Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 08:23:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kim jest Stwórca i czego od nas chce  (Przeczytany 95506 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #75 : Maj 07, 2010, 22:59:42 »


Silver odpowiedź masz zawartą w ostatnim zdaniu cytowanych przez Kiarę Myślicieli.
Cyt. „dobrzy ludzie umieraja , bo taka byla im pisana droga zycia. Nie warto sie przeciw temu buntowac. Los kazdego z nas jest wyznaczony juz w chwili urodzin....”


Hmm......


Tak , taka jest prawda , umieraja i dobrzy i "zli" ludzie w czasie , ktory wybrali sami w planie przedurodzeniowym dla siebie.
Na szczescie nie wiemy dlaczego tak , i nie mozemy w to ingerowac. Bo naszymi ograniczonymi rozumieniami "dobra i zla" mogli bysmy zbyt wiele zniszczyc.
Ale wyjmowanie jednego zdania z calego kontekstu przekazu i ocenianie go w kategoriach osobistych dywagacji , jest zwyklym manipulowaniem tekstem.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Darek prosze nie scalac , bo to zupelnie inna dyskusja.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 23:00:34 wysłane przez Kiara » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #76 : Maj 07, 2010, 23:14:04 »


Juz pisalam Ptaku , wskaz mi prosze system wartosci , ktory jest wyzszy i bardziej etyczny niz ten , ktory przekazuja Mysliciele a pojde ta droga bez watpienia.


  Nie można mówić o etycznym systemie wartości, ponieważ etyka, to tylko taki dział filozofii, który zajmuje się różnymi przesłankami i rozwiązaniami etycznymi.
System wartości etycznych jest zebrany w tzw. kodeksach moralnych.
Problem tylko w tym, że te kodeksy mają się nijak do rzeczywistości, ponieważ chcąc nie chcąc ludzie różnią się kulturowo, obyczajowo, różnią się pod względem przynależności religijnych, ideowych, społecznych, rodzinnych ... itd...
Jedynym system wartości, który nie jest etyczny, bo nim nie może być nawet z definicji samej etyki jest - idea własnego serca.
Żadni myśliecieli, kreacjoniści i inni twórcy nie mogą nikomo zaoferować żadnego systemu wartości, ponieważ taki nie istnieje w obiektywnej rzeczywistości.
 
Ale to tylko tak na marginesie, gwoli szerszego wyjaśnienia tej całej ETYKI.

Co do Wintera Kiaro !
Myślę, że słowa napisane na forach, to są tylko jak brzmi nazwa - słowa.
Lub jak mawiał mój ulubiony guru OSHO - ''to tylko metafizyka słów i warto to pojąć''.
Stąd myślę, że dobrze by było gdybyś się pojawiła jak Dan Winter przyjedzie niebawem do Polski.
Naprawdę warto by było się z nim skonfrontować i różne sprawy w końcu wyjaśnić.
Tak przy okazji (hehe), to powiedz mi dla jakiej cywilizacji ja pracuję ?
Bo skoro Ci łatwo było odgadnąć na podstawie Twojej tzw. wyższej wiedzy dla kogo pracuje Winter, to chyba też z łatwością powiesz dla kogo ja pracuję ?
Jak na razie to wiem tylko, że Solara An Ra pracuje dla Plejadan, bo sama to na forum stwierdziłaś, po ogladnięciu filmu. Mrugnięcie
Albo,.... może nie dla kogo pracuję, ale kto mnie zaprogramował ?

pozdr.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 23:40:34 wysłane przez Silver » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #77 : Maj 07, 2010, 23:26:18 »

Kiaro, nie chce mi się już dłużej dyskutować, bo to i tak niczego nie zmienia. Historia forum zawiera wszystko.
Powiem tylko, że wysokich systemów wartości było już na Ziemi wiele prezentowanych. Patrz Jezus, Budda, czy inni. I każdy z nas ma w sobie również zakodowane dobro.
Ale Ty stwierdzasz, że 80% mieszkańców Ziemi, to nie ludzie, tylko jakieś syntetyki. Że pracują dla obcych cywilizacji na szkodę ludzkości, itd. Jaki cel ma takie dzielenie? Zwiększenie poziomu strachu?
A może to Ty jesteś syntetykiem? A te słowa o miłości to tylko kamuflaż? Udowodnisz, że tak nie jest?
Teraz pewnie napiszesz, że jakiś byt mnie opętał.  Duży uśmiech

Również życzę miłej nocy.

Ps. No i kim jest ten stwórca i czego od nas chce? 


Edit:
Zacytowane zdanie, „dobrzy ludzie umieraja , bo taka byla im pisana droga zycia. Nie warto sie przeciw temu buntowac. Los kazdego z nas jest wyznaczony juz w chwili urodzin....” gdziekolwiek by nie było umieszczone, ma swoją wymowę i ciężar gatunkowy. Przecież nie będę cytować całej książki.
Czy jest coś nieprawdziwego w tym zdaniu?

« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 23:39:03 wysłane przez ptak » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #78 : Maj 07, 2010, 23:46:26 »

Zacytowane zdanie, „dobrzy ludzie umieraja , bo taka byla im pisana droga zycia. Nie warto sie przeciw temu buntowac. Los kazdego z nas jest wyznaczony juz w chwili urodzin....” gdziekolwiek by nie było umieszczone, ma swoją wymowę i ciężar gatunkowy. Przecież nie będę cytować całej książki.
Czy jest coś nieprawdziwego w tym zdaniu?

Jest.
To siatka pojęć składająca się z różnych ontologicznych pojęć, w którym wymieszna jest nomenklatura potoczna z ezoteryczną typu - los, śmierć, życie, dobrzy ludzie, źli ludzie.

Nie każdemu po drodze są takie pojęcia, ktorych trzymają się ortodoksyjni myśliciele.

 


« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 23:47:26 wysłane przez Silver » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #79 : Maj 07, 2010, 23:50:47 »

Silver, powiedz to myślicielom...  Duży uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #80 : Maj 07, 2010, 23:52:47 »

Silver, powiedz to myślicielom...  Duży uśmiech

Ha..... wiedziałem, że to napiszesz i dlatego celowo użyłem słowo -myśliciele.   Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 23:53:02 wysłane przez Silver » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #81 : Maj 08, 2010, 00:00:18 »

Przecież to zdanie myślicieli zacytowałam, więc do kogo miałabym Cię odsyłać jak nie do nich?
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #82 : Maj 08, 2010, 00:04:19 »

Przecież to zdanie myślicieli zacytowałam, więc do kogo miałabym Cię odsyłać jak nie do nich?

Na tematy myślicieli musisz sobie pogadać z KIARĄ, bo ja nie mam zielonego pojęcia kim oni są. Myśliciel, to słowo na bardzo dużym poziomie ogolności, więc myślicielem może być każdy.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 00:05:20 wysłane przez Silver » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #83 : Maj 08, 2010, 00:13:56 »

Powinieneś wiedzieć, że to główny myśliciel pod nickiem PAN jest wg Kiary stwórcą.
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #84 : Maj 08, 2010, 00:29:46 »

Powinieneś wiedzieć, że to główny myśliciel pod nickiem PAN jest wg Kiary stwórcą.

A górole godają, ze to... PON BUCEK stwozył wsyćko. Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
A ksiądz godo, ze Jezus siedzi sobie po prawicy PANA - BOGA.
A ja godom, ze - istnieją atomy i próżnia, a reszta jest opinią.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 00:37:31 wysłane przez Silver » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #85 : Maj 08, 2010, 00:47:42 »

"Albo,.... może nie dla kogo pracuję, ale kto mnie zaprogramował ?"

Anu i jego naukowcy.

"Ps. No i kim jest ten stwórca i czego od nas chce? '

Anu.
Chce wierzenia w osobowego boga.
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #86 : Maj 08, 2010, 01:11:07 »

"Albo,.... może nie dla kogo pracuję, ale kto mnie zaprogramował ?"

Anu i jego naukowcy.


Mnie nie, chyba że Ciebie ?


"Ps. No i kim jest ten stwórca i czego od nas chce? '
Anu.
Chce wierzenia w osobowego boga.

 Nigdy nie wierzyłem w żadnego Boga.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #87 : Maj 08, 2010, 01:30:19 »

Cytat: Sarah54
"Ps. No i kim jest ten stwórca i czego od nas chce? '
Anu.
Chce wierzenia w osobowego boga.

Tak więc stwórca Kiary - myśliciel PAN, to Anu lub Jahwe… i wszystko jasne…
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #88 : Maj 08, 2010, 07:16:32 »


Komentarz ten dotyczy postów z  1 i 2 strony tego tematu przeniesionych tu z sesji 105

Ptaku
Pytanie zasadnicze brzmi jak podnieśc ludzkośc w rozwoju do góry z tego bagna, w którym jest obecnie.
 I siebie razem z nią,  bo podnoszenie ludzkości do góry drastycznie poprawia warunki Twojej następnej inkarnacji i miliardów innych istot też.
 
Ludzkośc jest rozwijającą się całością , a ty jesteś małą, ale istotną częścią tej całości.

Ptak napisał
"Widzę Kiaro, że jak zwykle masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem"
Odnoszę dokładnie to samo wrażenie.  Niemal w każdym poscie, który napisałem Kiara widzi to czego tam nie ma.

Jest to tak fascynujące, że chyba założę nowy wątek w dziale paranauki pt. Fenomen duchów sterujących Kiarą"
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 07:37:47 wysłane przez JACK » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #89 : Maj 08, 2010, 10:11:28 »

Cytat: Sarah54
"Ps. No i kim jest ten stwórca i czego od nas chce? '
Anu.
Chce wierzenia w osobowego boga.

Tak więc stwórca Kiary - myśliciel PAN, to Anu lub Jahwe… i wszystko jasne…


Ptaku dokladnie wiesz iz tak nie jest , ale .... co mam napisac iz rozkwitla w Tobie zlosliwosc? Nie potrafisz nad nia  zapanowac?

A moze cos jeszcze innego?

Wycisz sie prosze i sama to znajdz , pod warunkiem iz bedziesz chciala.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Tak , tak ... moj "fenomen" to odkrywac intecje manipulaji , oraz wszelakie niezauwazalne dla niektorych logiczne tresci ukryte w tekstach.

Prawda nie wszyscy to potrafia , ale nie jest to wada.
A ze sie nie podoba , wszelakiej masci manipulantom , to juz inna kwestia.

Juz po raz trzeci prosze; Pokazcie mi system wartosci wyzszy od tego , ktory prezetuja Mysliciele a pojde ta droga.
Jakos nie moge sie tego doczekac, dlaczego? Zwyczjnie , bo go nie ma.

Jedynie Jezus prezetowal ten sam , ale on pochodzi z grupy Zaswiatowych  Myslicieli.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 10:17:40 wysłane przez Kiara » Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #90 : Maj 08, 2010, 10:23:55 »

PAN Myśliciel

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #91 : Maj 08, 2010, 11:34:39 »

Z grupy zaświatowych myślicieli pochodzi także Enki oraz Ty Kiaro, do czego sama przyznałaś się.
Jesteście rodziną Annunaki. I faktycznie, można Was uznać za stwórców, lecz tylko ciała człowieka. Ingerencja w DNA dała wynik, niekoniecznie przez Was oczekiwany. Jaki jest człowiek, to widzimy. Widzimy też jak skutecznie zostały poblokowane niektóre funkcje, które wcześniej były w posiadaniu ludzi. Lecz mimo to człowiek pnie się do góry.
Czy jest to na rękę naszym stwórcom?

Mam wrażenie, że cały ten system wartości, na który wciąż się powołujesz, to tylko zasłona dymna. Że gra toczy się o coś, co jest skrzętnie skrywane. Również temu służyć miała Twoja ingerencja w czakramy Ziemi, czy zgaszenie fioletowego płomienia w luksorskiej świątyni. Nie mówiąc już o dyskredytowaniu wszystkiego, co mogłoby pchnąć ludzkość do przodu. Ze Świętą Geometrią na czele.
Twoje informacje, te przemycane poza systemem wartości wcale człowiekowi nie służą. Dzielą i mieszają, odciągając od rozwoju duchowego.
Jak sądzisz, dlaczego tak niewielu masz wyznawców? Czy myślisz, że ludzie intuicyjnie  nie czują fałszu? Zapewne Twój fenomen nie ma równego. I mylisz się, nie rozkwitła we mnie złośliwość, choć może to tak wyglądać. Piszę to, co mi się objawia.
Jeśli miałoby by to być złośliwością, to określ również własne wieloletnie zwalczanie różnych idei i cudzej wiedzy niezgodnej z Twoją. To, oczywiście już z drugiego bieguna?
Mam dla Ciebie Kiaro współczucie, że nie widzisz, bądź nie chcesz widzieć, jakim narzędziem stałaś się w rękach określonych bytów. Chyba, ze czynisz to zupełnie świadomie i wiesz co jest grane.
I jeszcze raz powtórzę. Prezentowany przez myślicieli system wartości był znany od zarania dziejów. Nic nowego nie wnieśli.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #92 : Maj 08, 2010, 18:52:44 »

Ach!

Jedno oko stwórcy patrzy w prawo, drugie w lewo
jest jeszcze najważniejsze - to trzecie;
o którym nie zapominaj łaskawie koleżanko i kolego.

Wyjaśnią się wówczas wszelkie spory
do których człecze tak jesteś skory

Kiedy dążysz do prawdy swojej -
krzycząc o racje, rodzisz niesnaski i niepokoje…

Jeden uczula na błędy drugiego -
tym samym jesteś, jeśli krytykujesz za to jego!

Stwórcą zaś jesteś ty sam,
a częścią Twoją Allach, Budda, czy inny Pan…


I jeśli  dogłębnie przypomnisz sobie
z wzajemnych napaści się wyswobodzisz!

każdemu dasz prawo do własnej fantazji
czy rodem z „piekła”, Nibiru, czy Azji…

a ten to powiedział, co ze wszystkich najmniej tu wiedział
i w niczym on lepszy teraz, skoro do innych  t a k  się dobiera Chichot.



 Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 18:25:34 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #93 : Maj 08, 2010, 22:51:30 »

Wszystkie posty odbiegające od tematu przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.700
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #94 : Maj 08, 2010, 22:54:05 »

>East<, za:

Cytat: Regulamin
- założenie popularnego na forum tematu (min. 50 odpowiedzi). Użytkownik o tym fakcie powinien
   poinformować administratora poprzez Prywatną Wiadomość. W jej treści uwzględnić tytuł wątku
   oraz ilość udzielonych w nim odpowiedzi. Jeden temat pow. 50 postów jest równoważny z
   przyznaniem +3pf.

otrzymujesz + 3pf
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #95 : Maj 09, 2010, 00:09:35 »

Cytuj
Sarah
"Ps. No i kim jest ten stwórca i czego od nas chce? '

Anu.
Chce wierzenia w osobowego boga.

Acha...czyli Nibiru, Anu,Annunaki,En-ki,Marduk i ...P.Lobos i Pch..oczywiscie.
Gratulacje za odwage,bo ja-gdyby mi naukowo udowodniono,ze tak jest-nawet bym sie nie przyznal do takich ancestorow.Wstyd!Walczyli ze soba o wplywy,domeny,niszczyli ziemie i mordowali ludzi,brrrr...i to ma byc nasz Bog..?Jednak, poniewaz uwazam toto za bzdury,wiec cieszy
mnie fakt,ze tak nie jest.Moim Bogiem jest Bog(bez imienia i osobowosci) i to mi w zupelnosci wystarcza,a czego On ode mnie oczekuje...na pewno nie wykopania nieboszczyka i przeniesienia go do sarkofagu Wielkiej Piramidy...Coś
Pozdrawiam.
EDIT:
East,gratulacje za posty i +3pf.
Pozdrawiam.
Bardzo smutna Kahuna.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 03:16:49 wysłane przez Kahuna » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #96 : Maj 09, 2010, 01:52:19 »

Kiara napisała 
Cytuj
Juz pisalam Ptaku , wskaz mi prosze system wartosci , ktory jest wyzszy i bardziej etyczny niz ten , ktory przekazuja Mysliciele a pojde ta droga bez watpienia.
Poki co nikt go jeszcze nie zaprezetowal , wiec wszystkie inne propozycje oceniam wedle niego.

Jest to droga , ktora pokazuje Ludziom ich wielkosc , ich mozliwosci , oraz ich moc. Nie musisz nia isc  , nikt nie musi , ale moze , jezeli zechce dokonac takiego wyboru swoja wolna wola.

Pokazywać ludziom ich wielkości nie trzeba, moim zdaniem. Każdy to sam poczuje w swoim czasie, o ile już nie czuje, każdy sam się dostroi wedle swojej proporcji. I wówczas żadni Myśliciele , czy Stwórcy nie będą nam potrzebni jako przewodnicy.
Etyka zaś nazywa - tu dobro, tam zło. I tak to się kręci  - niech się kręci, tylko .... W JAKIM UKŁADZIE ODNIESIENIA ?
Gdzie jest oś , względem czego się kręci  ? Innymi słowy :  Etyka jest OK, ale  wg kogo, czego ?

W  moim przekonaniu najcenniejsze jest to, co jest neutralne. Wiedza, która nie wynika z serca, co sugeruje Silver, ponieważ ta wiedza jest w jakiś sposób zawsze subiektywna , a jej osią jest ten, do którego serce należy. Serce to organ pełen uczuć i różnych namiętności, zawsze jakoś zorientowanych za lub przeciw, nieobiektywny.

Natomiast czysta , neutralna wiedza to taki jakby punkt ZERO, z którego początek bierze wszystko, w tym cała etyka, dobro i zło, a także wszelkie ich mieszanki, cały horyzont zdarzeń. W punkcie ZERO wszystko się znosi jednocześnie pochodząc stamtąd. Nie ma tam  niczego, co uzurpowałoby sobie pierwszeństwo czy też wyższość wobec czegokolwiek innego.  Nie ma Stwórców, wybrańców, ani podziałów na tych co wiedzą lepiej, czy też widzą więcej. To jest potencjał wszystkiego, nieskończona energia, ale bez wskazań na tę czy inną etykę. Stilness Point = punkt bezruchu, cisza oka cyklonu. Moment pomiędzy wdechem, a wydechem. Czysta nauka , idealna konstrukcja , oś wszechświata ( "czarna dziura") .

Dla mnie to wartość większa niż etyka, chociaż oczywiście sam opowiadam się po którejś stronie jako, że jestem takim samym bytem wcielonym , jak każdy z Was:  jestem po tej samej stronie samo-doświadczającej siebie świadomości, co każdy z nas tu piszący. Nie zwalnia mnie to jednak od znalezienia punktu odniesienia, a tym punktem jest dla mnie miejsce totalnego wyciszenia wspólnym dla wszystkiego, co istnieje, dla każdej masy/materii obecnej.

Jestem również przekonany ,że poprzez ten punkt ZERO wszyscy jesteśmy połączeni , a to oznacza ogromny szacunek za każde zajęte stanowisko w objętej tematem kwestii, gdyż czy chcemy tego, czy też nie , to jesteśmy połączonymi bytami w wartkim strumieniu fotonowej infostrady. Między nami, a otoczeniem, przyrodą, innymi ludźmi , całym światem ożywionym i nieożywionym  zachodzi nieustanna wymiana informacji, kwantowe sprzężenie zwrotne i to , co postrzegamy , to efekt POLA ŚWIADOMOŚCI ( wypadkowa wszystkiego ), przetworzony dodatkowo przez nasze uwarunkowane umysły. W tym sensie to WY jesteście moimi stwórcami - większym odcinkiem w stosunku do mnie, mniejszego odcinka  złotej proporcji . Nie mógłbym odrzucić Was, bo wówczas złota proporcja straciłaby sens. I w tym , moim zdaniem, tkwi sedno samo napędzającego się życia.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #97 : Maj 09, 2010, 08:08:19 »


 
...  przeczytałem przed chwilą, to co napisał East. Ów post zawiera,  to co najistotniejsze,  zaś moja rymowanka to tylko  nieudane preludium do pięknie i klarownie  przestawionej myśli.


Przywróciłem Twego posta. Tego, miast usuwać, poddałem małej modyfikacji i pozostawiłem, bo w temacie.
Darek
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 13:56:31 wysłane przez Dariusz » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Maj 09, 2010, 10:15:35 »

East
Bardzo to pięknie napisałeś:) ja mogę tylko stwierdzić że "wiem że nic nie wiem" .Zmarnowałam wiele czasu,a teraz bardzo się staram żeby to naprawić.Wiedza jest najważniejsza,a w obecnych czasach kluczem ? do......no właśnie może do znalezienia punktu odniesienia.Czy zdobywając wiedzę znajdziemy ten punkt odniesienia żeby pojąć Boga ?
Jedno co wiem napewno to ,to że Bóg jest ,a my jestesmy jego częścią i zostalismy stworzeni na jego wzór i podobieństwo.Skoro odczuwamy i wierzymy że Bóg jest piękny ,wszechmocny i kochający to powinnismy wierzyć że ,my też jestesmy tacy sami .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Linda
Gość
« Odpowiedz #99 : Maj 09, 2010, 10:46:45 »

 Uśmiech
Cytat: East
Pokazywać ludziom ich wielkości nie trzeba, moim zdaniem. Każdy to sam poczuje w swoim czasie, o ile już nie czuje, każdy sam się dostroi wedle swojej proporcji. I wówczas żadni Myśliciele , czy Stwórcy nie będą nam potrzebni jako przewodnicy.

A kiedy to sie stanie East....? Uśmiech Rozbrająjacy jest ten Twój zachwyt nad odkrywaniem coraz to nowych prawd,piękny jest styl w jakim to opisujesz..Czy jednak kwestionujesz fakt ,ze na takim poziomie rozwoju człowieka potrzebne są nam wskazówki dawnych i ówczesnych nauczycieli?..Ilu ludzi dziś zdaje sobie sprawę z poziomów świadomości na których codziennie funkcjonujemy?..Czyż nie jesteśmy jednością ,tylko na tym najsubtelniejszym poziomie.
Na pozostałych kłócimy się, sprzeczamy.protestujemy,wzajemnie zwalczamy.Wszędzie widzimy prwokatrorów i
manipulantów...To wszystko jest częścią naszego życia...Doskonali nie bedziemy jeszcze długo ...Ktoś moze powiedzieć,ze już jest?...Potrzebujemy wskazówek i będziemy potrzebować jeszcze długo...nie zeby skorzystac z nich ale ,zeby sie nad nimi chociaz zastanowić...Zbyt długo żylismy odpowiednio zaprogramowani,by teraz nagle sie wyzwolic.Czasem potrzeba silnego kopa,którego ktos nam zaserwuje.Tylko problem jest jak do tego podejdziemy.
Mozna pielegnować urazę długo...ale można interpretować to z innego poziomu świadomsci..tego najsubtelniejszego..na którym JA TO INNY TY....Ważne tylko jest to, jak często w sąsiedztwie codziennych utarczek na ten poziom się udajemy i z poziomu tego interpretujemy to co sie dzieje.Jesli często ..to nie jest wazne ,ze dzis znowu ktos mi dogryzł,ze ja komuś powiedziałam cos niemiłego.Doświadczamy tylko bardziej intensywnie rzeczywistosc z nadzieja ,ze przy okazji się czegoś nauczymy. Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

schoolmonster julandia forumhumorystyczne the-world-is-magic panzerdivisiontiger