Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 22:04:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783886 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Betti
Gość
« Odpowiedz #300 : Luty 04, 2010, 20:08:55 »

Nie wiem czemu sie czepiacie akurat tej ksiazki ,bo tak naprawde kazda kosztuje i nik nie daje nic za daemo ,kazdy chce zarobic.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #301 : Luty 04, 2010, 20:44:09 »

Tak sobie myślę, że ta książka jak i wszystkie sesje to taki naciągany poradnik dla łatwowiernych i w dodatku dla tych opóźnionych w rozwoju lub z zespołem Downa

Atreq, trochę chybiłeś.
Phirioori jest ezoterykiem, ale z moich obserwacji wynika, że nie jest zwolennikiem PCH, ni p. Lucyny Łobos.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Mobius
Gość
« Odpowiedz #302 : Luty 04, 2010, 20:57:06 »

W internecie jest mnóstwo ogólnie dostępnych przekazów, wiele z nich bardzo ciekawych i dużo bardziej przekonujących niż przekazy pani Lucyny do tego są z darmo.Ich przekaz w odróżnieniu od przekazów pani L.  jest bardzo pozytywny,nie oparty na zastraszaniu a na miłości i zrozumieniu i akceptacji.
Jeden przykład- http://www.nameya.net/texts/Przekazy/prz_lista.htm
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #303 : Luty 04, 2010, 21:01:22 »

po ile ta książka?

enkibiznes się kręci oj kręci i to coraz szybciej Uśmiech
wszak 2012 już blisko i trzeba się zdążyć nachapać Język

Książki do filozofii też dla kasy sa pisane.
Młodzież pożytku wielkiego z nich nie czerpie,co widać po niektórych tekstach ,bo rozumu filozoficznego nijak dopatrzeć się w nich nie mogę. Uśmiech Uśmiech

=================================================

Tak sobie myślę, że ta książka jak i wszystkie sesje to taki naciągany poradnik dla łatwowiernych i w dodatku dla tych opóźnionych w rozwoju lub z zespołem Downa

Czemu nie szanujesz ludzi opóźnionych w rozwoju i z zespolem Downa?

Czemu uważasz,że ich lektura ma się tak dramatycznie różnić od Twojej?

Jesteś mądrzejszy myślisz od innych ludzi?

Naśmiewasz się z ułomnych-przypisując im jednocześnie lekturę,którą gardzisz,z której się wysmiewasz?

Czy to takie śmieszne,że ktos czyta takie ksiązki?

Czy to takie śmieszne,że ktoś żyje z zespołem Downa i musi w/g Ciebie takie książki czytać?

Czy tak uczysz swoje owieczki?

Tez taki dowcip wyostrzony mają ci,co Tobie na codzień towarzyszyc muszą?

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 21:13:22 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #304 : Luty 04, 2010, 21:14:04 »

Kończymy już oftopa i wracamy do tematu.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #305 : Luty 04, 2010, 21:33:14 »

Reakcje jednak są błyskawiczne - pierwsze głosy obronne już po 28 minutach. Nie Darku, nie chybiłem, bo post nie miał na celu dogryzienie Phi. Tą - aktualną - wypowiedzią popsuję ten test, ale wcześniej mógłbym się założyć, że do jutra byłaby cała kolejka oburzonych na mnie o użyte słownictwo, brak szacunku dla innych czy tez lżenie - i jak najbardziej słusznie. Na post Phi nikt nie zareagował... Dalszy przebieg ujawniłby hipokryzję wielu z forumowiczów.

Tak, to miał być sprawdzian "wyczulenia" forumowiczów, szkoda, że tak wcześnie przerwany...

Dla jasności - ślepo wierzących w pogadanki Łobos jak najbardziej nazwałbym łatwowiernymi czy tez mocniej - naiwniakami - dlaczego, już wielokrotnie wyjaśniałem. Natomiast słowa w stylu "opóźnieni w rozwoju" czy też "z zespołem Downa" byłyby  chybione i nie na miejscu. Do tego obraźliwe i wyszydzające chorobę/osoby na nią cierpiące. Dlatego - jeżeli pozwolicie - zaedytuję post.

edit:
zanim ktoś powie, że teraz chronię własną dupę - możecie zapytać się Janneth bądź Janusza kiedy otrzymali info z opisem moich zamiarów i rodzaju przeprowadzenia testu. Zamierzałem nieco dłużnej poczekać z wklejeniem powyższej wiadomości lecz widzę, że dojdzie znowu do offa i sprzeczek, chociaż wtedy więcej osób wykazałoby się hipokryzją...
Słowa: "to taki naciągany poradnik dla łatwowiernych i w dodatku dla tych opóźnionych w rozwoju lub z zespołem Downa" są praktycznie cytatem [podkreślenie - słowo w słowo] z postu Phi, na który to nikt nie oburzał się, ba- nawet nikt nie zareagował - Ty Kocie również... Ależ hipokryzja, stronniczość i przejaw nienawiści. Nie ma to jak strzelić sobie samobója Kocie.

tekst postu Phi:
"no bo biblia to taki przestarzały poradnik dla rolników Mrugnięcie  i w dodatku dla tych opóźnionych w rozwoju
lub z zespołem Downa
"
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 21:46:09 wysłane przez arteq » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #306 : Luty 04, 2010, 21:49:00 »

Cytat: qrteq
z postu Phi, na który to nikt nie oburzał się, ba- nawet nikt nie zareagował -

Mylisz się, >Janeth< wywaliła tego posta do śmietnika i Phi otrzymał -.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #307 : Luty 04, 2010, 21:59:59 »

Nie mylę się Darku. Zobacz kiedy powstał post, a kiedy został usunięty - tak, w wyniku mojego zgłoszenia złamania regulaminu - to raz [minęło nieco czasu - zapewniam, że znacznie więcej niż w przypadku wywalenia tej dyskusji przez Ciebie do wątku "wyraź siebie", czy też hipokryzyjnej reakcji Kota]. NIKT w tym czasie nie wyraził jakiegokolwiek zastrzeżenia co do użytych przez Phi słów i określeń, ani też, że są one obraźliwe.
Tak, w końcu post wylądował w śmietniku.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #308 : Luty 04, 2010, 22:07:34 »

Ty zawsze chcesz pokazać jakąś swoją "rację".
Ale,że ludzi nie szanujesz,to nie musisz pokazywać,bo to fakt nudny,jak flaki z olejem.
To taki forumowy aksjomacik. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #309 : Luty 04, 2010, 22:24:25 »

Kocie - Twoje żale o brak szacunku skieruj raczej do Phi. Ja jedynie zacytowałem go aby ukazać hipokryzję panującą wśród wielu osób z tego forum - także i Twoją. Twoje aktualne popisywanie tego nie zmieni.

Reakcje jednak są błyskawiczne - pierwsze głosy obronne już po 28 minutach. Nie Darku, nie chybiłem, bo post nie miał na celu dogryzienie Phi. Tą - aktualną - wypowiedzią popsuję ten test, ale wcześniej mógłbym się założyć, że do jutra byłaby cała kolejka oburzonych na mnie o użyte słownictwo, brak szacunku dla innych czy tez lżenie - i jak najbardziej słusznie. Na post Phi nikt nie zareagował... Dalszy przebieg ujawniłby hipokryzję wielu z forumowiczów.

Tak, to miał być sprawdzian "wyczulenia" forumowiczów, szkoda, że tak wcześnie przerwany...

Dla jasności - ślepo wierzących w pogadanki Łobos jak najbardziej nazwałbym łatwowiernymi czy tez mocniej - naiwniakami - dlaczego, już wielokrotnie wyjaśniałem. Natomiast słowa w stylu "opóźnieni w rozwoju" czy też "z zespołem Downa" byłyby  chybione i nie na miejscu. Do tego obraźliwe i wyszydzające chorobę/osoby na nią cierpiące. Dlatego - jeżeli pozwolicie - zaedytuję post.

edit:
zanim ktoś powie, że teraz chronię własną dupę - możecie zapytać się Janneth bądź Janusza kiedy otrzymali info z opisem moich zamiarów i rodzaju przeprowadzenia testu. Kocie - info dedykowane dla Ciebie hipokryto. Zamierzałem nieco dłużnej poczekać z wklejeniem powyższej wiadomości lecz widzę, że dojdzie znowu do offa i sprzeczek, chociaż wtedy więcej osób wykazałoby się hipokryzją...
Słowa "to taki naciągany poradnik dla łatwowiernych i w dodatku dla tych opóźnionych w rozwoju lub z zespołem Downa" są praktycznie cytatem [podkreślenie - słowo w słowo] z postu Phi, na który to nikt nie oburzał się, ba- nawet nikt nie zareagował - Ty Kocie również... Ależ hipokryzja, stronniczość i przejaw nienawiści. Nie ma to jak strzelić sobie samobója Kocie.

Wymyśl coś z sensem na te kompromitujące,szowinistyczne błazenady.

Powracając do tematu ja nie wahałem się,jak zapewne i wielu kalekich-powiększyć grono zadowolonych z posiadania tej pozycji.
Co prawda treść mi znana jest w przeważającej objętości ale na znak solidarności z autorem i chęci posiadania tej cegiełki wkładu w misji wypełnieniu-zakup drogą kupna poczyniłem.
Cena 35 PLN brutto. Uśmiech Uśmiech

To nie błazenada Kocie - to dowód na Twoją stronniczość i hipokryzję. Fakty są jakie są. Pomimo tego nadal w to brniesz i nadal się ośmieszasz. No i dlaczego zacytowałeś mój prawie cały post, jedynie skrzętnie wycinając cytat Phi, który jest dla Ciebie bardzo niewygodnym w odniesieniu do "obiektywnego" Twojego zachowania?

Misji? Czyż nie tak dawno powątpiewałeś w lądowanie na Księżycu - tocząc również spory ze mną - że niby nie było komputerów wtedy. Nagle przycichłeś gdy okazało się, że samcio/Łobos których cegiełki kupujesz [Twoja wola] w której to sesji potwierdzili to lądowanie. Także niezręczna sytuacja. Dużo ich ostatnio...
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #310 : Luty 04, 2010, 22:38:58 »

Ja stwierdziłem fakt,że pisząc jeden z powyższych postów- uważasz ludzi opóźnionych w rozwoju i z zespołem Downa,jako kwalifikowanych odbiorców przekazów En-Ki.
Piszesz te mądrości z szyderstwem do tej grupy ludzi,bo to oni w/g Ciebie czytają te przekazy.
Jednocześnie zapominając się przy okazji (bo chciałbyś wyglądac na takiego,co wszystkich miłuje)dzielisz wyraźnie ludzi na kategorie.
Jest to dla Ciebie BŁAZENADA,że podnosze ten temat ale to wcale nie jest śmieszne.
W nienawści swej zdarzają Ci się momenty,kiedy rozum Twój nad rozsądkiem nie podąża i odkrywa prawdziwe oblicze Twoje,które chciałbyś na tym forum ukryć.
"Na tym forum" piszę,bo w życiu codziennym zapewne nie musisz udawać DOBREGO.
Tu chciałbyś jeszcze namieszać ale Ci się nie uda,gdy będziesz ludzi poniewierał.
Dostaniesz swoją nagrodę.HEHE. Uśmiech Uśmiech
 Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 22:42:52 wysłane przez kot » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #311 : Luty 04, 2010, 23:14:11 »

Dlaczego nie czytasz tego co wyraźnie napisałem - nie uważam fanów samcia/Łobos za ułomnych, upośledzonych. Przeczytaj - tak napisałem w poprzednich postach. Takie określenia uważam za chybione i obraźliwe - co również wyraźnie napisałem:
Dla jasności - ślepo wierzących w pogadanki Łobos jak najbardziej nazwałbym łatwowiernymi czy tez mocniej - naiwniakami - dlaczego, już wielokrotnie wyjaśniałem. Natomiast słowa w stylu "opóźnieni w rozwoju" czy też "z zespołem Downa" byłyby  chybione i nie na miejscu. Do tego obraźliwe i wyszydzające chorobę/osoby na nią cierpiące.
Przecież te określenia to cytaty z postu Phi [czy to podważysz?] który - co udowodniłem - nikomu nie przeszkadzał bo był głównie wycelowany w KK. Nie widziałem wtedy nikogo z obrońców szacunku do ludzi - Ty także milczałeś. Chciałem wykazać mocną stronniczość w osądach niektórych forumowiczów i zrobiłem to - jak okazało się, na nieszczęście dla Ciebie. Swój zamiar, opisane postępowanie potrafię udowodnić - napisałem o tym do Janusza i Janneth zanim umieściłem post na forum. Dlatego Twoja linia obrony nie ma racji bytu. Po prostu okazałeś się jedną z pierwszych ciem które zaślepione podleciały zbyt blisko świecy. Dlaczego masz żal do mnie o własne zachowanie.

Kocie wpadłeś w sidła własnej stronniczości którą można nazwać hipokryzją i masz do mnie o to pretensje. Teraz próbujesz manipulacją i wybiórczością czytania zdań w moim poście ratować swój nadwyrężony wizerunek. Np. uparcie piszesz, że dla mnie zaistniała sytuacja, czyli Twoja i innych stronniczość jest błazenadą - pomimo, że ja stanowczo temu zaprzeczyłem. Wkładasz w moje usta słowa których nie wypowiedziałem, ba - mówiłem wręcz przeciwnie. Zarzucasz mi w swoich osadach nakładanie masek, udowodniłem, że to Ty je zakładasz w zależności od sytuacji.

Możesz mieć o mnie zadanie jakie tylko chcesz, lecz nie zmieni to tego jak zachowałeś się na forum.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #312 : Luty 04, 2010, 23:43:19 »

Najpierw wyśmiewasz łatwowiernych i opóźnionych w rozwoju i chorych na zespół Downa -a na moje protesty odpowiadasz,że to ja wpadłem we własne sidła.

Ty jesteś w porządku.

Moja reakcja była kompromitująca zapewne.

Czyje zachowanie kompromituje moje reakcja?   Reakcja na wyśmiewanie się z choroby .Choroby porażenia układu nerwowego na przykład,której następstwem ma w/g Ciebie wnioskuję łatwowiernośc.

Łatwowierność przez Ciebie wyśmiewana,bo Ci ludzie w/g ciebie nie posiadają zdolności oceny sytuacji?Bo są chorzy?

Bo Twoja ocena jest bardziej wartościowa?

Chcesz wyśmiewać ich wybór,bo jest inny od Twojego?

Wiesz,jak się czuje niepełnosprawny,który przeczytał Twoje brednie?

Wiesz,jak czuje się człowiek,który musi znosić Twoją arogancję a choroba pozbawia go siły na walkę ze schamieniem tego świata?

Beznadziejny jesteś-próbując na mnie zwalić winę za swoje nieodpowiedzialne i kompromitujące złogi Twojego mózgu. Uśmiech Uśmiech 
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #313 : Luty 05, 2010, 00:27:16 »

Słónce, ależ cały czas się pytam dlaczego nie podjąłeś tego tematu wcześniej - kiedy Phi użył słów które ZACYTOWAŁEM. Gdzie wtedy byłeś? Sprowokowałem aby uzmysłowić/udowodnić, że pomimo zapewnień o szacunku, o wrażliwości na krzywdę innych są to tylko słowa, puste, nieprawdziwe słowa.

Kocie kiedy dotrze do Ciebie to co napisałem już kilka razy - jestem przeciwny słowom Phi, całkowicie przeciwny. To nie ja wyśmiewałem się z choroby tylko Phi - i wtedy nie reagowałeś. Gdzie wtedy byłeś, hę? Dlaczego nie wyrażałeś oburzenia? Ja jedynie ZACYTOWAŁEM jego słowa - w jakim celu - opisałem. Ile razy mam zacytować swoją wypowiedź aby do Ciebie dotarło?
Miałem na celu udowodnić hipokryzję - i to się udało. Trzymasz się jak tonący brzytwy zacytowanych słów Phi, słów z którymi w ŻADEN SPOSÓB NIE UTOŻSAMIAM SIĘ, ba zdecydowanie jestem im przeciwny. Nie wyśmiewam się z żadnej choroby - zbyt dużo widzę ich na codzień. Ty natomiast wbrew moim jasnym wyjaśnieniom na siłę wciskasz mi ogląd i osąd jakiego dopuścił się Phi.
Czy nie rozumiesz, że z każdym potępieniem mnie bo zacytowałem słowa Phi pogrążasz się coraz bardziej w hipokryzji?

Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #314 : Luty 05, 2010, 00:39:23 »

Co Ty kadzisz?
Ja nic nie wiem na temat mojego fajnego kolegi PHI.
Ja nie wiem,czym zamydlać mi chcesz oczy.
Ja Twoim zachowaniem sie zbulwersowałem.
Nie odwracaj uwagi od źródła istoty problemu.
Nienawidzisz ludzi!!!

Jeśli jest inaczej i kochasz ludzi proszę o deklarację.

Diabeł wody święconej się boi i nie wykąpie się w niej.

Zatem Ty zadeklaruj,że kochasz nas.

Zadeklaruj,że nas forumowiczów wszystkich kochasz.

Inaczej Ci nie wierzę-mówię tylko za siebię. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #315 : Luty 05, 2010, 00:41:23 »

Wybacz arteq - masz chyba jakies muniu na moim punkcie,
W dodatku ROŚCISZ SOBIE prawo do zarządzania treścią, którą wyrażam, jesli się z nią nie zgadzasz.
Ok. nie podzielasz tego, czy jakiegokolwiek poglądu. - Ale czy to upowaznia Cię do ZARZĄDZANIA tym pogladem Coś

Zresztą  roztrząsasz jakąś sprawę którą SAM umiesciłes w smietniku.

Natomiast Twoich "Niegrzecznych" zachowań nikt nie wyrzycil do śmietnika.
Dlaczego???

Bo nikt nie jest tak ********** żeby uważać iż powinien zajmować się twoim pogladem.

A to sie oglądu "dopuściłem" .. za dopuszczenie się ogladu ..stos!
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2010, 00:46:13 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #316 : Luty 05, 2010, 01:33:17 »

Kocie - ależ wiem, że nie chcesz dostrzegać słów Phi, nawet gdy je zacytuję. Wolisz wtedy mi przypisać ich autorstwo i utożsamiać moje poglądy z tym cytatem - zapewne bardzo chciałbyś aby to było prawdą.
Nie mogę o nikim z forum powiedzieć że go kocham. Tak samo jak nie ma tutaj osób których bym nienawidził. Są osoby które lubię, są obojętne, są niestety - to także moja wina - do których czasami zdarza mi się odczuwać coś na wzór niechęci, pomimo, że nie chcę tego.

Phi, nie umieszczałem w śmietniku Twojego postu - zgłosiłem natomiast do moderatorów jego treść jako łamiącą regulamin. Jeżeli boisz się coś napisać to nie pisz, nie chowaj się za gwiazdki - to dziecinne.
 
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #317 : Luty 05, 2010, 01:56:03 »

No i coś Ty nam tu wytlumaczył?

Masz się za wielkiego i nadal nie ma nawet przeprosin za chamstwo Twojej wielkiej osoby.
Nikt tego nie oczekiwał,więc możesz spokojnie iść spać,bo nikogo nie oszukałeś-może zabiłeś ale to są dla CIEBIE śmiesnosteczki.
Czyli kałowy z Ciebie nauczyciel-skoro nikogo na forum nie kochasz.
Jesteś żałośniakiem,że ludzi nie kochsz.
Kto Cię najął,że nas tu wszystkich pouczacz sugerując,że w imieniu Kościoła Katolickiego diziałasz,gdy wręcz Kościół winien Ci powiedzić,żeś WESZ lub nie WESZ  albo inna gnida bądź nie gnida i gadania ubezwłasnowolnieni i niebezpieczni nie mają.  Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2010, 02:29:44 wysłane przez kot » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #318 : Luty 05, 2010, 02:29:18 »

Nie działam w niczyim imieniu. Mówię zawsze za siebie. Twoje sugestie, że gdziekolwiek sugerowałem, że działam w imieniu kogokolwiek są kłamstwem. Już kiedyś Kiara posądzała mnie o to - wtedy jednoznacznie wyjaśniłem.
Są osoby które kocham, są z którymi się przyjaźnię - jak na razie nikt z tego forum. W przeciwieństwie do wielu przypadków wiem co znaczy słowo "miłość" "przyjaźń" i nie dewaluuję ich. Jest wiele stanów emocjonalnych mylonych z miłością i przyjaźnią.

Kocie, jak rozumiem oznakami i próbką Twoich wzniosłych uczuć jakimi darzysz ludzi jest używanie w stosunku do innych forumowiczów określeń w stylu "wesz" i "kałowy...". Super.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #319 : Luty 05, 2010, 02:53:53 »

Tematem jest; "Wyraź siebie"
a nie...wyłaź z siebie Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #320 : Luty 05, 2010, 02:55:21 »

Co chcesz więc wnieść do forum tego,jako  przedstawiciel Kościoła Katolickiego ,gdy deklarujesz,że NIKOGO TU NIE KOCHASZ ?
Całe zamieszanie Twoje związane było z tym,że KRK coś mówi o chyba miłości-może się mylę.


Czyli nikogo tu nie kochasz?

Co więc Ciebie tu trzyma?

Może się odczep od nas skoro taki jest Twój stosunek do nas? Czemu się wywyższasz,wyśmiewasz z niedoli

ludzkiej,nieznajdujesz akceptacji niczyjej PRAWIE,bo zachowanie Twoje jest z porażką.

Jaki kurde jest z Ciebie chrześcijanin,skoro TY NIKOGO TU NIE KOCHASZ ?

PO CO NAUCZAĆ NAS CHCESZ,SKORO NAS NIE KOCHASZ?

CZEGO NAS CHCESZ NAUCZAĆ?

NIEZGADZAM SIĘ,BYŚ KOGOKOLWIEK NAUCZAŁ TAK,JAK,JAK NIE POZWOLĘ NAUCZAĆ DZIECI PRZEZ PEDOFILA!!!!.
 Uśmiech Mrugnięcie





Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #321 : Luty 05, 2010, 03:46:32 »

Wyrażam swoją opinię i dyskutuję - jak każdy na forum. Nie mienię się nauczycielem - tych tutaj aż nadto. Nie kocham nikogo z tego forum, co nie znaczy, że nie odczuwam sympatii, empatii, czy też innych pozytywnych uczuć. Kochać - to naprawdę duże i mocne słowo - często dewaluowane, na tym forum również. To, że wiele osób rozgłaszało na prawo i lewo jak to kochają innych nie oznaczało, że jest tak naprawdę.
Nie szukam tutaj także akceptacji czy pocieszenia.

Tak, KRK zachęca i namawia do miłości, do szacunku, do prawdy, uczciwości i przyzwoitości. Nie wywyższam się - wręcz przeciwnie. Wbrew licznym zapewnieniom o boskości wielu z forumowiczów, uważam, że nie jestem boski - ba - nawet przy tym stanowczo się upieram [zacytować?]. Także uważam, że jako człowiek nie posiadam żadnych nadprzyrodzonych zdolności. Więc o co chodzi?

Jeżeli znasz jakiś pedofilów - idź niezwłocznie na policję, ja tak bym uczynił.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #322 : Luty 05, 2010, 12:59:42 »

Okej.
Wyrażaj swoją opinię-tylko rób to z klasą.
Nie obrażaj ludzi -dzieląc ich na kategorie,bo w ten sposób sie wywyższasz-choć piszesz,że wręcz przeciwnie-czyli poniżasz się?
Nie poniżaj się zatem więcej,bo w Twoim wykonaniu też jest to obraźliwe,jak widać. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #323 : Luty 05, 2010, 16:40:33 »

Sam nie wiesz czego chcesz - i tak źle i siak źle...
Dla pewnych celów [które już opisywałem] użyłem słów [z któymi nie zgadzam się] użytych przez innych forumowiczów, co do których nie zgłaszałeś jakiegokolwiek protestu, a gdy zostały żywcem zacytowane w moim poście - podniosłeś larum.
Idę o zakład, że gdybym używał stosowanych przez Ciebie określeń typu "kałowy, wesz, gnida" znowu usłyszałby jaki to jestem wredny - i w takim przypadku byłoby to jak najbardziej słuszne. Szkoda, że nie potrafiłbyś dostrzec swojej hipokryzji - czego dowód dałeś już wczoraj. Czy to jest "klasa" wypowiedzi której stosowanie mi zalecasz? Dziękuję, postoję. Zanim zaprzeczysz przypomnij sobie, że miałeś do mnie żal, że pisząc o "twarzy" pch używam samego nazwiska. Gdy raz użyłem imienia - usłyszałem, że nie powinienem bo to nie moja koleżanka [i na szczęście nie moja].
Jak widzę to w Twoich nienawistnych osądach samo otworzenie przeze mnie ust jest już obraźliwe.

a oddychać mi wolno?
W świetle powyższego, swój język i swoje nakazy zachowaj dla kolegów z podwórka.
Dorośnij, wtedy porozmawiamy.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #324 : Luty 05, 2010, 16:56:41 »

Sie robi szefuńciu ale nie licz na to,że to motywacja dla mnie z tym dorastaniem będzie.
Znowu się wywyższasz-sądząć,że nadzieję dajesz mi na rozmowę z TOBĄ.
A oddychać Ci pozwalam,skoro pytasz mnie o zgodę. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum halotupsy managerzuzlowy world-anime wild-reign