Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:00:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 441519 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #1000 : Październik 23, 2012, 12:52:14 »

Problem PHI jest taki, że bije się z "gównem"  , a jak tak, to się do niego przylepia.

Nie ma tam ani słowa o Januszu,z którym nota bene żaden PHI się nie bije i nie bił,  ale za to kupa wyobrażeń

Abstrahując całkowicie od tego kto, czym, kiedy, kogo i w jakim celu...
z powodów czysto poznawczych/edukacyjnych chciałbym się dowiedzieć co/kogo miałeś East na myśli, ogólnie jakie jest to drugie znaczenie, to ukrywające się pod cudzysłowem.
Znaczenie słowa w cudzysłowiu użyte było w sensie nieprzyjemnych treści przyklejających się do człowieka co w sposób trwały i "brzydko pachnący" przeinacza  sens jego postawy tudzież wypowiedzi.

Ludzie do których się takie treści przykleją nie są traktowani poważnie a tylko oceniani "na czuja" przez pryzmat tego ,co się przykleiło. Przeto tacy ludzie zaczynają dosadniej wyrażać siebie, aby przebić się przez przykre "zapachy" i za to dostają po głowie nie odniósłszy zamierzonego efektu wywołania refleksji u interlokutora. Jest to jak widać nieskuteczny sposób  postępowania "obklejonej fekaliami" osoby. 

Kwestia rzeczonego cudzysłowia odnosiła się do sponiewieranej (wyjaśnionym znaczeniem) osoby PHI , do nikogo innego.

Drogi Artku, czy życzysz sobie wyjaśnień co do dalszych wyrażeń użytych w kolejnych cudzysłowiach  ?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1001 : Październik 23, 2012, 13:11:12 »

Cytat: Arteq
Ptaku, mam małe pytanie. Czy kiedykolwiek wnioskowałaś o karę/ostrzeżenie, etc. dla kogokolwiek z tego forum?

Owszem, wnioskowałam, ale zawsze o zniesienie kary.  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1002 : Październik 23, 2012, 14:16:46 »

Cytat: Janneth
"... niedługo będę bać się otworzyć lodówkę!

Nie bój się, w lodówce znajdziesz szczęście.  Mrugnięcie
Patrz: post # 275 http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1297.275

A jak znajdziesz, potłuczesz tablice…  Chichot

To pa  Duży uśmiech

A jak nie potłuczesz tablic ani szczęścia nie znajdziesz , to chociaż się pośmiejesz , o ile do śmiechu Ci będzie Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1003 : Październik 23, 2012, 16:27:21 »

Owszem, wnioskowałam, ale zawsze o zniesienie kary.
Pytanie było proste i... inne. Czy nigdy na forum nie wnioskowałaś o karę administracyjną.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1004 : Październik 23, 2012, 17:49:28 »

Tak Artqu, pytanie było proste i odpowiedź prosta. Nie mam zwyczaju wnioskować potajemnie
(czyli na PW) o karanie kogokolwiek, w przeciwieństwie chociażby do Ciebie.
A na forum? Wszystko jest zapisane, przewertuj je i będziesz wiedział. Mi szkoda czasu.   

To pa  Duży uśmiech                 
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #1005 : Październik 23, 2012, 17:59:03 »

Niestety Eastcie
....ja odebrałem podobnie jak Janneth znaczenie słowa w cudzysłowie Smutny, ale mniejsza o to. Najważniejsze w tym jest to, jak reaguje na przyznany minusowy punkt czyli ostrzeżenie, ''skarcony'' forumowicz. Jeden zrozumie, że popełnił jakiś błąd i będzie starał się nie tworzyć dalej niepotrzebnych konfliktów. Ale.... są i tacy, których naruszone JA spowoduje walkę do ''ostatniej kropli krwi'' czyli jak to sam ładnie ująłeś, będzie przyklejał nieprzyjemne treści, ale akurat w tym wypadku innym nie widząc oczywiście nic nagannego w swoim postępowaniu.
Przyznawane przez administrację i moderatorów minusowe punkty nikim nie poniewierają, mają zwrócić tylko uwagę na naruszenie zasad obowiązujących na tym forum i nic więcej. Natomiast nagminne naruszanie tych zasad jest już inaczej traktowane, szczególnie wówczas, gdy osoba której udzielono ostrzeżenia obraża pilnujących porządku i działa na niekorzyść forum.

P.S. Poczucie humoru mam, ale gdy ktoś twierdzi, że po jakiejś mojej ''akcji'' we wrześniu wyzwolił się cały ciąg spektakularnych następstw w kosmosie a jeszcze inny ktoś twierdzi, że za to stanę przed sądem rady galaktycznej......to strach się śmiać. Mrugnięcie Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1006 : Październik 23, 2012, 18:31:38 »

Cytat: Janusz
P.S. Poczucie humoru mam, ale gdy ktoś twierdzi, że po jakiejś mojej ''akcji'' we wrześniu wyzwolił się cały ciąg spektakularnych następstw w kosmosie a jeszcze inny ktoś twierdzi, że za to stanę przed sądem rady galaktycznej......to strach się śmiać.   

Janusz, jest to tzw. efekt motyla. A waga skutków zależy od jego wagi,
znaczy się tego motyla.  Chichot No i pewnie Ślęża miała coś z tym wspólnego.
Ja bym się chyba jednak trochę bała, ale zrobisz, jak zechcesz.  Duży uśmiech


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1007 : Październik 23, 2012, 19:23:23 »

Nie mam zwyczaju wnioskować potajemnie (czyli na PW) o karanie kogokolwiek, w przeciwieństwie chociażby do Ciebie.
Ptaku, jedynie stwarzasz wrażenie że odpowiadasz konkretnie na pytanie - dodając do mojej treści pewne "ale/warunek" i wtedy ochoczo odnosisz się w odpowiedzi do TEGO warunku. Tak było za pierwszym razem - uciekłaś  opowieść o innej czynności niż zadana w pytaniu. Przed chwilą to samo - warunek - że nie zgłaszałaś na... PW, a pytanie było o komplet możliwości jakie daje forum (a to przecież również "zgłoś do moderacji" czy też zwykły post)... Aha, a na końcu "kiarowa" zagrywka - "sam sobie znajdź". To co taką postawą prezentujesz to zwykły zabieg socjotechniczny.   :] Ale ok, Twój cyrk i Twoje małpy.

Nie, żadne PW, tylko jeżeli już to zwykłe zgłoś do moderacji, a to różnica i nigdy nie ukrywałem jak miałem jakieś zastrzeżenia. Co do "skrytości" treści - zapewne dowodem na tą tezę jest fakt, że chyba jako jedyny z całego forum napisałem, że każdy na przyzwolenie aby zawsze śmiało ujawniać moje PW...

* zaedytowano po późniejszej wypowiedzi Ptaka (treść pisana równolegle z postem Ptaka)
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 19:35:27 wysłane przez arteq » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1008 : Październik 23, 2012, 19:29:11 »

ciekawe czy to o tego motyla darmozjada chodzi? Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #1009 : Październik 23, 2012, 19:31:49 »

Nie, Artqu, nigdy nie zgłosiłam nic do moderacji, nawet nie wiedziałam o takiej opcji, ani gdzie ona jest.
To nie moja domena, wolę pisać publicznie. I w ogóle, co to za przesłuchanie? W jakim celu?  Z politowaniem

Cytat: Songo
ciekawe czy to o tego motyla darmozjada chodzi? 

Songo, którego motyla darmozjada masz na myśli?  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 19:34:49 wysłane przez ptak » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1010 : Październik 23, 2012, 19:36:37 »


Cytat: Songo
ciekawe czy to o tego motyla darmozjada chodzi? 

Songo, którego motyla darmozjada masz na myśli?  Duży uśmiech

tego co to się z gąsienicy przepoczwarzył w innym wątku Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #1011 : Październik 23, 2012, 20:24:27 »

Cytat: Arteq
Ptaku, jedynie stwarzasz wrażenie że odpowiadasz konkretnie na pytanie - dodając do mojej treści pewne "ale/warunek" i wtedy ochoczo odnosisz się w odpowiedzi do TEGO warunku. Tak było za pierwszym razem - uciekłaś  opowieść o innej czynności niż zadana w pytaniu. Przed chwilą to samo - warunek - że nie zgłaszałaś na... PW, a pytanie było o komplet możliwości jakie daje forum (a to przecież również "zgłoś do moderacji" czy też zwykły post)... Aha, a na końcu "kiarowa" zagrywka - "sam sobie znajdź". To co taką postawą prezentujesz to zwykły zabieg socjotechniczny.   :] Ale ok, Twój cyrk i Twoje małpy.

Wiesz co Arteq? Po pierwsze, zupełnie nie wiem o co Ci chodzi. Po drugie, spójrz na siebie
i swoje manipulacje oraz przestań pomawiać ludzi.
Jeszcze raz powtarzam, nigdy, niczego do moderacji nie zgłaszałam, spytaj o to Administrację.
Kiedyś, chyba jeszcze na starym forum  pisałam do Stolo i Darka na PW, ale jedynie w obronie osoby
niesłusznie zbanowanej i na jej życzenie.

Jeśli mam jakieś zastrzeżenia, np. do czynionej niesprawiedliwości przez administrację, zawsze piszę
o tym publicznie. Gdyż uważam, że jest to jedynie słuszny sposób na załatwianie spraw dotyczących
nas wszystkich. Masz do tego wgląd, jak każdy. Regulaminowe karanie ludzi uważam za niemoralne
oraz zbędne i chyba nie raz dałam wyraz memu stanowisku.

Masz coś do mnie, napisz wprost i nie czyń podchodów, bo robi się to żenujące, panie „sprawiedliwy”.
Widzę, że uprzejmość nie zawsze popłaca, czasami lepiej zwyczajnie kogoś olać, by się nie „brudzić”.
Tyle w temacie.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 20:25:57 wysłane przez ptak » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1012 : Październik 23, 2012, 20:30:37 »

Ale po co się napinać? Zadałem pytanie, usłyszałem Twoje stanowisko, przedstawiłem swoje i tyle. Co do pierwszych sposobów odpowiedzi na pytania - sposób "na polityka", dlaczego - wyjaśniłem.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1013 : Listopad 05, 2012, 19:51:15 »

Żałosne Songo, naprawdę żałosne, bo zanim przeczytałeś namacalne dowody które przedstawiłem na Twoje żądanie (khmm... chyba jeszcze jest wieczór?), wydałeś już wyrok. Ale... tak naprawdę wydałeś wyrok już po kilkunastu minutach od lamentu Kiary.
Bardzo źle to świadczy o Twojej postawie, bo skoro - co widać bezdyskusyjnie w tej sytuacji - nawet nie miałeś zamiaru zapoznać się z moim stanowiskiem (o które - sam wystąpiłeś) było okazać chociaż minimum szacunku ze względu na poświęcony Ci czas. A dla samego siebie było stworzyć chociaż minimum złudzenia, że starasz się być minimalnie obiektywnym.

Dla jasności - nie lamentuję, że otrzymałem awansem punkt ujemny, to żaden problem, w przeciwieństwie do wyżej opisanej sytuacji/postawy.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1014 : Listopad 05, 2012, 19:58:06 »

..otóż @Artek, "kręcisz kota ogonem" jak nikt inny- mniejsza o to,-
mogłeś edytować/usunąć/sprostować ten post od wczoraj, ale nie miałeś takiego zamiaru,-
a teraz "gorzkie żale" Tu nie sąd grodzki i wyroków nie ma!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #1015 : Listopad 05, 2012, 20:39:46 »

Przecież pisałem - żadne gorzkie żale, nie lamentuję - wyraźnie to napisałem w poprzednim poście, więc proszę - daruj sobie te siłowe insynuacje. Fakt, postu nie zamierzałem zedytować bo... nie ma w nim niczego co naruszałoby regulamin, nie napisałem w nim nieprawdy. Jeżeli konsekwencją takiego stanu ma/mają być -pf, ban, etc. przyjmę to i po sprawie. Jestem spokojny bo kwestią czasu jest kiedy prawda wyjdzie na jaw i wtedy nie ja będę się wstydził.

Co do "sprostowania"/wyjaśnień - zamieściłem je, ale wydałeś wyrok zanim się z nimi raczyłeś zapoznać - i to jest fakt (można sprawdzić po godzinie napisania postów - kiedy ja edytowałem poprzez zamieszczanie dowodów, Ty wydałeś już decyzję). Na tym zakończę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 20:40:31 wysłane przez arteq » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1016 : Listopad 05, 2012, 20:42:41 »

to twoja subiektywna ocena zdarzeń tym razem..
co byś nie nawpisywał- to jest twoja prywatna wiedza i nikogo więcej Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #1017 : Listopad 05, 2012, 21:58:32 »

Przepraszam, że jeszcze wtrącę jedno zdanie - czy mógłbyś mi wyjaśnić gdzie jest miejsce na subiektywność w widniejących godzinach napisania postów?

edit:

W odniesieniu do bezpodstawnych zarzutów jakobym swoją wypowiedzią oczernił Kiarę:

No chyba, że w wyniku mieszania ludziom w głowie da się naciągnąć tychże na sponsoring wycieczki ewentualnie inne fanty?

i regulamin:
Cytuj
„- zawierających pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności oraz ujawnione informacje, może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf)”

@Artek,-
po pierwsze primo tu nie sądy publiczne- tylko NFPCh., i nic nie możesz udowodnić
po drugie primo w moim i nie tylko moim przekonaniu naruszyłeś ten punkt reg., ale wszystko jest subiektywne i tu na forum możesz się jeszcze odwołać do Adminów,-
ja z kolei zrobię tak jak napisałem w moim poprzednim poscie, chyba że sam zechcesz to rozwiązać inaczej.
To tyle z mojej strony, czekam do wieczora.

podaję żądane dowody:
arteq: w odpowiedzi na Twoje pytanie, odpowiedz brzmi Nie Kiara za siebie nie placila.Wyjazd zostal Jej oplacony.To wszystko pozdrawiam - Ela
- co potwierdza moje słowa o sponsorowaniu wycieczki.

Twoje oszustwa przechodza Ciebie i to az nadto.Powiedzialas do Mnie,ze Twoj komputer nie dziala, dlatego powiedzialam,ze postaram sie przywizdz komputer.Oczywiscie jak juz na miejscu zdazylam sie przekonac to bylo nastepne z Twoich klamstw.U mojego brata w domu powiedzialam do Ciebie przy wszystkich , ze w zwiazku z Twoim popsutym komputerem przywiozlam dobry i do uzytku.
- co potwierdza uwagę o otrzymywaniu prezentów-fantów od osób przed którymi roztaczała różne wizje (w tym przypadku Elżbietą).

W związku z powyższym oczekuję:
1. wycofania się z decyzji o nałożeniu kary
2. edycji postu przez Songo w zakresie treści w którym to stwierdza, że oczerniłem Kiarę.
2a. w świetle powyżej przytoczonych postów zarzut że oczerniam jest... pomówieniem, wszak Elżbieta (osoba bezpośrednio uczestnicząca w wydarzeniach) potwierdziła moje słowa w związku z tym bezzasadnym jest powoływanie się na słowo "niepotwierdzone".

Tyle.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 22:56:13 wysłane przez arteq » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1018 : Listopad 05, 2012, 23:26:44 »

Pamiętam spięcie na linii Kiara - Elżbieta doskonale. Pamiętam też, że wcześniej - na długo przed owym spięciem - to właśnie Elżbieta wstawiała się za Kiarą w każdym przypadku; nie roztrząsając go przesadnie, rzec by się chciało - na ślepo. Animozji w stosunku do Kiary zawsze było mnóstwo, ze wszelkich stron forum, a każdy, kto wtedy miał jej coś do zarzucania, napotykał najpierw na pancerz (Elżebietę) i zanim zdołał się z właściwą osobą porozumieć/skonfrontować, musiał rachować się z nikim innym, jak właśnie z Elżbietą.

Nie przypominam o tym z przypadku. Dziwnym zrządzeniem losu każdy, kto miał okazję poznać Kiarę osobiście, wypowiada się o niej negatywnie bądź przynajmniej, udelikatniając, z mieszanymi odczuciami i wyraźną niechęcią, by w ogóle o niej mówić. Spotkanie Kiary z Elżbietą również należałoby zaliczyć do tych mniej udanych, których wynik wałkowany był na forum publicznym, a postronnym użytkownikom powinien dać wówczas wiele do myślenia. Gdybym od początku nie miała złych przeczuć co do Kiary, posty Elżbiety wzięłabym na pewno za przestrogę przez bliższymi, a właściwie to jakimikolwiek z nią kontaktami. Nie zostały one wówczas w żaden sposób ukarane, a co za tym idzie, nie do końca rozumiem, czemu teraz karać Artka, który do nich się odwołuje.

Z wieloma forami miałam do czynienia (również z takimi, gdzie prowadzony jest system sprzedaży jakichś produktów; gdzie konta mają reklamodawcy, usługodawcy i sklepy) i zauważyłam, że administracja takich for za punkt honoru upatruje sobie śledzenie wiarygodności i rzetelności tychże, a gdy pojawiają się negatywne opinie o ich działalności, ostrzega przed nimi pozostałych potencjalnych klientów (czyli użytkowników forum). Tutaj nie ma takiej samej sytuacji, ale jest analogiczna, i co mnie dziwi - rozpatrywane jest dobro jednostki (o wątpliwej jak dla mnie rzetelności), a nie ogółu.

Jeśli zaś o pomówienie (zniesławienie) rzecz rozbijać, to tutaj, Kiaro i Songo, też nie do końca macie rację, albowiem:

"Istnieją dwa kontratypy dla tego czynu zabronionego. Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną. Jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego (art. 213 § 2 k.k.)."

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1019 : Listopad 05, 2012, 23:43:09 »

Chwileczkę, wyraźnie wskazałem potwierdzenie moich przemyśleń - posty osoby stykającej się z Kiarą w realu.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1020 : Listopad 05, 2012, 23:50:36 »

A co ja wyżej napisałam?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1021 : Listopad 18, 2012, 17:30:51 »

janneth
Cytuj
Pamiętam spięcie na linii Kiara - Elżbieta doskonale. Pamiętam też, że wcześniej - na długo przed owym spięciem - to właśnie Elżbieta wstawiała się za Kiarą w każdym przypadku; nie roztrząsając go przesadnie, rzec by się chciało - na ślepo. Animozji w stosunku do Kiary zawsze było mnóstwo, ze wszelkich stron forum, a każdy, kto wtedy miał jej coś do zarzucania, napotykał najpierw na pancerz (Elżebietę) i zanim zdołał się z właściwą osobą porozumieć/skonfrontować, musiał rachować się z nikim innym, jak właśnie z Elżbietą.

Klasyczny przykład relacji uczeń - mistrz Uśmiech
Dopóki mistrz poszerza że tak się wyrażę pojemność ucznia zachodzi między nimi synteza.
Oboje zyskują bo współpracują.
Często mistrz imponuje uczniowi na zasadzie zakochania się w drugim.
I tak jak w okresie zauroczenia drugim widzi się tylko to co najlepsze ....itd itd Uśmiech
Jeden przekazuje to co wie drugi np płaci za farbę i maluje mu pokój.... Uśmiech
Przychodzi jednak czas kiedy uczeń przestaje być uczniem i wtedy hm jeżeli mistrz się w porę nie zorientuje i nie zaakceptuje tego faktu to rola adiutanta zamienia się na role przeciwnika.
Zwykły mechanizm przeciwstawnych biegunów
Plus- minus, biel- czerń, dobro- zło, miłość- nienawiść... Uśmiech
Szkoda, że tak mało mistrzów zauważyło, że czas nauki dobiegł do końca, a teraz zwyczajnie nadszedł czas realizacji tego co się nauczyło Uśmiech
Oczywiście są też przypadki, że uczeń nie ukończył terminu i wtedy wraca tam skąd przyszedł Uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 17:32:36 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1022 : Listopad 18, 2012, 18:14:23 »

Z zewnątrz to zawsze inaczej wygląda.
Ja tam wiem swoje, że żadnego przypadku nie da się podciągnąć pod nasze ramy, nasze zrozumienie, nie ma takiej możliwości, nie tutaj. Zwracałem waszą uwagę na brak całkowitych danych, aby kogokolwiek oceniać, czy osądzać od najbliższych począwszy, a co mówić o obcych. W drażliwych sytuacjach zawsze jest więcej pomiędzy wierszami, niż tego co powiedziano wprost.
Dlatego generalnie staram się nie oceniać i nie szufladkować innych, bo zdaję sobie sprawę, że to daremny trud.
O innych konsekwencjach nie trafionych ocen można wszędzie poczytać.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1023 : Listopad 18, 2012, 19:37:08 »

Fe, ale wstyd. To jest forum ludzi uduchowionych? Nie rozumiem jakim prawem znowu jest pranie czyichs brudow?
Niech kazdy popatrzy na siebie, czy napewno jest taki perfekt jak sie sobie przedstawia.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1024 : Listopad 18, 2012, 20:54:42 »

Klasyczny przykład relacji uczeń - mistrz Uśmiech

Od takich konszachtów trzymam się na szczęście z daleka, więc fragmentarycznie, chcąc nie chcąc, przynajmniej co do części teorii, muszę ci zawierzyć i się z tobą zgodzić.
Z praktyką jednak jak w praniu, różnie bywa Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy kursor companions magicalespackluporum halotupsy