Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 01:44:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 759913 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #125 : Grudzień 02, 2011, 13:34:41 »

Obserwuję i neguję ,zaprzeczam, sprawdzam, podchodzę z różnych stron. Gryzę tu , uszczypnę tam. Bo nie lubię samooszukiwania siebie. Pewnie wykręcisz , ze to moja reakcja nie właściwa jest.
Nie wystarczą  mi zapewnienia o miłosnej miłościwości najwyższej błogości kosmicznej. Muszę to sprawdzić, doświadczyć.

Piszesz o naszych reakcjach na tematy ? To mam coś "w temacie"
Dziś miałem świetny sen - fantastyczny scenariusz na film typu "incepcja".
Ze snu pamiętam siebie jako niemłodego już człowieka. Mieszkałem na jachcie motorowym. Byłem naukowcem który wiedział jak sterować mózgami. Pracowałem dla jakiegoś obrzydliwie bogatego bankiera, czy polityka, któremu doradzałem, jak manipulować tłumami  - nabywcami jego produktów. I on miał piękną córkę. Ta corka sie we mnie zakochała, ale ojciec jej bronił przed takimi jak ja.Nie chciał byśmy się spotykali. Gdyby sie wydało że spędza ze mną czas to bym miał pozamiatane. To było jak bajka o kopciuszku. Kobieta miała być rano o 7mej w domu, ale została u mnie na jachcie. Namiętność była silniejsza Mrugnięcie A rano ból głowy jak na kacu - i co teraz? No i papa by sie dowiedział, ale ja zastosowałem manipulację na jego umyśle. Sprawiłem, by ojciec dziewczyny uwierzył, że ona nigdzie nie wyszła z domu.
Odcumwałem i popłynąłem gdzieś sie skryć z moją ukochaną, ale pomyślałem wtedy, że właściwie to nie pamiętam skąd się ona na moim jachcie wzięła i że może ona być manipulacją na moim mózgu. Ktoś tu kogoś wkręcał. Rzeczywistość stała się jedną wielką i niepewną manipulacją, iluzją. Pamiętam, że weszłem do Matrixa ,zeby wprowadzić wirusa. Wszystko się poplątało, a ja nawet nie wiedziałem, czy ta kobieta była prawdziwa i czy moje własne reakcje były prawdziwe, czy można im było ufać.
Miałem  wiedzę, że mózg czyta z Matrixa iluzje jako swoje własne i rzeczywiste wyobrażenia i pragnienia . Obudziłem się z niezłym mętlikiem w głowie.

jak to przeczytałem- to nawet mogę sobie wyobrazić, że to NWO wymyśliło Matrixa i Incepcje, abyśmy już nie mogli być pewni niczego,-
nawet nas samych..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #126 : Grudzień 02, 2011, 13:46:02 »

I co to właściwie znaczy być pewnym. Czego ?
Kim jestem ? Na te chwilę może tylko obserwatorem , który dostrzegł mętlik i brak 100% towo pewnych prawd. Każda z nich, choćby była iluzją, ma prawo istnieć.
Więc w sumie można wybrać sobie dowolną iluzję, która jest korzystna. Dopóki surfujesz dopóty jesteś na fali.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : Grudzień 02, 2011, 13:56:26 »

no tak, właściwie można powiedzieć- "Panta rhei" i wszystko jest względne,-
ale co do samego siebie- to wypadałoby wiedzieć cośtam, cośtam, a może i my też nie jesteśmy trwali nawet w swojej najwyższej formie,
któż to wie na pewno Duży uśmiech

to ciekawe- pewność o braku pewności o czymkolwiek wyzwala..Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #128 : Grudzień 02, 2011, 14:02:17 »

East, fajny sen.  Duży uśmiech Ty, to masz!  Chichot
Co do rzeczywistości i iluzji, to może wciąż jest ta sama płaszczyzna? A granice są umowne? 
Może to igraszki świadomości? Cel? A czy zawsze musi być cel?
Ważne, że energia płynie i iskrzy. Ważne, że bywasz w „snach” i tworzysz
alternatywne światy. Na pożytek sobie i innym.

Ciekawe, czy kiedyś zabraknie możliwości i przestrzeni do zapisu ?
A póki co, niech się stwarza…   Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #129 : Grudzień 02, 2011, 14:32:22 »

East świetny sen, jak dla mnie masz odnaleźć sam siebie ,inercja? Ba jest są usiłowania ale nie zawsze skuteczne, ważne jest co czujesz , bo nie o mózg chodzi a o serce.

Mózg nie stanowi żadnego sekretu , no może oprócz szyszynki depozytu wiedzy całej naszej przeszłości.
Do serca do jego sacrum nikt nie ma dostępu pomimo skopiowania go do monstrualnych rozmiarów , i co? I nic przestało bić.
Zastanów się dlaczego nie możesz dotrzeć do głębi wiedzy o sobie?
Dlaczego boisz się ujawnienia swojej miłości , dlaczego ważniejsza jest dla ciebie zależność od cudzej decyzyjności?
Dlaczego ciągle w bliskości miłości jest strach? Czego się naprawdę boisz?
Przekrocz te bariery a zobaczysz iż miłość jest silniejsza od wszystkiego i tam gdzie jest ona nie ma strachu.
Wierz mi jest to możliwe.
Powodzenia , bądź sobą.

Kiara Uśmiech


ps. Żaden matrix nie działa na falach energii miłości , on korzysta wyłącznie z energii emocji , dalej jest już bezsilny brak zasilania , gasną wszystkie majaki w mózgu , pojawia się prawda istnienia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 14:34:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #130 : Grudzień 02, 2011, 14:36:29 »

songo , to mi się przypomniał też inny wyzwalający film - z cyklu ukazujących względność-  pt "Mr.Nobody" i ta nie dająca się zapomnieć kwestia - na pytanie dziennikarza jak to jest po śmierci, Pan Nikt roześmiał się i odpowiedział " po śmierci ? he he he he, jak możesz być pewien, że w ogóle istniejesz ? "

@Ptaku
No właśnie, co stanowi o tym, że istniejemy ? Fala i sam fakt, że po niej się ślizgamy ? Czyli ta energia ,która płynie i iskrzy. Iskrzy na "stykach"  którymi jesteśmy Uśmiech

@Kiaro
Trudno mi polemizować z Twoją oceną. Nie czuję żadnego strachu i właściwie to nie mam wielu powodów do niezadowolenia z życia. Być może ów brak strachu uwolnił we mnie wiedzę w której się nie pogubiłem mimo mętliku myśli.
Z tego snu pamiętam dobrze mi znane uczucie, kiedy łódź bujała się na fali. Ja czułem się na tej fali w miarę pewnie, ale to, co uważałem za rzeczywistość nienaturalnie się deformowało. To chyba wtedy doszła do mnie jej iluzoryczność.
Nie pamiętam, czy prawda istnienia - niezniszczalne falowanie  - była miłością czy nie. Trudno byłoby ją nazwać w jakikolwiek sposób, ale to była potężna energia. I tylko ona była prawdziwa - we śnie  rzecz jasna Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 16:27:16 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #131 : Grudzień 02, 2011, 19:08:44 »

Wyjaśnione logicznie jest teraz co oznacza 5D?

"1.
Poprzez to jest uzyskane połączenie z 5-wymiarową gęstością Tworzenia.

1.1
To oznacza że planeta Gaia TERRA Xx27 odpowiada od zaraz kosmicznemu polu drgań 5D.
Dopiero teraz."
Znaczy to iż dopiero teraz będziemy mogli korzystać w tworzeniu z całego zakresu energii 4 żywiołów i połączenia ich 5 elementem miłością bezwarunkową.
Do tej pory łącznikiem między 4 żywiołami była energia jednego z nich czyli niższy poziom energii miłości oparty na emocjach. teraz dopiero wkraczamy w nową opcję  X x ( energetyczny i fizyczny kod , pełen) nie T ( częściowy) na bazie 2( aspekty) przez 7 wzorców energetycznych. Trochę skomplikowane są te kody bo nie wyjaśniane ale możliwe do odczytania.

Kiara Uśmiech Uśmiech




 
01.12.2011 Siła Stwórcy. Część I. Archanioł METATRON

http://wolnaplaneta.pl/imago/images/metatron.jpg



Dzieci Jednego Stwórcy który jest wszystkim,
który dba o wszystko, który wznosi się ponad wszystkim
i jest pra-gruntem, pra-źródłem i pra-materiałem wszystkich Bytów.

Ukochane Dzieci tej jednej wszechmocnej Rzeczywistości: STWÓRCY

100100
Wyjątkowo potężna jest Rzeczywistość która teraz powstaje.
Jak to działa i jak można zrozumieć to w szczegółach?




1.
Poprzez to jest uzyskane połączenie z 5-wymiarową gęstością Tworzenia.

1.1
To oznacza że planeta Gaia TERRA Xx27 odpowiada od zaraz kosmicznemu polu drgań 5D.
Dopiero teraz.
To pomaga Wam obejrzeć się z powrotem na to co znaczyło radzić sobie w tak ciemnym polu drgań (*wibracji) które dotychczas Was otaczało.

Czy teraz już wiecie, dlaczego jesteście tak bardzo honorowani?




2.
Ley lines (*pasma linii promieniowania geomantycznego Ziemi) transportują te Energie.
Czyste kryształowe Energie Światła i uwalniają je dla całej ludzkości i planety.

2.1
Należy to zrozumieć:
to niesamowite, nie do pojęcia przybieranie na częstotliwości drgań ludzkiego ciała energetycznego będzie krok po kroku przyjmowane na poziomie komórkowym i tylko tam, gdzie Istota jest PRZYGOTOWANA.
Również i tutaj dzieje się to we współbrzmieniu z wolną decyzją Człowieka.




3.
Każdy Człowiek który będzie do niej (*do tej Energii) podłączony jest nieosiągalny dla wszystkich wydarzeń „przyszłości”, co oznacza iż jest nie do zranienia. Niezależnie od tego co stanie się w jego otoczeniu. Bardziej dokładnej ochrony NIE MA w obecnym Czasie, na tym Poziomie Bytu.

3.1
To oznacza szczegółowo że ci ludzie już TERAZ żyją w nowym, do nich dopasowanym Hologramie. Prawie niepostrzeżenie stało się to Rzeczywistością. Dostrzegają to ci, którzy coraz częściej czują się tylko OBSERWATORAMI WYDARZEŃ które mają miejsce wokół nich i którzy nie czują się ich częścią.




Tą kolejną, kompleksową Wiedzą dotyczącą wydarzeń globalnych
na tym Poziomie Bytu błogosławię rodzaj ludzki,
Ja, który JESTEM Zarządcą Tworzenia i Boskim Aniołem Oświecenia




METATRON




//Patrz również: 21.11. 2011 Sto do potęgi setnej. Archanioł METATRON – kliknij tutaj//




www.lichtweltverlag.com


http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/12/02/01-12-2011-sila-stworcy-czesc-i-archaniol-metatron/

====================================

Trochę mogą być szokujące te słowa ale uważam iż główna treść jest ważna. nie chodzi o znieczulicę , chodzi o całkowity spokój , równowagę wewnętrzną i nie danie się sprowokować do wyciągania energii po przez emocjonalne rozgrywki innych.

Osłabianie energetyczne biorących udział w transformacji może być obecnie pierwszym aktem usiłowania zablokowania ich w dalszych procesach zmian , a nawet wyeliminowania w przeróżnych "wypadkach". Spokój jest bardzo ważny oraz całkowite zrozumienie i akceptacja wyborów innych ludzi i sytuacji zachodzących w ich życiach.
Czym innym jest informacja a czymś innym ingerencja ( nawet z dobroci serca) w cudzy świat. Każdy ( szczególnie teraz ) musi skupić się sam na swoim życiu , nikt zewnętrzny za niego go nie przeżyje.
Można pomoc w czymś będąc poproszonym ale niewłaściwością jest wytyczanie nikomu drogi wedle własnych wartości.
Bowiem trudne zdarzenia teraz muszą się zadziać w ich obliczu ( zawsze poprzez sytuację a nie deklaracje słowne) ludzie ostatecznie określają swoje miejsca na planach zachodzących zmian.

Zatem akceptacja , zrozumienie , równowaga wewnętrzna i duży dystans do nadchodzącej fali potężnego wstrząsu na wielu płaszczyznach życia. Są to najważniejsze na teraz odniesienia.

Kiara Uśmiech Uśmiech





   

Integracja nowych energii i osobista ochrona


.

.

Witaj Ann. Tu Rada Dwunastu.

Jesteśmy tutaj, by się przywitać. Jesteśmy tutaj, aby ci powiedzieć, że wiemy o zmaganiach, jakie toczysz by zintegrować energetyczne przemiany, przez jakie przechodzi teraz twój fizyczny pojazd. Widzimy, że energia ta przysparza ci nieco problemów takich jak: bóle głowy, bezsenność, problemy trawienne. Są one wspólne dla wielu pracowników światła, szczególnie dla tych, którzy są generalnie wrażliwi.

Twój układ był od zawsze wrażliwy na energie, co tłumaczy dlaczego wychowanie ciebie było takim wyzwaniem. Przyszłaś na świat, w którym panowała atmosfera ciężka od gniewu, nieporozumień, niskich wibracji, iluzji, sporów, ciężkiego jedzenia, ciężkiego wszystkiego.  Otuliłaś samą siebie ochronną warstwą znieczulenia, która pozwalała ci radzić sobie z codziennym bombardowaniem niskimi wibracjami. Zaczęłaś się budzić i oczyszczać z tej warstwy w wieku 25 lat.  Trwało to przez wiele lat; wiele dekad poświęciłaś na duchowy, emocjonalny i umysłowy wysiłek.  Teraz natomiast przyszedł czas by czerpać korzyści ze swojej pracy.

Jesteś o wiele bardziej oczyszczona niż kiedyś.  Nie jesteś już tak  skłonna do reakcji.  Wszystko to dzieje się dla dobra.  Niemniej jednak, teraz, gdy pozbyłaś się gęstej warstwy ochronnej, czujesz wszystko.  Każdą emocję w swoim domu, w sklepach, na ulicy, w bibliotece; jesteś w pewnym sensie zbyt otwarta.  Musisz nauczyć się otulać samą siebie pozytywną warstwą ochronną, której będziesz stale świadoma.  Gdy udajesz się w miejsca publiczne, musisz sobie wizualizować otaczający cię ochronny kokon; w przeciwnym razie grozi ci zarażenie się od innych tym, co negatywne.

Ochrona ta ma decydujące znaczenie. Przekazujemy tobie  te informacje także dla dobra twoich współpracowników i kolegów.  Piszemy te słowa a raczej przelewamy je poprzez biura twojego mózgu na papier dla dobra wszystkich, którzy je czytają.

Spływ Światła, który miał miejsce 11.11.11. sprawił, że jesteście niezwykle „surowi” w sensie duchowym. Nie wystawilibyście noworodka na działanie żywiołów.  Jesteście wszyscy „noworodkami”.
Łagodnie chrońcie samych siebie.  Usuńcie się w cień, jeśli to konieczne.  W swoich relacjach z innymi postępujcie niezwykle ostrożnie i dyplomatycznie.  Energie są teraz bardzo zmienne; sami możecie zauważyć ile konfliktów rozgrywa się teraz na ulicach.  Jeżeli macie ochotę zaangażować się w akcje protestacyjne, prosimy myślcie o swoim bezpieczeństwie.  Jeżeli wspieracie te protesty energetycznie, nie pochylajcie się ze współczuciem nad każdą krwawiącą głową, którą zobaczycie w wiadomościach, jakkolwiek byłoby to kuszące.  Współczucie, jak to już wcześniej mówiliśmy, jest reakcją o niskich wibracjach. Empatia jest wspaniała ale najlepsza jest neutralność.

Utrzymujcie wizję tego, co byście chcieli oglądać a nie tego, czego nie chcecie.  Koncentrujcie swoją uwagę na pożądanym wyniku końcowym a nie na zamieszaniu  związanym z obecnym procesem.  Za wszelką cenę pozostawajcie w stanie równowagi.  Kotwiczy to i równoważy energetyczne fluktuacje, które obecnie przepływają przez wasze społeczeństwo.  Zachowujcie spokój i róbcie swoje.  Chrońcie siebie.  Dbajcie o swoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.  Bądźcie pokojowo nastawieni; bądźcie ucieleśnieniem pokoju.

Dziękujemy ci za twoje nieocenione usługi.  Rada Dwunastu.

18 listopada 2011, przekazała Ann A.

Przetłumaczyła Emilka

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/11/integrating-new-energies-personal.html


http://krystal28.wordpress.com/2011/12/03/integracja-nowych-energii-i-osobista-ochrona/

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 22:25:13 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #132 : Grudzień 04, 2011, 15:10:10 »

Posty odbiegające od tematu wydzieliłem jako niezależny wątek: WSPÓŁCZUCIE I WSPÓŁODCZUWANIE - czy to to samo? >>
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2011, 20:50:18 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #133 : Grudzień 04, 2011, 18:09:02 »

 01.12.2011 Siła Stwórcy. Część I. Archanioł METATRON
02.12.2011 Pozostańcie w Pokoju. ASANA MAHATARI (Saint Germain)






 Ukochany Jahn,
 Ja jestem bezustannie z Wami,
 Czas, w którym jestem obecna NIE ISTNIEJE.
 Zaufajcie i żyjcie, kochajcie, wszystko się spełnia.

Wychodźcie ze zrozumieniem naprzeciw,
 wychodźcie sobie naprzeciw w Miłości,
 bo to co dla jednego dzisiaj jest wielkim zadaniem,
 które należy rozwiązać, innemu wydaje się drobnostką
 i to zachodzi również odwrotnie.
 Wychodźcie sobie naprzeciw z tym zrozumieniem,
 że każdy z Was jest na Drodze
 i każda z Dróg jest święta i honorowana.




 Zaufajcie i żyjcie:
NIE SKAZUJCIE, NIE OSĄDZAJCIE, NIE OCENIAJCIE INNYCH
- I TEGO SIĘ TRZYMAJCIE





 Pozostaniecie nierozłączną siłą
 i poprzez połączenie współczucia, Miłości
 i zrozumienia wszystkich przeszkód na Drodze
 do Światła – wszystkie te przeszkody z lekkością pokonacie.


Ukochane Dzieci Ludzkie,

przychodzimy w momencie który zagęszcza godziny,
 który w jeden dzień tworzy Nowy Świat.
 Przychodzimy w sytuację która wszystko zmienia.
 Bliżej i bliżej, naprawdę już niedaleko.

Jak temu wyjść naprzeciw?

Ze spokojem, z pewnością, z siłą i odwagą
 w Miłości a przede wszystkim w POKOJU




Pozostańcie zawsze w Pokoju bo to jest wyzwanie tych Dni.
 Gdzie przybywa wojen, gdzie rośnie niezgoda i będzie ona rozsiewana.
 Od Was to zależy i od nas abyśmy rozpulchniali grunt Nowej Ziemi
 poprzez pokojową Istotę.

Zapewne ludzie „zagotują się”, bo zostaną ogłoszone przestępstwa,
 okropieństwa i czyny gwałtu Ciemnych.
 Pozostańcie zawsze w Pokoju. To jest Siła Życia,
 przyszłość tego Świata i wielu nowych Światów które teraz powstaną.

Jesteśmy wielkim Teamem, jesteśmy niepokonani,
 jeżeli pozostaniemy niewzruszeni starymi wiodącymi motywami
 i metodami postępowania.




Uważajcie na swoje języki, bo to co dziś zostanie powiedziane
będzie miało wielu ludzi na ustach.

Rozpoznajcie tą moc, Waszą Moc i dopasujcie ją do Waszych zadań
 - i postępujcie zawsze według tego.

Albowiem ci Pokojowi są prawdziwymi spadkobiercami Nieba…




 Jam jest wiekuiście z Wami
 ASANA MAHATARI




//Patrz również: 08.07.2011 Wciągające wydarzenia. JESUS SANANDA – kliknij tutaj//

http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/12/02/02-12-2011-pozostancie-w-pokoju-asana-mahatari-saint-germain/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #134 : Grudzień 06, 2011, 10:29:38 »

Rozwój duchowy - podnoszenie wibracji to ciężka i wytrwała praca nad sobą każdego z nas. To analiza siebie , swoich słabości i świadome wychodzenie z ich dominacji. Tylko taka droga istnieje dla Człowieka na ziemi.
Praca własną nad sobą samym.

Nie ma co liczyć iż przylecą zbawcy na statkach lub ktoś da nam jakiś parasol ochronny... nic z tego trzeba sobie go stworzyć samemu własną mocą sprawczą.
Reszta to mydlenie oczu i zwodzenie by Ludziom się nie udało bo słaby może nie wiele. I to nie chodzi o samą moc fizyczną , a , o rozwój duchowy poparty mocą sprawczą.
A co piszą inni?

Kiara Uśmiech Uśmiech


   

Zwycięstwo, na które musicie zapracować



.

Najdrożsi, czas, abyście wy, pragnący Wzniesienia zaczęli się na serio przygotowywać.  Wzniesienie nie jest zwyczajną, niewymagającą przygotowań sprawą, chociaż jest całkiem dużo źródeł, które twierdzą inaczej.
Kochani, nie dajcie się ogłupić.
Czyż nie znaleźliście się tu na Ziemi  po to, by zwiększać swoją świadomość i wzrastać jako ludzie, tak by iść naprzód w ewolucji?  Wymaga to od was, abyście stawali się coraz bardziej świadomi tego, kim jesteście poprzez stawianie czoła, obserwację, akceptację i na koniec oczyszczenie się z tego, co utrzymuje was w ciemności, niższych wibracjach i co przeszkadza wam w powiększaniu swojego światła.

To właśnie iloraz światła w waszym polu decyduje o tym, czy wzrastacie.
Styl życia, który nie służy i nie wspiera wzrostu waszej świadomości uniemożliwi wam osiągnięcie Wzniesienia i opuszczenie tej trójwymiarowej gęstości. Jak wielu innych, wy także możecie życzyć sobie, aby być częścią pierwszej fali wzniesionych poprzez Gwiezdne Wrota 11.11.11 dusz, jako że temu wydarzeniu towarzyszyć będzie otwarcie wielu portali prowadzących do wyższych wymiarów.
Kochani, to jednak wymaga przygotowań i zrozumienia uniwersalnego prawa odpowiedzialności za samego siebie. W jaki sposób wzniesienie miałoby wam służyć, nie będąc wynikiem waszego zwycięstwa? W jaki sposób zdołacie utrzymać przynależne wam miejsce w wyższych wymiarach, jeżeli wasza świadomość nie będzie do nich wibracyjnie dostrojona?

Musicie  to zrozumieć  a także zadać sobie pytanie, jak się ma  szeroko rozpowszechnione wierzenie, że jakaś siła z zewnątrz zstąpi i wykona za was całą pracę do waszego szacunku do samych siebie i świadomości Jam Jest? Drodzy przyjaciele, zostaliście stworzeni na obraz i podobieństwo Boga a nie jako wtłoczone w ciało energie, które chcą aby manipulowali nimi inni, nawet jeśli są to kierujące się dobrymi intencjami siły, znajdujące się obecnie na wyższym etapie rozwoju.
Nie jesteście po prostu pakietem czegoś tam. Zawieracie w sobie Boską Świadomość, którą musicie na nowo odkryć, wzmocnić i pozwolić aby objawiła się jako Wypromieniowanie waszej wyższej woli, która wyzwala was spod władzy niższych światów, by oddać was światom wyższym. I tu, na tej Ziemi macie wszelkie możliwości, żeby wykonać tę pracę.

Jednakowoż, ważne jest, abyście się kochani nie stresowali i rozumieli swoje ograniczenia. Powolne posuwanie się naprzód jest czasami szybsze niż to gwałtowne! Musicie traktować samych siebie z szacunkiem i cierpliwością oraz dawać sobie czas, potrzebny na rozwój. Tym, co wyróżnia wasze czasy są wysoko wibrujące energetyczne prądy obecne teraz na Ziemi, które mogą wam pomóc w otwarciu waszej świadomości i przypomnieniu sobie skąd pochodzicie i kim tak naprawdę jesteście. Jeżeli będziecie stale podążać za Matką Ziemią, która bezustannie podwyższa swoje wibracje i przez to będziecie podwyższać własne, jeżeli będziecie się ciągle łączyć z nią oraz ze światłem niebios- będziecie razem z Nią wzrastać i będziecie gotowi, gdy Ziemia znajdzie się w jednej linii z Centrum Galaktyki. Chociaż data wyznaczona jest tu na grudzień 2012, nie przywiązujcie się do tego. Wasz indywidualny proces jest po prostu taki: indywidualny, ale wielkie i rozległe zmiany, które wkrótce nastąpią w waszym układzie słonecznym i na Ziemi odegrają dużą rolę na waszej ścieżce.

Musicie mieć na uwadze fakt, że nie możecie po prostu przeskoczyć przez rów, zostawiając za sobą całą nieuświadomioną materię. Jeżeli chcecie osiągnąć mistrzostwo, musicie świadomie połączyć wszystkie kropki, jedną po drugiej. To właśnie prawdziwe mistrzostwo pozwala wam na prawdziwą i wszechogarniającą miłość, ponieważ wypełniając wszystko miłością, okazujecie, kim jesteście w istocie. Postępując w ten sposób nie ma spraw, które pozostawilibyście samym sobie, wszystko zostaje objęte waszą miłością.

Wasza prawdziwa Istota wykracza poza układ ciało-umysł i jest czystą Miłością. Układ ciało-umysł istnieje w Jej obrębie.
Dlatego musicie Znać każdą najmniejszą nawet cząstkę siebie, aby faktycznie zapewnić sobie miejsce w wyższych wymiarach.

Bądźcie świadomi, że nie jesteście sami podczas tego procesu!  Macie wielu pomocników.  Musicie jednakże wykazać się wolą zmierzenia ze wszystkim, co pojawia się na waszej ścieżce. A wszystko, co się pojawia na waszej ścieżce  służy procesowi waszego wzniesienia i jest po prostu odzwierciedleniem waszego wnętrza. Traktujcie to jako prezent, podarowany wam, abyście osiągnęli mistrzowski poziom wibracji i zwiększali ilość swojego światła. Jeżeli przykładacie się solidnie do całego tego procesu, wówczas zostanie wam z wielkim oddaniem udzielona każda potrzebna pomoc a wasz proces ulegnie znacznemu przyspieszeniu!
Wiedzcie, że nie ma rzeczy niemożliwych ale również, że w waszej linearnej rzeczywistości wszystko wymaga czasu.

Jeżeli solidnie się przygotowujecie do wzniesienia, dzień 11.11.11. okaże się dla was wielką pomocą i będzie dużym krokiem naprzód na waszej ścieżce do wolności od dualizmu i oddzielenia. Możecie wykorzystać ogrom światła i energii który zostanie uwolniony w tym czasie jako skrzydła, na których możecie polecieć i przyspieszyć wzrost swojej świadomości.
Wielkim wkładem Matki Ziemi i świętem, na które jesteście zaproszeni będzie stworzenie przez Nią już niemal kompletnej krystalicznej sieci.
Kochani, przygotowujcie się do tego wydarzenia i skorzystajcie z niego! Podekscytowanie, radość i głęboka wdzięczność za to, co jest wam ofiarowane to potężny sposób aby powitać z otwartymi ramionami to, co nadchodzi. Kochani, niebiosa zalewają was swoimi błogosławieństwami.  Jest to najbardziej pomyślny czas.

Jam Jest Saint Germain.

Przetłumaczyła Emilka

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/11/victory-you-must-deserve.html


http://krystal28.wordpress.com/2011/12/06/zwyciestwo-na-ktore-musicie-zapracowac/

***********

Wszystko zależy wyłącznie od nas i od nikogo więcej , warto o tym pamiętać podejmując każdą decyzję , ważąc słowa , bo będą one decyzjonalne w dalszych naszych losach.

Kiara Uśmiech Uśmiech




   
05.12.2011 Nic nie pozostanie takim jakim było. BABAJI EA’H SAT NAM’





Ukochany Jahn,

Ja jestem BABAJI,
Ja jestem nieskończonym towarzyszem tego co czynisz
i Ja dbam o wszystko, tak właśnie jest.




Nic nie pozostanie takim jakim było, na jakie wyglądało.
Zmiany są ogromne.

Do tego byliście przygotowywani w minionym Czasie,
niektórzy z Was są dobrze przygotowani, podczas gdy inni źle wyposażeni są na Czas który nadchodzi.

Teraz ludzie będą sprawdzani pod kątem ich prawdziwej wartości,
prawdziwej siły. Ich uwaga będzie zwrócone na ich prawdziwą siłę w lustrze tego Czasu.

Pomimo tego iż Transformacja postępuje dalej,
zapadły ostateczne indywidualne decyzje.

Ci którzy teraz jeszcze się Przebudzą stanowią mniejszość,
pociąg Przebudzonej Ludzkości odjeżdża z peronu na którym stał długo.

Dzisiaj chodzi o to abyście pokazali Miłość,
abyście otwarcie wystawili ją na pokaz, żyli nią – nieustraszenie, bez żadnego strachu.
Pokażcie, czego nauczyliście się w Czasie który Wam wystarczył na naukę, bowiem TERAZ możecie pokazać z jakiego drewna jesteście wystrugani, jaka natura przebudziła się w Was w tym Czasie który zaoferował Wam te nauki które są teraz potrzebne.




Jesteście Mistrzami tego Czasu
i to jest Czas by korzystać z tego statusu.


Bowiem wielu z tych którzy stawili się w kolumnę idącą do Światła
boi się i nie ma siły aby to przetrzymać.
Dlatego zależy to od Was, od Dusz Mistrzowskich,
abyście szli przodem, szli raźnym krokiem aż do końca Czasu.

Wielu podąży za Wami, również Ci słabi,
powolni, ślepi, nierozsądni, mało wypróbowani którzy już dawno
wylądowaliby na brzegu Drogi, bo i oni podążać będą do Światła
jeśli będzie tylko dostatecznie świecić.




Wy jesteście tym Światłem!




Bądźcie świadomi tego że to od Was zależy, w Czasie który rozpuszcza
niektórą Ciemność, abyście Waszym Światłem mogli ją przebić.
Bądźcie i pozostańcie wytrwali, niezależnie od tego co Wam się stanie,
niezależnie od tego jak wysokie będzie wymaganie od Waszej „duchowej kondycji”.
Ciemne ustąpi dopiero wtedy, gdy stanie naprzeciw nieprzekupnemu i nieodwracalnemu Światłu Stwórcy,
gdy stanie naprzeciw Was i będzie musiało rozpoznać że Wy czynicie Waszą moc która jest Wam dana, moc która wypuszcza Ciemność do Światła.




NIE BÓJCIE SIĘ NAWET PRZEZ MGNIENIE OKA!




Ci którzy rozsiewają strach, zbudowani są sami ze strachu,
bo diabeł boi się Śmierci najbardziej.
I niezależnie od tego jakie rozpowszechnia on lęki,
pra-początek każdego strachu wywodzi się od tego, który najczęściej podżega ten strach.

Stary Gracz opuścił już dawno pole,
lecz jego „dziedzictwo” jeszcze ma na Was wpływ.
Przejrzyjcie tą Grę i świećcie Światłem którym jesteście,
bądźcie wszędzie Miłością.

Dajcie Miłości oblicze,
którego ona potrzebuje tam gdzie jesteście.


Rozróżniajcie, bo to co dla jednego jest dobre,
nie jest pomocne drugiemu, bowiem Miłość ma wiele twarzy.
Rozróżniajcie.




Jesteście dojrzali i urośliście. Jesteście dobrze dostrojeni do tego Czasu.
Szkolenia nie były na darmo.

Ja jestem pośród Was, cały czas,
Ja jestem „prowadzącym pociąg”
i doprowadzę Was bezpiecznie do celu.

We mnie jesteście prawdziwi,
Ja jestem tym którego nazywacie bogiem
którego wzywacie gdy nie wiedzie co dalej.

Wiedzcie, Ja jestem zawsze z Wami, zawsze w Was i pośród Was,
nie wołajcie już dłużej, bądźcie świadomi jak w Rzeczywistości jestem Wam bliski.

Słuchajcie Waszej Duszy, podsłuchujcie Wasze Serce,
to co tam jest to jestem Ja.




BABAJI EA’H SAT NAM’

www.lichtweltverlag.com



Dlatego zależy to od Was, od Dusz Mistrzowskich, abyście szli przodem, szli raźnym krokiem aż do końca Czasu.


   
   http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/12/05/05-12-2011-nic-nie-pozostanie-takim-jakim-bylo-babaji-eah-sat-nam/
   
           



« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 10:43:04 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #135 : Grudzień 06, 2011, 23:07:38 »

Ten ostatni przekaz jest niesamowity. Przemawia to do mnie, choć język nawiedzony.
Ale zwróciłem uwagę na coś interesującego ..

Cytuj
Ja jestem tym którego nazywacie bogiem
którego wzywacie gdy nie wiedzie co dalej.

Słuchajcie Waszej Duszy, podsłuchujcie Wasze Serce,
to co tam jest to jestem Ja
.

Nasza Dusza jest bogiem !
A przynajmniej dla nas może wydawać  się, że ma boskie atrybuty. Czyli ,że my mamy te atrybuty. Z tym, że one wcale nie są boskie.
Dusza wie, co dalej - to ważna uwaga. Bo wynika z niej, że dusza widzi przyszłość. Ona (czyli my) istnieje w przyszłości. Dlatego się do niej zwracamy, by pokierowała nas właściwie poprzez różne linie życia wybierając te najkorzystniejsze.
To samo o świadomości kwantowej piszą wyśmiewani (jak do tej pory) naukowcy. Piszą, że życie jest tak niezwykłe i niezniszczalne, ponieważ to, co istnieje fizycznie jest stanem uzgodnionym w przyszłości. To tam toczy się cała "wojna" dusz. Im potrzebny jest nasz spokój, miłość i pewność, że weźmiemy na siebie to co dobre i złe, że ufamy im, że robią, co mogą najlepiej. Jak można by inaczej, skoro to my sami.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #136 : Grudzień 08, 2011, 00:52:22 »

Mamy trudną ale pozytywną zapowiedz , wystarczy wytrwać i starać się być dobrym.

Kiara Uśmiech Uśmiech


06.12.2011 Iść w „Twoich butach”. Archanioł METATRON


http://wolnaplaneta.pl/imago/images/metatron.jpg



Wy, Ludzie jesteście Koroną Tworzenia,
punktem wyjścia całego Życia,
jesteście odpowiednikiem każdej Rzeczywistości
- w Was jest zaprawdę wszystko JEDNYM,
zjednoczone, doskonałe, w całości i w sobie BOSKIE.




Doświadczenia, wszystkie doświadczenia i każde doświadczenia są dla Was możliwe,
ta Rzeczywistość nie jest własnością żadnej innej Istoty w Bycie.

Zaprawdę, wiedzcie jacy jesteście, co Was wyraża, z czego czerpiecie
- z całości, ze wszystkiego i z niczego.

Teraz ludzkość zdecydowała się na ten Poziom Rzeczywistości dla Podniesienia do Światła.
Teraz Ciemność chce być opuszczona, teraz Ciemność zostanie zwolniona (*uwolniona).
Wy chcecie być znów bogami, którymi jesteście, Wy chcecie zakończyć Wasze doświadczenia
i znaleźć wejście do Kręgów Poziomów Światła Bytu i tak się stanie.

Do tego czasu należy zrozumieć Czas i rozpoznać cuda.




W tym czasie jest od Was wymagane.
Wiedzcie, że każdy Człowiek dostanie swoje zadanie,
do którego się sam zaklasyfikował i które wybrał
wtedy, przed Eonami i na ten Czas. Nie ma: „niemożliwe”,
nie ma żadnego „nie do wytrzymania” lub żadnego „nie do wykonania”
i „nie do pokonania”
- każdy Człowiek w tych dniach zostanie skonfrontowany z jego Potencjałami
i doprowadzony przy tym do granic jego wytrzymałości,
poprzez co rozszerzacie się, rośniecie i cali stajecie się boscy.




Im dalej rozszerzacie się w Waszej Świadomości i im więcej się sami przeżywacie jako wiedząca Istota,
tym łatwiejsze będą wszystkie wyzwania na których wiele napotkacie, wiele przejdziecie i pokonacie.

To co dla jednego jest wielką przeszkodą,
jest dla drugiego już dawno „załatwionym” zadaniem.
Nie oceniajcie, nie szacujcie i nie osądzajcie,
jeśli napotykacie Ludzkie Rodzeństwo które wydaje się
jakby zablokowali się (*utknęli) w swoich Tematach.

Ci którzy wybrali Podnoszenie się,
zaliczą wszystkie zadania w odpowiednim czasie
- i wiedzcie również że istnieją ludzie z Wysokimi Zadaniami
jak i ludzie którzy wybrali Mały Krąg doświadczeń.




Są ludzie którzy „idą przodem”,
którzy reprezentują pra-siłę Przemiany
i są też ludzie którzy zaledwie niosą na swoich barkach własną zbroję,
poprzez co konfrontowani będą z innymi procesami ich rozwoju.

Dla wszystkich jest tak samo: musi zachodzić tłumaczenie ludzkich Tematów
lecz rozróżniajcie również i wśród tych zleceń (*zadań).

Zacznijcie adoptować w sobie dobroduszność (*łagodność) bo wielu ludzi idzie do Światła,
a jednak każdy jest wyjątkową ekspresją swojego JA i swojej boskości.




Podnosi się nadal Energia na tej Ziemi
- to fakt który będzie tak długo aktualny,
aż proces Podniesienia będzie zakończony.
Wielu przeżywa totalną „awarię” ich systemów cielesnych,
wielu rośnie ponad siebie
i zaczynają działać z ich już aktywowanej boskiej Świadomości komórkowej.
Wszystko jest w tym czasie, wszystko oferuje ten Czas,
wszystko osiąga się w tym Czasie.

Bądźcie czujni, pozostańcie zakotwiczeni we współczuciu i dobrotliwości,
bo nie wiecie co mają do dźwigania w ludzkim Bycie Wasi Bracia i Siostry,
bo nie znacie „butów” w których kroczy Wasze Rodzeństwo.




Pozostańcie w Pokoju, z dala od osądzania i ocen,
a będziecie gwarantami tego że ta Przemiana – pomimo dramatyzmu – nastąpi dla Was w innym Świecie.
Niech stanie się Światło.





Ja jestem
METATRON




//Patrz: 19.07.2011 Cnota czwarta: Współczucie. RAMTHA
– kliknij tutaj//




www.lichtweltverlag.com

=============================================

Mamy trudną ale pozytywną zapowiedz , wystarczy wytrwać i starać się być dobrym.

Kiara Uśmiech Uśmiech


06.12.2011 Iść w „Twoich butach”. Archanioł METATRON


http://wolnaplaneta.pl/imago/images/metatron.jpg



Wy, Ludzie jesteście Koroną Tworzenia,
punktem wyjścia całego Życia,
jesteście odpowiednikiem każdej Rzeczywistości
- w Was jest zaprawdę wszystko JEDNYM,
zjednoczone, doskonałe, w całości i w sobie BOSKIE.




Doświadczenia, wszystkie doświadczenia i każde doświadczenia są dla Was możliwe,
ta Rzeczywistość nie jest własnością żadnej innej Istoty w Bycie.

Zaprawdę, wiedzcie jacy jesteście, co Was wyraża, z czego czerpiecie
- z całości, ze wszystkiego i z niczego.

Teraz ludzkość zdecydowała się na ten Poziom Rzeczywistości dla Podniesienia do Światła.
Teraz Ciemność chce być opuszczona, teraz Ciemność zostanie zwolniona (*uwolniona).
Wy chcecie być znów bogami, którymi jesteście, Wy chcecie zakończyć Wasze doświadczenia
i znaleźć wejście do Kręgów Poziomów Światła Bytu i tak się stanie.

Do tego czasu należy zrozumieć Czas i rozpoznać cuda.




W tym czasie jest od Was wymagane.
Wiedzcie, że każdy Człowiek dostanie swoje zadanie,
do którego się sam zaklasyfikował i które wybrał
wtedy, przed Eonami i na ten Czas. Nie ma: „niemożliwe”,
nie ma żadnego „nie do wytrzymania” lub żadnego „nie do wykonania”
i „nie do pokonania”
- każdy Człowiek w tych dniach zostanie skonfrontowany z jego Potencjałami
i doprowadzony przy tym do granic jego wytrzymałości,
poprzez co rozszerzacie się, rośniecie i cali stajecie się boscy.




Im dalej rozszerzacie się w Waszej Świadomości i im więcej się sami przeżywacie jako wiedząca Istota,
tym łatwiejsze będą wszystkie wyzwania na których wiele napotkacie, wiele przejdziecie i pokonacie.

To co dla jednego jest wielką przeszkodą,
jest dla drugiego już dawno „załatwionym” zadaniem.
Nie oceniajcie, nie szacujcie i nie osądzajcie,
jeśli napotykacie Ludzkie Rodzeństwo które wydaje się
jakby zablokowali się (*utknęli) w swoich Tematach.

Ci którzy wybrali Podnoszenie się,
zaliczą wszystkie zadania w odpowiednim czasie
- i wiedzcie również że istnieją ludzie z Wysokimi Zadaniami
jak i ludzie którzy wybrali Mały Krąg doświadczeń.




Są ludzie którzy „idą przodem”,
którzy reprezentują pra-siłę Przemiany
i są też ludzie którzy zaledwie niosą na swoich barkach własną zbroję,
poprzez co konfrontowani będą z innymi procesami ich rozwoju.

Dla wszystkich jest tak samo: musi zachodzić tłumaczenie ludzkich Tematów
lecz rozróżniajcie również i wśród tych zleceń (*zadań).

Zacznijcie adoptować w sobie dobroduszność (*łagodność) bo wielu ludzi idzie do Światła,
a jednak każdy jest wyjątkową ekspresją swojego JA i swojej boskości.




Podnosi się nadal Energia na tej Ziemi
- to fakt który będzie tak długo aktualny,
aż proces Podniesienia będzie zakończony.
Wielu przeżywa totalną „awarię” ich systemów cielesnych,
wielu rośnie ponad siebie
i zaczynają działać z ich już aktywowanej boskiej Świadomości komórkowej.
Wszystko jest w tym czasie, wszystko oferuje ten Czas,
wszystko osiąga się w tym Czasie.

Bądźcie czujni, pozostańcie zakotwiczeni we współczuciu i dobrotliwości,
bo nie wiecie co mają do dźwigania w ludzkim Bycie Wasi Bracia i Siostry,
bo nie znacie „butów” w których kroczy Wasze Rodzeństwo.




Pozostańcie w Pokoju, z dala od osądzania i ocen,
a będziecie gwarantami tego że ta Przemiana – pomimo dramatyzmu – nastąpi dla Was w innym Świecie.
Niech stanie się Światło.





Ja jestem
METATRON




//Patrz: 19.07.2011 Cnota czwarta: Współczucie. RAMTHA
– kliknij tutaj//




www.lichtweltverlag.com


http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/12/07/06-12-2011-isc-w-twoich-butach-archaniol-metatron/

==================================

Ja tam bym się tak bardzo nie rajcowała tymi rewelacjami, spokojnie poczekajmy robiąc swoje i korzystając z naszej mądrości.

Ziemia to nasz DOM i my sami mamy w nim zrobić porządki oraz zadbać o siebie. Nasza osobista siła to nasza pozycja we Wszechświecie.
Po co oni tak bardzo chcą się manifestować? Na wszystko niech przyjdzie naturalna pora , ludzie mają być gotowi pod każdym względem.

Czyli nasz rozwój osobisty daje nam przewagę we wszystkich układach bo inaczej rozmawia się z osobą mądrą i silną niż słabą i ograniczoną.
Stawiajmy na siebie!

Kiara Uśmiech Uśmiech




To jest wasz wybór, jak długo chcecie przebywać w określonym wymiarze



.
Kiedy koncentrujecie się na przyszłości, powinniście odczuwać dookoła siebie wznoszącą energię, a jeśli nie, dajcie sobie czas by odprężyć się w spokojnym otoczeniu i tam na pewno ją poczujecie.  Nie ma potrzeby dźwigania ciężaru świata na waszych ramionach, pozwólcie mu znaleźć drogę do jego końca, bo to jest cechą charakterystyczną tych czasów, w których żyjecie.  Powinniście być wystarczająco pewni co do waszego przeznaczenia, aby wierzyć, że znajdujecie się na granicy wielkich zmian, które wprowadzą was na inną drogę pozostawiając za sobą stary paradygmat.  Wznoszenie się jest waszą przyszłością, jeśli pragniecie je osiągnąć i wiele wysiłku jest wkładane w to, aby każdy z was był w kontakcie z prawdą.  Czy stanie się to częścią waszych przekonań, przez zastąpienie fałszywych nauk, jest to każdego osobisty wybór.

Nadszedł czas, abyście stali się odpowiedzialni ze swoją przyszłość i nie polegali na innych, zwłaszcza jeśli nie macie pewności, że mówią prawdę.  Tu właśnie dochodzi do głosu wasza intuicja, której będziecie mogli zaufać o ile nie pozwolicie, aby wasze ego dyktowało wam coś przeciwnego.  Nieraz ludzie są niechętni porzucić swoje ulubione teorie i wolą żyć z niepewnością jak z towarzyszem podróży.  Rozumiemy jak trudno jest uznać fakt bycia oszukiwanym przez tych, którym okazaliście zaufanie.  Gdy jednak zdecydujecie się być sobą, przekonacie się, że znajdziecie wiele informacji i przewodnictwa, które was poprowadzi właściwą drogą.

 Kiedy szukacie celu życia, zacznijcie od uznania faktu, że istnieje tylko Jeden Bóg, w którym zawarte jest całe życie.  Mówiąc inaczej oczyśćcie wszelkie zewnętrzne pozory dotyczące różnych religii będących do siebie w opozycji, ponieważ żadna nie ma monopolu na prawdę.  Jak już mówiliśmy, wasze życie jest nieśmiertelne i nie jesteście ciałem, gdyż zmieniacie formę za każdym razem kiedy się inkarnujecie.  Mimo tego wasza dusza będąca iskrą boską jest niezniszczalna i wzrasta przez doświadczenia ewolucyjne zawsze starając się osiągnąć wyższe wymiary oraz Źródło Wszystkiego Co Jest.  Jeśli możecie przyjąć te słowa jako prawdziwe, da wam to podstawę, aby wzrastać i stawać się bardziej oświeconymi.

 Większość ludzi słyszała o Mistrzach i kiedy oni będą przebywać na Ziemi, ich nauki pozwolą wam zorientować się jak jesteście zaawansowani w waszych wierzeniach.  Niektórzy znajdą się w sytuacji, w której nie mają szczególnych wierzeń i poczują, że nie są gotowi by podjąć decyzję dotyczącą zmiany kierunku swojego życia.  Nie będą oni zmuszani do niczego innego, lecz wyraźnie nie będą przygotowani by wyjść z 3W.  Zatem, będą kontynuować swoje doświadczenia w tym samym wymiarze, aż zdecydują się przebudzić.  W żadnym wypadku nie należy traktować tego jako porażkę, gdyż to jest wasz wybór jak długo chcecie przebywać w określonym wymiarze.  Prawda jest taka, że kiedy zamieniacie się w Istoty Światła, macie silne pragnienie dążenia do wyższych wymiarów.

 W waszej starożytnej historii znajduje się wiele referencji do bogów, którzy przybywali na Ziemię i bardzo często nazwano ich “Ci, którzy przyszli z nieba”. Trudno byłoby znaleźć bardziej trafne określenie i oznacza dokładnie to, co mówi.  Teraz, kiedy już zapoznaliście się z naszymi statkami na waszym niebie, zdajecie sobie sprawę, że to odnosi się do Istot z Kosmosu.  Kilka tysięcy lat temu byliśmy widziani przez Człowieka jako bogowie i to tłumaczy  utrzymywanie tego w tajemnicy przez tak długi czas.  Jednak nie wszystkie kontakty były w intencji niesienia pomocy i niektórzy skorzystali z waszych wierzeń, ze są bogami, co spowodowało niewłaściwą interpretację  prawdziwych zamiarów naszego kontaktowania się z wami.  Lecz cieszymy się, że obecnie większość z was traktuje nas jak Istoty Światła.  Z nastaniem wysokich wibracji, które będą istnieć na Ziemi, nie będzie już możliwe, aby istoty o niskich wibracjach dostały się na Ziemię.

W drugiej połowie przyszłego roku, Lemurianie, którzy są waszymi starożytnymi Braćmi i Siostrami dołączą do was z Wewnętrznej Ziemi i wraz z innymi odwiedzającymi będziecie się wiele uczyć.  Będzie więcej niż wystarczająca ilość pomocy w różnych projektach, do których będziecie wezwani.  Oczywiście to nie zakończy się ze Wzniesieniem, ponieważ jest to początek nowej ery współpracy, aby wynieść was do poziomu Galaktycznych Istot.  Tak więc  najbliższe lata będą naprawdę ekscytujące, i również osiągniecie taki poziom, gdzie zmiany w waszym ciele fizycznym przezwyciężą stany, które wcześniej prowadziły do ​​starzenia się.

Powiedzieliśmy wam już wiele o zmianach w przyszłości, ale musimy dodać, że nie wszystko wydarzy w ciągu najbliższych 12 miesięcy.  Jednak szybkość, z jaką będą one nadchodzić będzie was bardzo zajmować.  Wasz poziom świadomości został podniesiony 11.11.11. i nadal będzie wzrastać w dalszej przyszłości.  W związku z tym staniecie się wszechwiedzący i zasłużycie na prawo miana Mistrza.  Pamiętajcie, że kiedyś osiągnęliście już taki wysoki poziom świadomości, lecz kiedy popadliście w dualizm utraciliście wiele z niego.

Kochani,  my z Federacji Galaktycznej  zebraliśmy się w te ostatnie dni ostatniego Kabała, który może zaoferować teraz tylko symboliczny opór, gdyż ich moc została poważnie osłabiona.  Zawsze byliśmy w stanie podróżować na waszym niebie dość bezpiecznie, a od czasu do czasu dowiadywaliście się o rozbitych statkach, należały one niezmiennie do intruzów, takich jak Szaraki i ich przyjaciół Reptylianów.  Wkrótce będziemy czuć się swobodniej i będziemy bardziej otwarci w podróżach wokół Ziemi, gdyż naszym zamiarem jest, aby więcej z was zobaczyło nasze statki.  Wkraczacie w okres dużej aktywności na Ziemi i poza nią.  Ta Boska data Ujawnienia szybko się zbliża i niezbędne przygotowania do jego ogłoszenia muszą być zrobione.

Jestem SaLuSa z Syriusza i chciałbym zobaczyć waszą radość i wzruszenie kiedy pierwsi z was zostaną zaproszeni do wejścia na nasze statki.  Możemy opowiedzieć wszystko co chcielibyście wiedzieć na temat nas i naszych statków, lecz nie zastąpi to doświadczenia z pierwszej ręki w celu doznania prawdziwych wrażeń.  Poznanie nas rozproszy także jakiekolwiek ostatnie wątpliwości odnośnie nas.  Kiedy mówimy, że wysyłamy wam naszą miłość, jest to coś, co rzeczywiście poczujecie w naszej obecności.

 Dziękuję SaLuSa

 Mike Quinsey,  18 listopad 2011

Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/mike18-11-11.html


http://krystal28.wordpress.com/2011/12/08/to-jest-wasz-wybor-jak-dlugo-chcecie-przebywac-w-okreslonym-wymiarze/

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 22:28:53 wysłane przez Dariusz » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : Grudzień 08, 2011, 12:47:28 »

Przekazał Niebiański Wędrowiec - November 19, 2011

 Pozdrowienia od Federacji

 Omówimy dzisiaj plan Ujawnienia, który się dokonuje w waszym świecie. Właśnie skapitulowało dwóch liderów waszego Kabala i kluczowi członkowie grupy odpowiedzialnej za fałszerskie operacje mające na celu podważanie naszego Ujawnienia. Usunięto ich do bezpiecznych rejonów, aby pozostawali oni poza zasięgiem tych, którzy by próbowali zasięgnąć ich autorytetu i wprowadzenia w życie planów stworzonych przez Iluminatów dla scenariusza Ujawnienia. Bez szkody dla innych zostali oni efektywnie zneutralizowani.

 Powinniście pamiętać, że na waszej planecie działają dwie całkiem odmienne siły. Jedna z nich pochodzi od pozaświatowych istot, które chcą kontrolować was za pomocą waszych własnych gatunków ludzkich zajmujących wysokie stanowiska i posiadających moc i zaufanie innych. Dali się oni przekupić władzy i chciwości. Drugą siłę stanowią ci wszyscy ludzie – sługusy, którzy wybrali, aby odsunąć się od swojego gatunku dla służenia ciemności. Zajmiemy się tymi z poza Ziemi jak już to poprzednio robiliśmy, włącznie z destrukcją ich podwodnych obiektów, z których działali przez bardzo długi czas. Kiedy przyjdzie właściwy czas wymierzenie sprawiedliwości wszystkim tym z waszego własnego świata i gatunku będzie należało do was samych. Na tą okoliczność będą istniały wasze systemy. Jesteśmy przekonani, że skutkiem tego procesu będą humanitarne uczynki, nie zemsta, która jest marnowaniem energii i służy tylko większemu wytwarzaniu ciemności.

 Boski plan już się dokonuje. Możecie oczekiwać od nas przesłania, które dostarczymy ludziom waszego świata, kiedy przybędziemy. Przesłanie to ominie wszystkie wasze instytucje i dotrze nieskażone i niezmienione bezpośrednio do ludzi. Powiemy do was tak:

 Ludzie tego świata. Nie bójcie się, gdyż przychodzimy w pokoju. W następujących dniach będziecie mogli się z nami spotkać. Na razie prosimy, abyście nie panikowali i nie mieli strachu przed nami. Przybywamy z różnych części Wszechświata i spoza niego, aby wam pomóc w tych nadchodzących dniach. Nie chcemy was pokonać, zniewolić ani was kontrolować. Te dni, kiedy mieliście władców są skończone. Jesteście wolni. Przyszliśmy po to, aby dopilnować, aby ta wolność się dokonała. Pragniemy tylko miłości i pokoju. Jesteśmy tu po to, aby dać wam waszą prawdziwą historię, mozaikę tego, kim jesteście i kim się staliście. Jest to prawda, którą ukrywano przed wami przez długi czas. Jesteśmy waszą rodziną i pragniemy połączyć się z wami jako jedno społeczeństwo. W nadchodzącym czasie wasi liderzy poinformują was o naszej obecności w waszym świecie jeszcze przed waszymi narodzinami. Pragniemy abyście zostali obywatelami kosmicznymi i abyście odwiedzili z nami gwiazdy. Czas waszego rozwoju nadszedł, a razem z nim przychodzi ogromna odpowiedzialność, więc jesteśmy tu po to, aby zaproponować wam swoją pomoc.

 To zapoczątkuje nasz dyskurs z waszą ludzką rasą. Jest to przesłanie, które przekażemy każdemu i wszędzie kiedy moment na to będzie właściwy. Ten moment należy do was. Ale zamierzenia co do tego co ma później nastąpić, są już ustanowione i będą wprowadzane w życie dokładnie tak, jak to zaplanowaliśmy. Nasz czas z dala od was zmniejsza się co minutę. Zawsze jesteśmy z wami. Czujemy waszą utratę wiary w ten proces i brak waszego zaufania w nasze wysiłki posuwania tego procesu to do przodu. Nie zawiedziemy was. Wy nie możecie zawieść samych siebie.

 Jesteście w rzeczy samej wspaniałymi i potężnymi duchowymi istotami. Wasz czas, aby doświadczyć tej wiedzy właśnie nadszedł. Przynosimy wam radość, miłość i wewnętrzny spokój jako nasze prezenty dla was. Bądźcie przygotowani na następny etap tego procesu, gdyż zależy on od was.

 Pozostańcie w pokoju.


Przetłumaczyła Viola

http://galacticchannelings.com/polski/wanderer19-11-11.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #138 : Grudzień 08, 2011, 12:55:47 »

Jak dla mnie taki tekst jest usiłowaniem manipulacji naszymi reakcjami z nastawieniem na jeden konkret wiarygodny z tego źródła.

Z takimi przekazami była bym bardzo ostrożna , bowiem są zdecydowanym ukierunkowaniem naszych zachowań. Stawiają przekazujących jako jedynych dobrych zbawców.

To mi się nie podoba.

kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : Grudzień 08, 2011, 12:57:40 »

Jak dla mnie taki tekst jest usiłowaniem manipulacji naszymi reakcjami z nastawieniem na jeden konkret wiarygodny z tego źródła.

Z takimi przekazami była bym bardzo ostrożna , bowiem są zdecydowanym ukierunkowaniem naszych zachowań. Stawiają przekazujących jako jedynych dobrych zbawców.

To mi się nie podoba.

kiara Uśmiech Uśmiech

mi też, ale te przekazy "idą" razem tym samym "kanałem" info.,-
więc ciągle manipulacja..?
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #140 : Grudzień 08, 2011, 13:09:26 »

Mogą używać tego samego nazewnictwa ( wiele jest krętactw) co wcale nie musi znaczyć iż mówią te same grupy , czy tak , czy tak ja im nie ufam.
Pewne informacje się potwierdzają z moją wiedzą , ale sa przekazywane tak jak by to oni byli sprawcami tych zmian.
A wcale tak nie jest.

kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : Grudzień 08, 2011, 13:15:08 »

wszystkie te przekazy są na tej stronie- http://galacticchannelings.com/index.html
ale nie wszystkie są tłumaczone na polski,-
a opinię każdy może sobie wyrobić sam. Ja to czytam z przymróżeniem oka, ale jak zawsze jakieś ziarenko prawdy może w tym być.

pozdr. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #142 : Grudzień 08, 2011, 14:44:58 »

Faktycznie ktoś sobie zadał przeolbrzymi trud by informacje te popłynęły na całą ziemię.

Ale to nie istotne jakie były pierwotne założenia , bo i tak rezultat będzie zgodny z planem Stwórcy.
Oczywiście gdy nie stały się usilnie tworzone plany trzeba pogodzić się z tym co jest i albo pozostać w III wymiarze  ( co uczyni sporo osób) albo zdecydować się na pracę nad sobą i przekroczyć progi osobistej niemocy.

ja też podchodzę do tych rewelacji z dużym dystansem , bo czuję w nich wykorzystywanie prawdziwych informacji z tendencją do gloryfikowania siebie.
Ale niektóre są ciekawie napisane i myślę iż one pochodzą z przekazów Zaświatowych , jednak sporo z nich ( moim zdaniem) jest pisanych przez jedną i tą samą osobę podpisująca się wieloma imionami. Pochodzą z ziemi i jest to "zabawa" ludźmi , eksperyment na dużą skalę  z przejęciem w sposób telepatyczny władzy nad mózgiem Człowieka.

To jest dla mnie perfidna manipulacja i jej mówię temu NIE! NIE! NIE! i STOP!

Reasumując  , tak , czy inaczej proces rozwoju duchowego postępuje , zmiana wymiaru nastąpi, ujawnienie się innych cywilizacji stanie się faktem i tych nadziemnych i tych podziemnych.
Człowiek uwolni się z blokad energetycznych , które uniemożliwiają mu naturalny rozwój. Nastąpi prawdziwe poznanie istoty Stwórcy na tle
nieprawdziwej informacji religijnej.
Zmienią się struktury polityczno - administracyjne świata , otworzone zostaną nowe możliwości technologiczne z nowym rodzajem źródeł energetycznych.
Zmieni się całkowicie administracja na ziemi , skorumpowane środowiska skompromitowane przeróżnymi decyzjami odejdą.
Powróci dawna wiedza o historii Ludzkości i ziemi oraz celu naszego tu życia , Ludziom zostanie przekazana wiedza prawdziwa otwierająca ponownie ich dawne możliwości.

Zmieni się całkowicie system wartości jego podstawa , nie będzie nią w żadnym wypadku pieniądz.
Będzie nią dobro  , wszystko co przynosi Ludziom dobro , szczęście , radość , będzie miało wartość i będzie ją wyznaczało. Wszystko co przynosi ból cierpienie , smutek , będzie odsuwane jako niechciane.

W kontekście tej wartości popatrzcie na karę śmierci, czy odbieranie komukolwiek życia jest dobrem jako akt darzenie? To tylko mala dygresja, czy jest czymś nieodwracalnie złym? zarówno w stosunku do ofiary jak i oprawcy.
Nie tędy prowadzi droga rozwoju Ludzkości , stare systemy wartości muszą odejść , ludzie upierający się przy ich trwaniu również , by mogli zrozumieć nieprawidłowość tych decyzji w cyklu rozwoju Ludzkości.

Przed Ludzkością otwiera się nowy etap doświadczeń istnienia z nowymi pięknymi możliwościami , jedni uwierzą inni nie , ale nie starajmy się oceniać. Pozostawmy te decyzje każdemu na jego miarę jako jego dobro.

Ja się bardzo cieszę z tych pięknych perspektyw Ludzkości , tak naprawdę potwierdzają się wszystkie przekazy Myślicieli z książek ale również wszystkie , które ja otrzymałam prywatnie a było ich bardzo wiele.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Dodać należy iż działają tu równocześnie dwie frakcje propagujące info dla dwóch opcji. Jedna dla tych którzy wybrali III wymiar , te informacje są zaciemnione , nie do końca [prawdziwe i one przeważają.

Oraz druga opcja , która informuje o mocy Człowieka , jego wygranej i perspektywie życia w IV wymiarze oraz o drodze , która jest przed tymi , którzy tak wybrali.
Jednak do wszystkich tych informacji należy zachować dystans przez pryzmat własnych wartości.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2011, 15:13:18 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : Grudzień 08, 2011, 14:54:03 »

i ja sądze, że jest wiele autentycznych przekazów/informacji, ale tak jak w przypadku UFO,-
aby ośmieszyć całe zjawisko rządy do prawdziwych relacji zaczeły poprzez media "wrzucać" historie wręcz groteskowe,-
tak i tu może mieć miejsce podobna sytuacja, a kto w tym "miesza", można się również domyślać.

pozdr. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #144 : Grudzień 08, 2011, 21:43:54 »

Cytuj
Z nastaniem wysokich wibracji, które będą istnieć na Ziemi, nie będzie już możliwe, aby istoty o niskich wibracjach dostały się na Ziemię
.
Wibracje o których mowa fizycznie już tu są. Chodzi o podobne do neutrino cząstki, które zmieniają charakterystykę węgla.
Nie będzie możliwe narodziny takiego samego życia jak zwykle. Nowe dzieci będą już kimś innym. Mam nadzieję Chichot
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #145 : Grudzień 09, 2011, 00:23:21 »

Bardzo ciekawy przekaz zdecydowanie wskazuje na czas opisuje całokształt zmian idący od ziemi fraktalnie przez wszystkie istnienia.

Warto się zastanowić głębiej nad tą treścią i poczuć ją sobą.


Kiara Uśmiech Uśmiech




08.12.2011 Złote Cielce. Archanioł METATRON

http://wolnaplaneta.pl/imago/images/metatron.jpg



W ogromie tworzenia odbija się
Przemiana wszystkich form Życia podobnych do ludzkiej.

Tak wielka jest siła Transformacji,
która ma miejsce obecnie na Gaia TERRA Xx27.

Po tym jak dopełni (*ukończy) się ta planeta,
zacznie się dopełnianie wszystkich form Życia tej Galaktyki,
po czym form tego Wszechświata i ponad to – w całości Tworzenia.
Albowiem każda Rasa która po części podobna jest do ludzkiej zmienia się i wchodzi do Światła.




To, co zachodzi teraz na Waszej planecie Ziemia,
jest zaprawdę wielkie,
to co ma Miejsce na Matce Ziemi,
ma zaprawdę kosmiczny wymiar.





„Pierwszy Kamień” który wrzucony jest do wody,
tworzy dalekie kręgi i tym kamieniem jest ta planeta,
na której Wy ludzie przeżywacie Waszą Rzeczywistość.

Bardziej niż kiedykolwiek zależy od Was wszystko,
od Waszego Przebudzenia, od Waszego stania się Świadomymi.

Wciąż jeszcze znajdujemy wiele Dzieci Ludzkich w głębokim śnie,
jeszcze nadal nie dają się obudzić i nadal jeszcze panują ślepota i głuchota.
A Wy pozostajecie niemi, gdy należy rozgłosić po Świecie to przed Waszymi oczami ukryte, to niesłyszane i to co jest niewidocznym.




Wydarzenia wielkiej rangi torują sobie drogę,
lecz liczba tych którzy zostaną nimi zaskoczeni
jest wielka, bardzo wielka. W czasie snu będą zaskoczeni i prawie wcale nie zarejestrują przejścia do innego Świata ponieważ zbyt bardzo skupieni są na tym (*obecnym) Poziomie Rzeczywistości.

To dzieje się w tych dniach iż ludzie będą przygotowywani na Poziomie Duszy na to przejście,
aby przynajmniej dzięki temu był zagwarantowany harmoniczny/spokojny Transfer.


Miecz Nieba przechodzi przez ziemskie rodziny,
tak jak zostało Wam ogłoszone, tak jak zostało Wam już przed tysiącami laty ogłoszone przez Proroków.

Ten Czas zaczyna się TERAZ – i podczas gdy masy ludzkie hołdują Złotym Cielcom, te indywidua zostaną przygotowane na Transfer do świata niematerialnego, aby krótki czas później odnalazły się na nowo na jednej z Ziem 3-ciej gęstości wymiaru.

Działa wiele Dźwigni, Stwórca ma nieskończenie wiele możliwości
i z tego będzie teraz obficie korzystne.




Więc jak w tych dniach się przygotować?

Poprzez urządzanie Życia w sposób Świadomy i pełny (*dopełniony) i poruszając się poza wszystkimi modelami ludzkich kompromisów, co oznacza:
dbajcie o swoje interesy, Wasze stawanie się Świadomym uczyńcie celem głównym i pożegnajcie się ze wszystkimi tradycyjnymi stanowiskami (*pozycjami) tego Świata.
Bycie Świadomym oznacza bycie Świadomym tego co JEST wokół Was,
co działa w Was i co poprzez Was dociera do innych ludzi.


Tak, stańcie się Świadomi i opuśćcie szlaki przyzwyczajenia, opuśćcie drogi ociężałości,
wygodne ulice, które Wam wybudowano abyście lekko szli dalej,
jednak poprzez które Wy idziecie dokładnie w BŁĘDNYM KIERUNKU
i przegapiacie o wiele mil ten pierwotny cel Życia.

Podsumowując razem, jest powiedziane:
UWOLNIJCIE SIĘ OD WSZYSTKICH MANIPULACJI,
poprzez to iż staniecie się Świadomi, prześwietlicie je, przejrzycie i jako manipulacje rozpoznacie.




Nie dajcie się już dłużej zaprzęgać do uprzęży zależności (podległości innym).
To jest to o co teraz chodzi.

Bądźcie czujni i twórzcie czyny mające Jakość!
Czyny które każdemu Człowiekowi pokażą JEDNOZNACZNIE że jesteście suwerenni i dzielni by pójść Nową Drogą – Waszą Drogą którą wybraliście. Że jesteście gotowi na to aby odrzucić to co niesuwerenne (*narzucone przez innych) na wszystkich Poziomach.

Do tego potrzebna jest ODWAGA i wewnętrzna motywacja Serca które pełne jest tęsknoty za Stwórcą. Wtedy jest łatwiej, bo w innym przypadku Wasz Rozum zarzuci każdą w tym kierunku idącą wolę nieskończoną ilością pytań rozsiewających wątpliwość.




Wiedzcie, Wy kochane Dzieci Ludzkie:
dopiero tęsknota za Stwórcą, za Domem Stwórcy,
za pojednaniem w Stwórcy UMOŻLIWIA TRANSFORMACJĘ.

Jeśli jest Człowiek daleki od tego, to ma do czynienia jeszcze coś innego,
coś innego do przeżycia, coś innego do doświadczenia.
Zaprawdę tak właśnie jest.

Rozpoznacie przebudzonych po tym, że wypełnieni są Stwórcą,
rozpoznacie ich po tym że są zainteresowani tym Światem tylko wtedy, jeśli dotyczy to ich zleceń, lecz brakuje im całkowicie motywacji do tego aby jeszcze po raz kolejny wziąć udział w przejażdżce Karuzelą wielu Żyć.

PRZEBUDŹCIE SIĘ
i wypełnijcie Wasze Serca tęsknotą za Stwórcą,
wtedy przyjdźcie i bądźcie aż do Końca Czasu.




Dni będą krótsze, Księżyc jest niewidoczny przez jakiś Czas, po tym ten Świat znajdzie się w 5D.


Ja jestem Opiekunem tego Świata,
Opiekunem wszystkich Światów,
Opiekunem wszystkich Żyć.

Zarządca w Nieskończoności Stwórcy
METATRON




//Patrz: 08.12.2010 Pan przychodzi z porannego brzasku. STWÓRCA – kliknij tutaj//


http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/12/08/08-12-2011-zlote-cielce-archaniol-metatron/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 00:40:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : Grudzień 09, 2011, 09:46:19 »


To, co zachodzi teraz na Waszej planecie Ziemia,
jest zaprawdę wielkie,
to co ma Miejsce na Matce Ziemi,
ma zaprawdę kosmiczny wymiar.


http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/12/08/08-12-2011-zlote-cielce-archaniol-metatron/

no i to właściwie potwierdza zmiany/mutacje materii(słońce-ziemia-galaktyka),-
a również odwrotnie zmiany w materii potwierdzają (pewne)przekazy Mrugnięcie

pozdr. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #147 : Grudzień 09, 2011, 10:00:16 »

Dziwnie sprzeczne mną targają uczucia wobec tych przekazów. Z jednej strony słowa te , tak górnolotne, tak obiecujące to, czego do tej pory nie znano na Ziemi, są pełne nadziei, której każdemu potrzeba (pewnie to wiedzą) , a z drugiej strony ... zero konkretów.
Ludzie mają porzucić bez żalu wszystko ,ale w zamian mają tylko obietnicę wiecznego życia. Gdzieś to już grają, w niejednym kościele.
Jakby ktoś zaryzykował całe swoje życie, lecz żadnego przejścia nie doświadczył, to powie się mu, że coś źle zrozumiał Mrugnięcie
Jestem ciekaw, czy zarządca Metatron weźmie odpowiedzialność za niejedno złamane życie ?

To ,co dzieje się - a rzeczywiście coś się dzieje, choć docierają do nas zaledwie strzępki informacji zza żelaznej, naukowej kurtyny - ma konkretny, fizyczny wymiar. Oddziaływuje bardzo subtelnie, lecz nie da się ukryć, bo efekty są fizycznie widoczne.
Ziemia stała się bardzo aktywna sejsmicznie. Ożywają wulkany. Słońce zachowuje się dziwnie (zmniejszające się jądro, emisja niespotykanych dotąd cząstek), informacja o możliwym wybuchu nieodległej supernovej Betelgeza ( drugie Słońce), to są fakty. 

Jeśli jakaś przemiana nas czeka, to wg mnie odbędzie się to wraz ze zmianą kodu genetycznego przyszłego pokolenia.
Obecne pokolenia są za bardzo uzależnione od wewnętrznych, myślicielskich programów, co odzwierciedla się w naszym społecznym  życiu - wojny, knowania, rewolucje, nwo, żarłoczność i chciwość 1%.

Wzrost intensywnego promieniowania mutującego materię umożliwi Świadomości warunki do bardziej bezpośredniego zarządzania Człowiekiem, a tym samym niżej wibrujące myślicielskie "ja" nie będzie miało takich jak obecnie możliwości zakotwiczenia się w mózgu.
Sądzę, że poprzez takie jak powyżej przekazy "zarządcy" próbują zmienić nieco nasze postępowanie wobec przyszłych pokoleń, abyśmy wychowywali je w innym duchu, co umożliwi dopiero powstanie bardziej otwartego społeczeństwa. Otwartego na siebie na wzajem mam nadzieję a nie na lepszych Zarządców. Bo przecież nie można wykluczyć, że sprytni animatorzy NWO mają już techniczne możliwości przekazywania myśli do wybranych głów, które to potem -już w dobrej wierze - rozpowszechniają dalej. Hitlerowi też uwierzyły miliony dobrych ludzi.

A na cuda na kiju i natychmiastowe przemiany, czy boskie interwencje bym nie liczył. Jest to podpinanie się pod zachodzące przemiany w skali kosmicznej, przemiany w samej Świadomości, której my jesteśmy integralnymi cząstkami.
Jeśli jakiś przekaz mam otrzymać, to bezpośrednio ze Świadomości. Ona ma takie możliwości,bo zarządza całym ekosystemem jednocześnie. Pośrednikom podziękuję.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : Grudzień 09, 2011, 10:07:49 »

Pośrednikom podziękuję.

ja też, nie można wykluczyć, że ci co wiedzą więcej- tak jak za czasów kapłanów starożytnego Egiptu,
próbują jeszcze wykorzystać nieuchronnie zachądzące zmiany dla swoich celów,-
ale tu pozostaje być czujnym na zbyt słodkie/łatwe obiecanki, za cenę własnej wolności/duszy.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #149 : Grudzień 09, 2011, 11:16:18 »

Każdy przekaz powinien być informacją inspirującą do czegoś a nie informacją nakazującą czy zakazującą.

Zmiany zachodzą na poziomie energetycznym , myślowo uczuciowym , powodującym otwieranie się świadomości. Co to znaczy? znaczy to iż My Ludzie zaczynamy inaczej , szerzej , spokojniej postrzegać te same zdarzenia w których jesteśmy i byliśmy , one nabierają innego wymiaru dla nasz właśnie przez rozszerzony ogląd. To nie one się zmieniają cudownie , były jakie są cały czas. to my widzimy więcej czujemy więcej wiemy więcej. w związku z czym możemy podejmować już inne decyzje.
I o to chodzi o opuszczenie starych dogmatów , starych zasad i przekonań na rzecz nowych , jaśniejszych , pełniejszych z większą wiedzą.

To trzeba poczuć , poczuć uczucia , poczuć odczuciami nie ogarniać analizą mózgu , takie dziedziny wiedzy nie są adekwatne do zmian energetycznych , które zachodzą obecnie.

Jeżeli ktoś twierdzi iż naukowe dowody powodują rozwój duchowy i to dla niego jest ważne i najważniejsze , to niestety nie ta ścieżka i nie w tą stronę. najpierw się przekracza  nowy próg a później widzi się konkrety tej przestrzeni nie odwrotnie, bowiem w starym nie ma nowego.

Dodać jeszcze należy iż wymiar w który wchodzimy nigdy jeszcze nie istniał nigdzie , więc  wszystko jest nowe i wszystko dzieje się na bieżąco jest przewidywalne teoretycznie ale w realu nie zawsze się potwierdzi. Pewne elementy biorące udział w tworzeniu  są znane jednak efekty twórczości będą całkowicie nowe.

Konkretne informacje można mieć tylko o tym co już było co się wydążyło a nie o tym co jest w trakcie tworzenia.

Druga sprawa decyzje Ludzie mają podejmować swoim rozwojem duchowym , uczuciowym ( odczuwaniem dobra , mądrościom serca ) a nie kalkulacją strat i zysków za pomocą logiki mózgu w przekazanych informacjach.
Na tym polega ewidentny różnicy wymiaru III i IV na rozwoju uczuć i kierowaniu się nimi., bowiem one decydują o przekroczeniu wymiaru , one są atrybutami naszych egzaminów rozwojowych w tych czasach , tylko one uczucia.

Nie mówienie o nich a życie nimi , nie krytykowanie innych a pokazanie siebie własnych zachowań na ich tle.

kiara Uśmiech Uśmiech




« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 11:16:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime companions halotupsy wild-reign kursor