Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:47:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Magazyn Ekspresu Reporterów - sekta En-ki  (Przeczytany 170308 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #50 : Wrzesień 22, 2009, 21:24:12 »

Jak tu piszę, nigdy nie uznam samcia za Ducha Św.
Bo tym samym, robi wielkie świętokradztwo, nazywając się Nim osobiście.
I tu też wpadł, w tej swej "dobroci" dla ludzkości. Duży uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Wrzesień 22, 2009, 21:24:44 »

Jestem zdegustowana brakiem obiektywizmu i profesjonalizmu autora tego reportazu.To właściwe były same oskarżenia bez możliwości obrony.Dlaczego nie poproszono o wypowiedzi kogoś z Pch  ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Sobek
Gość
« Odpowiedz #52 : Wrzesień 22, 2009, 21:27:21 »

Rozumiem w takim razie, że materiał został po prostu spreparowany i zasłyszane tam słowa: "wpłaćcie" nie padły z ust Łobos?

edit: żal Ci go? naprawdę? Przeciez Łobos sama przyznała się, że namawiała [takie słowa padały z jej ust]: "rozwiedź się"  czy "zablokuj żonie konto"...

jestes cyniczny i tyle, nie napisalem ze został spreparowany, tylko ze została przedstawiona jedna strona medalu.... Sprawa jest prosta, jezeli dziennikarka ktora chciala by zachować swój dziennikarski obiektywizm opisała by dwie strony medalu, tak jak często to robią dobrzy dziennikarze.


Nie jest mi żal Łobos, tylko tego gościa co wyskoczył przez okno. A co do żalu to tak - jest mi go żal, ale Ty tego uczucia artku nigdy nie poznasz
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #53 : Wrzesień 22, 2009, 21:29:02 »

Widocznie "wielebny Andrzej " i s-ka, mają się dobrze, i śą w ściśle tajnej organizacji, która, nie musi się tam pojawiać.
Cóż dziegi płyną, czyli sakiewki ...popłynęły , jak to stwierdził samuś. Duży uśmiech
Co będzie dalej, cóż , zobaczymy wkrótce.
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #54 : Wrzesień 22, 2009, 21:29:31 »

En-ki podobno potrafi czytać w myślach a jakoś się nie zorientował że to prowokacja dziennikarska coraz bardziej skłania się ku twierdzeniu że En-ki to wyobraźnia Lucyny i pomyśleć że kiedyś byłem zwolennikiem projektu.
Zapisane
nataniel
Gość
« Odpowiedz #55 : Wrzesień 22, 2009, 21:30:27 »

Bardzo dobre zapłać albo zginiesz co za wspaniała piramida finansowa dla naiwnych.
Przy takich tekstach nawet sam ojciec dyrektor może się schować.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #56 : Wrzesień 22, 2009, 21:31:10 »

Nie ośmieszajcie się i nie kłam Chanell - Łobos miała szansę się wypowiedzieć we własnej obronie - czyż nie jest "osobą z pch"? Tylko jakoś nie potrafiła sensownie uzasadnić swoich wcześniejszych wypowiedzi.

No i ten wspaniały lek - na wszystko pomaga, nie ważne gdzie i jak stosujesz...

edit:
Constantin - z ust mi to wyjąłeś. Czyta w myślach i nie zorientował się. Ale jakaż to niby prowokacja? Zapisali sięna sesję, zapłacili, porozmawiali - nie wkładali Łobos żadnych słów w usta - po prostu przedstawili jej wypowiedź. Czyżby musiała sięwstydzić za to co powiedziała? Dlaczego?

Czekam na gromy o pogwałceniu prywatności - ale zaraz zaraz, przeciez samcio pozwala nagrywać i robić sobie notatki.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 21:35:56 wysłane przez arteq » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #57 : Wrzesień 22, 2009, 21:35:44 »

Po takich atakach na pch, tylko teraz czekać należy na nową sesję(102) i
oczekiwać jak z tego teraz "wybrnie" samcio.
Może na całego przyśpieszą na wykopaliskach i odkryją Hufu.(samcia- w rentgenie- do "zmartwych-wstania" na Orion. Duży uśmiech
A potem, już tylko " Witajcie Nowy Porządku Świata i kochane Jaszczurki. Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #58 : Wrzesień 22, 2009, 21:35:44 »

Pragnę tak zupełnie po cichutku zauważyć, że sama rozmowa z Lucyną vel Enki mogła być wyciągnięta z kontekstu...nie zmienia to jednak faktu, że z chęcia zobaczę jak prezentuje się pani dobrodziejka w złocie i diamentach (a może i koronę zamówiła?)
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #59 : Wrzesień 22, 2009, 21:36:24 »

Jestem zdegustowana brakiem obiektywizmu i profesjonalizmu autora tego reportazu.To właściwe były same oskarżenia bez możliwości obrony.Dlaczego nie poproszono o wypowiedzi kogoś z Pch  ?


Przestań!!!
jak możesz tak pisać???
Rozumiem,że walczy się do końca,ale nadszedł dzień ostatecznej klęski Lucyny, Oszukała tylu ludzi,wyłudziła ogromne pieniądze,rozbiła rodziny,
Nadszedł moment w którym zwolennicy pCH powinni złożyć broń ,poddać się, i przyznać się do porażki... to już koniec
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #60 : Wrzesień 22, 2009, 21:36:25 »

Jednym słowem cały projekt to wielka ściema i nie mam już żadnych wątpliwości.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #61 : Wrzesień 22, 2009, 21:37:25 »

Nie przyznają się do porażki - niektórzy pomimo deklaracji poszli w zaparte.
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #62 : Wrzesień 22, 2009, 21:39:58 »

 To było straszne Smutny Nie dziwię się że Lucynkę tak zatkało... zaprasza ludzi do swojego domu prywatnego na sesje... Łżą w żywe oczy...A potem przychodzą z kamerami i ją oskarżają... Niektórzy ludzie są okropni...

A cały meteriał widać że był dobrze zmontowany, wycieli większość, i poskładali najkorzystniejsze dla siebie fragmenty... BRAK OBIEKTYWIZMU... A na końcu jeszcze ten ojciec/ksiądz...  Chcieli pogrążyć tą ,,sektę"

Jest mi bardzo żal P. Lucynki... Niektórzy ludzie (dziennikarze) są naprawdę okrutni.
Spotkałem się osobiście z P. Lucynką i wiem jaka jest z niej przesympatyczna osoba... Smutny
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #63 : Wrzesień 22, 2009, 21:41:23 »

Pragnę tak zupełnie po cichutku zauważyć, że sama rozmowa z Lucyną vel Enki mogła być wyciągnięta z kontekstu...nie zmienia to jednak faktu, że z chęcia zobaczę jak prezentuje się pani dobrodziejka w złocie i diamentach (a może i koronę zamówiła?)
Dokładnie.Uśmiech
Wiesz kolie już do niej jadą, i inne świecidełka, .
Wkrótce zazdrościć jej będzie sama Królowa Elizabeth. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 21:41:55 wysłane przez komandos040 » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Wrzesień 22, 2009, 21:44:43 »

Rozumiem Kamil że juz cię nie zobaczymy na tym forum,skoroto juz koniec Coś Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kamil771
Gość
« Odpowiedz #65 : Wrzesień 22, 2009, 21:45:07 »

To było straszne Smutny Nie dziwię się że Lucynkę tak zatkało... zaprasza ludzi do swojego domu prywatnego na sesje... Łżą w żywe oczy...A potem przychodzą z kamerami i ją oskarżają... Niektórzy ludzie są okropni...

A cały meteriał widać że był dobrze zmontowany, wycieli większość, i poskładali najkorzystniejsze dla siebie fragmenty... BRAK OBIEKTYWIZMU... A na końcu jeszcze ten ojciec/ksiądz...  Chcieli pogrążyć tą ,,sektę"

Jest mi bardzo żal P. Lucynki... Niektórzy ludzie (dziennikarze) są naprawdę okrutni.
Spotkałem się osobiście z P. Lucynką i wiem jaka jest z niej przesympatyczna osoba... Smutny


To było straszne Smutny Nie dziwię się że Lucynkę tak zatkało... zaprasza ludzi do swojego domu prywatnego na sesje... Łżą w żywe oczy...A potem przychodzą z kamerami i ją oskarżają... Niektórzy ludzie są okropni...

A cały meteriał widać że był dobrze zmontowany, wycieli większość, i poskładali najkorzystniejsze dla siebie fragmenty... BRAK OBIEKTYWIZMU... A na końcu jeszcze ten ojciec/ksiądz...  Chcieli pogrążyć tą ,,sektę"

Jest mi bardzo żal P. Lucynki... Niektórzy ludzie (dziennikarze) są naprawdę okrutni.
Spotkałem się osobiście z P. Lucynką i wiem jaka jest z niej przesympatyczna osoba... Smutny


Nie potrafisz przegrywać!
-Jesteś za słaby
Brak Ci odwagi?!

Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #66 : Wrzesień 22, 2009, 21:48:00 »


Cytuj
Nie potrafisz przegrywać!
-Jesteś za słaby
Brak Ci odwagi?!

z przykrością zauważam, że dla niektórych możność komentowania pewnych rzeczy niemal na żywo nastręcza zbyt wielu problemów. Ja też się nieraz "podpalam", ale radzę zachować pewien "styl".
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #67 : Wrzesień 22, 2009, 21:48:46 »

Zadali jej konkretne pytania dajac mozliwość odpowiedzi - Łobos po prostu nie była w stanie "zgrabnie" wywinąć się z już wypowiedzianych słów i tyle. To, że reportaż będzie na "niekorzyść" pch było widać po tytule i zapowiedzi - jednak w żaden sposób nie wpływa to na to, że słowa padły jakie padły - wpłacajcie oraz "nie chce pomóc to się rozwiedź" - tak ie dawała porady.
Co do dominikanina - udzielał ogólnych rad - szczególnie zachęcając do weryfikacji jako spsobie obrony przed manipulacją - czyli do stosowania tego czego tak wiele osób boi się na tym forum.
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #68 : Wrzesień 22, 2009, 21:50:12 »

 Kiedy Ci "dziennikarze" przyszli do Lucyny, i powiedzieli jej że są dziennikarzami możemy zobaczyć szybki montaż...
Kiedy Lucyna zaczyna się bronić :
- Zobaczymy co będzie w 12 roku... TUTAJ PRZERYWAJĄ, i ZARAZ ZACZYNAJĄ Z TEGO SAMEGO UJĘCIA, widz myśli że to jest ciągłe.. natomiast widać że coś wycieli... Lucyna mogła powiedzieć o wiele więcej.. ale zostało to WYCIĘTE...
Mam ten materiał już zgrany na komputer i teraz go oglądam... BRAK OBIEKTYWIZMU !!
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #69 : Wrzesień 22, 2009, 21:50:29 »

Ale "gromy" się posypały. Duży uśmiech
Brakuje tu teraz jeszcze naszej Kiary.Uśmiech
Co do tego kanonika, to powiedzial tylko standardową "regułkę" o tych bytach co rabią z ludźmi, i
ich metody działania.
Tak naprawdę rozstrzygnie się wszystko w roku 2011. Uśmiech
Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #70 : Wrzesień 22, 2009, 21:52:01 »

Arteq temat weryfikacji oraz jego sposoby to już osobny temat, sam zauważyłeś zapewne, że rozbieżności rozmówców w sposobie postrzegania pewnych kwestii są na tyle duże, że nie udaje się jednoznacznie "zapodać gotowca" - oczywiście nie powinno mieć to wpływu na relacje a takowy niestety ma. Mrugnięcie
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #71 : Wrzesień 22, 2009, 21:52:22 »

Mam krótkie pytanie ... czy jest podstawa po tym reportażu, że określenie "sekta" dotyczy też mnie.
Reszta mnie jakoś mało obchodzi bo wiem swoje i nie potrzebuje osób 3 do tłumaczenia mi na czym polega życie.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #72 : Wrzesień 22, 2009, 21:53:14 »

BRAK OBIEKTYWIZMU !!
Czy brakiem obiektywizmu wytłumaczysz niektóre wątpliwej jakości porady Łobos? - np. "rozwiedź się" czy "zablokuj konto żonie"?
Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #73 : Wrzesień 22, 2009, 21:54:22 »

Mam krótkie pytanie ... czy jest podstawa po tym reportażu, że określenie "sekta" dotyczy też mnie.
Reszta mnie jakoś mało obchodzi bo wiem swoje i nie potrzebuje osób 3 do tłumaczenia mi na czym polega życie.

a czujesz się sekciarzem?
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #74 : Wrzesień 22, 2009, 21:56:37 »

hm czuje się kimś Większym ;P
Ale to ja lubię decydować kim jestem, a nie pozwalam manipulować sobą bez swojej zgody.

pzd Maciej
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 world-anime halotupsy companions magicalespackluporum