Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 09:25:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek offtopowy  (Przeczytany 296749 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #675 : Październik 31, 2012, 11:28:53 »

Raczej od południa w poniedziałek.  Następne schody z darmowefora.pl.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #676 : Listopad 04, 2012, 11:55:27 »

Dodam też, że od czwartku może od środy dziwna energia weszła no to forum i ja osobiście muszę się troszkę zdopingować by tu wejść
Poczekam jeszcze
to  pa
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #677 : Listopad 04, 2012, 15:02:45 »

Informacja dla wszystkich sfrustrowanych i wystraszonych domysłem iż jestem obecna pod innym nickiem na forum św. geometria.... nie nie jestem nie byłam nigdy oprócz Kiara i nie zamierzam być.
Nigdy na żadnym innym forum nie używałam innego nicku jak Kiara i nie zamierzam go zmienić.
Naprawdę nie musicie się trząść ze strachu iż tam wrócę i zacznę pisać rzeczy , które wam się w głowach nie mieszczą...... wystraszeni frustraci mogą spać spokojnie....

Kate dziękuje za zaproszenie ale nie. Jeżeli chcesz ze mną podyskutować o jakimś interesującym Cię temacie to , tu proszę.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Wprawdzie ja nie jestem ani sfrustrowana ani wystraszona żadnym domysłem co do Twojej
obecności Kiaro na forum ŚG, jednak czegoś tu nie rozumiem.
Bo wbrew zapewnieniom, że nigdy nie występowałaś pod innym nickiem niż Kiara, to jednak
na forum ŚG funkcjonowałaś pod nickiem Aksza.
Tak by wynikało od Twojego pierwszego, przywitalnego postu. Czyżby ktoś inny nadał Ci ten nick?

Cytuj
Aksza
Gość       Witajcie
« : Czerwiec 17, 2009, 12:00:17 »   
________________________________________
Witajcie!

Buziaczki dla wszystkich.    Mysle ze beda ciekawe i burzliwe dyskusje.   

Kiara   

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #678 : Listopad 04, 2012, 15:32:38 »

Skoro tu przenosisz to pytanie to wyjaśnię, gdy Leszek zaprosił mnie na swoje forum nie wchodził login Kiara , bo był przez niego zablokowany ( wówczas tego nie wiedziałam, później wyjaśnienie padło) zarejestrowałam się chwilowo  jako Aksza , następnie zmienił mi login na Kiara , Aksza nie powinna istnieć na św. geometria tym bardziej iż post eksponowany w dyskusji podpisany jest Kiara nie Aksza. Zatem dlaczego jest nadal Aksza nie Kiara pomimo zmiany?

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=300.msg890#msg890

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Wyjątkowo odpisuje na zapytania o inne fora na tym , nie uważam iz jest to właściwe miejsce, możesz wyjaśniać swoje wątpliwości przez pw.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 15:36:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #679 : Listopad 04, 2012, 16:02:15 »

O, a jak starałaś się przypiąć łatkę tutejszemu forumowiczowi na innym forum to było już właściwe? Albo wyciągałaś posty z tego forum na inne, aby symulować na nim dyskusję to też było właściwe? Jak zwykle wybiórcze te "niewłaściwe"...  :]
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #680 : Listopad 04, 2012, 16:05:31 »

Skoro tu przenosisz to pytanie to wyjaśnię, gdy Leszek zaprosił mnie na swoje forum nie wchodził login Kiara , bo był przez niego zablokowany ( wówczas tego nie wiedziałam, później wyjaśnienie padło) zarejestrowałam się chwilowo  jako Aksza , następnie zmienił mi login na Kiara , Aksza nie powinna istnieć na św. geometria tym bardziej iż post eksponowany w dyskusji podpisany jest Kiara nie Aksza. Zatem dlaczego jest nadal Aksza nie Kiara pomimo zmiany?

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=300.msg890#msg890

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Wyjątkowo odpisuje na zapytania o inne fora na tym , nie uważam iz jest to właściwe miejsce, możesz wyjaśniać swoje wątpliwości przez pw.

A gdzie mam Cię pytać, skoro na ŚG nie funkcjonujesz?  Chichot

Co do nicku Aksza, to wszystkie Twoje posty na ŚG są opatrzone tym nickiem.
Wobec tego, nieprawdziwe jest zapewnienie, że nigdy nie występowałaś pod innym nickiem
niż Kiara. Nick to nie podpis.

Nie widzę również powodu przenoszenia publicznej dyskusji z forum na PW. Tu padło zapewnienie,
tu również pytanie, po dostrzeżeniu niezgodności.
Sama też nawiązujesz do treści z forum ŚG, sugerując, że są tam jakoby wystraszeni frustraci,
którzy nie mogą spać spokojnie z powodu domysłów, iż jesteś tam obecna pod innym nickiem.
Jak widać, byłaś obecna pod innym nickiem.  Mrugnięcie

Co do stanu sfrustrowania domniemanych osób nie będę się wypowiadać, bo stanu owego nie badałam.
Znam jedynie swój stan, a on daleki jest od frustracji.  Duży uśmiech Dziwi mnie również, że tak interesują Cię cudze stany,
po tym, jak wielokrotnie podkreślałaś, że zajmować należy się tylko sobą.
Widocznie znów natrafiłam na nieścisłość i pewnie powinnam wyjaśnić to na PW, by nie było
niezgodności ani niedogodności?

Ale, przecież tu rozmawiamy.  Uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #681 : Listopad 04, 2012, 16:56:39 »

Skoro tu przenosisz to pytanie to wyjaśnię, gdy Leszek zaprosił mnie na swoje forum nie wchodził login Kiara , bo był przez niego zablokowany ( wówczas tego nie wiedziałam, później wyjaśnienie padło) zarejestrowałam się chwilowo  jako Aksza , następnie zmienił mi login na Kiara , Aksza nie powinna istnieć na św. geometria tym bardziej iż post eksponowany w dyskusji podpisany jest Kiara nie Aksza. Zatem dlaczego jest nadal Aksza nie Kiara pomimo zmiany?


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #682 : Listopad 04, 2012, 17:16:20 »

Cytat: Kiara
Zatem dlaczego jest nadal Aksza nie Kiara pomimo zmiany?

A skąd ja mam to wiedzieć? Widocznie zmiany nie było. Bo gdyby była, to byłaby Kiara a nie AkszaChichot
Nie rozumiem, dlaczego wówczas na bieżąco z Leszkiem tego nie wyjaśniłaś?
Teraz, to wszystko można napisać. Tym bardziej na innym forum. Ale mniejsza z tym.  Mrugnięcie

Ps. A pytania znikąd nie przenosiłam. Ono tu się pojawiło po przeczytaniu Twojego zapewnienia.   Buziak

===========================================

No i proszę, jak szybko, mimo braku fizycznego zapytania przyfrunęło wyjaśnienie od kogoś z forum ŚG.
Ależ informacje płyną, prawie z prędkością nadświetlną. Czyżbyśmy jedną nogą tkwili już w IV wymiarze?  Chichot

A oto wyjaśnienie kiarowej zagwozdki. 

Cyt. „Nie można zmienić pierwotnego brzmienia loginu, którym rejestruje się użytkownik.
Można jedynie zmienić WYŚWIETLANĄ nazwę użytkownika.
Jeśli konto jest zamykane, wówczas zostają na forum posty z pierwotną nazwą użytkownika - tą którą wpisał przy rejestracji.
Po prostu nazwa wyświetlana, którą każdy użytkownik może sobie zmienić w czasie gdy jego konto jest otwarte znika,
gdy konto zostaje zamknięte. Innymi słowy , po zamknięciu konta przy postach zostaje pierwotny login użytkownika,
podany przez niego przy rejestracji.”


---------

Jeśli dobrze zrozumiałam, to Kiaro nie skorzystałaś z możliwości zmiany nicka, gdy był po temu czas. 
Chyba na naszym forum obowiązują te same zasady?

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 18:05:31 wysłane przez Dariusz » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #683 : Listopad 04, 2012, 17:49:50 »

Artek jesteś jak nudny profesor, który każe własnymi słowami przepisywać treści z internetu,- to niczego nie zmienia, pomijając prawa autorskie- takie odkrywanie ameryki na nowo.
yyy... Songo, zdecydowanie nie ten adres. Przecież właśnie apeluję o to aby nie przepisywać automatycznie treści gdzieś z netu - wtedy wystarczy podać link i każdy sam sobie na to zerknie jeżeli go zainteresuje, ewentualnie wkleić jednorazowo próbkę danego materiału. Skoro ktoś już coś z taką pieczołowitością i zawziętością WKLEJA wypadałoby aby napisał coś od siebie w tym temacie - jak się na daną treść zapatruje, dlaczego proponuje aby się z nią zapoznać. W przeciwnym, razie jest to zwykłe kalkowanie.

ty po prostu chcesz ustalać nowe zasady,-
co, kto i jak ma pisać na forum,-
proponuje założyć własne!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #684 : Listopad 04, 2012, 18:07:23 »

Ktoś tu czegoś nie rozumie, odpowiedź ze ŚG jest prawidłowa, ale to nie Kiara zmieniała wyświetlaną nazwę tylko admin, który wówczas nie przewidywał skutków zamknięcia konta.
Całą tą dyskusję przenoszę do właściwego wątku (jeśli mi się uda).

Edit: na razie mi się nie udaje nie mam w menu właściwego działu, chyba awaria coś namieszała.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 18:18:08 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #685 : Listopad 04, 2012, 18:17:27 »

Przenosić waść  bo to już nudne do granic możliwości i nie związane z tematem. Miałam zmieniony nick na Kiara i pod takim pisałam na tamtym forum, co stało się po moim odejściu ? Nie wiem i nie ponoszę za to żadnej odpowiedzialności.
grunt że w postach pozostał mój podpis Kiara zgodny z poprzednim  nickiem.

Reszta mnie już nie interesuje zamknęłam przeszłość życzę wszystkim dużo radości i miłości i baj, baj.... każdy ma swoją drogę niech nią idzie szczęśliwie, ale nie ze wszystkimi mi po drodze do końca życia. Buziak Mrugnięcie

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #686 : Listopad 04, 2012, 18:22:13 »

Już wiem dlaczego nie wychodzi - chyba dlatego, że dla wątku docelowego nie jestem moderatorem.
Poproszę songo, aby skleił z oftopowym.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
ptak
Gość
« Odpowiedz #687 : Listopad 04, 2012, 18:27:11 »

Cytat: Kiara
…nie ze wszystkimi mi po drodze do końca życia.  Buziak Mrugnięcie   

Ale przez te niecałe siedem tygodni, to jeszcze jakoś z nami wytrzymasz?  Buziak Mrugnięcie


Cytat: blueray21
Już wiem dlaczego nie wychodzi - chyba dlatego, że dla wątku docelowego nie jestem moderatorem.

Blu, wątek docelowy, to IV wymiar. Ciekawe, kto tam jest moderatorem?  Chichot
I czy wszystko będzie wychodzić? Tu, to się już sypie...  Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 18:32:26 wysłane przez ptak » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #688 : Listopad 04, 2012, 18:34:29 »

Ciekawe, kto tam jest moderatorem?  Chichot



JA Duży uśmiech


niektóre osoby mają chyba jeszcze nierozwiązane problemy z poprzednich żyć,-
i rzeczywiście zostało wam tylko 7 tyg.!.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #689 : Listopad 04, 2012, 18:41:33 »

Cytat: Songo1970

Cytat: ptak
Ciekawe, kto tam jest moderatorem?  Chichot   
JA  Duży uśmiech 

To easta tam nie będzie?  Coś
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #690 : Listopad 04, 2012, 18:46:46 »

Powiadasz szacowny 7 tygodni Szok
Szkoda bo na wiosnę chciałem spotkać się z wujkiem, który jest specjalista od ziołolecznictwa, a mieszka obecnie w Bieszczadach znaczy kawał drogi i jeszcze bez terenowego auta to trochę marszu więc no rzadko moim zdaniem zbyt rzadko się widujemy.
O spotkaniu na działce szacownej koliberkek na która zostałem zaproszony nie wspomnę Cool
Pogadam z wujem to może się umówię z nim wcześniej może i kuzyn się do paliwa dołoży Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #691 : Listopad 04, 2012, 18:51:45 »

ty po prostu chcesz ustalać nowe zasady,- co, kto i jak ma pisać na forum,-proponuje założyć własne!
Błędne myślenie - chciałbym jedynie zrozumieć powód takiego automatycznego kopiowania. Dla mnie jest pozbawione głębszego sensu i tyle. Owszem, przychodzą mi do głowy pewne powody, ale są finalnie bardzo miałkie, stąd wolałem zapytać wprost i tyle.

Songo, bardzo się napinasz. Jeżeli zasady skrajnie nie odpowiadałyby mi to dałbym sobie spokój i po sprawie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #692 : Listopad 04, 2012, 18:54:50 »

songo nie karmimy trolla ! szkoda czasu i energii są ciekawsze zajęcia. Mrugnięcie Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #693 : Listopad 04, 2012, 18:56:24 »

songo nie karmimy trolla ! szkoda czasu i energii są ciekawsze zajęcia. Mrugnięcie Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech

OK!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #694 : Listopad 04, 2012, 19:14:57 »

Cytat: przebiśnieg
O spotkaniu na działce szacownej koliberkek na która zostałem zaproszony nie wspomnę  Cool 

Spokojnie, działka nie ucieknie, będzie w całej okazałości… i się spotkamy…  Uśmiech
i piwko za zdrowie wszystkich wypijemy…  Chichot

...tymczasem, pa  Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #695 : Listopad 04, 2012, 20:27:17 »

Ptaku, IV wymiar to wątek przejściowy docelowy jest dużo dużo wyżej. Kto tam moderuje? - masz pełno przesłań od różnych
mistrzów, archaniołów, komandorów i tysiąca, albo więcej innych nazw. A tak naprawdę to każdy sam sobie żeglarzem, sterem i okrętem, ponieważ nie ma już bezpośrednich wpływów, ale za to są połączenia ze wszystkim. Chociaż może mi się już miesza i to dopiero w piątym. Tak , czy inaczej, każda ścieżka i lekcje na niej są indywidualne i nie jest to koniec "awansów", oj nie ma lekko.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 20:27:32 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #696 : Listopad 04, 2012, 21:54:28 »

p.Artek- to co piszesz, to już pomówienia/oszczerstwa/oczernianie,

Songo, skoro raczyłeś poruszyć temat publicznie to pozwolę sobie również publicznie się pokrótce odpowiedzieć. Wykażę jednak dobrą wolę i zareaguję teraz nie czekając aż zagonisz/zagonicie się w przysłowiowy kozi róg. Przerwę to co zdajecie się teraz robić - podgrzewać sobie wodę ze stawu, nie chcę abyście na własne życzenie ugotowali się w niej jak nieświadoma żaba. Songo, rozumiem, że masz niekwestionowaną pewność, że zarzuty które ferujesz wobec mnie są zasadne (ewentualnie w przyszłości oczekiwałbym, że poza suchym stwierdzeniem wskażesz mi konkretnie gdzie i jaki zapis regulaminu złamałem)? Rozumiem, że sprawdziłeś to, a nie tylko uwierzyłeś na słowo "pokrzywdzonej" Kiarze. Bo w przeciwnym razie mielibyśmy zabawną sytuację - oczernianie, że ktoś... oczernia  :]
Więc zanim ewentualnie poproszę abyś wskazał mi gdzie to niby pomawiam - w którym zdaniu/słowie - kilka słów:
1. Siedzenie dniami i nocami na forach - wystarczy jak sprawdzisz godziny postów zamieszczanych przez Kiarę na tym forum- to fakt. Jeżeli będziesz się upierał dam linki do co najmniej 2.
2. Przekopiowywanie treści - znaczna część postów Kiary jest kopią treści gdzie indziej już zamieszczonych, to również widać na tym forum, podać tytuły, linki?
3. blendowanie - np. "przekazy od myślicieli" - klepanie w ślad za panią N. - także na tym forum
4. "wiedza" - tak, cudzysłów jak najbardziej na miejscu - dowód:
4a - zapewnianie, że w oparciu o nią wyczuwa energie innych - wtopa gdy w wymyslonym przez Morę baldurze rozpoznała energię samcia - fakt, wydarzenie na tym forum
4b - na innym forum pisała, że występuje tam pod nikiem jakiegoś lazara czy tez lazarusa - fakt
4c - zapewniała, że jestem socjologiem czy socjotechnikiem bo takowych... rozpoznaje bez pudła - fakt, zdarzenie na tym forum (lub jego poprzedniej odsłonie)
4d - zapewnienie, że wszystko co oparte na kłamstwie upadnie do końca... 2009 r.
pozwolisz, że przestanę wymieniać - na życzenie mogę dalej
4e - zapytaj "pokrzywdzoną" o nieaktualną już stronę www z propozycją świadczenia pewnych "pomocy/usług".
5a. mieszanie ludziom w głowach - na podstawie pkt. 4a-d oraz wypowiedzi Elżbiety w których pisała wyraźnie, że czuje się oszukana przez Kiarę
5b. Elżbieta raczyła wspomnieć również o innych osobach, niejakich "kapłankach" Kiary - swojego czasu jedna z nich (chyba o nicku "różowa") wypowiadała sie na tym forum, oczywiście broniąc swojej "opiekunki" - opisane na tym forum
5c. Elżbieta raczyła stwierdzić, że w wyniku "rozmów" z Kiarą razem wyjechały na wycieczkę - opisane na tym forum
5d. Elżbieta wspominała, że ofiarowała Kiarze jakiegoś laptopa - nawet później poszła o to sprzeczka za granicą - opisane na tym forum
5e. Moja niezbyt odległa rozmowa z Kiarą na tym forum - czy kiedyś otrzymywała materialną "pomoc" np. podczas/na wyjazdy - odpowiedziała, że to nic złego gdy ktoś od serca coś daje i to się przyjmie.
5f. zapytaj poza forum Kiarę czy jest 100% pewna, że każdy wyjazd opłaciła sobie w 100% lub prawie w 100% sama - czy jest pewna, że nie ma kogoś kto może twierdzić inaczej
5g. wyjazd związany z odkrywaniem "prawd" nt. historii ludzkości czy też "oglądaniem" jakiś wirów był opisywany przez samą Kiarę.

Dla Twojej wiadomości - jeżeli nie wiesz - Kiara próbowała w odwecie zarzucić Elżbiecie zaburzenia czy też chorobę... ale na próbie się zakończyło.

To w skrócie, chciałem zaoszczędzić swój i Twój czas, oraz niepotrzebnie nie rozniecać na forum ognia skoro finał i tak wiem jaki będzie, bo znam i mogę przytoczyć fakty. Oczywiście, na życzenie mogę rozwinąć punkty, wstawić odpowiednie cytaty, jednak wtedy - po ich podaniu - będę oczekiwał, że publicznie i oficjalnie wycofasz się z przedstawionych mi naprędce zarzutów o oczernianie.

ty również traktujesz to forum jak swoją prywatną arenę, a nie przestrzeń do kulturalnej polemiki,-i widzę, że ci zasady zbytnio nie przeszkadzają, bo je łamiesz jeżeli jest to potrzebne do poniżenia kogoś!. cdn.
Wybacz, ale to jest Twoja opinia z którą nie muszę się zgodzić. Co do kultury wypowiedzi - w którym miejscu wyrażam się niekulturalnie np. używam wulgaryzmów czy wyzwisk? Odmienność punktu widzenia, ścieranie siew poglądach, nie może być przesłanką do zarzucania braku kultury.

PS. i jeszcze jedno, jeżeli już musisz się na kimś wyżywać, to możesz na mnie,-
i nie musisz się co do mnie obawiać jakiś regulaminowych konsekwencji.
Kolejny mylny osąd - nie muszę ani też nie wyżywam się na kimkolwiek. Konsekwencji? Czyżbyś myślał, że gdyby nie zapisy regulaminu to kląłbym i wyzywał wszystkich dookoła, a w szczególności osoby o odmiennych poglądach? ech... Jak możesz wierzyć w swój rozwój jednocześnie tak mocno nie wierząc że to może być również domeną innych?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #697 : Listopad 05, 2012, 00:09:04 »

Regulamin forum.


 - Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

- Zakaz nagabywania (natrętnego nakłaniania do rozmowy osób, które sobie tego nie życzą).


- zawierających pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art.
   23 Kodeksu cywilnego). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności oraz
   ujawnione informacje, może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf)


http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4916.0


Dowody to jedno a pomówienia na podstawie zakulisowych plotek to drugie.

Regulamin jest obowiązujący?
Czy to forum ma służyć oczernianiu i pomówieniom wszelakim  oraz ingerencji w życie prywatne forumowicza , czy taki jest jego cel i założenie?

Nie dokarmiamy trolla !

Kiara Uśmiech Uśmiech




« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 01:06:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #698 : Listopad 05, 2012, 05:16:43 »

p.Artek- to co piszesz, to już pomówienia/oszczerstwa/oczernianie,

Songo, skoro raczyłeś poruszyć temat publicznie to pozwolę sobie również publicznie się pokrótce odpowiedzieć. Wykażę jednak dobrą wolę i zareaguję teraz nie czekając aż zagonisz/zagonicie się w przysłowiowy kozi róg. Przerwę to co zdajecie się teraz robić - podgrzewać sobie wodę ze stawu, nie chcę abyście na własne życzenie ugotowali się w niej jak nieświadoma żaba. Songo, rozumiem, że masz niekwestionowaną pewność, że zarzuty które ferujesz wobec mnie są zasadne (ewentualnie w przyszłości oczekiwałbym, że poza suchym stwierdzeniem wskażesz mi konkretnie gdzie i jaki zapis regulaminu złamałem)? Rozumiem, że sprawdziłeś to, a nie tylko uwierzyłeś na słowo "pokrzywdzonej" Kiarze. Bo w przeciwnym razie mielibyśmy zabawną sytuację - oczernianie, że ktoś... oczernia  :]
Więc zanim ewentualnie poproszę abyś wskazał mi gdzie to niby pomawiam - w którym zdaniu/słowie - kilka słów:
1. Siedzenie dniami i nocami na forach - wystarczy jak sprawdzisz godziny postów zamieszczanych przez Kiarę na tym forum- to fakt. Jeżeli będziesz się upierał dam linki do co najmniej 2.
2. Przekopiowywanie treści - znaczna część postów Kiary jest kopią treści gdzie indziej już zamieszczonych, to również widać na tym forum, podać tytuły, linki?
3. blendowanie - np. "przekazy od myślicieli" - klepanie w ślad za panią N. - także na tym forum
4. "wiedza" - tak, cudzysłów jak najbardziej na miejscu - dowód:
4a - zapewnianie, że w oparciu o nią wyczuwa energie innych - wtopa gdy w wymyslonym przez Morę baldurze rozpoznała energię samcia - fakt, wydarzenie na tym forum
4b - na innym forum pisała, że występuje tam pod nikiem jakiegoś lazara czy tez lazarusa - fakt
4c - zapewniała, że jestem socjologiem czy socjotechnikiem bo takowych... rozpoznaje bez pudła - fakt, zdarzenie na tym forum (lub jego poprzedniej odsłonie)
4d - zapewnienie, że wszystko co oparte na kłamstwie upadnie do końca... 2009 r.
pozwolisz, że przestanę wymieniać - na życzenie mogę dalej
4e - zapytaj "pokrzywdzoną" o nieaktualną już stronę www z propozycją świadczenia pewnych "pomocy/usług".
5a. mieszanie ludziom w głowach - na podstawie pkt. 4a-d oraz wypowiedzi Elżbiety w których pisała wyraźnie, że czuje się oszukana przez Kiarę
5b. Elżbieta raczyła wspomnieć również o innych osobach, niejakich "kapłankach" Kiary - swojego czasu jedna z nich (chyba o nicku "różowa") wypowiadała sie na tym forum, oczywiście broniąc swojej "opiekunki" - opisane na tym forum
5c. Elżbieta raczyła stwierdzić, że w wyniku "rozmów" z Kiarą razem wyjechały na wycieczkę - opisane na tym forum
5d. Elżbieta wspominała, że ofiarowała Kiarze jakiegoś laptopa - nawet później poszła o to sprzeczka za granicą - opisane na tym forum
5e. Moja niezbyt odległa rozmowa z Kiarą na tym forum - czy kiedyś otrzymywała materialną "pomoc" np. podczas/na wyjazdy - odpowiedziała, że to nic złego gdy ktoś od serca coś daje i to się przyjmie.
5f. zapytaj poza forum Kiarę czy jest 100% pewna, że każdy wyjazd opłaciła sobie w 100% lub prawie w 100% sama - czy jest pewna, że nie ma kogoś kto może twierdzić inaczej
5g. wyjazd związany z odkrywaniem "prawd" nt. historii ludzkości czy też "oglądaniem" jakiś wirów był opisywany przez samą Kiarę.

Dla Twojej wiadomości - jeżeli nie wiesz - Kiara próbowała w odwecie zarzucić Elżbiecie zaburzenia czy też chorobę... ale na próbie się zakończyło.

To w skrócie, chciałem zaoszczędzić swój i Twój czas, oraz niepotrzebnie nie rozniecać na forum ognia skoro finał i tak wiem jaki będzie, bo znam i mogę przytoczyć fakty. Oczywiście, na życzenie mogę rozwinąć punkty, wstawić odpowiednie cytaty, jednak wtedy - po ich podaniu - będę oczekiwał, że publicznie i oficjalnie wycofasz się z przedstawionych mi naprędce zarzutów o oczernianie.

ty również traktujesz to forum jak swoją prywatną arenę, a nie przestrzeń do kulturalnej polemiki,-i widzę, że ci zasady zbytnio nie przeszkadzają, bo je łamiesz jeżeli jest to potrzebne do poniżenia kogoś!. cdn.
Wybacz, ale to jest Twoja opinia z którą nie muszę się zgodzić. Co do kultury wypowiedzi - w którym miejscu wyrażam się niekulturalnie np. używam wulgaryzmów czy wyzwisk? Odmienność punktu widzenia, ścieranie siew poglądach, nie może być przesłanką do zarzucania braku kultury.

PS. i jeszcze jedno, jeżeli już musisz się na kimś wyżywać, to możesz na mnie,-
i nie musisz się co do mnie obawiać jakiś regulaminowych konsekwencji.
Kolejny mylny osąd - nie muszę ani też nie wyżywam się na kimkolwiek. Konsekwencji? Czyżbyś myślał, że gdyby nie zapisy regulaminu to kląłbym i wyzywał wszystkich dookoła, a w szczególności osoby o odmiennych poglądach? ech... Jak możesz wierzyć w swój rozwój jednocześnie tak mocno nie wierząc że to może być również domeną innych?

Artek- ty to zacząłeś, więc sam udowodnij, to co piszesz to nie dowody- tylko dalej "głuchy telefon",-
ktoś komuś gdzieś coś powiedział, a oczywiście jeśli tobie coś nie pasuje to śmiało piszesz
Cytuj
Wybacz, ale to jest Twoja opinia z którą nie muszę się zgodzić.
jeśli nie, cała ta twoja zadyma ląduje w koszu i -1pf.

za regulaminem-
Cytuj
"- zawierających pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art.
   23 Kodeksu cywilnego). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności oraz
   ujawnione informacje, może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf)"

« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 07:42:09 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #699 : Listopad 05, 2012, 10:55:52 »

- Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).
Może jaśniej - w którym miejscu naruszyłem czyjąś godność, ewentualnie jakich niecenzuralnych słów użyłem. Spotykałem osoby które za obrazę uważały fakt, że ktoś nie raczył im nadskakiwać... Może o to chodzi? Nie zgadzasz się z Kiarą - obrażasz z automatu.

- Zakaz nagabywania (natrętnego nakłaniania do rozmowy osób, które sobie tego nie życzą).
że co proszę? To, że ktoś raczy wypowiedzieć się na temat zamieszczanych przez Ciebie treść gdy Ty np. nabierasz wody w usta nie jest jednoznaczne, że Cię nagabuje. Przeceniasz się w tym temacie, zdecydowanie.


- zawierających pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art.    23 Kodeksu cywilnego). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności oraz   ujawnione informacje, może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf) [/b]
j.w. - w którym miejscu napisałem nieprawdę?

Dowody to jedno a pomówienia na podstawie zakulisowych plotek to drugie.
Czy to forum ma służyć oczernianiu i pomówieniom wszelakim  oraz ingerencji w życie prywatne forumowicza , czy taki jest jego cel i założenie?
Dowodami są oficjalne (a nie jakieś zakulisowe) posty Elżbiety z tego forum, osoby mającej bezpośredni kontakt z Tobą - w zakresie otrzymywania podarków od innych oraz odczuć bycia oszukaną. Kolejnym dowodem jest Twój własny post w którym przyznajesz, że branie prezentów np. w postaci dofinansowania do wycieczek nie jest niczym złym. Czy może zaprzeczysz, że od Elżbiety przyjęłaś laptopa?
Dowodem na uchybienia Twojej "wiedzy" - są Twoje własne posty w których np. rozpoznałaś w Mory baldurze samcia, etc...
Dowodem na kopiowanie postów z innych źródeł są... Twoje posty...

Co do "życia prywatnego" i forumowego - czyż sama tego nie przenosisz gdy Ci to odpowiada, czyż nie w ten sposób - zaczynając od forum - zaczęła sie znajomość z Elżbietą która zaskutkowała otrzymaniem prezentu i wspólnym wyjazdem? Pisać można dużo, lecz postawa w życiu - ale ta realna a nie deklarowana - weryfikuje to co się nabazgrze...

Artek- ty to zacząłeś, więc sam udowodnij, to co piszesz to nie dowody- tylko dalej "głuchy telefon",- ktoś komuś gdzieś coś powiedział, a oczywiście jeśli tobie coś nie pasuje to śmiało piszesz
To co to jest jak nie dowody? Chcesz powiedzieć, że napisałem kłamstwa? Jeżeli tak to w którym z punktów, wskaż. Daj mi szansę i podaj co konkretnie niby jest pomówieniem z mojej strony (może być w odniesieniu do przedstawionych punktów) oraz co dla Ciebie wyczerpywałoby znamiona dowodu - bo skoro nie namacalne posty... to sam nie wiem, autentycznie nie wiem.

Wiesz, możesz pisać czcionką o rozmiarze i 72pkt, możesz usiłować mnie ukarać za to, że np. sąsiadce kury przestały się nieść, może byc i po -1pf za każde "stracone" jajko, ale i tak to co napisałem powyżej jest prawdą a nie pomówieniem.
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

foxlive rekogrupastettin kociaprzystan world-anime brygadaszarika