Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 09:35:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 786176 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #375 : Luty 07, 2010, 22:42:24 »

rzekła..

rzekła wesz do gnidy
małe jesteś dziecię
owalne, wszak nie jajogłowe
i myśli Twoje bezrozumne, płowe

pamiętaj zatem, co winny pamiętać wszystkie
choćby i na głowie papieskiej  - gnidy

tam gdzie cię nie proszą
nie pchaj się nigdy!



 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 23:13:49 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #376 : Luty 07, 2010, 22:48:45 »

Koliberku, tu już nawet wszy z królewskiej, nie tylko papieskiej  głowy nie pomogą …
Czort jeden wie, co tu się wyprawia!  Coś
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #377 : Luty 07, 2010, 22:55:33 »

Jesteś sam sobie winien za to,że teksty Twoje bardziej cenzurowane są być może o innych forumowiczów.

Sam do tego dopuściłeś,bo nagminnie lubisz być cenzorem,więc cenzurowany silniej jesteś.

Ja naprawdę nie czytałem tego postu PHI,bo zorientowałbym się w Twojej akcji.

A Ty użyłeś go podstępnie-chcąc dowieść,że niesprawiedliwie jesteś oceniany.

Może miałeś dobry plan ale nie był on dopracowany aby z sukcesem czegoś dowieśc.

Nie dowiodłeś tego,że Cię inaczej niż innych oceniam,bo wpadlem co prawda w zastawione sidła ale

nie stworzyłeś jednakowych warunków do dokonania oceny.

Raz,że nie czytałem postu kolegi PHI a dwa-on mrugnął przy wypowiedzi swojej okiem a Ty niestety

nie-więc nie było to zdanie z przymrużeniem oka wypowiedziane. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #378 : Luty 07, 2010, 23:02:49 »

Ptaku!

gdyby czort wiedział
to by w piekle -
niejeden już siedział

lecz on roboty ręce pełne ma
wszak niejedno forum obsłużyć trza!

tu się "tłuką", tam się żrą
raz żeś downem, potem wszą

a i gnidą na dodatek -
się zasmucił róży płatek Mrugnięcie

ptakom dzioby aż opadły
pogłupiały wszystkie diabły!


 Zły
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 23:04:44 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #379 : Luty 07, 2010, 23:04:17 »

Jeśli chodzi o mrugnięcie-to usprawiedliwia sprawę,bo to jako żart ja przynajmniej odnoszę.

To,że w połowie zdania jest mrugane-oznacza w/g mnie nastrój autora na żartobliwość skierowany.

Ja nie uważam PHIRIOORIEGO za rozchwianego emocjonalnie człowieka,który w połowie zdania euforią emanuje a pod koniec zieje nienawiścią do otoczenia. Uśmiech Uśmiech

Bez przesadyzmu.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #380 : Luty 07, 2010, 23:09:32 »

tak jest, bo Phiriori równy gość!
widzi prawdę On na wskroś -
macki rzuca on na ego - jeśli masz je
to obrazisz się kolego!

jeśliś wolny, to uśmiechniesz się wesoło
i popatrzysz jakież jemu w głowie KOŁO, Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #381 : Luty 07, 2010, 23:14:42 »

Mrugnął, czy nie mrugnął,
Oto jest pytanie …

A przez tę awanturę zapomniałam nakarmić kota koleżanki, która jest w Egipcie …
Qrcze, muszę zjechać na pierwsze piętro do kota głodnego!
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #382 : Luty 07, 2010, 23:15:26 »

Jeśli chodzi o mrugnięcie-to usprawiedliwia sprawę,bo to jako żart ja przynajmniej odnoszę.
W odniesieniu do Twojej powyższej wypowiedzi zapytam Cię ponownie i proszę o odpowiedź i zapamiętanie jej.
Czy nie będziesz uważał za karygodne i tym samym wnosił zażaleń gdy ktoś Cię zwyzywa ale umieści w poscie mrugnięcie? Proszę o jednoznaczną i krótką odpowiedź.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #383 : Luty 07, 2010, 23:15:56 »

Na bezrybiu i rak ryba.

Na tym forum nie ma szans na spokoj i dobra atmosfere. Jest nas pare osob, a slyszy sie o grupach, stronnictwach ,kolezenstwie itp.
Czy nie jest w koncu czas na zakonczenie tych ciaglych awantur. To co sie dzieje na naszym forum, powstalo
w ciagu dlugiego czasu. To nie jest skutkiem otatniego zatargu. Jedno jest pewne, ze klutnia nie dojdziemy do niczego to nie jest prawidlowa droga. Wybaczeniami, slownymi przeprosinami- to tez nie jest prawidlowa droga.
PROPONUJE zakonczenie  tej calej przykrej sytuacji. Niech nie bedzie tu wiecej winnych i niewinnych, kazdy
bez wyjatku swoja cegielke tu dolozyl. Rozpocznijmy poprostu normalne zycie na forum, nie bedzie to latwe, jednak mysle ze mozliwe. Postarajmy sie o dobra atmosfere , kontrolujmy nasze wypowiedzi. Nasze codzienne zycie nie jest latwe, ten czas ktory spedzamy na forum powinien nam troche radosci i odprezenia
przyniesc. Postarajmy sie wszyscy aby jutro bylo dla nas wszystkich bardziej sloneczne na tym forum.
Prosze, przemyslcie ta cala sytuacje.
Jestescie wszyscy mili mojemu sercu, pozdrawiam Was serdecznie . Rafaela z aniolami zgody i radosci.

Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #384 : Luty 07, 2010, 23:26:30 »

Rafaelo, aniele Ty nasz
mrugnij i Ty choć troszeczkę
humorem przesuń -
tę sztywną poprzeczkę! Mrugnięcie

zamiast koty pożreć Ptaka, to On  karmić je lata,
bo jakaś pani w Egipcie siedzi w pobliżu Zachara
co wszystkim pokazał figę i o nowe wykopy wcale się nie stara!

ale całkiem osobna to rzecz, jeśli wierzysz,
iż na jedno zaklęcie spory pójdą precz
niech się rzeczy naturalnie dzieją -
przy zdrowej jednak kontroli - miejmy nadzieję!

Ptak kotom dogadza
jaki z tego morał ?
iż czasem odwrócenie ról
i miłość do wroga -
tym bardziej uskrzydla i odmładza!



 Chichot Chichot Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 23:43:56 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #385 : Luty 07, 2010, 23:31:14 »

Dozucam  wszystkim garsc przepieknych gwiazdek i zycze spokojnej bajkowej nocki.
Wasza Rafaela.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #386 : Luty 07, 2010, 23:41:25 »

A to ci Rafaela szaławiła
garść gwiazdek pięknych nam rzuciła

wielce ona dla nas miła! Uśmiech

wezmę sobie ja troszeczkę
i położę pod główeczkę

co by dobrze mi się śniło
jak Ptak tańczy z koliberkiem
z Artqkiem Kiara -
bije brawa cała wiara!

a Phiriori tak po kole
rzecze: Kocie mój sokole Chichot

Kot: co też Ci się śni -
ja nie jestem ten Vall Dee!

bo porządny ze mnie gość
czyżby zwątpił tutaj ktoś?

i do tańca Janneth proszę
co, odmawia? Do Dariusza
skargę wnoszę!

Dariusz na to: zgoda, zgoda
i w imieniu wszystkich, wszystkim rękę poda!


 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 18:44:38 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #387 : Luty 08, 2010, 00:01:06 »

Jeśli chodzi o mrugnięcie-to usprawiedliwia sprawę,bo to jako żart ja przynajmniej odnoszę.
W odniesieniu do Twojej powyższej wypowiedzi zapytam Cię ponownie i proszę o odpowiedź i zapamiętanie jej.
Czy nie będziesz uważał za karygodne i tym samym wnosił zażaleń gdy ktoś Cię zwyzywa ale umieści w poscie mrugnięcie? Proszę o jednoznaczną i krótką odpowiedź.

Jeśli zwyzywa,to mrugnięcie będzie chyba takim tikiem-bo jedno z drugim się nie łączy.

Albo od wariata taki tekst by musiał być.

Jeśli w "cztery oczy"do siebie piszemy,to nie wyobrażam sobie aby w żarcie kogoś zwyzywać.

Takich żartów się nie stosuje-ja przynajmniej nie mam takiego poczucia Humoru aby coś takiego komuś zrobić.
Ale jednocześnie nie uważam aby tekst PHIRIORIEGO nazwać zwyzywaniem niezależnie od tego znaczka.
Tu nie ma zwyzywania.
Tu jest coś obraźliwego i ten znaczek to tonuje,bo bez niego mogłoby to kogoś urazic.
Ale w takim wykonaniu-ja to jako żarcik przyjmuję i kwita.
Zwyzywanie-ja pojmuje,jako sponiewieranie słowne kogoś-bardzo dotkliwymi epitetami.
Tu tego nie ma. Uśmiech Uśmiech

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #388 : Luty 08, 2010, 00:29:33 »

Nie ma? Przecież o dokładnie te same słowa miałeś do mnie pretensję, wskazałeś na nie jako na pogardę, naśmiewanie. Phi zwyzywał ludzi kierujących się Biblią. Zdecyduj się w końcu na jeden punkt widzenia - chyba, że po prostu nie potrafisz być konsekwentny i obiektywny. W takiej sytuacji próba rozsądnej i konkretnej rozmowy z Tobą zawsze przyniesie fiasko. Nie potrafisz dochować postawy którą sam nakazujesz innym.

Na pytanie też nie raczyłeś jednoznacznie odpowiedzieć - jak rozumiem po prostu zostawiasz sobie furtkę by móc kogoś wyreklamować gdy dosunie osobie której jesteś niechętny, a jednocześnie móc się oburzać gdy to samo spotkałoby Ciebie.

Już kiedyś pisałem - gdy masz 14-15 lat - jeszcze można to próbować tłumaczyć, jeżeli więcej nie świadczy to dobrze o jakości charakteru.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 00:35:21 wysłane przez arteq » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #389 : Luty 08, 2010, 00:38:13 »

Dziwię się, że jest tu tyle oburzenia...?

Przecież ktoś, kto tworzy destrukcję musi się liczyć na wyniki swojej działalności w postaci odzewu. Jak go nie oplują, to dadzą w mordę, a jak nie dadzą, to wystawią na pośmiewisko. Ktoś, kto nie liczy się z cudzymi uczuciami, atakuje dla zaspokojenia swoich pseudo intelektualnych wyższych racji (czytaj EGO), doszukiwania się w innych swoich przeciwników, nie może liczyć na litość Z politowaniem



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 01:02:00 wysłane przez Thotal » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #390 : Luty 08, 2010, 03:14:19 »

Ja rowniez chcialabym dolozyc troszeczke od siebie.Fajnie kiedys Janneth powiedziala  "... nauczmy sie siebie tolerowac..."
Uwazam, ze miala racje.Zastanowmy sie czy to forum jest po to zebysmy wciagali sie w zasadzki.Udowadniali jeden drugiemu kto maracje i dlaczego?
Obrzucali blotem, tylko dlatego iz chcemy udowodnic , ze to My  (Ego) mamy racje?!
Mysle, ze kazdy z Nas jest dorosly, chociaz czasami mam sporo watpliwosci czytajac te slowne potyczki, ktore do niczego nie prowadza.Usmiechnijmy sie zycie i swiat sa piekne.Milusiego dzionka - Ela
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #391 : Luty 08, 2010, 09:49:06 »

   Witajcie kochani. Mamy dzisiaj mrozny poniedzialek 8 lutego . Jeszcze raz czytalam  caly temat
"Wyraz siebie" i mysle ze po tak goracej niedzieli dzisiaj damy sobie wszyscy szanse na nowy poczatek.
Pomyslalam sobie ze ten temat "Wyraz siebie" noze byc bardzo interesujacym tematem o kazdym z nas
z dobrymi cieplymi energiami. Zycze wszystkim slicznego, spokojnego dnia. Rafaela.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #392 : Luty 08, 2010, 11:00:14 »

Myślę, że zawsze dobrze jest wykazać się przynajmniej próbą zrozumienia innych. Natomiast pewnych słów/zachowań tolerować się nie powinno. Uważam, że im wyraźniej, dobitniej i konsekwentniej to powiemy tym mniejsze będzie pole aby dochodziło do wyzwisk i lżenia, pomiatania. Gdy będziemy przejawiali taka postawę nikt nie będzie musiał bronić godności i dochodzić sprawiedliwości tą drogą jak w tym wątku. Na forum mamy po prostu to na co pozwalamy, przymykanie oczu na cykliczne występki - pomawianie, potwarze, wyzwiska, lżenie czy też liczne usprawiedliwianie takich zachowań w przypadku niektórych forumowiczów - i stronniczość prowadzi do poczucia bezkarności i bałaganu czego obraz jest widoczny. Swoim zachowaniem - tą prowokacją i komentarzami - chciałem Wam to unaocznić, myślę i mam nadzieję, że pomimo negatywów związanych z przepychankami cała sytuacja w końcowym rozrachunku poprawi jakość forum, skłoni do przemyśleń.
Po prostu nie dopuszczajmy do patologicznego zachowania którego nie chcielibyśmy doświadczyć na własnej skórze. Nie przymykajmy oczu na wyzwyanie i kłamstwa kierowane do osób za którymi nie przepadamy - reagujumy jakby dotykały one naszych przyjaciół lub nas samych. Nie jest tajemnicą, że w wielu sprawach nie zgadzałem się np. z Kiarą czy 718, dochodziło pomiędzy nami do ostrych dyskusji, lecz nie przeszkadzało mi to aby zwrócić komuś uwagę gdy ich oczerniał bądź wyzywał.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #393 : Luty 08, 2010, 12:23:03 »

Artqu, spójrz w lustro, zastanów się nad sobą i zrozum całą zaistniałą sytuację.
Przecież Twoje nękanie przeciwników dało efekt dzisiejszego zamieszania, to co się stało jest wynikiem całej Twojej działalności - już paruletniej. Pisałem Ci wielokrotnie, że taka postawa prowadzi tylko do destrukcji. Nie dziw się, że dostałeś to, na co sobie zapracowałeś, nie obwiniaj i nie czuj się poszkodowanym, bo moim zdaniem należało Ci się dużo więcej...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #394 : Luty 08, 2010, 14:07:27 »

Thotal kiedy trzeba w powagi uderza ton
myśli w klawiaturkę kładzie, bo życia jest marynarzem!
w wielu portach (i portkach Chichot) gościł, widział kto kiedy płacze i kiedy się złości
a czasem go taki ogarnia śmiech, iż śmieje się za trzech! Chichot

Brakuje nam Twego konceptu kolego,
sypnij Ty znowu humorem - bym ja
i reszta ferajny pośmiała się z tego.

Już dawno nie skrzyło thotalnym dowcipem
gdzie człowiek serce, duszę poleczył
i chmury złowrogie poprzeganiał przy tym!


 Uśmiech


« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 14:09:54 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #395 : Luty 08, 2010, 14:53:15 »

Thotal, przemyślałem, stąd mój post. Pozwolisz, że na kwestię "nękania" będę miał nieco inny ogląd niż Ty. Co i za co mi się należało to należało, o to nie płaczę - pisałem o tym, natomiast co "wspaniałomyślnie" dostałem w "prezencie" to też trzeba zauważyć.
W nawiązaniu do Twojej wypowiedzi czekam w takim razie kiedy i innym przyznasz zaległą wypłatę...
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #396 : Luty 08, 2010, 15:16:40 »

 Bardzo przepraszam - Czy My tu juz mozemy skonczyc ta dziecinade?!
Czy nie mozna przejsc do nastepnego dnie bez wyciagania tego co bylo z poprzedniego.Najzwyczjniej w swiecie skonczyc z tym ogonem ciagnacych sie meteorytow, raz na zawsze i zaczac tolerowac inne poglady innych tu osobnikow.Przeciez to juz zaczyna byc zenujace - ciagle powracanie.To tak jak z nie strawnoscia - po zjedzeniu czegos nie odpowiedniego Nam sie odbija.Sa super srodki Hepatil ziolowy jest dostepny i naprawde dziala.To naprawde wyglada na przedszkolakow zucajacych bumerang.A jak wiemy bumerang ma to do siebie , ze zawsze wraca.Prosze skonczmy juz te wywlekania tego co bylo.Zacznijmy nowy dzionek.Nie musimy sie kochac, ale chociaz Tolerujmy sie .Milusiego dzionka - Ela
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #397 : Luty 08, 2010, 15:17:36 »

Nękanie mówisz? Zatem spójrz, chociażby ma trzecią stronę w wątku "Ech Cyganie". Dotyczyło to tym razem Kiary. Sie tego uzbierało. Tak się składa, że każda nasza najmniejsza głupota, zjadliwostka itp. wraca zawsze rykoszetem, bądź jak bumerang, bez względu na to ile zrobiliśmy ze sobą porządku i wznieśliśmy się na "wyższy poziom". Oczywiście koliberka, niestety : to także dotyczy. Smutny

Istotnie nie jesteś już tym Arteqiem, którym byłeś poprzednio i niejednokrotnie masz rację i potrafisz to rzeczowo argumentować. Po coś się tu wszyscy spotkaliśmy...Ale gdyby tak jeszcze więcj  puścić na luz, Bracie Miły, to od czasu do czasu wspólne sny nam wszystkim by się śniły.

Wiesz, co sobie myślę? Otóż, byłby z Ciebie niezły poeta, a nie taki kleporymowanek jak koliberek. Wystarczy zacząć od zrymowania jednego słowa, potem następnego, a potem samo już idzie...No i zapisać, to co sie naprawdę czuje.. i jak z górki, a czasem pod górkę, ale za to jaka frajda! Uśmiech

Na starym forum kilkanaście osób zaczęło rymować, choć nigdy nie pomyśleliby, że jest to możliwe. A sprzyjała temu atmosfera. Potrafimy więcej, aniżeli nam się wydaje...Zatem Artequ, Mistrzu czekam na Twój tekścik jaki nowy! Poezja bardzo porządkuje myśli. Uczy odpowiedzialności za słowo. Jednym słowem dyscyplinuje nas wewnętrznie i uczy dystansu.

Z serdecznym privietem:


koliberek33 Mrugnięcie

Ps.
Elżbietko, symultanicznie pisało nam sie nasze posty i obie o bumerangu. Ha, ciekawe. Pozdrowionka. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 15:22:21 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #398 : Luty 08, 2010, 15:57:58 »

Dzien doberek koliberku Tobie rowniez sloneczka i przepieknych kolorowych dzionkow.A tak przy okazji Uwielbiam Twoje rymowanki.Milusiego dzionka - Ela
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #399 : Luty 08, 2010, 16:27:46 »

Ja tez. A z tymi gwiazdkami tez moze byc do poduszeczki. Caluski Rafaela
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahaskromnych watahafarkas hohol bestgame wartune