Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:41:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 40 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: upadek religii 2009  (Przeczytany 358075 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Listopad 28, 2008, 21:56:29 »

Oficjalna treść "III Tajemnicy Fatimskiej", ogłoszona przez Kościół Katolicki:

«J.M.J.

Trzecia część tajemnicy objawionej 13 lipca 1917 w Cova da Iria-Fatima.

Piszę w duchu posłuszeństwa Tobie, mój Boże, który mi to nakazujesz poprzez Jego Ekscelencję Czcigodnego Biskupa Leirii i Twoją i moją Najświętszą Matkę.

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: 'coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim' Biskupa odzianego w Biel 'mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty'. Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.

Tuy-3-1-1944».


Wg interpretacji Kościoła Katolickiego, którą przedstawił kardynał Sodano 13 maja 2000r., III Tajemnica Fatimska ma symboliczny charakter i mówi w przenośni o zamachu na papieża Jana Pawła II w maju 1981 oraz o walce systemów ateistycznych (głównie komunizmu) z chrześcijaństwem.

A jak dla mnie to mówi ona o całkowitym upadku Kościoła Rzymsko-Katolickiego, którego kres już się zbliża i to szybkimi krokami. I wraz z tym mam nadzieję, że upadek wszystkich innych religii, całego fanatyzmu, zbijania pieniędzy i manipulacji.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2008, 21:56:47 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 28, 2008, 22:17:36 »

Tak, to tyczy totalnego upadku religii. K.k ucierpi na tym najmocniej z racji swego "powszechnictwa", ale znista tyczy wszystkich systemów religijnych.
Z najweselszym alleluja.
darek.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 28, 2008, 22:32:46 »

Dlaczego 2009 Coś a nie np. 2010 Coś czy inny termin ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 28, 2008, 22:42:35 »

A bo guru nieomylny samcio + lucynka tak powiedzieli. Czyż to dla większości nie jest wystarczającym dowodem/gwarancją że tak ma być?
Zapisane
Jason
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 28, 2008, 23:09:01 »

A bo guru nieomylny samcio + lucynka tak powiedzieli. Czyż to dla większości nie jest wystarczającym dowodem/gwarancją że tak ma być?
po tym jak podali w zeszlym roku informacje, ze w roku następnym (czyli 2008) będzie swiatowy kryzys finansowy, jest to dowód wystarczający.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 29, 2008, 08:54:41 »

A seryjnie w sesjach przepowiedzieli kryzys nim on się zdażył ?? bo nie napotkałem takiej sesji [może i przeoczyłem]
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 29, 2008, 10:28:29 »

Oby jak najszybciej upadek religii, zniewalających czlowieka nastapil.
2009 lub 2010, ale zeby się to stalo ostatecznie.
Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 29, 2008, 11:47:01 »

"...Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga." Jak widać osoby te znajdą miejsce w niebie, są męczennikami. Nie rozumiecie przesłania - tutaj mowa o prześladowaniach katolików, chcecie wyrzekajcie się religii bo ja tego nie zrobię...
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 29, 2008, 11:57:16 »

"...Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga." Jak widać osoby te znajdą miejsce w niebie, są męczennikami. Nie rozumiecie przesłania - tutaj mowa o prześladowaniach katolików, chcecie wyrzekajcie się religii bo ja tego nie zrobię...

mnie to się raczej religia wyrzekła.. gdy zrozumiałem czym ona tak naprawdę jest, jak mnie ogranicza i nakazuje rzeczy których nie chce akceptować.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 29, 2008, 12:14:59 »

Będę sceptycznym na ten temat ; religie nie upadną ani za rok ani za dwa ani za x lat - takie jest moje zdanie
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #10 : Listopad 29, 2008, 13:20:48 »

Moja hipoteza jest taka:

Kiedy nadejdzie Ostrzeżenie z Garabandal to wszyscy którzy mają znak Krzyża na czole będą musieli uciekać do jaskini.
Nie każdy będzie chciał ewakuować i nadejdzie rozłam w wierze religijnej.

Wysłałem maila do "Laboratorium Pierwiastków Śladowych" i zadałem takie pytania:

Matka Boska w Garabandal przepowiedziała, że nadejdzie OSTRZEŻENIE, które będzie widziane i odczute przez wszystkich mieszkańców globu ziemskiego.
Conchita Gonzalez z Garabandal ujawni na osiem dni przed Ostrzeżeniem. Czy mógłby En-Ki ujawnić datę Ostrzeżenia ?

Mam nadzieję, że moje pytanie zostanie zadane w najbliższej sesji publicznej.
*******

Apokalipsa św. Jana 6, 14:

14 Niebo zostało usunięte jak księga, którą się zwija,
a każda góra i wyspa z miejsc swych poruszone.
15 A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie,
bogacze i możni,
i każdy niewolnik, i wolny
ukryli się do jaskiń i górskich skał.

16 I mówią do gór i do skał:
«Padnijcie na nas
i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie
i przed gniewem Baranka,
17 bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu,
a któż zdoła się ostać?»

http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=1094

1 listopad 2008 (John Leary)
Jezus powiedział: My ludzie, powiedziałem ci w poprzednich wiadomościach, że moje anioły zaznaczają krzyże na czołach moich wierni, że są ubranymi szatami na biało. Jak tylko zostaniesz opieczętowany, podczas udręki zobaczysz siebie krzyże na twoich czołach wiedzieć kto jest z tobą.  Te, kto nie mieć krzyży na ich czołach, złe są kontrolowane przez szczerbę na ciele.  Unikać ich ponieważ oni będą próbować zabić cię.  Te, kto otrzymywać krzyż na czole, również są wyraźne w księdze życia, a jedynie te tak wyraźna wola mieć ich dusze zbawione podczas udręki.  Zniesiesz żyjącą mękę na ziemi podczas gdy będziesz przy moich schronieniach, ale mieć cierpliwość w ciągu tych krótkich rządów antychrysta.  Szybko ucieszysz się gdy będę interweniować i wyślę moją Kometę Kary by żądać mojego zwycięstwa ponad złymi.  Rzucę złe do piekła, w takim razie odnowię ziemię przez swoją Erę Pokoju.  Moje wierni zaczną w swoim przygotowaniu zostać moimi nowymi świętymi, którzy będą gotowy by wejść do nieba. ”

18 listopad 2008 (John Leary)
Powiedziałem ci wiele razy, że po Ostrzeżeniu zobaczysz wydarzenia w głodzie światowym, rozłam w moim Kościele, obowiązkowe szczerby na ciele, i stan wojenny, który doprowadzi do antychrysta przejmującego kontrolę w Unii Europejskiej. Gdy święcisz Święto Dziękczynienia chcę byś dziękował mi, że co więcej dla przygotowywania schronień na całym świecie więc moja wierna resztka będzie mieć miejsce ochrony ocknąć się.  Przy moich schronieniach zobaczysz, że jedzenie i schronienia pomnożyły się więc każdy będzie mieć co chcesz.

http://www.johnleary.com/index.php/2008/11/?cat=3&order=ASC

PROJEKT CHEOPS (60)
Andrzej: Dziękuję. Samuelu, jaka jest przyszłość Unii Europejskiej?

En-Ki: I tutaj słowo powiem - być może nie spodoba się to słowo co niektórym, ale już jestem do tego przyzwyczajony, że nie wszystkim istotom jestem w stanie się przypodobać. Otóż - i tutaj chciałbym odwołać was wszystkich do Biblii, a zwłaszcza do ostatniej Księgi Apokalipsy Jana, gdzie jest napisane: "Wielka Nierządnica" będzie miała łeb zdeptany. Gdyby to wymyśliła Lucyna, mogłyby być problemy ze strony pewnej grupy ludzi. I tą "nierządnicą" jest Unia. Będzie miała łeb zdeptany już w roku dwunastym. Bo po roku dwunastym nastąpią nowe rządy i nowa religia. Słucham.

PROJEKT CHEOPS (67)
Andrzej: Dziękuję. W jaki sposób będą ewakuowani z Ziemi ludzie wybrani, jeśli nie powiedzie się otworzenie Piramidy?

Samuel: Będzie przekaz, gdzie należy się ewakuować. Przekaz już będzie płynął od roku 011 po to, żeby mieć czas na ewakuację. Już przyszły rok przyniesie odpowiedź. Przyszły rok przyniesie też wam, istotom ludzkim dużo znaków na Ziemi. Wielu się przebudzi, ale wielu też zamknie. Czekajcie... Czekajcie na rok 07. Potem będzie informacja przekazywana drogą waszej atrapy... Drogą radia o ewakuacji i tak jak zwykłem mówić - decyzja będzie należeć do was. Życie też będzie w waszych rękach. Każdy, kto posiada znak, zabierze swoją rodzinę i wyruszy w miejsce ewakuacji. Wtedy zobaczymy, ilu tak naprawdę zaufa. Słucham.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2008, 13:22:11 wysłane przez Baltazar » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 29, 2008, 15:20:06 »

Chcialbym juz byc w czasach 2011/2012 bo to naprawde beda ciekawe czasy Chichot Przejscie wenus na tle tarczy slonca i w ogole zorze polarne Język
Zapisane
Skala
Gość
« Odpowiedz #12 : Listopad 29, 2008, 16:19:19 »

Nie długo powiedzą że będzie trzebaa zabić tego kto bę dzie miał znak krzyża na czole.
To jest to samo co w Medguorie też Maryja
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #13 : Listopad 29, 2008, 20:32:24 »


PROJEKT CHEOPS (67)
Andrzej: Dziękuję. W jaki sposób będą ewakuowani z Ziemi ludzie wybrani, jeśli nie powiedzie się otworzenie Piramidy?

Samuel: Będzie przekaz, gdzie należy się ewakuować. Przekaz już będzie płynął od roku 011 po to, żeby mieć czas na ewakuację. Już przyszły rok przyniesie odpowiedź. Przyszły rok przyniesie też wam, istotom ludzkim dużo znaków na Ziemi. Wielu się przebudzi, ale wielu też zamknie. Czekajcie... Czekajcie na rok 07. Potem będzie informacja przekazywana drogą waszej atrapy... Drogą radia o ewakuacji i tak jak zwykłem mówić - decyzja będzie należeć do was. Życie też będzie w waszych rękach. Każdy, kto posiada znak, zabierze swoją rodzinę i wyruszy w miejsce ewakuacji. Wtedy zobaczymy, ilu tak naprawdę zaufa. Słucham.

Czytałem,że miejsca ewakuacji będą ponoć w Brazlii oraz w Gizie,ale nie pamiętam dokładnie gdzie.Czy ktoś zna numer sesji,gidze to było wspominane?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Listopad 30, 2008, 11:02:22 »

Jak dla mnie nie należy teraz myśleć o ewakuacji - trzeba się zająć odkopaniem Labiryntu i Cheopsa oraz aktywowaniem sieci piramid. A jeśli się nie uda i w 2011 roku rzeczywiście przez radio czy telewizję będzie płynęła informacja o zbliżającym się meteorycie (Planecie X) oraz konieczności ewakuacji - wtedy dopiero można o tym myśleć.

"Przekaz już będzie płynął od roku 011 po to, żeby mieć czas na ewakuację (...)"

Czyli będziemy mieli wtedy duuużo czasu - bo aż do grudnia 2012 - na ewakuację. Nie ma co teraz się tym zajmować. Po co przyjmować od razu wersję, że się nie uda i trzeba będzie wiać gdzieś w góry przed kataklizmami. Jak dla mnie damy radę aktywować piramidy, Uśmiech tylko trzeba się postarać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 11:03:11 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 30, 2008, 16:00:28 »

Tą planeta X bedzie Wenus a nie jakies inne. Wenus tez byla kiedys nazywana meteorytem Cool


Dokladnie tak!  Planeta X ( czyli dwie V -piatki polaczone w punkcie 0 , lub skosny krzyz)  to  Wenus, Wenus  to wiedza , jasnosc i uczucia, ale ona juz od dluzszego czasu przesyla wiedze na ziemie tym co nazywamy dziurami ozonowymi.
Stworca ma sposoby  na zrealizowanie swojego zamyslu.

Jak mowi jeden dozorca.... nie trza sie przejmac, trza sie obejmac!
I to jest madrosc w najprostszej formie, przekazujmy sobie uczucia.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopad 30, 2008, 16:09:15 »

ciekawe informacje, które mogą trochę wyjaśnić:

Eksperyment fatimski
Data publikacji: 18.11.2006 | Autor Hejal | Kategoria: Wokół religii

Ludzie nie dorośli do kontaktów z kosmitami. Nawet dzisiaj istnieje poważna groźba przekształcenia się oficjalnej wizyty kosmitów w kult religijny. Miało to miejsce wielokrotnie w przeszłości. Zawsze znajdą się niewykształceni ludzie, którzy dadzą sobie wcisnąć wszystko mimo zdobytej wiedzy. Tak było np. między majem a październikiem 1917 roku w Fatimie.

Malika (naukowiec) i Sewik (pilot) - dwójka kosmitów z Dewii w gwiazdozbiorze Wielkiej Niedźwiedzicy - przybyła na Ziemię z misją naukową. Celem eksperymentu było stwierdzenie, czy ludzie - po XIX-wiecznym boomie technologicznym, upowszechnieniu nowych trendów naukowych i rozpowszechnieniu literatury fantastycznej - będą nadal podatni na szok cywilizacyjny. Ważnym elementem było wykorzystanie dzieci, z których opinią dorośli tamtych czasów nigdy się nie liczyli.

Założenia eksperymentu:
1. Czy dorośli uwierzą w dziecięce opowiadania?
2. Jak bardzo dzieci i dorośli zniekształcą przekazy?
3. Czy wizyta wywoła szok cywilizacyjny?
4. Czy wizyta zakończy się nowym kultem mimo wplecenia w zdarzenie elementów uznawanych przez ludzi za złe oraz wykorzystania liczby uznawanej przez ludzi za pechową?

Malika (właściwie “Malik”, ale to po polsku brzmi jak imię męskie, więc dodałem żeńskie “a”) zdecydowała się wizytować Fatimę w Portugalii. Wybrano czwórkę dzieci (czwarte zostało wymazane z historii, ponieważ nie było katolikiem) i nawiązano kontakt.

Dewianie nie mogli osobiście pojawić się na Ziemi, gdyż nie przeżyliby ziemskich warunków ciśnieniowych, termicznych, grawitacyjnych, itd. Dlatego skorzystano z techniki przypominającej holografię. Obraz emitowany był przez sterowany kulisty kryształ (projektor). Kryształ emitował obraz i fale telepatyczne.

Dzieci poinformowano, że pochodzą spoza Ziemi (z nieba) i pokazano im warunki życia na gorącej, radioaktywnej planecie. Zwierzęta, rośliny i istoty inteligentne. Niestety, zostało to zinterpretowane później jako “piekło”.

Malika przekazując treści starała się dostosować do poziomu wiedzy i zasobu słów dzieci, ale mimo to jej słowa nie zostały przekazane wiernie. Problemem sprawiały osoby dorosłe, które religijnie interpretowały przekazy, oraz Kościół katolicki, który postanowił wykorzystać “objawienia” do wzmocnienia pozycji w ateizującej się Portugalii. Np. “panią z nieba” przerobiono w “Matkę Boską”, świecący kryształ w “Serce Jezusa”, itd. Interpretacja dorosłych i duchownych - a nie wierne przekazy dzieci - poszły w świat.

Dewianie nie mogą spoglądać w przyszłość, ale udało im się przewidzieć rozwój zdarzeń dzięki analizie faktów i obserwacji życia na wielu planetach. Poproszono również, aby przekazały papieżowi treść przesłania, które miało być opublikowane w 1960 roku. W przesłaniu tym kosmici wyjaśnili, że był to tylko eksperyment i podobne skutki doprowadziły w przeszłości do stworzenia wielu religii. Gdyby papież to ogłosił, mogłoby to doprowadzić nawet do upadku kilku religii, co Dewianie uznaliby za korzystne dla rozwoju Ziemian, bo religie ograniczają was rozwój.

Wizyty u dzieci następowały celowo 13 dnia każdego miesiąca. Liczba ta uznawana jest za feralną i miała dodatkowo skłonić ludzi do zastanowienia się, czy nie padli ofiarą oszustwa albo “sił nieczystych”.

W chwili, gdy Malika uświadomiła sobie, że w wyniku obcowania z kulistym kryształem dwójka dzieci zachorowała na chorobę popromienną a zdrowiu dwóch pozostałych zagroziła, załamała się i postanowiła zakończyć eksperyment. Na pożegnanie obiecała dzieciom mały cud. Tym “cudem” było przedstawienie możliwości nawigacyjnych pojazdu latającego.

Wyznaczonego dnia, gdy tłum ludzi zebrał się, Dewianie wytwarzając sztuczną chmurę, zasłonili Słońce, a następnie zdjęli maskowanie przypominającego świetlistą kulę pojazdu i wylecieli przed chmurę. Polatali sobie na oczach oniemiałego tłumu, a następnie wlecieli z powrotem za chmurę, włączyli maskowanie pojazdu i chmurę usunęli.

Chmura nie była prawdziwa, lecz czymś w rodzaju “namacalnego” hologramu. Było to łatwiejsze, bo prawdziwą chmurę kosmici musieliby tworzyć około godziny.

Niestety, papież nie odtajnił w 1960 roku “trzeciej tajemnicy” fatimskiej, a Jan Paweł II odtajnił mały fragment, w którym kosmici ostrzegali, że Kościół i tak upadnie bo ludzie w miarę zdobywania wiedzy coraz częściej będą podważać wymyślone przez ludzi dogmaty, a nawet będą go zwalczać.

Kosmici doradzali, by Kościół wykorzystał swój potencjał do rozwoju edukacji i nauki, by odrzucił ślepą wiarę, itd. Niestety, rady utajniono, a jedynym ich efektem było zniesienie w 1966 “Indeksu ksiąg zakazanych” i kilka kosmetycznych reform w Kościele katolickim polegających na otwarciu się na nowinki naukowe. I to wszystko.

Dwójki pastuszków z Fatimy nie udało się uratować, u pozostałych udało się powstrzymać postęp choroby. Jedno zmarło na hiszpankę w 1918 roku, a czwarte w 2005 roku. O skutkach eksperymentu nie będę się rozwodzić, bo każdy z was widzi czym się zakończył.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 16:10:26 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Krons
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 30, 2008, 19:14:25 »

Artykuł jest mocny Uśmiech.Jak widać stara masoneria,a raczej wolnomularstwo ,które na dobre 'rozgościło się' we Watykanie skutecznie potrafi zataić dowody.Gdzieś jeszcze podobny artykuł czytałem w opracowaniach Dominika Myrcika
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 30, 2008, 23:58:41 »

Ok, to kilka innych interpretacji. Bynajmniej nie jestem fanem KK, ale chcę pokazać, jak bezsensownie jest polegać na takim proroctwie, które może znaczyć praktycznie wszystko:

1. Proroctwo może oznaczać, że właśnie KK, jako wierni swojemu Bogu, dostąpią ocalenia. Mianowicie, widać pogorzelisko - odnosząc się do Waszego ukochanego roku 2012, symbol katastrof na Ziemi. Księża i wierni - naznaczeni krzyżem. Otrzymali znak, idą się "ewakuować". Gdzie? W teoretycznie kompletnie najgorsze do tego miejsce - w kierunku wrogów. Wtedy fakt, giną, ale przenoszą się w inny wymiar (symbolizowany przez niebo). Natomiast żołnierze i ci, którzy z nimi nie poszli, niby przeżywają, ale jedynie na gruzach i na pogorzelisku pozostałym po katastrofie.

Interpretacja równie dobra, tylko że już dla ludzi wątpiących w KK niewygodna.

2. Upadek religi KATOLICKIEJ. Nie wiem, kto wykombinował, że jest to upadek wszelkiej religii - sama symbolika jasno wskazuje na tą jedną, konkretną religię.

3. Symbolika czysto napomnieniowa dla KK. Mianowicie przypomnienie, że Jezus nie wstąpił do Nieba, żyjąc w dostatku i manipulując ludźmi, a będąc wiernym Bogu, sobie i innym ludziom, niezależnie od ceny. Innymi słowy owa 3 tajemnica może być napomnieniem dla KK, że "ej, chłopaki, wy się tu opier....niczacie, nazywacie się szumnie "kościołem ŚWIĘTYM, a weźcie sobie przypomnijcie, co mówiłem - jaka droga prowadzi do królestwa niebieskiego - droga idealisty, który nie boi się nawet śmierci, bo ufa, i wie, że potem trafi do Nieba". Nie żadna przepowiednia, nie wizja przyszłości, a zwyczajne napomnienie, pokazanie, jak POWINNO BYĆ.

Na zakończenie powiem jeszcze raz, że nie jestem fanem KK, wręcz przeciwnie, raczej jestem antyklerykałem. Jednak interpretowanie przepowiedni tak, by pasowała do indywidualnych oczekiwań i przekonań - mija się z celem.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Grudzień 01, 2008, 00:38:02 »


PROJEKT CHEOPS (67)
Andrzej: Dziękuję. W jaki sposób będą ewakuowani z Ziemi ludzie wybrani, jeśli nie powiedzie się otworzenie Piramidy?

Samuel: Będzie przekaz, gdzie należy się ewakuować. Przekaz już będzie płynął od roku 011 po to, żeby mieć czas na ewakuację. Już przyszły rok przyniesie odpowiedź. Przyszły rok przyniesie też wam, istotom ludzkim dużo znaków na Ziemi. Wielu się przebudzi, ale wielu też zamknie. Czekajcie... Czekajcie na rok 07. Potem będzie informacja przekazywana drogą waszej atrapy... Drogą radia o ewakuacji i tak jak zwykłem mówić - decyzja będzie należeć do was. Życie też będzie w waszych rękach. Każdy, kto posiada znak, zabierze swoją rodzinę i wyruszy w miejsce ewakuacji. Wtedy zobaczymy, ilu tak naprawdę zaufa. Słucham.

Czytałem,że miejsca ewakuacji będą ponoć w Brazlii oraz w Gizie,ale nie pamiętam dokładnie gdzie.Czy ktoś zna numer sesji,gidze to było wspominane?

Kronos to chyba niemożliwe !!!  Jak myslisz kogo by było stac na podróż do Brazylii,przecież niewielu stać na Egipt.Bogaci ludzie budują sobie schrony i nie będą potrzebowali Egiptu i Brazylii,a przeciętnych ludzi nie będzie stać.
Myślę że to będzie przeprowadzone w innny sposób,a najlepiej jakby wcale nie było potrzeby ewakuacji. Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Krons
Gość
« Odpowiedz #20 : Grudzień 01, 2008, 09:47:11 »


Czytałem,że miejsca ewakuacji będą ponoć w Brazylii oraz w Gizie,ale nie pamiętam dokładnie gdzie.Czy ktoś zna numer sesji,gidze to było wspominane?

Kronos to chyba niemożliwe !!!  Jak myślisz kogo by było stać na podróż do Brazylii,przecież niewielu stać na Egipt.Bogaci ludzie budują sobie schrony i nie będą potrzebowali Egiptu i Brazylii,a przeciętnych ludzi nie będzie stać.
Myślę że to będzie przeprowadzone w inny sposób,a najlepiej jakby wcale nie było potrzeby ewakuacji. Uśmiech
[/quote]

To tak na marginesie chanell było Uśmiech .Masz rację bo też taka podróż wydaje się nie realna,a przy takim etapie jaki teraz już jest znany to raczej nie potrzebna,jest bliżej niż dalej do celu.Jest jeszcze taka sprawa,że ktoś będzie próbował przeszkodzić w wykopaliskach,aby wyszło bardziej wszystko po Wolnomulasku',dolicha... wszędzie ich pełno Zły.

Cytuj
PYTANIE: Czy NASA działa i w jaki sposób jest aktywna na Płaskowyżu Gizy?

EN-KI: Nie tylko NASA, ale i inne organizacje działają na Płaskowyżu. Jakie organizacje lub organizacja nie sprzyja Misji Ratowania Ziemi – powiem podczas naszego spotkania. Słucham.

Tu jest trochę kiepska sprawa To,że illuminaci szkodzą potajemnie prawie we wszystkim to już wiadomo, maczją w tym paluchy aby wszystko się opóźniło.Ciekawa ta opcja "znaleźć kozła ofiarnego aby samemu nie wpaść" .Ale po co tam NASA Coś

Cytuj
PYTANIE: Jaką rolę będą odgrywały w przyszłości różnego rodzaju ugrupowania kościelne?

EN-KI: A kto powiedział, że będzie Kościół? I w religii potrzebne jest "oczyszczanie" – dosyć już kłamstwa. Prawdziwy Kościół powinien być oparty na prawdziwym zarządzaniu i na prawdzie. I tak będzie. Słucham.

(Sesja 90)

100% Prawdy.Wystarczy chociaż by spojrzeć na reklamy jakie ostatnio można napotkać w mediach.Jest tam całe zatrzęsienie kłamstwa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 09:52:33 wysłane przez Krons » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #21 : Grudzień 01, 2008, 11:06:05 »

Skoro wierzycie samciowi to proponuję abyście ze szczególnym namaszczeniem obchodzili tegoroczne Święta - jako ostatnie [zgodnie z jego zapowiedzią].
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #22 : Grudzień 01, 2008, 11:29:19 »

Samcio i wszyscy inni kreatorzy strachu mogą nas pocałować w d..ę Duży uśmiech

A sami, nawet jeśli sobie wykopią najgłębsze nory, to i tak nie uciekną przed własnym strachem, będzie ich ścigał wszędzie tam gdzie się znajdą.

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
teofil
Gość
« Odpowiedz #23 : Grudzień 01, 2008, 11:38:52 »

Mówiąc o upadku religi (wszystkich), było wspomniane że ostatecznie upadną w roku 012. A widoczny upadek zacznie sie juz od roku 09.
Było także wspomnniane o podanie dokładnej daty znaków przepowiadający ow proces. Ale wedle którego kalendarza ma podać datę, bo na ziemi bylo mnóstwo "jedynych prawdziwych "kalendarzy. W zależności od tego jaka cywilizacja jaki okres itp itd.
W tym celu należało by sie posłuzyc kalendarzem ktory jest niezalezny od ludzi i ich "pomysłowości". Mianowicie kalendarzem kosmicznym. Rozważając ten kalendarz należy także przyjąc poprawkę na to ze trzeba liczyc okresy gwiezdne np. zmiane polozenia ziemi wzgledem znaków zodiaku (lub innyh cial niebieskich jak to woli). I wtedy zobaczymy że okresy te składaja sie z tysiecy lat naszych ziemskich, gdzie pojęcie "ziemskich" minut, dni, godzin, miesiecy, roku. W tej skali nie ma najmniejszego sensu, jako zbyt mała skala czasowa.
Dlatego w celu okreslenia obecych czasów i ich miejsca nalezy szukac znaków po których mozemy je rozpoznac.
 Dla potrzeby przykładu przyjmijmy że np. dnia 21.02.2007 miało dośc do wybuchu III wojny światowej, a ona wybuchła 3.11.2008. Dla nas ludzi to niby duza róznica ale dla "kosmosu" czym jest nasz ziemski rok. Jak pojedyńcze procesy w kosmosie zachodzą przez miliony lat (naszych ziemskich), więc czymze jest dla niego "nasz" rok??
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 11:40:55 wysłane przez teofil » Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 01, 2008, 11:43:28 »

1. Proroctwo może oznaczać, że właśnie KK, jako wierni swojemu Bogu, dostąpią ocalenia. Mianowicie, widać pogorzelisko - odnosząc się do Waszego ukochanego roku 2012, symbol katastrof na Ziemi. Księża i wierni - naznaczeni krzyżem. Otrzymali znak, idą się "ewakuować". Gdzie? W teoretycznie kompletnie najgorsze do tego miejsce - w kierunku wrogów. Wtedy fakt, giną, ale przenoszą się w inny wymiar (symbolizowany przez niebo).

Widzę, że pan nie czytał więcej orędzi (John Leary). Ci którzy mają znak krzyża i są gotowi ewakuować to aniołowie uczynią cię niewidzialnym. Anioł pokaże znak jak dojechać.

Cytuję:
Jak tylko odjedziesz ze swoich domów do moich schronień, twoi aniołowie stróż uczynią cię niewidzialny dla złych, jak bardzo jak anioły chroniące każde schronienie.

Zadaj sobie pytanie: Czy byłbyś gotów opuścić swój wygodny dom idąc do jaskini gdzie panuje chłodne warunki i przetrwać czasy antychrysta ?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 40 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions managerzuzlowy world-anime fifa11 madex