Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:45:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783878 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marek324
Gość
« Odpowiedz #525 : Marzec 19, 2010, 12:14:51 »

za en.wiki: "Kiara is a female given name and is pronounced kee-AR-ə. Variants include Chiara (Italian), Ciara (Irish) as well as alterations such as Keearra, Keira, Kiarra and Kierra. The name is derived from the Gaelic and means 'Little dark one' in the Irish version and 'brightness' in Italian. The Italian version comes from the name Clara, and has the same origin as the word 'clear'."

tłumaczyć mi się nie chce. tekst prosty. nie widze możliwości opatentowania imienia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 12:26:41 wysłane przez marek324 » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #526 : Marzec 19, 2010, 17:41:44 »

Chichot To się uśmiałam! Naprawdę! Kiara, ja Ci serdecznie gratuluję pomysłowości w przyciąganiu "tłumów" do siebie na forum używając cytatów stąd. Tonący brzytwy się chwyta. Nieładnie (kątem tych, którzy nie chcą być utożsamiani z Peszerem), ale śmiesznie Ci to wyszło. I jeszcze to specyficzne dla Ciebie zachowanie. Ktoś łapie Cię za rękę, a ty krzyczysz, że to nie Twoja ręka. Znamy Cię doskonale Uśmiech Miłego dnia Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #527 : Marzec 19, 2010, 18:43:04 »

Dzien doberek Wszystkim - widze, ze jest tu coraz wieksza tolerancja. Coraz wieksze zrozumienie.Kazdy ma prawo do Swojego zdania.Az sie wierzyc nie chce.Gdzie jest ta demokracja oraz wolnosc slowa?
Nadal, duza ilos ludzi  wola o dowody.
Naprawde super, ze tak potraficie korzystac z tej Tolerancji.Pozdrawiam - Milusiego dzionka -Ela
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #528 : Marzec 19, 2010, 18:56:29 »

Chichot To się uśmiałam! Naprawdę! Kiara, ja Ci serdecznie gratuluję pomysłowości w przyciąganiu "tłumów" do siebie na forum używając cytatów stąd. Tonący brzytwy się chwyta. Nieładnie (kątem tych, którzy nie chcą być utożsamiani z Peszerem), ale śmiesznie Ci to wyszło. I jeszcze to specyficzne dla Ciebie zachowanie. Ktoś łapie Cię za rękę, a ty krzyczysz, że to nie Twoja ręka. Znamy Cię doskonale Uśmiech Miłego dnia Uśmiech

A ja sie usmialam z twojego zachowania, bo kometujesz cos czego nawet nie zadalas sobie trudu zobaczyc.
Ten slawetny  post przeniesiony z Cheopsa na Peszer JEST MOIM OSOBISTYM POSTEM , odpowiedzia artqowi na jego wczesniejszy ( z czsow gdy jeszcze z nim dyskutowalam) , tylko dlatego w tresci  byl tam uzyty nick arteq.

No coc nasz spragniony awantur forumowych arteq biega po wszystkich forach szukajac chociaz najmniejszej okazji do sprowokowania ich. A ze przy tym sie osmiesz ? Widac ten typ tak ma.

Wszyscy ludzie na wszystkich forach i nie tylko cytuja inne wypowiedzi , jest to absolutnie normalne i dozwolone.
Ale jak widac nasz drogi arteq zabrani mi na moim forum cytowac moich osobistych wypowiedzi z innego forum , gdyz w nich jest uzyty jego nick.

Paranoja to delikatne okreslenie tej metalnej obsesji u niego.

A osoby , ktore chca w oczach innych pokazac sie bezstronnymi popieraja taka paranoje pokazuja siebie prawdziwych. Jakich? Ano takich jakimi sa....


Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. janneth  ja tam sie nie usmialam  z ciebie czytajac twoj post , przykro mi sie zrobilo iz inteligetna mloda kobieta przedstawia siebie w takim brudnym swietle.

Naprawde nie musisz tego robic.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 21:09:13 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #529 : Marzec 19, 2010, 19:09:30 »

Kolejna manipulacja z Twojej strony. Nie zabraniam Ci i nie mam nawet takiego zamiaru abyś swoje wypowiedzi cytowała gdzie chcesz. Nie życzę sobie jednak być utożsamiany z Twoim forum w jakiejkolwiek formie. Natomiast treść Twoich postów wyraźnie sugeruje, że niby w nim uczestniczę - takich insynuacji sobie nie życzę. Jeżeli już raczysz sobie odpowiadać gdzieś-tam na moje pytanie postawione tutaj - oczekuję wyraźnego podania linku [już wspominałem o zasadach cytowania - oprócz ewentualnej daty konieczne podanie jest precyzyjnego źródła/miejsca]. Wtedy osoba zainteresowana będzie mogła sprawdzić gdzie i w jakich okolicznościach zadano to pytanie. Podejrzewam, że nie chcesz tego zrobić ponieważ taka osoba zaglądając pod link zobaczyłaby liczną krytykę Twoich wywodów, no a na taką skazę nauczyciela nie chcesz sobie pozwolić.

Nie biegam również po innych forach, tak samo jak o fżp tak i o peszerze poinformowano mnie.

W kwestii formalnej: przypisano mi chorobę psychiczną którą jest paranoja z zastrzeżeniem, że to i tak delikatna diagnoza. Niniejszym wnoszę o przedstawienie przez Kiarę dowodów na nią bądź usunięcie tego zapisu wraz z ukaraniem autora. Nieśmiało przypomnę, że w podobnej okoliczności Kiara zażądała takiego postępowania wobec Marka324 za jego - jak określiła - insynuacje pod kątem choroby psychicznej u innych osób. Wtedy autorowi przyznano karę w postaci minusa. Aha, nie będę uważał za naruszenie prywatności gdy przedstawi diagnozę lekarską.
 
Paranoja to delikatne okreslenie tej metalnej obsesji u niego.

edit: pomimo licznych próśb i wyjaśnień z mojej strony, jak również Twoich deklaracji Kiaro co do opisu źródła cytatu - sytaucja na daną chwilę nie zmieniła się - nie ma tam żadnego  precyzyjnego opisu odnośnie cytatu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 19:41:25 wysłane przez arteq » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #530 : Marzec 19, 2010, 19:20:25 »

Chichot To się uśmiałam! Naprawdę! Kiara, ja Ci serdecznie gratuluję pomysłowości w przyciąganiu "tłumów" do siebie na forum używając cytatów stąd. Tonący brzytwy się chwyta. Nieładnie (kątem tych, którzy nie chcą być utożsamiani z Peszerem), ale śmiesznie Ci to wyszło. I jeszcze to specyficzne dla Ciebie zachowanie. Ktoś łapie Cię za rękę, a ty krzyczysz, że to nie Twoja ręka. Znamy Cię doskonale Uśmiech Miłego dnia Uśmiech

A ja sie usmialam z twojego zachowania, bo kometujesz cos czego nawet nie zadalas sobie trudu zobaczyc.
Ten slawetny  post przeniesiony z Cheopsa na Peszer JEST MOIM OSOBISTYM POSTEM , odpowiedzia artqowi na jego wczesniejszy ( z czsow gdy jeszcze z nim dyskutowalam) , tylko dlatego byl tam uzyty nick arteq.

Ja naprawdę nie wierzę, że możesz tego nie rozumieć! Kiaro, z całym szacunkiem dla wszystkich inszych inności (a kocham je, choćby nawet od moich poglądów radykalnie się różniły) - zarejestrowałam się tutaj i tutaj piszę to, co chcę napisać. I nie życzę sobie, żeby ktoś na moje zamieszczone tutaj posty odpowiadał gdziekolwiek poza forum (w dodatku nie podkreślając źródła ich pochodzenia, a sugerując, że przebywam w innych miejscach, w których... NIE PRZEBYWAM!)
Ja nie mówię, że to wstyd gdzieś siedzieć. Ja mówię, że niefajnie jest być utożsamianym z miejscem, do którego dobrowolnie się nie zapisało. I nie mów mi, że nie wiem a się wtrącam, bo wiem i rozmawiałam o tym z Artkiem już jakiś czas temu.
To, co zrobiłaś moim zdaniem jest po prostu nie w porządku! Ale to tylko moje zdanie, a ręka jak zwykle nie Twoja...
Nie przejmuj się moim śmiechem... Taki dzisiaj piękny dzień był. Słońce świeciło, ludzie energicznie przemieszczali się na świeżym powietrzu, kałuże ciurkiem spływały do studzienek kanalizacyjnych... Żyć nie umierać! Uśmiechałam się do każdego, kogo minęłam i każdy uśmiech mi odwzajemnił. Przykre, ale jakże naturalne, że z Tobą tak po prostu się nie da... I chociaż czasem mam nadzieję, że podejdziesz do swojej czcigodnej osoby z większym dystansem, to niestety... Głową muru nie przebiję.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 19:21:21 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #531 : Marzec 19, 2010, 19:36:08 »

Powiedzcie o co tu naprawde zaczyna chodzic.osoba pod nickiem marek324 za Swoje zachowanie nie otrzymuje ani ostrzezenia, ani tez -
Zachowanie tej osoby jest ponizej krytyki.
Czy tu zaczyna sie polowanie na co niektore osoby?
Jedni moga wiecej niz inni?
Ciekawa ta Tolerancja.Zaczynam teraz rozumiec dlaczego tak wiele fajnych osob opuszcza to miejsce.Gdyz stronniczosc jest na na pierwszym miejscu.Szkoda, poniewaz jest tu cale multum fajnych ludzi.Raz jeszcze milego dzionka - Ela

Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #532 : Marzec 19, 2010, 19:40:40 »

Powiedzcie o co tu naprawde zaczyna chodzic.osoba pod nickiem marek324 za Swoje zachowanie nie otrzymuje ani ostrzezenia, ani tez -
Zachowanie tej osoby jest ponizej krytyki.
Czy tu zaczyna sie polowanie na co niektore osoby?
Jedni moga wiecej niz inni?

Elu... Dokładnie w myśl tego co napisałaś, że jedni nie powinni móc więcej niż inni, Kiara została ukarana.
Dokładnie za to samo, czego dopuścił się wcześniej wytknięty przez Ciebie Marek:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg56356#msg56356
Sytuacja ta sama. Kiara nie postąpiła lepiej od Marka, nie widzę powodów, żeby ją potraktować "lżej" od niego.
Tolerancja? Chyba chybiłas ze słowem. Nie zamierzam tolerować takiego zachowania, mogłabym co najwyżej przymknąć oko... Ale wtedy znowu podniosły by się głosy o stronniczości. Masz Ci los - wszystkim nie dogodzisz.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #533 : Marzec 19, 2010, 19:51:06 »

Janneth powiedz Mi prosze - dlaczego znowu zaczyna sie tu taki balagan.Ludzie znaja sie juz wiele lat na tym forum.Napewno nie wszyscy znaja sie osobiscie.Z tego co Ja wiem zawiazaly sie przyjaznie, kolezenstwa.Tak naprawde dzieki temu forum.Teraz natomiast zaczyna wygladac na to, iz zachowanie kilku osob na forum jest na kazdym kroku krytykowane.Czy to chodzi o to zeby sie tych ludzi pozbyc?
Tak to naprawde wyglada z boku.Kazdy z Nas ma prawo do wlasnego zdania.Nikt nie ma prawa zadac od nikogo zadnych dowodow.Jest to Nasza dobra wola czy bedziemy chcieli podac jakowes.Wydawalo Mi sie,ze Jestesmy na Forum a nie w sadzie.Moze juz i Ja zaczynam nic nie rozumiec.
P.S.
Jeszcze jedno Ja napisalam prosby o jakiekolwiek traktowanie kogokolwiek.
To sa Twoje slowa nie Moja
Tolerancja? Chyba chybiłas ze słowem. Nie zamierzam tolerować takiego zachowania, mogłabym co najwyżej przymknąć oko... Ale wtedy znowu podniosły by się głosy o stronniczości. Masz Ci los - wszystkim nie dogodzisz.
A tak na marginesie wcale nie musisz byc sarkastyczna w sosunku do Mnie.
Nie uwazam,zebym sie zachowala nie elegancko w sosunku do Ciebie.
Milego dnia - Ela
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #534 : Marzec 19, 2010, 19:58:44 »

paranoja.................
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #535 : Marzec 19, 2010, 19:59:33 »

Janneth powiedz Mi prosze - dlaczego znowu zaczyna sie tu taki balagan.Ludzie znaja sie juz wiele lat na tym forum.Napewno nie wszyscy znaja sie osobiscie.Z tego co Ja wiem zawiazaly sie przyjaznie, kolezenstwa.Tak naprawde dzieki temu forum.Teraz natomiast zaczyna wygladac na to, iz zachowanie kilku osob na forum jest na kazdym kroku krytykowane.Czy to chodzi o to zeby sie tych ludzi pozbyc?
Tak to naprawde wyglada z boku.

Elu, mam trochę inne spojrzenie na "afery" jakie wywiązują się za każdym razem, gdy jakiś użytkownik zostanie ukarany. I "z boku" ta sytuacja wygląda w ten sposób, że wiecznie bronione są te same osoby. A dla mnie nie jest istotny czyjś staż tutaj i ilu przyjaciół udało mu się zdobyć, ilu się za nim wtawi, ilu się zbulwersuje... Mnie to naprawdę ani ziębi ani parzy.
Kiara zrobiła DOKŁADNIE to samo, co Marek. Dlaczego więc wymagasz, żeby on został ukarany (chociaż przecież i tak został, ale widocznie u Ciebie ta informacja się nie wyświetla, a jest w podanym przeze mnie w poprzednim poście linku), a Kiara uniewinniona? Dlaczego mam bardziej tolerować ją od niego? Przedstaw mi jakieś sensowne powody, dla których jako moderator powinnam wykazać się solidarną stronniczością w stosunku do Kiary.

EDIT:
I nie wystarczy mi powód - "bo ją bardziej lubię"...

« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 20:04:05 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
arteq
Gość
« Odpowiedz #536 : Marzec 19, 2010, 19:59:59 »

Owszem nie jesteśmy w sądzie. Jednak zwykłą ludzka przyzwoitość wymaga aby brać odpowiedzialność za słowa i czyny. Dopóki piszemy, że wedle naszej opinii to a to jest nieprawdziwe, niesłuszne to wszystko jest ok. Lecz im poważniejsze słowa czy zarzuty tym poważniejsze powinny być argumenty czy też w szczególnych przypadkach - dowody. Takie podejście wymusza minimum szacunku oraz chroni przed pomówieniami bądź oszczerstwami.
Jeżeli chodzi o mnie to NIGDY nie wnioskowałem czy też proponowałem aby kogokolwiek wyrzucać z tego forum. Owszem, wskazywałem na niektóre - według mnie - łamiące regulamin zachowania/słowa. Nigdy nie mówiłem "wyrzućcie" tego a tego forumowicza. To, że się z kimś nie zgadzam nie znaczy, że chcę go uciszyć - to byłoby żałosne. Świadczyłoby o moich kompleksach i braku argumentów.

edit: wykazując dobrą wolę - nie ma również nic przeciwko temu aby Kiarę "uwolnić" od minusa gdy to samo zrobimy wobec marka324 i uznamy takie wyrażenia - o chorobie psychicznej danego forumowicza pod jakąkolwiek naukową nazwą - paranoja/schizofremia/zespól Downa - za dopuszczalne.
Sam zostałem ukarany gdy cytując "downi" chciałem unaocznić pewien sposób zachowania na tym forum.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 20:05:44 wysłane przez arteq » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #537 : Marzec 19, 2010, 20:30:48 »

Powiedzcie o co tu naprawde zaczyna chodzic.osoba pod nickiem marek324 za Swoje zachowanie nie otrzymuje ani ostrzezenia, ani tez -
Zachowanie tej osoby jest ponizej krytyki.
Czy tu zaczyna sie polowanie na co niektore osoby?
Jedni moga wiecej niz inni?
Ciekawa ta Tolerancja.Zaczynam teraz rozumiec dlaczego tak wiele fajnych osob opuszcza to miejsce.Gdyz stronniczosc jest na na pierwszym miejscu.Szkoda, poniewaz jest tu cale multum fajnych ludzi.Raz jeszcze milego dzionka - Ela

Elżbieto, o nic nie zaczyna tu chodzić, po prostu każdy przerabia tu swoje lekcje (zadane na to wcielenie). A że nikt nie działa w oderwaniu od innych oraz od swojego egotycznego JA, więc dzieje się jak dzieje. Ci, którzy nie dokończyli jeszcze programowej nauki doświadczają na sobie skutków niewiedzy o własnej osobie (oczywiście niewiedzy cząstkowej).  Ci, którzy mają już to za sobą pozostają bezstronnymi obserwatorami. Choć nawet i bierna obserwacja niesie dodatkową naukę.

Co się tyczy „trolli”, ważnym jest rozpoznać w sobie tę część, która lubi trollować, niekoniecznie pisząc na forach. Istnieje bowiem również trollowanie mentalne, psychiczne czy emocjonalne,  najczęściej niewidoczne dla tego, co to czyni. Lecz zawsze pojawiają się skutki i… wielkie zdziwienie.
Chciałabym jeszcze zaznaczyć, że każda ocena innej osoby jest tak naprawdę oceną tej części siebie, której nie akceptujemy. Bowiem MY jesteśmy początkiem i końcem wszystkiego…   

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i miłej zabawy na naszym gościnnym forum.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 20:35:29 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #538 : Marzec 19, 2010, 21:07:23 »

Pierwsza i podstawowa rzecz;

Nie mam zamiaru i nie bede tlumaczyla sie przed nikim  na tym forum za pisanie czegokolwiek na innym forum. Koniec i kropka.



Jak wam sprawia satysfakcje dodawania mi minusow ( wszak obnizaniem cudzej wartosci wielu podwyzsza swoja)
, to prosze bardzo robcie to.
Milego minusowania.

Mnie to naprawde nie wzrusza.

Nikt nie bedzie decydowal o tym co mi wolno a czego nie na moim forum , jasne? Na szczescie to ja prezetuje moj system wartosci  i ja ustanawiam o jego tam zaistnieniu.

Oczywiscie iz takie postepowanie jak niektorych 'wojownikow" pokazuje ich paranoiczny stosunek do rzeczywistosci na ktora nie maja zadnego wplywu i miec nie beda.


Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Wiecej o paranoji;

"Paranoja (w obecnej klasyfikacji ICD-10 uporczywe zaburzenia urojeniowe) jest chorobą rozpoznawaną w medycynie dość rzadko, jednak wielu autorów skłania się ku przypuszczeniu, że jest to stan patologiczny występujący znacznie częściej, niż wynika to z oficjalnych statystyk. Wynika to z tego, że w chorobie tej doznawane przez chorego urojenia są na tyle prawdopodobne, że otoczenie traktuje to raczej jako ceche charakteru , niz jako chorobe. Można pokusić się o stwierdzenie, że każdy zna jakąś osobę, która ma pewne poglądy nie oparte na żadnych przesłankach, które podzielałoby otoczenie i w tych poglądach jest niewzruszona. Choć wszyscy wokół uważają, że poglądy tej osoby są niezwykłe, to jednak wskutek częstego faktu, że człowiek ten właściwie wypełnia swoje role społeczne (pracownika, ojca/matki, kolegi itp.) urojenia paranoiczne nie są uważane przez innych za chorobowe.

Reakcja paranoiczna czasem dotyka osoby głuche i niedosłyszące (zaburzenia homilopatyczne), u których zaburzenie powoduje zła komunikacja z innymi osobami, niepewność co do ich intencji. Reakcji sprzyjają także paranoiczne (paranoidalne) cechy osobowości (zaburzenia osobowości), sytuacja nagłego lub przewlekłego stresu psychologicznego, nadużywanie alkoholu, izolacja (np. więzienna, przez barierę językową, w trakcie samotnych, wielomiesięcznych wypraw).
"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenia_urojeniowe

po raz kolejny janneth  zanim podejmiesz jakoms decyzje czytaj, i to czytaj ze zrozumieniem.

I jeszcze raz pokazalas swoja niewiedze , oraz brak jakiegokolwiek obiektywizmu, ja nikomu , a tym samym artqowi nie odpowiadam na nic na moim foru, czy juz tym razem dotarlo do ciebie? Nie dyskutuje z nikim kogo na forum nie ma. Przenioslam moj post w ktorym wymieniony jest arteq nic wiecej.Czy to az tak trudno zrozumiec?
Po ra ostatni to wyjasniam i oswiadczam iz bede przenosic wszystkie posty , ktore uznam za potrzebne na moim forum.


Prosze o uzasadnienie "bezpodstawne obrazanie innego uzytkownika" janneth .Bo to iz ktos prezetuje takie a nie inne cechy charakteru publicznie a ktos inny okresla je wlasciwa nazwa nie jest bezpodstawnym obrazaniem a stwierdzeniem faktu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 22:22:11 wysłane przez Kiara » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #539 : Marzec 19, 2010, 22:08:21 »

Kiara, wiesz co... Powiem bez owijania w bawełnę - nie chce mi się z Tobą gadać. Jak masz jakieś pretensje odnośnie podjętej przeze mnie decyzji, to zapoznaj się z regulaminem (przyda Ci się i tak i tak). Userzy mają możliwości kwestionowania decyzji moderatorów (nie poprzez ich nagabywanie). Powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 22:09:01 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #540 : Marzec 19, 2010, 22:16:34 »

Kiara, wiesz co... Powiem bez owijania w bawełnę - nie chce mi się z Tobą gadać. Jak masz jakieś pretensje odnośnie podjętej przeze mnie decyzji, to zapoznaj się z regulaminem (przyda Ci się i tak i tak). Userzy mają możliwości kwestionowania decyzji moderatorów (nie poprzez ich nagabywanie). Powodzenia.

Juz chyba jasniej nie mozna napisac iz twoja decyzja jest bezpodstawna , nacechowana tylko osobistym negatywnym stosunkiem do mnie.

Pomimo trzech wczesniejszych  zgloszen roznych bardzo negatywnych zachowan w stosunku do mnie , nie zareagowalas apsolutnie. Nawet nie zadalas sobie trudu na jakom klwiek odpowiedz.
Jezeli taki jest regulamin dla moderatorow to dla mnie dziwny.
Natomiast teraz  , i to poraz kolejny za wszelka cene usilujesz mnie bezpodstawnie pomniejszac minusem. Korzystajac ze sfojej fuinkcji czy wykorzystujac ja? To sliska granica.

Moim zdaniem nie nadajesz sie na moderatora , bo nie potrafisz panowac nad swoimi emocjami , nie potrafisz byc bezstronna , naduzywasz wladzy wydajac werdykty , bez wczesniejszego zweryfikowania tematu.
I to nie jest tylko moje zdanie pisalo o tym kilka osob wczesniej.

Ja uzasadnilam bardzo dobrze znaczenie uzytego slowa.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 22:21:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #541 : Marzec 19, 2010, 22:23:54 »

Nie mam zamiaru i nie bede tlumaczyla sie przed nikim  na tym forum za pisanie czegokolwiek na innym forum. Koniec i kropka.
[...]
Nikt nie bedzie decydowal o tym co mi wolno a czego nie na moim forum , jasne?
Takie słowa wiele mówią o człowieku i jego stosunku do innych. Buta i arogancja - "będę robił co uważam za stosowne" i nie obchodzą mnie żadne zasady. Owszem można mieć i takie podejście lecz nie ma ono zbyt wiele wspólnego z szacunkiem, empatią nie mówiąc o miłości.

Oczywiscie iz takie postepowanie jak niektorych 'wojownikow" pokazuje ich paranoiczny stosunek do rzeczywistosci na ktora nie maja zadnego wplywu i miec nie beda.
Proszę o podanie kogo miałaś na myśli. Kogo z tego forum określasz mianem paranoików? I nie chowaj się za ogół. Jeżeli masz na myśli ogół - to w tym również i mnie, jeżeli jest inaczej to wskaż kogo miałaś na myśli. Przed chwilą pogrożono Ci palcem za podobny występek, a Ty nadal w to brniesz.

ja nikomu , a tym samym artqowi nie odpowiadam na nic na moim foru, czy juz tym razem dotarlo do ciebie? Nie dyskutuje z nikim kogo na forum nie ma.
Niestety kolejne kłamstwo. Komu w takim razie odpowiadasz w poniższym tekście? I czy ta osoba znajduje się na Twoim forum:

arteq przeciez ja ja nikogo nie namawiam do rozstan, ja mowie o uczciwosci wobec partnera.Mowie rowniez ze nie nalezy na sile zatrzymywac zwiazku , ktory jest tylko formalnoscia i komplikuje ludzkie decyzje zwiazane z przyszlym zyciem. Podkreslilam iz priorytetem jest DECYZJA OBYDWOJGA , byc czy nie razem bez milosci.Odpowiedzialnosc wobec siebie i dzieci pozostaje pomimo rozpadu zwiazku.[...]

Komu? Czy jest tam zarejestrowany użytkownik o nick arteq i czy zadał jakiekolwiek pytanie czy też umieścił chociaż jeden post do którego mogłabyś nawiązać?

Mysle rowniez arteq ze nie przypadkowo jestes na tym forum i kiedys Ty sam zaczniesz bardzo efektywnie niesc pomoc przeksztalcajacej sie swiadomosci  katolikow ufajacym calym sercem Bogu , zranionym przez kler i cala instytucje koscielna. [...]

Na jakim forum jestem? Zamieszczenie takiego postu na "peszer" jednoznacznie wskazuje, że tam jestem. A przecież mnie nie ma.


ps. dodalam wyjasnienie iz jest to moj post przeniesiony z Forum Cheops. Postaram sie nie zapominac o takich szczegolach.
Kłamstwem jest również Twoja powyżej zacytowana informacja zamieszczona na tym forum, że umieściłaś na peszerze dokładny opis skąd te wypowiedzi pochodzą. Nie umieściłaś - nie widać nic takiego przy poście. Kłamiesz.

Bo to iz ktos prezetuje takie a nie inne cechy charakteru publicznie a ktos inny okresla je wlasciwa nazwa nie jest bezpodstawnym obrazaniem a stwierdzeniem faktu.
Jest różnica pomiędzy domniemanymi cechami charakteru a insynuowaniem choroby psychicznej. Kolosalna różnica. Na podstawie cech charakteru nie diagnozuje się żadnych chorób. Jeżeli oczekujesz wyjaśnień to może zajrzyj do swojego postu w którym domagasz się ukarania marka324 za ten sam czyn którego Ty dokonałaś.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #542 : Marzec 19, 2010, 22:33:50 »

Kiara w końcu za swą butę i arogancję została nagrodzona minusem, co mnie bardzo cieszy Uśmiech

Ale nie rozumiem tej afery wokół tekstów Kiary na jej własnym forum, ona tam jest gospodarzem i może sobie pisać, co tylko chce (nawet największe bzdury).
Zapisane
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #543 : Marzec 19, 2010, 23:29:45 »

Miło się czyta ten temat, jednak z drugiej strony to właśnie tego typu sprzeczki są źródłem nastroju tutejszej atmosfery.

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #544 : Marzec 19, 2010, 23:30:33 »

Oczywiście, że może pisać różne rzeczy ["wszystko" - według mnie nie jest dopuszczalnym], chodzi mi jedynie o to aby mnie tam nie wkręcała w jakikolwiek sposób oraz nie insynuowała [treścią wklejanych postów] że tam w jakikolwiek sposób się udzielam lub jestem obecny. Tylko tyle. Jeżeli chce się tam odnieść od którejkolwiek z moich wypowiedzi/zapytań z tego forum to powinna wyraźnie to zaznaczyć - podając link lub datę i precyzyjne miejsce wypowiedzi [forum, wątek]. Tego wymaga minimum przyzwoitości i takie są ogólnie przyjęte zasady. Nic ponadto nie oczekuję.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 23:31:27 wysłane przez arteq » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #545 : Marzec 19, 2010, 23:36:00 »

Kochani, to jest niesamowite, na naszym forum jest taki nastroj jak w audycji u Matysiakow.
Mnie wysmiano ze sadze kwiatki, ze jestem zbyt mila, komu jest to potrzebne itp. To jest przeokropne.
Nieporozumienia sa ciagle z tymi samymi osobami. Wszyscy sie doskonale znamy i kazdy z nas po takim
dlugim czasie wie dobrze kto jest jaki. Tak naprawde to sie wszyscy tez bardzo lubimy. W momecie, jak pojawi sie jakis obcy jegomosc, i pokazuje ze ma cos do powiedzenia, to nagle slyszy sie jacy to wszyscy jestesmy wspaniali, awantur wcale nie ma, rozumiemy sie wszyscy tip,top. Wieciecie doskonale co kogo
interesuje, ze Rafaela to wlasnie kwiatki, choinki, malowanki, przepisy, utulanki . Rozdaje swoje pozytywne
energie kazdemu kto potrzebuje. Wczesniej bylo mi przykro, jak sie ktos czepial do mnie. Dzisiaj uwazam
ze jak sie komus nie podoba, to niech sie nie patrzy. Rafaela jest poprostu Rafaela. Arteg, jest poprostu
Artek, Kiara jest Kiara. Kiedy wlanczam komputer, to patrze kto jest na forum. Jak spotykam tych dwoje, to wiem ze na forum jest wszystko po staremu. Widze ze tak musi byc. Nikomu nie mozna zamykac buzi, niech
wypowie sie jak to widzi, taka wypowiedz nalezy do osoby ktora sie wypowiada. Ja wiem ze mnie nikt nie
zmusi do czegos co mnie nie interesuje. Najwyzej moge odejsc, tak jak i inni. Przeciez to nic nie zmieni.
Kazdy ma swoje zainteresowania ktore rozwija, uwazalabym za przeokropna sytuacje aby ktos mogl
zmienic tak bardzo zaangazowana Kiare w to co ja interesuje, albo Artka czy Darka. Kazdy z nas ma swoja droge. I tak jest dobrze. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Rafaela
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #546 : Marzec 20, 2010, 00:16:31 »

mądrze rzecze ta osoba
roztropnie, prawdziwie
i w piasek głowy nie chowa

tak się właśnie rzeczy mają
ten się z tamtym, tamta z tamtą
wszystko to jest diabła warte

i wciąż się miele
jak na kazaniu w kościele

od tysięcy to już lat
taki oto wyrasta kwiat

jak ci w oko, ty mi w nos
ja miłością, ty mi cios

ja ci w ucho, a tyś głuchy
ja cię kocham - ty pierzesz pieluchy! Chichot

i tak dalaj idzie pieśń
ja się modlę:
basta ! cześć tej pieśni, dowidzenia, cześć!

 Zawstydzony
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 18:34:39 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #547 : Marzec 20, 2010, 00:20:12 »

arteq z osoba twojego pokroju nie dyskutuje, pisalam o tym pod kazda twoja sposobnoscia zaczepiania mnie.Poproszono mnie  zebym ci nie przypominala tego za kazdym razem.
Ale jak widac jest to niezbedne i bede  stosowala ta zasade  nadal.

Z forumowiczem o nicku arteq nie prowadze ZADNYCH rozmow.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Nalezy odrozniac wyjasnienie od checi rozmow.
Nigdzie nie napisalam iz arteq to Piotr czy  Szawel , To dla mnie bardzo wielkie postacie.


"Paranoja (w obecnej klasyfikacji ICD-10 uporczywe zaburzenia urojeniowe) jest chorobą rozpoznawaną w medycynie dość rzadko, jednak wielu autorów skłania się ku przypuszczeniu, że jest to stan patologiczny występujący znacznie częściej, niż wynika to z oficjalnych statystyk. Wynika to z tego, że w chorobie tej doznawane przez chorego urojenia są na tyle prawdopodobne, że otoczenie traktuje to raczej jako ceche charakteru , niz jako chorobe.
"

Kiara
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2010, 12:29:42 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #548 : Marzec 20, 2010, 01:13:53 »

OK, bądź tylko konsekwentna i nie używaj w takim razie mojego nicka w postach spoza tego forum. Wybiórcza ta "nierozmowność".
Określenie "osoba twojego pokroju" i zwrot grzecznościowy "Twój/Twojego" z premedytacją pisany z małej litery - dziwne w wykonaniu osoby tak rozwiniętej duchowo jak deklarujesz i pałającej dookoła miłością. 
Można się niestety przekonać, że dzielisz osoby na 2 grupy: "zgadzające się z Tobą" i pozostałe, te właśnie "osobliwego pokroju"...
Każdy ma prawo się wypowiedzieć i nikt nikogo nie zmusza do rozmowy z kimkolwiek - to oczywiste.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2010, 01:14:20 wysłane przez arteq » Zapisane
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #549 : Marzec 20, 2010, 03:13:51 »

No i proszę jaka jatka  Uśmiech oto właśnie chodzi, to tylko wzbogaca osoby, które jako trzecie w tym uczestniczą.

Ostatnio jak powstał temat o nazwie PRAWDA O KIARZE gdzie to ujawniam, że tak powiem "pokrój mojej osoby od strony Kiary" wtedy tak naprawdę mnie się oberwało za prawdę i każdy odwrócił te słowa w moją stronę.

Przyszło co do czego to w końcu okazało się, kto jaki jest tutaj naprawdę i tyczy się to zarówno Kiary, Arteq, Janneth jak i innych, którzy teraz w tym uczestniczą  Mrugnięcie

To się nazywa prawda, która sama wychodzi na jaw
- i ta prawda, została już gdzieś przedstawiona.

 Mrugnięcie

Od teraz mogę czuć się spokojnie, a wy tutaj rozstrzygnijcie to po swojemu.

Rzecz jasna jako osoba, pałająca miłością do wszystkich jak to ktoś nazwał, proponuję wam zgodę i zwyczajnie - przebaczenie sobie. Pozostawiam wam to do przemyślenia  Mrugnięcie

Kiara pamiętasz te słowa? "mamy cię"  Mrugnięcie
I jest tak już po raz kolejny, a co do Arteqa, jeśli go kochasz i głosisz prawdę, która może mu pomóc i go wyzwolić proszę zastosuj swoje nauki i miłość na jego osobie. Masz okazję komuś wybaczyć i sama się sprawdzić Mrugnięcie

Arteq.... Ciebie też to się tyczy.

Proszę Państwa w grę wchodzi zwyczajnie coś takiego jak Wybaczenie i jest to niewidzialny podpunkt w regulaminie tego forum, który może sprawić, że wszelkie punkty karne znów powrócą na swoje miejsca, a forum odzyska swoją utraconą wartość, podobnie jak ludzie, którzy z niego korzystają.

Mam teraz przepięknie otwarte pole do działania - dziękuje wam za to.



« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2010, 03:28:13 wysłane przez Inteluminatis » Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 managerzuzlowy kursor wild-reign magicalespackluporum