Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 02:30:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co jest z tymi Egipskimi "wykopkami"? ...  (Przeczytany 136435 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #225 : Grudzień 01, 2009, 08:56:39 »

Toż to jeden klan.
Ale nie ta sama osoba.Uśmiech
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #226 : Grudzień 01, 2009, 12:47:55 »

Moje przeświadczenie o postępie prac w egipcie kolejny raz się potwierdziło. minął kolejny miesiąc i dalej nic. dla mnie to nic nowego i dziwnego. dla niektórych z was wręcz przeciwnie. ale pewnie i tak znajdziecie kilka powodów na wyjaśnienie tych niepowodzeń.

==================================

"A Ty nie wiesz iz ..."(Kiara)

Wiem, Kiaro. Dlatego pisałam o intencjach człowieka. Ale badam wszelkie próby człowieka i jego drogi do realizacji pragnień zapisanych w sercu i DNA.

A jakimi metodami pomiarowymi się posługujesz do określenia miary stopnia relalizacji tych pragnień? Interesuje mnie zwłaszcza to w kontekście badania struktury DNA.

Zaraz dosłownie "pokulam się" ze śmiechu... Uśmiech Czy ty rozumiesz co piszesz?

============================================================

Moja  drobna uwaga w tym temacie:
proszę się nie spodziewać podania daty odkopania labiryntu i faraona z dokładnością do miesiąca a nawet roku.
prognozowanie zdarzeń, gdzie w grę wchodzi "materiał ludzki", generujący uczucia i emocje to wymysł człowieka i jego też wymagania, by duchowi opiekunowie podawali wszystko "na talerzu" z uwzględnieniem czasu linearnego, jakim posługuje się człowiek.
Jeśli ktokolwiek przyjrzy się słowom jednego z największych nauczycieli ludzkości, może zweryfikować trochę swoje pojęcie czasu...


to mnie rozbawiłaś , nie chodzi o dokładną datę ale mówiąc że nie można podać jej co do roku to już przegięcie przecież zostało 2 lata , wiec mogą minąć się o miesiąc i już klops a co dopiero rok  Szok  Chichot  Chichot  Chichot

frosk, przyłanczam się bo mnie ze śmiechu już bolą boki... Uśmiech  Dawno nie słyszałem (czytałem) tak rozlazłych wywodów które nijak się kupy nie trzymają. Dla mnie Nr 1 pretendujący do minana "dyrdymałów-pierdółek" Uśmiech

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 14:42:15 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #227 : Grudzień 03, 2009, 12:23:01 »

Dalsze motywowanie powodów swego tu klikania możecie kontynuować w tym wątku:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
marek324
Gość
« Odpowiedz #228 : Grudzień 03, 2009, 12:59:24 »

Darek, nie obraź się ale zachowanie merytorycznej treści wątku od cenzury dzieli cienka czerwona linia. Bardzo łatwo ją przekroczyć. Moim zdaniem chęć zachowania porządku nie może prowadzić do stricte mechanicznego przenoszenia lub usuwania wypowiedzi gdyż jako takie zostają wyrwane z kontekstu i dzięki temu bardzo często stają się niezrozumiałe dla postronnych obserwatorów. A genezą sporu jest bardzo często wymiana poglądów których już nie przenosicie. Dzięki temu zaciera się lokalny koloryt toczonej dyskusji, wymiany zdań, poglądów lub ocen. Czasami lepiej je pozostawić niż odrazu wycinać. Takie jest moje zdanie. Możesz się z nim zgodzić, możesz się nie zgodzić ale na pewno warto się nad tym zastanowić. Wszak cenzurę już mieliśmy, a od tego tylko krok do dyktatury i systemów totalitarnego myślenia.

Obrażać nie mam się o co, zresztą wyrosłem juz z tego.  Mrugnięcie
Gdybyście pisali na temat wykopalisk lub coś w pobliżu, nie przenosiłbym tego. Wy jednak skupiliście się na ocenianiu swych postaw a to nijak ma się do jakiejkolwiek formy omawiania wykopalisk.

No i ten post również ni w ząb nie pasuje do tego watku. Uśmiech
Darek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2009, 15:51:20 wysłane przez Dariusz » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #229 : Grudzień 04, 2009, 14:36:02 »

Wycinać! Duży uśmiech
A co do wykopków w Egipcie -> wciąż "constans".
Czyli nic nowego jak do tej pory.
Niech się lepiej postarają, bo wkrótce projekt "zarośnie" pajęczyną - jak to jest w "wielkim labiryncie". Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #230 : Grudzień 04, 2009, 15:53:46 »

Cytat: Komandos
Niech się lepiej postarają, bo wkrótce projekt "zarośnie" pajęczyną - jak to jest w "wielkim labiryncie".

Taki stan rzeczy raczej nie grozi Projektowi, już choćby to forum jest przyczynkiem jego żywotności.  Uśmiech Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #231 : Grudzień 04, 2009, 15:56:28 »

Cytat: Komandos
Niech się lepiej postarają, bo wkrótce projekt "zarośnie" pajęczyną - jak to jest w "wielkim labiryncie".

Taki stan rzeczy raczej nie grozi Projektowi, już choćby to forum jest przyczynkiem jego żywotności.  Uśmiech Mrugnięcie Duży uśmiech
Fakt.Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #232 : Grudzień 04, 2009, 22:18:04 »

Z tego co widzę to zwolennicy też zaczynają rozumieć, że byli kiwani i dostrzegają, że nie mają argumentów na obronę pch...
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #233 : Grudzień 04, 2009, 22:23:07 »

Znaczy się wzrok na starość słabiej działa a umysł coraz gorzej analizuje. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #234 : Grudzień 04, 2009, 22:36:33 »

Czyli niektórzy nadal pozostają naiwni, tak?
 
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #235 : Grudzień 04, 2009, 23:05:20 »

Chyba tak.
Naiwnością bowiem jest przekonanie o swojej nieomylności. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
BBernard
Gość
« Odpowiedz #236 : Grudzień 04, 2009, 23:49:39 »

Chyba tak.
Naiwnością bowiem jest przekonanie o swojej nieomylności. Uśmiech Uśmiech

Czesto potrafisz mnie rozszmieszyć.

Dawno nie zagladałem na forum, drugi wątek jaki otwieram, i co ? No oczywiście artq i kot, chłopaki znów na swojej ulubionej fali.

ps. skoro nic sie nie dzieje to troche nabije licznik
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #237 : Grudzień 05, 2009, 00:10:43 »

Twój niewspółmiernie do naszego nabił ale wpadaj do nas częściej Bernardzie Be.

Myślę,że jakaś optymistyczna wiadomość na temat interesujących nas wykopalisk niebawem nasyci nasze

oczekiwania. Uśmiech Uśmiech

















Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #238 : Grudzień 05, 2009, 10:55:31 »

Chyba tak.
Naiwnością bowiem jest przekonanie o swojej nieomylności. Uśmiech Uśmiech

Czas pokaże kto był a kto nie był naiwny - i to już wkrótce:
1. nie wierzyłem Łobos, że religie upadną do końca 2009 r - poczekajmy jeszcze 4 tygodnie i zobaczymy kto jest naiwniakiem - [ten punkt do wyjaśnienia za 4 tygodnie]
2. nie wierzyłem, że przyleci nibiru [będzie nagle widoczna] w zapowiadanym czasie i w ciągłe przestawianie dat jej pojawienia się - nadal jej nie ma - fakt
3. nie wierzyłem w "rozmach prac" w Egipcie widząc ten "zaawansowany" sprzęt - prace leżą, a do tej pory były to prace porządkowe a nie archeologiczne - fakt
4. nie wierzyłem w harmonogram prac [taki jak zapowiadała Łobos] - harmonogram leży - fakt
5. pomimo zapowiedzi prace na Ślęży nie ruszyły - fakt
6. pomimo zapowiedzi Ślęża nie była wybuchem w świecie archeologicznym - fakt, [za przeproszeniem nie była nawet pierdnięciem]
7. gdzie to zalewanie po wpadnięciu meteorytu? - nie ma - fakt

Takie są fakty i to tyle w zakresie nieomylności i naiwności. Twoje kontrargumenty to jedynie prywatne wycieczki i suche uszczypliwości, zero konkretów. Chętnie z Tobą porozmawiam, ale przy użyciu konkretów - o które sam kiedyś tak apelowałeś. Osobiste wycieczki mnie nie interesują, pomimo tego, że bez problemu mogę wykazać Twoją naiwność i zerowy poziom sensownych argumentów.

Oczywiście nie uważam się za nieomylnego - ale potrafię zauważyć gdy ktoś łże - szczególnie gdy jest to podane na tacy.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #239 : Grudzień 05, 2009, 11:26:56 »

Nie wierzyłem...
nie wierzyłem...
Nie wierzyłem...
Nie wierzyłem...
..nie ruszyły...
..nie była wybuchem...
Gdzie to zalewanie...

Tak to z boku wygląda.Wszystko na NIE.

Masz więc problem,w którym ja na pewno Ci nie pomogę a inni również-twierdzę,bo od dawna znane mi są Twoje poglądy,które mocno akcentujesz.
Ja niestety inaczej wszystko widzę.
Identyczne wydarzenie komentujemy zupełnie inaczej.
Ty zawsze masz rację,więc z tą racją musisz się pogodzić.
Nie naprawiaj kalekich umysłowo,którzy prawdy Twojej nie akceptują,bo jak widzisz jest to syzyfowa praca.
Po co chcesz ze mną rozmawiać,gdy jednocześnie podkreślasz zerowy poziom moich argumentów.
Ty przed dyskusją ze mną podkreślasz brak sensownej argumentacji i do rozmowy jednocześnie mnie zapraszasz.
Miły jesteś. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech


 
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #240 : Grudzień 05, 2009, 11:33:58 »

w temacie i trochę obok,- ciągle mnie zastanawia logiczna sprzeczność stanowisk pewnych ludzi którzy zaprzeczają czemuś co nie istnieje ich zdaniem???
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #241 : Grudzień 05, 2009, 14:02:29 »

Zaprzeczam temu, że Łobos mówiła prawdę. Powyższe zaprzeczenia są na to dowodem [że kłamie].

Kocie, zawsze będę na nie gdy będzie w grę wchodziło wykorzystywanie ludzi. I nadal żadnych argumentów z Twojej strony - tylko stwierdzenie, że jestem na nie...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #242 : Grudzień 05, 2009, 14:11:02 »

zaprzeczam, że arteq zaprzecza zaprzeczając zaprzeczania zaprzeczających...


tak to można by podsumować  Zły

718'
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #243 : Grudzień 05, 2009, 14:26:59 »

Ja nie widzę tu wykorzystywania ludzi.

Kto i jak Ciebie wykorzystał?

Kto mnie wykorzystał i w jaki sposób?

Wyjaśnij to na naszym przykładzie.

Nie na przykładzie innych.Na naszym. Uśmiech Uśmiech

Zapisane
blekitnyadam
Gość
« Odpowiedz #244 : Grudzień 05, 2009, 20:19:57 »

tez się chętnie dowiem kto i jak mnie wykorzystał
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #245 : Grudzień 05, 2009, 20:49:58 »

Lepiej się cieszcie że nic z tego nie wynika, niż rozpaczać.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #246 : Grudzień 06, 2009, 13:59:02 »

zaprzeczam, że arteq zaprzecza zaprzeczając zaprzeczania zaprzeczających...
718'
tak to można by podsumować  Zły

Kapłan , gadasz teraz jak diabeł, mieszając w kotle słów.Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2009, 14:00:07 wysłane przez komandos040 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #247 : Grudzień 06, 2009, 21:14:09 »

Kocie czy nie zauważasz groteskowości swoich zarzutów? Kilka postów wyżej masz mi za złe, że nie dałem się oszukać...

Podsumowując:
Nie dałem się wykorzystać w żaden sposób.
Ciebie z tego co widać, udaje im [pch] się wykorzystywać do walki o zwolenników. Wykorzystują Cię jako fanatycznego obrońcę wmawianych kłamstw. Doprowadzili do tego, że stałeś się niewiarygodny, straciłeś twarz, kłamałeś - to jest do udowodnienia na podstawie Twoich wypowiedzi na forum. Więcej mógłbym się wypowiedzieć gdybyś raczył dokładnie opisać swoją przygodę z pch - czy bywałes na sesjach, czy wpłacałeś datki, czy pomagałeś w organizowaniu "zlotów", etc, etc...
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #248 : Grudzień 06, 2009, 22:20:44 »

To ja Ci kłamstwo udowodniłem na forum,więc to Ty kłamiesz.

Idąc Twoim tokiem myślenia Krk wykorzystuje Ciebie,jako fanatycznego obrońce wielu kłamstw,które głosi.

Doprowadzili do tego,ze jesteś kompletnie niewiarygodny,nie masz twarzy,bo dawno ją straciłeś i posługujesz się

kłamstwem w walce o Twoje wątpliwe,jak widać dla wiekszości forumowiczów racje.

Więcej chorego uzależnienia Twojego od KRK mógłbym wymienić ale szkoda czasu.

Ciekawe ile wydojono z Ciebie datków(wyglądasz na sknerę)ale mimo wszystko sposobem każdego mozna

podejść,ile czasu tracisz na coniedzielne sesje,moze nawet zbierasz,jako podstarzały ministrant na tacę?

I tak dalej... Uśmiech Uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #249 : Grudzień 06, 2009, 22:30:02 »

Kocie i Artqu  Uśmiech proszę przenieść dyskusję do wątku "wyraż siebie" http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.0 albo na  forumowy czat.Będę usuwać posty niedotyczące tego tematu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2009, 22:32:05 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rpg-ug quieronovelas gry antyczni gangsa