Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 06:34:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 786163 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #75 : Listopad 02, 2009, 22:34:15 »

Tak wiec ciesze sie dla ciebie ze ten dzien spedziles przyjemnie. Pozdrawiam cie serdecznie . Rafaela
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Listopad 02, 2009, 22:43:47 »

Tak czytałam tan post Rafaeli i nie stwierdziłam w nim nic obraźliwego.Nikt nie zareagował na niego negatywnie oprócz ciebie  Z politowaniem Chyba źle go zrozumiałeś.
Prawdę mówiąc jestem zaskoczona twoją reakcją.To nie było poniżenie,ale upomnienie ,jak matka upomina swoje dzieci,zeby były grzeczne i uszanowały święto.Ja to odebrałam właśnie w ten sposób.
Pozdrawiam Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Torton
Gość
« Odpowiedz #77 : Listopad 02, 2009, 22:45:20 »

No cóż nie potrzebuję "takiego" matkowania. Po raz kolejny sprawdza się to o czym pisałem aż głowa boli.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #78 : Listopad 02, 2009, 23:03:43 »

Ty nie potrzebujesz zadnego matkowania to i dobrze. Bede ci bardzo wdzieczna jak mnie zostawisz nareszcie w spokoju.
Nie widze potrzeby nowego nieporozumienia, nie widze potrzeby dalszej dyskusji. Jesli uwazasz ze cie tak bardzo obrazilam, to zwruc sie do wladz wyzszych niech mnie ukaraja.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 23:07:13 wysłane przez Rafaela » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #79 : Listopad 02, 2009, 23:11:12 »

A mnie bardzo rzucił się w oczy ten post, i aże zatkał.... Nie spodziewałabym sie po Rafaeli takiego zapisu. Otóż, broni zaciekle Żydów, jednocześnie pisząc wprost, że "nie cierpi ruskich"

Zdumiewające u dojrzałej i "duchowo rozwiniętej", czy też "rozwijającej się" osoby. A zawstydzanie, też nie jest metodą wychowawczą. Nie jesteśmy tu rodzicami, ale rozmawiamy na równi. I młodość należy uszanować; owszem można skorygować pewne zachowania, ale poprzez uzasadnione naprowadzenia.

Nie zawsze odpowiadają mi opinie Torntona, czemu daję wyraz, jednak szanuję je, gdyż wynikają z głębokiego przeświadczenia, że tak powinno być. Kryje się za tym szczera intencja. A jak już pisałam w sprawie Kamila: młodość chmurna.... jest! I nam starszym nie należy o tym zapominać tak łacno!

Ponadto, jak można zawstydzać innych z powodu, załóżmy, że uprzedzeń, ksenofobii, jeśli samemu pisze się tekst, który zacytowałem powyżej. Toż to szczyt hipokryzji. I w ogóle zawstydzanie, to ustawienie się w pozycji wyższości itp... W każdym razie trudno ufać postaciom, które stać na takie opinie i postawy.

Całe szczęście, że ktoś ( w tym wypadku Tornton)na to wreszcie zareagował. Koliberkowi, to umknęło, a może zwyczajnie zabrakło odwagi... Jednakże, nawet siebie nie będzie z tego powodu zawstydzał. Hiopokryzję widzi też Kamil. I szanujmy to w młodości, mimo że może jest ona, czasami nadto "rozbuchana", ale bliżej o wiele prawdy i czystości, aniżeli my.



zdegustowany koliberek bez 33 Szok

« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 23:30:16 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #80 : Listopad 02, 2009, 23:33:27 »

Jesli ktos cos mowi, to znaczy ze ma cos do powiedzenia w tym temacie. Ja nie bronie zydow, moje informacje sa za plytkie,
abym mogla sie tym tematem gleboko zajac. W tym momecie drogi Koliberku musze stwierdzic, ze wielka szkoda ze nikt
nie zauwazyl w toku tematu, ze zaczyna sie rozkrecac awantura. Prosze poczytaj sobie dobrze, i zastanow sie sprawiedliwie.
Ptaszki tu, ptaszki tam, tu podleca, tam przeleca  tu ziarenk, tam ziarenko. Jestem urodzona katoliczka, i taka pozostane
do konca zycia. Sa dla mnie niektore swieta bardzo wazne, bo pozwalaja mi uczcic pamiec osob ktore odeszly z mojego zycia.
Nie jestem ja sama, wiele osob na forum ma zmarlych na cmetarzach. Janeth napewno tez. To co w tej chwili sie dzieje, to moje ptaszki kochane nie jest ok.
Masz mi za zle ze napisalam ze ruskich nie lubie, mam do tego powody i to bardzo powazne. Niestety, spowiadanie na forum zakonczylam. Jestem tu na forum ponad rok, zawsze staralam sie zalagodzic trudne sytuacje, okazuje sie teraz ze taka ok to ja nie jestem. Dobrze, nigdy o to nie zabiegalam aby mnie ktos tu kochal. Szukajcie sobie sami sprawiedliwosci, ja nie mam zamiaru wiecej tutaj mojego zdrowia i nerwow zostawiac. Fruwajcie, kluccie sie, awanturujcie, robcie co chcecie, ja wiecej
nie bede brala udzialu w tej organizacji. Rafaela

Wszystkie osoby ktore czuja sie urazone z powodu mojej wypowiedzi, prosze o dokladne przeczytanie tematu"W morzu zydow" i dokladne zastanowienie sie o co tam chodzilo i dlaczego. A ty Mora, gdybys czytal dobrze i dokladnie, to bys
wiedzial o co naprawde tam chodzilo i kto naprawde rozkrecil ta cala historie. Potem moze dojdziesz co bylo powiedziane i przez kogo.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 23:57:41 wysłane przez Rafaela » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #81 : Listopad 03, 2009, 00:12:15 »

Torton, nie chodziło o Ciebie ani nikogo, kto wypowiadał się w temacie o Żydach. To był jak Rafaela mówi dzień przed Świętem Zmarłych. Tego dnia Kiara&birds miały zastrzeżenia do mojego sprawowania funkcji moderatora, pisały że jak się nie ma czasu, to się powinno zrezygnować. Rafaela pisząc posta w temacie o Żydach po prostu wtrąciła swoją opinię na temat tej sytuacji.
Przeczytaj jeszcze raz:

Kazdy musial  w tym tygodniu swoja prace wypelnic, pojechac na cmentarz i zrobic pozadek na grobach zmarlych, moze przygotowac sie tez w domu na przyjazd rodziny. Znalazlo sie pare osob, ktore na nic nie zwracaja uwagi, bezlitosnie
prowokujado niesnasek i zadaja od wladz foruma reakcji wyrazajac swoje ogromne niezadowolenie z calej sytuacji.
Powiem wam, to jest ostatnie.Powinniscie sie wszyscy wstydzic za dzisiejsze zajscia. Rafaela

Szkoda, że nie przeczytałeś dokładnie zanim dokonałeś oceny. Też czytałeś wypowiedzi w/w trójki na mój temat i też Ci się one nie podołaby. Rafaela po prostu zareagowała na to w innym temacie.



Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Torton
Gość
« Odpowiedz #82 : Listopad 03, 2009, 00:32:52 »

Przeczytałem dokładnie a skoro dotyczyły to zupełnie innego tematu to, po co to, tam pisała? Po Co?!
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #83 : Listopad 03, 2009, 00:38:02 »

Najprawdopodobniej dlatego, że raziło ją że tego dnia w tylu tematach toczą się bezsensowne kłótnie. Nie tylko ją z resztą, bo mnie i innych na pewno też. 
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #84 : Listopad 03, 2009, 00:51:36 »

Rafaelo!

Nie odniosłem się w ogóle do Twoich uczuć związanych ze Świętem Zmarłych, choć nie sądzę, iż obchodzi się to w Polsce z pompą. Mocno przesadzone określenie i małoadekwatne do  "treści" samego święta. Jeśli jesteś katoliczką, jak się deklarujesz, to tym bardziej zdumiewa mnie Twoja wrogość do innego narodu. Kardynał Wyszyński nawet hitlerowcom wybaczył. Koliberek i jego rodzina ma bardzo poważne powody, by nienawidzieć Niemców, Ukraińców za ich bestialstwa w stosunku do bliskich, ale pozostawia to ich sumieniu.

Dlaczego piszesz ptaszki w formie mnogiej? To forma manipulacji. A to co napisałem, jest moim osobistym spostrzeżeniem;  nawet gdybym był lwem, czy tygrysem, albo motylkiem, napisał bym tak samo i to w formie pojedyńczej. Daj mi prawo do osobistych i tylko osobistych odbiorów. Widzę, to co widzę i nie jest to  prowokacja, ani chęć dokuczenia dla dokuczenia, czy awanturowania się. Pozwól proszę, wyrazić moją własną opinię, tak jak TY wyraziłaś chociażby w kwestii "ruskich", czy Żydów, których, jak piszesz mało znasz... itp. Zresztą gdybyś napisała tak o każdym innym narodzie, to co o "ruskich"; też miałoby tę samą wagę. Ciężką wagę...

I nie rozumiem, jak to się ma do Święta Zmarłych. Osobiście, nie przydaję temu świętu, aż takiego znaczenia, gdyż leży na cmentarzach także mnóstwo złoczyńców i  morderców najprzeróżniejszej maści. O swoich bliskich zmarłych pamiętam nierzadko w inne, pospolite dni.

A jeśli te święta są dla Ciebie tak ważne, to dlaczego w tak szczególny dzień objawiasz swoją nienawiść do drugiego człowieka, narodu? Ranisz uczucia wielu. Jak sądzisz, czy tu nie ma ani jednego Rosjanina? I dlaczego powstają wojny?  Czyż ogień nie zaczyna się od iskry...

Widzisz, to jedno zdanie zaprzeczyło wszystkim Twoim tak "świętym" wypowiedziom. Dla mnie jesteś tu najmniej wiarygodną osobą. I czy ta opinia, to forma awantury? Gdy "podałaś rękę Janneth na zgodę" było to tak bardzo spektakularne zagranie. Zagranie...Ale małe koliberki wszędzie wlecą i podpatrzą; i tu masz rację, trudno nam się koliberkom ( za inne ptaki odpowiedzialności nie biorę) dać nabrać. Czasem, nie mówią wprost, bo nie chcą konfliktów, ale mnóstwo słów nieraz się ciśnie na usta. Młodzi są odważniejsi. Mają tę iskrę w sobie. A koliberek zwyczajnie to docenia, nawet jeśli owi młodzi, mylą się w bezpośrednim wyrażeniu swojej opinii. A zawstydzanie kogokolwiek jest nie na miejscu, w ogóle....

Jeżeli jednak wyrażenie swojego punktu widzenia w sposób neutralny i bez emocji, tak Cię uraża, iż używasz miano "awantura", to  zaiste lepiej być może będzie dla Ciebie jak najpierw skupisz się na innych sprawach, niż na jakiś tam forumowych ptakach, co to nie sieją, ani nie orzą...  Mrugnięcie, ale swoje posty w oparciu, o to co widzą, tworzą... Mrugnięcie

Ps. Choć w sumie Ty i parę innych osób ma tu szczególną misję do wykonania. Otóż, każdy kto śledzi te opinie, bardzo szybko wyleczy się z katolickich uwarunkowań. To uwaga jak najbardziej realna, pozbawiona jakiejkolwiek złośliwości. O czym uprzedzam, gdyby ktokolwiek chciał w tej kwestii spekulować na moją niekorzyść, jak próbowano powyżej.



Z pozdrowieniem


koiberek33

 
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 13:30:09 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #85 : Listopad 03, 2009, 09:57:56 »

Witaj Koliberku, dzisiaj mamy ladny dzien jesienny, posiedz troche na galazce i poczysc swoje pioreczka, pocwierkaj
z innymi ptaszkami napewno bedziesz miala sliczny dzien. Szkoda ze ja tez nie jestem ptaszkiem, ale na to nic nie poradze.
             Niestety ja jestem bardzo smutna i prawdopodobnie moj smutek potrwa przez jakis czas, ale to jest moja osobista sprawa i nikomu do tego. Uczuc czlowieka ktory przezyl pol wieku nie da sie w kilku slowach wyrazic, nie jest to tez mile
aby ludzie mlodzi wyrazali swoje opinie , ktore czesto sa wypowiedane bez przemyslenia. Jesli chodzi o moja wiare, to
urodzilam sie w wierze katolickiej i w niej pozostane, ja wierze w Boga, a nie w ksiezy i polityke koscielna.I tak mi pozostanie.
Dla swietego spokoju i dobra rodziny koncze moje pisanie, nie widze potrzeby dalszej dyskusji bo i tak macie swoje racje, tak wiec pozostancie przy nich. Nie mam w naturze klucenia sie , od wielu dni na forum sa przykre potyczki, dlatego uwazam
ze powiedzialam wszystko co mialam do powiedzenia. Zycze wszystkim ladnego, spokojnego dnia.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #86 : Listopad 03, 2009, 13:27:03 »

Rafaelo Kochana, u nas jest tak słonecznie i pięknie, ale siarczysty chłodzik już przebija wraz ze zbliżającą się pełnią. Smuci mnie bardzo Twój smutek, ale na szczęście po smutku tym większa radość przychodzi. Najlepszy nań jest spacer po lesie, lub brzegiem morza. Tam się wszystko rozwiewa. Napisałem, powyżej co myślałem, ale są jeszcze na szczęście uczucia. Nie martw się więc, ptaszki zawsze śpiewają dla wszystkich, i mimo wszystko. Uśmiech

Serdecznie Cię pozdrawiam i skrzydła Moja Droga do góry! Jesteś bardzo mądra, stąd Twój smutek, który jest bardzo zdrowy, gdyż nie przechodzisz obojętnie koło innych głosów. Potrafisz się tak serdecznie i szczerze zadumać.


koliberek33 Uśmiech

Ps. Nie miałem wcześniej pojęcia, że jesteś katoliczką, przyznam, że się zdziwiłem. Mam nadzieję, iż nie uraziłem Twoich religijnych uczuć aż tak bardzo.

« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 13:35:52 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #87 : Listopad 03, 2009, 20:18:11 »

Przyjmuje Twoje przeprosiny. Mam nadzieje ze jeszcze nie raz wejdziemy sobie na palce, takie jest zycie.
Piszac nie zawsze mozna wyrazic i przekazac to co sie ma na celu, dlatego niekiedy zdazaja sie nieporozumienia.
Pozdrawiam cie serdecznie. Rafaela
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #88 : Listopad 13, 2009, 10:14:50 »

chanell: "Za wywołanie kłótni na forum dostajesz ode mnie upomnienie i minus jeden pf. chanell"

Możesz mi wstawić kolejny, a jeśli ci będzie mało to jeszcze następny. Jeżeli jest to jedyny środek dyscyplinujący jakim potrafisz się posługiwać to szkoda na ten temat wogóle dyskutować. Ponadto mylisz fakty przypisując mi wywołanie kłotni na forum.
Ludzi można podzielić na zdecydowanych którzy w sposób jasny i przejrzysty formułują swoje myśli - nawet jeśli są one dla niektórych bulwersujące, na tych którzy nie mają nic do powiedzenia i tych którzy dziamgolą bla bla bla...
I generalnie tak odbieram twoją wypowiedź. Bez urazy i ukrytych podtekstów. Ludzie tacy mogą sobie dzimgolić do woli na forach ale generalnie i tak nic z tego nie wychodzi bo nie ma w tym zdecydowania. Poza czczym gadaniem nic więcej z tego nie wynika. Gdyby rozwój ludzkości miał zależeć od takiego bleblania o erze miłości i duchowym przebudzeniu świata bylibyśmy dalej w epoce kamienia łupanego. Więc nie pouczaj mnie - bo na codzień wystarczająco się napatrzę na takie zbłąkane owieczki których jedynym pragnieniem jest aby w końcu znalazł się jakiś pasterz i odciążył je z potrzeby samodzielnego myślenia i podejmowania samodzielnych decyzji.

pozdrawiam Uśmiech

Ponadto jeżeli już decydujesz się na przenoszenie wypowiedzi do kosza to bądź w tym konsekwentna bo w przeciwnym razie ktoś jeszcze pomyśli że jesteś stronnicza faworyzując niektórych uczestników forum którzy mają taki sam światopogląd, sposób myślenia czy też zdanie jak ty.

Zastrzeżenia do działań moderatorów należy zgłaszać poprzez prywatną wiadomość do Administratora.
Barbarax
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 17:38:46 wysłane przez Barbarax » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Listopad 13, 2009, 17:50:11 »

 marek324
1.Nie pisałeś na temat
2.Prowokowałeś do kłótni  uzytkowników
3.Nie tylko twoje posty zostały usunięte ! Usunełam  je ,ponieważ nie były one tematem tego wątku.Jakoś nie widzę protestów innych osób biorących udziała w kłótni.Zastrzeżenia zgłaszaj do administracji.
Marek324
tak się składa że decyzje podejmuję sama i nie czekam aby ktoś je podjął za mnie  Zły podjęłam nawet taką,że będę sobie "dziamgolić" na tym forum dalej i nie mam zamiaru nikogo obrażać w przeciwieństwie do ciebie.
 nie pozdrawiam Język
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 00:15:54 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #90 : Listopad 13, 2009, 23:04:27 »

A co to tak z gruszki ni z pietruszki? Nikt nic nie wie. Dziwne są takie wyrwania z niewiadomo jakiego kontekstu. Ale w tym oderwaniu, to wypowiedź Marka zabawnie konkretna. Chłopak wie, o co mu chodzi. Mnie się tam podoba bardzo takie gadanie nie "dziamgolące!" Uśmiech A skoro  nie widzę okoliczności obciążających, to jestem jak najbardziej za!



 Afro
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #91 : Listopad 13, 2009, 23:22:49 »

ten marek324 obraża innych użytkowników, poczytaj koliberku najpierw a potem się wypowiadaj!

channel odpowiedziała na post, który dawno leży w śmietniku i stąd to nie porozumienie, post łamał regulamin i stąd "kolega" marek dostał minusa...

718'
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #92 : Listopad 13, 2009, 23:26:42 »

Koliberku, ty niecnoto, nie zapuszczaj się w tematy wyklęte (samozwańczo zamknięte), bo Cię licho jeszcze jakieś zadziamgoli!
I kto będzie nam później tak mądrze świergolił?  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 23:27:42 wysłane przez ptak » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #93 : Listopad 14, 2009, 00:18:18 »

oj ptaszki Uśmiech

koliberku - temat był w wątku WYKOPKI W EGIPCIE a marek324 pisał o mnie i to nie było na temat!

718'
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #94 : Listopad 14, 2009, 15:41:57 »

ja tam lubię wiedzieć
jak się komu wiedzie,
kto ma w czubie

kto radosny, a kto smutny
kto kogo złości, a kto lubi
lubo wielbi i hołubi

czy gwiazdy widzi na niebie
czy tylko błoto wokół siebie

informacji to jest garść
z której wiedzę czerpać można

by i ptaka nie upiekli gdzie na rożnie. Chichot

 Chichot Chichot Chichot

Kapłana posłuchać trzeba, bo kapłan Chichot, zatem letę, i obiecuję, na wierzch już nic nie wywlekę. Mrugnięcie


pofrunięty
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 15:45:37 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #95 : Grudzień 02, 2009, 22:45:49 »

jako, że to temat WYKOPKI - sugerowałbym WYKOPAĆ marka z NASZEGO forum  Duży uśmiech

zgiń, przepadnij maszkaro - rzekł Czesiu...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #96 : Grudzień 02, 2009, 23:28:14 »

każdy ma prawo do wypowiadania się na forum.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #97 : Grudzień 03, 2009, 00:00:18 »

WYPOWIADANIA - owszem ale nawet JA taki chamski nie byłem, nawet Ty artqu jak ten marek...

i ja BYŁEM dla wybranych taki a on do wszystkich

718'
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #98 : Grudzień 03, 2009, 08:08:56 »

oj kapłanie, kapłanie... jesteś zbyt przewrażliwiony na punkcie swego przecenionego "egocentrycznego" ego. Ponadto kompletnie brak ci obiektywizmu w stosunku do informacji które czytasz. Jakakolwiek opinia która nie jest zgodna z twoimi poglądami jest chamska, niegrzeczna, obraźliwa i nie na miejscu. Ale mylisz się. Prawo do samodzielnego myślenia i wyrażania swoich opinii jest jednym z kardynalnych praw systemów demokratycznych. I z powodu twojego "ograniczenia" w sposobie interpretowania tego prawa nie zamierzam z niego rezygnować. Mam prawo ustosunkowania się wypowiedzi takich autorów jak ty, kot, cytowana przeze mnie ostatnio sarah i pare jeszcze innych osób. Twierdzę że jest to stek bzdur które staracie się nawinąć na uszy osobom które nie są określone w swoim światopoglądzie. Stek bzdur tym większy, że jest kompletnie nielogiczny w sposobie jego formułowania. I właśnie dlatego będę się ustosunkowywał do tego co czytam, łapiąc się czasami za boki ze śmiechu... Uśmiech

Idąc dalej tropem twojej wypowiedzi kapłanie, cytujesz czesia z włatców móch i taki własnie jest twój poziom intelektualny. Wszak każdy z nas porusza się w obszarze który rozumie. A jesli do tego pisze coś takiego:
"siedzę na forum od ponad 4 lat a ty? dużooo wiem a raczej wszystko praktycznie..." Listopad 12, 2009, 15:34:01
to można sobie wyrobić zdanie o takiej osobie. Ja bym nigdy nie odważył się stwierdzić że "wiem wszystko" i osobiście z dużą rezerwą, sceptycyzmem i uśmiechem na twarzy podchodzę do takich ludzi. Czyli między innymi do ciebie. Uśmiech
A teraz krótko podsumowując jeżeli to co napisałem znowu cię obraziło to proponuję się wyalienować ze społeczeństwa trzeźwo myślącego bo nie ma w nim miejsca na takich oszołomów i egocentryków jak ty. Znieść nie możesz że jest ktoś inny kto nie myśli tak jak ty, nie zgadza się z tobą i nie jest pod twoim wrażeniem... no cóż, jestem jednak pod wrażeniem głupoty którą "prawisz" Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 08:20:56 wysłane przez marek324 » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #99 : Grudzień 03, 2009, 09:00:04 »

Skoro marek324 tutaj na tym forum siedzisz, to też robisz błąd, marnując tylko swój cenny czas,
na owe dyrdymały.
Lepiej sobie pooglądaj "panią Basię" na You Tube, z pewnością będziesz bardziej zachwycony tym materiałem, niż nasze tu pisane głupoty.
Moja tu uwaga.
Proszę, żebyś to co myślisz pisał obiektywnie, a nie z poziomu "naśmiechiwania się" z osób tu przebywających.
Mylisz się tu centralnie.
Nie znasz tu wszystkich, weź to pod uwagę.
A swoje super analizy zostaw dla siebie, jeśli zamierzasz tu kogoś oczerniać.
Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.183 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nazarinh bestgame shaggydogss watahaskromnych wartune