te wszystkie podłości, lżenia i przekleństwa to... Tomek.
Swoją drogą, taki to 718 "zaawansowany i bystry w rozwoju" [tak sam się usiłuje wykreować], a dał się tak łatwo podpuścić i wymanewrować... tak? [to jego własne słowa] - i to kilkadziesiąt razy... Czy tylko mi coś zgrzyta w tym?
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #104 : Październik 28, 2009, 23:33:11 »

Kapłan, dałam Ci ostrzeżenie za tą wypowiedź:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3970.msg46468#msg46468

Żadne wulgaryzmy, ani w formie wykropkowanej, wykreskowanej ani w jakiejkolwiek innej nie będą tolerowane.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #105 : Październik 28, 2009, 23:51:05 »

Kapłan, dałam Ci ostrzeżenie za tą wypowiedź:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3970.msg46468#msg46468

Żadne wulgaryzmy, ani w formie wykropkowanej, wykreskowanej ani w jakiejkolwiek innej nie będą tolerowane.


bo ty tak mówisz? LOL

na szczęście adminem nie jesteś, a regulaminu nie znasz...

nie powinnaś być modem więc - prosty wniosek!

718'
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #106 : Październik 28, 2009, 23:52:40 »

Rozumiem, że można się czasem w życiu zapędzić podczas impulsywnej rozmowy i powiedzieć o jedno słowo za dużo. Mnie również się to czasami zdarza. Ale na litość - to jest forum. Nie mówisz, piszesz. Na klawiaturze jest przycisk Delete, da się usunąć jeżeli wiesz, że to jest to jedno słowo za dużo.
A nawet jeżeli nie wiesz, to wyraźnie mówi o tym regulamin. Nie można używać wulgaryzmów.
Odnosi się to do wszystkich użytkowników. Jeżeli uważasz, że ostrzeżenie przyznałam Ci niesłusznie, możesz napisać do Darka i zgłosić taki przypadek, a on na pewno to rozważy.
Z mojej strony wyczerpałam ten temat.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
arteq
Gość
« Odpowiedz #107 : Październik 29, 2009, 00:42:31 »

Wychodzi na to, że nikt kto ma jakiekolwiek uwagi do 718 nie powinien być adminem czy tez modem.

Zastanawia mnie też dlaczego 718 nagle wymaga od kogoś znajomości regulaminu, który - jak sam twierdził - nie obowiązuje/jest "be" [cytuj: "niby-obecny"].

Osobiście uważam, że wykropkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm. Zamiary są przecież widoczne, a wykropkowanie to po prostu dziecinada.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #108 : Październik 29, 2009, 07:28:36 »

To się nazywa "kryptowulgaryzm" i łamie zasady netykiety jak każdy inny.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #109 : Październik 29, 2009, 09:26:05 »

ok, więc tak, po przemyśleniu, przepraszam Darka bo to aktualnie jakby jego forum i nie chcę mu utrudniać, janneth za swój język na pw, ale nie artqa i tomka - lekko się z nimi obszedłem jak na mnie...

a co do tego minusa dla mnie, nie rozumiem tego skoro minusy ma Darek wycofać  Coś

posta zedytowałem

718'
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 13:17:23 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #110 : Październik 29, 2009, 16:50:18 »

Ponawiam swoje pytanie bo admin dziwnie milczy:

Witam,

Myślę, że już dosyć zabawy w ciuciubabkę i najwyższy czas aby wyjaśnić sobie pewne kwestie. W związku z tym oczekuję publicznej, ostatecznej i jednoznacznej odpowiedzi na pytania:

1. Czy zapisany w wątku "regulamin forum" regulamin jest obowiązującym?
2. Czy administracja ma zamiar go egzekwować?
3. Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak - to czy będzie on egzekwowany od wszystkich forumowiczów w RÓWNYM stopniu?
4. Jeżeli na 1 bądź 2 pytanie odpowiedź brzmi "nie" - to jakie są kryteria ocen/rozliczeń zachowania forumowiczów.

Pytania są zwięzłe i konkretne, oczekuję odpowiedzi w tym samym stylu.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #111 : Październik 29, 2009, 21:56:23 »

"Dziwnie milczy"?
Może niektórzy nie czytają wszystkiego, może mają krótką pamięć.
Napisałem w jednym z wątków wyraźnie, że póki nie zostaną wprowadzone jakiekolwiek zmiany, obowiązuje obecny regulamin.
może się to nie każdemu podoba, jednak czynienie z tego faktu jakichkolwiek zaczepek jest ..., pomińmy to i zajmijmy się poważniejszymi rzeczami/tematami.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #112 : Październik 29, 2009, 22:01:33 »

Tak, "dziwnie milczy" na prośbę o ustosunkowanie się do jawnego łamania regulaminu, więc insynuowanie zaczepek jest po prostu nie fair Darku. Gdybyś udzielił jakiejkolwiek odpowiedzi to nie musiałbym się przypominać.
Nie udzieliłeś odpowiedzi na pytania 2-3. W nawiązaniu do Twoich pewnych decyzji/a czasem ich braku odpowiedź nie jest az tak oczywista jak mogłoby się wydawać.
Co do poważniejszych spraw - zastanawiam się czy egzekwowanie przestrzegania regulaminu forum przez admina oraz odpowiedź na ponawiane zgłoszenie jest niepoważną/nieważną? To jakie są ważniejsze?
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 22:04:14 wysłane przez arteq » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #113 : Październik 30, 2009, 01:10:29 »

Najważniejszy powinien być Arteq!!!
Jeśli świat nie kręci się koło Artqa, trzeba poruszyć ziemię i niebo, żeby zaczął się krecić!!!
Arteq nie lubi być niezauważany, trzeba zmienić regulamin forum!!!
Dotychczasowa forma regulaminu pomija Artqa!!!
Nowego regulaminu, pod dyktando  Artqa wciąż nie ma!!!

Arteq zmieni forum Smutny


Pozdrawiam - Dobranockowo Duży uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #114 : Październik 30, 2009, 09:13:01 »

THOTAL - Mistrz Ciętej Riposty!

Brawo Darku, brawo mody, administracja - arteq 1:0

 Duży uśmiech


718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #115 : Październik 30, 2009, 12:07:37 »

Taaaak, a kiedyś ważniejsza była zwykła ludzka przyzwoitość, o honorze nie wspomnę...

Więc jeżeli ktoś ma ochotę na innego popyszczyć, skląć, nakłamać na temat jego czynów bądź przypisać mu perfidnie coś czego nie zrobił, to śmiało - jest okazja aby zrobić to bezkarnie.
Widzisz 718, mimo wszystko za uśmiechniętą twarzą nie skryjesz tego, że jesteś kłamcą, oczerniasz ludzi - i bez trudu mogę przytoczyć dowody.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #116 : Październik 30, 2009, 13:03:25 »

Cytat: Tothal
Najważniejszy powinien być Arteq!!!
Jeśli świat nie kręci się koło Artqa, trzeba poruszyć ziemię i niebo, żeby zaczął się krecić!!!
Arteq nie lubi być niezauważany, trzeba zmienić regulamin forum!!!
Dotychczasowa forma regulaminu pomija Artqa!!!
Nowego regulaminu, pod dyktando  Artqa wciąż nie ma!!!
Duży uśmiech

Cytuj
Taaaak, a kiedyś ważniejsza była zwykła ludzka przyzwoitość, o honorze nie wspomnę...

Uśmiech)) mówi to ten , który od dawna łamał zasady regulaminu,
np. używając drugiego nicka Uśmiech))))

Alez ma wartość ten jego honor!

Chciałem to tu
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3980.0
napisać, ale zamknięte.

Ciekawe jaka jest prawda. Oraz jaki byłby wynik ankiety:
-zło i zła wola?
-głupota w wyextrachowanej postaci?
-czy po prostu choroba i kalectwo wymagające współczucia?
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2009, 13:09:07 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #117 : Październik 30, 2009, 14:56:01 »

Uśmiech)) mówi to ten , który od dawna łamał zasady regulaminu,
np. używając drugiego nicka Uśmiech))))
To jest zwykłe oszczerstwo i pomówienie. Nigdy nie używałem na forum innych nicków.
Proszę o dowód na poparcie tego, że to niby prawda. W przeciwnym razie wniosę o karę za pomówienie.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #118 : Październik 30, 2009, 17:27:12 »

nick nazywa się :
marek(jakieśliczby).

Pamiętasz, jak pierwszy raz się z Tobą zgodziłem?..
zacytowałem cię, a ktoś chwilę potem mówi:
"zobacz kogo cytujesz" (czy coś koło tego.)

..tam jest cytat z automatycznym wpisem "Cytat: arteq"

ale po jakimś czasie okazało się że to nie arteq - a marek324. 
(za liczby nie ręcze..ale można poszukać - i doprecyzować).

« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2009, 17:28:08 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #119 : Październik 30, 2009, 18:03:30 »

Nie wiem co tam lata Ci przed oczyma, nie obchodzi mnie kogo i kiedy cytowałeś. Obchodzi mnie natomiast, że rzuciłeś na mnie oszczerstwo twierdząc, że łamię regulamin bo używam również innego nicka.
Na forum zdarzały się pomyłki, że komuś przypisywano nie jego cytat - często przypadkowo np. Darek, często z premedytacją - patrz 718. Mogę w dowolny cytat wpisać dowolna osobę - takie są techniczne możliwości, co nie oznacza, że będzie to prawdą. Być może powinieneś bardziej uważać/zastanowić się nad tym co piszesz, co nie zmienia faktu, że stwierdzenie jest kłamstwem.
Poprosiłem o dowód - nie podałeś go, tylko jakieś pokrętne zlepki. Oczekuję, że udowodnisz, że używam/łem rożnych nicków lub po prostu przyznasz, ze kłamałeś tak twierdząc. Wtedy będę uważał sprawę za wyjaśnioną i zamkniętą.
Sam przyznajesz się, że po jakimś czasie okazało się, że to nie ja - jednak pomimo takiej wiedzy stwierdziłeś, że to ja, co wskazywałoby na celowe i wyrachowane kłamstwo. Jak chcesz to sobie doprecyzowuj - swoje stanowisko przedstawiłem.

Tak łatwo wydałeś wyrok, więc skąd teraz taki opór aby zdobyć się na minimum przyzwoitości?
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2009, 18:06:23 wysłane przez arteq » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #120 : Październik 30, 2009, 18:34:27 »

Śmiesz rzucac bezczelne oszczerstwa, że nie wiem co piszę.

jesteś wyjątkowo żenująca postać.

Sęk w tym , że to nie dotyczy mojego posta.
A twojego: pierwotnie wszystko się zgadzało.. tzn był post jako post arteqa.. ale potem się zmieniło na post marka Uśmiech))

I nazywając to "pokrętnymi zlepkami" dajesz wyraz swojej krętackiej postawie.

Mam gdzies Twoje oczekiwania. Oczekuję że adminiastrazja zrobi z toba porzadek.

Oskarżasz innych , a sam jeszcze nikomu nic nie udowodniłeś katolicku i bezlelności .odchłanio.

Najpierw ten sam post pisałeś jako artek - potem zmieniłeś jako marek .. post ten sam wciąż jest.

więc Kazdy , kto to czytał - to pamięta co było i  co jest.

Nie zamierzam COKOLWIEK robić dalej w tej sprawie, bo jest to problem admina i modów.

A twoje pouczenia zastosuj do własnegoo odbicia w lustrze.

Dyskusje rozwijasz, jak zużyty papier toaletowy, wiec dalej babraj w tym się sam.
żegnam.


Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #121 : Październik 30, 2009, 18:54:47 »

Wyjaśnijcie to sobie na pw.
Od tego miejsca wasze nieporozumienia będą usuwane.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #122 : Październik 30, 2009, 21:05:28 »

Został zgłoszony następujący post:

czekaj artqu, czekaj ale to że zmieszałeś z błotem MOJĄ NARZECZONĄ a nie znajomą (!) jest faktem!!!

i ci co czytali wtedy jak to pisałem i CO ty pisałeś - wiedzą dobrze o czym mówię, jesteś delikatnie mówiąc nie fajny, nie miły i mało inteligentny co wykazujesz na forum KAŻDEGO dnia - absolutnie podtrzymuje to, że zmieszałeś z błotem moją kobietę i mnie a jej rodziców katolików broniłeś...

nie będę NIC udowadniać - twoja obłuda jest faktem a prawda sama się obroni...

718'

Jest to wypowiedź Kapłana dotycząca Arteq'a. Zgłaszający jako powód nadużycia podał: pomówienie.
Kapłan miał szansę udowodnić, że jego słowa nie są pomówieniem, wystarczyło zacytować słowa Arteq'a i wówczas nie mielibyśmy żadnego problemu. Uznał jednak, że nie jest koniecznym udowadnianie czegokolwiek.
Skoro nie pan do sklepu, to sklep do pana. Wiarygodność oszczerstw sprawdziłam sama.

Arteq nie nazwał Kapłana określeniem "718 metrów mułu" (każdy może otworzyć archiwum starego forum, wejść do Hydeparku i zobaczyć kto założył temat z tym określeniem jego osoby). Nie był to Arteq, a użytkownik o loginie: X 44.
Następnym i głównym zarzutem Kapłana było "zmieszanie z błotem" jego ukochanej. Przeczytałam również w tej sprawie temat "Upadek religii", strony 27-28. Nie dostrzegłam i tam żadnego ubliżania, Arteq dość ogólnie wypowiedział się na ten temat, napisał że naturalną rzeczą jest troska rodziców o dziecko, mało tego - przyznał nawet rację Kapłanowi mówiąc, iż zachowanie rodziców polegające na zmuszaniu dziecka do kultywowania wiary jest niewłaściwe.

Zgodnie z tym punktem regulaminu:
"Zakaz publikowania niezgodnych z prawem treści zdefiniowanych w różnych ustawach, które wymieniono poniżej:
(...)
zawierają pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego)"

powyższa wypowiedź Kapłana została uznana za pomówienie, albowiem stanowi niepotwierdzony zarzut.
Za powyższą wypowiedź przyznaję Kapłanowi -1pf.

Dodatkowo:

Ponieważ oboje ci użytkownicy nieustannie sprowadzają tematy dyskusyjne do wycieczek personalnych oraz nie potrafią przenieść swoich sprzeczek pomimo wielu upomnień na strefę bardziej prywatną (PW) dostają po -1pf.
Powód: notoryczne offtopy.

Proszę Was o dostosowanie się do zasad na forum. Obojga Was proszę. Punkty traktujcie nie jak karę, a jak ostrzeżenie.
Wielu użytkownikom nie podobają się Wasze wieczne scysje, wielu prosiło o przeniesienie ich na grunt osobisty.





« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2009, 21:07:35 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #123 : Październik 30, 2009, 21:11:01 »

Można to śmiało nazwać salomonowym wyrokiem Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #124 : Październik 30, 2009, 21:28:32 »

Nie mam zastrzeżeń. Dbanie o swoje imię dbaniem, ale offy stworzone przy okazji co by nie mówić są offami. Można ich powstawanie próbować tłumaczyć zaistniałą sytuacją lecz nie zmieni to faktu, że jednak są offami, a te w myśl regulaminu narażone są na kary/ostrzeżenia.

Jeżeli taka postawa modów jest zapowiedzią zaprowadzenia porządku na forum, ukrócenia pomówień i offów - jestem jak najbardziej za.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor halotupsy wild-reign fifa11 companions