Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 19:28:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Magazyn Ekspresu Reporterów - sekta En-ki  (Przeczytany 171134 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #300 : Wrzesień 30, 2009, 22:32:53 »

 Odsłuchajcie sobie audycję Barbary Choroszy na temat programu w TVP2, wywiad prowadzi z P. Lucynką
http://skidar.wrzuta.pl/audio/6hjpQZUvLAT/wpna_2009_09_29
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #301 : Wrzesień 30, 2009, 23:06:49 »

No to Szanowni Forumowicze ... trzeba nowy wątek robić bo z tego to można fajny film nakręcić.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #302 : Wrzesień 30, 2009, 23:16:37 »

O, czyżbym widział kolejny rozłam w PCH? Najpierw ostatnia wiadomość A. Wójcikiewicza, który już nie tak pewnie wypowiada się o tym, co mówi Lucyna, a teraz to - Lucyna dość jawnie naskakująca na Andrzeja, że załatwia coś za jej plecami. Coś czuję, że to już nie potrwa długo...
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #303 : Wrzesień 30, 2009, 23:21:57 »

Tene, miejmy taką nadzieję.
Słuchałem całej audycji i musze powiedzieć, że czuję się troche zawiedziony, bo myślałem, że to ja z artq-iem zostaniemy obwinieni za ten "paszkwil" w TVP2 Mrugnięcie Chichot
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #304 : Wrzesień 30, 2009, 23:23:34 »

EDIT: Ta audycja też jest montowana - MANIPULACJA, HA !!!!

Oooo, dosłuchałem do końca, i wiele się wyjaśnia - okazuje się (zgodnie ze słowami p.Choroszy), że powodem zatrzymania wykopalisk NIE JEST brak środków, a donos na Fundację o jej działalności sektowej.

Hmmm, ciekawe - dlaczego tego wprost nie powiedzieli, i dopiero od p. Choroszy się tego dowiadujemy? ;]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 23:33:34 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #305 : Wrzesień 30, 2009, 23:33:31 »

Ups Mam Halucynacje ... ktoś mną manipuluje codziennie Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #306 : Wrzesień 30, 2009, 23:40:36 »

W tym wszystkim jedno jest zastanawiajace - dlaczego samcio nie podpowiedział Łobos, żeby uważała na pewne osoby? Czyżby nie wiedział o tym? A podobno zna myśli ludzi? I tyle czasu to trwało...
Choroszy niech nie narzeka, że nie umieszczono w materiale wzmianek o "wykopaliskach" na Ślęży i Hawarze - bo nie mają się czym chwalić. Okazałoby się, że kasę zbierają a efektów zero. Przypomnę, że na Ślęży miał być sukces i trampolina do Gizy. Jak jest wszyscy wiemy.
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #307 : Wrzesień 30, 2009, 23:51:18 »

Lucyna najwyraźniej nie naskakuje na A.W. tylko kieruje nawał pytań o wyjaśnienie do osoby która jest do tego wyznaczona , trzeba być właśnie kimś w rodzaju Andrzeja żeby dać sobie radę z nagonką dziennikarską a on od strony technicznej nadaje się do tego jak nikt inny w projekcie . Donos o sekciarstwo równie dobrze mógł zablokować finansowanie przez fundację w tym nie widziałbym nic dziwnego . Że nazwano to brakiem funduszy no cóż był brak funduszy bo zablokowali.
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #308 : Październik 01, 2009, 00:00:10 »

Hm mnie zainteresowała bardziej osoba księcia Mrugnięcie

Jam mogę na króla lecieć Maciusia II
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #309 : Październik 01, 2009, 00:00:27 »

Stanowczo Łobos powinna oddać sprawę do sądu wtedy wszystko się wyjasni.
Czy mógłbys uściślić co znaczy "trzeba być kimś w rodzaju Andrzeja..." Kiedyś byli w programie Drzyzgi i jakoś nie wyskakiwał mocno z obroną Łobos.
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #310 : Październik 01, 2009, 00:11:44 »

Arteq Andrzej od lat prowadzi kursy Silvy z szerokim gronem uczestników i jest jeśli trzeba wygadany a jeśli trzeba milczy choćby wydawało się że powinien coś powiedzieć to co robi ma swój cel . Kiedyś był trenerem kadry Kanadyjskiej zanim zaczął zajmować się metodą Silvy , każde jego działanie lub niepodejmowanie działania jest taktyką a Lucyna jest prostą kobietą którą zjedliby w pierwszym poważnym starciu . U Drzyzgi mogło chodzić o wywołanie efektu współczucia dla niej. Również uważam że sprawa powinna trafić do sądu i może faktycznie coś byłoby konkretnie wyjaśnione bo jak narazie nikt niema konkretnych argumentów według mnie .
A sprawa Księciunia też jest ciekawa .
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 00:12:43 wysłane przez zodiakus71 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #311 : Październik 01, 2009, 00:55:22 »

Jeżeli to co mówi jest prawdą to nie ma się czego obawiać, jeżeli natomiast coś kręci, to obawy i taktyka io tak jej nie pomogą w długofalowo. Dlatego właśnie całe to PCh zaczyna się sypać.
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #312 : Październik 01, 2009, 10:39:59 »

Oooo, dosłuchałem do końca, i wiele się wyjaśnia - okazuje się (zgodnie ze słowami p.Choroszy), że powodem zatrzymania wykopalisk NIE JEST brak środków, a donos na Fundację o jej działalności sektowej.

Hmmm, ciekawe - dlaczego tego wprost nie powiedzieli, i dopiero od p. Choroszy się tego dowiadujemy? ;]

To jest kolejny dowód na to, że PCh posługuje się kłamstwem. Najpierw powiedzą jedno a później to zmieniają, żeby osiągnąć pewne cele.
Projekt się sypie i to nie ulega wątpliwości, miał być sukces na Ślęży, a doszło tylko do profanacji tamtejszego kościółka, który kiedyś był sanktuarium Maryjnym. Miało być Nibiru, a jak wiemy nic takiego nie widać na niebie. Można by wymieniać te wszystkie obietnice, których nie zrealizowano. Zwolenników PCh będzie coraz mniej, a na samym końcu jedynym sympatykiem pozostanie chyba tylko Kot.
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #313 : Październik 01, 2009, 10:50:07 »

Oj Symeonie życzę "Wszystkim" więcej umiaru w ocenianiu prac innych osób. A co do narzucania innym czym mają interesować i co robić pozostawiam każdemu z nas indywidualnie.

Wychowywanie w tolerancji dla innych przekonań się sypie ....

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #314 : Październik 01, 2009, 11:32:19 »

Nie myl tolerancji z przyznaniem racji.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #315 : Październik 01, 2009, 11:58:23 »

Zalozeniem tej relacji bylo udowodnienie iz Projekt Cheops to sekta. Ktos sie zwyczajnie zblaznil , bo Projekt sekta nie jest.
Mozna dyskutowac o innych aspektach projektu, ale nie jest to sekta.
Kazdy ma prawo glosic swoje prawdy, i kazdy ma prawo pojsc droga tych informacji lub nie.
Wolna wola, a jezeli ktos czuje wymuszenie na sobie niech rezugniuje lub dochodzi swoich praw w urzedach.
Manipulowanie informacjami w taki paskudny sposob nikomu szlachetnosci nie dodaje,odpowiedzialnosc ponosi kazda ze stron.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #316 : Październik 01, 2009, 12:12:14 »

Nie myl tolerancji z przyznaniem racji.

Tak Arteq masz rację Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 12:12:38 wysłane przez Dry007 » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #317 : Październik 01, 2009, 14:43:26 »


Kazdy ma prawo glosic swoje prawdy, i kazdy ma prawo pojsc droga tych informacji lub nie.


Idąc tym tokiem rozumowania, każdy ma prawo do głoszenia, że Projekt jest sektą i będzie to prawda.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #318 : Październik 01, 2009, 14:50:35 »


Kazdy ma prawo glosic swoje prawdy, i kazdy ma prawo pojsc droga tych informacji lub nie.



Idąc tym tokiem rozumowania, każdy ma prawo do głoszenia, że Projekt jest sektą i będzie to prawda.
.......... ale tylko prawda tej osoby , która to głosi. Niczyja inna. Konsekwencje głoszenia prawd spadają na ich głosiciela.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #319 : Październik 01, 2009, 14:53:48 »

No ale prawda to prawda - całkiem równorzędna z prawdami innych osób.
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #320 : Październik 01, 2009, 14:57:35 »

Prawda Mrugnięcie

Czym jest Prawda (Emet)

1.I znowu dwunastka była zgromadzona w cieniu palm, a jeden z nich, Tomasz, rzekł do pozostałych: „Czym jest prawda (Emet)? Gdyż te same sprawy wydają się różnym istotom, a nawet tej samej istocie o różnych porach, różne. Czym jest zatem prawda?"
2.I kiedy tak rozprawiali, ukazał się wśród nich Jezus i rzekł: „Jedna i wieczna prawda jest wyłącznie w Bogu, gdyż nikt nie wie tego, co jedynie wie Bóg, który jest wszystkim we wszystkim. Ludziom może być odsłonięta prawda według ich możliwości pojmowania i zrozumienia.
3.Jedna prawda ma wiele stron i jeden człowiek widzi jedną stronę, drugi zaś inną, a niektórzy widzą więcej aniżeli jedną stronę, tak jak jest im dane."
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2009, 00:46:26 wysłane przez Dry007 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #321 : Październik 01, 2009, 15:00:40 »

PCH z pewnością nie jest "rasową" sektą. Jednak ma wiele punktów spójnych.
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #322 : Październik 01, 2009, 15:08:55 »

Dla mnie sektą to będzie jak się będą organizować kółka modlitewne do Enkiego lub będzie to miało miejsce na sesjach i z udziałem prowadzących .
Wiele w tej kwestii mogłoby wyjaśnić oficjalne rozliczanie z kosztów skąd i gdzie płynie gotówka , jeśli na prace badawcze i finansowanie uczelni wrocławskiej oraz wykopalist to ok .
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #323 : Październik 01, 2009, 15:56:51 »

Odsłuchajcie sobie audycję Barbary Choroszy na temat programu w TVP2, wywiad prowadzi z P. Lucynką
http://skidar.wrzuta.pl/audio/6hjpQZUvLAT/wpna_2009_09_29

Czyli już wiadomo dlaczego powstał paszkwil i kto za nim stoi. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #324 : Październik 01, 2009, 16:20:08 »

Imć wielmożny "pan" Radziwiłł, przesadził na całej linii.
Zresztą z "ich" strony, zawsze można było się spodziewać - takich podejść.
Aby ich imię godność, była zawsze mocno czytelna i poważana. Duży uśmiech
Tu też jest owe powiązanie z zamkiem Bolesława Chrobrego, którymi to bogactwami w podziemiach, nadal się pastwi tenże ów jegomość.
Najciekawsze więc będzie w roku 2011.Uśmiech

Dla mnie sektą to będzie jak się będą organizować kółka modlitewne do Enkiego lub będzie to miało miejsce na sesjach i z udziałem prowadzących .
Wiele w tej kwestii mogłoby wyjaśnić oficjalne rozliczanie z kosztów skąd i gdzie płynie gotówka , jeśli na prace badawcze i finansowanie uczelni wrocławskiej oraz wykopalist to ok .
Tak, by tylko zaprzestali mówić do Niego - "Duchu Św" - bo to już za wiele. Na takie obelgi względem Stwórcy.

Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 16:23:43 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

twojareklama fugazi miastomorthal 1sdh blackmoon