Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 13:24:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783994 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #250 : Styczeń 12, 2010, 10:29:42 »

Ok, skoro tak uważasz to nie ma sprawy. Zapytałem po prostu Kota dlaczego robi to co sam zarzuca. Dodatkowo wykazałem, że nie przynosi mi to ujmy. Faktem natomiast jest - że nikt zachowania Kota nie poddał krytyce, w przeciwieństwie do mojego.
Tak, użyłem w poprzednim poście uogólnienia - liczby mnogiej, dla grupy osób których wypowiedzi są spójne w określonym zakresie - krytyce pewnych moich zachowań [Rafaela, Elżbieta, Kot, Kiara, Ty - w ostatnim poście]. Tylko w tym zakresie i sytuacji pozwoliłem sobie użyć "Wy".

Oczywiście, że sympatyzowanie z poglądami zwolenników Pch w zakresie krytyki mojej osoby nie stawiają Cię automatycznie w gronie popierających Pch, przynajmniej dla mnie.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #251 : Styczeń 12, 2010, 10:46:07 »

Mam nadzieje, że ta wymiana zdań zarówno mi jak i Tobie pozwoli się choć chwilę zastanowić nad sobą Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #252 : Styczeń 12, 2010, 10:59:58 »

Każda wypowiedź na tym forum, a szczególnie skierowna do mnie - bez względu na formę i treść - powoduje chwilę zastanowienia bądź zadumy, no czasami znacznie dłużej niż chwilę.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #253 : Styczeń 12, 2010, 11:44:30 »

jeszcze chwila i to forum zmieni adres na arteq.darmowefora.pl

...
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #254 : Styczeń 12, 2010, 14:33:21 »

Cytuj
jeszcze chwila i to forum zmieni adres na arteq.darmowefora.pl


i ciekawe czy
wpierw przyjdzie refleksja a potem "rachunek"
czy też
wpierw "rachunek" , który tę refleksję wyciśnie
..w kwestii "dopieszczania arteqa" na tym forum.


Ciekawe jak długo można sprowadzać rzeczy do powierzchownej kultury akceptując i zamiatając pod dywan jednocześnie największe zbrodnie współczesnej epoki na Ludzkości.

W swietle takiej percepcji powierzchowne chamstwo, czy wulgarność niektórych osób jest dla mnie pomijalna.



« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 14:37:38 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #255 : Styczeń 13, 2010, 00:09:13 »

Marzenie Coś

wyrazić siebie bym tu chciał
gdybym tylko to jedno znał
że kalumniami nikt mnie nie obrzuci
i słowem okrutnym nie zasmuci

o sobie chciałbym tak pięknie i namiętnie
a gdy tak czytam, co powyżej
to dusza choć w bojach  zaprawiona
to w zadziwieniu wielkim tu jęknie

wyrazić siebie tak inaczej, niebanalnie
gdybym wiedział, że to co skreślę
słowem innym nie będzie karalne -
a wysiłki moje słuszne, wręcz oryginalne!

jakże zachwycić  i pociągnąć w Nieznane
ale gdy tak patrzę i patrzę -
to nie wiem, czy starczy mi talentu
i czy wyrazić siebie prawdziwie, będzie mi dane!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2010, 23:56:51 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #256 : Styczeń 17, 2010, 18:20:42 »

A dla mnie jedna dotąd kontrowersyjna postac wnet stała się oczywista.

Pokaż mi swojego anioła - a powiem Ci kim jesteś Uśmiech))) Srebrzysty
i wszystko jasne!

Umiejętnośc (ba! mozliwość) wyboru anioła - to też sprawa Byka,
..i rozwoju w rozróznianiu wartosci .

Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #257 : Styczeń 18, 2010, 02:41:55 »

Bardzo enigmatycznie napisałeś. Łamię sobie głowę teraz... Mrugnięcie Powinienem jednak wcześniej dodać, iż moja rymowanka nie odnosiła do Twojego postu akurat, tylko do całości klimatu i pewnych zachowań. Uśmiech 2

Z privietem: Uśmiech

koliberek33
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #258 : Styczeń 19, 2010, 10:14:47 »

Ciesz sie Artek, ciesz i twoi zwolennicy tez niech sie ciesza. W niedlugim czasie bedziecie mieli jeszcze wiecej
do uciechy.Nie lubicie spokoju ani na forum ani na swiecie.Taka jest prawda, robicie ciagle zla atmosfere i wtedy
czujecie sie w swoim sosie.Emanujecie wszyscy zla energia. Nikt tu z forum  nie czeka i nie czekal na nieszczescie ludzkie. Sa rozni przepowiadacze z roznych czasow. Pani Lucyna i wykopki w Egipcie, chca zapobiec tym nieszczesciom przez swoja dzialalnosc. Jak dotad nikt z tej grupy nie wzbogacil sie. Ja uwazam ze niech dalej kopia, nikomu to nie zaszkodzilo. Czepianie sie roznych ludzi ktorych nie lubicie, jest to normalka u was, sama to poczulam na wlasnej skorze. Znowu sie czepiasz Darka, jak sadzisz jak dlugo to bedzie trwalo, potrzebujesz karmy, radze zostaw nas wszystkich w spokoju tego juz wystarczy. Wymiotowac sie chce kiedy
wchodzi sie na forum i znowu akcja, kto wiadomo kto. Koniec, nie wiecej daj prosze ludziom spokoj. Amen.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #259 : Styczeń 19, 2010, 10:39:53 »

Ciesz sie Artek, ciesz i twoi zwolennicy tez niech sie ciesza. W niedlugim czasie bedziecie mieli jeszcze wiecej do uciechy.Nie lubicie spokoju ani na forum ani na swiecie.Taka jest prawda, robicie ciagle zla atmosfere i wtedy czujecie sie w swoim sosie.Emanujecie wszyscy zla energia.
Ręce opadają. Najpierw Łobos w wespół z jakimś samciem strasza ludzi kataklizmami itp. Jak mówię: spokojnie, praktycznie nic z ich zapowiedzi się nie sprawdza [i podaję dowody, fakty], bądźcie spokojni, nie wierzcie im - to oskarżany jestem o (!) sianie strachu i robienie złej atmosfery. Ba, nikogo nie napadałem, za to napadał samcio [patrz: Śława Malarz], na ale to ja emenuję zła energią. Przedstawiam fakty, zwolennicy - np. Kot, zero merytortyki, zwykłe ślepe kąsanie - ale to ja czepiam się ludzi których nie lubię. Po-ra-ża-ją-ce.

"Czepiam się Darka"? Czepiam się jego chybionych oskarżeń - i piszę dlaczego. "Jak długo to bedzie trwało?" - nie wiem jak długo będą kierowane kłamliwe insynuacje.

Jakim nieszczęściom chce zapobiec PCH? Może nibiru, której przylot jest cyklicznie przestawiany? Nibiru której NIKT nie widział jeszcze, a zgodenie z "proroctwami" [czyżbym znowu się czepiał?] powinien każdy dostrzec już w poprzednim roku? W jaki sposób mają "uratować"? Wkałdając mumię do sarkofagu? I wszystkie nieszcześcia miną? Ba, nawet gdyby było to urządzenie technicznie to NIE WIEDZĄ JAK DZIAŁA NAPRAWDĘ - bo na czym polegają? Na przesłaniach bytu który mówi o sobie "miłujący" a dopuszca się ataków na ludzi?

Jeżeli chce Ci sie wymiotować - trudno, Twoja decyzja, Twoja sprawa. Zostawię PCh w "spokoju" gdy oni zostawią ludzi w spokoju - przestaną ich okłamywać i doradzać np. rozpady małżeństwa...

 
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #260 : Styczeń 19, 2010, 10:59:27 »

Cytuj
Zostawię PCh w "spokoju" gdy oni zostawią ludzi w spokoju - przestaną ich okłamywać i doradzać np. rozpady małżeństwa...

Każdy podobno ma wolną wolę??? hmmm
 kim Ty jesteś, że chcesz stać na straży moralności?
A może jakaś mania wielkości, a może " Samcio" ( jak go określasz) skradł Ci coś?

Ludzie sami wybierają w co chcą wierzyć, więc chyba powinno się ich zostawić w spokoju...

swoją drogą ciekawe stwierdzenie.......


Pozdrawiam Uśmiech i wyluzuj trochę Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #261 : Styczeń 19, 2010, 11:06:45 »

Arteg, czy myslisz, ze jak bedziesz ciagle to samo z tymi samymi ludzmi dyskutowal  to cos sie zmieni.Mamy nastepny rok i znowu sa awantury z tymi samymi osobami. Pomysl ze sa tu tez inni i chca nareszcie na tym forum spokojnie przebywac, pisac, czytac, dzielic sie. Niczego nie zmienisz, zrozum to. Bedziesz dalej ciagna
ta sama sprawe bez konca. Nie masz litosci dla ludzi tu przebywajacych.
Zrozum, jesli raz lub dwa powiedziales co o dane sprawie myslisz, to wystarczy. Ty wiesz co ja mysle, co zdejmuje mi sen z oczu. Ja wyrazilam kilkakrotnie moje niezadowolenie, rozczarowanie i zyje dalej. Nie wytykam ci bez konca wyskokow ksiezy, bisupow itp. Ja jestem swiadoma tego ze nie zmienie sama niczego, to co sie dzieje w KK, dzieje sie calymi wiekami. Ja mam tylko jedno zycie i musze je tak przezyc abym kazdego
dnia miala powody do zadowolenia i spokoju. Ja lubie to forum i chetnie tu przychodze i poprostu mam dosc twojego ciaglego ujadania. To nic nie zmieni. Zajmij sie tez innymi sprawami na tym forum. Sa tematy ktore
wlasnie ty mogbys przedstawic. Ja nie jestem zwolenniczka wykopek w Egipcie. Jednak zainteresowalam sie
tematem ogolnie wykopek w Egipcie.PCH to nie jest jedyna grupa z Polski ktora kopie. Kazdy ma swoj cel,
i to dobrze.Ja cie jeszcze raz prosze, skoncz z ta walka, lub przenies to na prywat z ludzmi  z ktorymi ciagle sie nie zgadzasz. To jest forum nie KK tylko PCH.



Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #262 : Styczeń 19, 2010, 11:30:07 »

Cytuj
Zostawię PCh w "spokoju" gdy oni zostawią ludzi w spokoju - przestaną ich okłamywać i doradzać np. rozpady małżeństwa...
Każdy podobno ma wolną wolę??? hmmm
[...]
Ludzie sami wybierają w co chcą wierzyć, więc chyba powinno się ich zostawić w spokoju...
Chciałem uzmysłowić dlaczego pozwalam sobie na zabieranie głosu w temacie PCh i Łobos. Tak, kazdy ma wolną wolę, tylko wielu zapomina o tym, że ponosi się konsekwencje czynów. Nie zamykam Łobos ust - piszę dlaczego z nią się nie zgadzam. Ludzie niech wierzą w co chcą - lecz mam prawo wypowiedziec się gdy coś w "ich" nie jest dla mnie jasne. Czy kogokolwiek siłą ciągnąłem np. do KK? Nie. Czy kogokolwiek siłą wyciągałem z poddaństwa PCh? Nie.

RAfaelo, zauważ, że "Ci Sami" wypowioadają się na forum, podnoszą także od nowa pewne kwestie - nie mówię, że nie powinni, bądź, że to źle. Pozwalam sobie odpowiadać/wypowiadać się w odniesieniu do ich NOWYCH postów. Także Ty to robisz - ciągle te same zarzuty, na które to z kolei ja ciągle odpowiadam.
Jeżeli chcesz to pisz o patologiach w KK - Twoja wola, jeżeli będa prawdziwe - nie zaprzeczę [jak wiele razy], jeżeli uznam, że pewne są nieprawdziwe - przedstawię dlaczego moim zdaniem. Czy kiedykolwiek zabroniłem o tym pisać komus na forum? Nie - byle brał odpowiedzialnosć za wypowiedziane słowa. I nie nazywam takich wypowiedzi "ciągłym ujadaniem". Ponieważ to nie forum KK - jak raczyłaś zauwazyć - sam nie rozpoczynałem/zakłądałem tematów z KK związanych [być może przy jakimś z nich jestem autorem pierwszego postu - lecz wynikało to z podziału wątku przez moda]. Więc te uwagi raczej nie do mnie.

Natomiast jestem zwolennikiem prac archeologicznych jako takich - poszerzają nasza wiedzę. Lecz chyba nie chcesz mi wmówić, że PCh jest projektem archeologicznym? To jeden z kroków a nie cel.

Gdybyś mi napisała żale na PW to i taką drogą bym Ci opdpowiedział. Ponieważ napisałas publicznie - w ten sam sposób Ci odpowiedziałem.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #263 : Styczeń 19, 2010, 11:39:56 »

Arteg, ja cie bardzo prosze, o spokoj na forum. Jesli jest dobra atmosfera, to mozna tez o wielu skomplikowanych tematach pisac, dyskutowac. Jestesmy wszyscy zobowiazani aby atmosfera byla
na dobrym poziomie.  Pomysl, moze niektore osoby uwielbiaja cie dreczyc, ty im dajesz ciagle mozliwosci.
Zycze wszystkim spokojnych dni na tym forum, wiecej szacunku i zrozumienia. Pozdrawiam serdecznie. Rafaela.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #264 : Styczeń 19, 2010, 13:14:14 »

Uderz w stół a nożyce się odezwą   Mrugnięcie Duży uśmiech  i tyle w tym temacie  Buzia na kłódkę
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #265 : Styczeń 19, 2010, 13:32:06 »

Uderz w stół a nożyce się odezwą   Mrugnięcie Duży uśmiech  i tyle w tym temacie  Buzia na kłódkę

Cóż za przesympatyczny post, pełen miłości i czułości.
Jak widać złośliwość jest cechą ezoteryków.
Przykre to.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #266 : Styczeń 19, 2010, 13:49:22 »

Uderz w stół a nożyce się odezwą   Mrugnięcie Duży uśmiech  i tyle w tym temacie  Buzia na kłódkę
Chanell, zastanów się i odpowiedz sobie uczciwie, czy nie pomyślałaś sobie, że w wypowiedzi Darek miał także mnie na myśli. Czy po tym "teście" Twoje słowa o nożycach tak samo brzmią? Czy ironia nadal jest taka trafna?
Dlazcegio mam udawać, że nie widzę odniesienia, udawać, że nie to nie dotyczy.

Arteg, ja cie bardzo prosze, o spokoj na forum. Jesli jest dobra atmosfera, to mozna tez o wielu skomplikowanych tematach pisac, dyskutowac. Jestesmy wszyscy zobowiazani aby atmosfera byla na dobrym poziomie.  Pomysl, moze niektore osoby uwielbiaja cie dreczyc, ty im dajesz ciagle mozliwosci.
Alez wypowiedziałem się spokojnie i rzeczowo, bez wyzwisk, pokrzykiwań, wulgaryzmów. Nie widzę też aby ktoś ostatnio mnie dręczył na tym forum. Złosliwość - byle konstruktywna - w niczym mi nie przeszkadza.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #267 : Styczeń 19, 2010, 14:15:06 »

Cytuj
Chanell, zastanów się i odpowiedz sobie uczciwie, czy nie pomyślałaś sobie, że w wypowiedzi Darek miał także mnie na myśli.

Otóż  wyobraź sobie ze NIE ! Pomyślalam ogólnie o wszystkich sceptykach Uśmiech

Cytuj
Dlazcegio mam udawać, że nie widzę odniesienia, udawać, że nie to nie dotyczy.

Choćby po to żeby nie wywoływać awantur z udziałem wielu forumowiczów i choćby po to żeby  taka chanell nie napisała komentarza typu " uderz w stół a nożyce się odezwą "  Z politowaniem
 Arteq trochę za bardzo bierzesz wszystkie niewinne komentarze do siebie ,uśmiechnij się proszę  Chichot
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 14:15:48 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mobius
Gość
« Odpowiedz #268 : Styczeń 19, 2010, 14:18:05 »

Rafaela powiedz proszę czemu nigdy nie czepiłaś się tak kapłana? Zachowywał się często poniżej krytyki obrażając nie tylko poglądy ale i ludzi ,i jakoś nigdy nie widziałem żebyś go tak atakowała?dziwne,czy po prostu jak z kimś się zgadzasz w jakichś kwestiach to może być chamski i wtedy Ci to nie przeszkadza?Do tego zamiast z Arteq porozmawiać,piszesz bez przerwy "atakujesz" no ale równie dobrze może każdy inny pisać tak pod Twoim postem ale czy to ma sens?Bo patrząc na kilka postów wzwyż można raczej powiedzieć że to Ty atakujesz a nie Arteq.
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #269 : Styczeń 19, 2010, 14:37:45 »

Chanell i Rafaela - zobaczcie kochane kobietki jaki piekny jest dzionek.Tutaj swieci slonko i jest supcio jak na styczen .Szczegolnie druga polowa.Zastanowmy  sie czy warto jest zwracac co poniektorym  osoba uwage.Ja poprostu nie zwracam uwagi - przestalam widziec , gdyz nie chce.To sie ciagnie latami.Szkoda mojej energi na pozywke dla tych ludzi.Zycze milusiego dzionka - Ela
P.S.
Dzieki za Wszystko - Ela
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 14:38:52 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #270 : Styczeń 19, 2010, 14:40:34 »

Chanell i Rafaela - zobaczcie kochane kobietki jaki piekny jest dzionek.Tutaj swieci slonko i jest supcio jak na styczen .Szczegolnie druga polowa.Zastanowmy  sie czy warto jest zwracac co poniektorym  osoba uwage.Ja poprostu nie zwracam uwagi - przestalam widziec , gdyz nie chce.To sie ciagnie latami.Szkoda mojej energi na pozywke dla tych ludzi.Zycze milusiego dzionka - Ela
P.S.
Dzieki za Wszystko - Ela

Świeta racja Elu Uśmiech  amen Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #271 : Styczeń 19, 2010, 14:56:55 »

Cytuj
Chanell, zastanów się i odpowiedz sobie uczciwie, czy nie pomyślałaś sobie, że w wypowiedzi Darek miał także mnie na myśli.
Otóż  wyobraź sobie ze NIE ! Pomyślalam ogólnie o wszystkich sceptykach Uśmiech
Albo pomyliłaś słowo "także" z "wyłącznie" bądź "tylko" albo nie zaliczasz mnie do sceptyków.

Naprawdę często się uśmiecham, szczerze uśmiecham. Dystnas także staram się trzymać do siebie.

Ja poprostu nie zwracam uwagi - przestalam widziec , gdyz nie chce.
Wiem, szczególnie gdy trzeba odpowiedzieć na pytania postawione w celu ukazania niezasadności stawianych zarzutów. Twoja decyzja, OK.

edit:
na popołudnie mam zaplanowana budowę igloo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 15:01:43 wysłane przez arteq » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #272 : Styczeń 19, 2010, 16:27:47 »

Mysle ze bedziecie wszyscy bardziej szczesliwi jak pozostawie was w spokoju, robcie co chcecie, mnie to wiecej nie obchodzi, zmuszac sie wiecej nie mam zamiaru byc na forum na ktorym jest ciagla walka o bzdety.
Wszyscy  o tym wiedza ze przepowiednie sa przepowiedniami, realitet jest realitetem.
Decyzje podjelam, zycze wam wszystkich tego czego sobie zyczycie . Rafaela.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #273 : Styczeń 19, 2010, 16:36:21 »

Rafaelo, twoje decyzje nie powinny być uwarunkowane postępowaniem innych ludzi. Nauka współżycia w społeczności nie jest wyłącznie związana z wyliczaniem czyichś błędów i potyczek.
Nie odchodź z forum tylko dlatego, że są tu prowadzone niejednokrotnie emocjonujące dyskusje. Sama mi kiedyś powiedziałaś, że nietrafnie się z początku oceniłyśmy. Miałaś rację... Nie da się ocenić drugiego człowieka przez pryzmat słów pisanych na forum. Mam wrażenie, że teraz dochodzi do tego samego pomiędzy Tobą i Artkiem. Kompletnie niepotrzebnie. Twoje odejście z forum problemu przecież nie rozwiąże.
Jeśli jednak masz ochotę odejść ze względu na to, że czyjeś poglądy ci tu przeszkadzają, to wiedz że kiedyś zrobiłam to samo. I jednak wróciłam. Nie da się zerwać więzi z miejscem, gdzie zostawiło się cząstkę siebie.
Życie realne też nam czasami nie odpowiada, co nie znaczy, że każdy z nas się z niego od razu wypisuje.
Zostań, bo będzie cię brakowało.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #274 : Styczeń 19, 2010, 16:58:23 »

Rafaelo - Ja rowniez dolaczam sie do postu Janneth.Prosze zostan.Nam jestes potrzebna w calostwie Twojej osoby.Sloneczko dzisiaj swieci w Kanadzie.Milusiego dzionka - Ela
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

panzerdivisiontiger brygadaszarika my-very-cats radiomms julandia