Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:49:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek offtopowy  (Przeczytany 295186 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Maj 05, 2009, 18:08:41 »

Film fajny, ale że jedynka emituje takie filmy, to ciekawe. Chyba zauważyli, że tracą na popularności.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2011, 21:07:29 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Michał
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 05, 2009, 18:11:35 »

Film fajny, ale że jedynka emituje takie filmy, to ciekawe. Chyba zauważyli, że tracą na popularności.

może potrzebują "zapchajdziurę" w czasie antenowym  Uśmiech już raz leciał na antenie ale chyba nie zbliżył się u nas do popularności np. LOST..

mimo wszystko to mój ulubiony serial (choć dużo ich w sumie nie oglądam)
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Maj 05, 2009, 18:18:12 »

Leciał na którejś komercyjnej stacji.

Cytuj
może potrzebują "zapchajdziurę" w czasie antenowym 

Bardziej potrzebują "lepu na muchy" do ściagniecia publiki i podniesienia oglądalności.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 08, 2009, 20:37:37 »

 nagumulululi , alez mow sobie co tylko chcesz , mnie to nie przeszkadza absolutnie.
Ty masz swoje zrodlo wiedzy , ja swoje. Dla Ciebie Boginie i Bogowie sa jak ruskie baby dla mnie sa zawsze ta sama osobowoscia przejawiajaca sie zaleznie od wcielenia inaczej. Czy to jest to samo? Nie wiem. Znam nature Marii Magdaleny i Jezusa i  to calkiem dobrze, co wcale nie znaczy ze Ty musisz w to wierzyc.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Jan Chrzciciel nie byl lysy, mial piekne czarne falujace sie wlosy. Mrugnięcie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2009, 20:40:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 08, 2009, 22:10:15 »

nagumulululi , alez mow sobie co tylko chcesz , mnie to nie przeszkadza absolutnie.
Ty masz swoje zrodlo wiedzy , ja swoje. Dla Ciebie Boginie i Bogowie sa jak ruskie baby dla mnie sa zawsze ta sama osobowoscia przejawiajaca sie zaleznie od wcielenia inaczej. Czy to jest to samo? Nie wiem. Znam nature Marii Magdaleny i Jezusa i  to calkiem dobrze, co wcale nie znaczy ze Ty musisz w to wierzyc.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Jan Chrzciciel nie byl lysy, mial piekne czarne falujace sie wlosy. Mrugnięcie Uśmiech
W takim razie powiedz cokolwiek o Jezusie lub MM czego nie można przeczytać w żadnej książce.

Skąd taka pewność że wiesz wiecej niż inni, może nie zdajesz sobie sprawy z tego co wiedza inni i wydaje ci się że wiesz więcej, ponieważ być może nie dojrzałaś jeszcze do stwierdzenia " wiem że nic nie wiem",:). Nie chcę cie obrażać, ale niestety nic oryginalnego w tym co piszesz nie widzę. Ale zróbmy test. W zakończeniu ewangeli św. Jana jest przedostatni wers. Zawsze zadaje to pytanie aby się przekonać czy ktoś coś wie.

W tym momencie Jezus zmartwychstały już wypowada się na temat umilowanego ucznia, którym "niby" był Jan.

Odmienny los umiłowanego ucznia [Vt-7,19]
20 Piotr obróciwszy się zobaczył idącego za sobą ucznia, którego miłował Jezus [Vt-2,8, V-2,11, Vt-2,34], a który to w czasie uczty spoczywał na Jego piersi i powiedział: «Panie, kto jest ten, który Cię zdradzi?»
21 [Vt-4,157] Gdy więc go Piotr ujrzał, rzekł do Jezusa: «Panie, a co z tym będzie?»
22 Odpowiedział mu Jezus: «Jeżeli chcę, aby pozostał, aż przyjdę, co tobie do tego? Ty pójdź za Mną!»
23 Rozeszła się wśród braci wieść, że uczeń ów nie umrze. Ale Jezus nie powiedział mu, że nie umrze, lecz: «Jeśli Ja chcę, aby pozostał aż przyjdę, co tobie do tego?»

Pytanie:
1. Dlaczego Jan nigdzie w ewangeli nie pisze że to on był umiłowanym uczniem, a kościół uznaje że to Jan?
2. Dlaczego Jezus mówi że umiłowany uczeń go zdradzi?
3. Co oznaczają słowa Jezusa do Piotra:
18 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci: Gdy byłeś młodszy, opasywałeś się sam i chodziłeś, gdzie chciałeś. Ale gdy się zestarzejesz, wyciągniesz ręce swoje, a inny cię opasze i poprowadzi, dokąd nie chcesz».
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 08, 2009, 23:41:24 »

Witaj Kiaro Uśmiech
W herbie Wrocławia mimo jego chrześcijańskiej wymowy,są
ukryte również symbole pogaństwa.Jako całość przedstawiają ''różę wiatrów'',
kompas templariuszy,wskazujący drogę ku wolności,wyzwoleniu,drogę do światła.
Ale jak juz wiemy, nie zawsze to co widzi jeden, musi być regułą dla drugiego.
Ważne wtym pędzie do prawdy jest to, że...''Niebo samo nie spadnie,trzeba je osiągnąć''...

Nagumulululi Haran był bratem Abrahama.Edessa to dawna nazwa miasta Haran.
Źródłem wiedzy na temat składania ofiar z pierworodnego jest książka R.Gravesa
''Mity hebrajskie''.Dzięki za przypomnienie historii Brana.
 
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 09, 2009, 08:41:54 »

Witaj Kiaro Uśmiech
W herbie Wrocławia mimo jego chrześcijańskiej wymowy,są
ukryte również symbole pogaństwa.Jako całość przedstawiają ''różę wiatrów'',
kompas templariuszy,wskazujący drogę ku wolności,wyzwoleniu,drogę do światła.
Ale jak juz wiemy, nie zawsze to co widzi jeden, musi być regułą dla drugiego.
Ważne wtym pędzie do prawdy jest to, że...''Niebo samo nie spadnie,trzeba je osiągnąć''...

Nagumulululi Haran był bratem Abrahama.Edessa to dawna nazwa miasta Haran.
Źródłem wiedzy na temat składania ofiar z pierworodnego jest książka R.Gravesa
''Mity hebrajskie''.Dzięki za przypomnienie historii Brana.
 
Dzięki za info, zajrze tam i przypomne sobie. Tak dla uzupełnienia, pamiętam że czytałem o zwyczajach sabejczyków, którzy składali dziecko pierworodne jako odiarę dla boga i stąd pytanie na ich temat. Info pomocne przy analizowaniu historii Abrahama który miał złożyć syna z ofierze.

Słuszna uwaga odnośnie religii pogańskich. Religi chrześcijańskiej nie da się zrozumieć bez wejścia w obszary tejmne, czyli obszary religi pogańskich z których chrześcijaństwo jest "skonstruowane" - jego podwaliny spoczywają w ich mroku. Bramą przez która trzeba przejść aby poznać tajemne jest postać chrystusa i tajemnicy tego kim jest.

========================================================

 Odpowiedz #99 : Maj 09, 2009, 10:10:22 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek   

--------------------------------------------------------------------------------
Cytat: Kiara

 Maj 09, 2009, 08:10:07
nagumulululi zacznijmy od tego iz ja nie traktuje Ewangelji jako w 100% zrodlo prawdziwej informacji. One byly napisane na zamowienie jednej osoby by podniesc religje chrzescijanska do rangi judaizmu i mialy plagiatowac 5-cio ksiag Tory. Ukrywaja wiec prawde calkowita, eksponujac obrazy malo znaczace ale niezbedne w ksztaltowaniu  zaplanowanego obrazu chrzescijanstwa.

Natomiast to co ja bym Ci powiedziala odczytujac ten fragmet , bylo by dla Ciebie absolutnie nie do przyjecia ( zreszta nie tylko dla ciebie teraz).Wszystko ma swoj czas,wypowiem sie na ten temat gdzies za dwa miesiace.

Jakie szczegoly z zycia MM i Jezusa chcial bys poznac?

MM decyzja sanchendrynu czasowo zostala "przekazana" ( z pewnych wzgledow musiala wyrazic zgode) jako zona ( do dzisiaj zachowalo sie to prawo w judaizmie , chociaz obecnie nie  stosowane)Jego mlodszemu bratu Jakubowi. Urodzila mu corke Tamar, miala pierwsza corke Sarene z Jezusem, urodzila ja w wieku okolo 17 lat. Sarena to rowniez  imie prawdziwe MM , wszystkie kolejne zwiazane sa z funkcjami kaplanskimi, piastowanymi w zakonie lub poza nim.
Na Jezusie doknano wowczas mordu rytualnego ( kastracji, decyzja sanchendrynu) , On oficjalnie mial dwoch synow z MM, oficjalnie tez wiedziano iz ich pierwsze dziecko Sarena umarla w wieku niemowlecym ( informacja taka  byla  jedyna opcja by uchronic jej zycie).
Przeciwnicy Jezusa nie chcieli za nic dopuscic by przetrwala Jego i MM linnia genetyczna.
Linia Jego brata byla juz inna opcja i polityczna i genetyczna, nie mniej jednak niezbedna dla czasow nam wspolczesnych.
Co sie stalo  w tym czasie z Jezusem? Wykorzystal cala moc energetyczna cierpienia ( glownie duchowego, odebrano mu wszystko co bylo dla niego najcenniejsze, ukochana) do transformacji ciala fizycznego w cialo subatomowe. Mial udowodnic iz jest to mozliwe , zrobil to, wpisal w pole morfogenetyczne ten wzorzec jako przyszlosciowa mozliwosc dla Ludzkosci.
Stal sie niebezpieczny dla Judaizmu, podwazyl tym aktem przymierze z Bogiem Mojzesza. Czlowiek stawal sie prawie rowny Bogu, nalezalo wytrzec z pamieci Ludzi i Ziemi wiedze o tym wydarzeniu , roli MM ( czyli kobiety) , a wiedze o zyciu i dzialaniu Jezusa  tak zmienic by mogla sluzyc religji , dzieki ktorej mozna bylo wladac miljonami ludzi.
Stworzono wiec mit cierpienia dla milosci i z milosci.
I stalo sie, jednak ta cala maskarada miala wyznaczony czas , 2000 lat. Po 2000 lat prawda miala powrocic na Ziemie, ponownie twarza w twarz stanely przed soba te same dwie opcje. Jedna miala "wszystkie" ziemskie mozliwosci do dyspozycji , a druga tylko prawosc , milosc i godnosc.
Jak myslisz, ktora wygrala? Pierwsza  (zwana opcja Samuela) , czy druga ( zwana opcja MM i Jezusa), obydwoch przedstawiciele sa fizycznie na Ziemi.
Oczywiscie ze wygrala opcja Jezusa, czas Samuela sie wypelnil, on musi odejsc z Ziemi , i odchodzi zalatwiajac jeszcze swoje sprawy dla wlasnego dobra.
I niech tak bedzie, niech stanie sie obecnie wszystko co jest tylko mozliwe dla niego. Jednak musi odejsc , bo inaczej Jego Energia ( Samuela) ulegla by unicestwieniu. Czyli stracil by swoja dotychczasowa osobowosc, zaczol by tworzenie jej od zera.

Sarena i Tamar dwie corki MM i dwoch braci ( historia ta zostala "opowiedziana " w malym kosciolku  we Francji. Wielu boryka sie z odczytem wymysla rozne bzdury , a nieznajac calej historji poprostu nie wie co znacza rzezby i malowidla),pokazane sa tam dwa rody i dwie linie genetyczne wywodzace sie od jednej i tej samej kobiety Sareny znanej jako MM.

Linia Sareny zostala ukryta w rodzie znanym nam pod nazwa Cyganie. Oni doskonale wiedza kim byla ich ksiezniczka SARA.
Linia Tamar to linia angielskich i francuskich kroli, ale to nie jest linia DNA Jezusa, i ten malenki szczegol jest skrzetnie ukrywany, a Cyganow sie nienawidzi, odbiera im prawo praktycznie do wszystkiego , poniza i osmiesza.
To oni potrafili dochowac tajemnicy do czasow obecnych i ukryc tak corke Jezusa by mogla byc protoplastka Jego rodu, by Jego linia genetyczna dotrwala do naszych czasow.

Oczywiscie , nie wszystko moge jeszcze napisac, jeszcze nie, badz cierpliwy w tym roku bedzie ujawninych i potwierdzonych sporo rzeczy.
Jezeli istnieje zrodlo zapisane tych informacji , ktore ja naisalam teraz ( inne niz moje) to wskaz mi je prosze.

Kiara 

ps Janusz , MM ( lub Energia ktora wielokrotnie byla juz na ziemi , i jako MM tez) nosi jedno z imion , Polnocny Wiatr, Roza jest jej odwiecznym symbolem.Jednak kierunek przemian mial sie dokonac dopiero w nam wspolczesnych czasach. Ten wir ,ktory wyznaczyl by przyszlosc Ziemi mogl byc wciagajacy , lub wynoszacy.Tak naprawde kierunek z wciagajacego byl odwrocony na wynoszacy dopiero na jesieni ubieglego roku. Tak wiec informacje pozostawione istnieja , ale niosa w sobie dwojakosc mozliwosci. Uśmiech


Wiesz czym się różni prawda od dywagacji? Różni się tym że gdy człowiek przeczyta prawdę i zrozumie "zadrży".

"Niech ten, który szuka, nie ustaje w poszukiwaniu aż znajdzie. I gdy znajdzie, zadrży, a jeśli zadrży, będzie się dziwił i będzie panował nad Pełnią".

Otóż ja nic takiego nie czuję gdy czytam to co piszesz, ))), choć przyznam że nie wglębiałem się w różne teorie rodziny Jezusa. Przyznam że czytałem wielokrotnie podobne wywody w rożmnych spekulacjach i dlatego może nie jest to dla mnie zaskoczenie. Ale kto wie, może coś w tym jest, choć nie rozumiem że dopiero za 2 miesiące coś napiszesz na powyższy temat. Nie rozumiem zbytnio wątku z Samaelem, który opisujesz. Zresztą nie chcę się rozposywać na ten temat.

Jedynie ciekawy jest wątek cygański, czy ty jesteś cyganką?

Tak zapytam czy aby nie masz długich czarnych włosów, "charakterystycznego nosa", dziwnie wymawiasz r? Może jesteś cyganką? ))).

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2009, 14:16:08 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 09, 2009, 15:36:43 »

nagumulululi wiesz a ja nie drze jak czytam Ewangelie, nie drze jak czytam Biblie, nie drze nawet jak czytam roznych autorow opisujacych dzieje Jezusa i MM ( twierdzacych ze na podstawie dokumetow starych i prawdziwych).
No coz byc moze gleboko masz wkodowany inny wzorzec tej informacji.Czy prawdziwy? Do tego dojdziesz sam.
Moje pochodzenie etniczne? To nie jest istotne w przekazie informacji. Nie takimi argumetami powino sie oceniac jej  prawdziwosc.
Ja nie mam zamiaru z nikim prowadzic "wojny" o prawdziwosc przekazu  mojej wiedzy, mam ja przekazac , a co Ty lub ktos inny z nia zrobi? To jego sprawa.
Czas odkryje karty prawdy.  Stanie sie.
Cierpliwosci.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Czy w dalszym ciagu twierdzisz , ze nie mowie nic innego o dziejach MM i Jezusa co niezostalo juz napisane? Jezeli tak to wskaz autora i tytul ksiazki prosze.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2009, 15:40:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #8 : Maj 09, 2009, 18:06:57 »

nagumulululi wiesz a ja nie drze jak czytam Ewangelie, nie drze jak czytam Biblie, nie drze nawet jak czytam roznych autorow opisujacych dzieje Jezusa i MM ( twierdzacych ze na podstawie dokumetow starych i prawdziwych).
No coz byc moze gleboko masz wkodowany inny wzorzec tej informacji.Czy prawdziwy? Do tego dojdziesz sam.
Moje pochodzenie etniczne? To nie jest istotne w przekazie informacji. Nie takimi argumetami powino sie oceniac jej  prawdziwosc.
Ja nie mam zamiaru z nikim prowadzic "wojny" o prawdziwosc przekazu  mojej wiedzy, mam ja przekazac , a co Ty lub ktos inny z nia zrobi? To jego sprawa.
Czas odkryje karty prawdy.  Stanie sie.
Cierpliwosci.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Czy w dalszym ciagu twierdzisz , ze nie mowie nic innego o dziejach MM i Jezusa co niezostalo juz napisane? Jezeli tak to wskaz autora i tytul ksiazki prosze.
"The Expected One" by Kathleen McGowan

Zadałem ci pytanie czy jesteś cyganką, czy to zbyt osobiste pytanie? Tak sobie piszę, bo jeżeli z ciebie blondynka to nie profanuj pamieci o Jezusie, Uśmiech))).
można o tym poczytać. Poza tym widzisz jakaś wojnę o prawdę w okolicy, bo ja nie, zate, nie wywołuj wuilka z lasu. Zadaje ci pytania na które nie masz odpowiedzi, dlatego nie jesteś wiarygodna.
I jeszcze jedno, życzę abyś kiedyś "zadżała" i może wówczas coś się zmieni. A te słowa były z ewangeli Tomaszaowej, tzw. gnostykiej.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2009, 19:02:43 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 09, 2009, 19:08:57 »

W wymienionej przez Ciebie ksiazce nie ma infrmacji o ktorych ja pisze.
Sa calkowicie odmienne.
Nie musze sie nikomu spowiadac z mojego pochodzenia etnicznego, koniec , kropka. Tak ,  to jest zbyt osobiste pytanie z wielu wzgledow.
Blondynka nie jestem i nie bylam.
Nie na wszystkie Twoje pytania bede odpowiadala, nie dlatego ze nie znam odpowiedzi , a dlatego iz uwazam ze nie chce o czyms mowic.
Wojna o prawdziwosc przekazu toczy sie od 2000 lat,obecnie jest nasilona. Wybacz ale ja bede pisala to co wiem ze jest prawda , a nie to co ktos oczekuje przeczytac.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Jak bardzo jestes spragniony porownywania mojego wygladu do jakiejs grupy etnicznej? Moje zdjecie mozesz obejrzec pod tym adresem.
http://forumfzp.net/viewtopic.php?t=1549&start=0

Milej dedukcji.... Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2009, 21:52:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #10 : Maj 10, 2009, 09:30:15 »

W wymienionej przez Ciebie ksiazce nie ma infrmacji o ktorych ja pisze.
Sa calkowicie odmienne.
Nie musze sie nikomu spowiadac z mojego pochodzenia etnicznego, koniec , kropka. Tak to jest zbyt osobiste pytanie z wielu wzgledow.
Blondynka nie jestem i nie bylam.
Nie na wszystkie Twoje pytania bede odpowiadala, nie dlatego ze nie znam odpowiedzi , a dlatego iz uwazam ze nie chce o czyms mowic.
Wojna o prawdziwosc przekazu toczy sie od 2000 lat,obecnie jest nasilona. Wybacz ale ja bede pisala to co wiem ze jest prawda , a nie to co ktos oczekuje przeczytac.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Jak bardzo jestes spragniony porownywania mojego wygladu do jakiejs grupy etnicznej? Moje zdjecie mozesz obejrzec pod tym adresem.
http://forumfzp.net/viewtopic.php?t=1549&start=0

Milej dedukcji.... Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech

Na cygankę nie wyglądasz, ale południowa francja to owszem, Uśmiech. Tam mieszkało dużo imigrantów z grecji, kolonistów sprzed naszej ery. AAAAA, zatem domyślam się dlaczego tak usilnie nawiązujesz do tej historii , sama uważając się za wcielenie MM. No proszę, jakie tu mamy gwiazdy.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Maj 10, 2009, 10:24:34 »

I niech  to tak dla Ciebie zostanie, skoro tak myslisz. Amen.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Stereotypy czesto nas gubia. Mrugnięcie Znam osobiscie czysty i bardzo stary rod Cyganow w srod ktorego sa jasnobladyni. Mrugnięcie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2009, 11:59:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Maj 10, 2009, 11:27:34 »

Podzielam ten amen. Temat dotyczy czego innego niz korzenie etniczne. Kończymy ofa.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2009, 11:27:57 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Betti
Gość
« Odpowiedz #13 : Maj 17, 2009, 14:50:25 »

cos dla Kota
http://pies.onet.pl/26714,26,0,uroki_posiadania_zwierzat,artykul.html
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Maj 18, 2009, 19:25:51 »

Kilka ciekawych fotek wulkanó:

http://pejzaze.onet.pl/65711,g,1,27,0,,galeria.html

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kot
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 18, 2009, 19:45:19 »

Powinno zlikwidować się takie wulkany.

To strasznie kurzy!!

Kto to wszystko posprząta? Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Maj 18, 2009, 20:39:49 »

Mówia, ze jakby nie ten "dech" to by człowiek zdechł. Duży uśmiech

Ziemia też czasem musi sobie piardnąć. Mrugnięcie

============================================ Edit

Paranormalny  Duży uśmiech naukowiec:

"Nie nosi cylindra, nie wymachuje czarodziejską różdżką. A mimo to obiecuje, że niebawem będzie w stanie uczynić niewidzialnym dowolny przedmiot, a nawet człowieka. Teorie Johna Pendry’ego, badacza z Oksfordu, wzbudziły już zainteresowanie amerykańskiej armii."

http://portalwiedzy.onet.pl/4868,11116,1557627,1,czasopisma.html
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2009, 19:40:36 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 11, 2009, 19:37:57 »

Że to wątek oftopowy więc mogę i tak. Już kiedyś wspominałem, że moim ulubionym miastem jest Płock, a że jakoś dziwnie "uciszają" wszystko pozytywne o tym mieście więc znalazłszy taki temacik o tym mieście postanowiłem go wkleić:

Japoński Płock
Muzeum Mazowieckie w Płocku | dodane 2009-06-10 (12:34)
 (fot. www.sxc.hu) Wystawa Płock–Japonia przypada w szczególnym 2009 roku, będącym 90 rocznicą nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską i Japonią.

http://polskajestfajna.wp.pl/kat,1022911,title,Japonski-Plock,wid,11211040,wiadomosc.html

Edit:

A jekie miasta są waszymi ulubionymi miastami? Nie pytam o te miejscowości w których mieszkacie. Duży uśmiech

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2009, 19:49:20 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
muszin
Gość
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 11, 2009, 20:30:21 »

Miejscowości to nie bardzo, ale za to ślęża to magiczne miejsce Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 13, 2009, 16:19:37 »

Inwazja niezidentyfikowanych robali

Rodziny ponad 50 pasterzy zamieszkałych w północno-zachodniej prowincji Xinjiang w Chinach, zostały zmuszone przez tajemnicze robaki do opuszczenia swoich domów. Według świadków, robaki pożerają trawę w tempie kosiarek do trawy.

http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/index.php/teraniejszo/38-teraniejszo/103-inwazja-niezydentyfikowanych-robali

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Betti
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 22, 2009, 08:40:04 »

http://www.youtube.com/watch?v=vfxCnZ4Dp3c
Zapisane
Łowca
Gość
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 24, 2009, 22:24:56 »

Buuu!   Chichot
Piszcie coś tutaj a nie śpijcie Uśmiech
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 26, 2009, 15:24:05 »

Michael Jackson nie żyje, szkoda...
Myślałem, że zobacze go jeszcze na scenie;[
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 26, 2009, 18:34:52 »


Farrah Fawcett taz nie zyje odchodzi pewna epoka az szkoda Zły Smutny
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 26, 2009, 22:43:27 »

Michael Jackson nie żyje, szkoda...
Myślałem, że zobacze go jeszcze na scenie;[

Tak.....szkoda................Smutny  to wspaniały muzyk i król popu.Wolałam jednak Michaela z lat 80-tych ale jego piosenki zawsze będą ze mną Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2009, 22:44:06 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy madex magicalespackluporum kursor managerzuzlowy