Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:11:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783875 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #400 : Luty 08, 2010, 17:34:15 »

"Nękanie mówisz? Zatem spójrz, chociażby ma trzecią stronę w wątku "Ech Cyganie". Dotyczyło to tym razem Kiary. Sie tego uzbierało. Tak się składa, że każda nasza najmniejsza głupota, zjadliwostka itp. wraca zawsze rykoszetem, bądź jak bumerang, bez względu na to ile zrobiliśmy ze sobą porządku i wznieśliśmy się na "wyższy poziom". Oczywiście koliberka, niestety : to także dotyczy. Smutny"
Koliberek33

A o co chodzi w tej wypowiedzi? bo cos nie bardzo zalapalam sens.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #401 : Luty 08, 2010, 18:31:10 »

To był Twój tekst Kiaro:

Ja wiem iz wyjscie z Egiptu Miriam i Mojzesza z ludem bylo w 1135 przed nasza era. Ze Mojzesz to nie Echnaton ,ale Mirjam to ta sama Energia wcielona co znana nam pod imieniem Nefertiti. Wiem iz Miriam umarla mlodao zabita strzala z luku, wiec mogla sie szybko wcielic urodzic jako nastepna kobieta. Natomiast Nefertiti przezyla 40 kilka lat. Ostatnia byla Wojna Trojanska i Chryzeida, ktora w sumie tezmarla mlodo, popelnila samobujstwo skaczac ze skaly do morza.
Nefertiti byla rytualnie zabita a jej cialo pocwiartowane rozrzucono po calym Egipcie. Ochydny rytual, dlatego nikt nigdy nie znajdzie jej miejsca pochowku. Symboliczny , tak musi byc z dzieckiem, bo byla w ostatnim etapie ciazy, miala urodzic jedynego syna.Zabito ja z dzieckiem i jej meza, wszystkich razem
Egiptolodze egipscy wiedza o tym jednak ta informacja nie jest publikowana na szeroka skale. Burzy obraz swietnosci XVIII dynastii.

No coz?


...a to Arteqa:

... a kojejnym jej wcieleniem jest... Kiara...  ;] 

...nie było to przychylne stwierdzenie i żałuję, iż przytoczyć musiałem...



Patrzcie!


patrzcie, no patrzcie - wskazują
wszelkie znaki na niebie i ziemi
że Elki i Rafaelki zauroczone
koliberkami  poczciwemi Mrugnięcie

co słowo ze słowem wiążą
by wątki przyciasne nieco odciążyć

i choć(ptaki) móżdżek mały mają i serduszka
na takie słowa wydłużyły im się uszka.

to jak ziarenek przednich garść -
zostaje z wdzięczności dygnąć i pazurkami brać....

 Chichot Chichot Chichot
`
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 18:48:08 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #402 : Luty 08, 2010, 19:00:21 »

a dobro i zło nie zawsze sa tym czym się wydają...
<a href="http://www.youtube.com/v/mqAXNOhGlpM&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/mqAXNOhGlpM&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;</a>


The Muppet Show. Harry Belafonte - Day-O (Banana Boat Song)
<a href="http://]http://www.youtube.com/v/Euc9MMRtuSg&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://]http://www.youtube.com/v/Euc9MMRtuSg&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;</a>
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 20:49:11 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #403 : Luty 08, 2010, 23:15:48 »

No proszę, zdajesię że prowodyr całego zamieszania w ogóle się nie przejmuję zawieruchą. PHIRIOORI nadal nie opuszcza dobry humor, btw Mapety mi się nie ładują.
Zdenerwowali sie tylko ci, którzy dale się sprowokować.

No, ale każdy ma prawo do swojego zdania. "Niech mowa wasza będzie 'tak,tak/'nie,nie'. Co jest ponad to, pochodzi od złego" Mrugnięcie
Nie było mnie dziś na czacie, bo była awaria neta.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #404 : Luty 09, 2010, 00:12:35 »

"To był Twój tekst  Kiaro:

Ja wiem iz wyjscie z Egiptu Miriam i Mojzesza z ludem bylo w 1135 przed nasza era. Ze Mojzesz to nie Echnaton ,ale Mirjam to ta sama Energia wcielona co znana nam pod imieniem Nefertiti. Wiem iz Miriam umarla mlodao zabita strzala z luku, wiec mogla sie szybko wcielic urodzic jako nastepna kobieta. Natomiast Nefertiti przezyla 40 kilka lat. Ostatnia byla Wojna Trojanska i Chryzeida, ktora w sumie tezmarla mlodo, popelnila samobujstwo skaczac ze skaly do morza.
Nefertiti byla rytualnie zabita a jej cialo pocwiartowane rozrzucono po calym Egipcie. Ochydny rytual, dlatego nikt nigdy nie znajdzie jej miejsca pochowku. Symboliczny , tak musi byc z dzieckiem, bo byla w ostatnim etapie ciazy, miala urodzic jedynego syna.Zabito ja z dzieckiem i jej meza, wszystkich razem
Egiptolodze egipscy wiedza o tym jednak ta informacja nie jest publikowana na szeroka skale. Burzy obraz swietnosci XVIII dynastii.
No coz?

...a to Arteqa:

... a kojejnym jej wcieleniem jest... Kiara...  ;]

...nie było to przychylne stwierdzenie i żałuję, iż przytoczyć musiałem..."

Nie ponosze zadnej odpowiedzialnosci za niczyje dywagacje na moj temat, niech sobie kazdy mysli co tylko chce to jego sprawa.
Co zasieje to zbierze , dziwic zbiorom wowczas sie nie trzeba.
Jednak dalej nie rozumie polaczenia tego z Cyganami. Nie pamietam gdzie jest ten post, czy w Cyganach?Wowczas byl by zwiazek.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 00:15:12 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #405 : Luty 09, 2010, 00:47:27 »

A to jest zawierucha jakas? ..to jak tysiąc lat temu. Zreszta nie czuję się prowodyrem,ani prowokatorem. Naturalnie wyszło, zreszta - w nawiązaniu do Twojego.
Po prostu ja się wyrazam bezpośrednio i esencjonalnie.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #406 : Luty 09, 2010, 01:01:56 »

Fiori, bardzo Cię lubię...
ale przyznaj się, że dałeś się wciągnąć w grę, której celem było "zżarcie" Twojej energii.


Kopnij odemnie wampira...ja Ci później oddam Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #407 : Luty 09, 2010, 01:09:08 »

Którą grę masz na myśli?

Bo zdaje się że została zjedzona w całkiem innej - a tamtej niemal nie spostrzegłem.

Pytanie kto które postrzega
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #408 : Luty 09, 2010, 09:15:14 »

Kopnij odemnie wampira...ja Ci później oddam Duży uśmiech

Thotal, ależ powiedz wprost: "przypuść atak energetyczny".
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #409 : Luty 09, 2010, 14:03:46 »

o, widzę że po staremu... czyli od poprzednich mrzonek nic nowego... a 2012 się zbliża wielkimi krokami... uf, uf, uf
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #410 : Luty 09, 2010, 14:05:00 »

Kiaro, pióra mi opadły i na ten moment dość wszelkich rymowanek i takich tam innych... Przepraszam, że w ogóle poruszyłem tę kwestię. Wyraźnie podałem wątek : "Ech, Cyganie" i stronę trzecią. A nawet zadałem sobie trud i zacytowałem. Ale dość na tym. To wszystko niepotrzebne i bezsensowne. Spodziewałem się, że błyśniesz piórem i coś ciekawego zrymujesz jak za dobrych czasów..., ale widać powaga zaraźliwa jest, i koliberka już zaczyna toczyć...

A więc, póki co adieu! Wrócę, gdy się atmosfera oczyści nieco i rozweseli.


« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 19:55:08 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #411 : Luty 09, 2010, 14:15:55 »

przed czy po grudniu 2012? Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 14:16:19 wysłane przez marek324 » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #412 : Luty 09, 2010, 14:17:06 »

Ale w koło jest wesoło,
nie poddamy się rosołom,
gotowanych z ptasich piór,
- jeden dziób, to nie chór... Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 14:32:14 wysłane przez Thotal » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #413 : Luty 09, 2010, 14:24:21 »

Ciekawę, że dla wampirów: "nie dać wypasać się pasożytom na organiźmie" - to jak "atak energetyczny". A to tylko wyciskanie pryszcza.

Cytuj
póki co adieu! Wrócę, gdy się atmosfera oczyści nieco i rozweseli.
Koliberu, dokonałem odbioru świeżo posprzątanych schodów.. są oczyszczone, ale nieco mokre.

Liber & Sylwia Grzeszczak "Nowe Szanse"
http://www.youtube.com/v/gwHZMD2aOFI
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #414 : Luty 09, 2010, 14:38:22 »

Nie wiem jak postrzegają świat wampiry. Natomiast ofensywa od defensywy się różni i to bardzo. Chociaż słyszy się też poglądy, że "najlepszą obroną jest atak" - czy oto Ci chodzi w Twoim poście?
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #415 : Luty 09, 2010, 18:43:54 »

Phiriori!

Schody mam nadzieję wyschły
lecz jak rozumiem -
nie pójdą po nich do "nieba" wszyscy!

Chichot Chichot Chichot

Za piosenkę się dziękuje
słucha sie teraz i kontempluje...


 Mrugnięcie
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #416 : Luty 14, 2010, 19:15:02 »

Janneth,
WIELKA STRAŻNICZKA PORZĄDKU na forum dopuściła się karygodnego czynu.
Nagryzmoliła gniota i podpisała go moim nickiem, a to jest OSZUSTWO!!!
Wkłada w moje usta wyrazy, których nigdy nie wypowiedziałem!!!
Sugeruje myśli, które nie należą do mnie!!!


Żądam odpowiednio surowej kary.
List o podobnej treści wysłałem do Administracji



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #417 : Luty 14, 2010, 19:41:37 »

Jaka jest różnica w treści listów?
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #418 : Luty 14, 2010, 20:09:01 »

A to jest zawierucha jakas? ..to jak tysiąc lat temu. Zreszta nie czuję się prowodyrem,ani prowokatorem. Naturalnie wyszło, zreszta - w nawiązaniu do Twojego.
Po prostu ja się wyrazam bezpośrednio i esencjonalnie.

Nie nic, już Phriori nic sie nie stało  Uśmiech Nie zaprzątaj sobie głowy drobiazgami.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #419 : Luty 14, 2010, 22:55:15 »

Thotal czy aby na pewno były to zdania czy "wyrazy których nigdy nie wypowiedziałeś"?...

Po ostatniej próbce mógłbym domniemywać, że w przypisywaniu forumowiczom autorstwa postów których nie napisali nie jest niczym zdrożnym. Ba - wręcz przeciwnie - reagując na takie "wkładanie w usta" słów nigdy nie wypowiedzianych - zasługuje się na krytykę i określenia mianem czepialskiego... Tak, tak chodzi o Kota i Kiarę i wmawianie mi słów autorstwa niejakiego lazara...
Nagle zaczyna to niektórym dokuczać? Hmmm... czyżby dlatego, że sytuacja ich dotyka? [w tym przypadku zdaje się, że jednak zostały wypowiedziane - że jest to zlepek cytatów]. Kolejna odsłona hipokryzji w czystym wydaniu...

Skłamałbym pisząc, że sytuacja mnie zaskoczyła.
Chwała uduchowionym! Chwała poskromicielom ego!
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2010, 22:56:12 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #420 : Luty 14, 2010, 23:05:56 »

I kto agresję nad milośc do bliźniego promuje?
Lazar niech do klopa,jako temat zamknięty łeb zanurzy.
Teraz nam spokój bardziej potrzebny,niźli zaczepki Twoje. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #421 : Luty 14, 2010, 23:11:54 »

Gdzie w moim poście widać agresję? Gdzie zaczepki? Unaocznienie faktów tak nagle boli? Udowodnienie po raz kolejny tego co twierdzę w temacie panującej na forum hipokryzji? Czy to może prośba o konsekwencję i obiektywizm nosi znamiona agresji? 

edit:
nieśmiało się zapytam - dlaczego Janneth dostała minusa za mniejsze przewinienie niż to co Kotu i Kiarze uszło płazem? [uściślając: post Janneth był zlepkiem cytatów słów Thotala - fakt nie był jako całość jego autorstwa, w postach Lazara nie było ani jednego zdania mojego autorstwa]. Skąd kolejna stronniczość w ocenach i ostrzeżeniach - pytanie do Darka.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2010, 23:20:07 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #422 : Luty 14, 2010, 23:17:56 »

Przesiąknięty jesteś tym-przypominając pewne sprawy dotyczące Ciebie. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #423 : Luty 15, 2010, 00:17:49 »

Gdzie w moim poście widać agresję? Gdzie zaczepki? Unaocznienie faktów tak nagle boli? Udowodnienie po raz kolejny tego co twierdzę w temacie panującej na forum hipokryzji? Czy to może prośba o konsekwencję i obiektywizm nosi znamiona agresji? 

edit:
nieśmiało się zapytam - dlaczego Janneth dostała minusa za mniejsze przewinienie niż to co Kotu i Kiarze uszło płazem? [uściślając: post Janneth był zlepkiem cytatów słów Thotala - fakt nie był jako całość jego autorstwa, w postach Lazara nie było ani jednego zdania mojego autorstwa]. Skąd kolejna stronniczość w ocenach i ostrzeżeniach - pytanie do Darka.


Juz chyba raz wyjasnilismy sobie  to iz cokolwiek robie na innym forum , nie podlega to decyzjom  administracji tego forum.I nikt za moje blede domniemane  gdzies , nie ma  prawa karac mnie  tu.
To chyba proste i zrozumiale.
Dla scislosci zostales przezemnie przeproszony , niezaleznie od faktu czy jestes , czy nie Lazarem.

Ciagle sianie zametu i prowokowanie przez ciebie arteq ,  to nie jest tylko niegrzecznosc , to swiadoma dzialalnos usilujaca niszczyc tematyke dyskusji. W jakim celu? Wiesz sam.

Natomiast  Janneth, dokonala manipulacji wobec Thotala na tym forum i na tym forum podlega decyzji administracji.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 00:20:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #424 : Luty 15, 2010, 01:46:13 »

Juz chyba raz wyjasnilismy sobie  to iz cokolwiek robie na innym forum , nie podlega to decyzjom  administracji tego forum.I nikt za moje blede domniemane  gdzies , nie ma  prawa karac mnie  tu.
To chyba proste i zrozumiale.
Dla scislosci zostales przezemnie przeproszony , niezaleznie od faktu czy jestes , czy nie Lazarem.
Kot wysnuł to pomówienie NA TYM forum.
Co do Twojego postu Kiaro, to rozumiem, że na innym forum już można kłamać, byle nie dać się złapać, a gdy nas na tym przyłapią to wykręcamy się innym forum i rozdzielnością - szkoda, że tego nie preferujesz w całej rozciągłości - np. gdy piszesz o wypowiedziach tutejszych użytkowników na innych forach - patrz nawet kłamliwe użycie mojego nicka na fżp i odsyłanie do moich wypowiedzi na innych forach. Widzisz Kiaro, udowadniam, że nie jesteś tak wspaniała i nieskazitelną osobą jak starsza się nam tutaj wmawiać. Inne forum, ok - inne forum - ale kłamstwo/oszczerstwo pozostaje kłamstwem niezależnie od miejsca wypowiedzenia.

Dla scislosci zostales przezemnie przeproszony , niezaleznie od faktu czy jestes , czy nie Lazarem.
Dla ścisłości - tak naprawdę przeprosiłaś za niemożliwość udowodnienia, a nie za kłamstwo. I jak widać powyżej Twoje poczucie kreowanej "nieomylności" i "wspaniałości" nadal nie pozwala przyznać się wprost i jednoznacznie do pomyłki/kłamstwa - mówi o tym zapis "niezależnie od faktu jesteś, czy nie".

Ciagle sianie zametu i prowokowanie przez ciebie arteq ,  to nie jest tylko niegrzecznosc , to swiadoma dzialalnos usilujaca niszczyc tematyke dyskusji. W jakim celu? Wiesz sam.
Rozumiem, że wytykanie/udowadnianie hipokryzji, kłamstw, pomyłek gdy dotyczą Ciebie Kiaro raczysz nazywać sianiem zamętu? Być może wywoływać to zamęt w przyglądających się forumowiczów gdy z jednej strony wysłuchują Twoich autopromocji, a z drugiej widzą wskazywane "rysy" i jawne sprzeczności.
Kiaro, naprawdę nie wiem co się legnie w Twojej główce - dlatego proszę daruj sobie stwierdzenia w stylu "wiesz sam" - bo naprawdę nie wiem o co chodzi. Również z powodu, że Twoje domysły w temacie moich odczuć najczęściej są błędne. Jeżeli masz coś do powiedzenia - wal śmiało, bez niedomówień. Chyba, że mają być kolejną barykadą za którą będziesz mogła się schować gdy okaże się, że Twoje wizje, zapewnienia i odczucia okażą się... delikatnie mówiąc chybione.

Natomiast  Janneth, dokonala manipulacji wobec Thotala na tym forum i na tym forum podlega decyzji administracji.
Argument chybiony ponieważ - jak wykazałem na początku postu - Kot TUTAJ dopuścił się oszczerstwa i nie otrzymał minusa. Wskazałem na to i zapytałem wprost Darka - dlaczego taka stronniczość w osądach/karach?

I jeszcze jedno pytanie Kiaro wobec Twojego powyższego stwierdzenia - czy jeżeli zajrzę na FŻP poruszę sprawę Twojej manipulacji polegającej na przypisywania słów lazara mojej osobie - dowodem jest wpisanie mojego nicka w nawias prze nicku "Lazar" i słowa "na innym forum" - to dobrowolnie poddasz się karze administracyjnej na FŻP? [tak jak wskazujesz zasadność jej wobec Janneth na tym forum]. Możemy liczyć na Twój obiektywizm i konsekwencję w ocenach czynów?
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime kursor fifa11 magicalespackluporum madex