Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 10:00:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Magazyn Ekspresu Reporterów - sekta En-ki  (Przeczytany 170298 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #200 : Wrzesień 24, 2009, 22:21:14 »

ave satan
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #201 : Wrzesień 24, 2009, 22:48:37 »


Prawdziwy Enki inkarnowal w naszych czasach ( pisalam juz o tym), musial i chcial, by nie byc uwiezionym w zamykajacym sie III wymiarze.  Nie wiem czy kiedykolwiek komukolwiek powiedzial o tym, ale jest to fakt , ktory kiedys ujrzy swiatlo dzienne.


Kiaro.
Ale co mnie interesuje Enki i jego inkarnacje !
Niech sobie będzie kim chce i to jego problem.
Nawet gdybym się dowiedział, że Enki to prez.Obama, Papież, czy ktokolwiek, to czy ta informacja  coś zmieni ? Co zmieni ?, Hę ?
Każdy odpowiada za siebie, za swój byt i tyle !
Chyba, że Pan Enki przybył tu, ponieważ wie, że : nasza planeta została już dawno  sprzedana obcym i za chwilę obcy tu wkroczą, ba już dawno tu są i  teraz wreszcie  obudziło się w nim ''serce'' i może próbuje coś zrobić ?
Mnie nie intersuje  kto jest kto i jakie tam ma on problemy ( bo został uwięziony w III wymiarze, czy gdzieś ), tylko interesuje mnie co robi i w imię czego robi.
Jak pwiedział Winter , nie liczy się ilość pracowników, tylko jakość i tego co mogą oni uczynić !
A co może uczynić Enki ?
Ma za swoimi plecami kilka potężnych cywilizacji, które opanowały ten świat już dawno.
Gdzie był wtedy gdy rządy światowe sprzedawały z premedytacją  Planete Ziemię ?
Nawet teraz jak piszę ten post, to czuje, że ''cień'' przy mnie stoi.
Więc co mnie obchodzi Enki, obchodzi mnie moja ścieżka mocy, bo jak ją nie odnajdę to zabiorą mnie na ''gadzi pokład''.
Nikt nikogo nie krzywdzi, jak robisz tak masz.
 


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 22:55:15 wysłane przez Silver » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #202 : Wrzesień 24, 2009, 23:01:10 »

Ja jestem w trzecim wymiarze. Aktualnie w drugiej gęstości, ale niedługo przejdę do czwartej gęstości, a wymiar zmienie na szósty jak mi czwarty zbrzydnie.

MrugnięcieMrugnięcie
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #203 : Wrzesień 24, 2009, 23:05:22 »

No to SIUP!! na główkę. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #204 : Wrzesień 24, 2009, 23:05:47 »

Ja jestem w trzecim wymiarze. Aktualnie w drugiej gęstości, ale niedługo przejdę do czwartej gęstości, a wymiar zmienie na szósty jak mi czwarty zbrzydnie.

MrugnięcieMrugnięcie

Powiedz to lepiej dzieciom na osiedlowym podwórku, kim  jesteś i gdzie jesteś, może Ci uwierzą.
Chyba, że jesteś internetowym trolem, który tu przypadkiem trafił i chce obwieścić światu, że istnieje.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 23:07:50 wysłane przez Silver » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : Wrzesień 24, 2009, 23:09:51 »

Ja jestem w trzecim wymiarze. Aktualnie w drugiej gęstości, ale niedługo przejdę do czwartej gęstości, a wymiar zmienie na szósty jak mi czwarty zbrzydnie.

MrugnięcieMrugnięcie

t0m3k12 ty nawet wyglądasz jakbys był z szóstego wymiaru Duży uśmiech  Ba !!! nawet z siódmego Język Język Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 23:10:09 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #206 : Wrzesień 24, 2009, 23:12:29 »

Ja jestem w trzecim wymiarze. Aktualnie w drugiej gęstości, ale niedługo przejdę do czwartej gęstości, a wymiar zmienie na szósty jak mi czwarty zbrzydnie.

MrugnięcieMrugnięcie

t0m3k12 ty nawet wyglądasz jakbys był z szóstego wymiaru Duży uśmiech  Ba !!! nawet z siódmego Język Język Duży uśmiech


Dzięki  Cool Cool

 Afro Afro
 : Chichot
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 23:13:39 wysłane przez t0m3k12 » Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #207 : Wrzesień 24, 2009, 23:47:29 »

Ja nie wiem co wy chcecie udowdnic i czemu tak krytykujecie kogos kto mowi wam rzeczy oczywiste.Istnieje cos takiego jak moralność i wartosci.
Co byscie nie mysleli i jakbyscie nie wierzyli to wyraznie w reportarzu Lucyna ich nie przedstawia.

-wyłudza pieniadze niby dla wyzszego szczytnego celu - to chyba twoje słowa kiara nie ?
-doradza ludzia rzeczy ktore niszcza ich zycie dla kozysci PCH czyli znowu wyzszego celu!(To nie miłośc a zwykle bydlackie oszustwo).
-sprzedaje super lek,ktory super lekiem nie jest i to za zdrowo przesadzone kwoty (zwazywszy ze mowimy w dodatku o fundacji)
-mowi bzdury medyczne na sesji prywatnej o zmniejszeniu dawek lekow,ktore u starszych ludzi w wielu przypadkach moga skonczyc sie zgodem.
-mataczy
-przepowiada przyszlość na sesjach prywatnych wrecz nakazuja ludzia obranie tego prawidłowego kierunku z tego samego zrodla co sesje i z tego samego zrodla ktore praktycznie niczym sie nie sprawdziło(jawne igranie ludzkim zyciem i ich bliskimi poprzez wlasny egoizm badz zwykle oszustwo).
-nie wykazuje kompletnie zadnych cech miłosci,troski jakiegokolwiek zrozumienia a tylko chce brać.
-mowi w sposob hipnotyczny,wykozystujac podstawy hipnozy i transu wprowadzajac rozmówce w letarg otumanienia.
Tyle wiemy z reportazu!

Odpowiedz fundacji !
Zwykła paplanina bez krzty sensu i oceny osoby o ktorej sie mowi.Program dotyczył lucyny a pan W klada nam gadke o fundacji ktora w ogole nie została w programie przedstawiona.O jakim statucie fundacji pan W nam opowiada.Czy potencjany wplacajacy ma bezposredni dostep do tego statutu,czy ma dostep doczegokolwiek Coś?.Oczywiscie ze nie ma,i pan W oczywiscie dobrze o tym wie i z pelna premedytacja uzywa tego jako argumentu.Jest to poprostu zalosne i podle.Wykopaliska prowadzone były w konkretnym celu i poprzez ten konkretny cel ludzie wlacali na to pieniadze.Mowienie teraz ze jezeli przepowiednie sie nie sprawdza to zawsze pozostana sukcesy z wykopalisk ,ze wykopaliska kierowały sie tez wizjami pani Lucyny a nie były bezposrednio wynikiem tych wizji jest w ogole zmiana całkowicie PCH i jego sensu.Drobny szczegol ktory umknał panu W??? ,nie sadze mysle ze raczej jak argument z dowodami statusowego zarzadzania kapitałem fundacji został tu zamieszczony w takiej tresci celowo.A czy pan W i reszta smietanki rozmawia z czlonkami PCh Coś,bo z tego co widze to jedynie raz na jakis czas spotyka sie z nimi,bez mozliwosci tak naprawde bezposredniej rozmowy wrzucajac gotowy obraz na sale i realizujac program dnia.A zarzuca reportera ze z nimi nie porozmawiali Coś??.Nawet nie wchodza na to forum,nawet nie rozmawiaja z tymi ktorzy nie chca wplacac.Szczeze mowiac to rzecznika prasowego fundacja ma beznadziejnego,a sposob w jaki działa jest niestety bardzo plytki a proba powoływania sie na niego wrecz beszczelna.



Sa to fakty oczywiste i bezsprzeczne.I chodz wiele razy z artequ sie nie zgadzam to tak własnie to wyglada.Kiara jak zwykle probuje robic swoje wesołe miasteczko tematycznosci tak krecac i gadajac takie pokrecone rzeczy ze ludzie maja sie w nim pogubic znajdujac to co kiara da im pod nos.Zwykle posmiewisko i brak jakiejkolwiek albo wlasnej wartosci by przyznac sie do bledu badz zatracenie czegos czym sie mysli.Kota rozumiem,mało argumentuje za to zarzuca nienawisc.Ma w tym troche racji,niemniej tez nie rozumiem czemu uidaje ze nie widzi tego co ma miejsce.To ze fundacja przegina i zaczela robic durni z jej czlonków wiedzieliscie juz wczesniej z sesji.Ten reportarz moze i atakujacy wcale nie majacy na celu pokazanie tej prawdziwej prawdy to niestety fakt.I dla tych ktorzy mieli jeszcze watpliwosci z sesji powinno to juz byc jasne.

To wszystko nadal nie przekresla projektu,przekresla jedynie intecje Lucyny i bezszczelność fundacji ktora w zamian za cel,posuneła sie do srodków ktorymi sama gardziła.I pomimo wyjascia prawdy na swiatło dzienne nie ma nawet odwagi przyznac sie do błedu i oszustwa.Chcecie dokladac reke do tych kłamstw,mowic o milosci i udawac ze wszystko to wina zlych reporterow?Coś.Wina lezy po stronie fundacji i lucyny i to ze traci zaufanie,autorytet to juz fakt.Pytanie tylko czy chodzi o iscie po trupach do celu oszustwa czy jest czastka prawdy w tym oszustwo ktorego sie dopuscili.Zachowujcie sie jak dorosli ludzie a nie jak nawiedzone osoby.Pewne rzeczy trzeba zakaceptowac i otwarcie mowic o nich nawet jesli nie sa nam miłe.I zejdzie z artequa bo facet mowi moze i troche z nienawiscia ale argumentuje rzeczowo i dobrze.Dali plame i wszyscy doskonale o tym wiecie.

A to ze sceptycy maja czasem racje,takie jest zycie niestety.Krytyka chodz w wielu przypadkach przesadzona i wyolbrzymiona czasem trafia w sedno prawdy.A proba odwracania ogonem,bo nam to nie pasuje do zwykla dziecinada.Zyjemy w rzeczywistosci a nie w iluzji,a iluzja tym sie rozni od rzeczywistosci ze czasem musimy sobie radzic z prawda ktora nas przytlacza znajdujac rozsadne rozwiazanie,a nie wstawiac sobie fickyjne usprawiedliwienia i zdarzenia by sie oszukiwac i trwac w tym co chcielibysmy by wygladalo tak jak ma wygladać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 00:05:28 wysłane przez Trel » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #208 : Wrzesień 25, 2009, 00:23:11 »


" Kiara jak zwykle probuje robic swoje wesołe miasteczko tematycznosci tak krecac i gadajac takie pokrecone rzeczy ze ludzie maja sie w nim pogubic znajdujac to co kiara da im pod nos..."

Trel mozesz mi wyjasnic co miales na mysli piszac te zdania na moj temat? Bo jakos ciezko to zrozumiec.
Tak wiec badz uprzejmy tym razem jasno zformuowac swoje mysli.
Dziekuje.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #209 : Wrzesień 25, 2009, 00:29:13 »

Skoro wiesz   Ptaku , to po co pytasz? On , On , cala dzielna "zaloga" jest na ziemi, by moc dokonac transformacji siebie w IV wymiar.

Aha ! Przepraszam, bo wcześniej tego nie doczytałem.
cytuję : dzielna ''załoga'' jest tutaj od dawna, by móc dokonać transformacji SIEBIE w IV wymiar. Podkreślam słowo-  SIEBIE.

Podtrzymuje swoje pytanie : co mnie obchodzi ta ''dzielna załoga''.
Powiedz im KIARO, że ''ja'' Silver z forum PCH stwierdzam, że żadnej transformacji nie dokonają i mogą obie o tym tylko i wyłacznie pomarzyć.
Bo gdzie byli i czego się nauczyli, gdy Matkę Ziemię degradowano, niszczono życie, gdzie wyginęły tysiące gatunków zwierząt bezpowrotnie,
gdzie miliony hektarów Ziemii zamieniono w pustynię, gdzie wyprodukowano miliardy ilości broni masowej zagłady, po to , aby innych zabić.
Gdzie była wtedy ta .... dzielna ''załoga''  i gdzie jest TERAZ.
Niech spadają stąd czym prędzej i mogę im jeszcze dokopać, aby sobie stąd szybciej poszli.
Planeta Ziemia jak wszystko co jest nieocenionym darem i  należy do tych, którzy ja kochają. Kochają, szanuja, bronią, walczą o jej dobro i piękno. To nasz wspólony DOM.
Reszta to stado opętanych osłów, jakichś chorych, odrealnionych istot.
Ludzie nie czytajcie tych głupot od PCH, Enkim i innych bzdetach.
Wkroczcie na swoją potężną  ścieżkę wewnętrznej mocy, ścieżkę swojego piękna, swojej nieograniczonej wielkości, swojego nieocenionego bytu.

Jak długo mam pisać, że są tu istoty, które Was tylko chcą odwieść od tego, chcą Wam pokazać wszystko, tylko żeby Was odwieść od swojej wielkości, od swojej
tożsamości, od swojej prawdy, opowiadając Wam różne bzdety, po to tylko, żeby Was odciagnąć od siebie samego.
Precz z nimi !


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 13:11:25 wysłane przez Silver » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #210 : Wrzesień 25, 2009, 00:36:31 »

No coz Silver sam to zrob , przeciez mozesz im to powiedziec sam. Nie potrzeba Ci zadnych posrednikow.
Jednak z takim swiatopogladem i stosunkiem wojowniczym trzeba bedzie duzo pracy wlozyc by te wymiary przekroczyc .... , kazdemu , kto taka postawe prezetuje.

Zanim zaczniesz oceniac innych ocen siebie, i jeszcze jedno doskonali nie urodzili sie na ziemi w tych czasach. Nie mieli by po co. Ci , ktorym duzo brakuje do doskonalosci , sa wszyscy, dostali kolejna szanse.
Kazdy dostal do rak temat z ktorego byl najslabszy ( nie najmocniejszy) , by mogl sobie poradzic w tym egzaminie przekraczania wymiarow.
Popatrz z czym sie borykasz a bedziesz wiedzial czego Ci brakuje, jak zrozumiesz to u siebie, wowczas zrozumiesz innych. Lepiej , lub gorzej radzacych sobie ze swimi lekcjami zycia.
Powodzenia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 00:39:54 wysłane przez Kiara » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #211 : Wrzesień 25, 2009, 00:50:12 »

No coz Silver sam to zrob , przeciez mozesz im to powiedziec sam. Nie potrzeba Ci zadnych posrednikow.
Jednak z takim swiatopogladem i stosunkiem wojowniczym trzeba bedzie duzo pracy wlozyc by te wymiary przekroczyc .... , kazdemu , kto taka postawe prezetuje.

Zanim zaczniesz oceniac innych ocen siebie, i jeszcze jedno doskonali nie urodzili sie na ziemi w tych czasach. Nie mieli by po co. Ci , ktorym duzo brakuje do doskonalosci , sa wszyscy, dostali kolejna szanse.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Ja im tego mówił nie będę to bo nie moi kolesie, tylko raczej Twoi skoro się tu o nich rozpisujesz.
 Tak.
Przygladam się prawdzie w oczy.Niczego wielkiego nie napisałaś co mogłoby pomóc innym.Wszystko na takim poziomie ogólności, zawaluowane, że nic się z tym wiele nie da zrobić.
Więc zapytam po co tu jesteśmy.
Powiesz mi, że piszesz, dlatego, że  chcesz wpisać w pole ogólnej świadomości
pewne rzeczy ?
Ale nie musisz wcale pisać, wystarczy, że będzie bardzo chcieć.
To jest metoda i sposób.
Więc jeszcze raz zapytam. Gdzie byli Ci ''wielcy'' i ''wspaniali'' , którym obojętny był los planety. Gdzieeeee ?
Skoro był im obojętny i z poczucia swojej walki o przetrwanie chcą mi mówić o miłości. Nie...  tych głupot nie da się już nawet słuchać.
Bo to bełkot, a w podziemnych bazach buduje się coraz doskonalsze rodzaje broni do zabijania.Czy miłość może pozwoilić na to. Pozwolić obojętnym, owczym, bezmyślnym wzrokiem patrzyć na to ! patrzec na degradację i czynic z siebie ''ofiarę''
w imię miłości. Jakiej miłości ? Czym jest miłość ?
Dlatego nie pisz tutaj o jakichś Samuelach Enki , o ''dzielnych załogach'' bo to bajki dla dorosłych dzieci, które mnie, ani nikogo tu chyba nie interesują.


Litości zero - współczucia wiele.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 01:22:49 wysłane przez Silver » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #212 : Wrzesień 25, 2009, 01:30:29 »

Gdybysmy mieli swoja kreacje w istnieniu wyrazac tylko mysla , nie inkarnowali bysmy w swiecie materialnym. W ktorym realizujemy swoje msli za pomoca mowy i dzialania ( pisanie jest dzialaniem) na miare naszych mozliwosci.

Ocenianie innych istot , nie jest moja domena , moja jest informowanie o tym o czym informuje. Krytykowanie ideologji , zachowan i tresci, a nie osob.
Ani Enki, ani zadna istota , ktora zyje nie posiada mniejszej wartosci , niz ja i Ty , i nie mnie te wartosci oceniac. Jest to sprawa miedzy Stworca a kazda z istot.
Milosc to akceptacja, ale nie ofiara, milosc nigdy nie sklada siebie w ofiarze, ale tez nie ingeruje w wole innych istot, w ich swiadome wybory.
Niech sobie buduja, ja nie walcze z cudzymi decyzjami , nie zmieniam ich na sile, bo jest to nie mozliwe. Ja przemieniam siebie i  niech kazdy robi to jak najlepiej a caly swiat stanie sie piekny i szczesliwy , rozkwitnie w nim dobro.
Jak to zrozumiesz sercem , a nie logika glowy , nie bedziesz pisal takich postw jak ten powyzszy.
Czym jest milosc? Milosc jest dobrem, dobrem , ktore odczowa kazdy na swoim poziomie odczowania.
Tak wiec innym dla mnie , innym , dla Ciebie i innym dla Enki, bo kazdy z nas jest inny, kazdy korzysta z innego systemu wartosci. Ale wszyscy dazymy do doskonalosci, jeden wolniej inny szybciej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #213 : Wrzesień 25, 2009, 01:50:57 »


Czym jest milosc? Milosc jest dobrem, dobrem , ktore odczowa kazdy na swoim poziomie odczowania.

Nie widzę powodu, aby się zajmować Enkim i innymi ''Bogami'' -Szamuelami.
Więc jak zrozumiesz sercem, czyli osiągniesz swoją świadomośc serca, to nie będziesz  pisać o Samuelach i  innych ''dzielnych załogach'', bo tylko odciąga ludzi od ich własnych problemów, więc nie wiem po co to ?
I nic wiele to nie ma  z mądrością serca.
Miłość jest jedna z wieloma odcieniami, które można wyrazić.Tak jak zachód słonca jest jeden, ale można go opisywać na różne sposoby.
Jednak obojętność wobec losów świata, obojętność wobec tego co czynią nieświadome siły z Matką Ziemią nie jest miłością.
Gdyby taka obojętność istniała, to dzisiaj może byśmy siedzieli w hitlerowskich obozach, a nie przy swoich komputerach.
Tymczasem wielu ludzi oddało swoje życie, aby zmienić losy świata, które już wtedy były kreowane, w taki sam sposób i  przez takie same siły jak i dzisiaj.
Odpowiedź na pytanie co się tareaz dzieje, dał w wywiadzie jeden z Iluminatów.Wywiad jest na stronie Leszka.
Iluminat powiedział : ludzie się nie intersują tym co sie dzieje globalnie.
Intersuje ich tylko własne podwórko, swoje domowe pielesze, a reszte zrzucają odpowiedzialność na kogoś innego.
Tymczasem miłość - to też odpowiedzialność droga Kiaro !






« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 02:31:26 wysłane przez Silver » Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : Wrzesień 25, 2009, 06:24:04 »

KOMENTARZ NA TEMAT PROGRAMU „EKSPRES REPORTERÓW“ DOTYCZĄCY LUCYNY ŁOBOS

23 września 2009 roku

Wiele listów i komentarzy dotarło do naszej Fundacji po programie pt. „Sekta En-Ki“ wyemitowanym w TVP 2 „Ekspres Reporterów“ wieczorem, 22 września.  Program był ewidentną próbą przedstawienia Lucyny jako guru „sekty En-Ki“, która usiłuje wyłudzić pieniądze od ludzi „strasząc rokiem 2012“.

Tym, którzy ten program oglądali (i znają Projekt Cheops) nie trzeba tłumaczyć, że była to niebotyczna bzdura, specjalny montaż wybranych i wyrwanych z kontekstu wypowiedzi Lucyny, aby osiągnąć jeden cel:  skompromitować Lucynę i cały Projekt. Nie zwrócono uwagi na rzetelność informacji czy choćby - nie podejęto próby porozmawiania – poza Lucyną - z kimkolwiek z nas, członków Fundacji.  Z programu wynikało, że Lucyna założyła „sektę“ aby czerpać z tego osobiste korzyści.

Oczywiście, nikt z reporterów filmujących ukrytą kamerą sesje z Lucyną mówiącą o pieniądzach nie zadał sobie trudu, aby umieścić informacje na co wydawane są owe „wyłudzane“ pieniądze.  Bo przecież wielkość i ważność wykopalisk w Egipcie redaktorów TVP2 nie interesuje. Bo fakt współpracy dwóch znaczących Uniwersytetów z Kairu i z Wrocławia wspieranych finansowo przez Fundację „Dar Światowida“ jest „wirtualnym wymysłem“ samej  Fundacji.  Interesowało ich wyłącznie udowodnienie, że jest to kolejna „sekta“ i związana z tym sensacja.  Nikt z nich nie zaznaczył w reportażu, że pokazana na filmie kolia, którą Lucyna chciała „sprzedać“, to prezent, który Lucyna otrzymała jako prezent ślubny w Chicago i który ofiarowała dla Fundacji, aby zebrać fundusze na wykopaliska (bo akurat brakowało pieniędzy, aby je przesłać na konto Uniwersytetu).  Nikt z reporterów nie sprawdził, że w roku 2008 i 2009 Lucyna Łobos i jej mąż, Bill Brown wpłacili na konto Fundacji „Dar Światowida“ znaczące darowizny.  Lucyna i Bill są poważnymi sponsorami wykopalisk (dowodami są wydruki bankowe wpłat na konto Fundacji). Jak wiadomo, każda złotówka wpłacona na konto Fundacji musi być rozliczona zgodnie z celami statutowymi – szczególnie w takiej Fundacji jak nasza, która jest obserwowana ze szczególnym pietyzmem.

Dlatego przedstawianie Lucyny jako osoby, która „wyłudza“ pieniądze dla własnych korzyści jest nie tylko niemoralne, ale jest podstawą bardzo poważnego procesu o zniesławienie, nie mówiąc już o zaskarżeniu TVP za użycie słowa „sekta“ w kontekście działalności Fundacji „Dar Światowida“.

Osobiście poważnie traktuję sprawę roku 2012. Wprawdzie w tej chwili nikt nie jest w stanie powiedzieć z całą pewnością czy za trzy lata, czekają nas kataklizmy, które - jak twierdzi poprzez Lucynę En-Ki - mogą zdziesiątkować ludzi i zniszczyć Ziemię, czy są to tylko przepowiednie, które się nie sprawdzą.  Niemniej jednak wykopaliska w Egipcie są faktem, odkrycie wejścia do Wielkiego Labiryntu jest bardzo prawdopodobne, podobnie jak kolejne fazy badań, czyli wykopaliska koło Trzech Piramid w Gizie.  Jeśli zagrożenie rzeczywiście istnieje, a wiele źródeł naukowych, nie mówiąc już o przekazach Majów, Indian Hopi, itp. twierdzi, że tak (wystarczy obejrzeć film dokumetalny „Nostradamus 2012“ wyprodukowany w tym roku przez History Channel aby się o tym przekonać) – to wykopaliska w Egipcie mogą być rzeczywiście jedynym ratunkiem.  Ale żeby to sprawdzić, trzeba zrobić wykopaliska.  A żeby kontynuować wykopaliska trzeba mieć fundusze.

Komuś jednak wyraźnie zależało, aby Projekt Cheops skompromitować i zatrzymać nasze działania. Komu? Kto zlecił jego nagranie? Ktoś, kto widział program może sam wyciągąć wnioski.  Cóż – zrezygnowć z Projektu Cheops byłoby bardzo łatwo. Nikt z nas, zaangażowaych w pracę Fundacji nie zarabia na Projekcie Cheops żadnych pieniędzy, sławy nam nie przybywa, krytyków nie brakuje.  Nie jesteśmy też archeologami, więc - czy Egipcjanie znajdą coś w Hawarze albo w Gize, czy nie znajdą – nie przysporzy to nam tytułów.  Jako ludzie, wierzymy tylko w głębszy sens przekazów, bo wydają się nam bardzo logiczne i bardzo spójne w kontekście tego, co dzieje się w ostatnich latach na Ziemi i co było przepowiadane już wiele lat temu w sesjach, w przekazach.  Możemy oczywiście założyć ręce i czekać na grudzień roku 2012, aby zobaczyć co się stanie i czy coś się stanie.  To byłoby najłatwiejsze rozwiązanie.

Dziękuję wszystkim, którzy napisali do nas listy z komentarzami na temat owego programu.  Zainteresowanym sugeruję, abyście napisali o swoich odczuciach bezpośrednio do twórców Ekspresu Reporterów na adres mailowy: ekspres.reporterow@tvp.pl gdyż dobrze by było, aby Panowie Redaktorzy wiedzieli nieco więcej o owej rzekomej „sekcie“ o nazwie Projekt Cheops.  Być może zaczną myśleć, choć patrząc na sposób ich pracy wydaje się to trudne.

Liczymy, iż po zapoznaniu się z treścią niniejszego pisma, Redakcja Ekspresu Reporterów  podejmie odpowiednie kroki, zmierzające do  wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozwoli to na polubowne rozwiązanie przedmiotowej kwestii.

                                                                                                                                      Andrzej Wójcikiewicz
                                                                                                                                          Prezes Zarządu
                                                                                                              Fundacji Wspierania Badań Archeologicznych „Dar Światowida“


Materiał w tym temacie tak lawinowo się powiększa, ze niewielu ma możliwość, a niekiedy i chęci by na bierząco śledzić jego zawartość, dlatego pomimo iż tekst powyższy został przedstawiony po raz drugi, to uważam iz może tu pozostać, choćby dla tych którzy nie zaglądają wstecz tematu.
Darek.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 08:22:10 wysłane przez Dariusz » Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


kubraczek
Gość
« Odpowiedz #215 : Wrzesień 25, 2009, 06:52:53 »

kolega sobek już zapodał ten list...o tutaj:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3549.150


następnym razem użyj opcji szukaj, albo czytaj uważnie bo dostaniesz minusa, albo coś tam - od samego siebie Język Duży uśmiech
Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #216 : Wrzesień 25, 2009, 08:33:19 »

Kiaro piszesz wiele postów,ale tresc ich jest bardzo podobna.Opisujesz jedno i to samo na wiele sposobów,popierasz to argumentami wyciagnietymi z rekawa mozna rzecz czysto fantastycznymi i tylko tobie znanymi.Probujesz przedstawiac pewne rzeczy w sposob w jaki ty je chcesz widziec i dopasowujesz do nich swoje fantastyczne argumenty.W ogole w twoich postach jest prawie zero swiata nauki,rzeczywistosci jakichkolwiek stosunkow miedzyludzkich czy faktów globalnych.Jest tylko swiat Kiary tak dalece fantastyczny i potwierdzony jedynie ta sama fantastyką.

Gdy rozmawiasz poprostu poruszasz w swoich postach watek za watkiem,skaczesz z jednego na drugi powodujac ze nawet czytajac te fantastyczny niby argumnty ciezko znalesć w nich jakikolwiek zwiazek pomiedzy zamieszczonymi watkami.Krotko mówiac duzo swiata kiary zero wynikajacych z tego argumentów.Dlatego porównałem do wesołego miasteczka,bo tam człowiek wybiera sobie jedna maszyne i zaraz po niej wchodzi na kolejna w celu miłego spedzenia czasu.Tak dla mnie wygladaja kiaro twoje posty w tematach w ktorych nalezy rozmawiac o rzeczywistosci i twardych faktach a nie miekkich i w dodatku tylko przez ciebie stworzonych badz posklejanych argumentów.

Silver bardzo ladnie podsumował twoja miłosć i próby wciskania jej wszystkim na 1000 sposobów.Bo jak sam zauwazył nic z tego wciskania nie wynika i nie o tym powinna byc tu mowa.To nie jest krytyka,bo dla mnie to co napisałem jest oczywiste tak jak dla wszystkich gdy czytaja kapłana718 wiadomo ze to osoba ktora probuje interpretowac zabawe w liczby tylko na swoj spossób i dopasowywac tak jak jemu to pasuje.Ty robisz poprostu podobnie i stad wesołe miasteczko.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #217 : Wrzesień 25, 2009, 09:03:31 »

W poście sobka treść komentarza Wójcikiewicza ginie - Stolo zamieścił ją duzo bardziej czytelniej. - jego post to 100% treści wypowiedzi Wójcikiewicza.
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #218 : Wrzesień 25, 2009, 09:13:41 »

1. nie kłamię i nie naciągam.
2. nie zbieram od nikogo pieniedzy.
3. zawsze rozliczę się ze złozonych słów i deklaracji
4. nie napadam kolegów którzy ewentualnie chcieliby zakończyć ze mna znajomość
5. nie wmawiam nikomu że jestem jedynym ratunkiem dla świata
6. zachęcam aby osoby oceniać po czynach i weryfikować wygłoszone słowa
7. i wiele wiele innych
Ad1. Nie wiem czy kłamiesz, ale często naciągasz... prawdę na swoje potrzeby
Ad2. Na forum publicznie tego nie robisz, ale nie wiem co robisz po godzinach pod sklepem czy kościołem.. Mrugnięcie
Ad3. Zawsze to chesz rozliczać innych ze złożonych słów i deklaracji, nawet jeżeli owe deklaracje i słowa nie były składane bezpośrednio na Twoje ręce
Ad4. Forumowych kolegów nie napadasz, ale jaką mam pewność, że nie robisz tego ze swoimi kolegami z osiedla\szkoły\pracy...?
Ad5. Tego nie wmawiasz, ale wmawiasz że jesteś jedynym ratunkiem dla "forumowych wierzaków"...
Ad6. A ja Cię zachęcam abyś w końcu przejrzał na oczy i zastanowił się nie nad swoimi poglądami, ale nad formą wygłaszania ich.. Wydajesz się byś naprawdę inteligentną osobą, ale co z tego, skoro negatywna energia "aż wylewa ci się uszami"... Nie widzisz tego? Moze przypomnę jeszcze raz kartę do gry Illuminati:



Przyjrzyj się Artku tej karcie i odnajdź się na niej:
- czy jesteś tym policjantem, który pod naporem walki nie radzi sobie, aby stanąć w obronie prawa, którego strzeże...?
- czy jesteś hipisem, którego poglądy nie maja nic wspólnego z wojną, walka, agresją, ale który zatracił się w swojej walce, ze stał się tym - przed czym chciał uchować.. "świerzaków"..Coś
Ad7. "I wiele innych" nie zabrzmiało ani skromnie, ani z pokorą... Troszkę Ci chyba brakuję tych dwóch - jak ważnych w dzisiejszych czasach - cech charakteru.


Co do Twojej odpowiedzi na niusa AW, to pozostawie to bez komentarza... Chcę tylko zauwarzyć, ze AW nie pisał tego tylko dla Ciebie, ale Ty to potraktowałeś bardzo personalnie. Nie wierzysz? Dam ci konkretne przyklady
Cytat: arteq
PAnie Andrzeju, gwarantuję
Cytat: arteq
musze powiedzieć - były, Panie Wójcikiewicz - były
Cytat: arteq
Miło, że spuszcza Pan z tonu w oficjalnym komentarzu
Cytat: arteq
Alez Panie Andrzeju - dlaczego polubowne?

Traktuj dalej w swoim sercu to wszystko co sie dzieje jako wojnę, to forum jako pole bitwy, zwolenników projektu jako wrogów, a przeciwników jako swoich sojuszników. Tylko Panie Generale, zastanów się czasami: z kim walczysz, o co walczysz i jaki jest sens twojej walki. A jak odpowiesz sobie na te pytania, to na sam koniec zastanów się nad energia słowa "WALKA"....



EDIT:

W poście sobka treść komentarza Wójcikiewicza ginie - Stolo zamieścił ją duzo bardziej czytelniej. - jego post to 100% treści wypowiedzi Wójcikiewicza.

A w moim ile jest tresci komentarza AW...? 40%?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 13:46:25 wysłane przez Sobek » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #219 : Wrzesień 25, 2009, 10:00:12 »

przepraszam, że się wtrącę, ale słuzę pomocą:


w-AL-Ka

można to czytać, jako: "w-Boskiej-Duszy"
można to czytać, jako: "w-Boga-Duszy"
inaczej: w 'Bog'a programie


Zatem: projekt "bog" = projekt "wojna"


 Buziak
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 11:08:54 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #220 : Wrzesień 25, 2009, 10:10:00 »

przepraszam, że się wtrącę, ale słuzę pomocą:


w-AL-Ka

można to czytać, jako: "w-Boga-Duszy"
inaczej: w 'Bog'a programie


Zatem: projekt "bog" = projekt "wojna"


 Buziak

no to jeszcze rozkmiń takie słowa jak: wojna, bitwa, agresja.
Jak bardzo byś tych słów nie rozkładał na "czynniki pierwsze", to i tak nie zmienisz ich negatywnych wibracji
Zapisane
BBernard
Gość
« Odpowiedz #221 : Wrzesień 25, 2009, 10:12:35 »

Program "Ekspres Reporterów" nic nie wskóra(ł). Upewnił i ucieszył sceptyków swoim ogólnopolskim zasięgiem, a zniesmaczył tych drugich.

1. Jesli labiryntu nie ma, to "Ekpres" powiedział swoje a próby wykopania będą prowadzone nadal.
2. Jesli natomiast dojdzie do odkrycia Wielkiego Labiryntu to "Ekspres Reporterów" się schowa w cień, a inny program TVP "napisze" o wielkiej Polce.
Zapisane
Tronk
Gość
« Odpowiedz #222 : Wrzesień 25, 2009, 10:15:26 »

Taki fajny program jak expres tych co siebie nazywają reporterami -  porażka.
Autor "reportażu" używa zwrotów których zupełnie nie rozumie , a ja się pytam Gdzie jest jakaś obiektywna ocena?
Zaszczuć człowieka jest bardzo łatwo.
Tragedia to słowo mi się narzuca po tym co zobaczyłem na antenie dwójki.
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : Wrzesień 25, 2009, 10:31:15 »

kolega sobek już zapodał ten list...o tutaj:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3549.150


następnym razem użyj opcji szukaj, albo czytaj uważnie bo dostaniesz minusa, albo coś tam - od samego siebie Język Duży uśmiech

Tak czy inaczej dostałem ten list wczoraj od p.Wójcikiewicza z prośbą o umieszczenie. Jeżeli ktoś to wcześniej umieścił to chwała mu a ja i tak zrobię to o co prosił p.Andrzej.

W poście sobka treść komentarza Wójcikiewicza ginie - Stolo zamieścił ją duzo bardziej czytelniej. - jego post to 100% treści wypowiedzi Wójcikiewicza.

...ponieważ dostałem to bezpośrednio ze źródła i umieściłem w niezmienionej formie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 10:32:49 wysłane przez stolo » Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


orion250
Gość
« Odpowiedz #224 : Wrzesień 25, 2009, 13:20:20 »

No dobra, wszystko ładnie i pięknie.Według mnie, to TV to jedna ogromna sekta. Ma ktoś ten reportarz na kompie? Bym se luknął albo jakiegoś linka zapodajcie ale darmowego.Fajna dyskusja, chętnie bym się przyłączył.........jak obejrzę program.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy madex truegaming world-anime wild-reign