Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 18:50:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783865 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1700 : Sierpień 18, 2012, 21:45:32 »

Swietnie! Brawo! Przejales stery. Wypowiadasz sie w imie ludzkosci, bo tak uwazasz za sluszne, ale moze tak w istocie nie jest. Trudno zmienic wstecz, czym skorupka za mlodu tym etc. etc.
Nie przejąłem sterów. Na własne oczy w przeciągu ostatniego miesiąca widziałem setki, tysiące uśmiechających się ludzi - stwierdzam fakt. Ale... może sama powiesz jakich to konkretnie braków doświadczyłaś z powodu jakiś tam nieprzekazanych nauk Phi?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1701 : Sierpień 21, 2012, 13:06:12 »

Odpowiedź Kiarze w dyskusji z wątku o Rodos http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8350.0

Cytuj
Nie wiem czy robisz to z głupoty czy z zawiści?
Nie wiesz , zgadza się. Z głupoty. Nie ma żadnych dowodów Duży uśmiech . Powinno było się dopisać "ewentualnych" sponsorów. W sumie to czcza pisanina była, przepraszam.

Wszystko co opatrzone zostało uśmiechami w wypowiedzi easta należy przyjmować z przymróżeniem oka. Nie bierz tego tak poważnie do siebie. Twoje pozaziemskie pochodzenie -w sensie, że z jakiegoś statku - wydaje się niesamowitą teorią, ale kto tam wie Mrugnięcie Nie takie cuda na kiju się dzieją na Ziemi Mrugnięcie I nie ma powodu nie wierzyć Ptakowi.

Co więcej. Cała ta pisanina easta nie ma najmniejszego sensu dla Ciebie. Nie jest skierowana do Ciebie, lecz ku temu, co znajduje się  poza Tobą w ludzkiej istocie pt Kiara . To wie iż iluzjom nadchodzi kres. Bo -tak jak piszesz - "maski spadają, bo to czas na to właściwy ".

Cytuj
zatem jakiś bot stuka w klawiaturę i wypisuje głupoty od dawna w twoim imieniu
O Wypraszam "sobie" ! Duży uśmiech
Bot nie może wypisywać czegoś w MOIM imieniu , bo mnie -jak słusznie zauważyłaś -nie ma Duży uśmiech Imię sobie jest.

Cytuj
takie zagrywki uważam za naiwną dziecinadę takie tarmoszenie za sukienkę z krzykiem .. ja tu jestem!
Ostatnio we śnie "byłem" 18to latkiem ! Powaga.
Dla wyjaśnienia. Babcio Kiaro "mnie" tu nie ma Chichot

Cytuj
z czynieniem dobra... o! co to, to nie! Moje osobiste dobro , o tak, ale cudze?
Dobro to nie słodzenie i lukrowanie tożsamości Kiaro. Nie ma czegoś takiego jak "moje osobiste dobro". Nie istnieje też "cudze" . Dobro to wibracja. Ona też jest Chichot Nie możesz go uczynić. Samo się dzieje i obnaża to, co jest fałszem.

Cytuj
W końcu może napisz coś o mnie prawdziwego , bo wypisujesz takie idiotyzmy że się czytać nie daje
Sama prawda o Kiarze - bardzo wielkie JA o gigantycznych aspiracjach przykrytych zbędną skromnością ( ale (nie)stety .... nieprawdziwe )
Co do drugiej części  wypowiedzi  - to nie czytaj. Być może to idiotyzmy, a być może nie . Ty tego nie wiesz i to jest piękne Chichot

Cytuj
Jeszcze ciutkę i wszystkie maseczki pospadają , bo sztuczny księżyc Saturna już ich dalej trzymać nie może , 9 dni trwa wyłączanie jego funkcji. resztę zrobi odsłaniająca się natura.
O ! I takie s-f jest świetne . Co do Natury zaś, to racja. Jak maseczki pospadają to powinniśmy zobaczyć prawdziwą Kiarę Chichot

Cytuj
Ty jeszcze nie wiesz iż uczuciem nie można sterować ?
Ja już niczego nie wie bo nie istnieje Duży uśmiech Ale przychodzą myśli takie dziwne ... nie są moje. I nawet nie wiadomo skąd przychodzą. Brzydkie podsuwają pomysły, że sercem da się manipulować. Hmmm oby to nie była prawda.

Cytuj
zwyczajnie szlak niektórych  trafia i rozpoczynają wojnę
Wybierasz się na jakąś wojnę Kiaro ?

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1702 : Sierpień 21, 2012, 13:29:00 »

Pierwsza sprawa, nie znam Ptaka , nigdy nie widziałam i brzydzę się jej plotkarskimi zapędami. Druga sprawa,  to że jest już wiele wojen i niektórzy chcą wywołać kolejna , wcale nie znaczy iż mam zamiar w jakiejś uczestniczyć.

Wszyscy czytelnicy tego forum wiedzą to  od dawna,że każda energia wcielająca się na ziemi ma pozaziemskie pochodzenie, to żadna nowość. Na ziemi czasowo tylko żyją Energie swatające   się na okres swojego życia ludźmi ( czyli zakładający ubrania fizyczne) typu "ludzkie ciało materialne. O tym fakcie to już od niepamiętnych czasów  wiedza wszyscy czytelnicy tego forum , więc z jakiej racji ta sensacja z moją osobą?

I na tym powinniśmy zakończyć te niskich lotów wywody, bo nie tworzą pozytywnej atmosfery.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 13:49:34 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1703 : Sierpień 21, 2012, 13:45:08 »

Cytat: Kiara
Widzisz obecnie  maski spadają  z ludzkich twarzy, bo to czas na to właściwy i pokazują się powykrzywiane twarze tych co to niby chcą "dobra ludzi.."Ale gdy to dobro zaczyna się przejawiać uwalnianiem blokad energetycznych i powrotem  Ludzkości do ich pierwotnych możliwości i praw, to zwyczajnie szlak niektórych  trafia i rozpoczynają wojnę. A niby to tak ładnie pisali.... pisać można i paplać też można, ale z czynieniem dobra... o! co to, to nie! Moje mojsze i lepsze i ważne...moje osobiste dobro , o tak, ale cudze?

Jeszcze ciutkę i wszystkie maseczki pospadają , bo sztuczny księżyc Saturna już ich dalej trzymać nie może , 9 dni trwa wyłączanie jego funkcji. Resztę zrobi odsłaniająca siebie i innych natura.

Ojejku, toż to pewnie o ptaku Kiara prawi. I tak brzydko do tego.  Smutny
To się naraziłam Myślicielom. I co teraz? Maski spadają, jakieś powykrzywiane twarze ukazują się Kiarze.
Tylko, jak sama nieraz pisała, świat jest odbiciem własnego wnętrza. Zatem, czemu te twarze wykrzywione?
Ja widzę same uśmiechnięte.  Chichot
Teraz też zerkam w lustereczko i gęba ptaka uśmiechnięta jak się patrzy. Od ucha do ucha.  Duży uśmiech
Chyba, że z moim lustereczkiem coś nie tak. Może jakiś obcy ogonem przejechał albo księżyc Saturna
się przekrzywił, bo na Rodosie depozyt się wyczerpał. Nie wiem, inni za to wiedzą…

To pa i niech szlag nikogo nie trafia. I niech piszą ładnie o bliźnich.  Uśmiech


Ps. Kiaro, ptaka wprawdzie na oczy nie widziałaś, ale gadałaś i przez telefon i na skype.
Ale faktycznie, zupełnie nie znasz. Buziaczek tym razem.  Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1704 : Sierpień 25, 2012, 23:38:19 »

Ja nie zauważyłem w zachowaniu Kiary Hipokryzji.
Zauważyłem w tamtych, przykrych dla Ciebie czasach Twoją obawę, być może strach o niewłaściwą ocenę Twojej postawy, która w Twoim obiektywie była jedynie właściwa.
Wiem, że okrutnie Ci na tym zależało, więc przy mojej obojętności w stosunku do Twoich zabiegów o przywrócenie wyżej wymienionych punktów ujemnych po prostu odpuściłem Ci wiedząc, że to naprawdę ważne było dla Ciebie.
Spełniasz tu wszak rolę wychowawczą a zadanie trudne jest, więc odpuściłem. A może to Twoja postawa dziś trąci hipokryzją?
Nie chciałbym komuś psuć długo wypracowywanej strategii, niwecząc jej jednym być może obiektywnym postem.
Yy.. jeśli chodzi o Nibiru, to chyba Ty miałeś najświeższą wiedzę.. Ja jedynie komentowałem uprzejmości Twoje w stosunku do innych forumowiczów.
Nawiasem mówiąc zastosowałeś niezbyt fortunne rozmydlenie problemu. Podnosząc temat punktów niezależnych od Twojej aktywności a spotykając konkretne argumenty w danym temacie, reagujesz w sposób standardowy dla Ciebie- zmieniasz temat aby oddalić dla opinii to, co dla Ciebie niewygodne.
Zapędziłeś się przyjacielu w swej pewności i głupio bez zadania kolejnego ciosu wyjść z opresji.

1. Jednak mało wiesz...
2. Proponuję zapoznać się z definicją hipokryzji...
3. Nigdy niczego mi nie odpuściłeś - masz wprost uczulenie na mnie - co widać w każdym Twoim poście, a w wielu przypadkach nie mogłeś po prostu sprostać argumentom/faktom - stąd Twoja złość w bezsilności
4. Nigdy nie uciekałem od rzeczowej rozmowy/dyskusji - w przeciwieństwie do Ciebie czy Kiary
5. analogicznie było i jest w przypadku konkretów i rozmywania...

6. Bądź szczęśliwy i żyj długo.
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #1705 : Wrzesień 26, 2012, 12:44:09 »

Szmer

Cytuj

No widzisz, nazywasz pewną grupę androidami a ja należę do tej grupy. Więc nazywasz mnie androidem. Podpisu nie zmienię bo nie mija się on z prawdą.
[/b]

i
Cytuj
Jestem tylko Androidem... tak mi Kiara powiedziala... nie musisz ze mną rozmawiać Mrugnięcie



Sam się tak określasz przez uznanie  przynależenia do tej grupy,  a nie ja tak powiedziałam o Tobie , naucz się mówić prawdę , bo brzydzę się manipulacją.

Dla mnie możesz się identyfikować nawet z bałwankiem śniegowym , to Twoja i tylko Twoja sprawa, co nie zmieni mojej opinii na temat śniegowych bałwanków. i nie będzie prawdą iż ja ciebie z nimi utożsamiam, może teraz zrozumiałeś zasadniczą różnicę na czym polega manipulacja informacją?

Kiara Uśmiech Uśmiech

Nie twoja sprawa z jaką grupą się utożsamiam. Nazwałaś ją androidami więc i nazwałaś tak mnie. Niewiedza nie jest tłumaczeniem. To tak jakbyś obraziła moją rodzinę a gdybyśmy do Ciebie osobiście przyszli po wyjaśnienia to byś się tłumaczyła - "nie, nie... nie o was mi chodziło, nie wiedziałam że to wy jesteście w tej rodzinie". Bierz odpowiedzialność za swoje słowa a nie tłumaczysz się jak przedszkolak. Łatwo jest rzucać hasełkami gdy nie robisz tego personalnie. Ale jak ktoś jednak poczuje się adresatem to wypisujesz jakieś głupie wymówki. Nie usunę podpisu bo to prawda. Nie myśl sobie że jesteś nie wiadomo kim i będziesz mi wmawiać czy ja mam się poczuć adresatem czy nie. Ty już powiedziałaś swoje, teraz pozostaw to nam - androidom. Usunę to jeśli przyznasz że żadnych androidów nie ma a cały ten post wtedy wyssałaś sobie z palca. Albo pokaż mi paluszkiem tych wszystkich androidów i wyjaśnij dlaczego ja nim nie jestem.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1706 : Wrzesień 26, 2012, 14:33:11 »

Po raz ostatni  to są androidy , które mogą mieć "obudowę , wygląd zewnętrzny identyczny jak Człowiek, może być użyta w ich budowie technologia przewyższającą  wiedzę ludzi na ziemi. nie mniej jednak android to nie Człowiek; http://pl.wikipedia.org/wiki/Android_%28robot%29  i nie nazwę go Człowiekiem bo nim nie jest, basta!

Jak chcesz się utożsamiać z taką grupą to Twoja nie moja sprawa, ale z powodu Twojego przynależenia do nich nie zmienię zdania na ich temat ani informacji o nich.
Powiedzeniem prawdy o kimś wedle znanej doskonale wiedzy nie jest obraźliwe, szczegulnie jeżeli dotyczy to identyfikacji maszyn.

Szmer.
Cytuj
Albo pokaż mi paluszkiem tych wszystkich androidów i wyjaśnij dlaczego ja nim nie jestem.
Zastanawiaj się nad tym co piszesz!

To nie ja powiedziałam iż jesteś androidem, a Ty tak stwierdziłeś, zatem sam siebie zapytaj dlaczego tak myślisz o sobie.

Tak znam osobiście takie osoby , ale nie mam prawa upubliczniać ich danych i nie zrobię tego bez niczyjej zgody , a zgody takiej nie posiadam.
Jednak jeżeli chcesz jakieś wiarygodne informacje to są one też w książce Melchizedeka "Kwiat Życia" w której on opisuje spotkanie z taką kobietą dosyć szczegółowo.
Zatem , czy Ci się podoba czy nie , takie istoty żyją na ziemi w ludzkich formach obok Ludzi.
Ponieważ temat był poruszany wielokrotnie dalszego ciągu z mojej strony już nie będzie.

Nie wypisuj o sobie bzdur , a nie będziesz miał żalu iż że ktoś ma takie czy inne zdanie w temacie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2012, 14:39:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1707 : Wrzesień 26, 2012, 14:36:34 »

Albo pokaż mi paluszkiem tych wszystkich androidów

...na kogo wypadnie, na tego bęc Chichot
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Szmer
Gość
« Odpowiedz #1708 : Wrzesień 26, 2012, 14:51:14 »

Cytuj
Nie wypisuj o sobie bzdur , a nie będziesz miał żalu iż że ktoś ma takie czy inne zdanie w temacie.

przecież to nie ja mam jakieś żale tylko Ty. To Tobie przeszkadza mój podpis. Ja nie mam z tym żadnego problemu Mrugnięcie
No niech będę tym androidem, nie wiedziałem jak się nazwać, powiedziałaś jak się nazywamy więc na cześć tego zamieściłem sobie podpis. A że człowiekiem nie jestem to nie musi ze mną nikt gadać. Proste?

A książek to ja mogę Ci podesłać tutaj setki, które powiedzą że istnienie tych twoich Androidów nie jest możliwe...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1709 : Wrzesień 26, 2012, 15:08:34 »

Daremne Twoje starania Szmer ...

East tu ciągle pisze, że go nie ma, a Kiara na to , że jest Duży uśmiech

Ba, nawet w którymś poście east się do Syntetyków zaliczył stwierdzając, że nie posiada duszy, wyższej jaźni , energii niewcielonej i czego tam jeszcze z tej całej menażerii...  ale i temu Kiara stanowczo wiary nie daje odmawiając uznania , że żadnego mnie po prostu nie ma Duży uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #1710 : Październik 01, 2012, 13:58:19 »

Musze powiedziec ,ze z poczatkiem miesiaca,celem dowartosciowania swojego ego,udalam sie na male zakupy.
Nie powiem,ego zostalo mile polaskotane i poczulo sie pewniej.Ja pozbawiona troszke energii w postaci gotowki,nie powiem czuje sie swietnie.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,pierwszopazdziernikowo.Greta
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1711 : Październik 01, 2012, 14:17:55 »

Musze powiedziec ,ze z poczatkiem miesiaca,celem dowartosciowania swojego ego,udalam sie na male zakupy.
Nie powiem,ego zostalo mile polaskotane i poczulo sie pewniej.Ja pozbawiona troszke energii w postaci gotowki,nie powiem czuje sie swietnie.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,pierwszopazdziernikowo.Greta

Muszę  przyznać ze nie lubię tego wątku i rzadko tu zaglądam.Jednak dzisiaj coś mi tu naprowadziło rękę  i kliknęłam.No i proszę ,taka  "perełka" wśród jadu  i złości.
greto jesteś wielka Uśmiech Obiecuję ze twoje posty w tym wątku z przyjemnością będę czytać   Chichot
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 14:18:34 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1712 : Październik 01, 2012, 14:36:58 »

Musze powiedziec ,ze z poczatkiem miesiaca,celem dowartosciowania swojego ego,udalam sie na male zakupy.
Nie powiem,ego zostalo mile polaskotane i poczulo sie pewniej.Ja pozbawiona troszke energii w postaci gotowki,nie powiem czuje sie swietnie.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,pierwszopazdziernikowo.Greta

Muszę  przyznać ze nie lubię tego wątku i rzadko tu zaglądam.Jednak dzisiaj coś mi tu naprowadziło rękę  i kliknęłam.No i proszę ,taka  "perełka" wśród jadu  i złości.
greto jesteś wielka Uśmiech Obiecuję ze twoje posty w tym wątku z przyjemnością będę czytać   Chichot

i ja się ciesze, że coś pozytywnego, a nie tylko pomówienia, oskarżenia, wymagania, oczekiwania i pretensje etc., etc..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #1713 : Październik 01, 2012, 15:15:06 »

Cytat: Greta
Musze powiedziec ,ze z poczatkiem miesiaca,celem dowartosciowania swojego ego,udalam sie na male zakupy.

Greto, ależ to ego samo siebie dowartościowuje. Ty, jedynie to rozpoznajesz.  Mrugnięcie
Niemniej, dobrze jest czasami ciału sprawić jakąś przyjemność.  Chichot

A dusza? Ona ma inne przyjemności i czerpie je obficie podczas pobytu w materii. Innymi też patrzy oczyma.
Potrafi nawet współdzielić radość z radością płynącą z Ego. Gdy np. człowiek sprawia sobie nową, piękną rzecz. 
Albo smakuje czerwone wino, czy inny trunek dla rozluźnienia i wesołości. Oczywiście, bez przesady.  Duży uśmiech

Dusza z natury jest radosna, tylko nie zawsze może przebić się przez rojenia umysłu, który tworzy sobie
historie-legendy dla podbudowania i usprawiedliwienia Już bez wnikania czego?  Mrugnięcie

To pa,
na dworze piękne słońce, lecę zaabsorbować trochę dla ciała witaminy D, na zimowe dni.  Chichot


Zaś dla radosnego uśmiechu, zamieszczam tego motyla i pszczołę (chyba?) posilających się
na słoneczniku rosnącym na koliberka działce.
Cudna jest to działka, jak zaczarowany, baśniowy świat. A ileż tam barw i kolorów?  Uśmiech


   





Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #1714 : Październik 01, 2012, 15:32:14 »

Dzieki kochani,wydaje mi sie,ze wyrazac siebie mozemy na wiele sposobow.Jezeli jestescie mile zaskoczeni,to tym bardziej sie ciesze.

Jeszcze raz,mile pazdziernikowe pozdrowienia.Greta
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1715 : Październik 01, 2012, 15:41:08 »

A co sobie kupilas nowego?  Mrugnięcie
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #1716 : Październik 01, 2012, 16:10:08 »

Kupilam sobie sliczna jeseinno-zimowa kurteczke granatowa,do tego rowniez granatowe spodnie z cieniutkiego sztruksiku plus bardzo wygodne skarpetki z angorki.Kupilam rowniez bardzo ladna kurteczke dla jednego 8 letniego dziecka,ktora mu podaruje.Mysle,ze bedzie zadowolony.
Zeby sobie troche oslodzic zywot kupilam cukier Xylitol.Tylko taki uzywam.
Kupilam sobie lodzika,bo bylo bardzo cieplo.

Posiedzialam na laweczce,na sloneczku i wrocilam,cala w skowronkach do domciu.

To tyle.Greta
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1717 : Październik 01, 2012, 16:37:01 »

Cieszę się z Tobą Greto!  Chichot Buziak

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #1718 : Październik 01, 2012, 16:40:03 »

Dzieki Kiaro.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1719 : Październik 02, 2012, 16:43:36 »

Dodam do tego co piszecie szacowni, ze ja odkryłem nowe piwo tworzone w/g starej receptury. Duży uśmiech
Na razie jest to początek produkcji partia próbna bo chcą ją podpiąć pod wyrób regionalny Duży uśmiech
Znaczy piwo piłem na Podlasiu bo mój znajomy zaprosił mnie tam (pomagam mu kłaść glazurę).
Oczywiście jak się powiedzie zamówiłem całą beczkę Duży uśmiech
Dodam, że po wypiciu kufla tego piwa, wszystkich i wszystko kochałem Duży uśmiech
Ba oferowałem swoją dozgonną przyjaźń Duży uśmiech
Pies który wabi się ,,Donald" i jest zły merdał ogonem jak go poczęstowałem, mało tego później po przyjacielsku traktował nawet kota.
Hm następnego dnia było troszkę gorzej ale głowa nie bolała Duży uśmiech
Piesio zaś został moim kumplem, kot zresztą też Duży uśmiech
Miejscowi opowiadali że wszystkich ich przytulałem więc hm no receptura przednia Duży uśmiech
Nie pamiętam wiele, ale jedno pamiętam, że naprawdę warto skupiać się przede wszystkim na sobie i siebie zaakceptować, nawiązać z sobą kontakt i dalej, dalej to już jest z górki Duży uśmiech
I głowa nie boli i ręce nie opadają i szable można odpasać
A jak się szable odpasze to i ciśnienie łatwiej schodzi Duży uśmiech
Wtedy nie ma w człowieku ciśnienia tylko jest lśnienie Duży uśmiech
A to przedni widok i przednie towarzyszą takiemu widokowi odczucia Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 16:46:11 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #1720 : Październik 02, 2012, 17:19:42 »

No ja niby to wszystko chopie wim, ale jak dla mnie, to trza za często w krzajdy ganiać !

No chyba, że to nie było do mnie.

A to szszepaaaszam baaazschźo !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1721 : Październik 02, 2012, 19:39:18 »

No hm jak to jest uderz w stół, a nożyce... Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1722 : Październik 02, 2012, 20:07:39 »

Przebisnieg cyt

Cytuj
Miejscowi opowiadali że wszystkich ich przytulałem więc hm no receptura przednia
Nie pamiętam wiele, ale jedno pamiętam, że naprawdę warto skupiać się przede wszystkim na sobie i siebie zaakceptować, nawiązać z sobą kontakt i dalej, dalej to już jest z górki

Miales swoj dzien, tesknisz za kontaktem uczuciowym i jak masz "wlane", to chcesz byc kochany i tez kochasz wszystkich. Fajnie, ze sie zaakceptowales. Jestes rowny gostek Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1723 : Październik 03, 2012, 15:17:10 »

Dziękuje szacowna Mrugnięcie
Dodam, że zaczerwieniłem się ale tak myślę, ze jak ktoś o kimś mówi że jest fajny to zgodnie z metodą luster szacownego songo1970 też jest równą gostką Duży uśmiech
to ap Duży uśmiech
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #1724 : Październik 08, 2012, 11:59:15 »

A wojna dalej trwa... Z okazji 70 strony tegoż jakże inteligentnego wątku Admin zrobi imprezę? Wszyscy się napiją i może Wam przejdzie.

Kapitan Major Barbara powinna być dla Was wzorcem Duży uśmiech

Kto by pomyślał, ludzie się tłuką na ulicach a i też wojnę w internecie można prowadzić. Niech ktoś sobie zobaczy datę pierwszego postu ile już ta wojna tutaj trwa.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 12:00:39 wysłane przez Sventer » Zapisane
Strony: 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions magicalespackluporum world-anime kursor wild-reign