Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 19:15:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Magazyn Ekspresu Reporterów - sekta En-ki  (Przeczytany 170311 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Trel
Gość
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 17, 2009, 17:04:38 »

Artequ lubie twoje rozprawki,ale zaczynasz sie zagolopopywac w nich i wychodzi ci belkot juz.

Chanell dala ci link,ty nie umiesz czytac czy poprostu probujesz udowdnic wszystkim ze biale jest czarne.

Sekta dotyczy przekonan religilnych(tylko religijnych jakbys jeszcze nie zrozumiał) WGLEDEM PRZYJETYCH DOKTRYN KOSIOLOW.
Co oznacza ze w Polsce masz tylko 1 kosciół jako doktryne ogólno przyjeta i jest nia Kler.I to Kler wpisuje sekte.Ale by to zrobił potrzebuje nieoglnie przyjetych dogmatow tych religi.A Swiadkowie,zielonoswiadkowcy,islam,prawoslawie itd. opieraja sie na bibli i koranie.A to oglnie przyjete dogmaty.Wiec sektami zrobic ich nie moga.I to oznacza pojecie sekty jest czysto klerowkie odkad ono istnieje.
Wiec nie kombinuj z porownywaniem PCh do sekty bo przesadzasz i zwyczajnie gadasz bzdury.


A to ze posiada pewne elemnty,ktore działaja jak sekta tu sie zgodze.Ale takie elmnty posiada buddyzm ktory jest filozofia zycia a nie religia ,kazda sepultura od Neonazizmu po Hipsów.Orkiestra swiatecznej pomocy to tez sekta wedle twoich przekonan.Zastanow sie troche nad tym co mowisz.Nie twierdze ze Pch ma dobre strony i ze nie wplywa na mozg ludzi,twierdze jednak ze to nie pojecie sekty.Pozatym tez tu troche juz siedze i jakos mozgu mi nie zlasowało.

A siedzisz tu dlatego ze nie jest to takie glupie jak probujesz nam udowdnic.Poza minusami sa tez plusy.I ty jestes czlonkiem PCH czy ci sie podba czy nie dla tych plusów.I chodzbys pluł na cały PCh i uwazal ze tak nie jest.To zwyczajnie bys siebie oszukiwał.Wiec zastanów sie najpierw czy jest tak jak piszesz czy moze poprostu pomijasz to co powoduje ze lubisz wyrazic swoja krytyke na tym forum.

Czlonek to ktos kto bierze udzial w PCH i nie musi sie zgadzac wcale z ideologia tego projektu.Wystarczy ze staje sie jego czescia.(Jakbys nadal nie rozumiałJęzyk).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 17:09:18 wysłane przez Trel » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 17, 2009, 19:30:42 »

Chyba bardziej irytujacy jest obszerny material na forum o naduzyciach KK, i jego niechlubnosci , oraz falszach.

I bardziej to moze byc powodem do ataku z argumetem niby sektowosci niz P.Ch. jako calosc.

To ta wyszkolona grupa obrońców Kościoła, do której również ja należe, podpowiedziała dziennikarzom z TVP2, że sprawa PCh/Samuela/Lucyny może być niezłym tematem na reportaż Mrugnięcie  Chichot  To taka nasza zemsta za niesprawiedliwe ataki na KRK Mrugnięcie Na Ciebie Kiaro też niedługo coś się znajdzie Mrugnięcie
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 17, 2009, 19:36:17 »

Już tyle stosów podpalono, że jeszcze jeden z Kiarą niczego nie zmieni...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 17, 2009, 19:57:17 »

Uwazaj Thotal, bo mnie i ciebie tez moga podpalic.


pozdrawiam Rafaela
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 17, 2009, 20:00:26 »

No to i ja pewnie się tez kwalifikuję Język
Kiaro Symeon ma czarną teczkę w której ukrywa dowody na ciebie i pewnie na resztę ludzi też Szok Zły Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 17, 2009, 20:14:46 »

Obiektyw Pan, zalozyl temat "Sad Ostateczny"- moze byc ze to on ma czarna teczke kto pojdzie na stosik.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 17, 2009, 20:20:45 »

Nie bójta sie, oni sami są w strachu, tylko nie wiedzą jak go wyrazić, a jak wyrażają, to od razu widać kto czym zionie Duży uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 17, 2009, 20:31:38 »

Thotal ma rację, zresztą jest tzw "Prawo" i każdy czy mu się podoba czy nie musi się do niego stosować. Tu mamy swoje prawo internetowe http://www.vagla.pl/
Osoby w TVP 2 też nie są ponad nim więc poczekajmy.. pośpiech jest złym doradcą.
Na razie jest 1:0 dla nas za słowo sekta.
Ale mecz trwa dalej.

PS
Może założymy ekipę aby zagrać partyjkę brydża sportowego Mrugnięcie z TVP2 kto ma racje ....
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 17, 2009, 21:32:30 »

Już tyle stosów podpalono, że jeszcze jeden z Kiarą niczego nie zmieni...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Jeszcze czego! Ja tam zadnej ofiary z siebie nie mam zamiaru skladac za nic i nikogo!
Chociaz ustawa o paleniu czarownic nie jest zniesiona a tylko zawieszona ( tak na wszelki wypadek), to i tak sie to nie uda  , bo stosowanie  stosow od dawna nie modne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 21:35:00 wysłane przez Kiara » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 17, 2009, 21:48:42 »

Po co stos jak są szczepionki  Mrugnięcie
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 17, 2009, 21:49:12 »

Tyle razy czułem się podpalony, że jeszcze, ten następny raz nie zrobi mi różnicy.


pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 17, 2009, 22:17:11 »

Tyle razy czułem się podpalony, że jeszcze, ten następny raz nie zrobi mi różnicy.


pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Cos Ty Tociu? Ale tak publicznie? Na oczach wszystkich? Z politowaniem Z politowaniem Buziak

Kiara  Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 22:18:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 18, 2009, 07:32:19 »

Widzisz artku, swoim cytatem dałeś się podpuścić... Bo ja zachowując swój OBIEKTYWIZM opisałem dwie strony medalu... Ty dopasowałeś do swojej wypowiedzi jak zwykle tylko tą jedną, która bardziej "Ci leży"... Twoja sprawa...

Nie znamy się osobiście, ale jestem przekonany, że dla Ciebie wystarczy że tylko jeden punkt MIAŁBY znamiona sekty i pasowałby pod nie to by oznaczało ze jest to sekta... Po to zostały wyszczególnione siedem punktów, gdzie po spełnieniu ich wszystkich nie ma wątpliwości, ze jest to.. sekta.

Zapytam się ciebie tak: pociąg i samochód: mają koła, jeżdżą do przodu i do tyłu, przewożą pasażerów.
CZY TO OZNACZA, ŻE SAMOCHÓD JEST POCIĄGIEM.....CośCoś NIEEEEEE!!! ONE MAJĄ TYLKO CECHY WSPÓLNE...

Twoje zarzuty wobec mnie są chybione ponieważ:
1. Nigdzie nie twierdziłem, że pch JEST sektą tylko że ma pewne cechy/punkty wspólne. Być może nie czytasz uważnie i podpiąłeś mnie pod wuypowiedzi osób kltóre STWIERDZIŁY że pch JEST sektą. JA właśnie raczyłem zauważyć pewne wspólne cechy - więc wypada mi podziękować Ci za przykład samolot/pociąg - bo właśnie wskazałem na wspólne cechy - koła, przewożenie osób...
2. Nie wykazałem się brakiem obiektywizmu bo z 7 wskazałem na 4 cechy, jednocześnie przyznając, że pozostałych 3 nie widzę.

Moje dodatkowe punkciki znajduja się w wielu definicjach/cechach sekt wskazywanych przez praktykujących psychologów. Możesz przekonać się o tym odwiedzając jedna z poradni uzależnień/rozmawiając z wykwalifikowanym psychologiem.
Dlaczego zarzucasz mi "poziom intelektualny" skoro JASNO odniosłem się do wskazanych przez Ciebie punktów? Równiez jasno dodałem, że UWAŻAM że należałoby rozwinąć tę listę - dlaczego i skąd - wyjaśniłem w aktualnym poście.

Cytat: Trel
Sekta dotyczy przekonan religilnych(tylko religijnych jakbys jeszcze nie zrozumiał) WGLEDEM PRZYJETYCH DOKTRYN KOSIOLOW.
Co oznacza ze w Polsce masz tylko 1 kosciół jako doktryne ogólno przyjeta i jest nia Kler.I to Kler wpisuje sekte.Ale by to zrobił potrzebuje nieoglnie przyjetych dogmatow tych religi.A Swiadkowie,zielonoswiadkowcy,islam,prawoslawie itd. opieraja sie na bibli i koranie.A to oglnie przyjete dogmaty.Wiec sektami zrobic ich nie moga.I to oznacza pojecie sekty jest czysto klerowkie odkad ono istnieje.
Wiec nie kombinuj z porownywaniem PCh do sekty bo przesadzasz i zwyczajnie gadasz bzdury.

O, to ciekawe, bo jak w dodanym punkcie 8 wskazałem na kolejną cechę - niechęć do religii to Sobek mnie wyśmiał i zarzucił brak obiektywizmu. Podał również definicję Centrum do Przeciwdziałania Psychomanipulacji - czyżby to również była klerowska organizacja?

Czy mógłbyś poprzeć jakimiś argumentami dlaczego gadam bzdury? Czy mógłbyś wskazać które ze wskazanych cech pch - zgodnie z definicją wskazaną przez Sobka - są bzdurami czy tez nie pasują - jeżeli tak to dlaczego - do pch? To tak w trosce aby nie padały bzdury w dyskusji [o ile suche stwierdzenie: "gadasz bzdury"] można nazwać rzeczową dyskusją.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2009, 07:40:35 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 18, 2009, 09:55:08 »

 Ateizm...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ateizm
No to wedlug KRK dluga bedzie lista osobspelniajacych warunek przynaleznosci do sekty z powodu odrzucenia religijnej doktryny KK, oj dluga.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 18, 2009, 11:39:34 »

Ludzie nie pozabijajcie się bo nie doczekacie emisji programu Uśmiech

Ja wolę najpierw obejrzeć ten reportaż a później się wypowiedzieć. Na miejscu admina cały ten wątek bym wyczyścił Mrugnięcie

Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 18, 2009, 12:50:00 »

Ludzie nie pozabijajcie się bo nie doczekacie emisji programu Uśmiech

Ja wolę najpierw obejrzeć ten reportaż a później się wypowiedzieć. Na miejscu admina cały ten wątek bym wyczyścił Mrugnięcie
Słusznie prawi. Ja również oczekuję w cierpliwości. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2009, 12:51:47 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 18, 2009, 18:08:50 »

Ludzie nie pozabijajcie się bo nie doczekacie emisji programu Uśmiech

Ja wolę najpierw obejrzeć ten reportaż a później się wypowiedzieć. Na miejscu admina cały ten wątek bym wyczyścił Mrugnięcie
Słusznie prawi. Ja również oczekuję w cierpliwości. Uśmiech

Do 22.09. mamy jeszcze trochę czasu, więc słusznie zauważyli dwaj ostatni postowiczowie, ze wstrzymajmy się z wyrokowaniem do emisji programu.
Na temat sekt są juz odpowiednie wątki i tam możemy przenieść dyskusję.
Do tego czasu temat zamykam.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 22, 2009, 20:20:44 »

Już za chwileczkę, już za momencik..Magazyn Reporterów zacznie się kręcić. Duży uśmiech

Pozdrawiam i do usłyszonka wieczorkiem po programie.Uśmiech
Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #43 : Wrzesień 22, 2009, 21:12:36 »

Ja też chcę taka kolię...może i chłop ze mnie, ale przyszłej oblubienicy jak znalazł... Duży uśmiech

a tak na serio..tragedia ludzka. Co najbardziej utkwiło mi w pamięci i daje do myślenia? Jest to mina pani Lucyny Ł. w momencie, kiedy dowiedziała sie o prowokacji, jej niewyszukany, wprost cyniczny sposób obrony - za wszystko inne zapłacisz karta MasterEnki Coś
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 22, 2009, 21:17:13 »

subiektywny strasznie byl ten reportaz, bylem u Enkiego dokladnie cztery razy i ani razu nie zostało mi nawet zasugerowane abym wplacil jaki kolwiek "wdowi grosz" na tą "sekte"

co do przykladu tego gościa, to jest mi przykro, ze "poleciał" w swojej wyobraźni i to tak... strasznie...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #45 : Wrzesień 22, 2009, 21:18:54 »

Rozumiem w takim razie, że materiał został po prostu spreparowany i zasłyszane tam słowa: "wpłaćcie" nie padły z ust Łobos?

edit: żal Ci go? naprawdę? Przeciez Łobos sama przyznała się, że namawiała [takie słowa padały z jej ust]: "rozwiedź się"  czy "zablokuj żonie konto"...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 21:20:11 wysłane przez arteq » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #46 : Wrzesień 22, 2009, 21:19:11 »

Swoją drogą, to sporo po wpłacali.
200 tys. zł, i jeszcze na dodatek rozwód. Nieźle. Po trupach do celu. Duży uśmiech
Jeden "wyłazi" przez balkon. Ciekawe, na którym piętrze mieszkał.
Ale to zawsze szybciej może "przejść" w ascendencję i o jedną kolejną istotę ludzką będzie mniej na Ziemi.
Czyli Ziemia szybciej opustoszeje, projekt znakomicie się sprawdzał.
Wcześniej był Falung Gong- i "spalacze".
I jeszcze jedno. Więc , już mają te pieniądze, do kolejnych wykopalisk, z kieszeni ludzkich "dziengów" Duży uśmiech
Cóż, naiwność nie zna granic.

Pozdrawiam. Cool

Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #47 : Wrzesień 22, 2009, 21:20:13 »

Pic na wodę fotomontaż. Tak na prawdę to nawet nie postarali się aby całe to zjawisko było choć trochę realnie wyglądało.
A co do ratowania świata... gdyby wszechmadry i wszechpotężny enki pokazał choć jeden dowód przemawiający za tym zjawiskiem to dam sobie rękę uciąć że następnego dnia w egipcie pojawiłoby się 3 miliony osób z łopatami...

Następnym razem polecam zaopatrzeć się w jakiegoś dobrego fachowca od PR.



Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #48 : Wrzesień 22, 2009, 21:20:40 »

mam nadzieję że będzie dostępny program w internecie bo jestem teraz w pracy i nie mogłem obejrzeć Smutny
Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #49 : Wrzesień 22, 2009, 21:23:52 »

mało straciłeś...pomimo wspomnianego już subiektywizmu brakowało mi bardzo choć paru zdań o forum Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor wild-reign managerzuzlowy magicalespackluporum fifa11